هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی گراپ::..
پیام زده شده در: ۱۰:۰۶ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
نقل قول:
صحنه را دیدم :

احسنتم به تو روح همیشه در صحنه!

نقل قول:
آیا شما هدفی در رابطه به حمایت از ارواح ندارید ؟
آیا نمی خواهید حقوق ارواح را افزایش دهید ؟
آیا ارواح حق رای و عضویت در شورا دارند ؟
آیا ارواح را ناظر نمی کنید ؟
آیا شما برای مبارزه با آستکبار بر ضد ارواج کاری نمی کنید ؟
آیا شما از تبعیض بین جادوگران و ارواح راضی هستید ؟

همانا ارواح گراوپی را دوست دارند و گراوپی نیز آنها را دوست میدارد پشت همین تیبریون اعلام میدارم که آستکبار از هیچ نوع در وزارت من جایز نیست و به تو روح شیطون بلا نوید میدهم که حقوق ارواح را افزایش داده از بین ارواح مدیر و ناظر تعیین کرده و لگد محکمی (مشت دیگر خز شد) نثار تبعیض و آستکبار خواهم کرد.

نقل قول:
نقل قول:
گراوپ نقل قول :اراذل همیشه رغیب کوچک جواتان بودند بدین منظور تا وزیر شدم همه شان را جمع و با افتابه ای به گردن(که نماد جواتان است)به سیاهچال آزکابان خواهم برد.

من به عنوان معاون سابق اراذل و اوباش هاگزمید از شما سوالی داشتم :
آیا شما با اوباش مخالفید ؟

آیا در اهداف شما چیزی مربوط به احیای حذب نیست ؟
آیا مدیران من را بلاک خواهند کرد ؟

1.اوباش آرامش را بر هم میزنند و وزارت گراوپی وزارت آرامش است بدین منظور من با انها به سبب صلاح جامعه مخالفم ، شما نیز که معاون سابق انها بوده ای و اکنون به سمت آسلام هدایت شدی پس لازم نیست که نگران باشی .

2.مثل اینکه شما واقعه تاریخی بندری زدن ما در نحوه را فراموش کرده ای برادر ، در ان واقعه ما با حذب اعلام جنگ کرده و پس از ان با این جرگه در جنگ بوده ایم پس به هیچ عنوان حذب در وزارت ما جایی ندارد.

3.من مدیر تعیین میکنم و همانا مدیران اگر طرفداران من را بلاک کنند خودشان نیز بلاک خواهند شد اینست قدرت گراوپی.

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۳ ۱۰:۰۹:۲۴

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
صحنه را دیدم :
آیا شما هدفی در رابطه به حمایت از ارواح ندارید ؟
آیا نمی خواهید حقوق ارواح را افزایش دهید ؟
آیا ارواح حق رای و عضویت در شورا دارند ؟
آیا ارواح را ناظر نمی کنید ؟
آیا شما برای مبارزه با آستکبار بر ضد ارواج کاری نمی کنید ؟
آیا شما از تبعیض بین جادوگران و ارواح راضی هستید ؟

گراوپ نقل قول:
اراذل همیشه رغیب کوچک جواتان بودند بدین منظور تا وزیر شدم همه شان را جمع و با افتابه ای به گردن(که نماد جواتان است)به سیاهچال آزکابان خواهم برد.

من به عنوان معاون سابق اراذل و اوباش هاگزمید از شما سوالی داشتم :
آیا شما با اوباش مخالفید ؟

آیا در اهداف شما چیزی مربوط به احیای حذب نیست ؟
آیا مدیران من را بلاک خواهند کرد ؟

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اهداف و برنامه ها:

کشتی گرفتن با آستکبار

همانا اخیراً مدیران فتواها و ترجیحات زیادی میدهند و از قدرت آستکباری خود بیش از اندازه استفاده میکنند.آستکبار در وزارت گراوپ کاندیدای مردمی جایی نخواهد داشت بدین سبب روز بعد ازانتخابات در تاپیک نحوه برخورد با آستکبار کشتی خواهیم گرفت و به یاری مرلین پشتش را به زمین خواهیم کوفت.

افزایش حقوق ساحره ها

همانا ساحره ها موجودات محترمی هستند و بر محترمات احترام واجب است ، جمعیت ساحره ها در سایت خیلی کاهش یافته و من پشت همین تیبریون فتوا میدهم بیایید با هم زور بزنیم جمعیت ساحره ها به 120 تا برسه.

در ضمن سعی بر ان خواهد شد که از معاون گرفته تا آبدارچی و به کلی همه ی کارکنان وزارت ساحره باشند ، تا وزیر روحیه گرفته و بر کار خود بهتر تسلط داشته باشد.

بدین سبب روز بعد از انتخابات و بعد از کشتی گرفتن با آستکبار به انجمن حمایت از کودکان بی سرپرست قزوین رفته و چند ساحره نوجوان را تحت کفالت خود در میآورم.

گسترش گاراژ بلر سک کش

چندی پیش که در گاراژ دقیق شده بودم ، پی بردم که با توجه به افزایش روز افزون جواتان در ظرف 100 سال آینده ما با مشکل مکان مواجه خواهیم بود ، بدین سبب دست به کار شده و درخواست این امر را به مدیران بلیت زدم ، طبق معمول آستکبار مدیران گردن درخواست ما را گرفت و به آن جواب رد دادند با پرسش های فراوان به این مشخصه دست یافتم که وزیر قدرت گسترش هر مکانی را خواهد داشت ، بدین سبب امدم و کاندید شدم.

بهبود رول پلینگ

در میان مشغله های کاری در ان وسط وسوطا نیز به رول پلینگ خواهیم رسید و در اسرع وقت با ناظرانی که بیشتر با ما دوستند و رفاقت دارند جلسه خواهیم گذاشت و طرح های مخوفی خواهیم ریخت به طوری که انجمن ها از فعالیت ترکیده و برای کنترل انها از هشت یا نه ناظر استفاده شود.

حاکم کردن آسلام بر جامعه

روزانه کاربران زیادی به دلیل ارسال پست بیناموسی بلاک و به جزایر هاوایی ارسال میشوند و اینها همه به خاطر کمبود آسلام ، فاطی و نور ممد است ، در وزارت گراوپی آسلام به صورت گسترده در جامعه پخش خواهد شد.به امید اینکه دیگر همچنین مسایلی نبینیم.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا پاینده باشی!که دل گراوپی بابا را با این طراحی های زیبا شاد کردی!

استن جان ای تو پیرو آسلام این پوسترها را در تاپیک بیلبورد تبلیغات وزارت خانه با اندازه درشت بزن تا همگان قدرت گراوپی و ستادش را ببینند و شاید هدایت گشته و به سوی ستاد ما رهسپار شدند.

البته ابعادش برای گذاشتن در امضا بزرگ است به همین منظور فعلا از گذاشتن انها در امضا صرف نظر و به زده شدن انها در بیلبورد تبلیغات بسنده میکنیم.

باشد که پاینده باشی!!

ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۱۶:۳۱:۲۲

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
خوب گراپ جوون اول می خواستم تو یه جا دیگه اینو بزنم ولی خوب نشد
من یه بنر تبلیغاتی درست کردم ببین اگه خوبه بزنیم تو امضامون
666
6666

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاسخ به تست هوش:

1-:ما دست به دعاییم که گزینه یک اشتباه باشد بدین سبب گزینه چهارم یعنی ضعیف بودن چشمهای پاتر را بهانه کرده و پاسخ درست را ان اعلام میکنیم.

2-:همانا گراوپ درست است نه گراب و باید به عرض برسانم که گزینه شماره دو بسیار صحیح است چون هاگرید یک بار جان گراوپی بابا را نجات داده بود هری هم پس از نجات دادن جینی ، احساس گراوپی به هاگرید را نسبت به او پیدا کرد و بدین سبب رفت با چو به بیناموسی کردن پرداخت.

3-:ذهن ملت منحرف است و از انجا که نظر اکثریت ملاک است من گزینه چهارم را انتخاب همی میکنم باشد تا ان صحنه ها در جامعه پر رنگ شود.

4-:همانا این روان گردانهایی که شما مصرف میکنی خیلی چیزه ، به ما نیز معرفی کن تا از انها بهره بجوییم.

5-:شصت پای نویل رفت توی چشم هری و از انجا که هرمیون طاقت دیدن این صحنه را نداشت جیغی بنفش سر داد که موج اش باعث بر هم خوردن تعادل گوی و شکستنش شد لازم به ذکر است که همانجا هری گوی را فدای سر هرمیون کرد و اینگونه شد که رگ غیرت گراوپی تالاپ تولوپ کرد.

6-:اول مطعلق به شاهزده مصری بود که به هاگوارتز این کتاب رویایی را تقدیم کرد مدتها در گنجه ای در کلاس معجون سازی زندانی بود تا اینکه پسر کله زخمی "هری پاتر" ان را به دست اورد در نتیجه هر چهار مورد صحیح است.

7-:منظور از قدیسان مرده وار همان جان پیچهایی (فارسی را پاس بداریم)هستند که اینفریها برای زنده کردن مردگان به پیک مرگ هدیه داده اند.

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۱۵:۳۳:۰۳

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
چند عدد سوال برای گرفتن درصد ضریب هوشی گراپ یکی از کاندیدای انتخاباتی:

1- اگه هری پاتر سنگ جادو را در آینه نمیدید:
الف- کوییرل الان زنده بود
ب- پدر مادرش الان تو جیبش بودن
چ- ولدمورت به خاطر اشتباهش از هری پاتر عذرخواهی میکرد
د- معلوم بود که هری پاتر واقعا چشماش ضعیفه

2- رابطه هری با جینی بعد از اتفاق تالار اسرار شد مانند رابطه:
الف- دامبلادور با مگ گونگال
ب- گراب با هاگرید
چ- کرام با هرمیون
د- ولدمورت با بلاتریکس

3- استفاده از زمان برگردان در چه مواردی الزامیست:
الف- دیدن خودمان در زمان اجرای طلسم
ب- نجات تبهکاران بیگناه
چ- دستکاری تاریخ برای مردم آزاری
د- در هنگام صمیمیت

4- در مسابقه جام آتش چه کسانی شرکت کردند:
الف- کرام، دلاکرو، دیگوری، کراوچ
ب- کرام، دلاکرو، دیگوری، مودی
چ- کرام، دلاکرو، دیگوری، دابی
د- کرام، دلاکرو، دیگوری، ولدمورت

5- گوی پیشگویی چگونه شکسته شد:
الف- شصت پای نویل رفت تو چشم هری
ب- هری بعد از مرگ سیریوس از عصبانیت آن را پرتاب کرد
چ- هری آن را جایه ناجوری پنهان کرده بود
د- دامبلدور از پشت هری را هل داد

6- کتاب شاهزاده دورگه متعلق به چه کسی بود:
الف- هاگوارتز
ب- کلاس معجون سازی
چ- هری پاتر
د- شاهزاده مصر

7- منظور از یادگارهای مرگ همان:
الف- هوراکراسها
ب- اینفری ها
چ- مردگان
د- پیک مرگ

پیام زده شده در: ۶:۴۱ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کالین مرد آسلام

همانا ما برای بار دیگر به اغوش کالین این مرد آسلام بازگشتیم و برای باری دیگر دست خود را در افتابه وی فرو بردیم و سر خود را در زیر سایه اش قرار دادیم.

پاسخ به سوالات لودو:

نقل قول:
يعني چه روشي؟؟؟ لطفآ توضيح دهيد.
اگر اصلآ خوب فعاليت نكرديد چه؟ ما ميتوانيم شما را مجبور به كاري كنيم؟؟

ابعاد مشت کراوپی 50 در 40 س.م است ، همینجوری گفتم مطلع باشی

نقل قول:
چرا به همونايي كه ميخوان پول بريزن نميگيد خودشون براتون راي بخرن؟؟؟ اينطوري كاغذ بازيش هم كمتره و ملت الكي نميرن بانك و اينا... آيا شما قصد داريد در وزارت خانه كاغذ بازي را افزايش دهيد؟!
اصلآ به نظر شما خريد راي كار دستيست؟

همانا اگر به خودشان بگوییم که به صورت مستقیم رای بخرند در اخر چیزی به بنده نخواهد ماسید اما اگر در این ستاد بریزند اختیارش با خودما است ...

رای خریدن کار درستی نیست اما :

خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش

نقل قول:
آيا شما بعد از انتخاب به عنوان وزير تنها از جواتان حمايت ميكنيد؟آيا جواتان نزد شما جايگاه ويژه اي دارند كه غير جواتان ندارند؟؟

مطمئنا جواتان و مردان آسلام از بقیه جدا و در جایگاه ویژه ای قرار خواهند گرفت زیرا وزارت من یک وزارت آسلامیون جواتیاریسم است و قانون حاکم بر آن نیز در همین باب است.

نقل قول:
آيا شما اهدافتان را چه زمان اعلام خواهيد كرد؟؟؟ آيا بعد از برگذاري انتخابات اين اهداف اعلام خواهند شد بلاخره؟
آيا اين شايعه صحت دارد كه شما منتظريد سايرين اهدافشان را بگويند تا شما از روي آنها كپ بزنيد و همانها را گلچين كنيد؟؟؟

همانا بنده در راستای متفاوت بودن با دیگر کاندیدا ها هنوز پستی من باب هدفم نزدم و این سنت را که پست اول ستاد مربوط به اهداف کاندیدا ها بود به کلی شکستم همانا که من گراوپ سنت شکنم.

نقل قول:
با توجه به ابعاد مشتهايتان؛ آيا فكر نميكنيد كه اين سياست، سياست درستي نيست؟ چرا كه با ارسال يك مشت به دهان يك نفر ممكن از چندين نفر ديگر در آن حوالي نيز مصدوم شوند؟! و آيا فكر نميكيد كه پس از چند بار خرج ِ اين سياست توسط شما، سايت با خاك يكسان شود؟؟؟

همانا مکانی مخصوص برای این کار در نظر گرفتیم که به کسی اسیبی نرسد و باید بدانید که ما با آستکبار به شدت مخالفیم با هر نوع ، به جز آستکبار وزیر که برای حفظ نظم لازم است.

نقل قول:
آيا شما انتظار داريد كه ما به فردي بي‌سواد راي دهيم؟؟

از شما بوی آستکبار می آید مواظب باشید

نقل قول:
آيا شما قول ميدهيد كه كمپاني ِ توليد ناظر هم افتتاح كنيد؟ چرا كه اين همه ناظر از كجا ميخواهيد بياوريد؟؟؟ براي هر انجمن هفت-هشت ناظر؟؟؟ توضيح دهيد.

کسانی مثل نیوت اسمندر ، مادلبر و .... را هم به جمع غیور مردان ناظر اضافه خواهیم کرد زیرا این دو شخص هم یلی تشکر میکنند و مطمئنا رسیدگی خوبی هم خواهند داشت.

نقل قول:
آيا اين حركات و در آغوش كشيدن ساحره هاي جوان را آسلاماتيك ميدانيد؟؟؟ آيا باور كنيم كه شما از مردان آسلام هستيد؟ چرا كه شما را در خوابگاه ِ مختلط وزارتخانه به عنوان صاحب خوابگاه ديده بوديم...

در ابتدا من سن خاصی برای ساحره ها مشخص نکردم و اغوش من برای عموم ساحره ها باز خواهد بود ، همانا که این آغوش یک اغوش کاملا آسلامیست و خطری کاربران را تهدید نمیکند.

فعالیت ما در خوابگاه نیز از آستکبار مدیران و بد جلوه دادن ما بود و ما را به ان خوابگاه تبعید کردند تا چهره بدی از ما بسازند انشالله وقتی وزیر شدیم مشت محکمی در دهانشان خواهیم زد.

نقل قول:
9. آيا اين حقيقت دارد كه شما تحت حمايت وب مستر سايت "هري پاتر" هستيد؟؟ آيا شما به ايشان مبلغي پول داده‌ايد كه در ستاد انتخاباتي شما پست ارسال كنند؟

عله به آسلام علاقه مند است و با این کار حمایت خود را از من و کالین مرد آسلام اعلام کرد و با این پست نشان داد که آتشفشانی آسلامی است.

در ضمن هنوز صندق کمک های مردمی راه نیافتاده و ما نیز پولی نداریم.

نقل قول:
با تشكر!!!

خواهش و اینا

ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۶:۴۷:۴۷
ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۶:۵۴:۰۰

پیام زده شده در: ۰:۲۳ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سوم عليك!

مقداري چند سوالاتي دارم كه اميدوارم هر چه سريعتر به طور كامل پاسخگويي شود.

(نقل قولها همگي متعلق به گراپ ميباشد)

1. نقل قول:
البته این در درجه اول است اگر خوب فعالیت کردیم و به ما رای ندادید مجبوریم به روش دیگری مجبورتان کنیم.

يعني چه روشي؟؟؟ لطفآ توضيح دهيد.
اگر اصلآ خوب فعاليت نكرديد چه؟ ما ميتوانيم شما را مجبور به كاري كنيم؟؟

2. نقل قول:
ما بودجه نداریم به همین منظور چند روز دیگر در همین انجمن تاپیکی با نام کمک های مردمی به گراوپ زده خواهد شد تا مردم پول واریز و ما رای بخریم.

چرا به همونايي كه ميخوان پول بريزن نميگيد خودشون براتون راي بخرن؟؟؟ اينطوري كاغذ بازيش هم كمتره و ملت الكي نميرن بانك و اينا... آيا شما قصد داريد در وزارت خانه كاغذ بازي را افزايش دهيد؟!
اصلآ به نظر شما خريد راي كار دستيست؟

3. نقل قول:
اراذل همیشه رغیب کوچک جواتان بودند بدین منظور تا وزیر شدم همه شان را جمع و با افتابه ای به گردن(که نماد جواتان است)به سیاهچال آزکابان خواهم برد.

در ابتدا گسترش گاراژ بلر سک گش زیرا به ما گفته اند که فقط وزیر قدرت همچنین کاری دارد.

آيا شما بعد از انتخاب به عنوان وزير تنها از جواتان حمايت ميكنيد؟
آيا جواتان نزد شما جايگاه ويژه اي دارند كه غير جواتان ندارند؟؟

4. نقل قول:
به زودی اهدافمو میزنم نگید این بدون هدف وزیر شده

در این باب در اهداف بنده که به زودی زده خواهد شد قابل مطالعه خواهد بود

آيا شما اهدافتان را چه زمان اعلام خواهيد كرد؟؟؟ آيا بعد از برگذاري انتخابات اين اهداف اعلام خواهند شد بلاخره؟
آيا اين شايعه صحت دارد كه شما منتظريد سايرين اهدافشان را بگويند تا شما از روي آنها كپ بزنيد و همانها را گلچين كنيد؟؟؟

5. نقل قول:
و بعد زدن مشت محکمی در دهان آستکبار از ناظر گرفته تا مدیرو کاربر اگر آستکبار به خرج دهند مشت محکمی به دهانشان میزنیم.

با توجه به ابعاد مشتهايتان؛ آيا فكر نميكنيد كه اين سياست، سياست درستي نيست؟ چرا كه با ارسال يك مشت به دهان يك نفر ممكن از چندين نفر ديگر در آن حوالي نيز مصدوم شوند؟! و آيا فكر نميكيد كه پس از چند بار خرج ِ اين سياست توسط شما، سايت با خاك يكسان شود؟؟؟

6. نقل قول:
در انتحا

آيا شما انتظار داريد كه ما به فردي بي‌سواد راي دهيم؟؟

7. نقل قول:
به طوری که برای رسیدگی به هر انجمن هفت ، هشت ناظر برگزیده شود.

آيا شما قول ميدهيد كه كمپاني ِ توليد ناظر هم افتتاح كنيد؟ چرا كه اين همه ناظر از كجا ميخواهيد بياوريد؟؟؟ براي هر انجمن هفت-هشت ناظر؟؟؟ توضيح دهيد.

8. نقل قول:
پشت همین تیبریون به همه ی
ساحره اعلام میدارم که به آغوش آسلامی من بشتابند:

آيا اين حركات و در آغوش كشيدن ساحره هاي جوان را آسلاماتيك ميدانيد؟؟؟ آيا باور كنيم كه شما از مردان آسلام هستيد؟ چرا كه شما را در خوابگاه ِ مختلط وزارتخانه به عنوان صاحب خوابگاه ديده بوديم...

9. آيا اين حقيقت دارد كه شما تحت حمايت وب مستر سايت "هري پاتر" هستيد؟؟ آيا شما به ايشان مبلغي پول داده‌ايد كه در ستاد انتخاباتي شما پست ارسال كنند؟

با تشكر!!!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۲ ۰:۴۴:۴۴

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ارشاد نامه اي به ستاد گراپ
اي گراپ،اي مرد آسلام...اي که بوي جورابت را به هيچ نمي فروشم...فرزندم...به آغوش حاج کالين برگرد که همانا هيچ آغوشي به گرمي آغوش من نيست....و از زماني که گراپ بوده کالين بوده و بالعکس

بر توست که فريضه آسلامي خود بداني که آفتابه هايت را با آفتابه هاي من شريک شوي و هر دو دستمان را در يک کاسه کنيم و در کاسه هاي ديگران...برگرد فرزندم..ريش مرلين پشت و پناههت باشد

چون تو خود از همه بيشتر توسط خودم ارشاد گشته اي به اين چند جمله بسنده مي کنم و تفکر را به عهده خود تو مي گذارم باشد که مرا به دليلي روشن نمايي که من نگويم گراپ نامرد است و مرا در اين موقعيت خطير که دشمن به آسلام حمله مي کند و آسلام در خطر است تنها گذاشت....

با تشکر کالين...في الطرف الستاد تبليغاتي کالين بن الکريوي

همانا ای کالین که مدتها در زیر سایه ات زندگی کردیم و با تو نان و نمک خورده ایم گوش فرا ده ، تو در حق گراوپی بابا ظلم کردی و قلبش را به درد اوردی، چندی پیش که در نت حوصله مان سر رفته به یاد ربوت مرد آسلام افتادیم و ان را ادد نمودیم و برای گذراندن اوقات فراغت شروع به بحث با وی کردیم و در همان موقع بود که به حقیقتی دردناک پی بردیم و ان این بود که ارزش ما برای کالین این مرد اسلام که سالیان سال ما را در خانه اش پناه داده از یک دستگاه آفتابه نیز کمتر است ، زیرا که این ربوت حتی در مورد افتابه و مرلینگاه نیز میدانست اما اطلاعی در مورد گراوپی این همسفر همیشه کالین مرد آسلام نداشت ، از ان روز به بعد قلب من ترک برداشت و به فکر انتقام افتادم همی .اما در کل هر کدام از ما که وزیر شویم دستمان در یک افتابه فرو خواهد رفت زیرا که هر دو مرد آسلامیم و آسلام را ترویج خواهیم داد.

اما در مورد سوالات رابستن:

نقل قول:
1- بیشین بینیم باو .

اول شما بفرمایید!!

نقل قول:
2- با اون مغز بوقی چه طوری میخوای وزیر شی ؟

همانا با آموزشاتی که نزد کالین مرد آسلام دیده ایم مغزمان کار آمد و متفکر شده پس شما از اون نظر نگران نباش.

نقل قول:
3- ظاهرا شما از مادر غول و پدر انسان زاده شده اید، میشه توضیح بدید چگونه ؟

آورده اند که:

هر چی محال بوده ||| با عشق داره میشه ||| انگار داره میشه

نقل قول:
4- من چرا تو یاهو و گوگل هرچی اسم شما رو سرچ کردم عکس بوق اینا میاد ؟

به شخصه وقتی توی یاهو اسم خودمو سرچ میکنم عکس افتابه میبینم.

نقل قول:
5- شایعاتی مبنی بر پخش فیلم ها و آهنگ هایی مستهجن توسط شما وجود دارد ؟ آیا این شایعات را تکذیب میکنید ؟

این شایعات توسط مدیریت و آستکبار انها در بین مردم رواج داده شده و ان شعرهایی که اسمش را مستهجن مینامید همگی ضد وبمستری و سیاسی بوده.

نقل قول:
6- شما با هرمیون گرنجر ، همسر شرعی و قانونی رون ویزلی نسبتی دارید ؟

هرمی همسر قانونی بنده بود اما از وقتی به من خیانت کرد دیگر اسمش را هم نیاوردم.

نقل قول:
نقل قول :مسنجر من کاندیدای مردمی نیز بالا نمیاد پس به من رای دهید
7- آخه بوقی ! بذار اول وزیر شی بعد دورغ بار ملت کن ، دقیقا همون موقع که این پیامو زدی تو چت باکس که داشتی با من میچتیدی . هوم ؟

همینجا اعلام میدارم که دست آستکبار در کاره زیرا من تا قبل از فرستادن ان پیام در دسترسی به یاهو مشکل داشتم اما تا پیام فرستاده شد شرتی یاهو ی ما نیز باز شد در نتیجه دست آستکبار در کاره و طبق صحبتهای قبلی اگر فرد خاطی شناسایی شود مشت محکمی بر دهانش خواهم نواخت.

ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۲۳:۴۱:۱۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.