هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
خوب به سلامتی سایت برای پیش تولد مشکل پست ها حل شد ولی از مدیران می خوام اون قسمن سطح و در صد هم بیارین....
ولی کاش درست نشده بود اینم یه نوع گیر دادن که شاید منجر به حذف کابر شدن بشه ولی بی شوخی اون قسمت سطح رو هم بذارید و یه توضیح هم بدید که چی شد اینا هم بدید بد نیست. با تشکر

جادوگران

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۲۲ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
Nenille15 نوشته:
شما 20 سال دیگه متوجه میشی که من چی گفتم و تو چی جواب دادی . تو اگه رییس جمهور بودی چه بلایی سر ما میاوردی ؟!
در ضمن " مسلط " درسته نه مصلط بهتره که شما به اعصابت مسلط باشی که دیکته کلاس سوم رو یادت نره . اگه دوست داری میتونی همه ی پست های منو پاک کنی . ولی تهدید نکن !
بزور که نمیشه گنجی را با اسلامیه مقایسه کرد مگه زوره ؟! نارسیس بیچاره !

دومبوليسم را به ياد بياور!

دوست من شما به علت بي احترامي به ناظر به مدت 5 روز در اين انجمن معلق ميشين تا اولا به ناظر بي احترامي نكنيد و دوما اينكه اينجا جاي صحبت با ناظر نيست!

اين سايت رو براي دعوا نساختن!شما ميتوني هر چيزي خواستي به من بگي ولي نه در ملا عام!....عرف اجتماعي اينو ايجاب ميكنه!

دوست من!
شما قبلش اعصابت از دست مديرا و كسايي كه در مورد اين ماجرا باهاشون بحث ميكردين خورد بود چرا بايد سر كس ديگه اي خالي كنيد؟!......من كارم يه چيز ديگست و اصلا با مديرا كاري ندارم.چرا بايد سر من خالي كنيد؟!

به هر حال شما معلق ميشين تا طرز حرف زدن رو ياد بگيريد!

در ضمن چون ميدونم ميخوايد بيايد از خودتون دفاع كنيد و بگيد كه من حرف بدي نزدم بايد بگم كه اگر از نظر خودتون بد حرف نميزنيد از نظر ديگران اين طور نيست.چرا من نبايد ديگران رو معلق كنم؟!...چون شما بد حرف ميزني!...تمام!

ويرايش:تاكيد ميكنم كه بي احترامي شما فقط به من نبوده!بلكه كلا با بقيه اعضا هم بد صحبت ميكنيد!....اين سايت براي دعوا مرافعه ساخته نشده!

ناظر انجمن
دامبلدور

پ.ن:در كل از تذكرت ممنونم.اعصاب براي آدم نميمونه با اين كاراتون!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲:۱۲ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۷ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
شما 20 سال دیگه متوجه میشی که من چی گفتم و تو چی جواب دادی . تو اگه رییس جمهور بودی چه بلایی سر ما میاوردی ؟!
در ضمن " مسلط " درسته نه مصلط بهتره که شما به اعصابت مسلط باشی که دیکته کلاس سوم رو یادت نره . اگه دوست داری میتونی همه ی پست های منو پاک کنی . ولی تهدید نکن !
بزور که نمیشه گنجی را با اسلامیه مقایسه کرد مگه زوره ؟! نارسیس بیچاره !

پیام زده شده در: ۱:۵۳ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
بدون نام نوشته:
دامبلدور عزیز این تویی که داری نظرت رو تحمیل میکنی و یه بار دیگه عوام فریبیتون قابل اثباته .ما داریم در مورد ترجمه ها و حقوق ناشرها صحبت میکنیم بازم تو ننه من غریبم بازی در آوردی ؟!!!!!!!!تندیس کجا و این سایت کجا ؟! اگه میخوای شخصیت تندیسیها رو ببینی برو تو سایتشون . اونها اجازه نمیدند که به کسی کوچکترین توهینی بشه و اصلا" توی سایتشون از نشر زهره حرفی نزدند که تو عنوان تاپیک رو این گذاشتی . این شخصیت تو رو نشون میده .
متاسفم چون فقط همین رو میشه گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزيز!
من ناظرم و اختيار كل انجمن رو دارا ميباشم.حتي مدير هم نميتونه در بعضي كارهاي من دخالت كنه!
يك بار هم گفتم!
اگر مديران صلاح ديدن اسم تاپيك رو عوض ميكنن ولي از نظر من خيلي هم خوبه و من نظرم رو به خاطر با حرفهاي ركيك شما عوض نميكنم!(نكته:عوض كردم اسامي تاپيك در حيطه ي عواملي است كه مديران ميتوانند در كار ناظرين دخالت كنند....اما كشاندن بحث به تاپيك جديد در اين حيطه قرار نداره)

در ضمن دوست من!
من اگر ميخواستم قانوني تر از اين عمل كنم ميتونستم تمام پستهاي شما و وب مستر سايت رو از اين تاپيك حذف كنم.ولي نكردم.ولي ديگه تحمل حرفهاي ركيك شما رو ندارم.لطفا بر اعصاب خود مسلط باشيد و مواظب خود نيز باشيد!

يك نكته ديگه هم اينه كه اينجا مكاني براي گفتگو با مديران سايته نه ناظر اين انجمن.شما بايد اين مسئله رو تويه تاپيك گفتگو با ناظر انجمن پيشنهادها ميزدي!(اينم يه اشتباه ديگه!)
و باز هم ميگم!
لطفا بر اعصاب خود مسلط باشيد!

ناظر انجمن
دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۰ ۲:۴۵:۴۱

بدون نام
دامبلدور عزیز این تویی که داری نظرت رو تحمیل میکنی و یه بار دیگه عوام فریبیتون قابل اثباته .ما داریم در مورد ترجمه ها و حقوق ناشرها صحبت میکنیم بازم تو ننه من غریبم بازی در آوردی ؟!!!!!!!!تندیس کجا و این سایت کجا ؟! اگه میخوای شخصیت تندیسیها رو ببینی برو تو سایتشون . اونها اجازه نمیدند که به کسی کوچکترین توهینی بشه و اصلا" توی سایتشون از نشر زهره حرفی نزدند که تو عنوان تاپیک رو این گذاشتی . این شخصیت تو رو نشون میده .
متاسفم چون فقط همین رو میشه گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیام زده شده در: ۰:۳۱ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
نوربرت 2000 نوشته:
من به عنوان تاپیک جدیدتون اعتراض دارم. به نظر کمی مغرضانه میاد . پیشنهاد بهتری ندارین؟ مثلا : نظر سنجی درباره مجوز رسمی نشر تندیس
معقول تره مگه نه؟
البته ببخشیدا صاحب اختیارشمایین

خب من به عنوان ناظر صلاح ديدم اولا بحث رو در اينجا تموم كنم.دوما به نظرم اسم تاپيك خيلي هم خوبه.
البته چون بحث مهميه خود مديران در مورد اسمش تصميم ميگيرن!

*توجه:كار من با كار مديرا فرق داره.هر كاري ميكنم به مديران نسبت نديد خواهشا!...ممنون!

ناظر انجمن

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

نوربرت2000

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۷ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۴ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از نروژ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
من به عنوان تاپیک جدیدتون اعتراض دارم. به نظر کمی مغرضانه میاد . پیشنهاد بهتری ندارین؟ مثلا : نظر سنجی درباره مجوز رسمی نشر تندیس
معقول تره مگه نه؟
البته ببخشیدا صاحب اختیارشمایین

در عرصه هری پاتر اول ویدا اسلامیه آخر هم ویدا اسلامیه!!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
***توجه**
ادامه بحث مذكور(بحث در مورد قانون كپي رايت و همچنين مسائل ديگر مربوط به انتشاراتي ها) به تاپيك ذيل كشيده شود لطفا!

مخالفت انتشارات تنديس با ديگر منتشران،چرا؟

تذكر:هرگونه بحث در اين مورد از اين لحظه به بعد در اين مكان غيرمجاز ميباشد و با متخلف برخورد ميشود.حتي شما وب مستر عزيز!

نقل قول:
مايك لوري نوشته:
هری پاتر رئیس سایت هستش...ولی برای چی وقتی از یک تاپیک یا عنوان بازدید می کنند اسمشان با رنگ دیگه ای مشخص نمیشه.
چون معمولا مدیر اسمش با نارنجی مشخص میشه...ولی اینجا با رنگ قرمز ..رنگ اعضای عدی مشخص شد....
دلیلش چیه؟؟؟
یعنی دیگه مدیر نیستن.

نخير دوست عزيز!
بعضي مواقع از اين جور مشكلات پيش مياد!
كافيه شما نوار بقل پستهاي هري پاتر رو بخوني و ببيني كه نوشته گرداننده سايت!
نقل قول:

ببخشيد نميدونم جاش اينجاست يا نه
من تازه عضو شدم ميخوام بدونم چه جوري ميتونيم براي خودمون عكس بذاريم يا تاپيك بزنيم

دوست من!
شما اولا بهتره به بخش پرسش و پاسخ سايت سري بزني.
دوما اينكه براي زدن تاپيك بايد بر روي گزينه ي*عنوان جديد* در فروم(انجمن)مربوطه كليك كنيد.
در ضمن براي گذاشتن عكس و درست كردن ويژگيهاي فردي خود كافيست به قسمت ويژگيهاي فردي خود سري بزنيد و بعد براي تعويض عكس يا همون آواتور يا شكلك به قسمت شكلك برويد.براي تعويض ويژگيهاي فردي هم به قسمت ويرايش ويژگي هاي فردي برويد!
نقل قول:
لرد آرين نوشته:
من تو تابستون تعداد پست هام خیلی بیشتر بود ولی حالا کم شده

دوست من!
اگر دقت بكنيد پيغامي مبني در ایراد در تعداد پیام های کاربران در بالاي صفحات سايت قرار دارد كه مطمئنا شما اونو نديد.چون اگر ديده بوديد هيچ وقت اين پست رو نميزديد.به هر حال دقت كنيد!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

نوربرت2000

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۷ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۴ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از نروژ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
نقل قول:
- ابدا و اصلا ناشر رسمی بودن مساوی با داشتن حق کپی رایت نیست. شما اگه حق کپی رایت ترجمه کتابی رو داشته باشی ناشر رسمی اون هم هستی ولی بر عکسش صادق نیست. مثل اینکه شما پست من رو دقیق نخوندی اونجا گفتم که کپی رایت به کشور ما مربوطه وقتی ما کپی رایت نداریم شما اصلا نمیتونی کپی رایت کتابی رو در اختیار بگیری و اگه ما کپی رایت داشتیم دیگه این همه ناشر نمیتونستن ترجمه یه کتاب رو منتشر کنن.

مشکل تو هم مثل بقیه که این عقیده رو دارین مثل قضیه اون کبکه است که سرشو میکنه زیر برف. میگن شتر سواری دولا دولا نمیشه. ناشر رسمی شدن و کپی رایت گرفتن هر دوش یکیه. ما در ایران حدوده بیست و چند ساله که حق کپی رایت نداریم این درست اما این دلیل نمیشه که هرگز نداشته باشیم و سعی نکنیم که زیر این قانون بین المللی بریم. تندیس هم مثل چند ناشر دیگه قدمی ورداشت که کار خودش و وجهه ایران رو تو دنیا کمی بالا ببره . بد کرده؟ اسم ایران بعد از مدتها به عنوان ناشر رسمی و کسی که سعی میکنه کار مطابق قانون بین الملل کنه مطرح شده. اگه ایرانی و وطن پرستی که بیخیالش که کی بوده و برای چی بوده. نتیجه رو بچسب که مایه افتخارمون شدن.
ما این قانونو نداریم و صرف هم نداره که داشته باشیم قبول دارم. اما از نظر بقیه کشور های دنیا که سری به سایت رولینگ میزنن و اسم تندیس رو جلو اسم ایران میبینن فکر نمیکنن که اوه ه ه ه ه ه ه این ناشر عوام فریبه.،چون فقط حق نشر رو گرفته نه کپی رایت. برای یه خارجی ناشر ایران همونقدر رسمیه که ناشر فرانسوی. پس شما ها هم یه ذره کوتاه بیاین و قبول کنین که اینجا دیگه جای مغلطه نیست و کپیرایت تندیس همون مجوز رسمیشه.(برای خودتون میگم بس کنین چون مردم فکر میکنن نتون ببینین!!)

راستی از نظر تو ترجمه اسلامیه 20 و مال گنجی 50 از 100. نظرت محترمه. ما که حرفی نداریم. بذار بقیه هم تو نظر سنجی شرکت کنن تا ببینیم کی بیشتر امتیاز میاره.

در عرصه هری پاتر اول ویدا اسلامیه آخر هم ویدا اسلامیه!!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هری پاتر جان نمیدونم اگر منظورت من بودم باید بگم که من اصلا منظورم با شما نبود من حرفهای شما رو قبول دارم البته تا حدودی من منظورم با کسی بود که قبل از من در همین تاپیک پست زده بود و ایشون بودند که گفتند ویدا اسلامیه بچگانه مینویسه .منم میخواستم بگم که داره اشتباه میکنه در مورد درصد رای دادنتونم که من قبلا گفتم الانم میگم هر کسی یک نظری داره منم به نظر شما احترام میذارم ولی خب نظر من با نظر شما فرق داره
من مایلم اون اشتباهی رو که در مورد ویدا اسلامیه گفتین رو یک بار دیگه بگین شاید منم دچار این اشتباهی که شما گفتین شده باشم
ببین چقدر انتقاد پذیرم
( فقط یک چیزی من بعد از اینکه این پست رو زدم یادم افتاد میگم راستی منم توی تاپیک بررسی سوتیهای کتاب ششم آخرین پست یک چیزی برای پاسخ به شما نوشتم البته فکر میکنم این موضوع برای دو ماه پیش باشه ولی به خوندنش می ارزه اگر نخوندی حتما بخون )

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.