هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به بتي:

نه درست اومدي..اينجا سايت هري پاتره! !

به نظر منم تو اين سه موردي كه تو نقل قول كردي خيلي زياده روي شده تو بي ناموسي نويسي ولي خب اين نوع نوشتن تو كل سايت جريان پيدا كرده و خب علاقه مندان ويژه خودشم داره.حالا درست يا اشتباه بودنش رو من نميدونم.

ولي به خاطر حفظ احترام اعضايي كه از اين نوع نوشتن خوششون نمياد من با پرفسور ويزلي صحبت ميكنم كمي كمتر به اين نوع نوشتن بپردازه!

------------------
كينگزلي گفته:

نقل قول:
ببخشيد چرا ديگه مسابقات هاگوارتز برگزار نمی شه؟ به نظر من خيلی جالب بود. حالا حتما الزامی هم نيست كه هر هفته برگزار بشه بلكه می تونه دو هفته به دو هفته برگزار بشه. لطفا رسيدگی شود.

اين تاپيك تعطيل نشده و از فردا دوباره مرحله دومش شروع ميشه و از اين به بعد هم هر دو هفته يكبار برگذار ميشه تا جذابيتش حفظ بشه!

و در ضمن من خيلي خوشحال ميشم در مورد سوژه هاي اين تاپيك به من پيشنهادهايي داده بشه چون مغز چند نفر بهتر از يه نفر كار ميكنه!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
ببخشيد چرا ديگه مسابقات هاگوارتز برگزار نمی شه؟ به نظر من خيلی جالب بود. حالا حتما الزامی هم نيست كه هر هفته برگزار بشه بلكه می تونه دو هفته به دو هفته برگزار بشه. لطفا رسيدگی شود.

پیام زده شده در: ۰:۰۱ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
به احترام یکی از بهترین اعضای اسلیترین و تیم کوییدیچ اسلی که خیلی زیاد هم برای تیممون زحمت می کشیدن:

تیم اسلیترین منحل شد !

متشکرم.

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۷ ۰:۰۳:۵۳

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

بتی بریسویت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۸
از یه جای دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
اعتراض به کلاس معجون سازی

پرسی ویزلی توی قسمتی از متن تدریسش چنین آورده که:
نقل قول:
آنیتا از انتهای کلاس پرسید : یعنی معجون ِ بــــــوق ( سانسور ) هم جزوه این دستس ؟!

پرسی بدون اینکه برگرده گفت : امم ، دوشیزه دامبلدور این شاید برای شما ضروری باشه ! برای بقیه که نیست ! لااقل برای پسرا که نیست

و بعد بادراد ریشو توی تکلیفش نوشته :

نقل قول:
معجون ِ بــــــوق ( سانسور )
توضیح : این معجون که در درس نیز به آن اشاره شد یکی از معجون های پرطرفدار بانوان و ساحره های عزیز می باشد. ذکر خصوصیات این معجون نیز به دلیل استفاده نکردن نویسنده از معجون مذکور ناشناس باقی خواهد ماند. البته این معجون زمانی استفاده می شود که ساحره ها به وضع بد خیمی دچار می شوند. ( تقریباً هر سی روز یک بار ) !

من فکر می کنم باید یه جوری جلوی اینا گرفته بشه . در ضمن استاد درس ،یک بار برای استرجس پادمور در نقد تکلیفش ،که معجونی برای رفع کمردرد رو خواسته بود این طور نوشته :

نقل قول:
استرجس پادمور : 29
خوب بود ، ولی اون جذابیتی رو که من میخواستم نداشت ! بوقی یه کم بیناموسی واردش میکردی خب ! سوژش انده بیناموسیه ها مثلا !

به گمونم سایت رو اشتباه اومدن ! یا نکنه من اینجا رو با یه سایت هری پاتری اشتباه گرفتم؟!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
شايد من فك ميكنم خيلي موضوع واضحيه ولي اينطور نيست!

--------------
دوستان..عزيزان!

يه ليست از بازيكنان تمام تيم ها در تابلوي اعلانات وجود داره.شما از اون ليست براي نوشتن پست هاتون استفاده كنيد.حال اگه كسي دوست داشت مثلن جاي نارسيسا مورگانا بياره تو پست هاش هيچ مشكلي نيست و هر كي هم دوست نداشت ميتونه همون نارسيسا استفاده بكنه!

خيلي گنگه حرفم؟

--------------

بعد از پايان اين دور مسابقات من اون ليست رو ويرايش ميكنم و ليست تيم ها رو ويرايش ميكنم.

عملا دهنو منو سر اين مساله خيلي كوچيك صاف كرديد!خوبه گفتم كه اسامي بازيكنا اصن مهم نيست!!!!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب!

کاری به حرفای قبلی ندارم.ایگور عزیز میشه لطف کنید و اسم مورگانا رو در لیست ویرایش کنید؟ تا برای بازی بعدی مشکلی وجود نداشته باشه. سوژه های حول دو شخصیت کاملا متفاوته.

ممنون.

وقتی شب برمی خیزد
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
ایگور :

بابت لیست راون هر نظری داری به بادراد اعلام کن ، مشکلی نیست ، من اگر پستی هم زدم بیشتر برای راحتی گروههای دیگه بود ، منتهی دلیل این حرکت دوستان رو درک نمیکنم .

طبق قرار قبلی به جای ویولت ، هلنا ریونکلاو رو وارد تیم کردیم ...

حالا اگر مشکلی نیست گابریل دلاکور وارد تیم اصلی بشه از ذخیره ها و هلنا جای گابر رو پر کنه و اگر مشکل هست هلنا وارد تیم اصلی بشه و گابر در جای خودش باقی بمونه .

لطف کن این موضوع رو به بادراد اعلام کن و به عزیزانی که معترض هستند .

در مورد شخصیت مورگانا لی فای و ناهماهنگی پیش اومده :

من پستهای اسلیترین رو براتون قرار میدم که مدعی هستند شخصیت بایستی نارسیسا در نظر گرفته بشه :

تکه ای از پست بلاتریکس:

نقل قول:
نارسیسا با بغض به بلا نگاه کرد و ساکت شد

تکه ای از پست اینیگو ایماگو :

نقل قول:
مادام رزمرتا پوزخندي ميزنه و درِ گوشِ مورگانا چيزي ميگه كه باعث خنديدن خفتشون ميشه

و اما در مورد هافلی ها :

گفته آسپ رو تایید میکنم .

اتفاقاً آنتونین بهترین نوشته رو در این مورد داشت :

نقل قول:
مهاجمان:اینیگو ایماگو،نارسیسا مالفوی که البته میگن معجون مرکب پیچیده خورده و شبیه مورگانا لی فای شده!

اگر لیستی از دوستان میخوای اعلام کنی سریعتر که تا پایان مسابقات به مشکلات اینچنینی برخورد نکنند .

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۵ ۲۲:۲۱:۰۲

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوستان..اينجا دفتر مديريت هاگوارتز هست.شما جلوي مدير مدرستون شده بريد با دوستتون دعوا كنيد؟اگر قرار بود كه اينجا جاي بحثي براي شما هم باشه اسم تاپيك رو ميذاشتن ميز گرد مديريت مدرسه..اينجا هر كي حرفشو ميزنه و اگر كارش شكايت از يه گروه باشه ارشد يا كاپيتان تيم حريف مياد نظرشو ميگه و در آخر من نتيجه گيري ميكنم.

--------------------------
من قبلن هم گفتم..هر چي تو دفتر اعلانات زده شده رسميت داره.اگر اونجا اسامي تغيير كرده شما هم اسامي رو تغيير بديد.اگر نه تغيير نديد.شايد يكي بخواد اينجا بيست بار تركيبشو عوض كنه ولي به شما ربطي نداره تا وقتيت و تابلوي اعلانات زده نشه!

پ.ن.لطف كنيد از اين به بعد كاپيتان كوييديچ گروهتون در مورد كوييديچ صحبت بكنه..اينجوريك هر كي خواست نظر بده بهم ريختگي ايجاد ميشه!

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به بادراد:

اگه من میام اعتراضی می کنم دلیل بر این نیست که مثلا دیدم گابریل پست زدن و می خوام درنظر گرفته نشه.چه ربطی داره؟ کنایه لازم نیست.کسی تالار شمارو زیر نظر نگرفته .طبق چیزی که جلوی چشمم بود اومدم و اعتراض کردم.

به هرحال اسلی ها مایل بودن این موضوع پی گیری بشه.اینو خود ایگور توی تالار اسلی می تونه ببینه. دیگه جایی برای کنایه های بیجا نمی مونه.

ممنون

وقتی شب برمی خیزد
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...

پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
بلاتریکس طرف حرف شما با کاپیتان تیم کوئیدیچ راونکلاو هست نه مری باود. اگر مشکلی بود به خود من مراجعه کن.
گویا مشکلی پیش اومده پس ...

من مشکلی در لیستی که شما در پستتون با بی دقتی کامل گذاشتید نمی بینم!

ما از اول شروع تیممون گابریل دلاکور رو ذخیره داشتیم و گویا حالا که اومدید و یک سری هم به تالار ما زدید دیدید که ای بابا گابریل هم پستشو ارسال کرده تو تالار راون.

همون طور که خودتون اشاره کردید قبل از بازی میشه یک شخصیت رو عوض کرد. من هم در همین تاپیک پست زدم و هلنا راونکلاو رو به جای ویولت بودلر قرار دادم! فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه.

در هر صورت گابریل دلاکور از همون ابتدا عضو تیم بود ( ذخیره ) و حالا جاش با ویولت بودلر عوض شده و ویولت هم که یک مهره سوخته بود ابتدا به ذخیره ها و بعدش با هلنا راونکلاو تعویض شد.

در ضمن در مورد نا هماهنگ بودن کوئیدیچ ما باید عرض کنم که اتفاقاً تیم ما کاری رو کرد که بقیه تیم ها این کار رو انجام ندادن! مری عزیز لطف کرده و در همون ابتدا ترکیب تیم راونکلاو در تاپیک ارسال کرد چون می دونست با عبارت های شما مثل " ناهماهنگ بودن" رو به رو میشه ولی مثل اینکه باز هم اینجوری درست نشده!! حالا هم اگر مشکلی باشه مدیر عزیز میتونن به من اطلاع بدن تا خودم پیگیر باشم.

و در آخر...
خواهشاً از این به بعد که پست میزنید به دو مورد توجه کنید :
1. طرف مقابل بحثتون رو خوب بشناسید.
2. به کوچه علی چپ نزنید و روی چیزی که میگید یکم فکر کنید.

با احترام.

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۵ ۱۳:۰۲:۳۹

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.