هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی مری باود
پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب فکر میکنم جوابهای دوستان رو باید یکم زودتر از معمول بفرستم !

فلیت ویک !
نقل قول:
1- فكر مي كني افشا نكردن يه نوع بازيه يا يه حيله ي خيلي ماهرانه؟ اينجوري يا همه رو داري و يا هيچكس! به نظرت بايد به بخش دوم توضيحاتي كه قرار بود بفرستي توجه كنيم؟!

در رابطه با این موضوع فکر میکنم صبور بودن بهترین راهه !

نقل قول:
2- واقعا قراره هر دوتا كانديد محفل به نوعي به وزير قبلي مربوط بشن؟ هدفتون از اين كار چيه؟!

فکر میکنم اینکه ما از ایده های دیگران استفاده کنیم بد نیست ، اما ایده های خوب اونا ... ولی من و پیوز چیزی نگفتیم که مثل رییس قبلی وزارت باشه !

نقل قول:
3- نكنه مي خواي وزارتي مثل كتاب شش داشته باشي كه بين سفيدها و سياه ها گير كرده.. من در يكي از پستهات ديدم كه به هاگوارتز گير داده بودي آيا ما شاهد حضور آمبريج در هاگوارتز خواهيم بود؟ آيا حكم هاي آموزشي بيشمار از طرف وزير براي هاگوارتز صادر خواهد شد؟

با وزارت مثل کتاب موافقم ، اما داریم سایت رو پیش میبریم ، دوست دارم دنیای جادوگری ما چیزی باشه که خودمون داریم و نه در حد 7 تا کتاب رولینگ !

نقل قول:
4- نظرت در مورد اينكه مجلس جادوگران فعال بشه و كابينه ي احتمالي تو و شخص تو رو مورد بازخواست قرار بده چيه؟ ( در كل منظور وزير بعديه) .. نظرت در مورد اينكه براي لندن شهردار انتخاب بشه چيه!!!؟

من برای همه نقاط جادوگری برنامه دارم و به یک جا مثلا خانه ریدل و وزارت و گریمولد محدود نمیشه !
برای جوابدادن به این سوال در سومین روز یکم تردید دارم ... کمی بگذره بهتره !

نقل قول:
آيا قرار بود ما اينجا بروليم؟!

کسانی که حس رول زنی ندارن (1) ...
من برای این افراد برنامه دارم !

سدریک دیگوری !
نقل قول:
منظورت رو دقیقتر توضیح بده ؟ یعنی اینکه ایفای نقش به شکل جدیدی دنبال بشه ؟ یا مثلا تبدیل به نوعی بازی واقعی بشه ؟ یا اینکه اعضا بتونن با ورد آواداکداورا باعث بسته شدن شناسه کسی بشن ؟

چرا فکر میکنی نمیشه توی دنیای جادوگری کسی رو کشت ؟ یا اوانو تبعید کرد و زندانی کرد ؟

منتهی راجع به این ایده بیشتر بعداً توضیح میدم ، اما اینکار احتیاج به رده بندی داره ، مثلاً نمیشه که سدریک لرد رو بکشه !

کمی صبر کنی در پستای بعدی بیشتر توضیح میدم !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
خوب انگاری باید جواب بعضیا رو داد . هرچند تو شان من نیست !

اول اینیگو :

نقل قول:
مراقب لحن صحبت کردنت باش. به هیچ عنوان شایسته اصیل زادگان نیست. به هیچ عنوان، تحت هیچ شرایطی ! سعی نکن نظر دیگری رو ته حلقت ادیت کنی، ول بدی تو مخ یکی دیگه

اونقدر این حرف بچگونه هست که باورم نمیشه اینیگو زده باشه !!! یعنی اینقدر تفکر سطحی رواج داره ؟ از یه اصیل زاده بعیده ! نفوذی جای دیگه ای نیستی اینیگو ؟

1- تو نمی تونی به من بگی مراقب لحن حرف زدنم باشم چون لحن حرف زدن خودت ابدا نشانی از اصیل زادگی نداره دوست من ( یا دوست هرکی دیگه ! ) عبارت « ول بدی تو مخ یکی دیگه » توی کدوم فرهنگ رواج داره که نشونی از اصیل زادگی باشه ؟

2- من حرف خودم رو زدم و هرکاندیدایی موظفه به سوالاتی که برای اعضای سایت پیش میاد جواب بده . چون ادعای فعال سازی رول پلیینگ رو برای تمام سایت داره . نه فقط گروهی که نماینده شونه .

3- به نظر می رسه تو بیشتر به ادیت کردن علاقه داشته باشی تا من . وقتی هنوز کسی و تفکراتش رو نمی شناسی حق نداری بهش برچسب بزنی چون صرفا می خوای کاندیدای تو رای بیاره .

حالا دامبل :

نقل قول:
اولین سوالم از نارسیسا اینه که این حرف ها ممکنه ناشی از چند حالت باشه :
1. یا خیلی متعصبی!
2. یا احساس می کنی الان که مرگ خواری دیگه کل سایت زیر تو و مرگ خوارای تام میگرده.
3. یا محفل رو حساب نمی کنی!

اولا ، گویا مفهوم سوال رو نمیدونی . چون اینایی که نوشتی سوال نبودن . صرفا چند جمله خبری بودن .

ثانیا :

1- نه . صرفا چشم دیدن واقعیت ها رو دارم . چیزی که شاید متعصب های ... ندارن .
2- چه من مرگخوار باشم و چه نباشم ، یه حقیقته که کل سایت داره رو محور فعالیت مرگخوارها می گرده . بازم کافیه چشم حقیقت بین و شهامت پذیرش واقعیت ها رو داشته باشیم .
3- درمورد فعالیت های محفل حرف می زنی ؟ کدوم فعالیت ها ؟ همونایی که وقتی دو تا پست توی محفلشون می زنیم یادشون میفته اونجا تاپیک دارن و باید فعالش کنن ؟ هیچ مرگخواری بخیل نیست . فعالیت کنین . ولی کوش ؟

نقل قول:
بهتره به جای اینکارا که محفل رو حساب نکنید کمی ساختمان حرف زدنتون رو بهتر کنید و صد البته لحن حرف زدنتون رو!

کسی که خودش بلد نیست حرف بزنه و از لحن درست و حسابی برخوردار نیست و میگه :
نقل قول:
هر یک از این مورد ها به نظرم حال بهم زنه

ابدا شایستگی نداره درمورد لحن حرف زدن دیگران اظهارنظر کنه .
نقل قول:
ایفای نقش شامل همه انجمن هاست چه هاگزمید چه لندن چه وزارت و ... ولی شما کجا پست زدی ؟

من وظیفه ندارم همه جای سایت پست بزنم . هرجا از سوژه لذت بردم پست زدم . شما لابد عادت نداری رول بخونی و این عادات شما به من ربطی نداره .

هرچند وظیفه ندارم به دامبل گزارش بدم ، صرفا به احترام دیگرانی که به این تاپیک میان ( و همشون از دامبل ، رول بیشتری خوندن و درستی حرف منو می دونن ) میگم که هم در دیاگون پست زدم ، هم شهر لندن ، هم محفل ققنوس ( یعنی خبر نداری !!! ) هم انجمن خودم ( مطالب اشتراکی ) هم تالار اصلی و هرجای دیگه ای که موضوع جالبی بوده . این دو تای آخر رول نیستن ولی تو گفتی « پست » نگفتی رول ! میزان مطالعاتت رو بالا ببر تا هم لحن گفتارت رو درست کنی و هم حرف مستند بزنی !

----------------

با این تفاسیر تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینه که این ستاد انتخاباتی ارزش وارد شدن نداره . چون ملت به جای جواب منطقی به سوالات مطرح شده ، فقط با سفسطه و فرافکنی به دیگران توهین می کنن چون منطقی برای جواب های منطقی نمی شناسن .

البته ... ممنون از مری که برنامه هاش رو اعلام کرد . ولی دلیلی برای بررسی برنامه هاش وجود نداره . چون کاملا از کسانی که به جاش حرف می زنن معلومه که چه سیاستی در دوران وزارتش اجرا خواهد کرد .

و البته سیاست خاکستری ، مفهوم منطقی نداره . چون تنها برداشت ازش ، دورویی و نفاقه .

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۴:۵۳:۳۹
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۴:۵۷:۳۹

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از آرامگاه سپید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 131
آفلاین
با سلام و درود خدمت مری باود عزیز ، یکی از شایسته ترین های وزارت!
( هیلاری کلینتون محفله جون تو! )

جهت بعضی حرف ها خواستم جواب هایی رو بدم به عزیزان :
نارسیسا مالفوی : ( جمع بندی همه پست هایی که در این ستاد زدی )

نقل قول:
اینو میشه اینطوری هم گفت که سپیدی ، بدون سیاهی هیچ درخشش و جذابیتی نداره !

و
نقل قول:
سیاه همیشه ابهت خودشو داره . سفید چه باشه و چه نباشه ، سیاه دربرابر رنگ های دیگه با عظمته . بود و نبود سفید تغییری در دنیا ایجاد نمی کنه .

و
نقل قول:
البته اگه مرگخوارا خارج از خانه ریدل پستی نزنن ، کل سایت می خوابه . انکارش اونقدر پوچه که گمون نکنم حتی تو هم بهش رو بیاری . و در اون زمان ، سپیدی به چه کاری میاد ؟

بسیار خب! اولین سوالم از نارسیسا اینه که این حرف ها ممکنه ناشی از چند حالت باشه :
1. یا خیلی متعصبی!
2. یا احساس می کنی الان که مرگ خواری دیگه کل سایت زیر تو و مرگ خوارای تام میگرده.
3. یا محفل رو حساب نمی کنی!

و هر یک از این مورد ها به نظرم حال بهم زنه چرا؟ چون احساس میکنم که یک احساسی بهت دست داده که فکر می کنی همه نشستن ، با چشمای گرد شده ، لبای آویزون و منتظرن تا مرگ خوار ها یک پست بزنن و رول بترکه!

جهت اطلاع شما بگم که شما ایــــــــــنقدر ادعای فعال کردن ایفای نقش می کنی 90 در صد فعالیتتون تو خونه ریدل هاست! اون وقت بهتره یک نکته رو یاد آوری کنم :
ایفای نقش شامل همه انجمن هاست چه هاگزمید چه لندن چه وزارت و ... ولی شما کجا پست زدی ؟ مدام در خانه ریدل پست میزنی البته جای تشکر هست ولی نه تشکر برای فعالیت ایفای نقش!
خانه ریدل هم یک انجمن ایفای نقشه و اگه شما توش پست زدی ( شما = مرگ خواران ) یعنی یک انجمن رو فعال کردین و این یعنی حداقل فعال کردن یک دهم ایفای نقش! پس بهتره به جای اینکارا که محفل رو حساب نکنید کمی ساختمان حرف زدنتون رو بهتر کنید و صد البته لحن حرف زدنتون رو! ( اون طور که من از شخصیت تام اطلاع دارم تو مسنجر و ... مطمئنم اون مرگ خواراش رو اینطوری بار نمیاره! )
-------------------------------------

بگذریم! از اینکه در انتخابات قبول شدی بسیار خوشحال شدم مری عزیز امیدوارم باز هم موفقیتت رو در مراحل دیگه ببینم.
سوالاتی داشتم که ذکر می کنم :

1. نظام خاکستری چیزی هست که احساس میکنم در پی اش هستی تا تاسیسش کنی ولی این رو بگم که باز هم این تقلید حساب میشه ( ) که تقلید زیاد معروفی نیست البته! این نظام خاکستری رو کریچر تو سایت زده بوده و متشکل از افرادی بوده که بین دو جبهه مرگ خوارا و محفلی ها بودن! پس قصد تو ایجاد جبهه سیاه-سفید یا به عبارتی " خاکستری"هست؟

2. ترجیح میدم سفید باشی و وزارتت رو به طرف محفل سوق بدی چون ... ممکنه از حقوق محفلیت کم بشه ! :دی

3. با اینکه عضو محفل هستی احساس نمی کنی باید یک وزارت سفید داشته باشیم؟

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
مری عزیز ... این چندمین باره که با برداشت سطحی خودتون از ایده دیگر کاندید ها انتقاد میکنید. لطف کنید اگر اطلاعات درستی از ایده دیگران ندارید در مورد دیگر ایده ها صحبتی نکنید همونجور که دیگر کاندید هام در ستاداشون نمیگن ایده های شما بدرد نخوره.

من واقعا برام عجیبه که میبینم یک عده این موضوع رو به سیاه و سفید تقسیم میکنن یا فکر میکنن واقعا پیاده کردن این ایده منفعتی برای کسی داره یا از اون بالاتر این موضوع رو جدی گرفتن و فکر میکنن این ایده به منزله اخراج سفید هاست و جاش شعار وزارت خاکستری رو سر میدن! اگر در شرایط دیگه ای بود حتما حسابی به حرفات میخندیدم .. ولی الان مجبورم نخندم چون میبینم متاسفانه اینجور برداشت های غلط به نفع رولی که روز به روز به نابودی نزدیکتر میشه، نیست.

کلا تا زمانی که تعریف رول رو درک نکنید و جای اینکه رولپلینگ رو متکی به سوژه و داستان ببینید متکی به اشخاص بدونید و همه چیزو عرصه رقابت ببینید؛ طبیعیه ما شاهد چنین صحبتهایی در ستادتون خواهیم بود.

پیام زده شده در: ۱۰:۲۰ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب اول خوشحالم که میبینم همه صحبتهای افراد حتی در رابطه با دیگران خونده میشه ، از دوستان میخوام که برای پاسخ خودشون کمی صبر کنن ، و من طبق قراری که از قبل داشتم پست دوم خودم رو ارسال کنم ، فکر میکنم پاسخهای دوستان هم در این پست نهفته باشه !

اولین چیزی که اینجا باید گوشزد کنم اینه که یک مامور سازمان اسرار هیچ وقت هیچ حرفی نمیزنه که در حیطه تخصصی خودش نبوده باشه ! و از قبل برنامه ریزی نشده باشه !

من چهار کلمه رو اینجا بکار میبرم و از آنها در توضیح خواسته خودم استفاده میکنم ، کلماتی که همتون با آنها آشنا هستید !

1. رده بندی مرگخواران !
2. ابرفورث دامبلدور !
3. ایده های تکراری ، مواردی که آسپ مطرح کرد !
4. معجون راستی !

فکر میکنم همان با این اسامی آشنا باشند ،از دومین کلمه شروع میکم چیزی که دوست داشتم ، در ذهن افراد جای بگیره و دیدم که چنین شد !

افرادی که در انتخاباتهای قبلی بودند به یاد دارند که فردی به نام ابرفورث تقریباً با حیطه زمانی کم در صدد کاندیدهای انتخاباتی قرار گرفت که مبلغان وی یک شعار عالی رو برای وی مطرح کردند ، نیروی جوان، تفکر جوان ! چیزی که من اکنون در صدد آن هستم ...

یک فکر و ایده نو تنها چیزی هست که میتونه با شکل جدیدی برای سایت و ایفای نقش و جادوگران و ساحره های عزیز آنها رو به فعالیت وادار کنه ... بله نمیگم آنها رو سر شوق بیاره ، چون وقتی کسی دست نداره هر چقدر هم که او رو سر شوق بیاری چیزی نمیتونه بنویسه ... باید سعی کنیم یک دست برای یک نفر بزاریم .

دنبال دومین کلمه از لیست بالا میرم ، ایده ای که دوستان زیادی دیدن جواب داد و سایت رو در برگرفت ! شاید تنهای جایی که در زمان انتهای وزارت قبلی کار میکرد همین قسمت بود یعنی قسمت سازمان اسرار ...

فکر نمیکنم کسانی که توی این دنیای جادوگری زندگی میکنند و فعالیت ، در ذهن خود گنجانده بودند که معجون راستی فقط یک ایده نو و جدید بود و هیچ مزیت دیگه ای نداشت . باید به خدمتتون برسونم این ایده در حقیقت یک آزمایش کوچ بر روی افراد حاضر بود ، آزمایشی که جواب داد ... نتیجه کلی آزمایش : وقتی برای شخصی دستی میسازیم ، بهترین راه برای سر شوق آوردن او و وادار کردنش به نوشتن هست ... فقط کافیه صداش کنی !

اما من همین طور ساکت نشستم و از ایده های تکراری قبل هم استفاده کردم ، کاری که مدیران خیلی آن رو دوست دارن ، اشاره میکنم به زمانی که میخوای یک تاپیک جدید بزنی ! قطعاً با این جواب روبرو شدی که میگن اگر میتونی تاپیک قبلی این چنینی رو فعال کن ! بله همون طور که میبینید من سراغ سوم کلمه لیست بالا رفتم !

عده ای فکر میکنن با سیاه و یا سفید شدن وزارت ! ایده جدیدی رو به نمایش میزارن ، باید بگم در چند ماه گذشته فقط دو انجمن بوده که به کار گرفته شده و بقیه انجمنها یا خاک خوردند یا ایده های دیگران در آن کشته شده ، بیاید جای آنکه به فکر خودمان ! ( مرگخواران یا محفلیون (3) ) باشیم به فکر سایت و رول آن باشیم ... منمدوست دارم انجمنی مثل خانه ریدل یا گریمولد پست بخوره ... اما این چی رو نشون میده ؟ اینکه من مرگخوار خوبی برای اربابم بودم و یا محفلی خوبی ... پس باید بگم با تو موافقم که فقط به فکر خوب بودن خودتی ؟!!!!

اما بقیه صحبتها و کلمات رو میزارم برای پست بعدی اما در آخر یک نکته دیگه رو اشاره کنم ... من به فکر تلفیق سیاهی و سفیدی هستم ، و بهره گرفتن از هر دو گروه و به وجود آوردن رنگی به نام خاکستری !
نقل قول:
اینیگو ایماگو (2)نوشته : ...

برقراری نظام خاکستری.

اینجا بود که گفتم دوستانی که طرفدار شخصی مثل اینیگو بودند ، مثل خودم نگران چیزی نباشند ...

معجون ... خیر یا شر ؟! ...

در پست بعدی سعی میکنم بیشتر زوم کنم روی موضوعات !
مرسی ! مری !

ستاد انتخاباتی مری باود
پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
های

اول از همه به نارسیسا:

مراقب لحن صحبت کردنت باش. به هیچ عنوان شایسته اصیل زادگان نیست. به هیچ عنوان، تحت هیچ شرایطی ! سعی نکن نظر دیگری رو ته حلقت ادیت کنی، ول بدی تو مخ یکی دیگه ! برنده بازنده نداریم. بلیز شناخته شده تر از این حرفاست. هنر خودشو رو توی سوژه سازی از هر موضوعی نشون داده. و از سوژه سازی ها هم همیشه به نفع پیشرفت رول پلیینگ و فعال سازی اون استفاده کرده. هر چند که در جبهه سیاهان است. حیاتی است فانتزی. چیزی نیست جز سرگرمی. برای تفریح جمع شدیم. همه برنده اند. جهت بحث رو همیشه به تدوین قواعد برتر برای سرگرمی تغییر بده.

و اما مری باود:

فقط میخواهم عقاید و نظراتت رو جویا بشم و در راستای شناخت بیشتر کاندید می باشد. جدی نگیر.

1. شما در رابطه با رول پلیینگی که محدودیت هایی داشته باشه که این محدودیت ها در راستای پیشرفت و جذابیت اون باشه موافق هستید؟ آیا قادر هستید اگر وزیر شدید اون رو توی انجمن وزارت پیاده کنید؟اصلا تمایلی نشون میدین به اجرای اون؟ یا همون خر تو خر قبلی؟!

[spoiler=توضیح]

حالا اینکه منظور من از محدودیت چیه؛ محدودیت در اینجا برمیگرده به محدودیت زمانی و مکانی شخصیت های رول پلیینگ هری پاتر. من فکر می کنم حقیقتا رول پلیینگ فعلی وضعیت مسخره ای در رابطه با مشارکت شخصیت ها و تداخل اونها درون نمایشنامه ها ارسالی اعضا داره. مثلا سالازر اسلیترین با هری پاتر میره رستوران ! شما کلی با خودت فکر کنی که ارتباطی این وسط پیدا کنی میان زمان و مکان حیات دو شخصیت به بن بست میرسی. مگر اینکه بخوای به چرت و پرت برسی و در حقیقت رول پلیینگ قاطی ای رو پیاده کنی.

حقیقتا شاید کمی هم خنده دار باشه، اما خنده دار بودنش هم ناشی از مسخره بودنش هست و این یک ضعف آشکاره، اگر هدف ما رول پلیینگی منظم و سطح بالا باشه. ما در داستان های هری پاتر کلی شخصیت داشتیم که بسیاری از این شخصیت ها الان توسط دوستان ما گرفته شده. خب اگر به داستان برگردیم هر شخصیت به طور کلی معمولا یک محدودیت زمانی و مکانی و می پذیرفتند. منظور من اینه که در سوژه های رول پلیینگ سایت تداخل شخصیت هایی که از لحاظ مکانی و زمانی نمی توانند جایگاهی در سوژه و مسیر داستان داشته باشند، جلوگیری بشه. نه اینکه از مشارکت افراد در نمایشنامه نویسی در فلان تاپیک با فلان سوژه گرفته بشه. بلکه از وارد کردن شخصیت های نامربوط جلوگیری بشه. مثلا چیزی مثل دوئل آلبوس پاتر و لرد ولدمورت کاملا اشتباه هست. زیرا محدودیت زمانی برقرار هست اینجا. اصلا به نظر من اگر رول پلیینگ منظمی در کار باشه، باید از وزیر شدن شخصیت هایی که اینطور با محدودیت مواجه هستند جلوگیری بشه. شخصیت آلبوس پاتر در دوره قبلی نباید وزیر می شد، باید شخصیت دیگری رو می گرفت. حقیقتا شخصیت های وزیر بشن که خیلی دور از حالت طبیعی نباشه. یعنی شخصیت هایی که به لحاط زمانی و سنی در دوران هری پاتر باشن. نمیگم حتما فاج یا اسکریم باید باشن. میتونیم طبق سلیقه با در نظر گرفتن محدودیت هایی شخصیت های دیگری رو هم برای وزارت در نظر بگیریم. مثلا گیلدروی لاکهارت میشه، اما سالازر اسلیترین نمیشه. پیوز نمیشه. هوکی نمیشه. گودریک گریفیندور نمیشه. تد لوپین نمیشه. مگر اینکه بخواین به رول پلیینگی در آینده و سالهای بعد از هری یا در گذشته و قبل از هری گرایش پیدا کنیم. زیرا که رول پلیینگ سایت جادوگران بر اساس استاندارد به دهه 90 و دوران هری پاتر می پردازه.

[/spoiler]

2. از نظر تو سوژه طنز فانتزی و هری پاتری چیه؟ چه ویژگی هایی داره؟ آیا در حال حاضر به طور کامل برقراره توی رول پلیینگ یا نه؟ اگر نیست در صورتی که وزیر شدی، برنامه هایی براش داری؟!

3. سیا- سیفیت-سیا سیفیت. دیگه حالمون بهم خورد. فرض بگیر سیاها حمله می کنند به تاپیک کافه سه دسته جارو توی هاگزمید. رول پلیینگی رو هم برقرار می کنند. آیا همیشه باید محفل ققنوس پاسخگوی آنها باشه؟ در صورتی که وزیر باشی ،مجمع کارآگاهان وزارت رو جهت برقراری امنیت می فرستی تا با رول پلیینگ علیه مرگخواران و دستگیری یا مقابله اقدام کنند؟

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۰:۳۲:۳۰
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۰:۳۴:۱۲
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۱۰:۴۱:۰۶

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۴۰ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

سدریک ديگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۷ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۰۸ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
نقل قول:
آن مورد فقط برای مدیران بود ، در صورت رسیدن به اهداف و کمی صبور بودن دوستان مطمئن باش چیزهایی عرضه میشه که بنظرت جدید میاد ... مثلاً شاید واقعاً دوست داشته باشی کسی رو بکشی !

منظورت رو دقیقتر توضیح بده ؟ یعنی اینکه ایفای نقش به شکل جدیدی دنبال بشه ؟ یا مثلا تبدیل به نوعی بازی واقعی بشه ؟ یا اینکه اعضا بتونن با ورد آواداکداورا باعث بسته شدن شناسه کسی بشن ؟

توضیح بده ... !

من همون خوشتیپه ام ...

پیام زده شده در: ۲:۵۷ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
مری عزیز:

هدف کودتای ما تعیین برنده و بازنده نبود .. بلکه فعال سازی رول بود و تنها ماموریت یک هفته مرگخواران رو شامل میشد. عجیبه که شما در یک ماموریت یک هفته ای که به منظور فعال سازی رول بوده دنبال برنده و بازنده میگردین.

اون چیزی که ما اسمشو "موفقیت" میذاریم اینه که مرگخواران سه ماه تابستون رول رو فعال نگه داشتن و با سوژه هاشون دیگران رو هم وادار به فعالیت کردن! و موضوع کودتام چیزی نیست جز سوژه ای که یک هفته از برنامه های ما رو به خودش اختصاص داد و اگر شما در این معادله به جای اینکه نقش سازنده مرگخواران در فعال سازی رول و تشویق دیگران به پست زنی رو ببینید؛ به دنبال برد و باختی میگردید که مطمئنم خیلی از ماها تاحالا به این برنامه از این بُعد نگاهم نکرده؛ باید بگم هنوز رول رو درک نکردید.

در مورد ایده سیاهانم به هیچ وجه قرار نیست عنصر سفید حذف شه بلکه هونجوری که تا به حال در وزارت کفه ترازو به سمت سفیدی سنگینی میکرده ما حالا میخوایم این کفه به سمت سیاهی سنگینی کنه و باز هم مسئله برد و باخت اصلا در میون نیست بلکه تنها مسئله ایجاد سوژه مطرحه ... چیزی شبیه اون چیزی که در کتاب هفتم از وزارت شاهدش بودیم. آیا در کتاب هفتم از دیدگاه شما عنصر سفید در وزارت حذف شده بود؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۳:۰۴:۴۵
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۳:۰۹:۰۳
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۲ ۳:۱۱:۰۹

پیام زده شده در: ۰:۴۸ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از اين ستون به اون ستون فرجه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 254
آفلاین
بحث هاي بيهوده ي سياه و سپيد رو بذاريد كنار بي زحمت چون اصلا ارزش غذايي نداره!
آسب يه وزارت سفيد رو به نمايش گذاشت كه البته اگه نگيم سفيد وزارتي !!!! هوكي مي خواد يه وزارت سياه رو به نمايش بذاره كه مطمئنم سياه وزارتي نخواهد شد چون دست كم دو نفر به نام لردولدمورت و بليز عزت سياهي رو نگه مي دارن تا وزارت بازيچه بشه نه سياه بودن..
به نظر من بحث در مورد وزارت قبلي بيهوده باشه اما چند نكته ريز داره كه تقريبا به تمام كانديدا مربوطه.. ميگي نه نگاه كن:

هوكي: وزارت آسب با معاونت گلگو(هوكي) شروع شد. سيستم كابينه ي وزارت رو چون من در همان زمان هم به طور كامل در جريانش بودم بايد بگم نمره ش به هوكي تعلق مي گيره.. اين اقدام از آشفتگي اي كه وزارت كالين دچارش شده بود كاملا جلوگيري كرد و بايد بگم خيلي خوب پيش رفت اما موضوعات شخصي اي در اين بين آشكارشد كه...

پيوز: وزارت آسب با معاونت پيوز تموم شد ..پس من فكر مي كنم اين كانديد هافلي خط مشي اسپ رو دنبال كنه و احتمالا با تغييرات.. آيا مزه ي كار در وزارت براي اين دو نفر مذكور شيرين بوده؟

مري باود: يه معرفي كه شبيه معرفي اسپه... تبليغي كه شبيه ابرفورثه و يك نگو و نپرس كه موضعشو مشخص نمي كنه!

و حالا اصل مطلب:
1- فكر مي كني افشا نكردن يه نوع بازيه يا يه حيله ي خيلي ماهرانه؟ اينجوري يا همه رو داري و يا هيچكس! به نظرت بايد به بخش دوم توضيحاتي كه قرار بود بفرستي توجه كنيم؟!

2- واقعا قراره هر دوتا كانديد محفل به نوعي به وزير قبلي مربوط بشن؟ هدفتون از اين كار چيه؟!

3- نكنه مي خواي وزارتي مثل كتاب شش داشته باشي كه بين سفيدها و سياه ها گير كرده.. من در يكي از پستهات ديدم كه به هاگوارتز گير داده بودي آيا ما شاهد حضور آمبريج در هاگوارتز خواهيم بود؟ آيا حكم هاي آموزشي بيشمار از طرف وزير براي هاگوارتز صادر خواهد شد؟

4- نظرت در مورد اينكه مجلس جادوگران فعال بشه و كابينه ي احتمالي تو و شخص تو رو مورد بازخواست قرار بده چيه؟ ( در كل منظور وزير بعديه) .. نظرت در مورد اينكه براي لندن شهردار انتخاب بشه چيه!!!؟

آيا قرار بود ما اينجا بروليم؟!

[img align=left]http://panmedi.persiangig.com/DA/Modereator.p

پیام زده شده در: ۰:۱۶ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب من صحبتهای خودم برا نارسیسا رو کمی بازتر کنم !

نقل قول:
ولی صرفا تو حد همون تخیل باقی می مونه . چون اگه کودتای بلیز رو از برنامه هایی که میگی حذف کنیم ، چیزی از وزارتی که درموردش حرف می زنی باقی نمی مونه .

من نگفتم وزارت آسپ خوب بود و چیزی داشت ، گفتم کودتای بلیز هم چیزی نداشت ... بهتره این رو در تاپیک قرارهای مرگخواران چک کنی !

که نوشته شده پس چی شد این کودتایی که این همه ازش دم میزدین ! (کپی برابر اصل نیست:دی)

اما من وزارت کسی رو تایید نکردم ...

نقل قول:
همون چیزی که برای ثبت نامت در انتخابات وزارت گفتی دقیقا باحرفایی که قبلا از آسپ شنیده بودم یکی بودن . هرچند خیلی دوست داری مرموز به نظر بیاد ولی نیست .

آن مورد فقط برای مدیران بود ، در صورت رسیدن به اهداف و کمی صبور بودن دوستان مطمئن باش چیزهایی عرضه میشه که بنظرت جدید میاد ... مثلاً شاید واقعاً دوست داشته باشی کسی رو بکشی !

نقل قول:
ا این دستوری که دادی ، یعنی آلبوس بعدی تویی ؟ و البته اگه مرگخوارا خارج از خانه ریدل پستی نزنن ، کل سایت می خوابه . انکارش اونقدر پوچه که گمون نکنم حتی تو هم بهش رو بیاری . و در اون زمان ، سپیدی به چه کاری میاد ؟

برای جواب این از حرف خودت استفاده میکنم ، امیدوارم به چیزی که میگی اعتقاد داشته باشی !

نقل قول:
اینو میشه اینطوری هم گفت که سپیدی ، بدون سیاهی هیچ درخشش و جذابیتی نداره !

و در آخر !

نقل قول:
یعنی استفاده از هرچیزی برای رسیدن به هدف ؟ درمورد سفید بودن این طرز فکر نظری ندارم :دی گمونم بعضی سفیدها بیش از اندازه سیاه شدن :دی

فکر میکن کمی پست قبلی رو هل هلی خوندی ، چون من اعلام نکردم فرد سفیدی هستم

فکر میکنم جوابهای بیشتر دوستان فردا مشخص بشه و سوالات وارد فاز دیگه ای بشه !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.