هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۱:۳۰ سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
آسلام علیکم و رحمه‌الله!

بنده هم حضور سیاه خودم رو در این میتینگ که سهی شیطون جیگر گذاشته اعلام می‌کنم!

اهداف میتینگ:
1. کمی دلگیر کردن کرام
2. پشتیبانی همه‌جانبه از کیریچر جیگر! این جن خانگی مهربان که کمی فقط قدش بلند شده!
3. صحبت‌های سه نفره من و کرام و کیریچر ! موهاهاهاها ( و احتمالاً کمی دلگیر کردن بعضی!!!)
4. اهداف آسلامی که از گفتن آن معذورم

-----

بابا ساعت 5 هم شد میتینگ! تا بیاییم که باید بریم اصلاً فاز نمی‌ده! نول هم نمی‌ده! بذاریدش به صرف ناهار دیگه!

(ایول این عله هم خوبدا! شکلک‌های خوبی گذاشته!)

!ASLAMIOUS Baby!

مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
سیریش نوشته:
خب خب خب
بالاخره اين زاخار يه ميتينگ درست و حسابي گذاشت و من به ملت جادوگر ميگم كه در اين ميتينگ شركت كنيد زيرا هدف بسيار بزرگي در آن پنهان است كه من الان نميگم بهتون

من چی کاره بیدم؟
منو با این سدریک درگیزر(از اون واژه های همیشگی!) نکنید!! میزنم نصفش میکنما!!!

نقل قول:
لرد بلرویچ نوشته:
اینجانب لرد بلرویچ ، فرزند لرد بلرویچ ، نواده لرد بلرویچ ، از خاندان لرد بلرویچ و ساکن در قصر لرد بلرویچ ، تقاضا دارم بنده را هم در میتینگتان راه دهید .

در ضمن اگر اشکالی نداره با لباس مرگخواری بیام تا ضمن تشکیل جلسه و گفتمان ، یک جنگی هم بین سیاه ها و سفیدها راه بیندازیم .

ایشاالله سدریک قبولت میکنه و میای.

اما اینو بدون که چه ولدمورت داشته باشیم تو میتینگ...چه نداشته باشیم...چه چهارصد تا مرگخوار داشته باشیم چه نداشته باشیم...قدرتشون به آلبوس نمیرسه!!!
جرأت میخواد!!!
نقل قول:
الکسا بردلی نوشته:
بینم...دخترا هم می تونن در این جلسات شرکت داشته باشن؟اگه می تونن من ممکنه به احتمال 50% بیام.اما مطمئن نیستم.احتمالا 24_25 تیر خبرشو می دم!

اینارو ولشون کن!...میتینگ چیه!...بیا خاله بازی!!!! ....هوووووو!

یه کم دیرتر خبر بده!!!
نقل قول:
کریچر نوشته:
دوستانی که به قصد زدن بر صورت من و مهمان شدن توسط ققی به میتینگ می یان بدونن که اگر بپرن شاید بتونن با نوک انگشتانشون بر زانوی پای من بزنند پس بیخود دلشان را صابون نزنند

هی زاخی منو نخندون اگه تو طرفدار من بودی و الان نیستی من به در گاه خدا شکر میکنم من یک نفر مثل کرام رو داشته باشم به از هزار هزار زاخی

اولا اینکه همه بیان میتینگ با چشمای خودشون ببینن که کریچر اصلا هم قد بلند نیست و اصلا هم آدم باحالی نیست...همون بهتر که نیاد میتینگ!
دوما اینکه من اگر گفتم طرفدارت بودن دلم برات سوخته بود!

نقل قول:
سدریک نوشته:
اين زاخي اينقدر ضايعس اصلا ضايع كردن نميخواد

نقل قول:
سدریک نوشته:
تو از كجا منظوره منو فهميدي من الكي اسمتو اون پايين نوشتم جوگيزر نشيا.چه زودم خودشو قاطي خانواده كرد..

نقل قول:
سدریک نوشته:
آلبوس كيلو چنده داداش من مدير ميتينگم

نقل قول:
سدریک نوشته:
در ضمن زاخي بره بوق بزنه من اين ميتينگو راه انداختم مديرشم خودمم همتونم بريد بينيم باوو اسمشم اون پايين الكي نوشتم بره حال كنه وگرنه اصلا خودشم نميدونست من ميخوام ميتينگ بزارم

میبینمت که سهیل!!!

در ضمن بگم که من بوقی بیش نیستم و الان که میبینید هیچی نمیگم منتظرم ببینم میتینگ سدریک چه جوری میشه تا اگر خوب بود جامو بدم به جوون ترا!...دیگه پیر شدیم!...ولی مدیریت خودش یک رشته ی دانشگاهیه!...حالا ببینیم چی کار میکنید تا بعد ببینید ما چی کار میکنیم!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
هوومک منم حضور پر شور خودم رو اعلام می کنم و 99 % میام که اگرم نیومدم شامل اون 1% باقی مونده شدم و به دلایلی خاص که از ذکرش معذوریم نمیام که بازم فرق خاصی نداره چون آدرس که به هر حال از طرایقی دیگر هم بهم میرسه

یکی هم گفته بود دختر میاد یا نه ..بیا عزیزم ما هستیم تا تنها در جمع این جادوگران نباشی و وحشت نکنی که اینها دیگه کی هستن

همین دیگه
یک پست کاملا ارزشی در یک تاپیک به شدت ارزشی

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

تیکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰
از مکانی دنج
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
خیلی جالبه !
همه سر میتینگی که معلوم نیست تشکیل میشه یا نه بحث میکنند
اگه کریچ ، سدریک و..... یبان منم میام
آخه مذاکرات برای انرژی هسته ای -ببخشید- مدیریت کریچ رو نمیشه از دست داد!
همه با هم در میتینگ جادوگران !
کریچر هسته ای 200 تومن بسته ای!
ضمنا لطف کنید مکان و زمان این گردهمایی میلیونی را اعلام کنید در این تاپیک یا به صورت پیام شخصی!

تا یادم نرفته سدریک جان ممنون که این میتنگ رو گذاشتی
نبینم که باز گلایه کنی

تصویر کوچک شده

@T!k

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب به عنوان مدير ميتينگ خيلي خرسندم از اينكه دوستان از اين ميتينگ استقبال كردم

نقل قول:
یک مکانش کجاست ؟

2. میشه ساعتشو بکنید 5 ؟

3. اگه نمیشه تغییر بدید 5 بیایم هنوز میتینگ هست ؟

١_مكانش رو بهت پي ام ميزنم روزه سه شنبه
٢_نه اگر بندازيم عقب جلو نميندازيم.
٣_بله شما بياي ما پنج سره جامونيم تكون نخورديم.

نقل قول:
طبق گفته ای که داشتم من میام چون هدفی دارم و هدف من:

"ضایع کردن زاخی جون"

اين زاخي اينقدر ضايعس اصلا ضايع كردن نميخواد

نقل قول:
هووو سهیل این در مورد منم صدق میکنه؟(بکشمت؟)

ها بله ما پارتي بازي نداريم عمرا اگه راهت بدم(حيف كه زورم نميرسه )

نقل قول:
هلنا جان منظور سهیل رو متوجه نشدی!...منظورش خانواده نبود!...فکر کنم غریبه هارو گفت! به هر حال خود سهیل بیاد توضیح بده بهتره!

تو از كجا منظوره منو فهميدي من الكي اسمتو اون پايين نوشتم جوگيزر نشيا.چه زودم خودشو قاطي خانواده كرد..
اصلا هلنا خوب برداشت كرده داداش حرفيه اينجارم خودم جواب ميدم مدير ميتينگي گفتن بابا

نقل قول:
البوس اینطور که من متوجه شدم بیشتر میتینگ ها یی که برگزار میشه غیر رسمیه میخواستم بدونم جلسات رسمی سایت چه موقع برگزار میشه فکر کنم یکیش همین جشن تولد سایت که تو دی ماه برگزار میشه ببینم آیا تو تابستان هم جلسات رسمی دارید ,اگه هست معمولا کی برگزار میشه چون خیلی دلم میخواد بیام تو یکی از جلسات رسمیه سایت شرکت کنم تو دی ماه که نمیتونیم گفتیم شاید تو تابستان بتونیم

آلبوس كيلو چنده داداش من مدير ميتينگم
خب نميتونم تعريفت از ميتينگه رسمي سايت چيه چون ما هر ميتينگي رو كه توي اين تاپيك اعلام كنيم تقريبا با هماهنگي مديراس منم اين ميتينگو با دو تا از مديرا و يه وبمستر در ميون گذاشتم مشكلي نداره اينم يه ميتينگه رسميه در ضمن تو تابستونم ميتينگ ميزاريم زياد به هر حال هر وقت بياي خوشحال ميشيم.

نقل قول:
خب خب خب
بالاخره اين زاخار يه ميتينگ درست و حسابي گذاشت و من به ملت جادوگر ميگم كه در اين ميتينگ شركت كنيد زيرا هدف بسيار بزرگي در آن پنهان است كه من الان نميگم بهتون

در راستاي اهداف ميگم چرا خب ميتينگ رو زودتر نميذارين آخه ساعت 5 هم شد ساعت؟؟؟
كليه بچه مدرسه اي ها كه از ساعت 2 به بعد بيكار تشريف دارند و ما هم همينطور آخه نميگين شب جمعه آدم بايد بره به زن و بچه سر بزنه و بچه رو شب ببره بيرون شام؟!؟!؟!
در هر حال بنده به عنوان عامل پشت پرده ميگم كه زودترش كنيد كه به زندگيمون هم برسيم

اي خدا بابا زاخار كيه من ميتينگو گذاشتم آخه من چقدر بايد حرص بخورم؟هان نه بگيد ديگه بابا زاخارو دوست داريد ورش داريد ببريدش پارك گردش اصلا ميخوايد وروده زاخار رو به اين ميتينگ ممنوع اعلام كنم؟ساعته چهارم ميتينگ هست پنج از كجا اومده؟
بعدشم اگه همه بگن ميتونيم ساعتو يك ساعت بندازيم عقب.

نقل قول:
سلام به دوستان عزيز :
من هم در ميتينگ شركت ميكنم .
با توجه به اين كه براي تولد نتونستيد كارت دعوتي براي اين جانب بفرستيد لطف ميكنيد اگر در اين ميتينگ هر چند كوچك يا بزرگ خود مرا هم جاي دهيد.
به احتمال زياد من با ملكه ي مارها مي ام الا ن باهاش تماس ميگيرم تا از جلسه ي حضوري مطلعش كنم اونم خيلي دوست داره بي اد:

خوشحال ميشيم اعضاي جديد رو ببينيم منتظر باشيد تا پي ام براتون بياد.

نقل قول:
بینم...دخترا هم می تونن در این جلسات شرکت داشته باشن؟اگه می تونن من ممکنه به احتمال 50% بیام.اما مطمئن نیستم.احتمالا 24_25 تیر خبرشو می دم!

بله وروده همه آزاده الانم اگه دقت كنيد چند نفر از ساحره ها هم در اين ميتينگ حضور به عمل خواهند آورد.

در ضمن زاخي بره بوق بزنه من اين ميتينگو راه انداختم مديرشم خودمم همتونم بريد بينيم باوو اسمشم اون پايين الكي نوشتم بره حال كنه وگرنه اصلا خودشم نميدونست من ميخوام ميتينگ بزارم

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
خوب تاپیک ارزشیه دیگه تازه ققی پست بزنه کفی پست بزنه زاخی و آلبوس پست بزنن من نزنم؟

الکسا عجله نکن بزا قشنگ که مطمئن شدی بگو مثلا 12 بهمن تاریخ خوبیه

دوستانی که به قصد زدن بر صورت من و مهمان شدن توسط ققی به میتینگ می یان بدونن که اگر بپرن شاید بتونن با نوک انگشتانشون بر زانوی پای من بزنند پس بیخود دلشان را صابون نزنند

هی زاخی منو نخندون اگه تو طرفدار من بودی و الان نیستی من به در گاه خدا شکر میکنم من یک نفر مثل کرام رو داشته باشم به از هزار هزار زاخی

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

الکسا بردلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹
از اينجا... شايدم اونجا... شايدم هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین

[b][siz

پیام زده شده در: ۱۰:۳۰ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
این میتینگ که به علت حظور در شهرستان پرید
ولی جون مادرتون توی اردیبهشت یه میتینگ بگذارید من هم بیام

پیام زده شده در: ۵:۲۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سلام به دوستان عزيز :
من هم در ميتينگ شركت ميكنم .
با توجه به اين كه براي تولد نتونستيد كارت دعوتي براي اين جانب بفرستيد لطف ميكنيد اگر در اين ميتينگ هر چند كوچك يا بزرگ خود مرا هم جاي دهيد.
به احتمال زياد من با ملكه ي مارها مي ام الا ن باهاش تماس ميگيرم تا از جلسه ي حضوري مطلعش كنم اونم خيلي دوست داره بي اد

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۳:۱۳ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
اینجانب لرد بلرویچ ، فرزند لرد بلرویچ ، نواده لرد بلرویچ ، از خاندان لرد بلرویچ و ساکن در قصر لرد بلرویچ ، تقاضا دارم بنده را هم در میتینگتان راه دهید .

در ضمن اگر اشکالی نداره با لباس مرگخواری بیام تا ضمن تشکیل جلسه و گفتمان ، یک جنگی هم بین سیاه ها و سفیدها راه بیندازیم .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.