هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

مازامولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
از موزمالستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
رسواي مرلين-فريب كرام و گرنجر
دفتر پيام امروز نامه اى از طرف جاوگران خاكستري دريافت كرد
بنابر اطلاعاتي كه نماينده ي جاوگران خاكستري(گري الف ) به ما داد مرلين به مرگخوار ها پيوسته وي نوشت:
نمايندهي سازمان اطلاعات خاكستري( گري استار )در دفتر ولدمورت(خانه ي ريدل) شاهد گفتگوي مرلين با ولمورت بوده و مرلين با گرفتن رشوه(121 واحد دستشويي ) و 65 آفتابه حاظر به همكاري با ولدمورت شده است
و آيا اين آفتابه ها را دنيس كريوي (age of aftabe) تامين خواهد كرد؟
در ميان اين شك به وجود مياد كه دنيس سياه است؟ يا گلبهي؟ يا زيز مجموعه اي از سفيدان!

و كينگزلي هيچ اطلاعاتي در مورد برگشت نظر ولدمورت درباره اي خود ندارد
مرلين اين گونه تظاهر كرده كه انقلابي سفيد در وقوع است
گري الف نوشت:مرلين به گونه اي گرنجر را تحريك ميكند كه زندگي 2 روج جوان در حال فروپاشي ست هست2 زوج كرام سياه و گرنجر سفيد ديگر حاضر به زندگي با هم نيستند
وكرام گرنجر را به آزكابان انداخت و گرنجر به تمام ساز مان هاي بين اللملي عليه وي شكايت كرد
و هر دو فريب خوردند
زيرا كه نه انقلاب سفيدي در كارست !نه فاجي !
بلكه فقط فقط ولدمورت !
ولدمورت كنار نشسته و منتظر است كه سفيدان براي او مرلين را به وزارت برسانند
مرلين كه يكي از سفيدان پر قدرت بود اكنون مهره اي شطرنجي در دست ولدمورت است
و اين سوال پيش ميايد كه آيا مرلين تحت طلسم فرمان قرار گرفته؟
ور در پايان جادوگران خاكستري اعلام كردند ما از كينگزلي حمايت ميكنيم
و مشتاقانه منتظر اخبار جلسه ي سياسي 5شنبه خواهيم بود
تا ببينيم در اين بازي سياه بر عليه سياه با كمك اسباب بازي هاي سفيد چه كسي برنده خواهد بود

آداس این جا وطن من است!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
حاجی دارک لرد: جادوگران سیاه موقعیت خود را از دست داده اند...

به گزارش خبرگذاری GSR حاجی در حالی که در مجلس پیژامه پارتی ای که به افتخار جواد یساری ترتیب داده شد شرکت می کرد درباره مسائل سیاسی روز نیز صحبت کرد. وی با اشاره به نقش از دست رفته جادوی سیاه تمام رنگ های دیگر جادوگری را محکوم کرده و به آنها اعلام کرد که اگر وضعیت ادامه پیدا کند دست به حمایت مستقیم از ولدمورت خواهد زد. وی همچنین از دو طرف درگیر مرلین و کرام درخواست کرد تا در پای میز مذاکره بنشینند... همچنین وزیر شیکمبولی که در ساحل عاج به سر می بارد با استفاده از خط داغ جادویی مذاکراتی مخفی با حاجی انجام داده و اوضاع سیاسی را بررسی کرد.

همچنین گزارش ها حاکی از آن است که قسمت واحد بهداشتی جادوگر تی وی در اشغال کرام و نیروهای کله اسموت افتاده و این مسئله مرلین را مجبور به عقب نشینی کرده است! مرلین در حالی که همه را تهدید به چشمک زدن می کرد تا خیابان شهید دیگوری عقب نشینی کرد. همچنین بنا به گزارشات رسیده سازمان تهوع از وزارتخوانه و شخص وزیر شیکم به شخص پرفسور دامبلدور شکایت کرده است که پرفسور فقط چند کلمه به ما گفتند: در دصط بررصی حصتش!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
گزارشگر همیشه در صحنه ی پیام امروز گزارش می دهد
مرلین از سنت مانگو مرخص شد
وی پس از این که حافظه ی خود را در حد این که به خاطر آورد کرام او را به این روز انداخته بازیافت تقاضای خروج از سنت مانگو
را کرد . با این که شفا بخش ها همگی با این موضوع مخالف بودند سرانجام رضایت دادند تا مرلین قبل بازگشت تمام حافظه اش
سنت مانگو را ترک کند

متینگ جامعه ی جادوگری به زودی برگزار میشود تا کنون عده ی زیادی برای حضور در این محفل اعلام
آمادگی کرده اند که در این میان گیلدروی لاکهارت با اظهارات ضد و نقیض توجه همگان را به خود
جلب کرده است آخرین گفته های وی خبر از احتمال 36% برای شرکت وی در متینگ میباشد

استیو هالف از جامعه ی جادوگری خداحافظی کرد
وی اعلام کرد من باز خواهم گشت و این بار دالاهوف درکنار من خواهد بود

گروه گلبهی همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد این گروه که جایی برای خود در میان جادوگران باز کرده
در حال پیشرفت است ولی هم اکنون در مرحله ی عضو گیری به سر میبرد

سریال زیبای 7 جادوگر در هالی ویزارد اکران شد گودریک گریفندور کارگردان این اثر معروف
اعلام داشت که هر هفته شاهد قسمت جدیدی از این سریال خواهید بود تا کنون قسمت اول این اثر مهیج روی پرده ی سینماها رفته

گروه پر قدرت خاکستری همچنان به فعالیت مفید خود ادامه میدهد این گروه که با مخالفت بسیاری شروع به کار کرده
فعالترین گروه جامعه ی جادوگریست این گروه به تازگی لیستی اعلام کرده که گزارشی از اقدامات آنها تا به اینجای کار است

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
اهمیتی به حرفای مرلین نمیدهم!!!

ویکتور کرام با بیان مطلب بالا اعلام کرد:از آنجایی که مرلین دچار فراموشی شده!!(در دوئل...به جادوگر تی وی مراجعه شود)) یادش رفته که چه بلایی سر او آورده ام!!

او ادامه داد:من هم اگر در دوئل شکست میخوردم!!...سعی میکردم طرف مقابلم را ضعیف جلوه دهم....البته من برای مرلین احترام قایل هستم چون او یکی از پیشکسوتان جادوی تجربی است...ولی باید بپذیرد دوران جادوی تجربی سر آمده و همه چی علمی شده است

کرام اعلام کرد:من به خاطر این حرفا از مرلین رنجیده خاطر نمیشوم چون او سعی دارد خود را به وزارت سحر و جادو برساند ولی مطمئنا نمیتواند!!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
كرام جوانكي ساده و مغرور است اين لوح!
طبق مصاحبه اي كه با مرلين در كافه عقرب سياه انجام شد مرلين كرام را جواني ابله و ساده لوح و مغرور خواند و متذكر شد كه وي هيچ چيز از سياست نمي‌داند! مرلين براي وي اظهار دلسوزي كرد و آينده وي را سياه دانست... گويا قرار است در آينده حادثه ناگواري براي كرام پيش‌آمد كند..
خبر ديگر اين كه هرميون گرنجر از درون آزكابان از مرلين شكايت كرد.. متن شكايت از قرار زير است:
مرلين تو به چه حقي به شوهر من آسيب رسوندي؟ من به خاطر حمايت از تو به آزكابان افتادم اما تو به كرام صدمه زدي و حالا ككت هم نميگزه.. حتي نيومدي آزكابان! مگه كرام حكم نداده بود؟ چرا پس نيومدي؟
هرميون گرنجر به خاطر اين طرفداري از شوهرش به عنوان فداكارترين زن سال شناخته شد!
حالا بماند.
مرلين در جواب هرميون گفت: اگر كرام يك شب زير دستان بلتريكس و تيغهاي جراحي و داروهاي خوشمزه‌اش زجر كشيد من يك عمر است كه براي آگاه كردن اين مردم و جواناني مثل او زجر مي‌كشم!
همچنين مرلين گفت: از هرميون گرنجر ياد بگيريد! با اينكه شوهرش توسط كينگزلي اغفال شده و او را در زندان نگاه مي‌دارد اما همچنان حس شوهردوستي را در خود مي‌پرورد و از او حمايت ميكند... در مورد زنداني نشدن من هم بايد گفت كه كرام عددي نيست كه مرا به زندان بيفكند...

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۸:۲۲ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
برنده نهایی دوئل ویکتور کرام شد!!!

به گزارش خبرنگار ما دوئل مرلینvsکرام به نفع کرام خاتمه پیدا کرد
این دوئل که ابتدا با برتری مرلین همراه بود....سرانجام با برتری کرام به پایان رسید
عده ای بر این عقیدن که ویکتور کرام بسیار ناجوانمردانه به پیروزی رسیده است!!!
اما او اصلا چنین عقیده ای ندارد و معتقد هست در دوئل همه نوع ترفندی مورد قبول است
او با بیان این مطلب ادامه داد:مرلین از روش های ناجوانمردانه استفاده کرد و منم سعی کردم جوابشو داده باشم....در ضمن جادوگر تی وی اشغال نشده و من این خبرو تکذیب میکنم و خبر هرمیون گرنجر مورد تایید من است!!!!
او همچنین اظهار داشت:مرلین پس از مرخص شدن از سنت مانگو مستقیما به آزکابان خواهد رفت!!!
اوضاع امنیت ملی و دولتی بسیار پایدار هست و هیچ خطری دولت و حکومت را تهدید نمیکند
او اعلام کرد:برنامه های بسیاری برای این شورشیان دارم

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۳:۴۳ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
فاج همچنان در زندان است!!!
با اینکه وزارتخانه حکم آزادی همه ی زندانیان سیاسی را داد تنها 30در صد از اسرای سیاسی را آزاد کرده که اکثر آن ها مراحل پایانی محکومیت خود به سر می بردند و یا فعالیت سیاسی چندانی نداشتند . از این جمله میتوان خانم گرنجر را نام برد که وی حتی اصلا" به دلایل سیاسی باز داشت نشده بود. گفته میشود مرلین نیز فقط به خاطر فشار های اخیری که مردم به وزارت خانه وارد می اوردند آزاد شده .وی بعر از آزادی از زندان گفت: کینگزلی بیشتر برای خیر خواه جلوه دادن خود دست به همچون کاری زده .مردم فریب او را نخورید و...
آزادی زندانیان فقط یک مرخصی یک روزه بوده
ویکتور کرام در پیامی گفت : آزادی از زندان فقط شامل یک روز بود که تمام شد (نوعی مرخصی) . و زندانیان هر چه زود تر به زندان باز خواهند گشت .
وی در پاسخ به این سوال که هرمیون گرنجر را آزاد خواهد کرد یا نه گفت: او به یک ماه حبس محکوم شده و تا پایان محاکمه اجازه ی آزادی ندارد.
این در حالی است که هیچ دادگاهی برای خانوم گرنجر تشکیل داده نشده و با توجه به این که گرنجر هنوز به سن قانونی نرسیده , زندانی بودن وی در زکابان و در کنار دیوانه سازهایی که ...اوهو اوهو ببخشید احساساتی شدم ... بله این کار بسی ناشایست است .
ملت انقلابی و غیور جادوگر امروز به خیابان ریخته و تظاهراتی مبنی بر حمایت از حقوق کودکان سر دادند .امیدواریم وزیر محترم جادوگری بر این مسئله توجه مبذول بفرمایند .

گودریک گریفندور تحت تعقیب است !!!
وی بعد از فعالیت های مخفیانه ی بسیار تحت نام " من هم میخواهم زندانی شم" و " آقا منم تو سیاست راه بدین" و " من هم عضوم ها" و... بلاخره موفق شد توجه کینگزلی را به خود جلب کند . (گودریک این شوخی بود .. منظور بدی نداشتم ناراحت نشی ها !!) وی هم اکنون تحت تعقیب نیروهای اسموت استش .

هرمیون موضع خود را مشخص کرد:

همانطور که قبلا" هم گفته بودم من از فاج حمایت نمیکنم وی نمونه ای از یک منافق هستش و کینگ با تمام سیاه بودنش بهتر از فاج است . وی در پاسخ به این سوال که چرا کمی با معاون وزیر مشکل دارد گفت : این جز مسایل خصوصی (کل کل )است و ربطی به وزارت کینگزلی ندارد .
وی در پیامی به حاجی افزود : حاجی کجایی که ساداتتو () کشتن !!! حاجی بیا ببین این کرام با من چه جفا ها که نکرد .. !!! میخواستم یک جا تو دفترت رزرو کنم ..

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۲:۰۸ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
GSR News exclusive

اوضاع متشنج همچنان ادامه دارد... ایلیدان این الف بالدار در حالی که با خشم از جلسه کالین خوش آمدم! بیرون میامد مورد سوقصد عده ای کچل قرار گرفت و به شدت زخمی نشد و فقط یکی از شاخ هایش ساییده شد!
در همین لحظه سخنگوی حاج دارکی , گیزر با محکوم کردن این حادثه تروریستی نیروهای شیکمی را مسئول این حادثه خواند! سخنگویی وزارتخوانه نیز در اقدامی متقابل حاجی را به دخالت در امور حکومتی محکوم کرده و هاگرید را مستکبر نامید که قصد براندازی دارد!
همچنین هالی ویزارد توسط نیروهای امنیتی محاصره شده که به درخواست شخص کرام بوده است. کرام از نزدیکان وزیر بوده و هالی ویزارد را در خطر می بیند. پرفسور جاسم در این باره می گوید: اگه همینطوری پیش میره حتی بیل من هم نمی تونه از هم جداشون کنه!
نقش هرماینی هنوز بر ما روشن نمی باشد ولی آنچه مسلم است اون صلاحیت نشستن بر آنجا را ندارد و چه بهتر که خود من وزیر ب.... آخ چرا می زنی! ....
==========
نشست صلح و آشتی سازمان هری پاتر متحد پنج شنبه آینده :

خوانندگان عزیز همانطوری که می دانید و یا نمی دانید گروه PHP بعد از جدا شدن از گروه MYSQL هفته آینده پنج شنبه جلسه ای برگزار خواهند نمود که شایعاتی نیز هست که وزیر شیکمبولی در آن شرکت خواهد نمود. همچنین مقامات بلند پایه ای چون ایلیدان - کالین - کرام - لوپین و سالازار نیز احتمال شرکت در این نشست مهم را داده اند! آیا این نشست به صلح و ثبات سیاسی منجر خواهد شد ؟ تا پنج شنبه هفته آینده باید صبر کنیم!

*** دوستانی که علاقه مند هستند در جلسه هفته آینده گروه پروفشنال اچ پی شرکت کنند لطفا هر چه سریعتر اعلام کنند!***

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱:۱۹ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
تلکس خبری خبر گزاری هاگر نیوز :
به گزارش خبرنگار هاگر نیوز از هاگزمید هاگرید و و دختری بی چشم و رو به نام هرماینی تصمیم گرفته اند در طرح جدیدی به نام انقلاب آلبالویی بر ضد وزیر فعلی سحر و جادو دست به کودتا بزنند و نامبرده را خلع و هاگرید را جایگزین او کنند .
در همین حال گزارش خبرنگار هاگر نیوز از اختلافات عمیق میان هاگرید و هرماینی حکایت میکند . به گونه ای که بر طبق آخرین خبرها هاگرید در محافل خصوصی گفته است که چشم ندارد هرماینی را ببیند و در اولین فرصت بعد از رسیدن به مقام وزارت سر او را زیر آب خواهد کرد . از سوی دیگر امروز یک مقام آگاه که خواست نامش فاش نشود در مصاحبه با خبرنگار هاگر نیوز اعلام کرد که هرماینی سعی دارد بعد از اجرای موفقیت آمیز طرح کودتای آلبالویی مقام وزارت را از آن خود کند .

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۰:۵۷ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هرج و مرج در روزنامه پيام امروز!

به گزارش خبرنگار شبكه بي بي سي چانگ (bbc chung)مدتي است كه خبر نگاران روزنامه پيام امروز به طور غير مستقيم يكيديگر را دعوت به دوئل ميكنند!

اگر وضع به اين ترتيب پيش برود روزنامه پيام امروز تبديل به مكاني براي كل كل خواهد شد!

تضعيف هالي ويزارد

هالي ويزارد كه موسسه اي براي ساختنت فيلم ميباشد به تازگي ضعفهايي در كارش ايجاد شده است.

از جمله:

1-پايين آمدن سطح فيلمها كه اميدواريم با شروع سري حرفه اي هالي ويزارد اين مشكل هم حل شود.

2-نوشتن نام بازيگراني در ليست نام بازيگران ولي عدم شركت آنان در فيلم!!!

اميدواريم مسئولان هالي ويزارد به اين مسائل توجهي كرده و آنها را اصلاح كنند.

يك بحث جالب!

مدتي است كه ايليدان استروم ريج و كالين كريوي در حال جر و بحث در تاپيك بازگشت كالين واقع در كوچه دياگون هستند!!!

اين تاپيك كه در واقع به مناسبت بازگشت كالين عزيز و بوسيله خود او باز شده بود حالا به مكاني براي كل كل بين اين دو شخص بسيار عزيز تبديل شده است!!!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۷ ۱:۴۹:۲۶

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.