هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
خب سلام خدمت تمامی اعضی گرامی محفل ققنوس، نتایج ماموریت اخیر محفل تا امشب زده خواهد(امتیاز دهی و بررسی پست ها) ضمن اینکه ماموریتی جدید در راه است ، خواهشا تمامی اعضا آماده باشند.ممنون.با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۷:۳۴:۲۸

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
خوب نمیشه اینطوری بحث کرد با شماها ولی جواب میدم به همتون ( سبک مهربون )

نقل قول:
ما متوجه نشدیم آخر سر . شما با قوانین مشکل داری یا با عدم نظارت صحیح یا با اخراج شدن اعضای قدیمی یا پست نزدن اعضای قدیمی... ؟!

دوستم ، فدات شم ... الهی بیام محفل و گل بارون کنم برات ... اخراج ساده ترین روش برای خلاصی از یک نوع اعتراض محسوب میشه . نظارت خوب چیزی که شما می بینید نیست ، لازمه نظارت فعالیت بیست و چهار ساعته و نقد های این چنینی نیست . لازمه نظارت در کنار یک فعالیت مداوم ، خلاقیت و فعالیته ...

ماندانگاس عزیز ، فکر نمی کنم اعتراضی شده باشه از سوی هدویگ یا استرجس که من بخوام به این شیوه این عزیزان را اخراج کنم ، مثل اینکه جواب هدویگ عزیز در چتر باکس رو فراموش کردید که دیشب گفتن:
نقل قول:

هدویگ: هممم ماندی جان مرسی بابت حرفات ولی من با کار دامبلدور مشکلی ندارم ... حرفاشونم تایید می کنم در مورد خودم و پیشنهادم ... خواستم شفاف سازی کنم

نقل قول:
اگر با قوانین مشکل داری وبه نظرت قوانین خیلی ساده و مسخره ای هستن ، می تونین پیشنهاد بدین چه تغییراتی ایجاد بشه بهتره! ما ادمها اصولا" میایم و از همه چی انتقاد می کنیم!می گیم این بده... این خیلی بده... اما موقعی که ازمون پرسیده میشه چیکار کنیم که بهتر بشه جوابی نداریم!حالا شما هم می تونی پیشنهاداتت رو در مورد قوانین بدی مسلما" اگه خوب باشه ازش استقبال می شه!

ده هزار بار گفتم قوانین و عوض کنید ، توی مسنجر بیست بار گفتم . وظیفه من نیست ، من انقدر درگیری دارم که به مسائلی مثل این فکر نکنم . ناظر وقتی می بینه یک چنین طرحی با استقبال رو به رو نمیشه و زمان عدم استقبالش هم بر میگرده به زمان استر و سارا ... باید قوانین و ویرایش کنه .

حرف شما متین ولی هیچ زمان راهکاری ندادید،پیشنهاد بدهید حتما بررسی می شود ماندانگاس عزیز.

نقل قول:
می دونم شما چرا اینقدر اصرار دارید که محیط اینجا دوستانه نیست!؟ اینجا محیطش کاملا" دوستانه هست!در آخر هم فکرکنم شما همه این پستهایی رو که می زنید و از قوانین حرف میزنین تنها کاریه که بتونید خودتون رو برای پیوستن به مرگخوارها توجیه کنید !

شما نمیخواد اصول ایفای نقش و دلایل توجیه رو به من یاد بدید ، من بسته به شخصیتم عمل میکنم . ماندانگاس فلچر نیاز به توضیح نداره و من همیشه در چهارچوب کارکترش فعالیت کردم . یک دزد ، خائن ، کلاه بردار و هر چیزی که شما در نظر دارید ... یک آدم پست اصلا (!)

ماندانگاس عزیز ،بند هبه عنوان ناظر محفل اجازه نمی دم که با یک مرگخوار با یک عضو محفل اینگونه صحبت کند،بنابراین خواهش می کنم رعایت کنید.

نقل قول:
اگه نظر شما اينه كه مرگخوار بودن ارزش داره ..بفرماييد مرگخوار بشيد( نه تورو خدا نرو ..نه نرو ..)

خوب فکر کنم آلبوس هر چی هست ، آدم صادقیه همچنین ریموس ، وقتی من از اینجا استعفا دادم ، میدونستن یک نوع اعتراض محسوب میشه و پشت سر اعتراض من خیلی حرف ها در اومد ، همون شب توی مسنجر آلبوس و ریموس از من خواستن به محفل برگردم و حتی آلبوس پرسید : آیا این کار من اشتباه بود ؟

من جوابی ندادم ولی هزار بار گفتم زور گفتن و قانون های خشک راه حلی برای جدی گرفته شدن محفل نیست .

ماندانگاس عزیز ممنون از تعریفت ، ولی همان طور که خود شما هم به خوبی میدونی و مدیران عزیز هم گفتن،حرفهای مسنجر سند محسوب نمی شود.

نقل قول:
مرگخوارهاست ..وقتي ما حريفي نداريم چه جنگي ؟!
من همين جا نبود مرگخوارها و قايم شدن اين ترسوهاي بزدل رو محكوم مي كنم!
اين خيلي براي من جالبه كه شما دقيقا مثل شخصيتتون توي كتاب رفتار مي كنيد..چه جلب؟!! ايفاي نقشي كه شما ميگي احتمالا همين باشه؟!!؟!

شما به نظرم نمیخواد شخصیت من و کالبد شکافی کنید وقتی من ترجیح میدم روی اصول توی ایفای نقش شرکت کنم و در چهارچوب شخصیتم . در ضمن محفل ققنوس چیز جذابی نداره و فقط همون چیزیه که هدویگ تحویل داد و الان ما داریم هنوز روی همون کار میکنیم و کوچکترین تغییری توش ایجاد نکردیم .

من طرح های آلبوس رو توی کوییدیچ بسیار قوی و زیبا میدونم ولی توی محفل با روش کارشون مشکل دارم ، شما هم به جای علاقه و تشکر اینا بهتر به اصل قضیه نگاه کنی ... انجمنی که داره نابود میشه ... به زودی شاهد مرگخوارها هم خواهید بود و متوجه میشید تفاوت پرورش نسل ها چیه ... که آیا بودن قدیمی ها یک امتیازه یا اخراجشون .

حتما این اخطار شما را به عنوان یک مرگخوار (البته درخواست دهنده مرگخوار)به گوش خواهیم سپرد.

پ.ن : مهد کودکه یک اصطلاح بود عزیزم ... برای اینکه بگم سوژه های اینجا یک فرند شیپ بازی ساده رو هم تو خودش جا نمیده

ممنون ، امیدوامر در شیرخوارگاه مرگخواران بهتون خوش بگذره ماندانگاس عزیز.این هم یک اصطلاح بود.
.

مثل زبون درازی میمونه ، ولی خوب حیف از من که بخوام با شما بحث منطقی بکنم ... من بی مسئولیتی و خیانت شما رو به محفل ثابت میکنم . هدویگ و غیره هم اگر ناراحت نیستن یا کسانی مثل اون ... بی سعادتی شماست که نمیتونید دیگه پست هاشون و بخونید ... ولی یک چیزی هست تا دیروز تو ارتش سفید هم نبودی و الان آلبوسی این و یادت نره و باید بگم نمیتونی بگی سر لیاقت به اینجا رسیدی ... خودت میدونی در چه وضعیتی دامبلدور و گرفتی ...

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۳:۳۹:۴۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۳:۴۳:۵۴
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۴:۴۶:۳۴

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
خب ممنون از تمام انتقادات ماندانگاس و همچنین از تمامی صحبتهای محفلی های عزیز ، همان طور که سینیسترای عزیز گفتند ماندانگاس عزیز می توانند در صورت داشتن هر پیشنهادی برای قوانین ،آنرا مطرح کنند و در صورت منطقی و حساب بودن آن حتما اتخاذ خواهد شد البته در صورت موافقت لوپین عزیز.از ادوارد و لیلی عزیز هم تشکر می کنم بابت صحبتهایشان.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۳:۱۴:۱۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۳:۴۷:۴۸

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
نقل قول:

ماندانگاس فلچر نوشته:
به نظرم بهتره شما کمی فکر کنید روی وضعیت ...

من نگفتم آلبوس مشکل داره گفتم قوانین مشکل داره ... به نظرم باید کاری میکردید که بفهمید چرا دیگه قدیمی ها پست نمیزنند ... به عمق فاجعه نگاه کنید به قول یکی از دوستان مهد کودک محفل خیلی قشنگه ...

بهتره صفحه های انجمن و ورق بزنید و پست های قبل تر و ببینید و پست های الان و باهاش مقایسه کنید ... سوژه ها رو ببینید و سوژه های الان و ... نمیدونم چرا از محفل وقتی تعریف کردم و از نوع نقد ها ... حمایت شد ... حالا که دارم بازم حقایق و میگم بهتون بر میخوره ...

به نظرم مرگخوار بودن انقدر ارزش داره که آناکین بعد از نود و بوقی لاگین کردن میاد میره در خواست میده ... کسی که کلی وقته پست نزده ... ولی محفل انقدر بی ارزش شده که اعضای قدیمیش حتی صفحه هاش و نمی بینن ...

به نظرم بجای اخراج میشه دلیل و پیدا کرد ... که چرا قدیمی ها نیستن ... چرا برشون نگردونیم ... چرا اخراجشون کنیم ؟

من هنوزم میگم آلبوس و ریموس مشکل قضیه نیستن ... قوانین بده ... به نظرم وقتی اینجا محیطش دوستانه بود ارزشش بیشتر بود تا الان که به پادگان نظامی تبدیل شده ...

پ.ن : شما و لارتن وقتی پشت سر هم پست میزنید شاید براتون خیلی لذت بخش باشه ... ولی ما به این نمیگیم ایفای نقش ...

نخير بهتره شما يه كم فكر روي اين وضعيت..
البته شما هيچ وقت نمي گي كسي بد هست يا مشكل داره ..غير مستقيم انواع و اقسام توهين ها رو به افراد مي كني ...حالا ما هم شديم مهد كودكي؟!..خيلي ممنونم..به نظر من شما بايد با دقت بيشتري پستاتو ارسال كني چون هر توهيني كه بخواي از تو پست شما بيرون مي ياد ..فقط مونده فحش هاي چيز دار بدي
اونهايي كه اخراج شدن شكايتي ندارن شما شكايت مي كني..كاسه ي داغ تر از آش شدي..؟! من با اينكه شما انتقاد مي كني مشكلي ندارم ..انتقاد بايد سازنده باشه..ايني كه شما ميگي من فكر نمي كنم درست باشه ..مرگخوارها قوانين خيلي سخت تري نسبت به محفل دارن ..اما هيچ كدوم اعتراضي ندارن ..مرگخوارها حتي براي عضويت بايد سه جا پست بزنن اما محفلي ها همون يك جاشو به زور مي زنن

دليل اينكه شما پستهاي قديم رو بيشتر دوست داري اينه كه شما خودت از قديمي ها هستي و با اونها خاطره داري و من فكر نمي كنم كه سطح پستها به طور وحشتناكي سقوط كرده باشه...در حالي كه انجمن هاي ديگه بيشتر براي هاگوارتز پست مي خوره محفل مداوم به كار خودش ادامه مي ده. در حالي كه مرگخوارها تا حالا شصتا(!) لرد عوض كردن و شصت بار از هم پاشيدن ..محفل به قدرت خودش باقيه..
اگه نظر شما اينه كه مرگخوار بودن ارزش داره ..بفرماييد مرگخوار بشيد( نه تورو خدا نرو ..نه نرو ..)
به نظر من يكي از دلايل اصلي اين كه اعضاي قديم شركت نمي كنن نبود مرگخوارهاست ..وقتي ما حريفي نداريم چه جنگي ؟!
من همين جا نبود مرگخوارها و قايم شدن اين ترسوهاي بزدل رو محكوم مي كنم!
اين خيلي براي من جالبه كه شما دقيقا مثل شخصيتتون توي كتاب رفتار مي كنيد..چه جلب؟!! ايفاي نقشي كه شما ميگي احتمالا همين باشه؟!!؟!
در هر صورت ما از آلبوس و البته ريموس دفاع مي كنيم. اين دفاع از طرف من كه به هيچ وجه غرض ورزانه نيست؛ همونطور كه ديدي من در مورد نقدها هم نظر خودمو گفتم و خيلي خوشحالم كه مشكل اون دفعه برطرف شد ولي الان هيچ مشكلي نمي بينم.
از آلبوس هم متشكرم كه يه بار اسم منو هم گفت

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
ماندانگاس عزیز،

ما متوجه نشدیم آخر سر . شما با قوانین مشکل داری یا با عدم نظارت صحیح یا با اخراج شدن اعضای قدیمی یا پست نزدن اعضای قدیمی... ؟!

اگر با قوانین مشکل داری وبه نظرت قوانین خیلی ساده و مسخره ای هستن ، می تونین پیشنهاد بدین چه تغییراتی ایجاد بشه بهتره! ما ادمها اصولا" میایم و از همه چی انتقاد می کنیم!می گیم این بده... این خیلی بده... اما موقعی که ازمون پرسیده میشه چیکار کنیم که بهتر بشه جوابی نداریم!حالا شما هم می تونی پیشنهاداتت رو در مورد قوانین بدی مسلما" اگه خوب باشه ازش استقبال می شه!

در مورد خارج شدن اعضا قدیمی از محفل، عدم فعالیتشونه!البته اینم بدین معنا نمی شه که اونها حق ندارن پست بزنن توی محفل!
اشخاصی مثل استرو هدویگ که برای محفل زحمت کشیدند هر موقع خواستند میان پست می زنن!

حالا عدم فعالیت اعضای قدیمی ( چیزی که شما عنوان کردید که باید دنبالش بودیم!)
خب فکر کنم این طبیعی باشه که بعضی از افراد و نه همه ، چنان که ما اعضای قدیمی هم داریم که همچنان فعالیت می کنند،از رول زده می شوند و نه فقط از پس زدن توی محفل! و این خیلی طبیعیه!

نمی دونم شما چرا اینقدر اصرار دارید که محیط اینجا دوستانه نیست!؟ اینجا محیطش کاملا" دوستانه هست!در آخر هم فکرکنم شما همه این پستهایی رو که می زنید و از قوانین حرف میزنین تنها کاریه که بتونید خودتون رو برای پیوستن به مرگخوارها توجیه کنید !

با تشکرو اینا!

ویرایش شده توسط پروفسور سینیسترا در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۲:۵۵:۱۰

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۴:۵۳ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به نظرم بهتره شما کمی فکر کنید روی وضعیت ...

من نگفتم آلبوس مشکل داره گفتم قوانین مشکل داره ... به نظرم باید کاری میکردید که بفهمید چرا دیگه قدیمی ها پست نمیزنند ... به عمق فاجعه نگاه کنید به قول یکی از دوستان مهد کودک محفل خیلی قشنگه ...

بهتره صفحه های انجمن و ورق بزنید و پست های قبل تر و ببینید و پست های الان و باهاش مقایسه کنید ... سوژه ها رو ببینید و سوژه های الان و ... نمیدونم چرا از محفل وقتی تعریف کردم و از نوع نقد ها ... حمایت شد ... حالا که دارم بازم حقایق و میگم بهتون بر میخوره ...

به نظرم مرگخوار بودن انقدر ارزش داره که آناکین بعد از نود و بوقی لاگین کردن میاد میره در خواست میده ... کسی که کلی وقته پست نزده ... ولی محفل انقدر بی ارزش شده که اعضای قدیمیش حتی صفحه هاش و نمی بینن ...

به نظرم بجای اخراج میشه دلیل و پیدا کرد ... که چرا قدیمی ها نیستن ... چرا برشون نگردونیم ... چرا اخراجشون کنیم ؟

من هنوزم میگم آلبوس و ریموس مشکل قضیه نیستن ... قوانین بده ... به نظرم وقتی اینجا محیطش دوستانه بود ارزشش بیشتر بود تا الان که به پادگان نظامی تبدیل شده ...

پ.ن : شما و لارتن وقتی پشت سر هم پست میزنید شاید براتون خیلی لذت بخش باشه ... ولی ما به این نمیگیم ایفای نقش ...

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۴:۵۵:۲۴

[color=99

پیام زده شده در: ۲:۲۵ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
قبل از هر چيز من هم مثل استرجس عزيز معتقدم ناظران محفل اختيار كامل دارن و از طرفي اعتقاد دارم هميشه هم انعطاف لازمو به خرج دادن.
ماندانگاس جوري قضايا رو شرح داده بود كه باعث مي شد آدم فكر كنه چه فجايعي رخ داده!
محفل سير طبيعي خودش رو طي مي كنه و به نظر من اعضا همونطور كه در زمان نظارت استر راضي بودن الانم از نحوه ي مديريت محفل رضايت كامل دارن.
بي انصافيه زحمات و پي گيري هاي مداوم آلبوس رو نا ديده بگيريم.
از طرفي دوستاني كه شما اخراجشون رو فاجعه توصيف كرديد عملاً مدتيه كه خودشون از محفل كناره گيري كردن و اخراج فقط يه لفظ سوريه و نمي تونه از ارزشي كه استر و هدويگ توي اذهان دارن كم كنه.
ضمنا جوري مي گي اخراج كه آدم فكر مي كنه اونا رو از محفل بيرون كردن و گفتن ديگه حق ندارين برگردين! راه حلش يه پست ساده توي اعضاي محفل از جلو نظامه! مطمئنم استر و هدويگ هم توي مقامي هستن كه امتيازو اينا براشون مهم نيست و اگه بخوان راحت مي تونن پست زدن رو توي محفل شروع كنن.
پس خواهش مي كنم به جاي جو سازي كمي منطقي فكر كنين.اگه اعضاي پر سابقه ي محفل فعاليت نمي كنن دليلش اخراج شدنشون نيست مطمئناً دلايل شخصي ديگه اي دارن و دليل هر كس هم براش محترمه و هيچ كس نمي تونه ديگرانو به زور وادار به فعاليت كنه.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

با سلام

خب لازمه من یک نکته ای رو بگم که اونم اینه که ناظران محفل ققنوس اختیار کامل دارن در همه چیز !!!

من از اخراجم از محفل به هیچ عنوان ناراحت نیستم !!!

موفق باشید
استرجس پادمور

ممنون از تاییدت استرجس عزیز،موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۲۲:۲۵:۱۲

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من اومدم به نقل از دوستان ... به نقل از یک عده کاربر محجوب اینجا پست بزنم ...

راستش این چند روز به خودم فشار آوردم که به این مسائل کاری نداشته باشم ... یا به قول بچه ها گلاویز نشم ... ولی خوب بهتره یکسری مسائل و به اضافه یک مطلب اساطیری مطرح کنم .

دلیل رفتن من از اینجا عدم نظارت صحیح و بی مسئولیتی بود ، میگن قانون خلق شد تا آدمیزار زیر پاش بزاره . وقتی این محفل با اون قوانین ساده و دوستانه بود همه حس مسئولیت میکردن و میومدن پست میزدن ... شاید باورتون نشه ، اولین انجمنی که بعد از لاگین بهش سر میزدم همیشه اینجا بود ولی مدت دو ماهی هست به اینجا نگاه هم نکردم .

امروز شاهد این هستیم کسانی از محفل اخراج میشن که روزی محفل و اداره میکردن یا قطب های اینجا بودن ... مخصوص شخصیتی مثل استرجس یا هدویگ که تحولات عظیمی ایجاد کردن ... حداقل احترام اینا رو باید نگه میداشتی و در مورد اخراجشون کمی فکر میکردید .

با این وضعیت که مرگخوار ها کاربرای قدیمیشون و دارن و مخفل ققنوس هر روز اعضای خوبش و شوت میکنه بیرون ... به نظرم تا یک مدت دیگه اینجا به تولیدی کاربرایی بدتر از مالدبر تبدیل میشه .

واقعا متاسفم که دارم این انجمن و با این وضع می بینم و از اون بگذریم یک نظری دارم ...

میتونید اینجا رو به عنوان انجمن تاپیک های مرده استفاده کنید و محفل و کلا جمع کنید ... چون تاپیک های به درد نخور زیاد داریم .

در کل به نظرم الان محفل ققنوس مثل امپراطوری رم شده ، ژنرال هاش و میندازه بیرون و میخواد با یک مشت سرباز عمل کنه ، همین وضع سبب نابودیش میشه . حداقل مرگخوارها با این قدرت میتونن شما رو توی 24 ساعت جمع کنن.
موفق باشید . یک کاربر

ماندانگاس عزیز ، سلام.اول از همه خوشحالم که می بینم شما دوباره د محفل پست زدید و اما در موردسوالتون خب مورد به مورد بررسی می کنیم:
1-مسلما نه من و نه لوپین عزیز قصد گلاویز شدن با هیچ کس را نداریم پس مطمئن باشید همیشه راحترام و شخیت را حفظ خواهیم کرد.

2-هم هدویگ و هم استرجس عزیز ، مشکلی با این موضوع نداشتند و حتی خود هدویگ عزیز نیز این مسئله را پیشناهد کردند .

3-خودتون اشاره کردید که روزی قطب محفل بودند،یادمه خودتون از نفراتی بودید که می گفتید با به اعضای تاز بها داد، مسلما اعضایی مانند لارتن،ویولت،ادوارد،لیلی،سارا اوانز،پروفسور سینیسترا و خیلی های دیگه رو نمیشه یه سرباز ساده حساب آورد همان طور که دیشب این موضوع رو در مورد سارای عزیز دیدیم.البته بنده در مورد خودم می دونم که سرباز پادویی بیشتر نیستم و از یادآوری شما هم ممنون. و به نظر من دادن لقب سرباز به این عزیزان به نوعی توهین به فعالیتهای آنها بود .

4-فکر نمی کنم وضع اونطور که شما بزرگنمایی کردید خراب باشد،محفل تقریبا هر روز پست می خورد و هیچ اعتراضی هم از سوی هیچ کدام از اعضای محفل نشده است.ضمن اینکه شما گفته بودید که به نقل از یک سری کاربر محبوب که تا آنجایی که بنده می دانم نه استرجس و نه هدویگ عزیز مشکلی با این قضیه نداشتند ،بی شک همه قدرت رول نویسی افرادی از قبیل هدویگ ، استجرس و آنیتا را می دانند،خود من اگر یادتان باشد هدویگ را یکی از سلطانان رول جادوگران می دانستم و هنوز هم بر این مسئله پافشاری می کنم در صورتی که شما خودتان مخالف این موضوع بودید .(در تاپیک نحوه برخورد)

5-در مورد مثالتان بگویم وقتی که فرماندهان نتوانند در جنگ حضور پیدا کنند ، فرماندهان دیگری بجای آنها تعیین می شوند و یا خود سربازان (مانند بنده) سرپرستی را بعهده می گیرند و جایز نیست که جنگ را ادامه ندهند ، برای شما چند مثال تاریخی بیاورم که سربازان بدون فرماندهان پیروز شدند،ضمن اینکه هنوز هم می گویم اعضایی مانند لارتن،ویولت،آبرفورث،سارا،لیلی و ... کم از فرمانده ندارند .

6-در مور حمله مرگخوارها هم باید تشکر کنم از دلسوزیتان ، ولی فکر نمی کنم اینگنه باشد.
موفق باشی.با احترام.

خب نمیشه بحث کرد ... مثل نقد ها بود که کلی خودم و خسته کردم ... من اونا رو مثال زدم ... کسی نگفت هدی اومده پیش من ... که من و جلو بندازه ...

ایفای نقشی که می بینی الان ... هر کی میتونه توش فعالیت کنه ... ثمره همون بحث ما توی نحوه برخورده ... یکم روش فکر کنی بهش میرسی .

ولی من اون موقع بحث برابری قانون برای اعضا بود ... نه برابری اعضا با هم دیگه ... من میگفتم قانون به یکسانی اجرا نمیشه ... حالا بگذریم که بحثش طولانیه و من هم کمونیسم نیستم .

حرف من چیز دیگه ای بود ... بازم میگم قوانین محفل ... قوانین فوق العاده مسخره ای هستن که باید ویرایش بشن ... بیشتر مثل این میمونه یکی خودش و اسیر قفس کنه و وقتی توی قفس کاری نکرد ... اعدامش کنن .

خوش باشید .

خب ماندانگاس عزیز مسلما ما هم قانون را یکسان اجرا کردیم و اعضا را برابر ندانستیم دقیقا مصداق حرف شما که برایش زحمت کشیدید.در مورد قوانین محفل هم این قوانین در زمان استرجس و سارای عزیز تدوین شده اند و از آن زمان اعتراضی از هیچ کدام از اعضای محفل نشده که نیازی به بازبینی باشه و موردی نیست که در زمان بنده و لوپین عزیز مطرح شده باشد.مسلما هر عضو محفل خودش به خوبی می تواند کلاهش را قاضی کند که آیا مستحق اجرای این قانون بوده یا نه، در ضمن قانون هم به آ صورت که شما می گویید اجرا نشده چون اگر قرار بودآنگونه اجرا بود امکان داشت الان فقط دو یا سه عضو برای محفل باقی بماند و ما مدت اخراج را هم چندبرابر در نظر گرفتیم.نکته بعد هم ماندانگاس عزیز شما مسلما عضو با سابقه ای هستید و می دانید که در طول بیست و چهار ساعت ،نباید دو پست پشت سر هم زد،بنابراین پست شما با این پست یکی شد.مورد دیگر هم مسلما بحث بنده هم کمونیستی نبود و همون رعایت قانون بود.موفق باشید.با احترام.

قبل اینکه به فکر موقعیت خودتون باشید توجه کنید پست من چی میگه ... متاسفم که انقدر به فکر موقعیتتون در سایت هستید .
ب
ادامه بحث و بی فایده می بینم چون همش میرید به حاشیه باشه تو تاریخ سایت ضربه خوردن و به نام شما ثبت کنن و از اون مهم تر اینکه دامبلدور بودن هم دوره ای داره ... مثل وزارت و لرد بودن زیاد به این دسترسی های شخصیتی متکی نباش ....

موفق باشید.

ماندانگاس عزیز ممنون می شوم اگر بهم یادآوری کنین که من کجای این پست به فکر موقعیت خودم بودم ، سپاسگزار می شوم اگر این لطفو در حق من بکنین.در ضمن ممنون از اینکه بهم یادآوری کردین که دامبلدور بودن مانند لرد بودین و وزیر بودن دوره ای داره،حتما در نظر خواهم داشت و مسملا تصمیم این امر با مدیران گرامی است .ضمن اینکه فکر می کنم هیچ بخشی از پست من به حاشیه پرداخته باشد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۸:۵۵:۴۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۲۱:۳۴:۱۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۲۱:۳۸:۲۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۲۲:۱۵:۵۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۲۲:۲۲:۵۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۰:۱۹:۲۸
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲:۲۶:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۳:۳۸:۳۰

[color=99

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
با عرض معذرت از دیر زدن این پست.مسافرت بودم متاسفانه!(یا شاید هم خوشبختانه)
گروه سوم:
نفرات شرکت کننده:ادوارد بونز،ریموس لوپین،جرج ویزلی،ویولت بودلر.
خلاصه داستان:
لرد ولدمورت نابود شده ولیکن هنوز در سیمای پیر و سالخورده دامبلدور(نامردیه اگه امتیاز کم کنی به خاطرش!حقیقت تلخه! )آثاری از نگرانی به چشم میخوره.بالاخره ویولت بودلر موفق میشه بفهمه که موضوع و دردسر جدید چیه.این بار سیاهی قدرتمندتر و خوفناکتر قصد داره ظهور کنه و مرگخوارا هرکاری برای ظهور کنت براکوئر انجام میدن.دامبلدور به ویولت و تعدادی از دوستانش ماموریت میده که جلوی این اتفاق رو بگیرن.اونا اول در تعقیب مرگخواران به پاتیل درزدار میرسن و اینجا ویولت گفته دامبلدور رو برای همراهانش نقل میکنه:سياهي بار ديگر برميگردد و این بار بسیار قدرتمند تر و خطرناکتر. نه از زمان حال بلکه نیرویی از آینده خواهد آورد اين سياهي نيرويي جديدتر در دست دارد. نيرويي از نسل آينده. چوبدستي و ورد هاي جديد.او در یکجا ساکن نیست. با ظهور آن نيرو بشريت نابود مي شود ..اما هفت نفر كه هفت بار در مقابل سياهي ها پيروز شدند با آن مبارزه مي كنند.در مرحله اول اونا موفق میشن مرگخوارا رو وادار به عقب نشینی کنن.اما در مرحله بعدی مبارزه با مرگخوارها اونا اینقدر خوش شانس نبودن و یکی از دوستاشون به نام دارن الیور فلامل آسیب میبینه که به گفته خودش تنها با اشک سیاه بهبود پیدا میکنه.دارن به سختی توضیح میده که اشک سیاه چیه:اشک سیاه از ترکیب مو و خون تک شاخ – اشک ققنوس – خون اژدها – زهرمار بدست می اد.
محفلی ها برای نجات دارن و همینطور به اتمام رسوندن ماموریتشون تصمیم میگیرن دو دسته بشن.دسته اول شامل:استر - جرج و دارن همونجا میمونن تا با همراهی دامبلدور به دارن کمک کنن و دسته دوم شامل:ویولت،ریموس،ادوارد و آنیتا به همراه ویولت میرن تا ماموریت رو به اتمام برسونن.همین لحظه به وسیله یک سپر مدافع ققنوس شکل از سمت دامبلدور برای اونا پیامی میرسه:...(ناتمام)
فرد برگزیده:افراد کمی شرکت کردن.به جز خودم سه نفر دیگه لطف کردن و اومدن.ریموس عزیز با توصیفات قشنگش مثل همیشه تونست سوژه رو جذابتر کنه و جرج هم تا اونجا که میتونست سوژه بعد ریموس رو از پیچیدگی درآورد ولی ضمن تشکر از این دو نفر ادوارد بونز رو که به زبونی روان و سلیس و قابل درک نوشت به عنوان بهترین فرد انتخاب میکنم.
باز هم میگم که همه اعضا خوب بودن.
با اجازه!

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.