هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چرا در" ایران" هری پاتر.ارباب حلقه ها و........... نداریم؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۹ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۲۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 136
آفلاین
منتقل شد به :
هري پاتر به زبان فارسي

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
خوب اگه توجه کرده باشید قسمتیش به تهاجم فرهنگی مربوطه فرض کنیم کتاب شاهنامه و هری پاتر.کانال های خارجی هر روز و هر شب تبلیغ هری پاتر می زنن ولی ایران از فردوسی حتی مستند پخش نمی کنه. فردوسی مال ایرانه ولی هری پاتر مال جهان و دنیای اینترنت هستش

[img al

پیام زده شده در: ۱۴:۲۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

ریتا اسکیترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۰ سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۸ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵
از يه قوطي!!مگه يه سوسك چه قد جا لازم داره؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
فردوسی در زمان خودش یه نابغه بوده.مشخصه که برای یه نفر در قرن 21 خوندن گزارش بازی کوئیدیچ خیلی خیلی جذاب تر از خوندن ماحرای کشته شدن سهراب به دست رستمه.اگه فردوسی با اون قوه ی تخیلش الان زنده بود معلومه که از رولینگ و صد درجه بهتر از رولینگ جلو می زد .این که ما توی ایران فردوسی رو نمی شناسیم به همون دلیلیه که ما کوروش کبیرو نمی شناسیم ,ابو علی سینا رو نمی شناسیم ,ما توی تاریخ ایران کم آدم حسابی نداریم!!!ما این جا عین خیالمونم نیست,ولی اون ور خودشونو برای سایروس(کوروش) تیکه پاره می کنن.چند نفرتون می دونستین که 7 آبان روز جهانی کوروشه؟یا چند نفرتون برای بزرگداشت فردوسی رفتین طوس؟عمرا براتون انقدر ارزش داشتن؟خوب نداشتن دیگه!!! وقتی شما با افسانه های ایران آشنا نیستین ,برای کسایی که اونارو به وجود آوردن ارزشی قائل نمی شین,خوب معلومه که رمان های ایرانی خلاصه می شن در یه سری ماجرای عاشقانه که هیچ کدومشون ارزش خوندن نداره ن!!مگه این که یکیشون واقعا به درد بخور باشه که تازه اونم جهانی نمی شه!اون وقت خارجیا میان سوژه های افسانه های ایرانی رو بر می دارن.ماهم می ریم یه کتاب یا فیلمو به عنوان اثری از خلاقیت یه نویسنده ی خارجی میخریم و بعد تازه می گیم:ااااااااا........ حال کردی؟از فلان شخصیت خوشت اومد؟ از فلان صحنه و دکور خوشت اومد؟(نمونه ش همین فیلم تروا که همین چند روز پیش از شبکه ی دو پخش شد.تمام لباس ها و میز و صندلی و ستون و پلکان و ....شون مثل تخت جمشید.عین گل لوتوس رو روی لباس هاشون گذاشته بوده ن.یا پلکان های قصر نقش برحسته ی تخت جمشید بود) خوب ما این چیزا رو نمی دونیم دیگه!!!!
منظور من این نیست که کتاب هری پاتر کپی ه.منظورم این بود که ما افسانه های خودمونو نمی شناسیم اون وقت انتظار داریم خلاقیت یه نویسنده ی ایرانی در حد خلاقیت رولینگ گل کنه بعدم یه کتاب در حد هری پاتر بنویسه!!!!!!!! (ببخشید پر حرفی کردم!! )

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
نمیشه گفت که اصلا کتاب خوب نداریم ! من می گم کم داریم و جواب گوی نیاز های ما نیست...اینکه شما به طور قطع بگید"هیچ" کتاب خوبی نداریم، مستلزم اینه که رفته باشید تک تک کتابهای ایرانی رو خونده باشید...در ضمن مهی عزیز ،داداش هرمیون هم دارند مثل بسیاری از افراد دیگه کتاب هری پاتر و در حقیقت سوژه ی خانم رولینگ را ادامه می دهند...ما باید بتونیم ،خودمون خلاق باشیم و گرنه ادامه دادن داستان دیگران که هنر نیست...

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

جيمز ايوان تالاس ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
از در آغوش سلنا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
من هم با mohi موافقم دليل اصلي نبودن نويسنده‌ي تخيلي نويس خوبه .......
اگر بود خوب مي‌نوشت......اگر ما يه نويسنده مثل فردوسي داشتيم كه از اين جور داستانا مي‌نوشت پوز رولينگ و امثال اونا رو مي‌زديم.....
اصلا همين شاهنامه‌ي خودمون چشه؟؟؟؟؟؟
شايد جوان‌تر ها علاقه‌اي بهش ندارن ولي هر روز تو ده تا كشور دارن بررسي‌اش مي‌كنن ..........
مردم كشورهاي اروپا و آمريكا براي اين‌طور داستان‌ها مخشون كار مي‌كنه مردم ما هم تو داستان‌هاي تيريپ شاهنامه‌اي .......
اصلا داشتن و نداشتن هري پاتر وارباب حلقه‌ها چه فرقي مي‌كنه ؟
ما بايد سؤال كنيم چرا كشورهاي ديگه شاهنامه ندارن نه چرا كشور ما هري پاتر و ارباب حلقه‌ها و ....... نداره !!!!!!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

mohi radcliffe7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۸ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۵ شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۴
از دبی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
به نظر من چون بزرگها فکر می کنن که این چیزها مزخرفات است پس هیچ نویسنده ی ایرانی سعی نمی کنه که از اینجور چیزها بنویسه .ولی من می گم ما هری پاتری ها،ارباب حلقه هایی ها می تونیم در آینده ای نزدیک از این جور چیز ها بنویسیم مثل داداش هرمیون توی سایت هری پاتر 2000 تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۶ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۷ پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
بلید عزیز
من فکر میکنم شما غرق در ادبیات غرب شده باشی . قضاوت شما راجع به شاهنامه اینو نشون میده و اگر شما در این 3 سالی که با کتاب سر و کار داری کمی راجع به ادبیات کهن خودمون مطالعه میکردین قطعا قضاوت منطقی تری راجع به این موضوع داشتین
شاید برای شما جالب باشه اینو بدونین که بزرگترین نویسندگان و ادیبان همون غربی که شما سنگشو به سینه میزنین در بدترین شرایت شاهنامه فردوسی را بعد از ایلیا و کمدی الهی دانته سومین اثر بزرگ ادبی در تمام قرون میدونن.
امید وارم در این زمینه دست به مطالعه بیشتری بزنید

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
کی میگه نبودم ؟
خوبم دنبال بهترین کتاب بودم داداش من به عنوان تنها شکارچی خون اشامان اعلام میکنم توی هیچ کتابخونه ای هیچ فروشگاهی و هیچ نمایشگاه کتابی یه کتاب ایرانی به درد بخور حتی تا گرد پای هری پاتر نیست

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۱۰:۲۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
به هر حال هر کسی نظری داره... نظره شماهم درمورد شاهنامه محترمه. به هر حال من کاری به آثار گذشتگان ندارم.من میگم کتاب های الان باید درست بشن.هر کسی نیاد هر چی دلش می خواد بنویسه،چاپ کنه بعدش هم یه پولی بهش برسه...
بازم می گم حرفهای من نظر های کاملا شخصی هستند!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
به نظر نت یه قسمتی هم به عقاید و دستورات اسلامی بر می گرده.درسته که خیلی از رمان ها به راحتی چاپ می شوند ولی جادوگری در اسلام حرام است و تخیلات در ایران کم پذیرفته می شود.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.