هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی تام جاگسن
پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
شما از بازاریابی ما توی ثبت نام انتخابات تقلید نکن، "پیش‌قدم شدن در انتقاد سازنده از دیگر کاندیدا ها" پیشکش.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۴۱ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۲:۲۶:۲۳ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
درودی دوباره!

ببینید دوستان این است تاثیر! این است "عمل می‌کنیم و شعار نمی‌دهیم"! باقی کاندیدا ها کجایند؟ اعضای ستاد هایشان کو؟ نیست! بله دوستان... ندارند که باشد!
آن ها فقط مشتی لب و دهن اند که باز و بسته شده و شعار و تخریب و توهین و افترا و فساد از آن بیرون می‌زند!

قبل از اعلام برنامه های پیش رو و شروع به کار رسمی ستاد، خیر مقدم و خوش‌آمدی به اعضای اولیه این ستاد می‌گویم.

بانو پرینس!
با تشکر از تهدید و تشویق هم‌زمان شما. نیازی به کروشیو هم نیست. وزارت من وزارتی در صلح خواهد بود، خود مردم وزیر عادل و صادق را تشخیص می‌دهند.
شمایید که اعتبار وزارت رو مشخص می‌کنید. شما مردم. شما خواهران و برادران من که همیشه در صحنه های جهادی به جای حرف با عمل خود را ثابت می‌کنید. باشد که کاندیدای قابل اعتمادی برای شما باشم تا تیکه تیکه هم نشوم.

جناب پافت!
حضور شما در اینجا یک چیز را ثابت می‌کند و آن چیزی نیست جز شرفتان!
شما که برای پیشرفت جامعه و ملت، کدورت های دیرینه را کنار گذاشتید و با اراده ی خود به من پیوستید. این عمل هرگز فراموش نمی‌شود و مردم باید شمارا به عنوان الگو در نظر بگیرند.

و اما پس از آن!
خودتان دیدید کسی که پیش‌قدم شد در انتقاد سازنده از دیگر کاندیدا ها که بود. خودتان دیدید و فهمیدید که همه از که تقلید می‌کنند، آن هم به غلط!
من با انتقاد های سازنده و اعلام ایراداتشان، سعی بر این داشتم تا باعث اصلاح آنها شَوم و بعد به یکدیگر دست یاری داده و به جامعه خدمت کنیم.
اما چه شد؟! مسلما خودتان دیدید. جوابم را با توهین و افترا دادند! با فرافکنی! با دروغ!
دیگر در لفافه گویی تمام است. دیگر دوران بزن در رو تمام شده، اسم میاورم و در مقابل توهین ها از حق خود دفاع می‌کنم.

جناب آقای اسمیت،
آیا این شیوه ی سخن گفتن در شان یک کاندیداست؟ آیا در فرهنگ شما دیگران را هوچی گر خطاب کردن کاری روزمره‌ست؟ خب بگذارید راهنمایی‌تان کنم، برای ما نیست! برای ما توهین یک کار پسندیده نیست! نمی‌دانم شما از کجا آمده‌اید که به این راحتی ها صفات ناشایست به همه نسبت می‌دهید... یا اینکه اعضای ستاد بنده را که با انتخاب خود و آگاهی کامل، به من پیوسته اند را "شوآف" تبلیغاتی می‌خوانید و حرمت آنان را می‌شکنید. واقعا غیرقابل پذیرش است.
اما درجواب به اینکه من دوران جناب جیگر را ندیده‌ام باید بگویم، جناب آرسینوس، وزیر اسبق که به دیار باقی شتافتند و در تناسخ بعدی خود به شکل گرگینه‌ای درآمدند، در تیرماه سال یک‌هزار و سیصد و نود و هفت به خاک رفتند () که در آن زمان بنده الفیاس دوج بودم و در میان جامعه حضور داشتم.
اما شما چه؟ شما که تمام جامعه ی جادویی بر این که گذشته‌تان را پنهان می‌کنید متفق‌القول هستند بگویید، آیا آن زمان بودید؟ و سوال مهم تر آنکه، اگر بودید در چه ظاهری؟ این سوالات نمی‌توانند بی‌پاسخ بمانند.

و جناب حسن مصطفی،
شما که به اصطلاح "گرداننده" و الگوی این جامعه هستید چرا؟ چرا با گذاشتن القلب ناشایست سعی در تخریب دیگران دارید؟ چرا با اتهام مولتی بودن به عضوی مانند من سعی در تشویش اذهان دارید؟ آیا چیزی غیر از عدم توانایی شما در بحث منطقی را می‌رساند؟ مردم باید قضاوت کنند!

و در نهایت، جناب مرلین؛
شما که ادعای پیغمبری و بزرگی می‌کنید، چرا در پوستر تبلیغاتی‌تان جملاتی به زبان های بیگانه به چشم می‌خورد؟ آیا غیر از این است که به زبان رایج مملکت مسلط نبوده و نمی‌توانید حتی درست سخن بگویید؟ آیا کسی که در نوشته هایش هم از زبان کشور خودش استفاده نمی‌کند شایسته است؟ قضاوت در این مورد را نیز به مردم می‌سپارم.

و همینجا اعلام می‌کنم که از این زمان به بعد، دیگر در دعواهای سیاسی و کودکانه ی دیگر کاندیدا ها شرکت نخواهم کرد و فضای این ستاد را متشنج نمی‌کنم، هرچیز به وقت خود، مناظره نیز در زمان معینش برگزار می‌شود و آنجا صحبت های اساسی ای می‌کنم.

و در نهایت، برنامه های وزارت بنده:

1) ممنوعیت نام‌گذاری کودکان به نام "پدرام"
بله درست شنیدین، این اسم شنیع که بعدها در بزرگسالی باعث شرمساری کودکان می‌شود را بر خواهیم چید!

2) تهیه ی وسیله ی نقلیه ی رایگان برای همگان
اینجانب عهد می‌بندم که بعد از وزیر شدن به تمامی اعضای جامعه ی جادویی وسیله ی نقلیه ی رایگان اعطا کنم.

3) تغییر قبله از مرلین به لردسیاه
آیا دلیلی نیاز دارد؟ اگر بنظرتان دارد بفرمایید همین الان از این ستاد بیرون.

4) تلاش برای پاکسازی جامعه از خطر برای بانوان و آقایان
درست شنیدید! جامعه را از حضور خطرناک کسانی مثل رودولف که برای بانوان تهدید است و دامبلدور که برای مردان هم تهدید محسوب می‌شود () پاک می‌کنم تا همه در صلح و صفا زندگی کنند.

5) سر و سامان دادن آزکابان و عملی کردن #بوسه_نزنید
بله درست شنیدین! دیگه بوسه زدن در آزکابان جایی نداره! هرکس وارد میشه با مدت جدید مدیریتی بنده اصلاح خواهد شد و به دامان جامعه و خانواده باز خواهد گشت و هیچکس دیگر با بوسه کشته نخواهد شد، زیرا ما صلاحیت گرفتن جان آنان را نداریم.

باقی برنامه ها نیز به تدریج در این مکان نصب خواهد شد،
در نهایت از شما دعوت می‌کنیم تا به ما پیوسته و در کبیرسازی دوباره ی جادوگران به ما کمک کنید!

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

اگلانتاین پافت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۵۸ یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
هافلپاف
پیام: 163
آفلاین
مردم نباید از حکومت هایشان پدرام...پدرام باید از حکومت هایشان مردم.

بله آقا...خلاصه این که حمایت...من از آقای امیر تام، حمایت می کنم.
باشد که وزیری بماند برای آیندگان!

ارباب...ناراحت شدید؟

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۲۶:۰۱
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 307
آفلاین
حمایت می کنم بقیه رو هم به زور کروشیو مجبور می کنم حمایت کنن.
ای جادوگران! بهش رای بدید! برخلاف بقیه اگه دیکتاتور شد میشه به راحتی تیکه تیکش کرد!

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۲:۲۶:۲۳ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
درود!
درود به تویی که اکنون وارد این ستاد شدی و می‌خوای از وزیر مردمی و عملی... چیز یعنی... عمل کننده به قول هاش حمایت کنی!

دوستان چه خبره؟!
جدا چه خبرتونه؟! خبر هایی از ستاد های مجاور به گوشم می‌رسه که بسیار فجیع و عجیب هستن!
بگذارین تک‌به‌تک توضیح داده و برای شما حامیان همیشگی و رای دهندگان نه! بلکه دوستان خود این مسائل رو باز کنم.

اول از همه از کنار ستاد دولت تفریح و فساد و شادی می‌گذشتم که با صحنه‌ای منزجر کننده روبرو شدم. خدای من! چی می‌دیدم؟!
بی‌نظمی! نبود حتی ذره ای انضبات! نکته ی اولشون اینکه عکس "من!" دقت کنید... من! کاندیدای مردمی و از جنس شما رو به دیوار آویزون کرده و به عنوان جایزه به اعضای ستادشون وعده ی اهدای کلون هایی از من را می‌دادند!
شما باشین چه استنباطی می‌کنید؟
درسته! خودشون هم می‌دونن من کاندیدای شایسته تری هستم و از من سواستفاده می‌کنن!

نکته ی دیگرشون که قابل توجه و تاسف آور درمورد همون نظمیه که بالاتر بهش اشاره کردم، کاندیدای مذکور با 120سانت قد، اشاره ی مستقیم نمی‌کنم چون ارزشش را ندارند! ، خودشان زیر دست و پا افتاده بودن و من اعضای حیاتی ستادشان را در حال دزدی کفش های دیگران دیدم!

شاید پیش خودتون بگین چه کردم؟ آیا گذاشتم کفش ها دزدیده شه و دزد ها به راحتی بگذرند؟ مسلما نه!
من (با داشتن کمربند مشکی تمام رشته های رزمی. ) ، تک تکشان را به حقشان رسانده و در ته اصطبل خانه ی ریدل ها قایم کرده‌ام تا بعد از انتخاب شدن در آزکابان بیندازم.

حال می‌پرسید پس کفش ها چه؟ آیا خوردمشان؟ () معلوم است که نه! کفش ها در مکان های امن ستاد من آماده هستند و صاحبان آن ها با ورود به ستاد من می‌توانند آن ها را پس گرفته و همچنین یک عدد واکس هم به دلیل فاصله ای که در تحویل کفش ها افتاد هدیه بگیرند!

از اصل موضوع دور نشویم و به نکات دیگری که دیدم نیز بپردازیم!
همانطور که گفتم، و شاید هم نگفتم الان میگم بهرحال. ستاد بنده به دلیل مشکل یکی از کاندیدا ها با من، که از قضا جزو تیم مدیریتی زوپس نیز هست ، در انتهای راهروی ستاد هاست و همین باعث شد که من مجبور به گذر از کنار تمام ستاد ها باشم و همینطور آخرین نفر برای اطلاعیه به ستادم برسم!

در گذری که داشتم، بعد از ستاد جناب 120سانتی، از کنار ستاد فردی که ادعای پیامبری هم دارد نیز گذشتم و به نظرتون چی دیدم؟!
مشکل! مشکل با اصل نظام مدیریتی!
آیا این پذیرفته است؟! به هیچ وجه! کسی که با اصل نظام مدیریتی مقدس زوپس مشکل دارد جمع کند از اینجا برود! به چه اجازه ای کاندیدا شده و در جلوی اذهان عمومی به تشویش آن ها می‌پردازد؟!
این سوالات را شما باید جواب بدید جناب پیامبر! بله! خودتان! منتظر پاسخ شما هستیم و این بحث را باز می‌گذاریم.

نفر بعدی... یا به واقع قبلی، به این دلیل که آن‌قدر شلوغ بود ستادشان که از یاد بردم وجود دارن ، شخصی بود که از مدت‌ها قبل شروع به اصرار برای پست مدیریتی‌ کرده و هدفش هم مشخص نیست.
اما شاید بگویید مشکلش کجاست؟
این فرد هیچ تجربه ای ندارد! به معنای واقعی کلمه، هیچ تجربه‌ای! نه در فتوشاپ و طراحی برای ستادش و نه در ایده سازی و اسم دولت مورد نظرش هم از دولت اسبق، جناب آرسینوس جیگر فقید برداشته است!
من دیگر حرفی در مورد ایشون ندارم.

بعد از ستاد او اما، ستاد پیوز قرار داشت. این روح مردم آزار و مهم تر از همه خانم آزار!
ایشان اولین نفری بودند که برنامه هایشان را به طور شفاف به سمع و نظر ملت جادویی رساندند و باز شاید سوال کلیشه ای "خب مشکلش کجاس؟ " را بپرسید... می‌گویم. خود برنامه هایش!
بگذارین به شکل گذری به بخشی از آن ها دقت کنیم، یکی از آنها، جایگزینی مایو به جای ردای هاگوارتز! ایشان می‌خواهند شان و منزلت هاگوارتز را با خاک یکسان کنند، همانطور که در کتب تاریخی "کله زخمی و..." می‌کرد و هنوز هم تفاوتی نکرده!

نکته ی دیگر پخش کردن فیلم های... زبانم لال... مستهجن!
ایشان می‌خواهند COPPA را نقض کرده تا درجا جامعه ی جادوگران را به قهقرا بفرستند!

نکته ی سوم هم نابود سازی فرقه های جامعه! ایشان می‌خواهند تا اقلیت ها از بین بروند! کاری که ما و اجداد و گذشتگانمان در این پانزده سال برای جلوگیری از آن تلاش کردیم!

و مهم تر از همه بازهم استفاده ابزاری از وزیر مردمی، تام جاگسن! ایشان نیز از محبوبیت بنده سو استفاده کرده و می‌خواهند تا طرفداران من را به سمت خود بکشانند، که از مردم می‌خواهم به این سو استفاده گرها توجهی نکرده و به سمت من بیایند که از مزایای وزارت من برخوردار شوند.

دیگر ادامه ی مسیر رو بدون دیدن چیزی به سمت ستاد ادامه دادم و آن هم به این دلیل بود که سایر ستاد ها هیچ فعالیتی نداشتند و در سکوت به سر می‌بردند که غیرقابل پذیرش است (البته به جز بانو بلاتریکس که اصلا نوکرشان هم هستیم و ارادت داریم. )

درنهایت، همانطور که خواندید بنده با سختی های فراوان تازه خود را به ستاد رساندم، از شما می‌خواهم به من بپیوندید تا کمر همت بسته و با هم اینجا را سر و سامان داده و بعد، برنامه هایم را نیز اعلام نمایم.

بدرود!

آروم آقا! دست و پام ریخت!

ستاد انتخاباتی تام جاگسن
پیام زده شده در: ۰:۵۲ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

مافلدا هاپکرک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
امروز ۱:۱۱:۱۲
گروه:
مدیر فنی
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 87
آفلاین
جناب آقای جاگسن!

شما از همین لحظه می‌توانید در این ستاد پذیرای حامیان مجازی و حقیقی خود باشید. عنایت داشته باشید که ستاد با بعضی اماکن دیگر متفاوت است و کاندیدایی که فقط خودش در ستادش پیام بدهد کاندیدای چیپی محسوب می‌شود.

تصویر کوچک شده

مافلدا هاپکرک هستم.
مشاور سایت و راهنمای اعضای سایت...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.