هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی آرشام::..
پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من این ستاد رو محکوم به تقلب در انتخابات اعلام میکنم چرا که باسیلیسک تو سوراخ نمیرفت آذرخش به دمش میبست.

من خواستار رسیدگی به این ستاد هستم و اینکه جواب سوالات من باید توسط کاندیدای انتخاباتی داده بشه نه کاندیدای رد صلاحیت شده.

آرشام حیا کن وزارت رو رها کن

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
چون این ستاد مشترک است من اقدام به پاسخ گویی آخرین پست میکنم

نقل قول:
1- آیا امکان داره به جایه هدایت بیناموس نویسان به راه راست، اونهارو به راه کج هدایت کنی تا شاید قسمت شد راه سایت رو کلا گم کنن

طبق تحقیقات جدید تمام دوستان بی ناموس نویس مجهز به جی پی اس شده اند در نتیجه امکان گم کردن این مکان برای ایشن وجود ندارد

تنها راه هدایت آنها به راه راست میباشد ( هر چه راست تر بهتر تر )

نقل قول:
2- درصورت کثیف شدن منو در هنگام غذا خوردن باید اون را دور انداخت و یا به عنوان دستمال سفره ازش استفاده کرد؟

در صورت هر نوع آسیبی که به منو وارد گردید باید به روش زیر عمل کنید

1 - با بنده تماس بگیرید تا یک منوی جدید در طرح و رنگ های متفاوت برای شما آماده کنم

2 - بعد از تحویل گرفتن منو آن را جایگزین منوی قبلی نمایید

3- مرور گر خود را ریفریش کنید تا تغییرات را مشاهده کنید ( در صورت عدم مشاهده تغییرات با گراوپ تماس بگیرید)

4 - منوی قبلی را در اولین فرصت به یک نمکی فروخته و با پول آن یک دستمال سفره خریداری نمایید

نقل قول:
3- حمایت همه جانبه یعنی چهار جهته؟ یا از طرف مرکز هم حمایت میشن؟

جواب شما مثبت است

نقل قول:
4- اگر لباس عله جیب نداشت این پول را از کجا هزینه میکنی؟

این فرض تمام معادلات ما را به هم خواهد زد در نتیجه ما آن را در نظر نخواهیم گرفت

نقل قول:
5- اگر منو از ایفای نقش اخراج کنی قول میدهی که خودت این شخصیت را هدایت کنی؟

به هیچ وجه - این مسئولیت رو به معاون وزیر واگذار میکنم

نقل قول:
6- اگر آناکین به جای هری جایگزین بشه آیا من باز هم مدیر میمونم؟

من بعد از جایگزین شدن به جای عله از تمام مدیران حقوق دریافت خواهم کرد . هر مدیری حقوق پرداخت نکنه دسترسیش برداشته میشه و مدیریتش به بالاترین قیمت فروخته میشود

نقل قول:
7- چه تضمینی هست که در ریشهای آلبوس، گراپ و مرلین ساس، انگل، موریانه، داکسی، لولوخورخوره وجود نداره؟

ما هیچ تضمینی نمیدهیم . مسئولیت استفاده از این روش به عهده شماست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی با درخواست مشتری میتوانیم این مو و ریش ها را با آب و صابون ضد عفونی نماییم

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
ببینید پژواک گام های چه فردی به گوش میرسد.
نیمفادورا تانکس گرام
درود و سپاس

نقل قول:
ابتدای هر چیز :" نوشابه باز کردن" و " فرندشیپ" محض به چه چم (معنایی) می باشند؟

همانا نوشابه در اینجا هرچه که نوشیدنی باشد را گویند.
فرندشیپ نیز به شدت تکذیب میشود.زین پس به جای واژه ی فرندشیپ گوییم:دوستانه...پتک...یا چکش فرقی ندارد.هر دو پارسی هستند.

نقل قول:
به امید آن روز که نظاره گرش باشیم!

چنین باد

نقل قول:
دادن ماهانه پنجاه گالیون به هر جادوگر از صندوق جیب عله"...با تمام وجود امیدوارم که نوشتن کلمه ای را به فراموشی سپرده باشید...و اگر نه...پس ژرفای برابری و یکسانی چه می شود؟ چشم به راهم که واژه ی ساحره را نیز ببینم!...

باید گفتارم را پهنا دهم تا شفاف شود معنی این واژگان.
جادوگر برای زن و مردی که جادو میکنند،کارایی دارد.
پس هنگامیه که واژه ی جادوگر به کار میبریم،همه ی گروه های بشری که جادو میکنند،از زن و مرد،پیر و جوان ،خانه دار و بچه دار( زنبیل رو بردار و بیار) را در بر میگیرد.
آما اگر بنده از واژه ی ساحر استفاده میکردم و ایراد شما وارد بود مجبور به بخشش خواهی میشدم.

همی در دوران وزارت من،1=1 خواهد بود.نژاد و جنسیت مهم نخواهد بود.

نقل قول:
ایجاد گروه رپر های جادوگر و مسابقات هفتگی تکست نویسی" ....رپ؟ دامنگیر است، اما بهتر نیست سبکی دیگر از موسیقی را انتخاب می کردید؟

چون بنده خود دوستی تنگاتنگی با رپ داشته ام،رپ را به عنوان جزئی از کل مثال زدم.همه ی گروه های موسیقی میتوانند فعالیت کنند.

نقل قول:
متوجه مشاور گلیم بافی نمی شنوم؟

از آنجایی که گلیم یک کلمه ی سراسر پارسیست و بنده همانند شما از ورود واژگان تازی به شدت عاصی هستم،گلیم را مثال زدم.و قطعا نشات گرفته از درون پارسیم بود.همانا ما باید فرهنگ گلیم بافی را در جهان پخش کنیم.

نقل قول:
آرشام کبیر! بی شک یک کاندید خوب کاندیدی است که از نظرات دیگران نیز بهره گیرد. امید دارم از پیشنهاداتم نهایت استفاده را ببری!

همانا بسی بسیار بر پندار ما نقاشی کرد و مشعل راهمان شد.

نقل قول:
ایجاد تاپیکی در رابطه با ستاره شناسی!(خب چرا هیچ کی منو درک نمی کنه؟ هر چی خودمو به آب و آتیش می زنم نیست کسی که بیاد از این علم دفاع کنه!)

از شوخی که بگذریم،به شدت از این پیشنهاد،پاسداری میکنم.
جای ادبیات علمی تخیلی در رول خالیست و به یقین باید تاپیک هایی برای آنان که دوست دارند علم را وارد رول کنند،درست کنیم.پایه ام بد

نقل قول:
باشد که همانند نامت،آرشام، پرچم افتخار را بر فراز قله ی "جادوگران" به اهتزاز در آوری!

قربونت....ببخشید اشتباه شد.سپاسگذارم
بدرود
با شما هستیم

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
چند سوال برای شفاف سازی خودم:
1- آیا امکان داره به جایه هدایت بیناموس نویسان به راه راست، اونهارو به راه کج هدایت کنی تا شاید قسمت شد راه سایت رو کلا گم کنن؟
2- درصورت کثیف شدن منو در هنگام غذا خوردن باید اون را دور انداخت و یا به عنوان دستمال سفره ازش استفاده کرد؟
3- حمایت همه جانبه یعنی چهار جهته؟ یا از طرف مرکز هم حمایت میشن؟
4- اگر لباس عله جیب نداشت این پول را از کجا هزینه میکنی؟
5- اگر منو از ایفای نقش اخراج کنی قول میدهی که خودت این شخصیت را هدایت کنی؟
6- اگر آناکین به جای هری جایگزین بشه آیا من باز هم مدیر میمونم؟
7- چه تضمینی هست که در ریشهای آلبوس، گراپ و مرلین ساس، انگل، موریانه، داکسی، لولوخورخوره وجود نداره؟

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
درود بر آرشام کبیر! یار باوفای کوروش ، شا ه شاهان!
تبختر را به خود راه مده. تنها لحظه ای چند از وقتت را در اختیار من بگذار!
پرسش هایی مادام به هنگام خواندن اهدافت ، مرا به خود مشغول نمودند. پرسش هایی پیرامون هر آنچه تا کنون باور داشتی و این که آیا آنها را نیز پیاده خواهی کرد یا خیر؟

ابتدای هر چیز :" نوشابه باز کردن" و " فرندشیپ" محض به چه چم (معنایی) می باشند؟
اندکی بیش تر نیاز به گشایش دارند. گشایش رو به پنجره ی دیدگاه ها!

"هدایت بیناموس نویس های سایت به راه راست"...به امید آن روز که نظاره گرش باشیم!
"دادن ماهانه پنجاه گالیون به هر جادوگر از صندوق جیب عله"...با تمام وجود امیدوارم که نوشتن کلمه ای را به فراموشی سپرده باشید...و اگر نه...پس ژرفای برابری و یکسانی چه می شود؟ چشم به راهم که واژه ی ساحره را نیز ببینم!...
"ایجاد گروه رپر های جادوگر و مسابقات هفتگی تکست نویسی" ....رپ؟ دامنگیر است، اما بهتر نیست سبکی دیگر از موسیقی را انتخاب می کردید؟

11-تهیه ی گلیم با ریش های گراپ،آلبوس و مرلین

تعیین شونصد مشاور(مانند:مشاور فرهنگی.مشاور هنر.مشاور بیناموسی.مشاور دینی.مشاور سیاسی.مشاور 12-آموزش.مشاور کل کوچیک.مشاور کوییدیچ.مشاور گلیم بافی.مشاور چتر باکس و... )

بی شک هر چه دامنه ی کارکنانتان را گسترش دهید، شکست ناپذیر تر و محکم تر خواهید بود اما به درستی متوجه مشاور گلیم بافی نمی شنوم؟ اندکی بیش تر توضیح دهید!

روند فعالیت در اینجا چگونه باشد؟
"همین شکلی دور همی کار کنیم"...با این مورد موافق هستم!

پیشنهادات:
آرشام کبیر! بی شک یک کاندید خوب کاندیدی است که از نظرات دیگران نیز بهره گیرد. امید دارم از پیشنهاداتم نهایت استفاده را ببری!

1-ایجاد تاپیکی در رابطه با ستاره شناسی!(خب چرا هیچ کی منو درک نمی کنه؟ هر چی خودمو به آب و آتیش می زنم نیست کسی که بیاد از این علم دفاع کنه!)
2-برابری بین ساحره ها و جادوگران!
3-همینا دیگه!!!!

باشد که همانند نامت،آرشام، پرچم افتخار را بر فراز قله ی "جادوگران" به اهتزاز در آوری!
موفق باشی خلاصه!!!

با تو خواهیم بود!

با سپاس فراوان...N.K.S.(نیمفا کوروش کیم اِستار!!!)

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۰:۵۹ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
بعد از اندی مذاکره و مباحثه با دوستان تصمیم بر آن شد که زین پس !!!! پس از تخته گردیدن درب ستاد خود در این مکان مستقر گردیم ( چتر شویم) و فعالیت های زیر زمینی و زیر میزی خود را با همکاری آرشام کبیر در این ستاد به سرانجام رسانیم . زین پس ما در اینجا مستقر گردیده و به همراه آرشام اقدام به فعالیت های انتخواباتی !!!!!!!!!!!!!!!!! و کسب رای از راه های غیر نا مشروع مینومییم
باشد که در زیر سایییه ما مستدام گردید :دی

بوق بر همه شما

پیام زده شده در: ۰:۱۹ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب خبری به گوشم رسید که خیلی خوشحالم کرد.آناکین مونتاگ کبیر پس از مدت قصد رول کرده و همینک ستاد تبلیغاتیش جزو پر بازدید ترین ها شده.
ستاد انتخاباتی(انتخواباتی) ارباب بنده
باز هم ورودش رو تبریک میگم.قطعا با وجود وزیر شدن آسان نیست.

من این مدیریت رو میبرم زیر سوال...همانا آناکین مونتاگ جزو مردمی ترین کاندید ها بود که به شکلی ناجوانمردانه تاپیکش قفل شد.همانا خاک باد آنکه قفلش کرد.
برای نشان دادن رفاقت و از خود گذشتگی خویش،زین پس من و اناکین به همراه یکدیگر و در کنار شما دوستان،به تبلیغ برای ستاد مشترک خودمان میپردازیم.
این ستاد تقدیم به آناکین کبیر

پست های فرستاده شده در ستاد آناکین....که حاصل از گرخیده شدن ملت بود.
امواج رول بر ذهن وداع کنندگان به یکبار حمله ور شد.

پست آرشام در ستاد آناکین
نقل قول:
خوب....ایول....بالاخره یه کاندید پیدا شد که سطحش به ما بخوره
ار قدیمی رول و جزو هرسناک ترین کاربرانی که گام هایش دهشت را در دل میرقصاند.

همی همینک که قدم های آنی مونی را بر سطح وزارتخانه حک شده میبینم،شکی ندارم که رقابت سختی را در پیش خواهم داشت.اما با این حساب ها،اگر رقابت نهایی بین هردوی ما باشد،به نفعش کنار میکشم.
باشد که ملت درس گیرند از احکام مخفی رفاقت نامحسوس

پست گراپ
نقل قول:
آني اي مرد آسلام آني اي مرد نحوه ||| با نشون دادن شصتت کني سايتو تو تخت

همانا تبریک به تو مرد آسلام که به کمک بلیز از زیر پنجول آستکبار گذشتی و ستاد خود را بنا نهادی باشد که ما نیز حمایتت کنیم و وقتی وزیر شدیم تو را جزو کابینه خود قرار دهیم و اط اطلاعات آسلامیت بهره بگیریم .. فعلا داشته باش تا بعد.

پست آناکین
نقل قول:
شروع سخنرانی

با سلام خدمت ببنندگان و شنودگان و خواندگان محترم و محترمه ( : ایکس) در راستای مبارزه با فعالیت های نجات پرستانه !!!!! که توسط تیم رد صلاحیت های وزارت بوق و جادو و با دست های کچ دزدی بوق به نام فلچر کج دست اقدام به تاسیس این ستاد نموده و قصد شرکت ( تحمیل در انتخوابات !!!! را خواهیم داشت

در اینجا لازم میدام گزیده ای از برنامه های قبل و بعد و در هین انتخوابات را اعلام بنمایم تا رستگار شوید

قبل از انتخوابات : بعد از برقراری لابی ( از نوع هتلش) با افراد با نفوذ در این عرصه و همچنین زدن زیر آب دیگر کاندیدا مخصوصا .... . را اندازی چند کارناوال درون و بیرون ساتی و برگذاری چند میتینگ با ساحره های سایت برای اینکه فقط دور هم باشیم و ....

در زمان انتخوابات سعی میکنیم با انجام حملات داس و دداس و آداس بر روی سرور سایت باعث قطع پخش برنامه ها شده و مانع رای دادن اعضا به دیگر کاندیدا ها گردیم

بعد از انتخوابات هم سعی خواهیم نمود با فعالیت در نوحه برخود ایای نقش را فعال تر از قبل کرده و بعد از کودتا علیه عله هر ناظری را که قصدی بر نقد نویسی نمود در جا بلاک نماییم تا مایه آسایش همه گردیم

بخش دوم این سخنرانس به زودی پخش میگردد

پست ایگور
نقل قول:
آني رقيب واقعي من هست.!همانا كه اين كانديدا با حسين،من،سورنا دوست هست و با عله و هري پاتر،در واقع 4 به دو ميجنگيم

من به ماندي مبارزه ميكنم!يعني چي؟كميل بايد مسوول كانديد گيري و انتخابات ميشد.آخه بوق بر شما ها.

آقا حسين آيا وزارت در دست شماست؟آيابه نفع آرشام ميكشيد كنار؟

پست فنریر
نقل قول:
من حامی سر سخت انی مونی هستم و اعلام اماده باش میکنم!
حریف میطلبیم!

پست سیریوس عزیز
نقل قول:
سوال :‌ ای کاندیدای جیگر و خدا، آیا واقعا با وزیر شدن و اول شدن در این انتخوابات می خوای با فعالیت در نوحه ایای نقش رو فعالتر از قبل کنی یا با فعالیت در نحوه ایفای نقش رو فعالتر کنی؟
این غلط ها توی وعده و وعیدها عمدیه؟ راه دررو؟ شیطون بلا بازی؟

ای آنی مونی ای تو مافوق ارزشی ... ازت حمایت می کنم با حرکات لرزشی

من کاندیدای محبوبم رو پیدا کردم ... آنی مونی آنی مونی تو چقده شیطونی ... گرچه توی تبلیغ کردن عین میمونی ... ولی اگه اسم آنی مونی رو تو سایت نبینی حس می کنی تو زندونی ... دلم برا ماندی می سوزه، حیوونی ... فکر می کنه می تونه قفل کنه تاپیک کاندیدای ما رو به این آسونی! ... برو کنار بذار باد بیاد بابا ماندی ِ ....ی!

سیریوس وارد ستاد آنی مونی می شه ... یه بروشور پر از عکس های آجاس و میتینگ های ساحریالی و عکسهای دسته جمعی اراذلی که در نحوه برخورد مشغول دعوا هستن، به دست سیریوس داده می شه.

سیریوس به چیز شبیه دما سنج از جیبش در میاره و می کنه تو حلق آنی مونی.

بعد یه عددی رو از روی اون می خونه :

ظرفیت افزایش فعالیت رول :‌ صد و پنجاه پست در روز!

سیریوس بندری زنان و خوشحال از اونجا خارج می شه تا هم رول ارزشیش تموم شه هم به بکس جوات یعنی آرشام و گراپ و بلیز خبر بده تا دور هم روان به سوی سقاخونه! و دعا کنان برا آنی مونی تبلیغ کنن!

آنی مونی آنی مونی حمایتت می کنیم!

خوب....همانا بیاید در کنار هم از اناکین حمایت کنیم تا خنده ای باشد بر پیکر مدیران.همانا رول سیریوس را عشق است

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۰:۴۱:۲۹
ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۰:۴۶:۰۶
ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۱:۰۰:۰۲

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با عذر خواهی بابت تاخیر خودم.

در ابتدا پاسخ به سوال های ماندی عزیز
نقل قول:
توی جوات به چه امیدی کاندید شدی ؟

تو که منو میشناسی.من یه امید بیشتر ندارم از این زندگی.اون هم فرندشیپه.به امید افزایش فرندشیپ

نقل قول:
فکر کردی اون رابطه پشت صحنه ات با عله مخفی میمونه و دهن ملت آسلامی بسته ، برای این مسئله چه جوابی داری ؟

کدوم پشت صحنه؟...اهان اون رو میگی.ای شیطون...البته بنده داشتن هرگونه روابط پشت پرده را تکذیب میکنم.شما از اون گراپ پول میگیرد که منو خراب کنید.من میدونم.شما چشم ندارید که جدا شدن من رو از گروه خودتون ببینید.

نقل قول:
ما شنیدیم شما دسترسی کامل وب مستری داری و چندین بار هم بر علیه عله دعوای زرگری راه انداختی تا دوست ها و دشمن های وی را آشکاری کنی و چهره دیگران و در نزد وی پست جلوه دهی و خود را محبوب ، آیا جوابی دارید ، ندارید ، می تونید به گزینه هیچ کدام مراجعه کنید .

وان دقیقه به من وقت بدید آقای ماندی...بذارید پیشدواری نکنیم.
عله کیه؟خودت رو عشق است
من باز هم تکذیب میکنم.گزینه ی هیچ کدام صحیح است.

نقل قول:
همی ما شنیدیم شما با سوء استفاده از جاسم ، کور ممد و شل و کچل و خر و کر و .... ( در کل برادران ممد ) میخواهید برای خود رای جمع کنید ، آیا اون رنک بهترین نویسنده سال را هم این چنین گرفتید ؟

این گراپ و کالین و ایگور هستند که با استفاده از جماعت ممد،رای میارند.بگذارید من یک آمار برای شما بخوانم.
نه..منصرف شدم.نمیخونم.

من از ملت های جادوگری درخواست میکنم که خودشون قضاوت کنند.به ما میگن که رنک سال رو با پارتی و تقلب گرفتید.ما به اونا میگیم که نگرفتیم.مردم جهان جادوگری خودشون آگاه هستند امروزه تفکر آرشام در سراسر جهان جادوگری دیده میشه.دوره آستکبار و دیکتاتوری مدیران به سر آمده.
تکذیب میکنم و قطعا آرشام وزیر خواهد شد.

نقل قول:
به نظرت وزیر میشی ... اگر شدی من و طلاق میدی ؟ ... اگر وزیر شدی باید سند یک چاه نفت و به نامم بزنی ... از الان گفته باشم

ببینید.از نظر من،طلاق مهمترین مشکل جامعه ی جادوگریست.امروزه سیل هجمه ی بیگانگان بر این متمرکز شده که با نشان دادن توهمات ذهنی به جوانان،چارچوب های معنوی خانواده را از بین ببرند و حقوق زن را پایمال کنند.
من تکذیب میکنم.

پاسخ به الیور وود عزیز

نقل قول:
در راستای تخریب فجیع وجهه ی انتخاباتی شما

جهان میداند که همه ی کاندید های وزارت دست در دست هم داده اند تا مرا خراب کنند.همه میدانند که بعضی از ستاد های انتخاباتی سر کیسه ی گالیون را شل کرده و از بیت المال جادوگری خرج میکنند تا سایت را بر علیه من بشورند.اما همان طور که آسلام زنده است،حقیقت انوار خودش را از ورای ابر های سیاه به ذهن آگاهان خواهد رساند.
و من سایر کاندید ها را به راه راست هدایت میکنم.

نقل قول:
آیا عواقب این کار را قبول می کنید ؟ آیا با این کار سعی در جذب مخالفان مدیریت را دارید ؟ آیا تاکنون از سوی مدیر ها بلیطی مبنی بر تهدید شما ارسال شده است ؟

اول اینکه حذب در خون شماست.اما تعریف از حذب را باید تغییر داد.چشم ها را باید شست.همانا امروز،بزرگ ترین حذبی های جهان علاقه دارند که همانند ما حذبی باشند.
من حذبی نیستم.اما حذبی بازی را دوست دارم.دقیقا بنده سعی دارم که مخالفان مدیریت را جذب کنم و جذب کرده ام.
بلیت که امری عادی در زندگی بنده است.هر روزه هزاران مدیر برای من هزاران بلیت میفرستند

نقل قول:
لطفا نوع این حمایت رو مشخص کنید . آیا مدیر کردن اعضای تازه وارد هم جزو این حمایت ها هست ؟

تازه وارد ها گل های سرسبد وزارت بنده هستند.اگرچه متاسفانه نمیتوانم یکی از معاونت های خودم را به ایشان بدهم اما قطعا پونصد و نود و نه نفر از اون شونصد مشاور را اعضای تازه وارد تشکیل میدهند

نقل قول:
آیا این سقف پرداخت شماست ؟ آیا بودجه ی وزارت توانائی پرداخت این هزینه ی سنگین را دارد ؟ آیا شما احتمالا این نرخ را به 51 گالیون افزایش نمی دهید ؟

بله توانایی پرداخت این بودجه هست.اگر مافیای منو را از میان برداریم،ماهیانه شونصد گالیون به هر جادوگر خواهیم داد.تا اون موقع،این مورد تکذیب میشه.

نقل قول:
آیا این به معنای ایجاد کابینه ی 7 هزار نفری می باشد.

بله...همه ی جادوگران باید در امور سایت دستی داشته باشند.

نقل قول:
در آخر : بعضی از رقبای شما سعی در تخریب چهره ی اتخاباتی شما دارند . چه جواب دندان شکنی برای آنها دارید ؟

جواب دندان شکنی به آنها نمیدهم.فقط به راه راست دعوتشون میکنم و از همین جا به ملت جادوگر اعلام میکنم که دست هایی در کار است تا اجازه ندهد منوی مدیریت بر سر میز ناهار خوری شما بیاید.مافیای مدیریت سعی بر آن دارد تا صدای بنده را خفه کند.

نقل قول:
در کل شعارهاتون خیلی به نظرم آشنا بود . آیا توضیحی دارید ؟

تکذیب میکنم

پاسخ به رابستن عزیز
نقل قول:
چگونه می خواهید کوئیرل را از ایفای نقش بیرون کنید ؟ آیا قدرت ایستادگی در برابر پیاز را دارید ؟

همی به بنده گویند آرشی جفنگ.متخصص در ترکوندن پیاز ها با مشت و هیچ پیازی حق زنده ماندن در مقابل مشت های بنده را ندارد.حتی اگر در زیر عمامه( دستار) کوییرل مخفی شده باشد.

نقل قول:
علت حمایت شدید شما از رپ و رپر ها چیست ؟ آیا متال بازان در وزارت شما جایی ندارند ؟

من از همه ی اقشار هنری جامعه دعوت به همکاری میکنم.به شخصه متال نمیکنم اما متال بازان را ...یعنی متال بازان را دوست دارم.
ایشان هم اگر درخواست بدهند،مجوز فعالیت خواهند گرفت و اتاقی در وزارتخانه را به ایشان خواهیم داد.

نقل قول:
گفتید ( دادن ماهانه پنجاه گالیون به هر جادوگر از صندوق جیب عله.) آیا امکان دارد این مبلغ به صد گالیون افزایش یابد ؟

بله توانایی پرداخت این بودجه هست.اگر مافیای منو را از میان برداریم،ماهیانه شونصد گالیون به هر جادوگر خواهیم داد.تا اون موقع،این مورد تکذیب میشه.

نقل قول:
شما احیانا چه نسبتی با ماندانگاس فلچر مسئول برگذاری انتخابات داربد؟

ماندی زن بنده هست.اما همه ی این روابط در چهاردیواری منزل حکم فرماست و در خارج از آنجا بنده هرگونه نسبتی را تکذیب میکنم.این شایعات همه از سوی آستکبار بر ذهن شما فرستاده میشه.

نقل قول:
آیا شما به افزایش تعداد پست علاقه دارید ؟

شما علاقه نداری؟

پاسخ به لودو
نقل قول:
چندي سوال برايم پيش آمد كه اميدوارم در اسرع وقت جواب كامل بنوازي!

و من میدانم که تو از کجا پول میگیری.یک استراتژی دارم برای اونی که به تو پول میده تا منو خراب کنی.پول رو به خودم بده،میکشم کنار

نقل قول:
نقل قول هاي زير همگي مال آرشما ميباشد و ديگه هزار بار نمينوسم "آرشام گفت" ...

بنده تکذیب میکنم.همه میدادند که در طی این چند روز هیچ حرفی بر زبان نرانده ام

نقل قول:
آيا شما فحش دادن در فروم ها را آزاد ميدانيد؟؟؟

این مورد حقیقت نداره.....من تکذیب میکنم.

نقل قول:
آيا شما در برنامه هايتان قصد پيشبرد اهداف حذب را خواهيد داشت؟؟

ببینید....یک توضیح باید بدهم.اول اینکه حزب....دوم اینکه حزب به ریش برخی مدیران میخندید.ما به ریش همه ی مدیران میخندیم.اینها کمی تا حدودی نیمه ابری با یکدیگر تفاوت دارند.

نقل قول:
آيا شما قصد داريد رول رو با تكست نويسي عوض كنيد؟ يعني به جاي نوشتن رول در تاپيكها تكست ارسال شود؟

خدا شما را به راه راست هدایت کند.شما از کدام قسمت اون نوشته این برداشت را کردید؟آیا شرم نمیکنید از این محاسن؟از این پشت مو؟

نقل قول:
از اين حرف اينگونه برميايد كه تنها آجاس و آداس تحت حمايت وزارت خواهند بود... آيا درست است؟

نه من تکذیب میکنم.این برداشت درست نیست.منظور بنده از اجاس و اداس این بود که حقوق زنان را رعایت میکنم و در ایام وزارت بنده1=1 خواهد بود.

نقل قول:
5-لطفآ توضيح دهيد... چگونه؟

این عمل چند مرحله داره.نخست صحبت از طریق تلفنی.بدین صورت که با کوییرل در مسنجر طرح فرندشیپ ریخته و شماره ی ایشان را میگیرید.
-الوو...سلام پرفسور.قربونت برم.میشه استعفا بدی
پرفسور:برو قربون اون ماندی برو بوقی:slap:...شتلق...صدای قطع شدن تلفن

مرحله ی دوم.به مدت یک ماه برای پرفسور آف های عرفانی و ...میگذارید تا باهاتون آشتی کنه.اون وقت در همان چت بهش میگید که:
-ببین پرفسور....من که آف خوب میذارم برات.پست های خوب میزنم برات.استعفا میدی؟
پرفسور:نه....شتلق...(صدای ترکیدن مودم بنده.)

مرحله ی سوم
ارسال پیام شخصی به پرفسور کوییرل
نقل قول:
متن پیام شخصی بدین شرح خواهد بود:
طبق بلیتی که برای شما ارسال شد(بیلت 2345)
دسترسی مدیریتتان گرفته شد.بنده شما را به عنوان ناظر سینمای جادویی قرار دادم.
با تشکر از شما.
هورریس سابق.آرشام جدید

نقل قول:
توضيحات بيشتر ...؟

بگذارید هرچیز را به وقت خودش مورد بررسی قرار بدیم

نقل قول:
آيا گراپ ريش دارد؟؟؟ اين گليم چه كاربردي خواهد داشت و توسط چه كساني بافته خواهد شد؟ آيا ريش آلبوس مرغوبيت كافي را خواهد داشت و با ريش مرلين برابري ميكند؟؟!

ایا ریش ندارد؟آیا شما تا بحال گراپ را دیده اید؟
در راستای ایجاد شغل های زودبازده برای نسل جوان جادوگری،فرش مذکور توسط جوانان بافته خواهد شد.
و اما شما اصول فرش بافی را بلد نیستید.به من ربطی نداره.
برای بافتن یک فرش،از چند مدل پشم استفاده میکنند و تضاد به وجود آمده زیبایی فرش را افزایش میدهد.
همچنین تمام مراحل تولید این الیاف توسط متخصصان داخلی انجام خواهد گرفت.به امید روزی که در تولید پشم،به خود کفایی برسیم

نقل قول:
با تشكر!!!

ای اس ال میدی؟

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سوم عليك!

چندي سوال برايم پيش آمد كه اميدوارم در اسرع وقت جواب كامل بنوازي!

نقل قول هاي زير همگي مال آرشما ميباشد و ديگه هزار بار نمينوسم "آرشام گفت" ...

1. نقل قول:
فحش دادن و هرچه که از زبان برآید پیرامون سایر کاندید های وزارت

آيا شما فحش دادن در فروم ها را آزاد ميدانيد؟؟؟

2. نقل قول:
خندیدن به ریش مدیران(در این تاپیک میتوانید به ریش تک تک مدیران بخندید.هیچ فردی جلوی شما رو نمیگیره)

آيا شما در برنامه هايتان قصد پيشبرد اهداف حذب را خواهيد داشت؟؟

3. نقل قول:
توضیح:تکست نیازی نداره که همیشه قافیه داشته باشه.مرز ابیاتش مشخص نیست و به کلام آهنگین است.بیشتر سجع داره تا قافیه.حالا تا زمان بازی،همین توضیح کافیه.

ایجاد گروه رپر های جادوگر و مسابقات هفتگی تکست نویسی.

آيا شما قصد داريد رول رو با تكست نويسي عوض كنيد؟ يعني به جاي نوشتن رول در تاپيكها تكست ارسال شود؟

4. نقل قول:
قرار دادن یک اداسی و یک اجاسی به عنوان معاون

از اين حرف اينگونه برميايد كه تنها آجاس و آداس تحت حمايت وزارت خواهند بود... آيا درست است؟

5. نقل قول:
اخراج پرفسور کوییرل از ایفای نقش

لطفآ توضيح دهيد... چگونه!

6. نقل قول:
تبدیل پسری که زنده ماند به پسری که زنده نماند(جایگزین کردن آناکین به جای هری)

توضيحات بيشتر ...؟

7. نقل قول:
تهیه ی گلیم با ریش های گراپ،آلبوس و مرلین

آيا گراپ ريش دارد؟؟؟ اين گليم چه كاربردي خواهد داشت و توسط چه كساني بافته خواهد شد؟ آيا ريش آلبوس مرغوبيت كافي را خواهد داشت و با ريش مرلين برابري ميكند؟؟!

8. نقل قول:
روند فعالیت در اینجا چگونه باشه؟
در راستای مردمی بودن،شما مشحص کنید که در اینجا چه اعمالی انجام بدیم.
1-همین شکلی دور همی کار کنیم
2-رول بنویسیم
3-به سایر کاندید ها گیر بدیم
4-به مدریان گیر بدیم
5-همه ی موارد.

مورد ششم: گير دادن به آرشام.

با تشكر!!!

ويرايش: براي سهولت در امر پاسخگويي شماره گذاري كردم.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۲۱:۰۱:۴۰

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
چگونه می خواهید کوئیرل را از ایفای نقش بیرون کنید ؟ آیا قدرت ایستادگی در برابر پیاز را دارید ؟

علت حمایت شدید شما از رپ و رپر ها چیست ؟ آیا متال بازان در وزارت شما جایی ندارند ؟

گفتید ( دادن ماهانه پنجاه گالیون به هر جادوگر از صندوق جیب عله.) آیا امکان دارد این مبلغ به صد گالیون افزایش یابد ؟

شما احیانا چه نسبتی با ماندانگاس فلچر مسئول برگذاری انتخابات داربد؟

آیا شما به افزایش تعداد پست علاقه دارید ؟

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۹:۴۴:۲۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.