هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تراورز"
پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
با درود.

ستاد انتخاباتی جناب تراورز، به دلیل انصراف ایشان به نفع باروفیو بسته میشود.

با آرزوی موفقیت برای ایشان.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
نقل قول:

لوئیس ویزلی نوشته:
سلام تراورز!
یه سوالی واسم پیش اومده اومدم خدمتت.
توی اولین اطلاعیه ای که دادی نوشته بودی که قراره مسابقات و... در سازمان بازی های جادویی و ورزش آرشیو و بایگانی میشه.
می خواستم بگم مگه اینطور کارها توی موزه وزارتخونه انجام نمیگیره؟

اگه فقط قرار باشه خلاصه‌ای از اون مسابقه رو بیاریم یا برنده ها رو موزه جای درستیه اما اگه بخوایم کل پست های مسابقات، داوری ها و ... ی همه ی مسابقات رو کنار هم داشته باشیم خیلی بهتره تو یه انجمن جداگونه باشه. غیر از این من تو پست جوابم به جیمز هم گفتم که این انجمن فقط کارش آرشیو کردن نیست و کار اصلی اون برگزاری مسابقات مختلفه.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
سلام تراورز!
یه سوالی واسم پیش اومده اومدم خدمتت.
توی اولین اطلاعیه ای که دادی نوشته بودی که قراره مسابقات و... در سازمان بازی های جادویی و ورزش آرشیو و بایگانی میشه.
می خواستم بگم مگه اینطور کارها توی موزه وزارتخونه انجام نمیگیره؟

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام روستایی شیرده!

آسلام فراتر از یک دینه برادر من! آسلام یک تفکره، یک روش زندگیست، برنامه ‌ای جهانیست برای کنترل دنیا در دستان حاجیون! آسلام اون قدر بزرگه که حاج آقایون نجتی، شاهمی فرسنناجی، تاخمی، پائفی رور و خیل دیگر از این جماعت تصمیم گرفتن اون رو وارد سایست مملکت خود کنند و کردند! و چه کسی از شاهکار آن‌ها که موجب اومدن شیر در سفره های مردم، خوردن شیر تو سر و صورت مردم و مجانی شدن شیر شد، ناراضین؟

این گروهکا می‌تونن فعالیت رو گسرتش بدن و بیشتر کنن ولی نیاز هست که روشون نظارت بشه و مسئولینشون هم افراد فعالی باشن. آرسینوس تو گاهنامش از تعداد زیاد این گروها و این‌که فعالیت توشون زیادی پراکنده شده بود نالید نه این‌که این نهاد ها به خودی خود بد هستن. تعداد نهاد هاییم که من قرار هست راه بندازم کمن و تاپیک هایی با پتانسیل فعالیت بالایین.

نیازی هم نمی‌بینم که حمایت از موجودات جادویی یا حمایت از ساحره ها یا چنین چیزی رو بخوام فعال کنم به شکل گروهک. تو چنین تاپیک هایی بهتره سوژه هایی داده بشه هماهنگ با اسمشون که انجمن وزارت خونه رو از لحاظ رول نویسی ارتقا بده چون این مدت اخیر خود انجمن وزارتخونه از لحاظ رول نویسی خواب بود و بیشتر تمرکز رو همین گروهکا بود.

برای موزه افراد زیادی هستن که دلم می‌خواد ناظرشون کنم ولی نمی‌دونم ممکنه یا نه. هنوز هیچ صحبتی نکردم با کسی برای نظارتش اما در درجه ی اول به دنبال برگردوندن دابی هستم. البته چه دابی برگرده چه برنگرده باید یه نفر دیگه رو هم ناظر کنم. جدا از این قضیه این طرحی که من دادم به احتمال شدیدا بالایی به طور کامل تو دوره ی من انجام نشه، این یه طرح زمانبره و تو یه سال نمی‌شه موزه رو کامل کامل کرد. ولی خب سعیم رو می‌کنم اکثر کارهای jadoogaran origins رو تو دوره ی خودم انجام بدم که وزرای بعدی دچار مشکل نشن.

من اصلا تو رو تو ستادم راه ندادم همین‌طوری با گاومیشات حمله آوردی داخل همه جا رو شیری کردی. استخارت هم پوچ در اومد.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۵۰ شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
اینجانب باروفیو، کاندیدای دوازدهمین دوره وزارت سحر و جادو، به عنوان مقدمه ای بر سفرهای استانی، سفرهای ستادی ره آغاز کرده و به ستاد شما آمدم. اصولا در فرهنگ روستا، مهمان «مایکلِ» مرلین هسته و ما خیلی مهمانی می‌ریم و من تصمیم گرفتم در ستاد بقیه کاندیدا ها بروم و اگر باقی کاندیدا ها هم به ستاد من آمدن قدم این‌ها روی چشم هسته. از طرفی ما روستایی ها معتقد هستیم که رقابت در کنار رفاقت قشنگ هسته و من سعی کردم این موضوع رو نهادینه کنم. [نگارنده خود نیز به حالت شکوفه تغییر شکل داد :|]

حاجی! ما روستایی‌ها آدم های مرلین‌شناس و معتقدی هستیم و احترام خاصّی برای حاجی ها قائل هستیم و شماره خیلی دوست داریم ... یعنی انقدر دوست داریم که خداسرشاهده نه خودم ... قلبِ من الان گرفته هسته ... اگر در رقابت بر سر چیزی جز وزارت بودیم من به احترام حضور شما کنار می‌کشیدم چون با یک حاجی رقابت ندارم، امّا ما به جدایی دین از سیاست معتقد هستیم. آیا شما نیستی؟ آسلامه ره ره در سیاست دخیل می‌کنی؟ نظر شما در این مورد چی هسته؟

نظر شما در مورد تعدّد تاپیک هایی که فعّالیت خاص و گروهک طور دارند چی‌چی هسته؟ آیا نتیجه ندادنی که جیگر توی گاهنامه نوشت به خاطر عدم پیاده‌سازی درست بود که شما قصد تکرار درسته ره داری و معتقدی به طور کلّی کار درستی هسته؟ یا معتقد هستی این نهادهایی که گفتی اون قدر ها زیاد نیسته که نتیجه مثبتی نداشته باشه؟

در مورد فعّالیّت‌های موزه که موارد زیادی ره در موردش مطرح کردید ... آیا اشخاصی‌ره برای هم‌کاری در این کار در نظر گرفتید و باهاشون مذاکره کردید؟ حقیقتش این بخش بسیار کار زمان‌بر و انرژی‌بری هسته ... در دوره مرحوم ملعون بگمن که هنوز موزه تأسیس نشده بود، ایشون یک بار تصمیم گرفت صرفاً تاریخچه‌ی انتخاباته ره - و نه کلّ سایت - ره در بیاره، بعد ایشون پدرش در اومد و اشخاصی که اون دوره‌ها ره به خاطر داشتند هم فرصت کافی‌ره نداشتن که اطّلاعات لازم ره بدن و ایشون کلّ یوم بی‌خیال شد ... دوره مورفین گانت این فعّالیت ها آغاز شد و تداوم خیلی خوبی هم داشت، امّا بعد از ایشون باز دوباره فعّالیت ها دوره ای و خورد خورد انجام شد و به جایی نرسید. حال شما که قصد دارید کامل‌تر از دوره مورفین این فعّالیت ها ره انجام بدین، نیروی انسانی لازم ره فراهم کردید؟

متچکّر هستم که بنده ره در ستادتون پذیرفتید و پاسخگوی ما هستید ... تا من نرفتم یه استخاره هم برای من بگیرید من ببینم رأی ره می‌یارم یا نه!

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اعلامیه ی دوم: نهاد های وزارت!

با سلامی دوباره به جادوگرا و ساحره های گرامی. قبلا برنامه هایی که داشتم و طرحام برای موزه و آزکابان رو مطرح کردم و حالا می‌خوام برم سراغ خود انجمن وزارت خونه و نهاد های درونش و به طور کلی تاپیک هایی که باید فعال بشن.

1- خورندگان معجون راستی:

این تاپیک یکی از تاپیک های به شدت مورد علاقه ی من هست چون علاوه بر این‌که تاپیک فعالیه، افراد رو خیلی بیشتر با شخصیت ایفایی بقیه آشنا می‌کنه و سطح رول ها رو بهبود می‌بخشه. این تاپیک به همون شکل قبلی جلو خواهد رفت یعنی مثل صندلی داغ ولی با حضور شخصیت ایفایی ملت.

2- دادگاه شماره 10:

این تاپیک شاید چندان فعال نباشه و فعال هم نتونه واقع بشه ولی خب تاپیک کارآمد و سوژه سازیه. ساز و کار این تاپیک به این شکله که شما اگه از کسی شکایت داری، مطرح می‌کنی و پرونده باز می‌شه. دو طرف قضیه، شاهدینشون، قاضی و وکلا میان و شواهدشون رو درون رول رو می‌کنن و شاید هم اصلا هیچ مدرکی نداشته باشن و اومده باشن که فقط رول بزنن که مشکلی نداره. اتهامات می‌تونه دعواهای خونوادگی، دعواهای قبیله‌ای، خورده شدن کیکتون و مسائل جدی مثل توهین و تمسخر یا شکوندن قوانین رو تشکیل بده که قاضی محترم در آخر تصمیم گیری رو انجام می‌ده و اگه فرد گناهکار شناخته بشه تحویل داده می‌شه به دست های مهربان زندان بان تا بوسه های دیوانه ساز ها لپش رو گلگون کنه.

3- دفتر فرماندهان کارآگاهان:

این تاپیک قراره یه ساز و کار خیلی ساده داشته باشه. به طور کلی علاوه بر دفتر فرماندهان که درون وزارت خونه موجوده، عده‌ای شورشی یا قانون شکن هم موجودن تو جامعه. این نهاد ها با ماموریت هایی که از رییسشون می‌گیرین می‌رن تو تاپیک های مختلف با هم رو در رو می‌شن، می‌رولن و فعال می‌کنن اون تاپیک و انجمن رو. گاهی هم ماموریت ها همراه با دوئل یا چیز های دیگه هستن.

نحوه ی جمع کردن عضو هم همراه با پر کردن یه فرمه و تقریبا همه می‌تونن عضو بشن و محدودیتی هم تو تعداد اعضا نیست ولی سعی می‌شه تعداد اعضای دو طرف بالانس باشه که توازن بیشتری برقرار باشه.

4- گشت آرشاد:

گشت آرشاد عده‌ای فرد فهیم و آگاه از اندیشه های آسلامی هستن که اگه دیدن سوژه‌ای در حال شهید شدنه، عده‌ای دارن خاله بازی می‌کنن یا ... وارد عمل می‌شن و آرامش رو بر جامعه ی آسلامی حکمفرما می‌کنن. این نهاد به نظرم نیاز چندانی به تاپیک مخصوص نداره و می‌تونه با کارآگاهان ادغام بشه و عده‌ای محدود از کارآگاها رو وارد گشت آرشاد بکنیم.

5- سازمان فرهنگ و هنر جادوگری/ سازمان آرشاد آسلامی:

این سازمان برنامه های مفرح و مفید هماهنگ با آحکام آسلام رو برای مردم تهیه می‌کنه و وظیفش فعال کردن رسانه ها هست وقتی خبر خاصی موجود نیست و تهیه ی فیلم و سریال.

من فکر می‌کنم همین تعداد نهاد کافی باشن و برای انجمن وزارت خونه بیشتر باید تاپیک های سوژه دار برای رول نویسی ساخته بشن. اگه سوالی من باب این‌ها دارین هم می‌تونید بپرسید.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام رودولف!

خب مستقیم رفتی سراغ سوالاتت و این خیلی خوبه، منم برم سر سوالات به شکل کاملا مستقیم:

1- والا من به عنوان یک فرد آسلامیک مدرن که در رکاب حاج آقا پائفی رور هم بودم باید بگم که، خب می‌خواستن کاندید شن. خودم رفتم به چندتاشون گفتم بیان کاندید شن حتی ولی خب نشدن متاسفانه. یعنی اگه یکی از اون افرادی که رفتم بهشون گفتم بیان کاندید شدن کاندید می‌شدن، اون وقت من دیگه کاندید نمی‌شدم.

2- من این ایده رو اولین بار تو یکی از تاپیکای افسانه ها دیدم که همزمان با هر دوره که می‌گذشت چنین حرکتی رو می‌زدن و تاریخشون رو ثبت می‌کردن به شکل رول. بعد هم ایده ی شما رو دیدم و این‌که متعجب شدم که عملی نشد و برای همین هم این رو مطرح کردم. دابی مدتی بود و الان دیگه نیست، من تمام سعیم رو می‌کنم که پیداش کنم و برش گردونم و اگه نشد هم افراد خوبی تو سایت داریم انصافا که نمی‌تونم تنهائی انتخابی کنم. ولی به طور کلی سعیم بر این هست که یه فرد فعال و با انگیزه رو انتخاب کنم که در کنار افراد قدیمی مثل دلفی، لرد، مورفین، جیمزتدیا و ... بتونه اطلاعات رو جور کنه و بعد هم تیم مختص این کار اون اطلاعات رو طبقه بندی کنن و به شکل رول وارد کنن که جذاب تر باشه.

3- بحث هایی شد در این باره و خب این‌که پی بردم که شاید واقعا چیز خوبی نباشه. خلاصه که خودم هم دیگه روش زیاد حساب باز نمی‌کنم و از اون‌جا که اکثریت مخالفن همون طور که اول هم گفتم بنا به رای اکثریت فعلا کنارش می‌ذارم.

4- خب، تو این مدت علاوه بر این‌که رسانه هامون فعالیت چندانی نداشتن، اکثر بحث ها بین اعضا، مدیریت و ناظرین رفته بود پشت پرده مثلا پخ یا تلگرام. بنابراین نتایج این جور بحثا معمولا رو نمی‌شد و اعضا خبردار نمی‌شدن از خیلی اتفاقات در شرف رخ دادن. برای مثال دان شدن سایت که تا مدت طولانی خبر نداشتیم از دلایلش و جبهه گیری هایی رخ داد در این باب یا انتخاب اساتید هاگ که خب اون هم اگه خبررسانی بهتری براش صورت می‌گرفت همین جوی که ایجاد شد و اعتراضات صورت نمی‌گرفت. درباره ی این‌که گفتم بعضی چیزا نباید رو بشن، مثلا دو عدد مدیر یا ناظر یا ... دعواشون می‌شه سر یه بحثی و به نتیجه نمی‌رسن ولی خب بعد یه مدت همه چیز درست می‌شه بنابراین نیاز نیست به نتیجه رسید اون ها رو رسانه‌ای کنیم.

5- با افراد خوبی قراره مواجه بشین. راستش برای معاونت یا زندان بانی یا هر کدوم از این ها تصمیمی نتونستم بگیرم ولی افرادی که مد نظرم هستن افرادی مثل آرسینوس جیگر، وینکی، هاگرید، ریگولوس بلک، آریانا دامبلدور و امثال این جور افراد هست. کسایی که انگیزه دارن، فعالن و تجربیاتی هم دارن. اسم این افراد رو بدون هیچ گونه هماهنگی قبلی گفتم. شاید در ادامه تصمیمات به شکل قطعی گرفته بشه اما سعیم رو می‌کنم اول افراد کابینه رو انتخاب کنم و بعدا مسئولیت ها رو بین اون‌ها تقسیم کنم.

6- از اون‌جا که آحکام آسلام ممکن هست مدام تغییر کنه با توجه به حال و احوال من، هیچ‌گونه تضمینی نمی‌دم.

7- آره فکر می‌کنم بتونم وزیر بشم. تو رای گیری اولیه قبل از حذف آرا من دومین نفر بودم از این حیث و این‌که طی این مدت ممکنه خیلی اتفاقات دیگه‌ای رخ بده و به طور کلی همه چیز عوض بشه. اما صد در صد اطمینان ندارم که وزیر بشم. امیدوارم کسی وزیر بشه که به حق باشه.

8- والا من تجربه ی نظارت آزکابان رو دارم علاوه بر اون نظارت توی افسانه ها و گاتیفا رو هم داشتم و خارج از نظارت های ایفا، من نظارت رو چند تا از انجمن های انیم ورلد رو هم تجربه کردم و نظارت تو بخش غیرایفایی افسانه ها رو هم داشتم.

9- شاید برای رونمایی از این ایده ها زود بود ولی خب به طور کلی چندان پیچیده نیستن و اگه هم هستن، مفید هستن. در مورد طرح شخصیت بخشی که چیز خاصی قرار نیست اتفاق بیفته والا. قرار نیست انجمن ها تغییر کنن، فقط قراره هر انجمن شخصیت مخصوص به خودش رو داشته باشه که وقتی فردی می‌خواد تاپیک یا سوژه‌ای رو احداث کنه یا رولی رو بزنه بدونه کدوم انجمن براش مناسب تره.

10- داریم! ما اعضامون شاید زیاد نباشن اما درصد بالایی از اون‌ها افراد باانگیزه، توانا و فعالین مثل همون افرادی که بالا گفتم و افرادی که شاید تجربه نداشته باشن اما می‌تونن شدید موفق باشن مثل دای لوولین، لوئیس ویزلی و چنین افرادی. در مورد جذب افراد هم که افرادی هستن که علاقه مندن که بیان ولی خب هنوز تصمیمشون قطعی نیست اما خب نیاز خاصی نمی‌بینم برای مسئولیت ها بخوام فردی رو جذب کنم مخصوص این کار.

ممنون از این‌که سوالاتت رو پرسیدی و به فکر هستی. اگه باز هم سوالی داری در خدمت راستی... بدون حضور من صیغه می‌کنی؟! استغفرالمرلین. یه صلوات ختم کن تا خودم بیام صیغه رو جور کنم.

پ.ن: یک سری طرحا مخصوص نهاد های خود وزارت خونه هم هستن و همینطور درباره ی جمهوری آسلامی جادوگران که کم کم می‌گم.

ویرایش شده توسط تراورز در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۴ ۱۳:۱۴:۴۵

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام حاجی!

1_این سوال خیلی مهمه که هی تکرار میکنم...چرو هیچکدوم از کاندیدها ساحره نیستن؟!خب من الان از کی حمایت کنم؟!در کل نظرت رو در مورد تبعیض جنسیتی بگو!

2_آقا این Jadoogaran Origins خیلی خوبه...یعنی دقت کنی من طرحش رو خیلی وقت پیش دادم توی انتقادات پیشنهادات ویزن...ولی یه مشکلی که همون موقع بود..غیر دابی،کی رو درنظر داری برای انجام اینکار که هم کامل مطلع باشه،هم وقتش رو داشته باشه و از همه مهمترم منصف باشه و همه قبولش داشته باشن که طرف آدم امینیه!

3_این قطب دو و نیمت رو به شدت مخالفم...کلا با اشغال وزارت مشکل دارم...قانعم کن..توی این بدون عضوی(مخصوصا محفل)انجام چنین کاری چه سودی داره،و اگه سودی داره این سود بیشتر از ضررش نیست؟چون توی توضیحات من چیزی نفهمیدم!

4_توی طرح انتن بیشتر و ایفا،یه جا میگی مسائل پشت پرده رو بیاریم جلو پرده،یه جا میگی باید پشت پرده بمونه...ایا این طرحه یا همینجور الکی خواستی به تعداد طرحات اضافه کنی!چون چیزی نداشت...توضیح بیشتر!

5_اینو از بقیه هم پرسیدم...اگه وزیر بشی قراره با چه کاربرایی مواجه بشیم؟!بهتر بگم،شفاف سازی کن که کابینه ات کین؟!اصلا انتخابشون کردی؟

6_ایا در جمهور آسلامی مورد نظر،حجاب اسلامی آجباری نیس که؟اگه هس بگو همین الان ترورت کنیم!

7_الله وکیلی بیا بگو خودت فکر میکنی وزیر بشی یا بهتره بگم چقد این احتمال رو میدی؟!البته لعد تف به ریا و اینا،یعنی بدون فروتنی و از این حرفا!

8_توی مناظره ات با لویز گفتی تجربه نظارت نداره...خودتم نداری،البته من پیشنهاد دادمت برای یکی از انجمنا وقتی میتونستم که نصفه موند بحث و داستانهایی که خودت داشتی با مدیریت که خب بیشتر باز نمیکنم...القصه...اگه این امر چیز مهمیه،خودت فکر میکنی نداشتن این تجربه بهت اسیب میزنه؟!

9_یه خورده طرحات پیچیده نیس؟یعنی از سادگی ایفا کم نمیکنه؟!سادگی که خوبه،یعنی ممکن نیس کاربرا مخصوصا در مورد اون طرح شخصیت بخشی،گیج بشن؟

10_ایده آزکابان هم که خوبه،یعنی ادامه پیدا میکنه و بازی های جادویی و اینا هم(به شرط پیدا کردن داورهای مناسب!)یعنی کلا کاربری که بتونه اینا رو خوب اجرا کنه میطلبه...کاربراش رو داریم یا میتونیم جذب کنیم؟

تا تو جواب میدی من برم یه چن نفر رو صیغه کنم بیام...اون صیغه نامه رو کجا گذاشتی؟

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جیمز!

سلام علیکم بابای همون پسر عینکیه. راستش هاگرید گوشنش بوده رفته کیک بخوره، نمی‌تونه بندازتت تو گونی. خب بریم سر اصل مطلب یعنی سوالا:

1- شما منظور من رو از آرشیو کردن اشتباه متوجه شدین. منظور من این هست که مسابقاتی مثل فرار از آزکابان که در وزارت قبلی رخ داد، تو این انجمن جمع بشن و پراکندگی به وجود نیاد که اگه کسی خواست پست های مسابقات مختلف رو بخونه، نمره ها رو بدونه و ... نیاز نباشه هی از این انجمن به اون انجمن بره. جدا از این، سازمان بازی های جادویی و ورزش کارش فقط آرشیو نیست، همون طور که قبلا گفتم مسابقات مختلفی قرار هست توش برگزار بشه مثل این که قبلا ایدش رو داده بودم. اون تاپیکی که می‌گی وظیفش صرفا ثبت اتفاقاته نه آرشیو کردن کامل پست ها و تاپیک ها و برگزاری مسابقات.

در مورد این‌که بچه ها می‌رسن یا نه. تابستون احاطه شده توسط هاگوارتز و کوییدیچش نیست. همون طور که می‌دونی هاگ مدتیه بیشتر برای تازه وارداست و همین‌طور ظرفیت ارشد ها برای کوییدیچ هم محدوده. این جور مسابقات بیشتر برای ارشد هاست اون هم تو زمانی که کمتر درگیر کوییدیچ و هاگوارتز باشن. فقط تابستون رو هم نداریم، بهمن ماه یک ماه بسیار عالی برای این‌جور فعالیتاست و همچنین دم عیدی. بهمن که بعد از امتحانات مدارسه و همینطور ما دهه ی فجر رو داریم پس افراد دانش آموز که قشر عظیمی از سایتن مشکل خاصی نخواهند داشت و دم عید هم که معمولا اتفاق خاصی در شرف رخ دادن نیست و ملت تقریبا آزادن و وقت مناسبی برای ماموریت ها و ایونت هاست.

این انجمن شاید تو سال اول فقط بتونه یک یا دو مسابقه ی بزرگ رو برگزار کنه، در نتیجه اکثریت فعالیت درش رو قرار هست اختصاص داده بشه به مسابقات کوچک تر بین نهاد ها و جبهه های مختلف هر وقتی که خواستن برای مثال دوئل های گروهی یا دوئل به سبک فرار از آزکابان یا ... .

در مورد اختیارات. مورفین گانت وقتی وزیر شد آزکابان رو کرد زیرمجموعه ی وزارت، پس اختیارات وزیر چندان هم کم نیست. وزارت اگه فقط یه نظارت ساده بود که رای گیری و تبلیغات و مناظره نداشت. در مورد این طرح با آرسینوس جیگر هم صحبت کردم قبلا و گفته مشکل خاصی نداره و فقط باید مورد تایید مدیریت قرار بگیره.

2- من مسئول غیرفعال بودنشم، مطمئنا نه. پس یکم آرومتر داداش من. من قبلا هم گفتم، فعال کردن هر بخش تو وزارت از خود انجمنش گرفته تا آزکابان و موزه وظیفه ی من هست و نه برنامه ی من. این‌که بخوام تو برنامه هام بگم من برنامه ها و طرحای وزرای قبلی رو ادامه خواهم داد چندان جالب نیست.

این طرحی که من گفتم همراه با همه ی این‌ها پیش خواهد رفت. در جواب به دای هم گفتم، اگه وزیر بشم حتما ناظر جدیدی رو هم همراه با دابی بالای سر موزه می‌ذارم و گروهی مختص به کند و کاو کردنش هم قرار تاسیس بشه. افراد قدیمی و با اطلاعات هم تو سایت کم نیستن مثلا همین دلفی خودمون که شما کافیه بشینی کنارش تا کل تاریخچه ی سایت رو یهو سرازیر کنه روتون. علاوه بر اون این همه پست و عکس تو گالری از قدیمیا موجوده، مطمئنا این کار عملیه!

3- آره خب جرم ایفایی! مثلا قول یک کار رو دادن و عمل نکردن، توهین و تمسخر، ایجاد بی‌نظمی بی‌دلیل و ... .

والا تو دورانی که من ناظرش بودم تمام سعیم رو کردم که این طرح رو عملی کنم و در همون یکی دو ماه اول عملی شد! اگه قاضی اول یعنی بارتی کراوچ استعفا نمی‌داد به دلایل شخصیش حتی می‌تونستیم تو چند هفته ی اول عملیش کنیم. این طرحیه که قبلا جواب داده و هیچ ربطی هم به نبود سوژه نداره.

اتفاقا اگه عمیق نگاه کنیم افرادی که زندانی می‌شن و مجبور هستن رول بزنن یا کار های خاصی رو انجام بدن تو آزکابان می‌تونن باعث فعالتر شدنش هم بشن. گفتی تغییراتی باید رخ بده درش، دقیقا چه تغییراتی؟

4- سیستم گالیون یا مالیات بندی همون طور که گفتی یه سیستم خیلی پیچیدست و شاید باعث رکود بشه بنابراین این چیزی نیست که من دنبالشم. این چیزی هم که گفتم صرفا مثال بود و نیاز به بحث دربارش هست. ولی به طور کلی منظور من از اقتصادی کردنش این هست که افراد اگه ایده دارن بتونن بیان و اجازه ی کسب بگیرن و تاپیک خودشون رو داشته باشن. نیازی نیست کاسبی کنن حتما، قرار هست سوژه بسازن و اون رو مدیریت کنن و از این طریق نظارت رو یاد بگیرن.

غیرفعال شدن دیاگون هم بعد این ماجراها رخ داد یعنی همین چند ماه اخیر دلیلش هم کمبود سوژست. اینکه افراد توانا و دارای ایده بتونن تاپیک خودشون رو داشته باشن و سوژه تزریق کنن این کمبود سوژه رو از بین می‌بره و باعث فعال تر شدن دیاگون می‌شه.

در مورد کوییدیچ، پارسال کجاش تعامل داشت؟ صرفا جام جهانی کوییدیچ بود با کلی پیچیدگی و کارای عجیب غریب. این تعاملی که من می‌گم در حال حاضر فقط و فقط مربوط می‌شه به خرید و فروش جارو و دادن وام به تیم هایی که پول ندارن. پیچیدگی خاصی نداره که.

5- شما به طور کامل متن رو ول کردی و چسبیدی به حاشیه در این مورد. وقتی کسی وزیر می‌شه بعضی عوامل سبب می‌شن بره پشت پرده و فاصلش از کاربرای عادی زیاد می‌شه. من فقط منظورم اینه که می‌خوام این فاصله رو تا جای ممکن کاهش بدم.

6- من در قوی بودن دو جبهه شکی ندارم و منظورم این هست که اگه قراره ماموریتی بین گروهی بین این 2 جبهه یا بین هر 2 جبهه ی دیگه‌ای رخ بده، وزارت به عنوان یک نهاد بی‌طرف سعی کنه نذاره هیچ چیزی به حاشیه بره و در حقیقت به 2 طرف کمک رسانی کنه. اگه هم اتفاقی افتاد و نفاقی پیش اومد پادرمیونی کنه و به طور کلی، بدون هیچ جبهه گیری به نفع و صلاح سایت عمل کنه. اون بحث هایی هم که شد کاملا فرق داشتن با این، در اون طرح قرار بود وزارت بشه قطب سوم ولی این‌جا ساز و کارش فرق داره. قرار نیست وزارت خاکستری یا دشمن با 2 قطب دیگه رو ببینیم، وزارت این بین فقط هماهنگی ها رو انجام می‌ده.

ممنون از این‌که به فکر هستی، سوالاتت من رو به فکر فرو برد. سوال دیگه‌ای هم داشته باشی در خدمتم.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

جیمز پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
از تـــــه قلبت بنویس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
سلام علیکم!

حاجی جون حالات و احوالاتت چه جوریاس؟ گونی به حد کفاف هست! نندازیمون تو گونیا! راستش برنامه هات رو دیدم و ... چی بگم؟ خب خیلی چیزا! جوابمون رو بده ببینیم اوضاع چی جوریاس!

1- سازمان بازی های جادویی و ورزش:

می گم حاجی شما انجمن های وزارتخونه و زیر انجمن هاش رو درست دیدی؟ جسارت نشه ها! ولی به طور کل تاپیکی در انجمن موزه هست که همه مسابقات قاعدتا باید درش آرشیو بشه و لودو بگمن (نسخه سایت ) مرحوم هم این کار رو می کرد و این کار کلا وظیفه موزه است. بعد به نظر شما واقعا اضافه کردن یه انجمن فقط واسه آرشیو کردن کار درستی باشه؟ به نظرت از کار انداختن اون تاپیک نیست؟ البته ایراد کم نداره و به فراموش شدن اون قضیه (از اون جهت که کم هستن کسایی که برن سراغ آرشیو) و ایرادات دیگه هم داره خواستی برات پ.خ می نمایم و اون قضیه ایونت ها هم که گفتی...بله ولی به نظرت اعضا واقعا می رسن؟!

می رسیم حالا به بحث اِونت ها و مسابقاتی که گفتی! خب اینا قراره کی برگذار بشن؟ تابستون که با وجود هاگ و کوییدیچ مدارس و حالا شاید حتی بزرگسالان و ماموریت های درون سازمانی (محفل و مرگخوارا) کف آدم در میاد و حواشی ای که مسلما کارای نمره دادنی دارن! یا قراره زمستون باشه که کلی کار و درس و الی ماشاالله ریخته سر ملّت؟ مگر موقع عید باشه که اونم به خیالم نیاز به اون همه کار نداره که انجمن بخواد براش زده بشه و وزارت هم تراورز عزیز یک نظارت ساده است مثل نظارت بقیه انجمن ها و تنها فرقش اینه که برای انتخابش رای گیری می شه و به گمونم این چنین چیزی در حوضه اختیارات ناظرا نباشه...

2- Jadoogaran Origins:

کارتای قورباغه شکلاتی رو دیدی؟ الان چندتا کارت درست شده؟! سه تا؟! جادوگران همه اش سه تا عضو فراموش نشدنی داره؟! بهتر نیست طرح های قبلی ادامه داده بشن و به یک سرانجام برسن تا این که کلی طرح دیگه نیمه کاره ول بشن؟ بعد دقیقا چجوری کسایی که نتونستن اطلاعات یک نفر رو استخراج کنن می تونن اطلاعات و تاریخچه یک سایت رو گیر بیارن؟

3- آزکابان، ترسناک تر از همیشه:

خب... ملت رو بندازید آزکابان؟ برای چی؟ جرم ایفایی؟

این قضیه درست روشن نیست. آزکابان الان تماما محو شده و فکر نمی کنم دلیلش شباهت به بقیه انجمن ها باشه. دلیلش نبود سوژه است. گرچه بله... این یکی طرح بدک نمی شه ولی به شرط تغییرات خیـــــــــــلی زیاد!

4- شخصیت بخشی بیشتر به انجمن ها و تعامل اون ها:

می گم تراورز... اهل بازی هستی؟ بازی های کامپیوتری؟ دقت کردی که بعضی بازی ها مثل سیویلیزیشن و مژستی با وجود این که خیلی ازشون تعریف می شه باز هم خیلی نیستن کسایی که مدّت طولانی بازیشون کنن؟ می دونی چرا؟

چون خیلی پیچیدن؟ باید مبلغ جایزه برای تحت تعقیبا رو جوری تنظیم کنی که قهرمان ها بعد از یه مدّت نسبت به دستگیریشون بی انگیزه نشن و اشتیاقشون حفظ بشه، باید شرایط مناسب مالیتگیری بشه، باید کلی کارهای دیگه هم بکنی... می دونی نتیجه اش می شه سردرگمی و اعصاب خوردی؟ حالا تازه واردی رو تصور کن که تو عمرش تو هیچ انجمنی نبوده و عشق جادوگری کشوندش اینجا... قید همه چیز رو می زنه و خداحافظ.

تعامل دیگر انجمن ها هم با کوییدیج چی؟ ظاهرا پارسال اینجوری بوده و ملّت چه قدر استقبال کردن؟ چه قدر استفاده کردن؟ هیچی! مگه مجبور باشن. کوییدیچ به تنهایی هماهنگ کردن و به موقع رسیدنش پوست آدم رو می کنه دیگه چه برسه به بخواد سخت تر و پیچیده تر بشه. فانتزی و خوشگل هه، ولی خسته می کنه، زده می کنه.

دیاگون هم بله... یه زمانی همونجوری که شما می خوای باشه بود و گالیون و اینا داشت و شونصدتا تاپیک دست و پا گیر و به نظرت به خاطر شدّت خوبی اش همه اونا تعطیل شد؟

5-رسانه های فعال‌تر، مهم‌تر و آنتن های بیشتر:

تراورز عزیز... من تا اون جایی که در بخش محدوده و قدرت و چیزای دیگه ی وزیر دیدم چیزی به اسم مدیریت توش نبود! این هم فکر کنم مربوط به اون ها باشه و... قولی که فکر کنم نباید بدید.

6- قطب 2.5م:

ببین! تا لرد و پروفسور این رو ندیدن پاکش کن چون به نظرم با دیدنش ناراحت خواهند شد. البته من هم با دیدنش ناراحت شدم. تا جایی که می دونم هر دو عزیز بی شک بهترین اعضا نباشن جزو بهترین ها هستن؛ از هر لحاظ و بگمونم بتونن مسائل بین خودشون رو هم حل و فصل کنند، البته اگر شما نظر دیگه ای داری خب...

اگر چیزی هم غیر از این باشه باز کلی راجع بهش بحث شد ای عزیز جان و نشد!

این جا رو حتما بخون تراورز عزیز:

اومدم این جا غرغر کردم و کل برنامه هاتو مورد انتقاد قرار دادم! اجازه می دی دلیلش رو بگم؟ خب نه واسه این خاطر نیست که از یکی دیگه حمایت می کنم و اینا... واسه این که تو برنامه هات کلی شور و شوق دیدم! ذوق و عشق واسه تغییر و بهتر شدن! من اگه می خواستم می تونستم کل این حرف ها رو روزهای آخر بزنم. اما این کار رو نکردم تا فرصت بدم راجع به حرفام فکر کنی و اگر قبول داشتی حرفام رو برنامت رو تغییر بدی و اگر هم نداشتی که حرف باد هواست جانم!

موفق باشی و این که بودون وزارت کلاه پر از شپشی بیش نیست!

دوباره اومدم، اگه این بار هم نباشی...
دوباره می رم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.