هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱:۱۲ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
چه کسی استر را.............زخمی کرد

بنابر گزارشات رسیده استرجس پادمور به دلایل نامشخصی در بیمارستان سنت مانگو بستری شده است.
یکی از پرستاران که نخواست نامش فاش بشود در گفتگو با خبرنگار پیام امروز اعلام کرد که صبح دیروز پیکر بی جان استرجس پادمور به بیمارستان سنت مانگو آورده شده و بعد از آن تحت مراقبت های شدید مدیریتی در بیمارستان بستری شده است.مراقبت ها از وی به گونه ایست که هنوز نمیتوان تشخیص داد دلیل بیهوشی او چه عواملی بوده اند و هیچ اطلاعاتی از درون بیمارستان به بیرون منتقل نمیشود.

همچنین یک منبع آگاه خبر داد که صبح امروز فرمان دستگیری مینروا مک گونگال به دلایل نامشخص از سوی مقام عالی مدیریت ،عله پاتر صادر شده است.
در همین راستا با وکیل مینروا تماس گرفتیم.وکیل مینروا در پاسخ به سوالات ما گفت:
ظهر امروز توانستم با زندان آزکابان تماس بگیرم و با مینروا صحبت کنم.به نظر میرسید که تحت فشار است و نمیتواند در مورد دلایل دستگیریش توضیح دهد و تنها به بیان جمله ای نامفهوم اشاره کرد:
اگر اون کار را میکردم و بعدش زندانی میشدم،آنجایم نمیسوخت

از وکیل مینروا پرسیدیم:به نظرات منظور مینروا از آنجایم،کجایش بوده است؟
پاسخ داد:
از آنجایی که مینروا و کلاهش دو یار جدانشدنی هستند.فکر میکنم منظور از آنجای مینروا،کلاهش بوده است.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
نتايج كنكور سراسري اعلام شد!!!!

لردولدمورت رتبه ي 1 كنكوررا در رشته ي تاكتيك هاي جادوگري كسب كرد!!
e]

به گزارش خبرگزاري جادوگران ، امروز صبح نتايج كنكور سراسري اعلام

شد كه نام جادوگر برجسته اي به چشم ميخورد و آن لرد ولدمورت بود . او

در اين آزمون سراسري توانست رتبه ي 1 كنكور را در رشته ي تاكتيك

هاي جادوگري كسب كند .

اونوقت شما همش بشينيد سي دي جومونگ رو ببينيد يا شب بشنيد

پاي احمد رضا

اين كارا رو نكنيد . جيزه

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۳ ۱۵:۱۶:۴۳

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اعتراضات بالا گرفت ...

مک کینن ، بازداشت شد ...

کارکاروف انصراف داد ...

در پی عدم تایید صلاحیت مرلین مک کینن ، کاندیدای وزارت سحر و جادو ، و همچنین تایید نشدن چند تن دیگر از کاندید های دارای صلاحیت توسط دولت ، و با تایید غیرقابل قبول چند تن از کاندید های فاقد صلاحیت ، اعتراضات رنگ دیگری به خود گرفت.

ایگور کارکاروف کاندیدای تایید شده ای که هرگز حتی درخواست نداده بود در این زمینه گفت :

نقل قول:
اوج مدیریت خفن در تایید صلاحیت کاندیدا ها مشخص شد.منی که اصن درخواست نداده بودم تایید شدم.عمه مارج با 3 پست تایید شد.این یعنی اینکه اصن اعضا برای مدیران اهمیتی ندارن و هر کاری دلشون بخواد انجام میدن.در این صورت تاثیر زیادی که مدیران بر روی سایت میزارن به شدت زیاد میشه و خب دیگه نمیشه فعالیت درست حسابی کرد.

پس از شروع تبلیغات انتخاباتی فیلم ها و صحبت های زیادی در زمینه عدم تایید بعضی کاندید ها و تایید بعضی دیگر از کاندیدا های فاقد صلاحیت منتشر شد که جنبه اعتراض مردم به این مساله را به خوبی بیان میکرد ، اما با انتشار اولین بیانیه رسمی « مرلین مک کینن » کاندیدای رد صلاحیت شده ، اعتراضات رنگ دیگری به خود گرفت ...

به گزارش «قلم پر نیوز» مردم امروز با شعار « مک کینن ، مک کینن ، رای ما رو پس بگیر » در اقصی نقاط هاگزمید و دیاگون اجتماع کردند . همچنین به گزارش شاهدان عینی عده زیادی از مردم در تجمع اطراف دفتر مرکزی مجمع نگهبان دست به اعتراض بر ضد این انتخابات از پیش تعیین شده زدند ...

در اولین ساعات بامداد امروز پس از نامه کتبی مرلین مک کینن به مجمع نگهبان و مکاتبه کوتاهی که بین او و یکی از اعضا این مجمع انجام شد ، خبر بازداشت مرلین مک کینن جامعه جادوگری را بهت زده کرد ...

به گزارش WNN مک کینن توسط یک فروند تسترال به آزکابان منتقل شد و ساعاتی بعد با اسکورت چند دیمنتور به جزایر بالاک تبعید شد ...

پس از بازداشت مک کینن اعتراضات به شدت بالا گرفت تا جایی که بعضی شخصیت های مهم سیاسی نیز وارد این عرصه شدند. ایگور کارکاروف ساعاتی بعد از بازداشت مک کینن ، ضمن اعتراض به نحوه برخورد مجمع نگهبان با معترضان گفت :

نقل قول:
من منتظر باز شدن شناسه مرلین هستم و همچنین پاسخگویی در مورد کاندیدا ها!

در همین راستا ، آرشام، یکی از شخصیت های سیاسی-مردمی که بارها در اعتراض به چنین مسائلی بازداشت شده است گفت :

نقل قول:
الکی بلاک کردی و اینو اعضای ایفای نقش مثل همیشه میبینند.همون طوری که یه زمانی دیدن آرشام الکی بلاک شد و با اعتراض کردنها و رفتارشون بنده رو شرمنده کردن.

همچنین بلیز زابینی ، یکی از فعالان سیاسی ضمن تاکید بر لزوم آشکار شدن چگونگی تایید کاندیدا ها اذعان داشت :

نقل قول:
در کل ... من فکر میکنم مقداری شفاف سازی لازمه، اگر اشتباهی صورت گرفته اعتراف به این اشتباه صحیح تره.

در این بین حتی شخصیت های آرام و بی طرفی مثل گابریل دلاکور هم نسبت به بازداشت مک کینن واکنش نشان دادند ...

اما اعتراضات به اینجا نیز ختم نشده ... ساعتی پیش از ستاد انتخاباتی ایگور کارکاروف خبر رسید که ایشان در اعتراض به وضع موجود از عرصه انتخابات کنار کشیده و خواستار توقف جریان خشونت بر علیه مردم هستند ...

همچنین ایشان مراجع انتخاباتی و مسئولین جامعه را محکوم کرده و گوشزد کردند :

نقل قول:
من به صورت خلاصه،به دلیل عدم صلاحیت مدیران و تاثیر مستقیمشون تو سایت که در این یک ماه شاهدش بودیم از این انتخابات کنار میکشم.

پس از انصراف کارکاروف از عرصه انتخابات زمزمه ها در مورد کاندیدا های دیگر بالا گرفت تا جایی که خبرگزاری BBC Wizard اعلام کرد که از ستاد مری باود خبر رسیده که وی نیز در حال آماده کردن شرایط برای کناره گیری از انتخابات است ...

با کناره گیری مری باود و ایگور کارکاروف ، سرنوشت تنها کاندیدای باقی مانده یعنی مارجری دورسلی ، که مورد تایید جامعه جادوگری نیست ، چه خواهد بود ... ؟

منتظر اخبار بعدی پیام امروز باشید ...

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۴:۴۱:۳۵
ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۴:۵۰:۲۹

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۰:۱۹ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با سرعت پیام امروز رو ورق میزد تا به گزارش اولین کنفرانس خبری ایگور کارکاروف برسه.بعد از اینکه رسید با لبخندی شروع به خوندن کرد:

- تنها کسی که کاندید شد من بودم ، سایر نامزد ها خودشون رو کاندید کردن و من تنها کسی بودم که ناخواسته پا به عرصه انتخابات گذاشتم !

ایگور کارکاروف پس از بیان این جملات در کنفرانس خبری خود افزود : البته این باعث نخواهد شد که من ذره ای در وظایفم اهمال کنم و یا از مواضع محکمم کوتاه بیام .

او سپس لبخند ساحره کشی تحویل خبرنگار پیام امروز داد و ضمن دست تکان دادن برای خیل ساحرگانی که فریاد ایگور ... ایگور سر داده بودند ، ادامه داد : ما همه اینجا سربازی بیش نیستیم . حالا بعضی سربازترند . من هم سربازی بیش نیستم که برای خدمت پا به این عرصه نهاد... یعنی پایم رو به این عرصه نهادند !

اگر انتخاب بشم ، مثل سربازی خواهم بود که تونسته خودش رو به خونه آخر برسونه . و علت انتخاب شعار ِ " وزیر سربازیست که به خونه آخر رسیده " هم همینه .

البته شایان ِ ذکره که وزارت تنها بر دوش های مردم استواره ... اگر هم خسته شدن بذارنش پایین ، در نهایت روی دوش بز های آبر بر پاش میکنیم !

وی همچنین در پاسخ به ذکر اسامی حامیانش گفت :

لرد ولدمورت ، پرسی ویزلی ، گودریک گریفندور ، بلاتریکس لسترنج ، بادراد ریشو،مونتگومری،دراکو مالفوی،مورگان الکتو،زنوفيليوس لاوگود و سوروس اسنیپ تا این لحظه حمایتشون رو از من اعلام کردن و گفتند پشت و پناه بنده هستن . هرچند بنده ضمن تشکر از پرسی ویزلی تقاضا میکنم حمایتشون رو کمی از جلوی من اعلام کنن !

او در جواب ِ این که " چرا حامیان شما از میان مرگخواران هستند ؟ " گفت : به هر جهت هر کاندیدایی هواداران خاص خودش رو داره که با توجه به وعده هاش به سمتش جذب میشن . مثلا زمانی که من اعلام میکنم خوابگاه رو دوباره بر پا میکنم قطعا آقایون ویزلی و بادراد با کله به سمت ستادم میشتابن ! در ضمن ... گودریک مرگخوار نیست و اضافه میکنم که پرسی رو هم شخصا امتحان کردم ، سیاه نیست ... خیلی هم سیفیده !
لرد هم گرچه به ظاهر سیاهه ولی در زیر چهره خشنش یک قلب رئوف پنهانه !
خبرنگار ما در ادامه با مطرح کردن مشکوک بودن نحوه تایید این کاندید تلاش کرد او را به چالش بکشد که با واکنش بی تفاوت و خونسرد او مواجه شد : این روزا همه چیز مشکوکه ، از جلسات توجیهی مدیر هاگوارتز گرفته تا اون عکسی که گوشه سایته ! این که دیگه چیزی نیست !

خبرنگاری از جمعیت تازه واردین جادوگرانی سوالی در مورد تازه وارد ها پرسید و ایگور در جواب گفت:جامعه جادوگری بدون اعضای تازه واردش به هیچ جا نمیرسه.ما به کمک همین اعضا و انگیزشون میخوایم به موفقیت برسیم و مطمئن باشید که وزارت بر پایه همین اعضا و فعالیت هاشون بنا میشه و اداره میشه.

همچنین ایگور در مورد موضوع آزادی به خبرنگاران گفت:وقتی من وزیر بشم آزادی تمام جامعه رو فرا میگیره.شما هر جا که باشید و هر کسی که باشید میتونید انتقاد به جا بکنید.

در نهایت ایگور کارکاروف ضمن تشکر از حامیان و هوادارنش برای برنده شدن در این انتخابات ابراز امیدواری کرد : اگر تقلب نشه ، پیروزی من قطعیست .

خبرگذاری واحد مرکزی پیام امروز ریتا اسکیتر

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۷:۴۴ سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
کینگزلی شکلبولت: وخامت شرایط جوی زیر سر لرده!
هری پاتر: من اکسپلیارموسش میکنم!!

خوانندگان عزیز همانطور که مستحضرید از چند روز قبل و خصوصا امروز با بارش برف و بوران مردم شوکه شده اند و این سوال برایشان پیش آمده است که چرا در فصل بهار هوا اینگونه است؟ گویا جای فصل زمستان و بهار عوض شده!

اما چیزی که ملت را ترسانده است شباهت این آب و هوا به نوزده سال قبل و در واقع زمانی است که هنوز بزرگترین جادوگر سیاه تمام اعصار یعنی لرد ولدمورت زنده بوده است. کسانی که آن زمان را بچشم خود دیده اند میگویند لرد ولدمورت علاقه خاصی به کسالت و بی روحیه بودن ملت داشت بهمین خاطر اکثرا در فصل بهار که آب و هوا عالی بود دیوانه سازها را رها میکرد تا بجای هوای خوب و عالی هوائی سرد و مایوس کننده را به جامعه تزریق کنند.

متاسفانه باید بگوییم این آب و هوائی که در حال حاضر و در فصل بهار وجود دارد اصلا بی شباهت به توصیف این دوستان نیست! بهمین سبب وزیر سحر و جادو و رئیس اداره کارآگاهان امروز کنفرانسی خبری تشکیل دادند که در ادامه آن را از نظر خواهید گذراند.

کینگزلی: به همه دوستان خبرنگار خیر مقدم میگم. بی مقدمه بریم سر اصل مطلب؛ وزارت سحر و جادو معتقده ولدمورت زنده س!

ملت خبرنگار: ماااااااع

کینگزلی ادامه میده: یا شایدم دوباره زنده شده!

ملت:

کینگزلی: هوووم...ببخشید یه لحظه جو گرفتم اون شکلک رو درآوردم!...بگذریم بله ما معتقدیم ولدمورت دیوانه سازها رو رها کرده که آب و هوا این طور سرد و مایوس کننده شده، در هر صورت چون بحث تخصصیه بهتره رئیس اداره کارآگاهان ادامه بده.

هری پاتر: بله همانطور که وزیر گفت ما معتقدیم ولدمورت هنوز زنده س و در واقع اصلا همون نوزده سال قبل هم نمرده بوده! هر چند در تاریخ جادوگری تا حالا سابقه نداشته کسی از اکسپلیارموس جون سالم بدر ببره

خبرنگار: ولی مجید جان ببخشید یعنی هری جان اون وردی که شما میگی آوداکداورا ئه!

هری: بگذریم! ولی من ولدمورت رو تهدید میکنم که اگه دوباره پیداش بشه اکسپلیارموسش میکنم! ... در هر صورت طی تحقیقات مشترکی که کارآگاهان من و نگو و نپرس ها انجام دادند باین نتیجه رسیدند ولدمورت 8 تا هورکراکس داشته نه 7 تا!!

ملت:

یکی از خبرنگاران بعد از درآمدن از شوک: میشه بگید هورکراکس جدید چیه؟

هری:نه جزو اسراره!

خبرنگار: ببخشید تو جیب جا میگیره؟
هری: بله
خبرنگار: جای زیاد نمیگیره؟
هری: نخیر
خبرنگار: خوردنیه؟
هری: نخیر
خبرنگار: پوشیدنیه؟
هری: نخیر... مگه بیست سوالیه؟!

سپس هری و کینگزلی بسرعت جلسه را ترک کردند تا بگفته منشی وزیر به تحقیقات ادامه بدهند.

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
افراد سست اراده هرچه کمتر، راه موفقیت باز تر!

بادراد ریشو دیروز در گفتگو با روزنامه پیام امروز گفت : در حال حاظر و در جامعه جادوگری، سست اراده ها ، خائنین و فرصت طلبان به وفور یافت می شوند. پیرو وجود این افراد گروه ها و مجامع ضرر بسیار می بینند ولی متاسفانه مسئولی برای کنترل این گونه افراد نیست.

وی همچنین اضافه کرد.
- سست اراده ها و لاشخور صفتانی که به دنبال گوشت از این سو به سویی دیگر در حال حرکت هستند باید بدانند که نبود آنها به مانند هموار ساختن راهیست برای رسیدن به موفقیت! چرا که جامعه هیچ نیازی به این گونه افراد ندارد.

بادراد ریشو در باره افرادی که از ثمرات گروه قبلیشان هنوز هم استفاده میکنند نیز گفت : متاسفانه ما شاهد بعضا مواردی هستیم که افراد سست اراده بعد از تعویض جرگه خود همچنان با کمال پررویی از ثمراتی که در گروه قبلی خود بدست آوردند استفاده می کنند.

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲۴ ۱۲:۳۵:۱۷

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
لرد ولدمورت:YES WE CAN!

چندی پیش،لرد ولدمورت کبیر،قدرتمندترین جادوگر قرن در مصاحبه شخصی خود با پیام امروز اعلام کرد:
" شکستن و درهم کوفتن! محفل برای ما و مرگخواران خود هیچ کار ندارد و با سادگی میتوانیم آنها را در هم بکوبیم."

در پی جنگ سخت و خونین محفل-مرگخواران که چنروز پیش در یکی از تاپیکهای سیاه انجام گرفت،محفل ققنوس یکی از یاران خود را به مرگخواران باخت. لرد ولدمورت کبیر با ابراز خوشحالی از ایت اتفاق گفت:
" ما همیشه موفق بودیم و خواهیم بوداز همین جا اعلام میکنم یس وی کن!

با انتشار این خبر،جشن گسترده ای در محل گردهمایی مرگخواران صورت گرفت.

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
محفل،قدرتمند همچون گذشته یا از دورن خالی!!
به گزارش خبرنگار پیام امروز، ریتا اسکیتر! محفل ققنوس همچون گذشته قدرتمند به کار خود ادامه میدهد!! اگر چه محفل در چند وقت اخیر به دلیل در گیری های پیش امده اوضاع نابسامانی داشت،اما امروزه با تلاش های البوس فقید توانسته به روزهای خوبش برگردد! ولی تا کی میتواند به کارش ادامه دهد؟! خبر ها حاکی از ان است که دست های پشت پرده که در کارند به زودی توسط بعضی از افراد که نمیشود از انها نام برد به بوق کشیده میشود!! حال باید بنشینیم و ببینیم که این خبرها درست هستند یا خیر!؟

مرگخوارها در انزوا یا تدارک برای حمله ای بزرگ؟!
چندی است که مرگخوارها به ندرت در جامعه جادوگری دیده میشوند، انها حتی دیگر برای شکنجه ماگل ها که تفریح لذت بخشی برایشان است از مخفیگاه خود خارج نمیشوند! طبق شایعه ای که در بین مردم پیچیده، مرگخواران از داشتن رهبری که مویی در روی سر خود ندارد شرمگین هستند! اناکین مونتاگ معروف به انی مونی نیز چندی قبل طی اقدامی عجیب از جمع مرگخوارها جدا شد!! اگرچه از این قبیل شایعه ها در طی سال ها به وجود امده و رفته و نباید توجه زیادی به این موضوعات داشت و ان را جدی گرفت، اما باید دید دلیل واقعی اینکه مرگخوارها دیگر به جایی حمله نمیکنند این موضوع است؟ شاید انها برای نبردی بزرگ اماده می شوند! باید منتظر گذشت زمان بود تا همه جیز را روشن کند!!

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷

گلگوماتold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۵ شنبه ۷ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۸
از مامان اینا چه خبر؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
ریشوهای قاطی پاتی شده!!!

بامداد امروز صبح جنگ سختی میان مرگخواران و محفلیان غیور این سرزمین جادوگری در گرفت که گویا شروع کننده ی جنگ مرگخواران بودند. به گزارش واحد خبری وی دی نمی دونم چی چی که متعلق به مرگخواران می باشد! در طی این جنگ، مرگخواران به دنبال ریشوی اعظم، آلبوس پرسیوال والفریک برایان مونتگومری انیشتین ولدمورت دامبلدور بوده اند. اما در طی اشتباهات یکسری از مرگخواران چون آنتونین دالاهوف که به تازگی به سمتی برگزیده شده و سرش خیلی شلوغ شده، در نتیجه خیلی چیزا رو قاطی می کنه. به جای آلبوس دامبلدور، ریشوی اعظم (؟!) بادراد ریشو، ریشوی اصغر دستگیر شد که خود نیز جزو مرگخواران بود.
بادراد ریشو که بعدها متوجه شده اند بادراد است، به خبرگذاری مرگخواران گفت: من در سدد دستگیری آلبوس دامبلدور بودم که ناگهان با تله ای غیر انفجاری مواجه شدم و در آن گیر افتادم. بعدها فهمیدم که آنتونین دالاهوف مرا دستگیر کرده و بسیار خشمگین شدم... پس از صحبتی که با اربابِ کبیر داشتم، تقاضای شکنجه ی این مرگخوار را داشتم که با مخالفت ارباب مواجه شدم. دقایقی بعد که از مدیریت آنتونین اطلاع یافتم، دلیل مخالفت ارباب را چیزی جز ترس ندیدم

خبرگذاری مرگخواران مصاحبه ای با اسمشونبر در همین رابطه داشت... که خلاصه ای از این مصاحبه در زیر آورده شده است.
خبرنگار: سلام یا لرد.
لرد: سلام مرگخوار بوقی. سریع بگو کار دارم.
خبرنگار: آیا این درسته که شما از آنتونین می ترسین؟
لرد: چی؟ من؟ کروشیو! من به هیچ وجه از هیچ بوقی ای، حتی دامبلدور نمی ترسم.
خبرنگار: پس چرا با ایده ی بادراد ریشو مخالفت کردید؟
لرد: چونکه صلاح ندونستم.
خبرنگار: پس شما یه ترسویین.
لرد: چی؟ من؟ کروشیو! من ترسو نیستم. یعنی به نظرت من از اون آنتونین بوقی که یه زمانی تو کارخونه ی دستمال سازی اسکاور کار می کرد، کار که چه عرض کنم. حمالی می کرد در واقع. می ترسم؟ من بهش جا دادم! مکان دادم! فضا دادم! خونه دادم! قدرت دادم! از اون حمال خونه بیرون آوردمش و بزرگش کردم. حالا ازش بترسم؟
خبرنگار: ماااع!
لرد: کروشیو! تازه اون یه بار به من خیانت کرد و من خیلی بدجور کروشیوش کردم! و چون بیش از حد بود، ایندفعه کاریش ندارم. اوندفعه خیلی بیشتر از اون چیزی که باید میشد، شکنجه شد!
خبرنگار: بعله!

در ادامه آنتونین دالاهوف از اینکه لرد، وی را عفو کرده تشکر فراوان کرد و این موجبات خوشحالی لرد را برای دقایقی فراهم کرد که بالاخره یکی از مرگخواران از وی تشکر کرده است.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
آنتونين دالاهوف هم بازداشت شد.

به دنبال دستگيری مرگخواران فراری از زمان نابودی كسی كه امشو نبايد برد آنتونين دالاهوف نيز به دست وزارت سحر و جادو افتاد. وی در امروز صبح توسط كينگزلی شكلبوت، كارآگاه خبره ی وزارت سحر و جادو به طور كاملا اتفاقی دستگير شد. شكلبوت در حالی كه در يكی از خيابان های فرعی شهر در حال قدم زدن بود به مردی برخورد كه در سطل زباله در جست و جوی غذا بود. شكلبوت پس از مدتی قيافه ی شخص را شناخت و متوجه شد كه او دالاهوف، يكی از مرگخواران سابق اسمشونبر بوده است. در اين زمينه مصاحبه ای داريم با هوكی كه هم اكنون وزير سحر و جادو است. اين گزارش توسط فيليپ واتسون گزارشگر تازه وارد پيام امروز انجام گرفته است:
فيليپ: سلام جناب وزير.
هوكی: سلام.
فيليپ: متوجه شديم كه دالاهوف بالاخره دستگير شد. نظرتون درمورد اين خبر چيه؟
هوكی: خوب، مگه ميشه خوشحال نباشم؟
فيليپ: به ما بگين جلسه ی دادرسی به اوضاع دالاهوف كی برگزار ميشه؟
هوكی: هنوز تصميم قطعی نگرفتيم. هر وقت تصميم قطعی گرفتيم به شما هم اعلام می كنيم.
فيليپ: حدس می زنين چه حكمی واسه دالاهوف صادر بشه؟
هوكی: به احتمال زياد محكوم به حبس ابد ميشه.
فيليپ: خوب با من كار ندارين جناب وزير؟
هوكی: نچ.
فيليپ: خداحافظ.
هوكی: خداحافظ.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.