هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مدیریت جلسات حضوری سایت | تهران (غیر رسمی)
پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۵ پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۹ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
از م نپرس!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 125
آفلاین
منظورمون اون نیست سیریوس!تو دختر نیستی و نمی تونی درک کنی.خب تو میدونی من چقدر شیطونم اما همون جا(که اگه بیام باید با ولی(پدر)بیام)با یکی تون سلام کنم بدبختم که!واقعا نمیتونی درک کنی.اصن خودش مسئله داره.این که میای یه سایتی که اعضای واقعی داره و توی اونا هم پسر هست مسئله داره.چه برسه به دیدار.الان من دارم رو جونم ریسک میکنم برم به بابام بگم.برای خانواده های بسته ی ایرانی کم چیزی نیست!در هر صورت..

راستی چرا سال آخر سایته پرنس؟میشه توضیح بدی؟

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

ارزشی انفجاری

تصویر کوچک شده

شناسه قبلی:لاوندر براون

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
دوستان و کاربرانی که مثل رز مشکل دارن. آقا کار خاصی قرار نیست انجام بشه. وسط گله گرگ هم قرار نیست برید. این ذهنیت والدین گرامی باید یه مقدار تغییر داده بشه.

شما بحث رو کلی با والدین مطرح کنین که همچین سایتی هست و همچین برنامه هایی رو هر سال داره و یک چیز طبیعیه. نه کار خلاف عرف انجام میشه نه چیز دیگه.

این جلسات برای تعیین یک سری اهداف و راه های پیشبرد اوناست. همچنین هماهنگی و آشنایی بیشتر بین اعضا.

نمی دونم اشکالش چیه که نمیشه دخترا و پسرا با هم باشن.

اگر بنا بر این طرز تفکر باشه دو روز دیگه مثلا شما بخوای کاندیدا بشی برای نمایندگی مجلس در واقعیت، خانواده میگن نه... رئیس مجلس مرده عیبه! ینی چه؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
پرنس این مسئله یکم برای دخترا سختر از پسرا هست.یعنی یکم بیشتر یکم
مثلا من خیلی راحت می تونم بگم می خواهم برم سارا را ببینم ولی بخوام بگم می خوام انتونین یا وینکی را ببینم
امکان داره؟ نه دیگه نداره.
به هر حال من نمی تونم بیام شرمنده.

+سیریوس چی فکر کردی؟یهنی مامان بابام نمی دونند من دارم می ایم سایت؟
شایدم بشه که بیام.

ویرایش شده توسط رز زلر در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۵ ۱۵:۱۶:۰۸

پیام زده شده در: ۲:۰۳ دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
درود!

در مورد تاریخ، پنج شنبه و جمعه ی این هفته و هفته ی آتی (8و9و15و16 آبان) من فرصت دارم. روز های بینش هم هستم البته ولی چون میتینگ باید آخر هفته باشه این روز ها رو فقط گفتم.

در مورد مکان، شخصا ترجیحم مکانی مثل پارکه. (لاله نشد دانشجو هم خوبه ) ولی با توجه به نزدیکی تاریخ های ذکر شده به عاشورا و حساسیت زا بودن چنین تجمعی که احتمالا با یگو بخندی هم همراه هست در ماه محرم به نظرم پاتوق همیشگیمون ینی بوف نگین رضا مناسب تره.

و نهایتا این که نظرسنجی رو حذف کنید و تاریخ های مورد نظر رو به رای بزارید که زودتر تصمیم گیری بشه و همه بتونن برنامشونو مشخص کنن ... حالا این تاریخایی که من گفتم هست هفته های بعدم هست.

پ.ن: پرنس برای بعد میتینگم از بین آذربایجان و ذاکر و استاد شهریار و ... یه جا مدنظر داشته باش برای دوستان اهل دل

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

بدون نام
دلم اب شد خو..با رز همدردی و با جینی موافقت میکنم..
اصن..نمیگم چ میخوام بگم بمونید توش اییییش ایییش..-__-

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سلام بر پرنس!
آقا، خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟ خوش میگذره؟

خب، شاید پارسال که تولد جادوگران رو برگذار کردی، بین اون همه آدم چقدر هم اومده بودن! :دی کوچک ترین فرد من بودم. واقعا احساس غریبی می کردم بین بروبکس جادوگر! ولی بچه های جادوگر خیلی با معرفتن! انصافا خیلی دو دل بودم که من بین این همه آدم بزرگ برم چی بگم! ولی بازم بچه ها خیلی خوب باهام رفتار کردن و این حرفا و تعارف های جادوگرانی!

بعدش هم که میتینگ نمایشگاه کتاب بود که به دلیل برخی اتفاقات نرسیدم بیام و واقعا ناراحت شدم که از دست دادم اون میتینگ رو!

حالا که این میتینگ رو می خواین برگذار کنید، خیلی عالی میشه که بچه های بیشتری بیان در هر سنی! ولی برخی نکته ها هستش که رودولف خیلی خوب گفت بعضی از اونا رو، یه چند تایی هم من اضافه کنم و والسلام!

یکی اینکه زمان بندی اون رو بهتر بود اول با لودو و سیریوس هماهنگ می کردی! خب، وزیر احتمالی آینده و مدیر سایت هستن خو! باید باشن! اصن مگه داریم میتینگ بدون اینا برگذار شه؟ داریم دوستان؟
سیریوس اومد و برنامه زمان بندی خودشو مطرح کرد، لودو هم بیاد مطرح کنه خیلی خوب میشه! اونوقت برنامه هامون رو می تونیم بهتر بچینیم!

مورد بعدی، محرمه! خب، اینکه توی این دهه ی اول محرم میتینگ نباشه، بهتره! اینو مطمئنم همه می دونن و نیاز نبود بگم.

مکان رو من زیاد سخت گیری نسبت بهش ندارم! فقط اگه بوف باشه، بهتره! آخه هوا سرده و پارک هم بسی شلوغ و این اخبار که به تهران هم رسید امروز! من جونمو دوس دارم والا!

زمانش هم غروب رو ترجیح میدم. البته نه غروبِ غروبا! :| بین ظهر و غروب باشه و زمانش هم اگه پنج شنبه باشه بهتره، با چهار شنبه هم مشکلی نیست ولی جمعه یکمی کار من سخت میشه که سعی می کنم خودمو برسونم.

ولی تاریخش! آقا، ما که تا هفته بعد نمی تونیم میتینگ بریم! برنامه هم که نمیشه بزاریم بعد دی! آخه وقتی تولد جادوگران دی ماه هستش، بعد از اینکه همه برای تولد جمع شدن، دوباره جمع بشن برای یه میتینگ حضوری؟ اگه بزارید برای بعد دی، به نظرم با تولد یکی کنیدش، بهتره! ( به فکر ما بچه محصل های دبیرستانی باشید خو! )
ولی قبل دی ماه! من مشکلی ندارم و میشه همین هفته بعد هم بریم میتینگ و سعی کنیم مثل قبل، با تماس های متعدد تعداد رو از انگشت های دست بیشتر کنیم!

این همراه هم با نظر این سیریش موافقم و بس! دیگه سعی کنیم جمع جادوگرانی تر باشه!
حد نساب هم یکمی سخت گیرانه نباشه، خوبه! مثلا اگه 9 نفر بیان چی میشه اونوقت؟ حُکمِش چیه؟ حرامه؟ حلاله؟ واجبه؟ مکروهه؟ ولی اگه کم تر هم شدیم، که ایشاالله نمیشیم، سخت گیری نکنیم و بریم میتینگ!

اگه باز هم چیزی دیدم که کسی نگفت، اضافه می کنم!
با تشکر، اسلین کرد شبستری!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۵ پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۹ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
از م نپرس!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 125
آفلاین
منم خیلی دوست دارم بیام ولی یادتون باشه تقریبا نیمی از سایت رو دخترا(که همین دختر بودنشون توجیهه)و از سوی دیگر نیمی از سایت رو زیر 18 تشکیل میدن.به نظرم بهتره با اونا هماهنگ کنید(نه که فکر کنید واسه خودم میگما!به روح عموی هری!)چون در واقع وابسته به پدر و مادر هاشون هستند.(خنده هم نداره!زهر!)خود من اگر در غرب و شمال غرب تهران باشه میتونم بیام و ترجیح میدم میتینگ یه محلی مثل پارک باشه که پولمونم هدر نره

در مورد زمان هم همین چند روزه باشه بهتره.با تچکر!

به امید دیدار،بدرود!

ویرایش شده توسط جینی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۵ ۱۵:۰۴:۴۵

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

ارزشی انفجاری

تصویر کوچک شده

شناسه قبلی:لاوندر براون

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
آنتونیون:

نقل قول:
نمیشه غذا از خونه بیاریم؟

خیر

نقل قول:
اگه دی یا بهمن باشه میتونم بیام.

قضیه دی ماه همیشه سر جاشه برادر.. ولی این میتینگ فرق می کنه!

نقل قول:
به خاطر اینکه بفکری و همچنان فعالی ممنون.

پاچه خواری نکن آنتونیون ِ بادمجون دوست!

رودولف:

چنتا موردو بدون نقل قول کردن بگم تا بیاد دستتون چند چندیم..

1.مشکلی در مورد همراه نیست.. ولی لطفن فقط 1 نفر!
2. اگه قرار باشه بریم پارک با صبح موافقم و اگه قضیه رستوران باشه بعد از ظهر.
3. توجه کنید.. بعضی از دوستان دارن از شهرستان میان و راهشون دوره. باید سریع برنامه رو جمعبندی کنیم که بتونن بیان.
4. شخصن با رستوران موافق ترم، کافه های طهران معمولن شلوغن و مملو از دود سیگار! که به شرایط سنی دوستان نمی خوره.
5. هوا اونقدرام سرد نیست دوست ِ من.. : ) نه بارونی داریم و نه برف.. نگران نباشین.
6. دوستانی که مشکل ِ درس و زندگی و اینا دارن، لطف کنن ساعت های خالیشونو بگن که تا اونجا که میشه بتونیم کاری کنیم اونا هم حضور داشته باشن.
7. مشکلی بابت هماهنگی با خانواده ها نیست حتی، هر کسی همچین مشکلی داشت پیام شخصی بده، شماره همراه میدم.. خانواده ها تماس بگیرن و بعنوان مدیر جلسه صحبت می کنم.
8. دوستان توجه کنن احتمالش خیلی خیلی زیاده که دیگه از این موقعیت ها پیش نیاد، احتمالش زیاده که سال آخر فعالیت جادوگران باشه.. پس اگر می خواید کاری کنید.. الان وقتشه : )

گلرت:
نقل قول:
من خیلی دوست دارم بیام ولی به دلیل دور بودن بیش از حد بوشهر از تهران نمیتونم...

و رون ویزلی عزیز:

ما خوشحال می شیم شما رو در کنارمون داشته باشیم.. اگر بتونید هماهنگ کنید و تشریف بیارید که اوج سعادته. اگرم نشد ایشالا خودتونو برای دی ماه و تولد سایت آماده کنید : )

رز:
نقل قول:
مثل خیلی های دیگه منم خیلی دوست دارم بدونم این نویسنده هایی که توی سایت هستند در واقعیت چه جوری هستند. ولی..... رودولف کامل توضیح داد چه مشکلاتی می تونه وجود داشته باشه.

در این مورد بطور کامل توضیح دادم.. اگه مشکل خاصی هست بگید تا رفع کنیم.

دوستان خواهشن به دیگران هم خبر بدین تا زودتر برنامه ریزی هامون تموم بشه.

مرسی

پرنس ; )

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
مثل خیلی های دیگه منم خیلی دوست دارم بدونم این نویسنده هایی که توی سایت هستند در واقعیت چه جوری هستند. ولی..... رودولف کامل توضیح داد چه مشکلاتی می تونه وجود داشته باشه.

ویرایش شده توسط رز زلر در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۴ ۱۵:۲۹:۳۳

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
عالیه ....ولی.....
خب ماها که نمی تونیم بیایم چی؟ما مشهدیم بعد چطور بیام؟
سیریوس تو که قضیه ی dadyمنو می دونی نمی دونی؟

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.