هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی مری باود
پیام زده شده در: ۰:۰۳ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
نقل قول:
این خوبه :دی

چه خوب :دی

نقل قول:
من در هیمن جا اعلام کنم کسی که در جنگ بلیز و آسپ شکست خورد کسی نبود جز بلیز زابینی !

نظریه تخیلی جالبیه ! ولی صرفا تو حد همون تخیل باقی می مونه . چون اگه کودتای بلیز رو از برنامه هایی که میگی حذف کنیم ، چیزی از وزارتی که درموردش حرف می زنی باقی نمی مونه .

نقل قول:
من برنامه ای اعلام کردم که میگی شبیه برنامه های آسپه ؟ :دی

چه حافظه ضعیفی ! همون چیزی که برای ثبت نامت در انتخابات وزارت گفتی دقیقا باحرفایی که قبلا از آسپ شنیده بودم یکی بودن . هرچند خیلی دوست داری مرموز به نظر بیاد ولی نیست .

نقل قول:
در حقیقت فکر میکنم سیاهی وقتی معنا پیدا میکنه که رنگ سفیدی قبلش چشمت رو زده باشه

اینو میشه اینطوری هم گفت که سپیدی ، بدون سیاهی هیچ درخشش و جذابیتی نداره !

البته سیاه همیشه ابهت خودشو داره . سفید چه باشه و چه نباشه ، سیاه دربرابر رنگ های دیگه با عظمته . بود و نبود سفید تغییری در دنیا ایجاد نمی کنه . بگذریم حالا از مبحث رنگها که اصولا چیزی به اسم سپید وجود نداره و ترکیبی از رنگهای مختلفه .

و البته سیاه هم اونقدر جذاب هست که رنگهای دیگه رو جذب کنه . :دی

نقل قول:
برای رسیدن به اهداف از هرآنچه که به دیگران لطمه وارد نکنه استفاده میشه !

یعنی استفاده از هرچیزی برای رسیدن به هدف ؟ درمورد سفید بودن این طرز فکر نظری ندارم :دی گمونم بعضی سفیدها بیش از اندازه سیاه شدن :دی

نقل قول:
شاید آبرفورث حق کپی رایتش رو باید از مبلغش میگرفت !

یعنی تو ؟ و این یعنی چون ابرفورث دیگه برات استفاده ای نداره گذاشتیش کنار ؟

نقل قول:
خب من از همین الان به دوستان محفلی و بالاخص طرفدار سفد میگم که دیگه هیچ پستی در رابطه با سفیدی و مقابله باسیاهی ارسال نکنن ! بعد در آن زمان سوژهی سیاهی چندان هم به کار نمیاد !

با این دستوری که دادی ، یعنی آلبوس بعدی تویی ؟ و البته اگه مرگخوارا خارج از خانه ریدل پستی نزنن ، کل سایت می خوابه . انکارش اونقدر پوچه که گمون نکنم حتی تو هم بهش رو بیاری . و در اون زمان ، سپیدی به چه کاری میاد ؟

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب من الا میخواستم قسمت دوم پستم رو ارسال کنم اما دیدم دوستانی که اومدن و سوال پرسیدن در ارجحیت هستند !

پیوز !

نقل قول:
وزارت شما بیشتر به سیاهی گرایش داره یا سفیدی ؟

بزار اینطوری پاسخت رو دوست عزیز دیگه مون نارسیسا رو بدم !

وزارت همیشه دارای افرادی سیاه وافرادی سفید بوده ، اینکه ما بخوایم این دو مورد رو جدا کنیم در حقیقت فاصله گرفتن از اصل وزارته ! من دیدم دوستانی توی تاپیکشون اهدافشون رو این اعلام کردند که ما میخوایم به سیاهی گرایش پیدا کنیم ... بنظرت تا کجا؟ ... تا وقتی سفیدی نابود شه ؟
خب من از همین الان به دوستان محفلی و بالاخص طرفدار سفد میگم که دیگه هیچ پستی در رابطه با سفیدی و مقابله باسیاهی ارسال نکنن ! بعد در آن زمان سوژهی سیاهی چندان هم به کار نمیاد !

در حقیقت فکر میکنم سیاهی وقتی معنا پیدا میکنه که رنگ سفیدی قبلش چشمت رو زده باشه ، پس کسی که فقط سیاه میبینه داره رنگ عادی خودش رو میبینه ، وبه فکر تغییر نیست !

نارسیسا !

نقل قول:
نظرت درمورد این چیه ؟

این خوبه :دی

نقل قول:
چرا برنامه هایی که اعلام کردی بیش از حد به حرف های آسپ شبیهه و امضات برداشتی از ابرفورث دامبلدور بوده ؟

میدونی فکر میکنم ما سطح تفکرات خودمون رو در یک حد نگه داشتیم ، البته من در سیستمی که اعلام برنامه های خودم هست حتما این مورد رو تذکر میدم ، اما چون پرسیدی یک گوشه ای رو همین جامطرح میکنم !
ترجیحاً مرگخوارای سایت ما فکر میکنن که آسپ برنامه غلطی رو اجرا کرد ، اما شایان ذکر است که من در هیمن جا اعلام کنم کسی که در جنگ بلیز و آسپ شکست خورد کسی نبود جز بلیز زابینی !
همونطور که دیدیم ، هیچ تغییری توی وزارت شکل نگرفت و این نشان از این بود که تقریبا 34 پستی که در راستای کودتای بلیز خورده چیزی جز وقت تلف کردن نبوده ، ایده جالبی بود که با شکست منجر شد !

اما حالا برسی به سوالت ، من برنامه ای اعلام کردم که میگی شبیه برنامه های آسپه ؟ :دی

اما چیزی که هست من از تمام ایده های زیبا استقبال میکنم ، چه برای گیلدی و دراکو باشه و چه برای آسپ و هوکی ... اما در مورد برنامه ها بید بگم در پستهای بعدی بیشتر توضیح میدم تا بیشتر برای دوستان روشن بشه ...

نقل قول:
[b]و چرا امضاتو برداشتی و کردیش تبلیغ خودت و به جای ابرفورث دامبلدور گذاشتی مری باود ؟

این یک برنامه قدیمی بود ، منتهی من زمانی که داشتم این امضا رو درست میکردم سیستمم خراب شد و برای همین نصفه کاره موند ...

نقل قول:
آیا تو آسپی ؟ آیا آسپ ابرفوث دامبلدوره ؟ آیا تو ابرفورث دامبلدوری ؟

چیزی که هست یک مامور سازمان اسرار ، چیزی در مورد خودش نمیگه !
نقل قول:
آیا تو از اسم و شهرت ابرفورث به سود اهداف خودت سوء استفاده می کنی ؟

برای رسیدن به اهداف از هرآنچه که به دیگران لطمه وارد نکنه استفاده میشه !

نقل قول:
آیا از ابرفورث دامبلدور حق کپی رایت اسمشو گرفتی ؟

شاید آبرفورث حق کپی رایتش رو باید از مبلغش میگرفت !

فعلا !با پست بعدی نکات 2 در خدمتتونم !

... خیر یا شر ؟! ...

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
نظرت درمورد این چیه ؟

چرا برنامه هایی که اعلام کردی بیش از حد به حرف های آسپ شبیهه و امضات برداشتی از ابرفورث دامبلدور بوده ؟

و چرا امضاتو برداشتی و کردیش تبلیغ خودت و به جای ابرفورث دامبلدور گذاشتی مری باود ؟

آیا تو آسپی ؟

آیا آسپ ابرفوث دامبلدوره ؟

آیا تو ابرفورث دامبلدوری ؟

آیا تو از اسم و شهرت ابرفورث به سود اهداف خودت سوء استفاده می کنی ؟

آیا از ابرفورث دامبلدور حق کپی رایت اسمشو گرفتی ؟

و در آخر ... کاملا با پیوز ( در این زمینه فقط ! ) موافقم :

تو سیاهی یا سپید ؟

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۱ ۲۳:۰۵:۰۷

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
(1) حس رول زنی اصلا نبود ...

فقط یک سوال پایه ای و اساسی ... در واقع به نوعی همون سوالی که آخر پست خود شما هم مطرح شده !

وزارت شما بیشتر به سیاهی گرایش داره یا سفیدی ؟

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
بسمه مرلین !

برای شروع باید این انتخابات رو به عزیزانی که میخوان رای بدهند معرفی کنیم ... فکر میکنم تازه واردان عزیزی داریم که زیاد در مورد این انتخاباتها و حتی شاید وزارت چیزی نمیدونن ، برای شروع من از انتخابات و زیر و بمش شروع میکنم به صورت نکات وزارت !کم کم و پیش میریم ...

1. ترجیح میدم اینجا بیشتر پست رول بخوره تا پرسش و پاسخ عادی ! اما خب هر کس حس رول زنی نداشت(1) به شخصه حمایتش میکنم !
2. خیلی ناراحت شدم که افرادی مثل اینیگو و جیمز سیریوس و تد ریموس از کاندیدا حذق شدند ، گرچه میدونم این افراد لطف کرده بودند و فقط برای جذابیت بیشتر پست ارسال کردند اما طرفداران این سه نفر (2) که خودم یکی از آنهابودم و قطعاً در صورت کاندید نشدن یکی از این افراد رو انتخاب میکردم ، باید سعی کنند کسی رو انتخاب کنند که بیشتر و نزدیکتر به فرد مورد علاقشون باشه ...
3. این دوره دو نماینده از طرف مرگخوارا و محفل وجود داره که کار رو جذابتر میکنه ، به شخصه ترجیح میدادم کسی رو غیر این دو تایید نمیکردند تا نبرد همیشگی بین دو گروه باقی باشه ... اما اینطور نشد ، اما برای اینکه چنین اتفاقی موجود باشه و ما شاهد رقابت این دو گروه باشیم از محفلیون و مرگخوارا (3) میخوام که در این مدت من رو محفلی ندونن و به عنوان یک نفر آزاد بهم نگاه کنن !
.
.
.
خب برای این پست زیاده گویی بسه بریم سراغ انتخابات ایندوره :

موضوع اول : معرفی شخصیتها ، به صورت کلی :

نفر اول ، آندوران :

آندوران جادوگری ضعیف بود.وی توانست با حمایت گروهی از دوستانش که قدرتمند بودن وزیر سحر و جادو شد ولی مدت کمی وزیر موند.اون کمک های زیادی به جامعه جادوگری کرد.

نفر دوم ، هوکی:

هوكي جن خانگي پيري بود كه دامبلدور از خاطراتش براي شناساندن جان پيچ هاي ولد مورت به هري استفاده كرد ، هوكي جن خانگي بانوي ثروتمندي بود كه يكي از چهار يادگار هاگوارتز را خريداري كرده بود .

نفر سوم ، پیوز:

چون هافلپاف روح سالن گروه خود را داشت من را راه ندادند و در هاگوارتس سرگردان شدم و شصت ملیون سال است با سرگردانی در هاگوارتس و آزار دانش آموزان این مدرسه اوقات می گذرانم !

نفر آخر مری باود :

یکی از افراد سازمان سری اسرار مشغول به فعالیت است و جزو افراد فوق سری می‌باشد ، در بین جادوگران به مامورین نگو و نپرس مشهور هستم و بسیاری حتی زندگی شخصی و موجودیت مرا نیز نمی‍دانند .

همونطور که میبینید امسال و در انتخابات افرادی رو داریم که جزو پیش پا افتاده ترین افراد دنیای جادوگری هستند و انتخاب هر یک از آنها زیبایی و تازگی خاص خودش رو داره .
اما تازگی ها در بعضی موارد زیباتر هم خواهد شد یعنی اولین جن ، اولین روح و اولین زن وزیر !

تا همین جا فکر میکنم برای دفعه اول بس باشه تا زیاده گویی در کار نباشه ، در پست بعدی به نکات بیشتری میپردازیم ...

... خیر یا شر ؟! ...
مرسی ! مری !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۱ ۲۰:۵۴:۳۹
ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۱ ۲۰:۵۸:۳۹

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

ستاد انتخاباتی مری باود
پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما فعال شد ، امیدوارم در یک رقابت درست و عادلانه در کنار دیگر رقبا به نتیجه مطلوب و پیروزی دست یابید . شما از امروز تا ساعت دوازده شب یکشنبه هفدهم آذر ماه میتوانید در این ستاد به تبلیغات بپردازید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.