هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظر انجمن شهر لندن
پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
با سلام به ناظران محترم

من الان قصد گرفتن مجوز ندارم فقط اومدم یه مشورت بکنم برم

من به فکرم رسید یه تاپیک بزنم به اسم ((آموزش ارزشی نویسی))
که در اون کاربران ارزشی سایت ( که ماشا اللاه تعدادشون هم کم نیست) بیان پست های ارزشی بزنن

البته این تاپیک احتمالی در چند شکل به کار ادامه میده
1 نوشتن داستان های دمباله دار ارزشی( البته داستان های که توی پنج یا شش پست تموم بشن)
2 نقد ارزش پست ها یا تاپیک های دیگه در هر جای سایت
3ـآموزش ارزشی نویسی به افراد کم سواد( هر کی نمیتونه ارزشی بنویسه بیسواده )

4 انتخاب ارزشی ترین کار بر ماه و سال و. فصل و ....

5 برگذاری امتحانات ارزشی ( یعین یه تعداد سوال ارزشی میدیم ملت بیان جواب بدن هر کی هم که حال داشت بیاد صحیح کنه)

6 و ....( این آخری خیلی مهمه)

البته باز هم میگم من الان فقط میخوام نظرتون رو بدونم بعد از دونستن نظر شما( امیدوارم چه مخالف چه موافق توی چند خط نظرتون رو بدین) البته این یک بار رو دور از ارزشی بازی باشه لطفا)

من با چند نفر دیگه که شاید عضو فعال این تاپیک باشن مشورت میکنم در صورت توافق و اجازه ی شما این تاپیک زده میشود

البته چون این کلاس توی محلی شبیه به میدون انقلاب برگذار میشه اینجا در خواست دادم

البته لازم به ذکر است که مطالب این تاپیک کاملا ارزشی خواهد بود.

من منتظرم

بای بای

=========================
خب این تاپیک هیچیش شبیه تاپیک های معمولی نیست ! جای فکر کردن داره ! پس فکر می کنم روش !
در حال بررسی !

=-=-=-=-=-=
اين جور كه معلومه اين تاپيك رول پليينگ نيست بنابراين شما نبايد پيشنهادتون رو تو اين انجمن بديد
، ولي اگه به صورت رول پليينگ ميخواد باشه ، به عنوان مثال ، كلاس ارزشي نويسي! ميشه يه كاريش كرد ، در غير اين صورت خير ! ميتونيد پيشنهادتون رو توي گفتگو با مديران پي گيري كنيد همچنين ميتونين با ناظرين فروم هاي ديگه مشورت كنين و مجوز بگيريد
من فكر ميكنم جوريه كه رول پليينگ نميتونه باشه!
به هر حال همينجا اعلام كن
با تشكر
ماندانگاس

بررسي شد!

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۰ ۱۷:۱۶:۱۹
ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۱ ۱۹:۴۳:۱۴

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
اولا: آقاي رونان عزيز چيه بابا...! روني كوچولو...!
دوما: ماروولوي عزيز...من در اون حدا هم كه فكر مي كني، علاقه مند به تاپيكم نيستم...يعني چرا...به نظرم كار خوبي بود...ولي خوب...در اون حد ها هم عاشقش نيستم كه...من فقط از كار دايي ناراحت شدم...اصلا انتظار چنين رفتاري رو نداشتم...يعني مثه اينه كه مبصر كلاس، به يكي بگه دوست نداارم تو كلاس باشي چون موهات سياهه...پاشو برو بيرون...! ناظرم نقش يه مبصرو داره...و وقتي ميگيم ناظر اختيار تام داره، در اين حد هم نيست با هركي دشمني داشت، تو هر كاريش مخالفت كنه(منظورم اين نيستا ها كه من با دايي جون مشكل دارم...!اصلا...خيلي هم دوسش دارم) بلكه فقط در حد مجوز دادن و گرفتن و نظم دادن و جلوگيري از بي نظميه...اگه بگيم ناظر اختيار تام داره، اون وقت اون بايد بتونه هر پست خوبي رو كه خوشش نيومد، خيلي راحت پاك كنه و هر پستبي خودي رو كه دوست داشت، پا نكنه...خوب اين اصلا منصفانه نيست...
اگه ممكنه كه فكر نمي كنم باشه،لطفا تاپيك رو با همون پستاش برگردونيد...اگه هم كه نه، خوب منم ولش مي كنم تاپيك رو و ديگه ساكت ميشينم سر جام...
نقطه سر خط...
با تشكر از دايي و ماروولو ي عزيز...رونان

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
خب !
ببین آقای رونان عزیز !
دوست من ، شما چرا داری خشن میشی ؟ ببین ، اولا یه چیزی رو این جا می خوام کاملا روشن کنم . توی قوانین اومده که ناظر در فروم خودش اختیار تام داره ! خب ؟ من اصلا منظوری نداشتم ، فقط می خوام بگم که بهتره روی حرفت فکر کنی ، می دونی من ناراحت نمیشم ، ولی ممکنه بقیه یه فکرای دیگری بکنن !
دوما ! اگر واقعا به تاپیکت علاقه مندی ، من یه نگاهی روش می ندازم ، واقعا اگر میشد درستش کرد ، من که مخالفتی ندارم . اگر دایی هم اجازه داد ، شما به کارش ادامه بده !
ولی من فکر نمی کنم اگر تاپیکی پاک شد ، دوباره امکان برگشتش باشه . به هر حال ! شما در همین جا دنبال کارت باش !
موفق باشی !

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب...ببخشيدا من دير دارم خشن مي شم...! سفر بودم...
خوب...پس دايي جون شما پاك كردي مال من رو...خوب به نظر من كه اصلا دليلت براي پاك كردن قانع كننده و منطقي بود...يعني اصلا ها...يعني مديريت كوئيرل در اين حد تاثير داشت...؟به هر حال...من درك نمي كنم شما رو...منظورت اينه كه چون خواستم جنبه ي طنز رو بيشتر كنم، و به جاي چاه، نوشته بودم معدن، يا اصلا بگيم بلد نبودم...نمي دونستم معدن نفت نداريم...بايد تاپيك كلا پاك شه...؟ ايول...!عجب ديكتاتوري..يادم مياد يه زمونايي براي اينكه اسم تاپيك رو عوض كنند، تاپيك رو اول قفل مي كردند، اسم رو عوض مي كردند، بعد بازش ميكردند...كرام عزيز هم احتمالا همين منظور رو داشته...ولي من نمي دونم شما چرا برداشتي پاكش كردي...خلاصه اتختيارات يه ناظر، قط در حد مجوز دادن يا ندادن و برقراي نظمه...شما مجوز رو به من داده بودين، و ديگه فقط به خودم مربوط ميشه كه اسم تاپيك چي باشه...انه اينكه چون اسمش اشتباهه، همه ي زحمتام رو به هدر بدين...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
من یه مجوز میخوام :برای
این تاپیک ه بعدا اسمشو میگم (فعلا اسم خاصی انتخاب نکردم )
یه چیزی مثل کافه ی خانوم پادیفورت می مونه اما بسیار پیشرفته تر اینجا محل صحبت ردن محشوق ها و عاشق های واقعی هستش .

======================

ویرایش ناظر ! : خب ، اولا که باید اسمشو درست و کامل بنویسی . چون باید از همان اول کار تاپیک اسم داشته باشد ! دوما ، از این دست تاپیک های عاشقانه داریم ! اتفاقا همین کافه ی خانم پادیفوت رو هم داریم .
پس از زدن تاپیکی که وجود داره ، تا حد امکان جلوگیری میشه ! مگر این که بتونی موضوع رو به سبکی دیگه نشون بدی ! پس منتظر هستم اگر می تونی توضیحاتتو کامل کن

ناظر جو گیزر انجمن ( ماروولو گانت ! )

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۴ ۱۷:۵۲:۵۷

ماجراهای دامبل و ملت ارزشی!!!
پیام زده شده در: ۳:۳۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
در راستای اینکه عده ای از دوستانی که اتفاقا خیلی هم خوب مینویسند کمی تا قسمتی تاپیک ""ماجراهای دامبل و خانواده!"" را با تاپیک""ماجراهای دامبل و ملت ارزشی!!"" یا ""ماجراهای دامبل و سه تفنگ دار!"" اشتباه گرفته اند میخواستم چندتا نکته رو بگم:

1-اگر میشه به عنوان ناظر بر روی داستان تاپیک تمرکز کنید و در جاهایی که عده ای به طور نامعقول نمایشنامه مینوسند تذکرهایی را بدهید تا این مشکل به وجود نیاید.

2-تاپیک فوق در حال حاضر به صورت خیلی ارزشی ای به طرفداران دو نفر تبدیل شده که هر گروه نمایشنامه ی دلخواه آن فرد را مینویسند.

این دو نکته بس است!

اصلا منظورم این نیست که در حال حاضر در تاپیک دخالتی انجام بدهید بلکه میخواستم بگم که یه توجهی بکنید که از این به بعد این شکلی شد برخورد کنید.الان رو خودم و بقیه درست میکنیم!

پس از این به بعد بهش بیشتر دقت کنید...ممنون!

**آلبوس دامبلدور**
=-=-=-=-=-=-=-=
Roger That!

اوکی !

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۳ ۱۰:۱۰:۳۹
ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۳ ۱۷:۳۶:۴۰

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب...! تاپيك من رو هم كه سوت كردين رفت ديگه...نه...؟
چي بر سرش آوردين...؟مگه اجازه ندادين بزنم...؟! خوب من واسه پست اولش كلي زحمت كشيده بودم...تازه پست بعديش رو هم خورده بود...
=-=-=-=-=-=
تاپيك شما توسط كرام قفل شد و توسط من پاك شد
دليل كرام هم پست حاجي دارك لرد بود مبني بر اينكه ما چاه نفت داريم نه معدن نفت! فكر كردم تاپيك رو ديدي وگرنه ديرتر پاكش ميكردم
ماندانگاس

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۳۰ ۲:۴۵:۳۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
نقل قول:
هوووم...!سلام....!
من می‌خواستم تاپیک طنزی به نام "معدن نفت(!!!)" بزنم، که جریانش در مورد یه تشکیلات نفتی و استخراج نفت و چاه و پالایشگاه و اینا همه توی یه مجموعه توی وسط دریا ست، که توش شخصیت‌های سایت مثه دامبل و سرژ و کفی و کریچ و کرام و اینا در حال کارن و ماجراهای مختلفی رخ می ده توش...

می تونی بزنی تاپیک رو ، اما می ونی که موفق نباشه میقفله و سپس به دیار باقی ...
نقل قول:
خوب من میخواستم اگه میشه یه تاپیک بزنم به عنوان :
جام جهانی کوییدیچ :
این مسابقات امثال در لندن بر گزار میشه

فعلا که انجمنی راه افتاده به همین منظور که خیلی هم خفن است! ««اینجا»»

---

در ضمن دوستان نیان سر هر موضوعی یه عنوان بزنن و تاپیک راه بندازن بابا همن کاراتون سطح رول رو میاره پایین دیگه ! در مورد مجوز ها هم باید با یکی بشینم حرف بزنم ببینم چه تاپیک هایی زدنش درسته و چه تاپیک هایی نادرست ... خلاصه به زودی اعلام میشه!

ویرایش شده توسط سوِروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۲۸ ۱۷:۵۹:۱۴

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
خوب من میخواستم اگه میشه یه تاپیک بزنم به عنوان :
جام جهانی کوییدیچ :
این مسابقات امثال در لندن بر گزار میشه ،

در این تاپیک افراد با قرار گرفتن در یکی از تیم ها به مسابقه با یک دیگر می پردازند ؟

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوووم...!سلام....!
من می‌خواستم تاپیک طنزی به نام "معدن نفت(!!!)" بزنم، که جریانش در مورد یه تشکیلات نفتی و استخراج نفت و چاه و پالایشگاه و اینا همه توی یه مجموعه توی وسط دریا ست، که توش شخصیت‌های سایت مثه دامبل و سرژ و کفی و کریچ و کرام و اینا در حال کارن و ماجراهای مختلفی رخ می ده توش...

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.