هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: تغییر چهره ناگهانی اسنیپ
پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

لي لي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۱۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
از لندن-قبرستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 241
آفلاین
دامبل که مرد اما من این احتمال رو میدم که اسنیپ هنوزم طرف دامبلدور بنا به چند دلیلی که الان یادم میاد :
1- دامبلدور با این آی کیو و هوشی که داره الکی به کسی اعتماد نمی کنه و مطمِ نا" دلایل کاملا " مستحکمی برای اعتمادش به اسنیپ داشته ( نه اون دلیلی که هری فکر میکرد)
2- اگر تمام این سالها جاسوس لرد بوده پس حتما" در به انجام رسوندن اهداف لرد ولدمورت باید یه کاری یا کمکی می کرده پس چرا وقتی بارتی کرواچ به صورت مودی دراومد هیچ کمکی به اون نکرد و اصلا" توی مسابقه ی سه جادوگر کاری برای کمک به ولدی نکرد؟
3-اگر واقعا" طرف ولدمورت هستش میتونست تمام این 6 سال هری رو برای ولدمورت تنها گیر بیاره که براش به عنوان یه استاد تنها و بی دفاع گذاشتن هری کاری نداشته
4- چرا لونا و هرمیونو برای اینکه از سر راهش کنار برن یک جا نکشت و بجاش اونا رو پیش پروفسور فلیت ویک گذاشت ؟
و....
بنابرین این تغییر موقعیت ناگهانی برای یک هدفی بوده نه اینکه به طور کلی طرف ولدی باشه

(حالا اگر بعدا" نظریه ام اشتباه در اومد به بزرگواریتون ببخشید !)

[b][size=medium][color=990

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اگر تغییر چهره ناگهانی نبوده به نظر شما چطور شده که وقتی هری و دوستانش رفته بودن به وزارت سحر وجادو اسنیپ اعضای محفل رو خبر کرده؟ اسنیپ از این راه تمام نقشه های ولدمورت رو به هم ریخته و تازه باعث شده که تمام دنیای جادوگری هم از برگشتن دوباره ولدمورت آگاه بشن اونوقت توی کتاب ششم دامبلدور رو میکشه آیا به نظر شما نمیشه اسم این کار اسنیپ رو تغییر چهره ناگهانی اسنیپ گذاشت؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

Amir Hossein

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۴ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۷ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
از آزکابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
من نمیدونم چرا همه دوست دارن الکی به خودشون امیدواری بدن؟ ببینید اسنیپ به ولدمورت وفادار تر بوده و دامبلدور رو کشت به همین سادگی!هر دلیلی هم بیارید بازم میگم اون مرده.تازه این تغییر چهره ناگهانی هم نبوده بلکه از سال قبل مقدمه چینی میکرده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
آقای torando جان من از پیشنهاد شما متشکرم ولی لازم به ذکر که من قبلا کتاب رو خیلی خوب مطالعه کردم و خودم قبول دارم که دامبلدور مرده و علت مرگش هم میدونم چی بوده ولی من اصلا منظورم این نبود که بیاین و در مورد زنده بودن و یا مردن دامبلدور در ایت تاپیک بحث کنیم بلکه یک هدف دیگه رو داشتم دنبال میکردم اگر لطف کنید یک نگاه به اولین پست این تاپیک ( پست خودم ) بندازین متوجه منظورم میشوید

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

albus_dumbledore

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
من هنوزم ميگم دامبلدور جايي نميخوابه كه آب زيرش بره و از ولدمورت زيرك تره اين حتي به گفته ولدمورت اثبات شده اما اگر مرده باشه ديگه كتاب فايده ندارررررررررررررررههههههههههههه نت ديگه نميخونم

هر دومون ميدونيم كه راههاي ديگري هم براي نابودي يك انسان وجود داره تام.....

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

ronald

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۴ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶
از kopparberg
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
به نظر من ایتا همش کشکه... خانم رولینگ خودش می دونه چه کار کنه و مرگ داملدور هم اصلا غیر طبیعی نبوده. اگه یکم بیشتر کتابت رو می خوندین می تونستید دلیل مرگ دامبلدورو بفهمید!!!!ا

زمانی که آذرخش را تحسین می کنید باید به یاد روزی باشید که ما کوییدیچ را در کوپاربرگ اختراع کردیم

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
شیپور چی جان فکر نکنم حرف شما درست باشه
بله درسته حرف شما درسته که آدم باید به عهد خودش وفادار باشه ولی در بعضی از جاها دیگه وفادار بودن به عهد رو باید گذاشت کنار مثلا همون جا که مرگخواران وارد قلعه شدن امکان داشت تلفات خیلی سنگین تر باشه چون تعداد مرگخوارا خیلی زیاد بود و امکان داشت خیلی از اعضای محفل کشته بشن در چنین شرایطی دیگه اسنیپ باید قول و قرارش رو فراموش میکرد و به کمک اعضای محفل میشتافت مطمئنا دامبلدور هم با این موضوع موافق بود و حاضر نبود که اعضای محفل رو بخاطر این راز داری از دست بدهد
لوپین در کتاب ششم به پروفسور مک گونگال گفت : تو نباید خودت رو سرزنش کنی چون ما در اون موقع داشتیم شکست میخوردیم و وقتی فهمیدیم اسنیپ در راهه هممون خوشحال شدیم
این جمله هم ثابت میکنه که اعضای محفل به کمک احتیاج داشتن .
مسئله بعد در مورد حمله کردن اسنیپ به پروفسور فلیت ویکه موضوع این نیست که چرا اسنیپ فلیت ویک رو نکشته پس مرگخوار نیست موضوع اینه که اصلا چرا باید به پروفسور فلیت ویک حمله کنه اسنیپ میتونست خیلی راحت در پیش ولدمورت وانمود کنه که بخاطر سر و صدا به اونجا کشیده شده و چون خودش هم توی ذهن جویی استاد بوده ولدمورت نمیتونست شک کنه اینم از این

پیام زده شده در: ۵:۲۷ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۱ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۳ جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
مطمعاً هستم که خیلی از شما تا قبل از مردن دامبلی دور فکر میکردین که حق با دامبلدوره و اسنیپ خیانت کار نیست اما اخر کتاب نظرتون عوض شد خب حالا فکر این رو نکردین که چرا اسنیپ لحظه اخر چهره اش رو عوض کرد یا عوض شد دقیقا همون زمانی که مرگخوارها وارد هاگوارتز شدن؟
چون نمیتونست با سیاها مبارزه کنه به خاطر این که اکه این کار میکرد خودش رو بین ولدمورت لو میداد
چرا و چطور؟ چون اسنیپ به دستور دامبلی دور بعد از 2 ساعت تاخیر رفته بود پیش ولدمورت و وانمود کرده بودش که منتظر مونده تا دامبلیدور بهش دستور بده بره پیش اون حالا اگه با سفیدا بر علیه سیاها مبارزه میکرد در واقع تظاهر بر این داشت که با سفیدهاست و برای ولدمورت بازم میخواد جاسوسی کنه که در اصل نمیشد برای همین مجبور شد به سیاه ها بپیونده که در این صورت میتونست جاسوسی ولدمورت رو بکنه و به طور مخفیانه برای سفید ها بیاره و در مقابل دیگه جاسوسی دامبلدور رو واسه ولدمورت نکنه که مطمعنا براش سخت بود و اگر نقطه مقابل این عمل بود دیگه نمیتونست جاسوسی ولدمورت بی ناموس رو بکنه. و اون موقعی که با دامبلی دور رو به رو شد بنا بر استدلالهایی میشه گفت دامبلی دور به رحمت خدا نرفته و اون جمله ای که میگه (در خطوط خشن چهره اش نفرت و انزجار حک شد) شاید صرفا به خاطر این بوده که ضهن خواننده ها رو منحرف کنه و در ضمن اسنیپ میتونست پرفسور فلیت ویک رو تو دخمه و به سفیدا هم حمله جدی بکنه و اونا رو بکشه که این کار رو هم نکرد

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
مادام رزمرتای عزیز این بحث ها حداقل می تونه یه دلخوشکنکی باشه... لطفا ما رو نا امید نکن و ساز جدایی نزن.....
بلیز عزیز آلبوس کبیر می دونه داره چی کار می کنه و یقینا دلیل محکمی برای اعتماد به اسنیپ داشته ..
ویلیام هم راست می گه آلبوس کبیر نمرده..
در ضمن این موضوع که اسنیپ به محفلی ها گفته که به کمک هری برن مدت هاست فکر منو مشغول کرده ولی با عرض معذرت چیز ی دستگیرم نشد جز اینکه یا اسنیپ با آلبوس کبیره یا با هیچ کدوم نیست و همه رو سرکار گذاشته و می خواد خودش با این حیله هر دو طرف رو از بین ببره ...
هر چی هست خیلی موذیه ..
رولینگ به جای اسنیپ باید اسمشو اسنیک Snak : مار میذاشت

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
عزيزان من, چرا اينقدر خودتونو خسته ميكنين
اين براي هزارمين بار (اينا همش هقه هاي دامبلدوره ) اينم بدونين كه دامبلدور كاري رو بدون دليل انجام نميده.
مطمئن باشين كه دامبلدور تو كتاب هفتم بر ميگرده و به همراه اسنيپ به هري كمك ميكنه.
ديگه اينقدر بحس نكنين

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.