هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

کاربر خزی با شناسه خز تر فنریر گری بک ، پستی زده در تاپیک ستاد آسلام که از نظر من توهین بزرگی به جامعه جادوگری و مهمتر از همه آسلامی و باز هم مهمتر بیناموسی هست ! پیشنهاد میکنم پستش ویرایش بشه ، توش عباراتی که در اون مدیران انجمن مسخره شدند به همراه شکلک قرار بگیره و بعد از یک روز پستش پاک بشه ! تا مدیر نگه لزومی نداره پستش پاک بشه !

خودتون بزنید پستشو شپلخ کنید !

شپلخ شد!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۰ ۵:۱۸:۳۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: ارتباط با وزیر سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من اعتراض دارم..من شورش ميكنم..من نامردم اگر بذارم شما امشب راحت غذا بخوريد..من نامردم اگر بذارم بچتون فردا به راحتي بره مهد كودك !

بوقيا من اين همه اون تاپيكي كه زير نظرم بود و فعال كردم و همه ملتو دعوت كردم و پست ميزنن و از اين كارا ميكنن و اينا..چرا من حقوقم كم شده؟امروز رفتم بانك گرينگاتز حسابمو چك كنم،ديدم يه مقداري هم بدهكار شدم و گيرم انداختن!

بوق به تو و وزارتت..نه تنها حقوق نميدي بلكه پول هم بر ميداري..اگر زودتر ميدونستم تو نميدي،اصلا طرفت نميومدم.اين نامرديه چطور به اون گلگومات ميدي ولي به من نميدي؟يعني اون غوله ارزشش از من بيشتره؟

پول منو نريزي ديگه از كلاس خصوصي هم خبري نيستا!حواست باشه.

همی قبل از هر چیز اعلام میدارم نه تنها شما، نه تنها آمریکا، نه تنها گلگومات بلکه عله هم در زمینه شورش و خوردن شام هیچ غلطی نمی تواند بکند! در رابطه با کودک و مهدکودک...اممم...چیزه...خیلی نامردی اگه به بچم کاری داشته باشی!
در رابطه با حقوق هم اول از همه اعلام می کنم که من بانک گرینگوتز رو به رسمیت نمیشناسم. گرینگوتز اگه بانک بود این بابای ما ژانگولری ازش سرقت نمی کرد. خاطرات جوونیش رو که برام تعریف می کرد گفت یک روزه نصف گرینگوتز رو خالی کرده شونصد تا اژدها رو هم یکجا زده کشته!
حقوق ها رو هم من همیشه میدم به گلگومات شخصا بفرسته به حسابتون. دیگه اگه چیزیش کمه و اینا تقصیر همون غول بی شاخ و دمه! شب میفرستمش باهاش صحبت کنید ببینید قضیه چی بوده. اگه مشکلت حل نشد و نفهمیدی حقوقت چی شده و کجا رفته بیا بگو بهم بگو خودم شخصا رسیدگی می کنم. تکرار می کنم: گلگومات رو شب میفرستم!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۲ ۲۰:۱۱:۲۵

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
خب سلام و درود بر خاندان پاک پاتر و ویزلی
همانا که ما بیکاریم و خواستار شغلی در وزارت هستیم
اگر لطف کنید شغلی پیدا کردید به من بگویید تا انجام وظیفه کنم
ممنون
پرفسور هوگو ویزلی

فعلا به کارمند نیازی نیست. هر وقت که لازم باشه یک فرد شایسته رو در وزارت استخدام می کنم!
در رابطه با بیکاری هم شما بهتره از این وقتتون برای زدن رول و فعال کردن تاپیک ها استفاده کنید. این بزرگترین کمکی هست که میتونید به وزارت بکنید!
موفق باشی!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۳۱ ۱۱:۵۹:۵۰
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۳۱ ۱۲:۰۶:۴۵
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳ ۱۸:۴۲:۳۴

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
خب ، حالا که وزیر معین شد . وزیر عزیز لطفا به اینجا رسیدگی کنی !

آلفرد عزيز ،نمونه ي تاپيكي كه شما براش درخواست مجوز كردين ، چه از لحاظ سوژه و چه از لحاظ كار كرد در انجمن وزارت زياد ديده ميشه .

ما ترجيح ميديم وزارت يك ارتش واحد زير نظر شخص وزير سحر و جادو داشته باشه و براي رسيدن به اين هدف برنامه ريزي هاي جالبي براي سازماندهي ارتش وزارت كرديم.

با توجه به صحبتهاي بالا مجوز داده نشد.

ویرایش شده توسط گلگومات در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۹ ۱۸:۲۸:۵۳
ویرایش شده توسط گلگومات در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۳۲

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

با توجه به روی کار اومدن وزارت هفتم ، در مورد تاپیک " سازمان تشخیص مصلحت وزارت " باید بگم که سوژه ناب و جالبی هست که خیلی جای کار داره ، متاسفانه در دوره وزارت قبلی به دلیل عدم فعالیت صحیح و مناسب وزیر و بالاخص معاونین ایشون ، اونطور که باید از این تاپیک استفاده میشد نشد !

به نظرم بهتره این تاپیک رو وزیر به یکی از اعضای فعال و مناسبی که تمایل داره در وزارت کاری انجام بده ، بسپاره و میشه خیلی سوژه های جالبی برای رول توش ایجاد کرد که بسته به هنر وزیر هست و مسئول تاپیک ... در واقع دقیقا مثل همین سازمان تشخیص مصلحت واقعی کشور هست و دقیقا سوژش طبق واقعیت میتونه باشه ، یعنی سازمانی که به همه امور وزارت دخالت میکنه و همه موارد رو میتونه تغییر بده در وزارت و مسئول یا مسئولینش باید سوژشون این باشه که بی کفایت ترین افرادن ! یعنی دقیقا سوژه ای مثل واقعیت این سازمان ، برای این تاپیک بوجود بیاد .

در ضمن ، دیشب که آلبوس مشغول جان پیچا بود و کلاس خصوصی منحل شد ، امشبم نیا ، قرار شده جلسه جبرانی بزاره برای من آلبوس

فعلا به این تاپیک نیازی نیست و شاید در آینده هم نیازی نشه! قفلید!
در مورد کلاس خصوصی هم الان که دارم بهت جواب میدم دو روز از اون شبی که میگی گذشته. امشب میرم. دلت بسوزه!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۹ ۲۰:۰۹:۵۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
هممم!

آلبوس سوروس پاتر عزيزم..جيگر بابا!اي تو كه هر روز به كلاس هاي خصوصي من ميايي و در آغوش من جاي داري ،همونطور كه قبلا اعلام نمودي تاپيك هاي آسلام هم زير نظر وزارت فرهنگه و هنره كه اونم زير نظر منه و به طور كلي زير نظر ريش مرلينيم!

پس همانا براي اينكه ملت سردرگم نشن و هم اينكه سوژه ي جديدي براي رول باشه من ميخوام شما دو تا تاپيك رو قفل كنيد.

<== ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ==>
منكرات جادويي

جايه همه اي اينا ميشه تو وزارت آرشاد اسلامي كه سوژه جديدتري هم داره كار كرد و ديگه باعث سردرگمي ملت هم نخواهد شد.

ممنون از شما!

(راستي امشب كلاس خصوصي نيا،من خيلي درگير جان پيچ هاي ولدمورتم !)

گلگومات! مگه نگفتم نزار دامبل تنها بیاد دفتر من؟! شماها به فکر وزیر هم نیستید. وقتی می بینید وزیر سفید مفیده نباید بزارید دامبل همینجوری بیاد داخل! این دفعه که به خیر گذشت ولی دفعه بعدی چند تا کارآگاه ماهر همراش میفرستید!
درگیر جان پیچ های ولدمورتی؟ باز می خوای بابای من رو بفرستی دنبال کارای خطرناک؟ من جلوی کارات رو میگیرم. من نمیزارم بابا عله ی من رو اسکل کنی!
همون طور که توی مسنجر صحبت کردیم و تصمیم گرفته شد اون دو تا تاپیک با هم ادغام شدن و از این به بعد هم به عنوان کلاس خصوصی و آموزش آسلام استفاده میشه. موفق باشی!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۷ ۲۲:۳۱:۱۷

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
فرشی قرمز رنگ به درازای یک کیلومتر از ورودی سایت تا دفتر وزارت روی زمین پهن شده و هیپوگریفها از بالا وظیفه خطیر گل بارون مسیر رو بر عهده دارن. در یک سر گروه ارکستر جادوگران با انواع سازهای بادی، بوقی، زهی و غیره ایستاده و نوازندگان مشغول هنر نمایی هستند.

مجری مخصوص برنامه هم که کت شلوار شب عروسیش رو پوشیده و حسابی تیپ زده، با میکروفونی که آرم JTV روش برق میزنه با هیجان در مورد محسنات وزیر جدید صحبت می کنه اما با فرود اومدن یک فروند کالسکه پرنده مزین به نشان وزارت، سکوت همه جا رو فرا میگیره. با باز شدن در کالسکه، تعداد زیادی از ساحره های حاضر در صحنه به یکباره غش می کنند و عده این نیز انگشت حیرت می گزند!

و او می آید ... کسی که قرار است جامعه جادوگری را متحول کند... مردی از خاندان پاترها که سالها در ولایت فارس پنهان گشته بود ... مردی ملقب به آ.س.پ! مردی به نام آلبوق ... ببخشید... آلبوس سوروس پاتر.

با پیاده شدن او پلاکاردی به این مضمون بالا می رود:

نقل قول:
زنده باد آلبوس سوروس پاتر، وزیر جدید سحر و جادو!

----
و این بود پستی به منظور تبریک و اینا، کاملا" پاچه خوارانه، در راستای فعالیت مجدد کارخونه دستمال سازی

اوه...خودتی تد؟ چقدر بزرگ شدی! مادربزرگ پیرت چطوره؟ بهش بگو وزیر جدید همواره به سالمندان ارادت خاصی داشته!
رول خوبی بود و بسی لذت بردیم. اولین کسی بودی که لبخند رو به چهره وزیر آوردی. پاچه خواریت هم چون در جهت فعالیت مجدد کارخونه دستمال سازی بود مورد تایید قرار گرفت. همانا وزیر فعال کنندگان را دوست دارد!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۷ ۲۲:۱۲:۲۲

تصویر کوچک شده

ارتباط با وزیر سحر و جادو
پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
دفتر ارتباط با وزیر مردمی، آلبوس سوروس پاتر!

قبل از هر چیز به خودم تبریک و به شما هم به خاطر این حسن انتخابتون آفرین میگم!

وزارت با توجه به کتاب به هفت سازمان تقسیم بندی شده. هر کدوم از تاپیک های وزارت زیر مجموعه یکی از این سازمان ها هستن و سعی شده که بیشترین شباهت رو به کتاب داشته باشه. برای هر کدوم از سازمان ها رییسی مشخص کردم که اداره و فعال سازی تاپیک های اون سازمان بر عهده اونهاست. سازمان اسرار به دلیل اهمیت زیادی که داره توسط وزیر و معاون اداره میشه! نگو و نپرس!

سازمان های وزارت:

سازمان ورزش و تفریحات جادویی
رییس سازمان: پرسی ویزلی

سازمان حمل و نقل جادویی
رییس سازمان: پرفسور فلیت ویک

سازمان همکاری های جادویی بین المللی
رییس سازمان: راجر دیویس

سازمان ساماندهی و نظارت بر امور موجودات جادویی
رییس سازمان: تد ریموس لوپین

سازمان اجرای قوانین جادویی
رییس سازمان: لیلی اوانز و لارتن کرپسلی

سازمان فرهنگ و هنر جادویی
رییس سازمان: آلبوس دامبلدور

سازمان اسرار
زیر نظر وزیر و معاون!

ارتش وزارت
رییس ارتش: سارا اوانز

آبدارخانه وزارت
رییس آبدارخانه: پیتر پتی گرو

-یک سری از تاپیک ها مثل حزب و... زیر نظر هیچ سازمانی نیستن و وزیر و معاون شخصا روشون نظارت دارن!

-از این به بعد در هیچ تاپیکی جز ارتش وزارت و آبدارخونه عضو گیری انجام نمیشه!

-در بعضی از تاپیک ها یک سری تغییرات اساسی باید صورت بگیره. بعد از انجام این تغییرات لیست کامل سازمان ها به همراه تاپیک ها و توضیحاتشون در یک پست مجزا اطلاع داده میشه!

و در نهایت گلگومات رو به عنوان معاون اول خودم انتخاب می کنم.

تقسیم بندی سازمان ها و تاپیک ها و انتخاب شایسته ترین فرد برای اداره ی آنها حاصل فعالیت من و گلگومات در این سه روز بود.

وزارت هفتم رسما شروع به کار کرد!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۸ ۲۰:۲۴:۳۴
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۹ ۱۸:۳۱:۳۰

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب می تونیم اسمشم رو بذاریم ( کاراگاهان شجاع وزارت ) .
ببخشید اسمه دیگه به ذهنم نرسید . نظری داشتین پیام شخصی کنین !

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با سلام

آره یه چیزی تو همون مایه ها مثل الف دال و اوباش میشه و کار اون در کنار فعال کردن تاپیک ها ( البته با نقد شدن و امتیاز دهی به هریک از اعضا ) مبارزه با اوباش و مرگ خواران هم هست چون کاراگاهن و گاهی هم به کمک الف دال و محفل می رن .

برای همین کسانی که می خوان عضو بشن باید مرگ خوارو اوباش نباشن ( می دونم با این شرط خیلی ها نمی تونن عضو بشن ) .

ما تقریبا آماده برای برگزاری انتخابات وزارت خونه هستیم و به نظر بهتره بعد از انتخابات این تاپیک رو بزنی ! چون الان ممکنه طرفدار پیدا نکنه ! ضمنا اسم جدیدشم که نگفتی ...

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۳۰ ۷:۰۴:۲۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.