هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سازمان معجون سازان قرن
پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
نام معجون *:;اکلیلاینتش کلوژن براتوناژ

طعم معجون * بسیار بسیار بسیار شیرین

بوی معجون بوی گل یاس

شکل معجون: رنگ : بنفش یاسی اکلیلی {لوس }
مایع بسیار بسیار رقیق دارای حباب های صورتی رنگ گاز {لوس }

- نام سازنده معجون * هرمیون گرنجر

ویژگی های معجون :
این معجون دارای قدرت بسیار زیادی در زیبا کردن افراد می باشد معمولا برای ساحره ها بکار می رود و استفاده ی بیش از حد ان بلامانع است اما در مورد جادوگران عزیز هرکسی از این معجون بیش از نیم جرعه {شیشه های 12 لیتری :12 تقسیم بر 2 =6 لیتر . شیشه های 24 لیتری : 24 تقسیم بر2 =12 لیتر و 36 لیتری {مخصوص غول ها } 36 تقسیم بر 2= 18 لیتر
} استفاده کند بی وقفه صورتش دارای زیگیل های چسبناک و موهای هفت رنگ خواهد شد { ابی .صورتی .قهوه ای.مشکی.سفید.بنفش.اکلیلی. } شما می توانید برای جلوگیری از این اتفاقات به اندازه ی ذکرشده مصرف فرمایید .

اثرات معجون :همان طور که می دانید این معجون زیبا کننده است و فرد مورد نظر اگر بخواهد می تواند با ذکر نام کسی که می خواهد شکل ان شود {یک پری و یا یک ساحره و جادوگر دیگر } در زیر لب و نوشیدن این معجون به شکل فرد مورد نظر در بیاید نکته ی مهم این است که جادوگران نباید حوس ساحره شدن به سرشان بزند و ساحره ها هم نباید حوس جادوگر شدنبه سرشان بزند وگرنه .... پس توجه فرمایید که این معجون زیبا کننده است یا شما ارزو به تبدیل شده به قیافه ی کسی که زیباست خواهید کرد و به ان تبدیل خواهید شد و یا این که به زیبایی وصف ناپزیری دست خواهید یافت . توجه باید داشت که این معجون هر 12 ساعت باید مصرف شود وگرنه اثر ان از بین می رود و فرد به شکل عادی در میاید اگر به مدت 1 سال هر دوازده ساعت معجون مصرف شود پس از یک سال فرد به همان شکل می ماند و لازم نیست معجون مصرف کند مگر ان که بخواهد بشکل عادی برگرددو یا به شکل دیگری تبدیل شود .
طرز ساخت :

نحوه ی کشف معجون : آن روز بعد از ظهر کیشن و همسرش به ازمایشگاه من امدند ان ها با گریه از من خواستند تا بهشون دارویی بدهم .کیشن می گفت که چند روز پیش به پیش ساحره ای که بچه هارا بدنیا می اورد رفته بودند و او به ان ها گفته بود با این که خودشان خیلی زیبا هستند اما دختری که همسر کیشن در شکم دارد بسیار زشت و کریه خواهد بود . او گفته بود که هیچ داروییی برای درمان این بیماری دختر کیشن وجود ندارد .کیشن با التماس از من می خواست تا دارویی را برای شکستن بیماری نوزادی که در راه بود پیدا کنم و من با اطمینان ظاهری در حالی که در دل شک داشتم گفتم : حتما کیشن شما برید من تا اخر این ماه یک دارو پیدا خواهم کرد . اما هنوز به خودم شک داشتم . شب هنگام شرک و همسرش فیونا به دیدنم امدند ان ها از من خواستند تا نوشیدنی ای بهشان بدهم که برای جشن فردا که در نزدیکی شهر لندن بود زیبا شوند . دلم به حال شرک سوخت و تصمیم گرفتم هرطور شده ان معجون را کشف کنم ولی نمی توانستم تا فردا انرا اماده کنم به ان ها اطمینان دادم که طلسم هایی هست که تا 12 شب می تونند زیبا باشند ولی تا یک ماه دیگه معجونی بهشون می دهم که تا اخر عمر زیبا بمونند تا وقتی که خودشون یم خوان {طلسمه طلسم جادوگر سیندرلا بوده } ان ها رفتند و من با کلی اندیشه و فکر خوابیدم . ان شب خواب وحشت ناکی دیدم خوابی که هیچ وقت فراموش نخواهم کرد . همه ی موجودات جادوویی اطرافم بودند همه ی ان ها می خواستند مرا ببلعند . ان ها می گفتند : معجون ساز شهر ما. بوقی بیش نیست . نتونستی هنوز معجون زیبایی پیدا کنی؟ موهاهعاهاهاها . از خواب پریدم صدای ان ها هنوز در گوشم بود . احساس گناه می کردم. باید کاری انجام می دادم.تصمیمم را گرفتم .به سمت در ازمایشگاه حرکت کردم .تمام کتاب های زیبایی با جادو را برداشتم . اما هیچ چیز پیدا نکردم افسرده و نامید به اتاقم امدم و درست در میان کتاب هایی که سرجاشون می زاشتم اون پشت یک کتاب بود :زیبا درمانی با جادو ! چاپ سال 100 هجری قمری بود .ان را برداشتم.زبان عجیبی داشت هیچ چیز نمی فهمیدم . ولی جالب بود که بیشتر معجون ها با شکل نشان داده شده بودند.یک معجون ساده پیدا کردم ان را درست کردم در پاتیل ریختم و یک ساعت بعد ان را نوشیدم جلوی ایینه ایستادم . زیبا بودم بسیاری از مشکلاتم از جمله جوش ها از بین رفته بود اما بینی ام دراای شیار ها و زخم های بسیاری بود گویا این دارو عمل جراحی بود . مشکل را دریافتم . یادم بود که مقداری از ان ماده ی سرخ رنگ که در جنگگل های نزدیک به دریای بیکران پیدا کرده بودم دارای قدرتی بود که زخم ها را درمان یم کرد. بار دیگر به سراغ پاتیلم رفتم مقدار زیادی از ان نمانده بود کمی از ان ماده ی سرخ را همراه با موادی که توی کتاب نوشته بود قاطی کردم و سپس .
صبح شد ان را نوشیدم به خواصش پی بردم . بسیار خوش مزه وشیرین بود ولی مشکلی داشت .رنگ صورتم .اون به رنگ سبز در امده بود .مقداری برگ گل یاس بنا بر سفارشی که قبلا از پرفسور اسنیپ شنیده بودم این مشکل را حل کرد . هم اکنون منتظر بودم ت اشرک و همسرش و کشین و همسرش بیایند و معجون را بگیرند.ولی نیامدند.با سرعت رفتم معجون را دادم و ان ها خوردند .اثرات ان روی ان ها برایم بسیار شیرین بود . زیرا من توانسته بودم یک شبه که غیر ممکن به نظر میرسه معجونی را کشف کنم که جادوگر ها سالیان سال است به کشف ان مشغولند

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

ویکتوریا ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۹ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
از ویلای صدفی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 70
آفلاین
نام معجون:ویکی ویل(این نام را به دلیل شباهت با اسم خود انتخاب کرده ام.)
طعم معجون:شیرین
بوی معجون:این معجون بوهای متفاوتی دارد و با توجه به چیزی که ممکن است به آن تبدیل شوید تغییر می کند.
حالت معجون:جامد
نام سازنده:ویکتوریا ویزلی
ویژگی مهم این معجون آن است که شما نمی توانید تصمیم بگیرید که به چه چیزی تبدیل شوید فقط می دانید که به یک شیء بی جان تبدیل خواهید شد.که ممکن است یک چوب کبریت باشد یا یک کمد بزرگ!این معجون میتواند تمام وسایل همراه شما را نیز تغییر دهد و جزیی از شما نماید و همچنین تمام اعمال حیاتی و حواس را به جز قدرت حرکت حفظ می نماید.
این تغییر شکل بسیار سریع رخ می دهد و خیلی هم دردناک می باشد.به شما توصیه می کنم که از آن در مواقع ضروری استفاده کنید.
مواد لازم:نیش خشک شده گیس جنبانک،4عدد غده میمبلوس میمبله تونیا،آب،خون سمندر(هر قطره از خون سمندر می تواند تغییر شکل را به مدت 15 دقیقه حفظ کند)،تخم مار سه سر
طرز ساخت:500 سی سی آب را درون پاتیل برنجی بریزید و هر مقدار خون سمندر که می خواهید به آن اضافه کنید.سپس هفت عدد نیش گیس جنبانک را به آن اضافه کنید.زیر پاتیل یک شعله ملایم روشن کنید.پس از اینکه نیشها کاملا در آب حل شدند غده های میمبلوس میمبله تونیا را با فواصل زمانی سه دقیقه در آب بیاندازید و به طور مداوم آنرا هم بزنید.
200 گرم تخم مار سه سر را بکوبید و بعد از اینکه معجون به رنگ خاکستری در آمد آنها را اضافه نمایید.با این کار غلظت معجون زیاد می شود.شعله زیر پاتیل را زیاد کنید تا آب معجون کاملا تبخیر شود و به حالت جامد و رنگ سیاه در آید.حالا میتوانید آنرا به قطعات کوچکی قسمت کنید و به راحتی حمل نمایید.
من اولین بار زمانی از این معجون استفاده کردم که نیمه شب در راهروهای هاگوارتز قدم می زدم.صدای پایی را شنیدم و یک قطعه از معجون را جویدم.در چند ثانیه بسیار درد آور به یک شال گردن تبدیل شدم.خوشبختانه آقای فیلچ مرا ندیدند و بر نداشتند.پس از یک ربع ساعت به حالت اولیه بازگشتم زیرا فقط یک قطره خون سمندر در معجون خود ریخته بودم.اما پس از آن تصمیم گرفتم که این کار را تکرار نکنم چون مطمئنا مجازات خیلی کمتر دردناک است.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
1) نام معجون: اندراژنتاو
2) طعم معجون: تلخ
3) بوي معجون: بوي لجن
4) شكل معجون: مايع
5) نام سازنده ي معجون: هدويگ
6) ويژگي هاي معجون: اين معجون سبز رنگ ، خواص گونانگوني دارد.
اين معجون گاهي به رنگ آبي هم در مي آيد كه اشكالي ندارد. لازم به ذكر است كه هرچه رنگ معجون تيره تر باشد اثر بيشتري هم دارد.
7) اثرات معجون: همان طور كه گفته شد ، اين معجون خواص مختلفي دارد.
خاصيت اول: اگر اين معجون به مدت 3 ماه در جايي خنك باقي بماند ، به زيبايي كمك فراوان ميكند. درواقع اين معجون به عنوان معجون زيبايي هم به حساب مي آيد.
خاصيت دوم : اين معجون به رشد سريع موها هم كمك فراوان ميكند.
خاصيت سوم: اگر اين معجون با پر پرنده هم مخلوط شود باعث تقويت حافظه ميشود.
8) طرز ساخت: ابتدا ظرف پر از آبي را روي شعله قرار ميدهيم. پس از يك دقيقه استخوان مرغ را درون ظرف ميريزيم و معجون آندروندلان را ( براي اطلاعات بيشتر درباره ي معجون ذكر شده به كتاب مراجعه كنيد) درون ظرف ميريزيم.
با يك قاشق مواد را با هم مخلوط مي كنيم. سپس دم موش و پوست ماهي را با مواد ديگر مخلوط مي كنيم. بعد از مدتي ، زبان قورباغه و حصير را به مواد ديگر اضافه مي كنيم.
به مدت 1 ساعت معجون را هم ميزنيم. معجون آماده است.

فرداي روزي كه اين معجون را كشف كردم ، آن ر براي آزمايش پيش خواهرم بردم. خواهرم در اتاقش مشغول بازي بود.
_ سلام.
خواهرم با خوشحالي گفت: بالاخره معجون را ساختي؟
با سر جواب مثبت دادم.
خواهرم پرسيد: حالا مي خواي رو كي آزمايشش كني؟
خنديدم و گفتم: روي تو!
خواهرم خيلي عصباني شد ولي من معجون را در دهانش ريختم. و منتظر ماندم.
پس از مدتي دهان من و خواهرم از شدت تعجب باز ماند. معجون من اثر كرده بود. موي خواهرم با سرعتي باور نكردني رشد ميكرد و تا پاهايش ادامه يافت.
خواهرم جيغي كشيد. معجون من خيلي تند رفته بود.
پس توصيه ميكنم تمام معجون را سر نكشيد و به اندازه اي كه مي خواهيد از آن مصرف كنيد.

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
1- نام معجون *:;کلیژن متابارونتا
2- طعم معجون * ترش مایل به تلخی
3- بوی معجون بستگی به نوع استفاده و مکان استفاده دارد
الف :در مکان مرطوب مورد استفاده قرار گیرد بشدت بوی شیرینی می دهد
ب: اگر در مکان خشک باشد بوی تلخ و زننده ای دارد

4- شکل معجون(مایع ، جامد ، گاز ، البته گاز در صورتی که برای مصرفش از حالت گاز استفاده بشه ) * این معجون از بدن موجوداتی ساخته شده است که می توان گفت جامد هستند ولی در اصل ماهیت ندارند
5- نام سازنده معجون * هرمیون گرنجر
6- ویژگی های معجون :این معجون دارای رنگ آبی روشن و ذرات صورتی رنگ است که بر خلاف رنگ زیبایش بشدت بدمزه می باشد
استفاده ی نادرست از این معجون موجب تبدیل شدن به چیزی فراتر از ان چه که باید خواهد شد این معجون توسط بهترین پاتیل ها و طی 8 سال بعد از ازمایش های بسیار بروی جانوران بی ماهیت درست شده است این معجون گاهی اوقات در دنیای مشنگی خاصیت دارویی دارد
7- اثرات معجون * کاملا مشخص است که هر معجونی اندازه ای دارد و رئایت هر اندازه خاصیتی را به وجود می اورد که در زیر به ان اشاره می کنم:
الف } اگر یک قطره از این معجون همراه با شربت اموکسیسلین دنیای مشنگی و شربت البالو و برگ درخت بید کتک زن محلول شده و استفاده شود موی سر را رشد می دهد و استفاده ی برگ درخت بید کتک زن بیشتر از حد مجاز موجب میشود موی سر ان قدر بلند شود که زمین را جارو کند و راهی هم برای کوتاه کردن ان وجود ندارد مگر این که معده ی طرف را شستشو دهند
ب} استفاده از 3 قطره ی این معجون همراه با یک جرعه معجون عشق و همین طور 1 برگ از برگ درخت سایه افکن موجب میشود تا طرف تا زمانی که بخواهد ارامش را بدست اورد در خیالات بسر برد استفاده ی بیش از 3 قطره در این محلول موجب میشود تا فرد مورد نظر تا اخر عمر در خیالات و اوهام به سر برد
ج: مهمترین خاصه ی این ماده این است که اگر یک جرعه ی تمام همراه با سه موی سر سگ و تکه ای از گوشت گربه و دم موش مخلوط شود و استفاده شود شما به هر شکل حیوانی که بخواهید در می ایید ولی توجه فرماییثد که قسمتی از بدن حیوان مورد نظر لازم نیست در این معجون باشد زیرا در قسمت بعد توضیحی خواهیم داد که چرا این معجون از هر لحاظ غنی است اگر از این معجون بیش از حد استفاده شود ممکن است شما تا اخر عمر به شکل حیوانی در ایید که از ان متنفر هستید
8-نحوه ی کشف معجون *12 سال پیش هنگامی که پدرم برای همیشه من و مادرم را ترک کرد را بخوبی بیاد دارم مادرم بشدت افسردگی گرفت و من مجبور بودم از برادر کوچکم نیز نگه داری کنم او 3 سال بیشتر نداشت که بلاخره از شدت فقری که در خانواده داشتیم و از گرسنگی و غصه برای همیشه مارا تنها گزاشت بعد از ان مادرم هم از شدت افسردگی و دوری پدر و برادرم من را تنها گزاشت .من در ان زمان 16 ساله بودم و تحمل این غم برایم بسیار سخت بود . تا این که بعد از چند روز تصمیم را گرفتم با خود گفتم : من نمی گزارم که پدرم وقتی بلاخره روزی بزگردد به ما نیشخند بزند و بگوید بدون من نابود شدند من باید ثروتمند می شدم . هرچه داشتم توی کوله پشتی انداختم که پدرم برای تولد به من داده بود کسی که الان بشدت ازش متنفر بودم .مقداری نان خشک و مقداری اب برداشتم و بسوی جنگل های کالاندریا میشکون در نزدیکی شمال شرقی دریای بیکران تندیسانوکتیئدان حرکت کردم زیرا ان جا تاریک ترین جایی بود که می شناختم و عجیب ترین جنگلی که وجود داشت من می دانستم که کشف موضوعی درانجا من را به ثروت می رساند . در نزدیکی جنگل بودم که به موجودات کوچکی برخوردم این موجودات با چشمانی که بسیار از جثه ی خودشان بزرگتر بود به من نگاه می کردند و بعد دانه های بزرگی را حمل می کردند می خواستم ببینم به کجا می روند که اتفاقی سه تا از این موجودات کوچک را زیر پایم له کردم بقیه در همان لحظه نگاهم کردند همه بر سرم ریختند و با دندان های کوچکشان گاز گازم زدند .بیهوش شدم و وقتی بهوش امدم در دخمه ای پر از ان موجودات کوچک بودم ملکه ی ان ها نزدیکم امد و چیزی در گوشم گفت که اول متوجه نشدم ولی بعد با خوردن کمی برگ که ان موجودات در دهانم می گزاشتند فهمیدم قضیه از چه قرار است ملکه در گوش من گفت که من 3 تا از مردمان اورا کشته ام او گت که بدن این مردمان دارای قدرتی جادویی است و اگر با این برگ ها مخلوط شود خاصی می گیرد که ... او گفت وقتی یکی از این موجودات می میرند بوی بدن ان ها در هوا موجب می شود تا دوستانشان فرد قاتل را شناخته و اورا برای محاکمه به اینجا بیاورند او گفت که من را می کشند. اما در همان لحظه تعداد زیادی عقرب به داخل دخمه ریختند .موجودات کوچک که حالا من با خوردن برگ می فهمیدم ان ها چه می گویند با داد و فریاد کمک می خواستند .بسیار متعجب شدم دلم به حالشان سوخت دمپایی ام را در اوردم و بجون عقرب ها افتادم ساعتی بعد عقربی وجود نداشت ملکه به من گفت که من دشمنان چند ین ساله ی ان هارا کشته ام در نتیجه منرا نمی کشند و درعوض بدن ان سه موجود جادویی کشته شده را به من دادند و مقداری از ان برگ ها من هم حرکت کردم و به داخل جنگل رسیدم . اهان یادم رفت بگویم که نام ان موجودان کل بود و نام ان برگ هم متابارو .داخل جنگل شدم باید استراحت می کردم این قدر خسته بودم که... روی زمین دراز کشیدم ولی بلیزم خیس شد بلند شدم مایه ای سرخ رنگ از زیر کمرم قل قل می کرد زخم هایی که کل ها بوجود اورده بودند با قرار گرفتن بر روی این ماده ترمیم شدند من سریعا مقداری از مایه را بر داشتم و می دانستم که باید برگردم می دانستم که همین ها کافیست تا .... بعد از گزشت 2 هفته به خانه برگشتم در کلبه ی خرابه ی خود را بستم و ساعت ها به ازمایش پرداختم یادم می اید هشت سال تموم طول کشید تا من توانستم محلول را کشف کنم . بله من محلول جانور نمایی را کشف کردم که خواص بسیاری هم داشت ان ماده ی سرخ رنگ بنام رونتا موجب شده بود که خاصیت های دیگر هم بوجود اید .و اکنون با فروش این محلول به سراسر جهان توانسته ام ثروتی را کسب کنم که....
می دانم روزی پدرم می اید و از کاری که با ما کرد سخت پشیمان خاهد شد .

طرز ساخت : شما باید مقداری از این معجون را در سه راه مختلفی که در بالا اشاره شده است در پایتل ریخته و یک پارچه ی زخیم روی ان بگزارید این معجون فقط با موادی که در اثرات معجون نوشته شده مخلوظ می شود و در صورت مخلوط ان با سایر موجب بوجود امدن یک واکنش شیمیایی به اسم انفجار است . پس نکات ایمنی را رئایت فرمایید {کپی رایت بی بابا برقی }

ویرایش شده توسط هرميون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۹ ۱۵:۱۸:۳۲
ویرایش شده توسط هرميون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۹ ۱۹:۳۲:۰۳

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
ویکتوریا ویزلی ----------------پست 307 ------------- 20 امتیاز
معجون کامل و بی عیبی بود همه ی موارد رو رعایت کردی ، مشخصه که کتاب ها رو خوب خوندی و وسایل معجون سازی رو خوب یاد گرفتی .

مواردی که امتیاز کم شد :
امتیازی کم نشد

امتیازات کلی :

آستوریا گرینگرس = 36 امتیاز
جیمی پیکس = 32 امتیاز
ویکتوریا ویزلی = 20 امتیاز
پیتر پتی گرو = 17 امتیاز
هرمیون گرنجر = 16 امتیاز
هدویگ = 13 امتیاز

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
ملت جادوگر " مسابقه دقیقا تا لحظه ی سال تحویل ادامه داره و در یک ثانیه پس از سال تحویل تموم میشه .

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۶

ویکتوریا ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۹ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
از ویلای صدفی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 70
آفلاین
نام:انیماگوسیوس(جانور نمایی)
حالت معجون:مایع و جامد
مزه:تلخ
بوی معجون:بوی ماهی
نام سازنده:ویکتوریا ویزلی
نوع معجون:تغییر شکل دهنده(به وسیله این معجون میتوان به مدت24ساعت تبدیل به انسانی جانورنما شد.)
توجه:بروز هر گونه اشتباه در تهیه معجون خطراتی از قبیل تبدیل شدن به یک جانور به صورت دائمی را بدنبال دارد.
مواد اولیه:بال داکسی- پودر شاخ گرافورن- دم ایرامپنت- علف هفت بند- ریشه سنبل طیب- آب
طرز تهیه: 1. 25 گرم دم ایرامپنت را زیر نور مهتاب بوسیله چاقوی تیز به قطعات ریز تبدیل نمایید.
2.دو لیتر آب را به همراه 50 گرم علف هفت بند و 15 قطعه یک سانتی متری از ریشه سنبل طیب درون یک پاتیل مسی به مدت 45 دقیقه بجوشانید.
3.پس از آنکه معجون به رنگ سبز تیره در آمد 30 گرم پودر شاخ گرافورن را با 4 عدد بال داکسی درون پاتیل بریزید و سه بار در خلاف جهت عقربه های ساعت هم بزنید.حال معجون آبی تیره خواهد شد.
4.در این مرحله دم ایرامپنت را با احتیاط اضافه کنید و از آن دور بایستید.پس از اینکار جرقه های بنفش در سطح معجون پدید می آیند.
5.حالا باید پاتیل را به مدت یک ساعت روی شعله کم در جهت گردش عقربه های ساعت هم بزنید.برای این کار می توانید از پاتیل همزن دار استفاده کنید.
6.در صورت رقیق بودن معجون می توانید مقداری از ماده لزجی را که کرم فلوبر از خود بر جای می گذارد به آن اضافه کنید تا غلیظ شود.
حالا معجون جانور نمایی که به رنگ بنفش روشن است آماده است.یک لیوان از آن را بخورید و نام حیوان مورد نظر را با صدای بلند و واضح بگویید.سپس به مدت یک شبانه روز میتوانید هر زمان که خواستید تبدیل به آن جانور شوید.
تاریخ انقضا:سه ماه پس از تولید
برای اطمینان از صحت تهیه معجون مقداری از آن را روی یک میوه تازه بریزید و نام یک حیوان را بر زبان آورید.در صورت تهیه صحیح آن باید نام حیوان روی میوه پدیدار شود.
من برای امتحان معجون خود از یکی از دوستان فداکارم به نام تد ریموس لوپین خواهش کردم که آنرا بنوشد تا مراحل تغییر شکل را مشاهده کنم.او پس از نوشیدن معجون کلمه ققنوس را بر زبان آورد.کم کم بدن او شروع به کوچک شدن کرد و پر های سرخ رنگ ظاهر شدند.همین طور دم بلند و منقار کوچک پدیدار شدند. سپس او میتوانست مانند یک ققنوس در طول اتاق پرواز کند.پس از تکمیل این مراحل نام خود را گفت و به صورت اولیه در آمد.این تغییر شکل بسیار آسان و سریع صورت پذیزفت.

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
استوریا گرینگرس --------- پست 305 ----------18 امتیاز
معجون فوق العاده ای بود ، همه ی مواردش رو عالی رعایت کرده بودی ولی مشکلاتی هم داشت که تو قسمت (( مواردی که امتیاز کم شد )) می بینید .

موارد ی که امتیاز کم شد :
شرح ساخت : 1- ( یک مشکل داشت و اون این بود که اگه لباس رو چندین نفر بیش از 15 ساعت پوشیده باشد فرد به چه شکلی در می آید )
قسمت هماهنگی و ... : 1- ( معجونت هماهنگی خوبی داشت ولی چون موضوعش عین معجون مرکب پیچیده بود یک امتیاز ازش کم شد )

امتیازات کلی :
آستوریا گرینگرس = 36 امتیاز
جیمی پیکس = 32 امتیاز
پیتر پتی گرو= 17 امتیاز
هرمیون گرنجر= 16 امتیاز
هدویگ = 13 امتیاز

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
1-فیناکسپرو
2- طعمی مانند عسل دارد ولی شیرینی آن کمتر از عسل می باشد.
3-گل یاسمن. بوی آن به طور طبیعی واقا افتضاح است (بوی گوکرد )ولی می توان به آن عصاره ی گل یاسمن اضافه کرد تا بوی بد آن کاملا از بین برود.
4-مایع و بسیار رقیق.
5-آستوریا گرینگرس.
6-این معجون به دلیل داشتن طعم و بوی مطبوع می تواند برای تغییر شکل کودکان مورد استفاده قرار گیرد . رنگ آن سفید مایل به بنفش می باشد وهر چه قدر جثه کوچکتر باشد معجون زودتر عمل می کند ونیزعوارض خطرناکی ندارد .
7-اثر یک لیوان ازآن به مدت 24 ساعت است و فقط قادر به تغییر شکل انسانها می باشد .
8-برای ساخت این معجون به اندازه دولیوان عصاره ی زالوی آبی رادر پاتیلی به اندازه متوسط از جنس مس ریخته و به مدت سه روز در جای بسیار سرد(درون تکه های یخ) قرار میدهیم تا عصاره به خوبی جا بیفتد سپس می گذاریم تا به آرامی یخ آن ذوب شود و سپس بر روی آتش می گذاریم و به آن سه عدد جگر موش اضافه می کنیم و پنج بار در جهت عقربه های ساعت آن را هم می زنیم و صبر می کنیم تا بجوشد. سپس به مقدار هفت قاشق پودر شاخ گوزن را به آن می افزاییم و به مدت 10 دقیقه پی در پی آن را هم می زنیم و بعد به مقدار شش قاشق شیره ی گل آفتابگردان راهمراه با تکه لباسی از شخصی که می خواهیم شبیه او بشویم (فردی که می خواهیم شبیه او بشویم باید حداقل به مدت 15 ساعت این لباس را پوشیده باشد) به آن اضافه می کنیم و 12بار در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم.معجون کاملا آماده است اکنون می توانیم عصاره ی گل یاسمن را برای خوشبوکردن به آن اضافه کنیم.

9-رز ویزلی وقتی که 17سالگی اش را تمام کرد این معجون را برای اولین باراز مادرش یاد گرفت و پس از ساخت تصمیم گرفت که آن را بر روی خودش امتحان کند می خواست شبیه عمه جینی اش بشود به همین دلیل تکه ای از شال گردن کهنه ی عمه اش را که در خانه آنها بود برید وهمراه معجون مخلوط کرد .
یک لیوان از معجون را به سرعت نوشید و پس از 30 ثانیه کم کم رنگ مو هایش قرمز شد و بدنش نیز دقیقا به فرم بدن عمه جینی درآمد .
وقتی پیش مادرش رفت مادرش واقا فکر کرده بود که او جینی است !!! واونیز کلی مادرش را دست انداخت و شوخی کرد.

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هدویگ -------- پست 302 ------------ 13 امتیاز

دستور ساختت خوب بود اما موضوع معجونت اصلا ربطی به موضوع نداشت ( به پست اولی که من برای مسابقه زدم توجه کن) ... بعدش قسمت 9 رو هم ننوشتی .

مواردی که امتیاز کم شد :
طعم معجون : 1-
اثرات معجون : 2-
قسمت 9 : 4- (اصلا ننوشتی )

جیمی پیکس ---------- پست 303 ----------- 17 امتیاز
خوب معجون بدی نبود ولی باز هم طعم معجون رو یادت رفت ...

مواردی که امتیاز کم شد :
طعم معجون : 2-
قسمت 9 : 1-

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

امتیازات کل مسابقات معجون سازی شماره ی (1) :

جیمی پیکس = 32 امتیاز
آستوریا گرینگرس = 18 امتیاز
پیتر پتی گرو= 16 امتیاز
هرمیون گرنجر= 16 امتیاز
هدویگ = 13 امتیاز
پایان مسابقه 1/1/1387

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 277
آفلاین
نام معجون = اسپسیارونامو

سازنده ی معجون= جیمی پیکس

رنگ معجون = سبز لجنی

بوی معجون= بوی زننده و تند

حالت معجون = نه مایع و نه جامد .

ویژگی های ظاهری معجون = لزج و کش می اید.

کارایی و طرز استفاده از معجون= کارایی معجون اینه که لاغر میکنه و طرز استفادش هم اینه که اگه مثلا میخوایم 30 کیلو بشیم باید در هفته 30 قاشق بخوریم و اگر میخواهیم 40 کیلو شویم در هفته 40 قاشق بخوریم .

مواد لازم برای ساخت معجون = سه تار موی تکشاخ . قلب اژدها. کمی از داروی اسکودیملز. چند پر ققنوس . روده ی بزرگ گربه.

طرز تهیه معجون= اول از همه پاتیل را پر از اب میکنیم بعد پر ققنوس و سه تار موی تکشاخ را توی داروی اسکدیملز میریزیم بعد روده ی بزرگ گربه را نمک و فلفل زده و در ته پاتیل قرار میدهیم بعد باید بگذاریم قلب اژدها یک هفته در افتاب مانده بعد در پاتیل بگذاریم وقتی همه ی این کار ها را کردیم پاتیل را روی شعله ی اتش گذاشته تا خوب پخته شود ( وقتی دیدیم رنگ معجون به رنگ سبز لجنی در امد معجون ساخته شده )

تاریخ مصرف معجون = تا چهار سال میشود از معجون استفاده کرد.

چهگونگی کشف معجون = یک روز در کلاس معجون سازی نشسته بودم تا معلم بیاید که به ما اطلاع دادند که متاسفانه ان معلم دچار مریضی اسبنموت شده و نمیتواند بیاید در همین حال که همه خوشحال از این که معلم نمی ایند بودیم نویل لانگ باتم را دیدم که ناراحت بود و در گوشه ای کز کرده بود به طرفش رفتم و گفتم : نویل اتفاقی افتاده ؟ چرا ناتراحتی؟

نویل با صدایی غمگین گفت : میخواستم از معلم بپرسم که معجونی سراغ نداره که چاقیه منو درمان کنه ؟ اما از شانس من نیامده.

من که فکری به سرم زده بود گفتم : من یه معجون بلدم که تو رو لاغر میکنه بیا برات درستش کنم .

نویل با هیجان گفت : مطمئنی ؟ تو که موادشو نداری .

گفتم : اتفاقا تمام چیزایی که امروز قرار بوده داشته باشیم ماله این معجونه تازه قلب اژدها هم که یک روز در افتاب مانده دقیقا دستور ساخت این معجونه بیا تا درستش کنیم بعد بخورش .

طبق دستور ساخت معجون ان را درست کردم و به او گفتم چند کیلویی ؟

_ 50 کیلو

_ میخوای چند کیلو بشی ؟

_ 40 کیلو کافیه.

_ پس از این معجون هفته ای 40 قاشق بخور باشه ؟

نویل که معجون را از دستم میقاپید گفت : حتما.

دلیلینگ دیلیلینگ. زنگ به صدا در امد و همگی رفتیم.

دو هفته بعد...

نویل را دیدم که به طرفم می امد حیرت زده به او نگاه میکردم گفت : وای من 40 کیلو شدم باورت میشه؟

خودم را به ان راه زدم : دیدی گفتم !

ساخت معجون اتفاقی بوده یا نه = کاملا اتفاقی بوده.

امیدوارم ایندفعه اطلاعات کافی داده باشم. ممنون.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.