هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چطور ولدمورت به زنده ماندن کریچر شک نکرده بود؟
پیام زده شده در: ۶:۳۵ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
در واقع ولدرمورت برای جن های خونگی و به صورت کلی تر هر موجود غیر انسانی این قدر ارزش غایل نبود که بخواد حتی در مورد خطر هایی که ممکنه از جانب اون ها نقشش رو تهدید کنه ،فکر کنه.

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
نقل قول:

احمق فرض کردن ولدمورت سوتی بزرگی در کتابه ولدمورت بزرگترین جادوگره و نباید چیزی یادش بره و در هیچ جای کتابم شما تا الان دیدید چیزی که بهش گفتن یا دیده باشه یادش رفته باشه؟ سبزی فروش محله دیاگون که نیست ولدمورته
اونم در مورد حیاتیترین چیزی که داره که هورکراکسشه

لرد بیشترین عقلو داره و حتی دامبلدور انگشت کوچیکشم در این مورد نمیشه و نیروی ذهنی اون از همه بالاتره

خوب تا جايي كه مي دونيم هوش و تمركز و فكر و اينا تو مغزه نه تو روح

خوب در مورد نظر خودم
خوب ولدمورت شش سال بود که دوباره برگشته بود و با عقل جور در نمی اد که تو این مدت زیاد هیچ حرفی در مورد کریچر نشنیده باشه
البته این موضوع بازم پیچیدس ولی خوب میشه گفتش که تام کریچر رو برای امتحان معجونش با خودش برده بود و خوب شاید اسمشم نمیدونست چون به نظر من اون مطمئن بود که معجونش کشندس .... یعنی چی ؟ یعنی اینکه یا معجوون ابتدایی با معجون دوم فرق میکرده یا اینکه معجون تام درست کار نکرده وسوموین مورد میتونه این باشه که اصلا اون معجون رویه جن ها اثر کشنده ای نداشته .. ( نظر کلی من اینه که معجون اون طوریکه تام فکر می کرده عمل نکرد )
اینجوری میشه دلیل بیتفاوت بودن ولدمورت به کریچر رو تو اون سالها توضیح داد .... اون مطمئن بود که کریچر مرده و این فقط یه تشابهه و چون وقت کافی نداشت و میدونست که رفتن به خونه ی شماره 12 خیلی خطرناکه اونجا نرفت .

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۰:۳۱ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۵ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۱۳ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از هاگوارتز، بخش ممنوعه کتابخانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
وقتی می گیم جن خونگی خاندان بلک یعنی یه جن نه چند تا جن..همواره دیده ایم که هر چند نسل از خاندان بلک فقط یه جن خونگی داشته و همون طور که گفتم دیگه مهم نیست اسمش چی باشه. وقتی ریگلوس کریچر رو به ولدمورت داده حتمأ گفته که جن خونگی خاندان بلکه که با خودش آورده. پس ولدمورت حتمأ می دونسته که خاندان بلک باید جن خونگی شون مرده باشه و اون وقت ، وقتی بلاتریکس اطلاعاتی رو که کریچر رو بهشون داده رو برای لرد بازگو می کنه امکان نداره از اینکه بگه جن خونگی خاندان بلک این اطلاعات رو لو داده خودداری کنه... اینکه وادمورت روحش رو به چند قسمت تقسیم کرده بود، روی قدرتش تأثیر نگذاشته بود... یعنی شما دارید می گید که ولدمورت در مورد موضوعی که تمام عمر در گیرشبوده و در تمام عمر بهش افتخار می کرده سهل انگاری کرده؟ نه امکان نداره. تقسیمروحش فقط ارتباط بین قسمت های مختلف روحش رو از بین برده بود به طوری که وجود یا عدم وجود اون قسمت ها رو درک نمی کرده، اما امکان نداره روی هوش یا قدرتش تأثیر گذاشته باشه.

در جواب به گندالف سفید:
دامبلدور بارها و بارها گفته ولدمورت باهوش ترین شاگردی بوده که تا به حال به هاگوارتز قدم گذاشته و اعتراف هم کرده که اون حتی از دامبلدور قوی تره.
ولدمورت قویترین جادوگری بوده که تا به حال وجود داشته (البته شاید بعد از سالازار) و تنعا دلیل شکستش به دامبلدور و بعد به هری جوانی و ناپختگیش بوده. فراموش نکنیم که دامبلدور با اینکه از ولدمورت ضعیف تر بوده اما 150سال تجربه رو داشته در صورتی که بارها و بارها می بینیم اشتباهات ولدمورت همون طور که دامبلدور گفته به خاطر بی تجربگیش بوده. مثل قضیه اتصال چوبدستی ها در سال چهارم یا عدم درکش از ارتباط ذهنی ای که با هری داره.
پس در واقه در کتاب قدرت و تجربه با هم نبرد می کنند.

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

khaham

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۱۸ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
سلام
مطمئنا ولدمورت می دونسته که داره جن خونگی بلک هارو می بره اما اسمش رو نمی دونسته (براش مهم نبود می خواست اونو بکشه نه این که خدمتکار خودش کنه) بنا براین چون مطمئن بوده مرده دیگه اون موقع(زمان به قدرت رسیدن اولش) به این موضوع توجه نکرده که ممکنه کریچر فرفار کنه! اما اینکه چرا تو کتاب پنج نفهمیده من می پرسم مگه نمی شه خانواده ها دوتا یا بیشتر جن خونگی داشته باشن (اون که اسم کریچر و بلد نوده که بخواد بیاد اون ماجرا بیفته) بنا براین چون موضوع مهمتر(پیشگویی ) بوده این که منبع خبر های محفل و هری پاتر کی باشه براش اهمیت نداشته

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۸۶

گندالف سفید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷
از سرزمین میانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
نقل قول:

احمق فرض کردن ولدمورت سوتی بزرگی در کتابه ولدمورت بزرگترین جادوگره و نباید چیزی یادش بره و در هیچ جای کتابم شما تا الان دیدید چیزی که بهش گفتن یا دیده باشه یادش رفته باشه؟ سبزی فروش محله دیاگون که نیست ولدمورته

لرد بیشترین عقلو داره و حتی دامبلدور انگشت کوچیکشم در این مورد نمیشه و نیروی ذهنی اون از همه بالاتره

به نظر من ولدمورت با تیکه تیکه کردن روحش باعث شده که کمی از نظر تمرکز مشکل پیدا کنه و تو کتابها هم دیدیم که اون اشتباهات عجیبی انجام می داد که قبل از تیکه تیکه کردن روحش اینجوری نبوده و من فکر می کنم اشتباه کردن ولدمورت در این مورد( نادیده گرفتن کریچر - یا فراموش کردن اون) به همین علت بوده.
.
.
.
.
.
در ضمن لرد ولدمورت فقط تو جادوی سیاه پیشرفت کرده بود و از دامبلدور برتر بود. دنیای جادوگری در طول تاریخش جادوگری به قدرت و به باهوشی دامبلدور به خودش ندیده بود.

فقط یک گناه وجود دارد و آن دزدی ست.
[size=large]وقتی کسی را می کشی یک زندگی رØ

پیام زده شده در: ۱:۱۱ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۵ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۱۳ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از هاگوارتز، بخش ممنوعه کتابخانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
این واقعأ شوال جالبیه و به نظر من از اون نوع سوالهایی که خود رولینگ هم نمی تونه منطقی بهش جواب بده(منظورم اینه که می تونه بگه ولدمورت حواسش نبود و از این جور چیزهای نا معقول)
امکان نداره ولدمورت ، کسی که همواره به دنبال غلبه بر مرگ بوده و کسی که همواره تأکید می کرده خودش تنها کسی هست که راه زندگی جاوید رو پیدا کرده در برابر چنین مسأله مهمی حماقت یا فراموشی به خرج بده .... من هرچی فکر می کنم نمی تونم دلیل منطقی پیدا کنم . ولدمورت حتمأ می دونسته که کسی که در سال پنجم چنین اطلاعات مهمی رو بهش داده کی بوده حتی اگر به قول شما به جن های خونگی اعتنا نمی کرده یا چنین مسائلی رو جدی نمی گرفته ، بلاتریکس که همواره سعی داشت ثابت کنه خودش تنها کسیه که ولدمورت رو می پرسته (که واقعأ هم می پرستید) امکان نداره از به زبون آوردن این نکته که حامل این اطلاعات ارزشمند جن خونگی خاندان بلک بوده خودداری کنه. پس ولدمورت حتمأ می فهمیده که جن خونگی خاندان بلک زنده است. حتی اگر براش مهم نبود اسمش کریچره.
و از اونجا که کریچر رو ول کرده بود تا بمیره امکان نداشت این دفعه بذاره با اون اطلاعات حیاتی (که اگه به دست دامبلدور برسه دودمانش رو بر باد میده) زنده بمونه.
پس از اون جایی که ولدمورت راجع به چنین مطلب مهمی حماقت به خرج نمیده و از اونجایی که ولدمورت حتمأ پیغام رسان ها و جاسوس هاش رو می شناخته نتیجه می گیریم که تنها جواب قانع کننده اینه که خود رولینگ هم نمی دونه چی کار کرده.(من معمولأ با تمام وجود از رولینگ دفاع می کنم اما الان به خاطر بلایی که سر اسنیپ آورد باهاش لجم.)

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
نقل قول:
*هري پاتر:پست هاي زده شده منطقي نيست و به نظر من اين سوال هنوز جوابي نداره

مثل اينكه پست ها هرچه كوتاهتر(يه خطي يا دو خطي ) باشند با اقبال و توجه نظر بيشتري همراه ميشوند!!!از اين لحاظ ،در اين پست ،سوء تفاهم ها رو رفع ميكنم و پست قبليم رو كوتاه تر ميكنم.
1.
نقل قول:
*من:ولدمورت ميدونسته جن خانگي خانواده ي بلك رو داره با خودش ميبره...اما شايد نميدونسته كه اسم اون جن "كريچر"ه!
*هري پاتر:همونطور که گفتم ولدمورت از اينکه جن بلک ها رو ميبرده خبر داشته.

فكر نكنم من چيز ديگري غير از نظر شما گفتم.

2.
نقل قول:
*من:تا سه سال بعد از جريان مرگ ريگولس، بلاتريكس و نارسيسا ،كريچر رو زنده ميديدند؛ولي از جريان جان پيچ خبر نداشتند.پس در اون موقع هم ولدمورت از زنده موندن اون جن اطلاعي پيدا نكرده.

3.
نقل قول:
*من:كلا وضعيت كريچر براي 10سال تا زماني كه سيريوس به اون خونه برگرده مشخص نيست.(؟؟!!!)
هري پاتر:کريچر در زماني که هيچ کس در خونه گريمولد نبوده تک و تنها اونجا بوده و از تصوير مادر سيريوس دستور ميگرفته .

از راهنماييت ممنون.

4.
*نقل قول:
من:الزاما،بلا به ولدمورت نگفته كه كريچر ،جن خانگي خانوادگي بلك، داره بهشون كمك ميكنه.در كتاب 7 هم به وضوح آشكار شد:1.ولدمورت به خانواده هاي مرگخوارهاش آشنايه 2.همينطور اونها منبع اطلاعاتيشون رو به لردسياه ميگن.
هري پاتر: ولدمورت منبع خبر رو ميپرسه احمقانس که نپرسه ...چون در فصل اول کتاب هفت ميبينيد که چقدر اهميت ميده.س بلاتريکس بهش گفته منبع جن خونگي بلک هاست.

5.
نقل قول:
*من:يه احتمال ضعيف هم هست :و در اين زمان{16،17 سال} ولدمورت يادش رفته چه بلايي سر اون جن بدبخت آورده.
هري پاتر:ولدمورت بزرگترين جادوگره و نبايد چيزي يادش بره و در هيچ جاي کتابم شما تا الان ديديد چيزي که بهش گفتن يا ديده باشه يادش رفته باشه؟ سبزي فروش محله دياگون که نيست ولدمورته.

جمع بندي:

يا بايد ولدمورت رو ختم روزگار بدونيم.كه در اون صورت 2 تا راه بيشتر نداريم:
1.ولدمورت به خاطر اعتمادش در ابتدا به لوسيوس ، كل پروژه ي پيدا كردن پيشگويي رو سپرده به اون وبلاتريكس.و در جزئياتش نبوده.
2.ولدمورت در جريان جزئيات بوده ولي يا {در اون زمان}به منبع خبرها توجه نداشته و يا اينكه بلاتريكس بهش گفته كه "كريچر" اين خبر ها رو داره بهش ميده.ولي نگفته كه "كريچر" ،همون جن خانگي خانواده ي بلكه.

يا بايد ولدمورت رو عاقل ولي حواس پرت و "درس عبرت نگير"بدونيم كه :
1.بلاتريكس بهش گفته كه "كريچر ، جن خونگي بلك ها "به من كمك كرده ولي اون حواسش نبوده كه يه بار "جن خونگي بلك ها "رو رها كرده تا بميره.

و اينها توجيه ماست وگرنه پاسخ درست رو كسي نميتونه بده.جز خود رولينگ.(شايد اون هم نتونه!!!)

به هري پاتر:
يك درخواست عاجزانه دارم: سوالهايي در كتاب ها پيدا ميشه كه با ديد يك نفر ممكنه حل نشه و همكاري و مشورت بچه ها اين رو حل ميكنه.پست قبلي شما بر خلاف اين جوّ همكاريه.درحالي كه نصف پست شما داشت نظراتم رو تاييد ميكرد و نصفه ي ديگرش نشون ميداد كه درست متوجه منظور من نشدين.
لطفا پست ها رو (باوجود وقت كمي كه در سايت دارين) دقيقتر بخونيد(شايد اصلا نيازي به بحثهاي اضافه پيدا نكنه.)ولطفا بعد از اون، اشكال بگيريد.خيلي ممنون.

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
همونطور که گفتم ولدمورت از اینکه جن بلک ها رو میبرده خبر داشته

کریچر در زمانی که هیچ کس در خونه گریمولد نبوده تک و تنها اونجا بوده و از تصویر مادر سیریوس دستور میگرفته اینو در کتاب پنج فک کنم نوشته اگه خواستید منبعش رو در میارم

بعدشم که سیریوس اومده

طبق کتاب پنج کریچر رفته و بلاتریکس رو دیده و وقتی بلاتریکس به لرد گفته ولدمورت منبع خبر رو میپرسه احمقانس که نپرسه چیز به این مهمی منبعش کی بوده چون در فصل اول کتاب هفت میبینید که چقدر اهمیت میده پس بلاتریکس بهش گفته منبع جن خونگی بلک هاست

لرد به دلیل بی عقلیش نبوده که از بین رفته دلایل مرگ ولدمورت در انتهای کتابو در مقالم توضیح دادم

پست های زده شده منطقی نیست و به نظر من این سوال هنوز جوابی نداره

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
بله سوال بسيار خوبيه !خيلي خوب !
پست محمدعلي جيمز پاتر ميتونه به تنهايي جواب اين سوال باشه ...اما در كل:
1.ولدمورت به ريگولس گفت كه به يه جن نياز داره و اون هم براي كسب افتخار جن خونگي خودشو داد.پس:ولدمورت ميدونسته جن خانگي خانواده ي بلك رو داره با خودش ميبره ..اما شايد نميدونسته كه كه اسمش كريچره!

2.ولدمورت اونو با خودش ميبره و درحالي كه از سرمستي مطمئن بود كارجن تمومه اونو همون جا ول ميكنه تا بميره.قاعدتا هم بايد ميمرد...اما به پيش اربابش ،ريگولس بر ميگرده و ريگولس ميگه خودش رو پنهان كنه...تا زماني كه اونو ميبره تو غار.بعد از(حدود يك ماه)اون دوباره در خدمت خانواده در مياد(با توجه به اظهارات كريچر) واين اتفاقات در سال 1979 روي ميده. وتا سه سال ديگر(1981)كه ولدمورت به خونه ي پاتر ها حمله ميكنه،كريچر در خونه اي بوده كه هم بلاتريكس و هم نارسيسا تو اون رفت وآمد ميكردن...ولي براشون عجيب نبوده.چون از ماموريت كريچر اطلاعي نداشتن.پس در اون موقع هم ولدمورت از زنده موندن اون جن اطلاعي پيدا نميكنه.

3.مشخص نشده كه بعد از مرگ مادر ريگولس(1979) و پدرش مالبرگ(1985)و دستگيري سيريوس و بلاتريكس(هردو:1981) كريچر در خدمت چه كسي بوده؟؟(نارسيسا هم كه دابي رو داشته)و كلا وضعيتش براي 10سال تا زماني كه سيريوس به اون خونه برگرده مشخص نيست.(؟؟!!!)

4.در سال 5 كه بلاتريكس به كمك كريچر به رابطه ي محبت آميز سيريوس_هري پي ميبره و هري رو هم گول ميزنه،_من ميگم:_كريچر نميدونست دقيقا به كي داره كمك ميكنه(در كتاب7 هم واضح نيومده) اما در هرحال به بلا كمك ميكرد.الزاما(در حالت عكس هم:) بلا به ولدمورت نگفته كه كريچر ،جن خانگي خانوادگي بلك، داره بهشون كمك ميكنه.

تنها "توجيهي "كه ميتونيم بكنيم ،اينه كه ولدمورت ماموريت رو به لوسيوس سپرده بود و در جريان جزييات نبود...اون موقع به باعرضه بودن اونها اطمينان داشت.و در واقع نفهميده اصلا جني در كاره.وگرنه:

در كتاب 7 هم به وضوح آشكار شد كه ولدمورت به خانواده هاي مرگخوارهاش ،آشنايي داره و همشون رو ميشناسه(چطور بلاتريكس رو به خاطر تانكس ضايع كرد؟) و در اين جور موارد حواسش جمعه و همينطور اونها منبع اطلاعاتيشون رو به لردسياه ميگن:((همون منبعي كه صحبتش بود...داوليش به من گفته...))...و اينكارو براي ما سخت ميكنه!

پس بايد فرض رو بر اين بذاريم كه ولدمورت نميدونسته ماجراي جني در كاره.يعني اصلا نفهميد كه اون زنده است(وگرنه بلافاصله شستش خبر دار ميشد كه اين جن همون جن خونگي بلك هاست كه همون جن ريگولسه كه همون جني ميشه كه بايد ميمرد!)

يه احتمال ضعيف هم هست :كاري كه ولدي جون با جن خونگي بلك ها كرد در سال1979 رخ داده ودر كتاب 5 ماجراي مرگ سيريوس ميشه(حدودا):1985 كه ميشه 16،17 سال و تو اين زمان ولمورت يادش رفته چه بلايي سر اون جن بدبخت آورده( )كه ميشه همون پست محمد علي جيمز پاتر.

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
اون هیچ وقت شک نکرد!!!به خاطر دلایل زیر
1-اون به جادوی سیاه علاقه داشت و چون بیشتر به مسائل بزرگ توجه داره کمتر به مسائل کوچکی مانند زندگی جنهای خانگی و ترفندهای ان ها توجه دارد.
2- اون فکرش همش به جان پیچ بود و کمتر به این موضوع فکر کرد.
3-لرد به زندگی بقیه فکر نمی کرد اگه ذره ای به این موضوع فکر میکرد ممکن بود به زنده بودن او شک کند .
با این حال میتوانیم بگوییم که لرد یک انسان قدرتمند بدون عقل و در نظر گرفتن جوانب است و عقلش فقط در حیله و مکر کار میکند .

هری ا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.