هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
با سلام خدمت پروفسور:

و اما تکالیف بنده
1-پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟(5 امتیاز)
پیشگویی از روی ستارگان دقیقتر و در عین حال اینده نگرانه تر است.این نوع پیشگویی به نوبه خود از پیشگوییهای مهم تاریخ بشمار میرود که معمولا انهایی که درست هستند به ثبت میرسند.البته در این نوع پیشگویی جزییات کمتری مطرح شده و موارد مهم (که تقریبا جنبه حیاتی)پیدا میکنند مطرح میشود.
2-از روی ستارگان چند سال آینده رو برای خودتون پیشگویی کنید و یا یکی از حوادثی که سالها و یا قرنها بعد اتفاق می افته رو بنویسید.(5 امتیاز)
از انجاکه این پیشگویی به زمان اینده دوری مربوط میشود من نتوانستم بدرستی برای خودم پیشگویی کنم(اخه سنم قد نمیده!)ولی از روی ستاره مشتری ،دب اکبر و زهره به این نتیجه رسیدم که در 100 سال اینده اسراییل منهدم خواهد شد...!
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید.(5 امتیاز)
علم ستاره شناسی علمی پیچیده با محاسباتی دقیق است که یک اشتباه کوچک موجب میشود کل نتیجه گیریها غلط از اب دراید.در این علم نوع چیدمان و حرکت ستارگان برای موارد مختلف در نظر گرفته میشود.این علم البته در بین ماگلها تحریف شده و به شیوه ای که از خود ایجاد کرده اند انرا بسیار ابتدایی جلوه داده اند.نظر دهی در مورد این علم نیاز به اساتید مجرب و با استعداد دارد.که در این مقاله من از صحبت در مورد ان ناتوانم.
با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
1-پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟(5 امتیاز
پیشگویی از روی ستاره ها علاوه بر تسلط کامل به علم پیشگویی نیاز به تسلط بر علم نجوم است در انواع دیگر پیشگویی مانند پیشگویی از روی خواب یا پیشگویی به وسیله تفاله قهوه ، پیشگو برای اطلاع از حوادث اینده هسته ی اصلی را در اختیار دارد به صورتی که خواب یا شکل تفاله چای کلیدی برای رسیدن به اینده است ولی در پیشگویی از روی ستاره ها پیشگو باید بر علم خود تکیه کند پیشگویی که از روی ستاره ها صورت می گیرد ممکن است تا دهه ها اتفاق نیافتد ولی پیش گویی های دیگر معمولا به حوادث چند روز بعد یا هفته ی بعد مربوط باشد در پیش گویی از روی ستاره ها معمولا پیش بینی ها شامل حوادث کلی می شوند ولی در پیشگویی های دیگر حوادث جزیی پیش بینی می شوند .
2-از روی ستارگان چند سال آینده رو برای خودتون پیشگویی کنید و یا یکی از حوادثی که سالها و یا قرنها بعد اتفاق می افته رو بنویسید.(5 امتیاز)
من متولد ماه بهمن هستم . سیارات حاکم بر ماه بهمن اورانوس و ساتورن هستن . دیشب به برج شمالی رفتم و با تلسکوپ به اسمون نگاه کردم . تونستم اورانوس رو پیدا کنم اورانوس در امتداد ستاره های خوشه پروین قرار داشت فکر می کنم این به این معنی میتونه باشه که در اینده در علم پیش گویی علاقه زیادی پیدا میکنم و در این زمینه تحقیقاتی رو انجام میدم . مسیر تلسکوپ رو عوض میکنم و روی سیاره ساتورن ( زحل ) تنظیم میکنم سیاره ساتورن مثل شب های دیگست و تغییر قابل توجهی تو اون ندیدم.
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید.(5 امتیاز
ستاره شناسی علمی است که با مشاهده و توضیح وقایعی که در خارج از زمین و جو ان رخ میدهد سر و کار دارد . این علم منشا پیدایش و خواص فیزیکی و شیمیایی اشیائی که قابل مشاهده در اسمان بوده و خارج زمین قرار دارند و همین طور فرایند های حاصل از انها را مطالعه می کند ستاره شناسی از معدود علومی است که می توان با استفاده از ان به پیشگویی سرنوشت افراد یا وقایعی که در اینده ممکن است رخ دهد پرداخت در این نوع پیشگویی ، پیشگو ، با پیگیری دقیق مسیر اجرام اسمانی مبادرت به پیشگویی حوادث اتی می نماید . همچنین ستاره شناسی در علم پیشگویی چنین تعریف می شود : مطالعه همزمانی وضعیت سیارات و رویداد ها را ستاره شناسی گویند . علم ستاره شناسی تاثیر سیارات را بر رویداد ها بیان می کند .

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
س: پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟(5 امتیاز)
ج:
1- پیشگویی از روی ستارگان مسائل کلی اتفاقات بزرگ و حیاتی زندگی انشان را نشان میدهد.
2- پیشگویی از روی ستاره احتیاج به تخصص در زمینه های دیگری چون شناخت اجرام متفاوت آسمانی، نحوه و جهت حرکت ستاره ها و سیارات، ریاضی و سمبل شناسی دارد.
3- این نوع پیشگویی پیچیده تر و بسیار وقت گیرتر از سایر انواع است. یعنی اگر برای دیدن آینده با فال قهوه نیم ساعت یا حدکثر چند ساعت وقت لازم باشد، برای پیشگویی از روی ستارگان باید چندین ده روز یا حتی چند ماه وقت گذاشت تا از نتیجه مطمئن شد.

س: از روی ستارگان چند سال آینده رو برای خودتون پیشگویی کنید و یا یکی از حوادثی که سالها و یا قرنها بعد اتفاق می افته رو بنویسید.(5 امتیاز)

ج: از چندین سال پیش سیاره مریخ در آسمان درخششی خاص داشته است. آخرین بار که چنین درخششی در مریخ دیده شده سال 1942 بوده است. درخشش این سیاره همیشه نشانگر جنگهای بزرگ یا طولانی بوده است.

کسانی که در زمان عبور ستاره دنباله دار هالی دقیقا 74 ساله باشند (با احتساب دقایق)، تا مرگشان دوران خوشی را سپری خواهند کرد، مخصوصا از خانواده و نوادگانشان راضی خواهند بود.

س: مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید.(5 امتیاز)

ج: علم ستاره شناسی از قدیمیترین علوم بشری است و پیشگویی بر طبق ستارات قدیمی ترین نوع پیشگویی است. به همین خاطر از قدیم الایام نجوم و پیشگویی به هم گره خورده اند. چینی ها، هندی ها و ایرانیهای باستان در این امر متبهر بوده اند. چینی ها بیشتر به پیشگویی روحیات و اخلاق شخص بر طبق ستاره ها و سیارات 12 گانه می پرداختند. اما ایرانی ها با اضافه کردن علم ریاضی به ستاره شناسی، توانستند جهت حرکت و فاصله سیارات و ستاره ها را اندازه بگیرند. هر گاه این حرکات سریعتر یا کندتر از معمول بوده نشانه اتفاق بزرگی بود که بدینوسیله ستاره شناسان به پیشگویی اتفاقات پیش رو می پرداختند.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1-پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟

الف ) این پیشگويی برای حوادثی هست که سالهای بسیار دور به واقعیت تبديل خواهند شد و برای همین عملی بسیار سخت به حساب میاد چون در این راه حوادث بسیاری رو باید در نظر گرفت .
علم پیشگويی از این راه نسبت به بقیه بسیار سخت تر است .
ب ) تنها علم پیشگویی به حساب میاد که برای استفاده از اون باید علم دیگری رو هم بلد بود ... دیگر پیشگويیها این خاصیت رو ندارند و میتوان به راحتی اون رو فرا گرفت اما برای علم پیشگویی از روی ستارگان باید علم نجوم رو هم آموزش ببینیم .
ج ) پیشگویی از این راه احتمال خطای کمتری داره !
از اونجایی که هر کس برای خود در اسمان ستاره مخصوصی داره ، در نتیجه تمام واقعیتهای زندگی فرد در اون ستاره ذکر شده و اگر کسی واقعا این علم رو فرا گرفته باشه میتونه به درستی اطلاعات رو به دست بیاره و پیشگویی صحیحی انجام بده .
د ) این پیشگویی در مورد مسائلی نظیر فردا یا چند روز اینده نیست و مسائل مهمی نظیر ازدواج و طول عمر و شغل و ... رو به ما نشون میده و حوادث روزمره رو مورد بررسی قرار نمیده .
ه ) تنها پیشگویی هست که هر موقع از روز نمیتوان ازش استفاده کرد و بایستی در ساعت مشخصی از روز و ماه انجام بشه تا به درستی انجام بگیره ... اگر در مواقع نامناسب این بررسی انجام بشه نتیجه درستی نمیده ... مسائلی نظیر هوای مناسب ! فاصله ستاره تا ما که نباید خیلی زياد باشه و باید منتظر موقعی بشیم که تمام شرایط محیا باشه .

2- از روی ستارگان یکی از حوادثی که سالها و یا قرنها بعد اتفاق می افته رو بنویسید .

1- در سال 2083 زمین به دلیل دستکاری های ماگولها در طبیعت از مدار اصلی خودش خارج خواهد شد و فاصله زمین تا خورشید ده هزار کیلومتر کاهش پیدا میکنه که باعث به وجود امدن خشکسالی و گرمای شدید خواهد شد .
2- در حدود سال 2131 کشور زيمباوه ابر قدرت جهان خواهد شد و بر تمام جامعه جادوگری سلطه پیدا خواهد کرد و بزرگان بسیاری رو به دنیای جادوگری معرفی خواهد کرد .
3- در سال 2021 در انگلستان حادثه ای رخ خواهد داد که باعث اتحاد ماگولها و جادوگران خواهد شد و ماگولها علاقه شدیدی به جادو و جادوگری پیدا خواهند کرد و این دو جامعه در کنار یکدیگر به زندگی خود ادامه خواهند داد .

3- مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید .

علم ستاره شناسی در سال 1858 توسط فردی از کشور عربستان کشف شد ... محمد حسن بن جمال در حالی که از شدت گرما به بیرون از خونه خودش مراجعه کرده بود به شب و ستارگان خیره شد و در اون میان ستاره ای توجه اون رو به خودش جلب کرد و در دل او چیزی بهش اعلام کرد که بالاخره روزی فرا خواهد رسید که بچه های او به پول و ثروت برسند و این موضوع رو به همسر خودش اعلام کرد اما مورد اهانت و تمسخر او قرار گرفت و سالها بعد این امر به وقوع پیوست و همه متوجه شدند که ستارگان قدرت جادویی دارند و از اون پس علمی رو طراحی کردند که در مورد ستارگان بررسی های لازم رو انجام بدهد و مورد کنکاش قرار دهد و بعد از سالها متوجه رابطه ستارگان با زندگی انسانها شدند و به پیشگويی آینده از روی ستارگان پرداختند و علمی نوين وارد عرصه پیشگویی شد .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
1-پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟

در این نوع پیشگویی که معمولا در مورد حوادث مهم و خاص زندگی فرد است تفاوت هایی بنیادین با دیگر پیش گویی ها مشاهده می شود
-این پیشگویی معمولا در مورد زمان های دور به کار میره و برای حوادث عادی و روزمره زندگی که افرادی علاقه به دانستن آنها دارن مفید نیست چرا که علاوه بر عنصر زمانی کمیت اون حادثه هم مدنظره و ستارگان اتفاقات پیش پا افتاده و معمولی رو بروز نمیدن
- برای پیش گویی از روی ستارگان علاوه بر مهارت در علم پیش گویی دانستن نجوم و اختر فیزیک ضروریه در غیر این صورت در کارتون موفق نمیشد چون شناختی از ستاره های بالای سرتون ندارید پس همانند فالهای دیگه از جمله چای و قهوه که تخیل و قدرت فکر لازمه دانستن یک علم دیگه یعنی ستاره شناسی هم در این نوع پیش گویی ضروری هست
- این پیش گویی رو در هر زمان و هر مکان نمیتوان انجام داد بلکه شبها و ساعات خاص به علاوه مکان های خاصی برای پیش گویی از روی ستارگان لازم هستن که معمولا آسمان کویر رو بهترین مکان برای تفحص در آسمان شب میدونن چون معمولا صاف و بدون ابره و ستارگان بی شماری رو میشه از این طریق دید
- وقت زیادی رو باید صرف این نوع از پیش گویی کرد چون آسمان هر شب متفاوت تر از شب قبلی هست پس با یک نگاه گذرا بر اسمان انتظار پیش گویی و درستی آنها رو نباید داشت

2-از روی ستارگان چند سال آینده رو برای خودتون پیشگویی کنید:

شما در سال 2027 میلادی در سنین میان سالی بالاخره به آرزوی دیرینه و ریشه در سالیان هر جادوگرانی رسیده و وب مستر کل خواهید شد و عله پاتر معروف به آتش فشان را اخراج کرده و خود بر سریر پادشاهی سایت نشسته و یگانه وب مستر ساحره ای خواهید گردید که این سایت به خود دیده ...در آن زمان سایت نام ساحره گان رو به خود گرفته و اولین برنامه ای که شما اجرا خواهید کرد اخراج جادوگران و ایجاد محیطی مصفا و با نشاط برای قشر همیشه مظلوم ساحره جماعت خواهد بود
اینکه طالع شما به چه دلیل در پیش گویی من آمده است این می باشد که عله فرزند ارشد من که هم اکنون اعلی حضرت و قدرت کل است در جنگی تن به تن با شما مغلوب گشته و شکست خواهد خورد ...در این زمان ولدی از پشت سرتان ظهوری دوباره خواهد داشت و قدرت سیاه همه جا را فرا میگیرد. در بررسی های بعدی مشخص می شود علت شکست فرزندم وجود مقادیر زیادی از گرد برتی بات در خونش بوده چرا که خودم هر روز براش سه بسته گرد برتی میخریدم که ضعف نکنه ..شفاگران گرد برتی را دارای داروی روان گردان دانسته و علت اعتیاد عله را که سالهای دراز استعمال مواد مخدر را از جانب خودش تکذیب میکرد همین موضوع تشخیص میدهند.

3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید

علم ستاره شناسی علمی پیچیده همراه با محاسبات دقیق است که عناصر و عوامل مهمی در آن دخیل می باشند. اشنایی با ستارگان آسمان و صور فلکی اولین مواردی هستند که هر جوینده طالع در آسمان باید با آنها آشنا باشد . علاوه بر علم نجوم آشنایی با ریاضیات به دلیل اندازه گیری هایی که برای پیش گویی لازم است ضروری است چرا که تنها یک ریاضی دان می تواند با قدرت چشمی خود فواصل و نحوه حرکت ستارگان و سیارات را اندازه بگیرد.این علم از قدیم الایام مورد توجه تمام افراد بشری چه ماگل و چه جادوگر بوده چرا که آسمانی که هزاران سال پیش یک روستایی در شب سوم ماه اسفند دیده همان است که محقق در صدها سال بعد میبیند مگر رخدادهای خاصی کهدر هر سال ممکن است صورت بگیرند.

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱:۱۷ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
جواب سوال 1:
پيش گويي از روي ستارگان، در واقع نياز به علم زيادي پيرامون نجوم و همچنين توانايي تشخيص موقعيت دقيق ستارگان و اطلاع كامل از چگونگي پيش بيني به كمك اين اطلاعات دارد. براي مثال در فال قهوه، تنها قواعد مخصوص فال گرفتن و اطلاعاتي در مورد اشكال ايجاده شده مطرح بود، و در كف بيني، فقط دانستن اين كه چه اشكال و رنگ هايي چه فال هايي نشان مي دهند، مورد نياز بود، ولي در پيشگويي ستارگان، نياز به تفكر و تمركز دقيق در مايان پهناي بيكران آسمان داريم... همچنين، در اين گونه از پيشگويي، تجربه و استفاده هاي فراوان از فال هاي نوع قبل نيز نقش مهمي ايفا مي كنند.

جواب سوال 2: (ببخشيد پروفسور... من هيچ اطلاعي در اين زمينه ندارم و همه اينايي كه مي گم من در آوردي هستن!)
متولد شهريور... نگاهي به صورت فلكي سنبله در پهناي بيكران آسمان كه در تابستون مشخص بود انداختم... صورت فلكي زيبايي بود... و در نزديكي اون سيّاره عطارد رو ديدم... به كتابخونه رفتم و مفهوم اون رو جستجو كردم.. بعد از پيدا كردن اطلاعاتي در مورد اين كه سياره هاي ديگه بايد چطوري باشن، باز به برج رفتم و اين بار با دقت خيلي خيلي زياد واستفاده دقيق از تلسكوپ، زحل رو در حاشيه و كمربند كهكشان راه شيري ديدم... به كتابخونه رفتم و باز كتاب رو نگاه كردم... جستجو توي اون كتاب سخت بود... همه ستاره ها و سياره ها رو بايد دونه دونه توي جدول مخصوص پيدا مي كردم... رسيدم به اون چيزي كه مي خواستم...زحل و عطارد... ستون جلوي جدول رو خوندم... يه كلمه نوشته بود: مرگ!!!!

جواب سوال 3:
علم ستاره شناسي، علمي است كه پيرامون ستاره‌هاي بيشمار و سيارات و همچنين ساير اجرام آسماني مطالعه مي كند... لازمه‌ي فراگيري آن، علاقه‌ي شديد به زيبايي هاي آسمان و همچنين كنجكاوي فراوان مي باشد... ستاره‌هاي كه در منظومه‌ي شمسي و ساير منظومه ها و كهكشان ها وجود دارند، دنباله دار ها مانند دنباله دار هالو و همچنين وجود يا عدم وجود سياه چاله ها در علم زيباي نجوم بررسي مي شوند... پيش گويي از روي ستارگان هم برمي گردد به موقعيت آن ها در پهناي بيكران آسمان(!) و همچنين اين كه سياراتي كه كشف شده اند، در نزديكي كدام مختصات كيهاني و در كدام فواصل كيهاني و در نزديكي كدام اجتماع از ستارگان قرار دارند كه پيشينيان ما، با استفاده از تجارب گران بهاي خود و علم عميق و تفكر خود، مفهوم هريك از حالات را برايمان به جا گذاشته اند...

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه نهم کلاس پیشگویی

night-elf:13 امتیاز (10 امتیاز برای سوال دوم و مقاله و 3 امتیاز برای سوال اول)
ایدی مالفوی:14 امتیاز (10 امتیاز برای سوال اول و مقاله 4 امتیاز برای سوال دوم)
دویل:15 امتیاز
بیل ویزلی:15 امتیاز
دراکو مالفوی:15 امتیاز
لیلی اوانز:15 امتیاز
هوکی:15 امتیاز

گریفیندور:30
راونکلاو: 28
اسلایترین: 44

جلسه دهم:فال عشق
نیمه های شب بود.و صدای اعتراض دانش آموزان از یکی از کلاسهای هاگوارتز به گوش میرسید.
دویل:آخه این چه وضعشه من الان باید خواب باشیم
بیل:این کوییرل چطور پیشگویی که نتونسته مرگ یکی از اقوامشو پیش بینی کنه که حالا ما مجبور باشیم نصفه شبی بیایم کلاس جبرانی
کوییرل:اوهم اوهم
بیل:سلام پروفسور اوا مرلین بد نده سرما خوردین؟آب بیارم
کوییرل:نخیر

کوییرل به سمت تک تک دانش آموزان میره و تکالیف هفته پیش رو بهشون تحویل میده:کار همتون خوب بود برای همین میخوام به عنوان جلسه آخری رو که با هم داریم...
دراکو:مرلین رو شکر
کوییرل:کسی چیزی گفت میگفتم.به عنوان جلسه آخر میخوام یکی از زیباترین پیشگویی ها رو بهتون یاد بدم.این پیش گویی گرچه بنظر ساده میاد اما تا بحال کمتر کسی تونسته اونو واقعا پیش بینی کنه.کسی میدونه این فال اسمش چیه؟
بلیز:مرگ
کوییررل:نخیر این جلسه ماخوام بهتون فال عشق رو آموزش بدم
همه:

کوییرل به سمت کشوی میزش میره و از داخل اون لیستی رو بیرون میاره:اینا نگاه کنید انواع و اقسام فالهای عشق اینجا نوشته شده ولی هیچ کدومشون درست نیستن.اینها فقط تصورات یه عده هستن که که فکر میکنن با هر چیزی میشه فال عشق گرفت.فال عشق توسط گلبرگ,دستگاه عشق یابی,طریقه کشف عشق از طریق معجون های عشق و ...
دزیره:استاد یعنی شما میگید اینا واقعیت نداره؟
کوییرل:اگه فکر میکنید چیزی درسته مطمئن باشید که حتما هست اما اگه کمی بیشتر فکر کنید میفهمید که راه رو برای دونستن اشتباه رفتید.
من این فال رو میخوام به شما ها یاد بدم به شرطی که درست ازش استفاده کنید و فقط وقتی احساس میکنید به کسی علاقه دارید ازش استفاده کنید نه هر روز برای یه نفر..گرفتن فال عشق یه وسیله برای بازیهای بچه گانه نیست.
طریقه گرفتن این فال خیلی راحته و با کارتهای ورق هم انجام میشه.به تعداد حروف اسم طرف ورق ها رو می چينيم ودوبارو روی هر کدوم ورق های مانده را به ترتيب روی ورق های قبلی می چينيم . وقتی کل ورق ها تمام شود رديف اول را برداشته ورديف دوم را زير آن قرار داده و به همين ترتيب پيش می ريم تا رديف ها تمام شود.کل ورق ها رو بر می گردونيم و شروع به نگاه کردن ورق ها می کنيم . دو ورقی که کنار هم قرار گرفته را جدا کرده به همين ترتيب پيش می ريم تا تمام شود و هر کدوم از اعداد معانی زير را می دهد...
ورق آس : دوستت داره
ورق دو : برای اينکه بياد جلو دو دل
ورق سه : قصد ازدواج داره
ورق چهار : طرف حسو ده
ورق پنج : برای آينده نگران هست
ورق شش : بزودی می بينيم
ورق هفت : طرف قصد سوء داره
ورق هشت : به فکرت هست
ورق نه : می خواد باهات حرف بزنه
ورق ده : بو سه می خواد
ورق سرباز : طرف غيرتی هست
ورق بی بی : رقيب
ورق شاه : از شخصيتت خوشش می ياد

تمرین:
1-یک نمونه از فالهای عضق رو نام ببرید و آنرا توضیح دهید.(5 امتیاز)
2-برای دوستتون یه فال بگیرید و آن رو به عنوان آخرین تکلیف بیارید.(5 امتیاز)
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد انواع فال عشق بنویسید.(5 امتیاز)

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
تمرین:
1-یک نمونه از فالهای عضق رو نام ببرید و آنرا توضیح دهید.(5 امتیاز)
پروفسور چون من خیلی با هوشم فهمیدم منظورتون یک نمونه از فال های عشقه نه عضق چون دخترا تو این جور مسایل خیلی ماهرن پس نباید از ما انتظار زیادی داشته باشین مهمل گویی کافیه خوب و اما پاسخ : یکی از ساده ترین فال های عشق اینه که نام و نام خانوادگی فرد مورد علاقت رو می نویسی بعد از اون نام و نام خانوادگی خودت رو می نویسی با یه مثال میگم این طوری روشن تره به صورت زیر :
س ک ی ن ه ح م د ی
ج ا س م ز ر گ ا ن ی
در مرحله ی دوم حروف رو به ترتیب می شماری و روی هر کودوم یه خط میکشی مثلا تو مثال بالا حرف " س " دو بار تکرار شده پس به صورت زیر عمل می کنیم :
س : 2 ، ک : 1 ، ی : 3 ، ن : 2 ، ه :1 ، ح : 1 ، م : 2 ، د : 1 ، ج : 1 ، الف : 2 ، ز : 1 ، ر : 1 ، گ : 1
در این مرحله اعداد رو با هم جمع می زنیم به طوری که عدد اخر رو با عدد اول جمع می زنیم تا به وسط برسیم برای مثال 2 که برای حرف "س " است را با 1 که برای حرف " گ " است جمع میزنیم به صورت زیر :
2+1=3 ، 1+1=2 ، 3+1=4 ، 2+2=4 ، 1+1=2 ، 1+1=2 و 2 که تک مانده
پس اعداد جدید این ها هستند : 3 و 2 و 4 و 4 و2 و 2 و 2 به همان ترتیب پیش اینها را نیز با هم جمع میزنیم تا زمانی که فقط دو عدد باقی بماند :
5 و 4 و 6 و 4 دو باره جمع میزنیم :
9 و 10 دوباره جمع میزنیم و حاصل 100 می شود عدد 100 ماکسیموم اعدادی است که ممکن است به دست اید بقیه اعداد باید از 100 کمتر باشد عدد اخری که بدست می اید درصد عشق اسم اول نوشته شده به اسم دوم است در مثالی که زده شد عدد نهایی 100 شد پس نتیجه می گیریم که سکینه 100% جاسم رو دوست داره ( آخی چه عشق پاکی ) برای بدست اوردن درصد عشق جاسم به سکینه اول اسم جاسم رو می نویسیم و مرحله به مرحله پیش میرویم برای این دو عزیز ارزوی خوشبختی می کنیم
2-برای دوستتون یه فال بگیرید و آن رو به عنوان آخرین تکلیف بیارید.(5 امتیاز)
ببخشید پروفسور از هر نوع فالی که خواستیم استفاده کنیم یا اینکه از فالی که امروز به ما یاد دادین استفاده کنیم ؟؟؟
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد انواع فال عشق بنویسید.(5 امتیاز)
یکی از انواع فال ها فال عشق است که مورد علاقه ی بسیاری از دختران جوان است و بیشترین استفاده را دارد . 95 % استفاده کنندگان از فال های عشق را جمعیت دختران تشکیل می دهند .در این میان افراد سود جو نیز بازار را گرم دیده و انواع فال های عشق تقلبی را روانه ی بازار فال گیران کرده اند . هنوز هیچ گونه اقدامی برای جلوگیری از رواج یافتن چنین فال های پوچی انجام نشده است

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
مقاله ای سه خطی راجع به انواع فال عشق بنویسید:
این فال از زمان ملکه ی اول انگلیس پدیدار گشت. وی دوست داشت که بداند آیا خواستگار وی، او را برای ثروت می خواهد یا عشق. در نتیجه به پیشگوی خود دستور ساختن این نوع فال را داد. که او نیز فال ورق را اختراع کرد. از آن زمان به بعد، درست کردن انواع فالهای عشق رواج یافت، به طوری که تمام وقت و فکر و ذکر همه را برای ساختن فالی دیگر مشغول کرده بود. بسیاری از این فال ها، تقلبی بوده و تنها دلخوشی است. تنها فال ورق و فال قهوه ی عشق، واقعی هستند.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
با سلام خدمت استاد گرامی
تکالیف این جلسه گرچه بنظر همه اسان می امد اما از نظر من سخت بود .ولی بهر حال تمام تلاشم را کردم...
1)اگر منظور نوعی فال عشق بود،میتوانیم از فالهای اینترنتی واستفاده کنیم که طرز کار خاصی ندارد.اسم خود و اسم فرد مورد نظر را نوشته و گزینه پیشگویی کن را فشار میدهیم.(البته من امتحان نکردم ولی میگن دروغه...!)نوعی فال هم هست که ||||به ان میگویند!که نیاز به یک نفر هست که||||بگذارد.خود فرد چشمهاش را میبندد و بعد دوستش براش|||||||میگذارد و هروقت فرد گفت بسه دست نگه میداردو به سطر بعد رفته و این عمل تا چهار بار تکرار میشود.سپس خطهای ایجاد شده را دوبدو میزنند.در هرسطر یا چیزی نمیماند یا یک تعداد فرد خط میماند.تعداد خطها را نوشته و عددی بدست میاید.(مثل1102)این عدد را از فهرست پیدا کرده و جمله نوشته شده روبروی انرا میخوانیم....(کافیه؟! )
2)من سعی کردم فال جدید را برایش بگیرم اما گفت به مرلین من کسی را دوست ندارم....!به همین دلیل از روی ستاره ها برایش پیشگویی کردم که نوه ی بچه اش در اینده سفیر امریکا میشود....!
3)فالهای عشق چندین نوع تقلبی و حقیقی دارد که طبق مطالعات دیروز من از زمان لرد اشتاین جادوگر باقی مانده است.این فرد منزوی پس از دیدن دختر مرلین عاشق او شده و 50 نوع فال و معجون عشقی میسازد که همگی به یک جواب میرسند:نه!که بعد از ان لرد دست به خود کشی میزند....این فالها گاهی موجب ناامیدی میشوند.بخصوص در امروزه که همه عاشق خود هستند.ولی در قرن اخیر بیشتر برای سرگرمی مورد استفاده قرار میگیرند...
بارا احترام
A.M
استاد دلمان برایتان تا عید تنگ میشود...(پاچه خوار! )

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.