هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اتاقی که درش همیشه قفله
پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

مار زبان خوب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
ممکن عشق یا راز یا سلاحی باش .ولی هر چی هست باعث ازبین
رفتن tom riddle(ولدر موت) می شود

Re: اتاقی که درش همیشه قفله
پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 92
آفلاین
سلام
اوي برايه تكميله حرفه lalaz-m بايد بگم كه قلب يه صدف معرفته كه وقتي روزنه هاش بسته بشه هيچ كس حتي شيطان هم نميتونه وارد بشه((نتيجه احلاقي:روزنه قلبتونو ببنديد))وخدا تو اون راز انسان هارو قرار داده
پس قلب فقط جايه عشق نيست
((ميدونم حرفم هيچ ربطي به تاپيك نداشت.ولي برايه اطلاع گفتم))
دوما چرا ميگين كه لرد ولدمورت بدون احساسه.اون خودش مظهر احساسه.مگه احساس فقط عشقه.وقتي عصباني ميشه يا خوشحال ميشه.
من كمابيش با lalaz-m موافقم.كمابيش حرفهاش منطقيه ولي من خودم ميگم رولينگ مثل دفعه هايه قبل مارو سورپرايز ميكنه.فكر ميكنم به ذهن رولينگ ميرسه كه ما حدس بزنيم عشقه يا چيزه ديگه ((حالا چيزهايي كه ما حدس ميزنيم))ولي رولينگ مطمئنم چيزيرو مياره كه هيچكدوممون فكرشو نميكرديم.مثل اينكه مودي((كراوچ))اسم هري رو تو جام انداخته و مرگخواره.
مطمئنم چنان مارو سورپرايز ميكنه كه بتركيم
يه نيرويه خاصه ديگس.يهنيرووي كه ناشناختسبرايه هري.عشق شناخته شدس.يه نيروييه كه هري تازه ميفهمه كه صاحب اين نيروه و با اون ميتونه لرد تو كتاب 7((يا 6 )) شكست بده.
البته من خودم اميدوارم كه لرد شكست نخوره چون نميخوام دوباره برم ازكابان

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

Re: پيش گويی بر باد رفته-اتاقی که درش همیشه قفله
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
هاگرید حرف جالبی زد یک نیروی پاک که در همه ی انسانهاست عشق یک نمونه اشه مثلا احساس همدردی و احساس محبت کردن و خیلی چیزایه دیگه
و ما می دونیم که اسمشونبر ذاتش پلید شد بد شد مغرور شد و خیلی چیزایه دیگه که از اون پاکی و معصومیت در آمد
من فکر میکنم که چون اسمشونبر می خواست که تا ابد زنده باشه اون نیرو بهش تعلق نمی گیره چون زیاد می خواد شاید اون نیرو یک نیروی باشه که با مرگ در ارتباط باشه و چون اسمشونبر نمی خواد بمیره نمی تونه اونو احساس کنه البته زیاد منطقی نیست ولی یکدفعه به فکرم آمد که با مرگ ارتباطی داشته باشه ولی امکانشم هست که عشق باشه
یه چیز دیگه به نظر من اسمشو نبر از حالت انسانی خارج شده و حیوان شده و اون احساس آدمارو نداره و این نیرو شاید احساس آدما باشه حالا هر احساسی که در وجود حیوان نباشه به گفته ی چوچانگ که گفته احساس هری قویه و به نظر من همین باعث شده تا حالا زنده بمونه
به نظر من احساسات صلاح خوبی هستن

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱:۰۰ جمعه ۷ اسفند ۱۳۸۳

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
من مخالف این هستم که توی اون اتاق فقط عشق باشه ! من هنوز هم معتقد هستم که اون اتاق مملو از نیروی مرموز جادوگرانه ! همون نیرویی که قبل از استفاده از چوبدستی هم در وجود اونها وجود داره ! همون نیرویی که مثلا باعث میشد که قبل از هاگوارتز هری وقتی از دست دادلی فرار میکرد یه دفعه از بالای دودکش سر در بیاره ! همون نیرویی که ولدمورت هم از اون نیرو داشت یعنی نیرویی ذاتی و پاک جادوگری اما اون خواست که نیرویی قوی تر داشته باشه ! نیرویی که بوسیله اون بتونه قدرتی فنا نا پذیر بدست بیاره و تا حدود زیادی هم موفق شد ! وقتی که چهارده سال ولدمورت در بین جادوگر ها نبود و پیروانش هم همه دستگیر شده بودن باز هم اسمش لرزه بر اندام جادگرها مینداخت ! حتی رون که چیزی از اون دوران یادش نبود با شنیدن اسمش وحشت میکرد ! حتی هرماینی که اصلا از دنیای جادویی خبر نداشت با شنیدن اسم اون لرزه بر اندامش میافتاد !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
عشقي كه خيلي قوي باشه نيرو هم به حساب مياد

فكر ميكردم اين سوال پيش بياد.....همه به پدر و مادراشون عشق ميورزن و اين نيرو در همه به مقدار كم يازياد وجود داره....ولي در هري...اگه دقت كرده باشين در اون عشق پدر هست...عشق مادر هست...عشق سيريوس هست...پس اين نيرو يا به گفته شما احساس قوي مقدارش خيلي زياده....

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ولي من اينطوري فكر نميكنم......من بازم ميگم كه اون نيروي عشقه چون تنها نيرويي كه باعث شد هري براي نجات سيريوس بره نيروي عشق بود.

من نميگم كه ولدمورت مادرشو دوست نداشت. مادرشو دوست داشت ولي از وقتي كه بنا بر حرف دامبلدور با جادوگرهاي بزرگ نشست و برخاست كرد و كلا تغيير كرد ديگه اين چيزا اهميتي نداشت.وقتي فقط جادوي سياه تمام فكر و ذكرش شد ديگه از عشق بدش اومد...نفرت تمام وجودشو پوشوند و ديگه اثري ازش نموند.

ولدمورت از عشق متنفر شد چون فهميد كه پدرش مادرشو در اصل دوست نداشت.نفرت از پدر ديگه تمام وجودشو پوشوند و اونو كشت و ميشه گفت مبدا از بين رفتن حس دوست داشتن همين نفرت از پدر بوده.چون هركسي هرچقدر هم كه بد باشه به محبت پدر و مادر نياز داره و در اصل پدر ولدمورت باعث شده اون از اين مهر و محبتي كه حقش بود بهره اي نبره و از پدرش متنفر شده....

خون مادر هري در رگهاي هري جريان داره چون ليلي با نيروي عشقش به هري جلوي ولدمورت ايستاد و اين مصونيت رو در اون ايجاد كرد.

در يك جاي ديگه ميگه كه: اين قلبت بود كه نجاتت داد.

اين هم دليلي ديگه بر وجود نيروي عشق در هري به مقدار بسيار زياد هست.

در مورد چاقوي سيريوس هم بايد بگم از نظر من نكته واقعا جالبيه....دسته چاقو سخته و نيروي عشق با مهر و محبت اونو اب كرده.....اين خيلي جالبه.....

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
چقدر جو فرهنگیه! من واقعا لذت می برم بچه ها فقط به هری پاتر فکر می کنند و لاغیر!
من یه سوالی دارم! یعنی چه ولدمورت نمی دونه عشق چیه؟ ولدمورت که هیولا نیستش آدمه و مطمئنا عاشق هم شده و شایدم هست! البته من موافقم که منظور دومبول عشق بوده ولی خوب اینم یه تضاد دیگس!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
علی جون من آواتارت را عوض کن خیلی شبیه هلناست الان چند جاست که من تو را با هلنااشتباه میگیرم کلی ذوق میکنم هلنا با من موافقه
اما این نکته ایی که گفتی تقریبا" درسته ... اما فقط اگر همزمان روی هم افسون ایجاد کنند اینطوریه ... اگر از نظر زمانی فاصله داشته باشه لرد میتونه هری را بکشه در ضمن فکر میکنم ولدی را با نیروی عشق از نظر روحی از بین ببرند . فهمیدین یا توضیح میخواهد ؟ منظورم اینه که چون ولدمورت نمیتونه عشق را درک کنه و ازش به شدت نفرت داره ممکنه نتونه اون را تحمل کنه

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پيش گويی بر باد رفته-اتاقی که درش همیشه قفله
پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۳

کوروش هخامنشی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
از پارسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
از اونجایی که هری و ولدمورت به علت چوبدستیهایشان نمیتوانند باهم روبه رو شوند . پس با همون نیرویی که تو سازمان اسراره هری می تونه ولدمورت رو شکست بده .

به جای آنکه به تاریکی لعنت فرستی، خود شمعی روشن کن.
تقدیم به بهترینم که همواره عاشق اویم :bigkiss:

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
اون اتاق حتما تمام ماجراى كتاب شش مىشه و اينكه شايد اصلا هرى توى كتاب شش مرد و بقيه داستان از زبان روحش باشه

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.