هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
#1
اینجا جاییست برای انتقاد و پیشنهاد ولی من میخوام تشکر کنم از مدیران وبسایت جادوگران که از کار من با خبر رسانی حمایت کردند .
از دلوروس آمبریج عزیزم ممنونم بابت مقاله خیلی خوبی که نوشت، دست ات درد نکنه دولوروس جان .

امیدوارم که بتونم هری پاتری های زیادی رو به وبسایت دعوت کنم و باعث بشم که هری پاتری های ایرانی با وبسایت های ایفای نقش بیشتر و یا به طور کلی آشنا بشن .

خدا رو شکر هنوز چهار روز نگذشته تعداد زیادی هری پاتریست رو دور خودم جمع کردم
از همه عزیزان در وبسایت جادوگران ، اعضا ، مدیران ، همه و همه ممنونم
صفحه دزیره / Desiree

تصویر کوچک شده
.


ویرایش شده توسط دزيره در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ ۱:۵۵:۴۰
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ ۱۸:۳۶:۲۱


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲
#2
نقل قول:
دولوروس آمبریج گفتند :
به دزیره:

سایت جادوگران قطعاً شمارو حمایت میکنه. شما به راحتی میتونی نوشته هاتون رو در قالب فایل پی دی اف در بیارین و به بخش دریافت فایل بفرستین. حتی میتونید در انجمن فن فیکشن ها قرارش بدین و بقیه بیان نظر بده. از این نظر هیچ مشکلی نیست. ما حتی میتونیم اثر شما رو به طور مفصل از طریق خبررسانی و اطلاعیه، معرفی کنیم. در این موارد محدودیتی نیست.

اگه منظور خاص تری دارین بگین چون دقیقا متوجه نشدم چه جور حمایت و پشتیبانی مد نظرتون هستخیلی ممنونم از اینکه توجه کردید و برام نوشتید .
خیلی عالیه که این کار من مورد تایید شما واقع بشه و من حتما" نوشته ها و تصاویری که منتشر میکنم رو بعد از اتمام هر فصل به صورت پی دی اف برای سایت ارسال خواهم کرد و در فن فیکشن ها هم قرار خواهم داد .

منظورم و درخواست حمایت ام از شما در حال حاضر فقط و فقط بر مبنای این است که در صورت موافق بودن با این کار ، این موضوع رو به هر طریقی که میتوانید خبررسانی کنید که اعضای دیگر سایت هم در این خبررسانی با ما همراه شوند .
حتی اگر خواستند میتونند در نوشتن در نقاشی ها و کارهای مربوط به صفحه من رو یاری کنند ، چون من یک نفر هستم . و باور دارم که یک دست صدا ندارد .
دزیره / Desiree


ویرایش شده توسط دزيره در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۱۶:۳۰:۳۰


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲
#3
دوستان و یاران و مدیران گرامی و عزیز ،
در حالی که شما در حال دست و پا زدن برای مدیریت بهتر سایت هستید ، من هم براتون عضو تازه میفرستم که نه تنها باری رو از رو دوشتون بر نمیدارم بلکه باعث زحمتتون هم میشم . چگونه ؟ اینگونه :

"دزیره" از شخصیت های قدیمی وبسایت جادوگران است که سالها پیش توسط منه 13 ساله در آن زمان در "جادوگران" خلق شد .
مدت ها با خودم فکر کردم و در نهایت تصمیم گرفتم تا دزیره رو به عنوان یک شخصیت فیکشنال که میتونه در هر قالبی ایفای نقش کنه ، ولی در حال حاضر در قالب هری پاتر و در هاگوارتز نقش آفرینی میکنه ، معرفی کنم .
شخصیت دزیره از ظاهر و شکل و شمایل تا خصوصیات اخلاقی و کارکتری توسط شخص خودم "دزیره" خلق ، طراحی ، ساخته و پرداخته شده . شخصیتی مجزا از کتاب جی کی رولینگ است و میدونم که امروزه روز چنین شخصیت هایی در وبسایت تایید نمیشن ، اما چون ما ها قبل از این قانون در سایت بودیم ، بهمون این اجازه داده شده .

حال من این صفحه رو مدت دو روز است که به راه انداختم و میخواهم دزیره رو با سری نمایشنامه ها و داستان های " دزیره در هاگوارتز"
که اولین سری آن "بازگشت دزیره" خواهد بود با توجه به بازگشت حقیقی من بعد از چند سال به تالار ریونکلا،،،، با نمایشنامه های کامل تر و داستانی تر و حقیقی(یعنی اتفاق افتاده در این سایت) و تصویرسازی های خودم منتشر کنم .

من از این کارم چند هدف و منظور دارم :
- طرفداران از تب و تاب افتاده ی هری پاتر رو با یک اتفاق جدید به دور از کلیشه ی اشتراک گذاری عکس های تکراری دور هم جمع کنم .
- طرفداران هری پاتر رو با فن فیکشن و انجمن های ایفای نقش ، مخصوصا" سایت جادوگران که محل تولد دزیره است آشنا و تشویق کنم .
-بچه های قدیمی جادوگران که دیگه در این سایت نیستند و فعالیتی ندارند رو پیدا کنم و دوباره به سایت برگردونم چرا که من با اونها خاطره سازی کردم و ما دوران طلایی ای رو در این وبسایت گذروندیم و دلم براشون تنگ شده .
-من با دزیره میتونم این کار رو انجام بدم چون دزیره همونطور که قدیمی ها میدونند از شخصیت های حاشیه ساز و جنجالی جادوگران بوده و کماکان میبینید که هست !!
- و با این کار وبسایت رو زنده نگه داریم ، ما اینجا خاطره داریم . حالا هم بعد چند سال اومدیم که خاطره سازی کنیم ، این که کتاب تموم شده به ما ربطی نداره ! همون موقع هم که رولینگ مینوشت و ما در تالار ها فعال بودیم ، ما کاری به کار رولینگ نداشتیم ، فقط در قالب دنیایی که او خلق کرده بود
زندگی میکردیم . به همین سادگی ! حالا هم میتونیم ! دوست داریم !

و هدف من از عنوان کردن چنین چیزی در اینجا اینه که بتونم حمایت شما رو داشته باشم .
در حال حاضر خیلی از اعضای دمنتور و مدیرانش از من حمایت کردند . ولی جادوگران نه .
هنوز دو روز از باز شدن صفحه ام نمیگذره که بسیاری از هری پاتری ها رو به سایت دعوت کردم و با سایت آشنا کردم ، بسیاری دور هم در صفحه ام جمع شدند و بسیاری من رو از قبل میشناختند یعنی بچه های جادوگران بودند و هستند .
تک و تنها در این مسیر قدم گذاشتم و میدونم که قدمی خوب و با ارزشه و به هدف ام میرسم! کما اینکه به هدف های بزرگتری از موارد ذکر شده خواهم رسید ، اما با حمایت شما این رسیدن سرعت بیشتری خواهد داشت .
ممنونم که خوندید .
دزیره / Desireeپاسخ به: دفتر ثبت نام دانش آموزان
پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
#4
ﺷﻨﺎﺳﻪ: دزیره !

ﺩﺭ ﮐﺪﺍﻡ ﺗﺮﻡ ﻫﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺷﺮﮐﺖ کرده اید: به تاریخ عضویت من شما یه نگاهی بنداز ! دوشواری نداریم الان نه سال من اینجام هیچکی این چون جادوی مرا برنداشته . ( 100% تو کلاسهایی شرکت کردم )

ﮐﻼ‌ﺳﻬﺎﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﺧﻮﺩ را ذکر نمایید : پیشگویی ، خواندن ذهن و ببینیم از بقیه خوشمون میاد یه نه ...پاسخ به: خواندن ذهن
پیام زده شده در: ۰:۵۰ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
#5
اول اینکه استاد گرامی من هفته پیش نبودم تازه رسیده بودم هاگوارتز جادوآموز تجدیدی هستم ، حتی یه زمانی انقدر هاگوارتز بدبخت شده بود درس پیشگویی رو من درس میدادم پس همکار هم به حساب میام ، لطفا باهام راه بیا عزیز جون ، اهم ببخشید ، استاد گرامی !

۱. چرا هیشکی یه توله گرگ زشتو نمیخواد؟
- چون همه دلشون چیزهای خوشکل میخواد !! مثلا همین الان ما جوونا بخوایم با یه کسی آشنا شیم اولین چیزی که ازش میبینیم ظاهرشه ... ممکنه یه آدمی ظاهر خیلی خوبی داشته باشه اما درونش و روحیاتش یا خلقیاتش جالب نباشه ، اما ما نمیفهمیم چون ما به خاطر دیدن فیلم های مشنگی زیاد غرق در دنیای مادی شدیم و فقط به مادیات و ظواهر نگاه و فکر میکنیم .
الان خود من که اینو میگم اول میرم سراغ آدم خوش قیافه چون درونش رو نمیبینم ! بعد میبینم به به !! اخلاقش وحشتناکه !
الان این توله گرگ زشت ممکنه فرشته باشه ، اما ما بخاطر ظاهرش قضاوت میکنیم ، نتیجه گیری میکنیم بعد هم تصمیم میگیریم ، پس ما اشتباه میکنیم .
امیدوارم تونسته باشم و جواب خوبی داده باشم .

۲. دوشواری ذهن‌خونی رو از یک تا ده امتیاز بدین و چرا!!!
کلا" خیلی درست مشکلیه چون دیکته شده نیست و باید ذهن پرورش پیدا کنه ، نیاز به تمرکز داره ، نیاز به استفاده به جا و به مقدار و به موقع از نیروی جادویی داره ، ما Psychic نیستیم ، ما Medium نیستیم ما جادوگر هستیم ، بخاطر همین روشمون فرق میکنه و خیلی سخت تره برامون .
اما باز چون انسان عادی نیستیم 5 میدم .

۳. توی یک رول توی کلاس ذهن‌خوانی شرکت کنید!
طبق معمول همیشه پرفسور لوپین مشغول حاضر غایب کردن جادوآموز ها بود که ناگهان در باز شد و دختری سرتاپا خیس وارد کلاس شد ...
پرفسور لوپین : پناه بر خدا ! تو کی هستی ! چرا این شکلی هستی ! چی شده !
دزیره : استاد من دزیره کلاری هستم ، هفته گذشته نبودم تازه به هاگوارتز رسیدم ، لایسنس جادوگری من رو باطل کردن به خاطر ....
پرفسور لوپین : خوب خوب بسه .. چرا خیس شدی ! ؟
دزیره : میخواستم با عجله خودم رو غیب و ظاهر کنم جلو در کلاس اما اشتباهی تو حموم طبقه دوم ظاهر شدم ... ببخشید ...
یکی از شاگردان از ته کلاس گفت : دروغ میگه ! مگه میشه تو هاگوارتز غیب و ظاهر شد !!
دزیره اخمی کرد و برگشت تا جواب بده که پرفسور لوپین گلویش را صاف کرد و گفت :
دزیره یک نیمه پری نیمه جادوگره که نیروی غیب و ظاهر شدنش داخل مرز های هاگوارتز بلوکه نمیشه البته باید یک نامه برای پرفسور دامبلدور بنویسم و درخواست کنم تا افسونی بر روی این دختر خانم جوان اجرا بشه تا مرگخوار ها نتونن از نیروی غیب و ظاهر شدن اش برای ورود به هاگوارتز استفاده کنند ...
البته ایشون قبلا" به دزیره تذکر داده بودند که از این نیروشون در داخل هاگوارتز استفاده نکنند ...
دزیره که مات و مبهوت مونده بود گفت : استاد شما چطور ... ؟؟
پرفسور لوپین : به اولین جلسه ات از کلاس خواندن ذهن خوش اومدی ... میتونی بری بشینی .
...

۴. جلسه پیش کجا پیچوندین رفتین؟
استاد ما جلسه پیش نبودیم در حال معرفی دوباره شخصیتمون بودیم اونم بعد از 9 سال برای بازگشت دوباره به یک ملت عاشق ... اهم ... بازگشت دوباره به مدرسه .
تازه رسیدیم هاگوارتز ! هنوز تو خوابگاه بهم تخت ندادن استاد ... من نبودم نمیدونم چی شده اینا چیکار کردن ! به خدا استاد ! استاد تو رو خدا ! استاد !!


ویرایش شده توسط دزيره در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ ۰:۵۷:۱۹


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲
#6
- ‎نام : دزیره کلاری

- ‎سن: 18

- ‎تاریخ تولد: 1991

- ‎جنس: مونث‎

- ‎رنگ چشم: سفید!!!

- ‎گروه : ریونکلا

- ‎مو : مشکی با های لایت آبی و بنفش

‏- ‎نام مستعار: دزی فلفلی

- ‎کوییدیچ : مدافع خشن

- علاقه ها: فال ها و طالع بینی ، خواندن ذهن. تلپورت و تلکینسیس (Telekinesis)

- ‎چوب جادو : از ساقه های نرم درخت سرزمین نایت الف ها
با موی مادر بزرگم داخل و خارج چوب‎

‎ -مشخصات ظاهری: قد بلند ، ظریف ، با فیگور های عصبی

- ‎توانمندیها : غیب و ظاهر شدن ( تله پورتینگ) -غیب شدن در سایه ها ، کمرنگ شدن- آواز های گیج کننده-حرکت دادن اجسام از راه دور بدون نیاز به "وینگاردیوم لویوسا" .

توصیحات: من از اعضای قدیمی هستم قبلا در ریونکلا بودم فعالیت داشتم ، ولی مدتی نبودم ، حالا هم برگشتم تا ثابت کنم که به گروه ام وفادارم (!)
دزیره کلاری از طرف پدری جادوگر و مادری الف بوده، دختر باهوش و زیرک ، زود جوش و در عین حال از خود راضی Snobby
زود عصبانی میشه، احساساتی و همیشه به موقع به داد دوستاش میرسه

خوش اومدی!


ویرایش شده توسط دزيره در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲ ۲۳:۱۷:۰۹
ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۳ ۹:۴۷:۵۳


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲
#7
سلام بر همه مدیران و ناظران و کلا" کل دوستان و عزیزان و یاران قدیمی که من رو میشناسند و جدید که نمیشناسند . من بعد از مدت ها شاید 6 سال برمیگردم به جادوگران که ببینم چه خبره میبینم همه خبر هست جز اون خبر هایی که باید . ما از ریونکلاو بیرون شدیم اینگار، و اینکه اعضای قدیمی رو دیگه نمیبینم هیچ جا ، کسی خبر داره که چی شده ؟
ما چیکار کنیم ؟ تو ریونکلاو الان کسی هست که برگردیم اونجا ؟ یا نه ؟
در ضمن خطاب به ناظران و مدیران (جدید) ما اعضای قدیمی در همین نقش خودمون هستیم ، نقش حاشیه ای هستیم و برای خودمون مینوشتیم به نقش های اصلی کاری نداریم .
مرسی از وقتتون .Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸
#8
- ‎نام : دزیره کلاری

- ‎سن: 18

- ‎تاریخ تولد: 1991

- ‎جنس: مونث‎

- ‎رنگ چشم: سفید!!!

- ‎گروه : ریونکلا

- ‎مو : مشکی با های لایت آبی و بنفش

‏- ‎نام مستعار: دزی فلفلی

- ‎کوییدیچ : مدافع خشن

- علاقه ها: فال ها و طالع بینی ، خواندن ذهن.

- ‎چوب جادو : از ساقه های نرم درخت سرزمین نایت الف ها
با موی مادر بزرگم داخل و خارج چوب‎

‎ -مشخصات ظاهری: قد بلند ، ظریف ، با فیگور های عصبی

- ‎توانمندیها : غیب و ظاهر شدن ( تله پورتینگ) -غیب شدن در سایه ها ، کمرنگ شدن- آواز های گیج کننده

توصیحات: من از اعضای قدیمی هستم قبلا در ریونکلا بودم فعالیت داشتم ، ولی مدتی نبودم ، حالا هم برگشتم تا ثابت کنم که به گروه ام وفادارم (!)
دزیره کلاری از طرف پدری جادوگر و مادری الف بوده، دختر باهوش و زیرک ، زود جوش و در عین حال از خود راضی Snobby
زود عصبانی میشه، احساساتی و همیشه به موقع به داد دوستاش میرسه

تایید شد ولی فقط به این دلیل که قبلا تو ایفای نقش بودی وگرنه این شخصیت ها دیگه تایید نمیشن. موفق باشی


ویرایش شده توسط دزیره در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۹ ۱۳:۰۹:۳۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۹ ۱۷:۴۲:۵۷


Re: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۸
#9
خاموش - عجيب - وفادار - اسرار آميز - درياچه - سوار - شباهت - زمزمه - ظاهر - گروه

در شبی خاموش و سرد ، دزیره با ظاهری متفاوت و سوار بر ببری سفید راهی دریاچه ی اسرار آمیز سرزمینش شد، در کنار دریاچه ایستاد و زمزمه ی آوازی را که خاطراتش را به یادش میاورد فرا داد.
شباهت زیادی با گذشته نداشت، ظاهر آرام و روحی سرشار از هیجان.
سنگی در آب انداخت و لحظه ای موچ های ریز را تماشا کرد...
: آه ، من همیشه به گروه ام وفادار خواهم ماند...

تایید شد!


ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۹ ۱۲:۱۶:۵۳


Re: اعضاي سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۵
#10
نام و نام خانوادگی : دزیره ( نام خانوادگیم تو آیدیم هست )
جنسیت: به جرات میتونم بگم مونث
سن : 17
رشته : گرافیک
تاریخ تولد: 2/3/1368
علاقه مندی ها: فال حافظ ...کتاب...پیانو...کارتون ژاپنی!!!( از اون چرت پرتها نه)...بیرون رفتن با ماشین یا پیاده روی با دوستام..
اصلاعات اضافی: معمولا سرما میخورم...مدت زیادی رو یک چیز تمرکز ندارم خیلی زود خسته میشم ..خردادیم دیگه

از ...متنفرم: غیبت...ندونسته در مورد کسی صحبت کردن..اظهار نظر بدون داشتن اطلاعات کافی...پر سرو صدا...بچه کوچیک شیطون.....هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.