هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اسنیپ در جبهه سفیده یا سیاه
پیام زده شده در: ۱:۴۳ جمعه ۱۶ دی ۱۳۸۴

It's non of your concern

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
ظاهراً هر کاری بکنید آقا بلیز سر حرفش هست. من نمی خوام با حرف بلیز دوباره مخالفت کنم اما به نظر من اسنیپ یکی از عالی ترین شخصیت های داستانه چون همیشه به صورت یک رازه که هیچ کس ازش سر در نمیاره و هیچ وقت قابل پیش بینی نیست.

پیام زده شده در: ۰:۵۱ جمعه ۱۶ دی ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
اتفاقا من کاملا با نظر شما مخالفم! اسنیپ مطمئنا در جبهه سفید هست!

بلیز جان اسنیپ همینجوری نیومد بپره بگه اواداکداورا که! بری نگاه کنی یکی دو دقیقه هیچکدوم هیچ حرفی نزدن و به هم نگاه کردن...که به نظر من داشتن ذهن جویی میکردن...

نظر من-که شاید خیلی هم قدیمی باشه!- اینه که در صورتی که دامبلدور مرده باشه لرد سیاه هری رو دست کم میگیره چون الان هری غیر از دوستاش هیچکس رو نداره. درست همونطور که در جلد چهار هری رو دست کم گرفت.

به نظر من اسنیپ و دامبلدور با هم نقشه کشیده بودن برای اینکار چون حتی دامبلدور هم اونقدر خنگ نیستش که با وجود اونمهمه حرفهای هری بازم به اسنیپ اعتماد داشته باشه؟! حتما یه چیزی بوده دیگه!

احتمالا دامبلدور به اسنیپ دستور داده بود تا در صورتی که نارسیسا درخواست بستن این پیوندو کرد، اونو ببنده تا نقشه دامبلدور درست از اب دربیاد. اسنیپ با پیوند ناگسستنی خودشو مجبور میکرد که یا خودش بمیره و یا دامبلدورو بکشه.
اگه یادتون باشه وقتی میخواست بگه که عهد ناگسستنی میبنده یکی دو ثانیه فکر کرد، چون میدونست با این کار خودشو مجبور که انجام نقشه دامبلدور میکنه.

تنها مسئله ای که اینجا واسه من وجود داره اینه که هیچ ادمی نمیتونه اونطور واسه لرد نقش بازی کنه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۲:۴۰ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اگر کتاب ششم در نمیامد من میگفتم اسنیپ سفید هست ولی توی کتاب ششم دیگه تابلو شد که اسنیپ سمت جبهه سیاهه
من نمیدونم شما به چی شک دارید ؟ ببینین وقتی که اسنیپ وارد میشه چوبدستیش رو سمت دامبلدور میگیره و فریاد میزنه : آواداکدورا و طلسم هم مستقیم به دامبلدور برخورد میکنه دیگه یعنی سیاهه دیگه . اسنیپ این کار رو مطمئنن نه از روی محبت انجام داده و نه میخواسته وفاداریش رو به دامبلدور ثابت کنه . من نمیدونم کجای این مسئله اشکال داره ؟
اما در جواب دوستان :
هپزیبا جان اسنیپ از وجود جان پیچ ها خبر نداره چه برسه به اینکه از نقشه دامبلدور با خبر شه ! دامبلدور فقط به هری موضوع جاودانه سازها رو گفته !
مارکوس جان کی گفته اسنیپ از بقیه مرگخوارا میترسه و پیششون نمیره ؟ اولا اگر موضوع انقدر ضایع بود قبل از شما خود ولدمورت میفهمید و کلک اسنیپ رو میکند . همون طوری هم که خود اسنیپ گفتش اسنیپ فقط بخاطر ولدمورت در هاگوارتز مونده و دلیلشم پیش ولدمورت موجه بوده چون در تمام این مدت داشته انجام وظیفه میکرده در ضمن به نظر تو چون اسنیپ ترسو بودش تو هاگوارتز همه مرگخوارا از دستوراتش اطاعت میکردند ؟ نه ؟ نه داری اشتباه میکنی علتش این بوده که اسنیپ اونقدر در پیش ولدمورت نفوذ داشته که بقیه مرگخوارا ازش حساب ببرن
بلید جان مسلمه که دلیل اینکه اسنیپ دامبلدور رو کشته این بوده که طرف جبهه سیاه بوده نه اینکه از روی محبتش دامبلدور رو کشته . به نظرت اگر اسنیپ سمت جبهه سفید بود بهتر نبود نیروش رو به جای اینکه برای کشتن دامبلدور هدر بده برای مبارزه با مرگخواران صرف میکرد ؟ اصلا اگر اسنیپ توی جبهه سفید باشه چه کاریه که دامبلدور رو بکشه ؟ اگر اسنیپ توی جبهه سفید بود هیچ وقت اون پیمان رو با نارسیسا نمیبست . اگر اسنیپ توی جبهه سفید بود هیچ پروفسور فلیت ویک رو بیهوش نمیکرد . در ضمن قرار نیست که هر کسی که سمت جبهه ساه باشه که بمیره . بیشتر کسانی هم که تا به حال مردند بخاطر مبارزه با کاراگاهان بوده .

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
اسنيپ تو جبهه سفيده فرضيه هاي قبليم اينو ثابت كردم اگه نباشه هري بايد فاتحه شو بخونه ولي نميشه اگه تو جبهه سياه بود خيلي سريع تر مي تونست وفاداريش رو ثابت كنه اون از اينكه دامبلدور داشته جان پيچ هارو نابود مي كرده مطلع بوده اگه طرف ولدمورت بوده نبايد اجازه ميداده

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
اگر طرف جبهه سیاه باشه باید میشد چون ولدمورت دیر یا زود اون رو هم میکشت.
جونش رو که بیشتر دوست داره.
ولی من بازم میگم میمرد بهتر از این بود که جادوگر بزرگی مثل دامبلدور رو بکشه و تا اخر عمر با این کارش نفرین شده زندگی کنه.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۶:۵۰ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۴۵ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نمیشه مطمئن بود کدوم طرفه . راستش من فکر می کنم اسنیپ نه طرف سیاهاست نه طرف سفیدا . اسنیپ طرف خودشه اون یه هدفی داره که ما نمی دونیم . اون می خواد جادوگرای بزرگ هر دو طرف نابود بشن . اون پیشگویی رو شنیده بود پس می دونست خودش نمی تونه والدمورتو بکشه به خاطر همین همیشه مواظب هری بود تا آسیبی بهش نرسه چون هری تنها شانس نابودی والدمورته . ولی در مورد دامبلدور اینطوری نبود یه جادوگر قوی مثل خود اسنیپ می تونست اونو بکشه . در ضمن من فکر می کنم والدمورت اصلا به اسنیپ اعتماد نداره و فقط تظاهر می کنه. خود والدمورت تو کتاب چهار گفت : یکی هست که دیگه به سمت من بر نمی گرده البته اون کشته میشه. البته نمیشه مطمئن بود اسنیپ هم فکر می کنه که والدمورت هنوز بهش اطمینان داره . نباید اسنیپو دست کم گرفت . ولی اگه بخواد تو کتاب هفت بلایی سر اسنیپ بیاد باید کار والدمورت باشه.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۴

لوسیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 229
آفلاین
اسنیپ کارهایش نا معلوم است و تشخیص ان سخت است ولی به نظر من چون منم به آلبوس دامبلدور اطمینان کامل دارم اسنیپ در جبهه سفیدهاست و ائن کاری که اسنیپ کرده به دستور دامبلدور بوده و دامبلدور خود به خود بعد از نوشیدن معجون از بین می رفت

من برگشتم

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۴

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
اسنیپ توی جبهه سیاهه. اون نامردی بیش نیست. اون همیشه با هری بد بود. اون چندین بار گفته بود که دلش می خواد سر به تن هری نباشه. اون باعث استعفای لوپین شد. اون با نارسیسا پیمان ناگسستنی بست. اون قضییه پیش گویی رو به ولدمورت لو داد. اون دامبلدورو کشت و فرار کرد. اون پست و رذله. اون با ولدمورته.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴

لارتن.ک. مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۵ پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۹ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
از PARADISE
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
خوب به نظر من کارهای اسنیپ خیلی مرموزه ولی اخرین کارهایی که نجام داده این حس رو القا میکنه که اون صد در صد سیاه باشه و در ضمن یه جادوگری با قدرت و دانایی ولدومورت امکان نداره این جوری و اینقدر اسون فریب بخوره. ولی از طرف دیگه کارای رولینگ هیچ وقت قابل پیش بینی نیست!

مرگ با زندگی درد دل کرد و از اون پرسید :

چرا مردم تو رو بیشتر ار من دوست دارن و با تو راحت تر

کنار میان؟

زندگی

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴

anahita

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از hell
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
snape tarafe jebheye ghodrate harvaght hargorohi ghodraty dashte bashe tarafe oon goroh hala ham ke voldemorte ke ghodrate ziady dare pas mage snape ahamghe ke bere tarafe jebheye sefid snape ye tarssooye bozdele ke baraye hefze joonesh hazere harkary bokone

اسنیپ طرف جبهه قدرته هروقت هر گروهی قدرتی داشته باشه طرف اون گروهه حالا هم که ولدرمورت قدرت زیادی داره پس مگه اسنیپ احمقه که بره طرف جبهه سفید.اسنیپ یه ترسوی بزدله که برای حفظه جونش حاضره هر کاری بکنه.

به فارسی روان برگردانده شد.فارسی را پاس بدارید

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۰ ۱۸:۱۱:۴۵

The best crazy devil:jack sparrow

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.