هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پایگاه مرکزی ارزشی های خودگردان دوستدار ماهی مرکب
پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
ابرکسس که از سوپر سر کوچه چنتا ساقه طلایی گرفته بود و با خوشحالی داشت میومد به دفتر حزب سر بزنه، مارکوسو میبینه که با سرعت تمام داره فرار میکنه!

ابرکسس: پیشت! مارکوس...

مارکوس برمیگرده و کارت شناسایی ولدمورتو که ابرکسس سنجاق کرده بود به سینه ش میبینه و فک میکنه ابرکسس ولدمورته!

مارکوس: آه ارباب! خوب شد اومدین! ارزشیا منو شکنجه کردن! اونجام هنوز درد میکنه! ببینین چه کبودی شده... (و اونجاشو به ابرکسس نشون میده)

ابرکسس: خدای من! ولی اینکه چیزی نیست... (و انجای خودشو به مارکوس نشون میده)

مارکوس از دیدن این صحنه غش میکنه و بی هوش میشه! ابرکسسم مارکوسو میندازه رو دوشش و میره به سمت دفتر حزب!

چند دقیقه بعد، دفتر حزب:

ابرکسس از محل منفجر شده ی در وارد میشه و مارکوسو میندازه رو میز جلوی در!

ابرکسس: ملت! براتون شام آوردم! امشب دیگه گشنه نمیخوابیم!

آرگوس یه نیگا به بالا تا پایین مارکوس میندازه: یعنی میگی مارکوسو بخوریم؟

فینیاس: منم که کلی تخمه خوردم! میل ندارم...

ابرکسس: هوم؟ نه بابا! مارکوسو نمیگم. ساقه طلاییا رو میگم!

همه یه نفس راحت میکشن و خیالشون راحت میشه که مجبور نیستن مارکوسو بخورن!

ریگولوس: خب حالا این مارکوسو چی کار کنیم؟

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ریگولوس بیگودیش رو برمیداره و می کنه تو دماغ مارکوس!
و مارکوس از در میره بیرون و پشت سرشم نیگا نمی کنه...

سیریوس توی اتاق نشسته و اوهو اوهو میکنه: هیچ کی منو دوس داره!
ریگولوس میاد میشینه بقل داداشش و بغلش می کنه و کلی لاو برادرانه می ترکونه: برادر من، جون من، من که همون اول اسمتو بردم!
آرگوس از اوج ارزشی بودن این صحنه برادرانه همون جا بالا میاره!
و فینیاس دچار یبوست می شه.

ریگولوس بی توجه به وقایع پیرامون ادامه میده: سیریوس عزیزم، برو 3 تا پست ارزشیتو بیار بده من، بررسی می کنیم جوابشو زود بهت میدم!
اگرم جای خواب نداری، کلید ویلا رو بدم بری توش بخوابی! فقط یادت باشه، لرد سیاه اونجا در حال ادامه تحصیله!

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
مارکوس ناگهان فریاد میزنه:
- دیگه از دستتون خسته شدم.شما به مرام ارزشی توهین کردید.ارزشی رو هم خز کردید.اصلا خز رو هم شما خز کردید

و با چوبدستی خودش در رو منفجر میکنه و بیرون میره.

به این ترتیب مارکوس فلینت از این گروهک خارج میشه.

و بقیه که کپ کردن همینطوری به در نگاه میکنن.

شلپ!!(افکت افتادن بیگودی های ریگولس)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سيريوس وارد اتاق ميشه و ميگه: ما هم كه ماستيم. بابا يه اشاره اي يه حرفي يه دادي سخني نكته اي درسي آزموني ...

لوسيوس: خيله خب بابا بس كن ديگه.

- چي چي رو بس كن نه كاري نه باري. اصلا" شما حمايت نميكنيد از اعضاي تازه وارد. من سه ساعت عضو شدم يه اشاره هم نميكنيد...

در همين حين ماركوس كه اعصابش خراب بوده يهو رماتيسم مغزيش اوت ميكنه و شروع بع لرزيدن ميكنه. لرزش ماركوس با لرزش صداي زنداني هاي زير زمين يكي ميشه و كم كم داره خونه رو پايين مياره كه ريگولس با شجاعت و جسارت تمام فرياد ميزنه:

سكووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووت

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
فیلچ لخ لخ کنان و غر زنان جلو میاد و یقه ی پرسی رو می چسبه و یه تیپا هم به مارکوس می زنه و می کششون دم در ، بعد یه لحظه گیج میشه و برمی گرده :
- پیزل ویزولو گفتید ببرم شکنجه این جیغ جیغو رم بذارم دم در؟یا جفتشون رو ببرم زیر زمین؟

فینیاس در حالی که سرش هنوز تو پرونده هاست : آره جانم ... هر کاری که دوست داری بکن!

فیلچ هم خوشحال از این که " هر کاری دلش بخواد می تونه بکنه " جفتشون رو یکی با تیپا و یکی یقه کشان به زیر زمین راهنمایی می کنه!

پرسی : نـــــــــــــــــه! ریگولوس ... خواهش می کنم ... بذار کنارت بمونم!

و از شدت ناراحتی درو چنگ می زنه تا فیلچ نتونه اونو با خودش ببره!

اما فیلچ توجهی نمی کنه و پس گردن پرسی رو می گیره ...
صدای جیغ اعصاب خورد کن کشیده شدن ناخون روی سطح به گوش می رسه و هر سه از در رد میشن!

جای ده خراش خون آلود روی در می مونه ...

چند دقیقه بعد!

در و دیوار حزب از شدت جیغ هایی که منشاءشون زیر زمینه شروع می کنه به لرزیدن!

چند نفر غیر ارزشی که اومده بودن خودشون رو ارزشی جا بزنند با ترس به هم دیگه نگاهی می ندازند!

فینیاس داره خانوم نوریسو برای بازی کردن با جوهر دعوا می کنه !

لوسیوس داره بیگودی های ریگولوس رو برای زودتر حالت گرفت فوت می کنه!

و ابرکسس داره با دقت پرونده ها رو تو بایگانی مرتب می کنه

اون چند نفر عقب عقب می رند و یهو می خورند به فیلچ که تازه داشته از در میومده تو!

فیلچ دستای خونیشو با یکی از تی شرت های بدون استفاده ی ابرکسس خشک می کنه : جفتشون رو برای استراحت از پا آویزون کردم! نفر بعدی کیه؟

غیر ارزشی ها جیغی می زنند و با سرعت از پایگاه پا به فرار می گذارند!

ریگولوس : راستی فیلچ ... حالا که اومدی بالا بی زحمت جای اون خراش های عشق رو هم از رو در پاک کن ! می بینمشون مور مورم میشه ... خیلی غیر اصیل زاده اییه!

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ریگولوس بیگودی بسته به سرش:

همون طوری که پدربزرگ گفتند، این حزب، از تمامی کسانی که مایل به عضویت هستند، باید نمونه پست! و رزومه دریافت کنه.
بنابراین، تمامی متقاضیان، باید 3 پست ارزشی خودشون رو در 3 تاپیک مختلف و فعال، به ما به عنوان رزومه لینک بدن، تا بعد از بررسی و سبک نوشتار و مطابقت با معیارهای ارزشی، در مور عضویت تصمیم گیری بشه.

از ابهت سخنرانی غرای ریگولوس، پرسی بی هوش میشه و از 10 متر اون ور تر ، به صورت جلوه داری خودشو پرت می کنه رو ریگولوس
ریگولوس: ایششش، آرگوس، بیا این پسره رو ببر زیرزمین، بهش بفهمون که من هیچ علاقه ای بهش ندارم!

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

فینیاس نایگلوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۰ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از بروبچز چه خبر؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
مارکوس: همتون رو له می‌کنم! من خیلی خفنم! من از این شکلک چکشیا می‌زنم همه جا! آوادا ول می‌دم! موهاهاهاها!

لوسیوس پاهاش رو گذاشته رو پاش و داره کتاب "مجردی رو عشق است! همین امروز مجرد شوید"‌رو می‌خونه.

مارکوس: هوی به من توجه کن مالفوی کثیف! آوادا می‌زنما؟! ده تا حزب می‌زنم! ارزشی‌های ده، بیست، سی، چهل

ریگولوس از توی دستشویی: کسی بیگودیای منو ندیده؟

لوسیوس: آبرکسس داشت ازشون استعمال می‌کرد؟!

فلینت: یاااااا لهتون می‌کنم! حزبتون رو آتیش می‌زنم! ضعیفا! ضد رول خفن ماها...

آبرکسس میاد وسط اتاق فلش دنس زدن...

لوسیوس: اَه جد بزرگ تازه این‌جا رو خشک کرده بودیم! نه جد بزرگ خودتون رو تکون ندین که خشک نکنین! خواهش می‌کنم! اکسپکتوپاترونووووووم!

آبرکسس مثل گربه خودش رو تکون می‌خوده و مارکوس فلیت خیس خالی میشه.

فلینت: یاااااااااااااااا! می‌کشمتون! آواداکداورا!

در همین موقع فینیاس در رو می‌شکنه و داخل می‌شه و آواداکداورا صاف می‌ره تو شکمش!

فینیاس: آآآآآآآآآآآآآاخ اسید معدم! مالفوی مال مردم ‌خور مفسد اقتصادی! مگه نگفتم با من شوخی دستی نکن!

لوسیوس خیلی خونسرد داره کتاب رو ورق می‌زنه: بلک پیرخرفت! من نبودم! اون یارو بود! (با دست فلینت رو نشون می‌ده)

فینیاس: این یارو؟ کی هست اصلاً؟ مهم نیس حالا این پرونده‌ها کجاس؟

آبرکسس دست می‌کنه تو شرتش و تمام پرونده‌ها رو درمیاره...

فینیاس: البته باید قبول کنم با وجود مال مردم‌خوردن توی بایگانی مالفوی‌ها خانواده موفقی هستن!

فینیاس داره پرونده‌ها رو نگا می‌کنه و فلینت همین‌طور داره دم در خودش رو تیکه پاره می‌کنه منتهی کسی بهش توجه نمی‌کنه.

ریگولوس در حالی که داره از خوشتیپی برق می‌زنه از توی دستشویی میاد بیرون: اوه پدربزرگ!

فینیاس: اوه نوه عزیزم! اِهم چی می‌گم من! آهان! چرا همه اینا مهر تأیید خوردن؟

فلیچ: مهر تأیید نیستن جناب بلک! خانم نوریس دس کرده بود تو مرکب یه حالی به فرم ثبت‌ناما داده!

فینیاس: که این‌طور... آرگوس جان یه یارویی دم دره خیلی سر و صدا می‌کنه! بی‌زحمت ببرش پایین شکنجش کن ببین تجهیزات زیرزمین خوبه یا نه، عصری که نماینده شرکتشون میاد امضاء بزن تحویل بگیر

فلینت: چطور جرأت می‌کنین خیلی خفن و خر زورم!

فینیاس دستش رو میاره بالا و بیست جلد از سری اول کتاب خاطراتش بالای کله‌ی فلینت ظاهر میشه و می‌ریزه روش و زمین سوراخ میشه می‌يوفتن زیرزمین!

ریگولوس: پدربزرگ؟!

فینیاس: خیله خب بابا خودم کف‌سازی می کنم! ریگولوس نوه عزیزم به اعضای تازه وارد اعلام کن که حزب اول باید چند نمونه کار ازشون جاهای مختلف ببینه! باید بیان به عنوان مدرک و رزومه ارائه بدن و اگه بعداً باهاشون حال کردیم قدمشون روی چشم!

ریگولوس: بیگودیام بگیره چشم!

usquequaque putus

ارزشی پیر و قرقرو

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][color=0000FF]حزب ارزشی‌ها؛ ق

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب؛ سیل مشتاقان زیاد بود و من به عنوان یک اصیل زاده و وفادار و هسته مرکزی حزب، به وفاداری اکثر شما شک دارم. چرا که فعالیت ما حدود 2 هفته هست شروع شده و هیچ یک هیچ حمایتی نکردید..پس این معلوم میکنه که یک ارزشی واقعی نیستید. ولی از اونجایی که من یک اصیل زاده ام، به شما فرصت میدم که وفاداریتون رو به حزب ثابت کنید.
و تاکید می کنم بر لزوم قرار دادن لوگو در امضا، در غیر این صورت از شما پست حمایتی زده نخواهد شد و به عنوان یک ارزشی شناخته نخواهید شد.

پرسی، همون طوری که سر لوسیوس مالفوی گفتند،اهداف شما به احتمال قوی جاه طلبی شماس و من به حس و گفته ی سر لوسیوس اعتماد می کنم.
و در ثانی، شما وسط تاپیک حزب در وزارت خونه، در مورد دفتر توجیهات نوشتید، که این اولین نقض مواد اساس نامه اس، و این مبین این نکته است که شما یک ارزشی نیستید. و آرگوس عزیز شما رو به بیرون هدایت می کنند.

بقیه دوستان، بار دیگر بر گفته سر لوسیوس صحه می زارم که اینجا با مدیران هیچ خصومتی نداریم و فقط و فقط با نحوه یفای نقش سایت اختلاف نظر داریم.

پس، هر کس با این عنوان اومده، از ما نخواهد بود و هیچ گونه حمایتی از جانب ما نخواهد شد.

و مارکوس فلینت، اینجا همه اصیل زاده هستند، حداقل هسته مرکزی حزب، پس شما به هیچ عنوان حق ندارید از الفاظ نامربوط استفاده کنید.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
برو بوقی

نذار استعفا بدم برم خزکوریون تشکیل بدم بیایم حزبتون رو خز کنیم!

من اینجا هستم هر کی میخواد آوادا بزنم بهش بیاد جلو

این پست هم فقط محض ارزشی زدن بود و هیچ ارزشی دیگری نداشت.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

سهیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۵۸ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
شرمنده ام ریگولوس عزیز شما دست تنها نمیتونی جواب این همه متقاضی مشتاق رو بدی.

اول از همه باید اشاره ای داشته باشم و هشداری بدم به اون گروهک های منآفقی که قصد دارن از ارزشی سواستفاده کنن تا به اهداف شومشون برسن. ای کسانی که نقاب ماهی مرکب به صورت میزنید و میخواید باهاش با مدیرا دربیفتید! راه ما از شما جداست! از همین حالا عقب بکشید!

ای کسانی که میخواید نقاب ماهی مرکبی بذارید رو نقابای قبلیتون و به این وسیله آرمان های والای ارزشی ها رو زیر سوال ببرید! شما هم حواستون رو جمع کنید! من بیشتر عمرم رو در خدمت لرد سیاه بودم، پس بدونید من یکی با این دوز و کلک ها سیاه نمیشم!

آی ویزلی کک مکی. تو اینجا چه میکنی؟ ای جاه طلب! تو حتما هر جا میری باید نخود باشی؟ نخود نشی پشت سرت میگن ویزلی نخود نشد؟! خانواده ویزلی همتون همینجوری هستین. اون برادر کوچیکت چی بود اسمش؟ همونی که هی خودشو میچسبوند به پاتر کله زخمی تا شهرت کسب کنه. یا اون خواهر کوچولوتون رو که انداختید بهش تا خانوادتون از میراث سیریوس سهم داشته باشه!

آی من هشدار میدم نذارید پای خانواده ویزلی به گروه باز بشه که از اساس آبروی ما رو میبرن!

من به عنوان یک اصیل زاده ی اصیل پرست با ورود هر نوع مشنگ و مشنگ پرست و پاچه خوار و جاه طلب و پول دوست به حزب مخالفم و از موسس حزب تقاضا دارم مورد جدیدی در اساسنامه لحاظ کنند که طبق آن هر کسی از راه رسید نتواند عضو شود و حتما باید به نحوی وفاداری خودش رو به حزب ثابت کند!

ارزشی محافظه کار
تصویر کوچک شده

یک ارزشی خوب، یک ارزشی مُرده س

[url=http://www.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.