هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
سلام و اينا

نقل قول:
بارتي كراوچ گفته:
1- آفرین به هافل که از لحاظ امتیازی از همه ی گروهها تو کوئیدیچ بالاتره ... ببین ما هم دو تا بازی پشت سر هم داشتیم ...
2- خب ... همون مسئله ی قوانین نادرسته ... اگه اون قانون 5 نفر برداشته می شد ممکن بود که راون بدلیل کمی افراد شرکت کننده هاگوارتز رو تحریم نکنه و ما هم (اسلیترینی ها) هم امتیازمون انقدر کم نمی شد !

1- ببين هر كاري كني نمي‌توني بگي كه تيمت از ما بهتره! البنه آني موني رو كارشو قبول دارم! و در كل سوسكيد!
2- اتفاقآ من كاملآ مخالفتم توي اين موضوع! اين تنها چيز درست هاگوارتز بي‌درو پيكره! اگه اين قانون نبود مثل ترم پيش اگر يه نفر هم از هر گروه شركت مي‌كرد مي‌تونست قهرمان شه! نمونه‌اش همين ايگور!

نقل قول:
آميكوس كرو گفته:
این در حالیه اسلایترین با وجود اعضای با تجربه خودش فقط دو نفر شرکت کننده در کلاس ها داشته . پس امتیاز کم اسلایترین خیلی عجیب نیست بلکه اگه اسلایترین به اندازه ی هافلپاف شرکت کننده داشت ، بی شک الان همه اسلایترین رو به عنوان قهرمان این ترم می شناختن.البته با اختلاف زیاد با گریفیندور می گین نه ؟ خب دلیل یا دلایلشو بگین.

آميكوس شما اگه اندازه‌ي شركت كننده‌هاي گريفم شركت داشتيد بازم وعضتون همين بود!‌ الكي كوتاهي بچه‌هاتون رو توجيح نكن!

نقل قول:
رز زلر گفته:
اولا که تا پایان ترم حدود یه ماه مونده و اصلا معلوم نیست که کدوم گروه می بره و اینا! ممکنه گریفندور آخرای ترم ببره( بریده شه) و ممکنه هافلپاف هم آخرای ترم فعال بشه! در هر صورت آدم نمی شه با اطمینان کامل بگه این گروه می بره و اون گروه می بازه و اینا... البته میشه یه چیزایی رو حدس زد ولی نه با این اطمینان!
در هر صورت کسایی که با اطمینان گفتن گریفندور می بره تو زندگی نصف تیراشون خطا رفته!

واقعآ قشنگ گفتي و موافقم! يه جورايي همون حرف منو زدي!

نقل قول:
جيمي پيكس (لورا مدلي):
خب بنظر من که گریفندوری ها برنده میشن دلیلش هم اینه که هم با عرضه هستند هم لیاقت بردن را دارن و هم فعال هستند وهم دلیر و پر زور وشجاع و هم بسیار باهوش هستند

خب خب خب! لورا يا جيمي! دو شخصيته‌ي عزيز!
بابت چند دليل برات متاسفم!
1- از هافلپاف رفتي گريف! چون به فنا رفتي!
2- شناستو عوض كردي!
3- استدلالت اصلآ قشنگ نبود!
5- كجاي كاري همه از گريف فرار مي‌كنن ميان هافل بعد تو مي‌ري گريف؟! چه جالب!( پرسي با اين تدريساي خصوصي دامبل با اين گريفي‌ها چه كردي؟!)
6- مي‌بينم اون روزي رو كه حسرت بخوري كه چرا از هافل رفتي!
7- اون عكس هافلپاف‌و خز كردي رفت!
تمام

نقل قول:
تد ريموس لوپين گفته:
شاید بعضی از اعضای گریفیندور فقط به خاطر کتابها و شخصیت های این شبانه روزی اومده باشن گریف و در حد خیلی از اعضای خوب شبانه روزیهای دیگه نباشن، اما چیزی که من فهمیدم بیشتر گریفی های سایت واقعا" براش زحمت می کشن و دل میسوزونن. از گروه های دیگه خبری ندارم اما من واقعا" خوشحالم که پرسی و استرجس توی گریف هستن چون باعث شادابی اش میشن. بردن جام هم هیچ سودی برای ما نداره ولی اگه به چشم تفریحی که همراه با رقابته بهش نگاه کنیم می بینیم که بچه هامون دارن از جون و دل مایه میذارن و آخر ترم هر نتیجه ای که هر گروهی بگیره ارتباط مستقیم با نحوه فعالیت و دلسوزی اعضاش داره.

كاملآ با اين حرفت موافقم!

در آخر اينو بگم كه شاخ نشيد باب كه هافلپاف از همه‌ي گرو‌ه‌ها سَرتره!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۴ ۱:۴۶:۳۷
ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۴ ۱:۴۷:۴۹

Re: حياط هاگوارتز
پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقل قول:

رز زلر نوشته:
اگه کسی باهوش باشه که تو جادوگران عضو نمیشه! کسی که با هوشه کاملا درک می کنه که فعالیت تو جادوگران آینده ساز نیست و طبیعتا تو نمی تونی تو یه محیط فرهنگی بگی که من تو یه سایت فلان رنکو داشتم و کسی بودم و .. چون همه می گن بودی که بودی! جادوگران اونقدر هم از لحاظ فرهنگی غنی نیست که ارزش موندن داشته باشه! کسی که باهوش باشه مسلما راه درست رو هم می شناسه!...

شما انگار زیادی این سایت رو جدی گرفتی و متوجه نشدی بیشتر بچه های اینجا برای تفریح میان جادوگران. فکر نمی کنم هیچ کدوم از ما به عنوان سابقه کاریمون یا موقع یک مصاحبه مهم بگیم که من فلان رنک رو توی جادوگران دارم یا ناظر فلانم یا مدیر بهمانم. اتفاقا" بچه های اینجا خیلی هم باهوش هستن و حداقل دوستانی که من اینجا پیدا کردم آدمهای موفقی توی زندگی واقعیشون هستن. نه فقط این سایت، شما توی هر سایت مشابه دیگه فرهنگی و غیر فرهنگی هم باشی نمیتونی ازش استفاده دیگه ای جز دلایل شخصی بکنی چون در نهایت هدف همه سایت های این تیپی تفریحه!

نقل قول:

در هر صورت اگه با بردن جام دل شما عزیزان گریفی خوشحال میشه مال خودتون! ما که بخیل نیستیم! چون داریم فعالیت و پستای شما گریفیا و فعالیت پرسی رو هم با چشمامون می بینیم!

شاید بعضی از اعضای گریفیندور فقط به خاطر کتابها و شخصیت های این شبانه روزی اومده باشن گریف و در حد خیلی از اعضای خوب شبانه روزیهای دیگه نباشن، اما چیزی که من فهمیدم بیشتر گریفی های سایت واقعا" براش زحمت می کشن و دل میسوزونن. از گروه های دیگه خبری ندارم اما من واقعا" خوشحالم که پرسی و استرجس توی گریف هستن چون باعث شادابی اش میشن. بردن جام هم هیچ سودی برای ما نداره ولی اگه به چشم تفریحی که همراه با رقابته بهش نگاه کنیم می بینیم که بچه هامون دارن از جون و دل مایه میذارن و آخر ترم هر نتیجه ای که هر گروهی بگیره ارتباط مستقیم با نحوه فعالیت و دلسوزی اعضاش داره.

نقل قول:
ولی بدونین که مشکل از قوانینِ هاگوارتزه که اگه کمتر از 5 نفر شرکت کنن امتیاز بدست اومده تقسیم بر 5 می شه

فکر می کنم این قانون بر اساس تجربه های ترم های گذشته ایجاد شد. اگه قرار باشه گروهی که 2 تا عضوش دارن تاوان فعالیت کم بقیه رو میدن با گروهی که بیشتر اعضاش دارن با همدیگه همکاری میک نن یه جور سنجیده بشن، فکر می کنم یه مقدار نا حقی باشه. فکر نمی کنم تاوان کم کاری اعضای یک گروه رو باید گروه دیگه ای بده، البته شاید تعداد 5 نفر برای ترم زمستون با توجه به درگیری بچه ها زیاد بود...شاید!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام

اول از همه اينو بگم كه به اين تاپيك هيچ ربطي نداره كه كي قهرمان ميشه! جمع كن خودتو!

دوم:
بارتي نوشته:
نقل قول:
آفرین به هافل که از لحاظ امتیازی از همه ی گروهها تو کوئیدیچ بالاتره ... ببین ما هم دو تا بازی پشت سر هم داشتیم ...

خب كه چي؟ منظورت چيه؟ ميخواي بگي اسليترين خيلي شاخه؟ باشه....

نقل قول:
من فکر کنم داوری یه مشکلی داره : اونم اینه که کاملا سلیقه ای امتیاز می دن ... به قول یکی از بچه ها : یارو می بینه آناکین مونتاگ اسمش قشنگه بهش می ده 8 بعد می گه بقیه زیر 7

كاملا قبول دارم!

نقل قول:
اگه اون قانون 5 نفر برداشته می شد ممکن بود که راون بدلیل کمی افراد شرکت کننده هاگوارتز رو تحریم نکنه و ما هم (اسلیترینی ها) هم امتیازمون انقدر کم نمی شد !

و دقيقا ميشد مثل ترم قبلي...
هاگوارتز يعني كار گروهي!

------------------------------------
جيمي پيكس (لورا مدلي):
نقل قول:
خب بنظر من که گریفندوری ها برنده میشن دلیلش هم اینه که هم با عرضه هستند هم لیاقت بردن را دارن و هم فعال هستند وهم دلیر و پر زور وشجاع و هم بسیار باهوش هستند

خب تمام صفاتي كه گفتي در آواتورت جمع شده، اگه دقت كني زيرش نوشته هافلپاف! تو كدوم طرفي هستي؟ با اين آواتورت دچار دوگانگي شخصيتي شدي! زود آواتورتو عوض كن كه به غيرت هافليم لطمه وارد شد!
ويرايش: اِ... عوض كردي؟؟
عرضه؟؟؟ باهوش؟؟؟ شجاع؟؟؟ طوري حرف ميزني كه انگار اينجا واقعا هاگوارتزه! چقدر منطقي...

--------------------------------
به آميكوس:
نقل قول:
پس امتیاز کم اسلایترین خیلی عجیب نیست بلکه اگه اسلایترین به اندازه ی هافلپاف شرکت کننده داشت ، بی شک الان همه اسلایترین رو به عنوان قهرمان این ترم می شناختن.

خب مهم شركت كننده اس ديگه! شما شونصد تا رول زن خفن بريز تو گروهت، وقتي فعاليت نميكنن چه فايده؟ مگه ما گفتيم اسلي ذاتآ مشكل داره؟؟ يه چيزي گفتي هاااا...

در آخر اينكه عجب تاپيك خزي!

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۳ ۱۹:۵۵:۲۵

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶

یگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۹ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸
از زیر یک سقف
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 108
آفلاین
سلام.
من هیچ کدوم از بحثای شما رو قبول ندارم!
اولا که تا پایان ترم حدود یه ماه مونده و اصلا معلوم نیست که کدوم گروه می بره و اینا! ممکنه گریفندور آخرای ترم ببره( بریده شه) و ممکنه هافلپاف هم آخرای ترم فعال بشه! در هر صورت آدم نمی شه با اطمینان کامل بگه این گروه می بره و اون گروه می بازه و اینا... البته میشه یه چیزایی رو حدس زد ولی نه با این اطمینان!
در هر صورت کسایی که با اطمینان گفتن گریفندور می بره تو زندگی نصف تیراشون خطا رفته!
نقل قول:

اولا که لیاقت و عرضه چیزهایی هستند که تو وجود همه آدما هست.(البته تو بعضیا به مراتب بیشتر!) تو سایت جادوگران فعال بودن افراد تو تعداد پستاشون خلاصه میشه! دوما که برای بردن جام دلیر بودن و پر زور بودن و شجاع بودن لازم نیست! مگه اینکه تراژدی جدید باشه که با نیروی چنگ و دندون از ما جام رو بگیرن! در مورد بسیار باهوش بودنشون هم یه روز یه عزیزی تو مسنجر یه چیز در مورد هوش بچهای جادوگران گفت که منم تا اونجایی که حافظه ام یاری می کنه می نویسم: اگه کسی باهوش باشه که تو جادوگران عضو نمیشه! کسی که با هوشه کاملا درک می کنه که فعالیت تو جادوگران آینده ساز نیست و طبیعتا تو نمی تونی تو یه محیط فرهنگی بگی که من تو یه سایت فلان رنکو داشتم و کسی بودم و .. چون همه می گن بودی که بودی! جادوگران اونقدر هم از لحاظ فرهنگی غنی نیست که ارزش موندن داشته باشه! کسی که باهوش باشه مسلما راه درست رو هم می شناسه!...
از اون موقع به بعد من این عزیز رو تو سایت ندیدم تا اینکه فهمیدم بلاک شده و اینا... البته من هیچ کدوم از حرفاشو قبول ندارم.چون جادوگران خوب می تونه قلم افراد رو رشد بده و مهم محیط فرهنگیشو اینا نیست بلکه صفا و صمیمیتش هست که این مهمه! و ما دوستای خوبی توش پیدا کردیم! مطمئن باش که تو گروه های دیگه هم افراد باهوش کم نیستن! الانم من دارم از تعجب شاخ درمیارم که تو یهو شدی جیمی پیکس و یهو رفتی تو گریف!!!!!!!!!!

در مورد کوییدیچ هم نمیشه کامل حدس زد...امکان برد هر گروه وجود داره! ولی امیدوارم یا هافل یا اسلی ببره!
در کل به نظر من هم ممکنه هافلپاف برنده بشه! چون ما عملا داریم سختکوشی و تلاش ناظرمون ( مرلین) و بقیه مثل دنیس و لودو و... اینا رو می بینیم! و طبیعتا انگیزه هامون هم تقویت میشه! در هر صورت اگه با بردن جام دل شما عزیزان گریفی خوشحال میشه مال خودتون! ما که بخیل نیستیم! چون داریم فعالیت و پستای شما گریفیا و فعالیت پرسی رو هم با چشمامون می بینیم!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۶

آمیکوس کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
از اليا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 367
آفلاین
در مورد کوییدیچ من با بارتی موافقم کمی تا قسمتی ، همراه با کامل. مهمترینش هم همون قسمت که به نقل از یک دوست عزیز و با تجربه گفت :
داور سلیقه ای امتیاز داده و اینا...
اما نظر سنجی مدیریت محترم ، ایگور کارکاروف :
از نظر من شکی در قهرمانی گریفیندور نیست. این یه مسأله ی کاملا عادیه تعداد اعضای گریفیندور زیاده.
همیشه می گن یه دست صدا نداره ، این مثل اینجا و در این مورد کاملا صدق می کنه. و همون طور که گفتم این یه موضوع کاملا عادیه و پیش بینی کردنش هم اصلا مشکل نیست . مگر اینکه همه ی اعضای شرکت کننده تو کلاس ها برای گریفیندور با هم بلاک شن و یا …
این در حالیه اسلایترین با وجود اعضای با تجربه خودش فقط دو نفر شرکت کننده در کلاس ها داشته . پس امتیاز کم اسلایترین خیلی عجیب نیست بلکه اگه اسلایترین به اندازه ی هافلپاف شرکت کننده داشت ، بی شک الان همه اسلایترین رو به عنوان قهرمان این ترم می شناختن.البته با اختلاف زیاد با گریفیندور می گین نه ؟ خب دلیل یا دلایلشو بگین.
و در آخر با مواردی که بارتی چند دقیقه ی پیش گفت هم موافقم.
آماده ی کل کل های بعدی هستم.

تصویر کوچک شده

خاطرات جادوگران...روز هاي اشتياق،ترس،فداكاري ها و ...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
پرسی ویزلی نوشته :
نقل قول:
خوبه ! فکر میکنم تا آخر ترم این بهانه خوبی باشه برای بحث در این مورد ! مدیر مدرسه گفته که به این دلیل انقدر وقت داده شد ، پس وقتی دلیل داره نیازی نیست که یکسره بگی که به خاطر اون یه مورد ما باختیم !

در ضمن ، اینکه تو چقدر به سایت سر میزدی اهمیتی نداره ، اینجا مدیر مدرسه همه رو در نظر گرفته !

خسته نباشید !

خب ممنون از خسته نباشید ... بله این دلیل خوبیه برای اینکه حاشیه ایجاد بشه ... باید بهتون بگم که مدیریت باید کلی حساب کنن ... همون حرفی که خودتون زدین :
نقل قول:
در ضمن ، اینکه تو چقدر به سایت سر میزدی اهمیتی نداره ، اینجا مدیر مدرسه همه رو در نظر گرفته !
خب ... دیدی ؟ ببین افرادی مثل اعضای تیم ما همیشه به سایت سر می زدن و 90% هر روز سر می زنن !

پس مدیریت باید کلی حساب می کردن نه پنجاه درصدی !

به هر حال بازی گذشته ولی هنوز جای عوض کردن نظر هست و مدیریت می تونه نظرشو عوض کنه !

لورا مدلی نوشته :
نقل قول:

اگه نظر شما اینه پس چرا نرفتین گروه گریفندور ؟
لورا جان اینجا سایته و اعضای سایت با اعضای کتاب فرق می کنن . مثالش همین ایگور خودمون که یه مرگخواره قاتل تو کتابه ببین اینجا شده مدیر هاگوارتز و خیلی هم خوبه !
ولی بدون که همیشه گروهها و اعضای سایت با گروهها و اعضای کتاب فرق می کنه اخلاقیاتشون !

اسکورپیوس مالفوی نوشته :
نقل قول:
من واقعا متاسفم كه اسلي اينقدر امتياز پاييني داره...

من خودن به تنهایی تلاش خودمو کردم و آمیکوس کرو هم در بعضی جاها کمک می کرد ... ولی بدونین که مشکل از قوانینِ هاگوارتزه که اگه کمتر از 5 نفر شرکت کنن امتیاز بدست اومده تقسیم بر 5 می شه ...
با اینکه من به جرأت می گم از خیلی ها بهترم ولی چون قانون برامون محدودیت ایجاد کرده امتیازمون کمه !

... و البته من مدرس مراقبت از موجودات جادوییم و در کلاس خودم نمی تونم شرکت کنم وگرنه بازم امتیازمون بیشتر می شد !
نقل قول:
ولي زياد رقابت جالبي نيست.. فقط رقابت بين ما و گريفه.. ريون كه هيچي.. اسلي هم كه ديگه...
اونطور نيست كه آدم از رقابت لذت ببره....
دو گروه بيشتر رقابت بر سر قهرماني ندارن و اين جالب نيست...

خب ... همون مسئله ی قوانین نادرسته ... اگه اون قانون 5 نفر برداشته می شد ممکن بود که راون بدلیل کمی افراد شرکت کننده هاگوارتز رو تحریم نکنه و ما هم (اسلیترینی ها) هم امتیازمون انقدر کم نمی شد !

نقل قول:
به لورا:
ببينم تو مگه هافلي نيستي؟
مگه ما عرضه نداريم و مطمئنا لياقت بردن هم داريم!
ما هم بچه هاي فعالي داريم...
ما سخت كوشيم!
تازه شايد از گريفي ها هم شجاع تر باشيم!
پس ديگه يه كم گروهت هم در نظر بگير!
ناسلامتي خودت هافلي!

خب درسته ... همه ی ما با کمی تلاش و افراد زیاد لیاقت بردن رو خواهیم داشت ... شجاعی ربطی به برد در هاگوارتز نداره .
مطلب اصلی شرکت مداوم و مستمر در کلاس های هاگوارتز با حداقل 5 نفر شرکت کننده اس و رول نویسی در حد خوب تا عالی !

پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۶

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۹ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۶ شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰
از .... نمي دونم... اينجا كجاست؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
قهرمان!
با اينكه گريف امتيازش بالاست اما ما اصلا نااميد نشديم و هنوز براي قهرماني هافل هركاري بتونيم مي كنيم...

توي وقت اضافه هم مي شه گل زد!
من واقعا متاسفم كه اسلي اينقدر امتياز پاييني داره...
به هر حال باباي منم اسلي بود....

ولي زياد رقابت جالبي نيست.. فقط رقابت بين ما و گريفه.. ريون كه هيچي.. اسلي هم كه ديگه...
اونطور نيست كه آدم از رقابت لذت ببره....
دو گروه بيشتر رقابت بر سر قهرماني ندارن و اين جالب نيست...

بازم مي گم از الان مطمئن نباشين كه گريف قهرمانه!

به لورا:
ببينم تو مگه هافلي نيستي؟
مگه ما عرضه نداريم و مطمئنا لياقت بردن هم داريم!
ما هم بچه هاي فعالي داريم...
ما سخت كوشيم!
تازه شايد از گريفي ها هم شجاع تر باشيم!
پس ديگه يه كم گروهت هم در نظر بگير!
ناسلامتي خودت هافلي!

اين كه من تو رو مي خوام معلومه غيرمستقيم!
-----------
من قول شرف مي دم يك هافلپافي واقعي باشم.... به خون اصيلم سوگند!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۶

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 277
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
3- و دلیل اینکه مدیریت سه روز وقت دادن این بود : زیرا یه کاربر نمی تونست هر روز سر بزنه که ... یه روز که می دید سایت بسته اس دو روز بعد میومد , در حالیکه من خودم هر روز و تقریبا می شه گفت روزی بیشتر از دو بار سر می زدم .

خوبه ! فکر میکنم تا آخر ترم این بهانه خوبی باشه برای بحث در این مورد ! مدیر مدرسه گفته که به این دلیل انقدر وقت داده شد ، پس وقتی دلیل داره نیازی نیست که یکسره بگی که به خاطر اون یه مورد ما باختیم !

خسته نباشید !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
*چون مدیریت گفتن که اینجا جایی برای کل کل اعضای هاگوارتزه من اومدم کل کل کنم *

به مرلین مک کینن :

نقل قول:
1- كوييديچ هيچ ربطي به جام هاگوارتز نداره! دليل نميشه چون گريف تو هاگوارتز خوب كار كرده بياد كوييديچم قهرمان بشه! نمونه‌اش ترم پيش!
خب ببین مرلین جان من چی گفتم ؟
نقل قول:
1 و 2 و 3 و 4 و 5 و ... دلایل برد جام خانگی و اینکه واقعا اعضای تیمشون همگی حرفه این .
خب ببین من گفتم که بازیکنانشون واقعا حرفه این ... طبق شناختی که من نسب به اونا دارم همشون می شه گفت حرفه این !

نقل قول:
2- اينم دليل نميشه كه چون اسلي با گريف بازي كرده و با اختلاف 2 امتياز باخته، حرفه‌اي و قوي باشه و امكان قهرماني داشته باشه!
از یه نظر دلیل می شه و از نظر دیگه ای دلیل نمی شه ... ولی خودت انصاف بده , اعضای تیم ما حرفه ای نیستن ؟ غیر من و مثلا آمیکوس و توبیاس ؟

نقل قول:
3- هافلپاف فعلآ از لحاظ امتيازي از همه‌ي گروه‌ها بالاتره! از لحاظ پستي هم بد كار نكرديم و چون توي هاگوارتز كارمون به احتمالات كشيده همه دارن سعي مي‌كنند كه حداقل اين جام رو بدست بيارم! و اگه بخوايم طبق عملكرد و امتيازات حساب كنيم،من احتمال قهرماني خودمون رو در كوييديچ بيشتر از گروه‌هاي ديگه مي‌دونم! در مورد بازي با اسلي هم چون ما بعد از بازي راون بدون استراحت با اسلي بازي داشتيم يه كم وقت گرفته شركت بچه‌ها تو بازي! وقتي به زودي پست‌ها به سرعت توي بازي مي‌خوره!
آفرین به هافل که از لحاظ امتیازی از همه ی گروهها تو کوئیدیچ بالاتره ... ببین ما هم دو تا بازی پشت سر هم داشتیم ... اولین بازیمون با راون و بعد با گریف با اختلاف دو روز که ما در هر دو بازی عایل کار کردیم و اگر مدیریت به جای کمتر از دو روزی که سایت بسته بود سه روز وقت نمی دادن صد در صد ما برده بودیم ... چون :
1- اولا تو اون کمتر از دو روزی که سایت بسته بود اونا وقت بیشتری برای کار کردن روی رول خودشون بودن و وقت بیشتری برای نوشتنش داشتن .
2- سایت کمتر از دو روز بسته بود و مدیریت سه روز وقت دادن که در نتیجه اونا وقتشون برای ارسال پست بیشتر بود و بازم می تونستن که رو پستاشون کار کنن !
3- و دلیل اینکه مدیریت سه روز وقت دادن این بود : زیرا یه کاربر نمی تونست هر روز سر بزنه که ... یه روز که می دید سایت بسته اس دو روز بعد میومد , در حالیکه من خودم هر روز و تقریبا می شه گفت روزی بیشتر از دو بار سر می زدم .
و در هر صورت اگه مدیریت همون دو روزی (که البته کمتر از دو روز بود) که سایت بسته بود رو وقت می داد یعنی دو روز پست لیلی اوانز حساب نمی شد و ما می بردیم !

نقل قول:
4- راون واقعآ اعضاي قوي رو توي تيمش داره اگه با قدرت تو جام شركت مي‌كرد واقعآ كار رو براي گرو‌ه‌هاي ديگه خيلي مشكل مي‌كرد و احتمال قهرمانشونم بالا بود!
در اینکه راون بازیکناش حرفه این هیچ شکی نیست ... ولی من فکر کنم داوری یه مشکلی داره : اونم اینه که کاملا سلیقه ای امتیاز می دن ... به قول یکی از بچه ها : یارو می بینه آناکین مونتاگ اسمش قشنگه بهش می ده 8 بعد می گه بقیه زیر 7 البته شوخیه
ولی بازیکنای راون کاملا قوین و نمونه ی بارزش اسکیه !
ولی خب زیاد منسجم نبودن !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.