هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر بازرسین هاگوارتز
پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
هووم ، طی صحبت هایی که شد بحث های امتیاز دهی این تاپیک منتفی شد ! برای وارد نشدن به حریم شخصی ؟! استاد مراقبت ویرایشی توی امتیازات ایشون صورت نمیگیره ، اعلام این مورد هم صرفا برای این بود که ایشون متوجه بشن نظره ایشون چیه و نظره سایرین برای امتیاز دهی ، باشه تا برای امتیازات بعدی بیشتر دقت بشه .

بازرسین این ترم هم به این صورت هستن :

گابریل دلاکور : راونکلاو
بارتی کراوچ : اسلیترین
آنتونین دالاهوف : هافلپاف
پرسی ویزلی : گریفیندور

ممنون از همگی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
آقا اگر قرار باشه تکلیف دوم اینجوری باشه که به خواست معلم باشه،خب منم یه تکلیف دوم میدم 29 امتیاز اونوقت به دوستام 29 امتیازشو میدم،به بقیه 2 امتیازشو میدم..میگم خب این تکلیفه دومه و به خوم مربوطه و نظر خودمه و اینا!

نقل قول:
یا بگین اصلا تکلیف دوم ندن یا اگر میدن به همه امتیاز کاملشو بدن.

البوس جان الكي تهديد نكن. جوري حرف ميزني انگار من از عمد از تو امتياز كم كردم. منطق و استدلالت منو كشته!

نقل قول:
چون نگفتی که تکلیفت نباید رول باشه و کلا الزامی درش ایجاد نکردی . پس هرکس هر جور بخواد می تونه بنویسه و تو هم نمی تونی بگی چون رول بوده ازت امتیاز کم می کنم !

من با رول نوشتن تكليف دوم مشكلي ندارشتم. تو تو رولت تيكه اي كه تحقيق كردي در قالب رول رو به من نشون بده بوقي!

نقل قول:
انقدر سخت نگیر ! به هیچ جا نمی رسی !

قرار نيست من به جايي برسم از هاگوارتز!!

-----
بسي براي پستهايي كه اينجا خورده متاسفم!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به آنتونین :
وقتی میگم که بازرسین امتیاز بدن بحث نکن که استاد امتیاز داده و این حرفا ، خودت امتیازشو بده ! در هر صورت دیگه اهمیتی نداره ، بازرس مسئولیت رسیدگی به امتیاز دهی رو نداره

در هر صورت بحثی ادامه داده نشه
موفق باشید

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۴ ۲۰:۴۳:۰۴

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ه بارتی:

من علاقه ای به تاپیک حیاط هاگوارتز که اتفاقا سعی میکردی فعالش کنی اول ترم ندارم.آلبوس تهدید کرده بود و من خواستم بش بگم این عملت عکس العمل هم داره و نباید این کارو کرد و اصولا اینجوری حرف زد.

در مورد اون نقل قولی هم که از مدیر مدرسه آوردی،توش گفته شده که اگه استاد رسیدگی نکرد بازرسا رسیدگی کنن و امتیاز کم کنن که اتفاقا دنیس در دفتر استادا کلی هم توضیح داد ولی تو دوباره اومدی میگی نقد کامل بذار خوب استاد توضیحاشو هم در پستی که در کلاس مربوطه زده گفته هم دردفتر استادا کلی توضیح داده دیگه نقد کامل چیه؟جز یه بهونه!

به پرسی:

طبق نقل قولی که بارتی آورده مدیر گفته اگه استاد مربوطه رسیدگی نکرد بازرسا وارد عمل بشن در حالی که دیدیم دنیس کلی در دفتر استادا در جواب اعتراضات شما توضیح داد و رسیدگی کرد ولی اعتراضاتتونو وارد ندونست با توضیحاتی که داد پس در مورد دو پستی که اینجا گذاشتی تا بازرسا بخونن نمیتونی امتیازی اضافه کنی چون خود استاد رسیدگی کرده.

پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
به آنتونین دالاهوف و آلبوس دامبلدور :

اگر می خواین واسه همدیگه شاخ و شونه بکشین و بگین ما اینکارو می کنیم و اونا اینکارو می کنن و غیره و غیره و ... می تونین به تاپیک حیاط هاگوارتز برین و با هم صحبت کنین .

آنتونین دالاهوف گفته :

نقل قول:
نقل قول:
طبق پستی که در تاپیک دفتر اساتید (پست شماره 496) زدم و دنیس رسیدگی نکرده ... لطفا هر چه زودتر یه رسیدگی بکنین !
اگه هنوز اعتراض داری قضیه ش جداس،ولی بر خلاف چیزی که گفتی دنیس تو دفتر اساتید جوابتو داده و رسیدگی کرده.
خب ... من دو روز پیش به ایشون گفتم که یه نقد کامل از پست من راه قرار دهند که هنوز هم قرار نگرفته .
طبق صحبتی که مدیر در نمی دونم کدوم تاپیک داشته ، اگر استادی ... به صحبت یکی از دانش آموزان پس از 24 ساعت جوابی نداد و رسیدگی نکرد ، بازرسین باید وارد عمل بشوند ...

ویرایش :

استرجس پادمور ، مدیریت هاگوارتز در تاپیک تابلوی اعلانات صحبت بالا رو از خود بروز دادند . پست شماره 89 :
نقل قول:
2-بعد از گذشت 24 ساعت از شکایت دانش آموز شما میتوانید وارد عمل شده و تصمیم گیری خود را به عمل آورید ضمنا 3- از گروه استادی که به شکایت رسیدگی نکرده کم نمایید.

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۴ ۱۹:۱۲:۲۰

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
در مورد پست 9 آلبوس دامبلدور:

تو که بقول خودت بابابزرگی باید بدونی اینجا دفتر بازرساس و پستت به این شکل که مثل یه بازرس حرف زدی اشتباه س، بعنوان استاد یا باید موارد مورد نظرتو تو دفتر اساتید بگی یا مثل این پست شماره 12 مطلبی برای گفتن به بازرسا داشته باشی.

نقل قول:
خب دارین هاگوارتزو دوباره به گند میکشین..به نظرتون من نمیتونم دلیل بیخود گیر بیارم از تمام هافلی ها امتیاز کم کنم؟مثلا چرا تو اواتارت عکس دختره در حالی که من دوست دارم عکس پسرهای سیفیت باشه،پس 100 امتیاز از گروهت کم میشه تا آدم شی

این تهدیدا بیخوده چون استادای هافلپاف هم میتونن در یه عکس العمل طبیعی اینکارو با گریف بکنن تا بقول خودت آدم شی.

نقل قول:
نمیدونم تا حالا در مورد نماینده یه گروه برای اعتراض های گروهی چیزی شنیدی یا نه..به هر حال وقتی پرسی تو هاگوارتز حرفی میزنه همه و همه اعضای گروهش حرفشو قبول دارن چون خود پرسی بیشتر به فکر خورده نشدن حق هم گروهیاش و گروهش هست.

پرسی کارش بیشتر از اینکه اعتراض گروهی باشه شلوغ کردن و متشنج کردن جو بود.در ثانی من خودم حتی وقتی اعتراض داشتم به نمره ای که پرسی بم داده بود اعتراض کردم اونم دو نمره برای از سر بازکردن به من داد از طرفی تیکه هم اومد که بیشتر تلاش کن ولی با اینکه اعتقاد داشتم نمره م کمه دیگه حرفی نزدم و بنظر استاد تمکین کردم ولی پرسی اینکارو نمیکنه و کار اشتباه رو هنوزم داره ادامه میده.

نقل قول:
بازرس های این ترم به شدت ضعیف هستن.به این ترتیب قرار باشه پیش بره هاگوارتز نابود شده س..یا خود مدیر شخصا این مواردو رسیدگی کنه یا ما هم مجبور میشیم به طریق دیگه امتیاز بدیم.

تا همینجا هم اگه من و بعضی وقتام پرسی بالای سر امتیازا نبودیم خیلی اینور اونور شده بود امتیازا و کارای هاگوارتز.

----------------

گابریل گفته:
نقل قول:
علت ضعف بازرسین تا اینجا اینه که میخوان واقعا گروه خودشون برنده بشه!

در واقع درستشم همینه یعنی بازرس هر گروه باید بیشتر به اعتراضا و کارای گروه خودش رسیدگی کنه ولی اگه تو شرح امتیازات ببینی در کلاس گیاهشناسی که استادشم یه هافلپافیه اتفاقا خودت توی گروه اسلایترین امتیازت اشتباها قرار داده شده بود که چون بازرستون نبود من درستش کردم و امتیازت به ریون اضافه شد و تاثیری زیادی هم داشت تو جمع نمراتتون!! از طرفی مشکلی توی استادای هافلی هم بوده گفتم مثل اخطار اول ترم و...

-----------------

بارتی گفته:
نقل قول:
طبق پستی که در تاپیک دفتر اساتید (پست شماره 496) زدم و دنیس رسیدگی نکرده ... لطفا هر چه زودتر یه رسیدگی بکنین !

اگه هنوز اعتراض داری قضیه ش جداس،ولی بر خلاف چیزی که گفتی دنیس تو دفتر اساتید جوابتو داده و رسیدگی کرده.

-----------------
در مورد دو پستی هم که پرسی برای بررسی داده قبلا هم اینجا و هم در دفتر اساتید کلی بحث شد و با توجه به اینا من نظرم اینه که با توجه به توضیحات خود استاد و اینکه پاسخگو بوده در برابر اعتراضات،توضیحاتش منو قانع کرد و معتقدم امتیازاتی که داده درسته و نیاز به تغییر نیست.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
» سلام ! اینم نقد و یکسری صحبت هایی که من دارم

[spoiler=صحبتی با دنیس]اگر نظر منو بخوای ... باید بگم که به خاطر رول بودن یا نبودن تحقیق دومی نمی تونی امتیاز کم کنی ... چون نگفتی که تکلیفت نباید رول باشه و کلا الزامی درش ایجاد نکردی . پس هرکس هر جور بخواد می تونه بنویسه و تو هم نمی تونی بگی چون رول بوده ازت امتیاز کم می کنم !
نقل قول:
2. تحقيقي در مورد چگونگي "جفت پا تو دهن زدن" جانوران انجام بديد! (جهت كسي اطلاعات رجوع شود به تدريس) ««10 امتياز»»
بعدم ، چون طبق قوانین تکالیف این ترم باید رول باشن ، بازم نمی تونی همینطوری به خاطر این دلیل بی سر و ته امتیاز کم کنی .
تکلیف دوم رو هم معمولا می دن که یه فردی که مثلا رول نویسیش خوب نیست یه امتیازی بیاره . نمونش کلاس منو ببین . راحت می تونم از بچه های هافل و یا ... امتیاز کم کنم .

سعی کن کمی آسون تر بگیری . انقدر سخت نگیر ! به هیچ جا نمی رسی ![/spoiler]
[spoiler=نقد پست پرسی ویزلی] آخر پستتت ته خنده بود . کلی حال کردم ، وسطای پست زیاد جالب نبود (توضیحات هرمیون) ... اوایل پستت هم جالب بود .
به خاطر یکسری مشکلات مثل اون توضیحات خسته کننده و ... من بهت 29 می دم ![/spoiler]
[spoiler=نقد پست آلبوس دامبلدور] پست جالبی بود و همونطور که گابریل هم گفت ، اولش زیاد خوب شروع نشد ... ولی آخرش خوب بود .
کلا پست خوبی بود . فقط یه جا باید پاراگراف رو عوض می کرد و اینتر می زدی :
نقل قول:
حیوون که انگار احساسات نداشت ...
اینجا باید پاراگراف رو عوض می کردی و قبل از شروع این جمله یکی دو تا اینتر می زدی و خب البته این به پست کمی لطمه می زد ... دو امتیاز اینجا !

اشکال نگارشی هم داشتی و بهتر بود یه جاهایی از "،" استفاده کنی . یک امتیاز !

در کل پست طنز خوبی بود ، بی ناموسی در حد پرفکت اگر به استاد هم احترام بذاریم و یک امتیاز به خاطر اینکه گفتی اژدها سفیده ازت کم کنیم می شی 26 ... که من همون 27 رو می دم ![/spoiler]
[spoiler=صحبتی با بازرس ریونکلا و گریفندور]لطفا بازرسین ریونکلا و گریفندور به این پست (پست شماره 735) نیز رسیدگی کنین !

طبق پستی که در تاپیک دفتر اساتید (پست شماره 496) زدم و دنیس رسیدگی نکرده ... لطفا هر چه زودتر یه رسیدگی بکنین ![/spoiler]

پیام زده شده در: ۷:۳۴ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من از گابریل عزیز تشکر میکنم که رسیدگی کرد و امیدوارم به زودی امتیازاتم درست بشه.اما... !

آقا اگر قرار باشه تکلیف دوم اینجوری باشه که به خواست معلم باشه،خب منم یه تکلیف دوم میدم 29 امتیاز اونوقت به دوستام 29 امتیازشو میدم،به بقیه 2 امتیازشو میدم..میگم خب این تکلیفه دومه و به خودم مربوطه و نظر خودمه و اینا!

یا بگین اصلا تکلیف دوم ندن یا اگر میدن به همه امتیاز کاملشو بدن.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
سلام.

از این به بعد به جمع بازرسین اضافه میشویم! از همین اول رسیدگی میکنم که نگن بازرس ریون این طوریه اون طوریه!

----

نقل قول:
بازرس های این ترم به شدت ضعیف هستن.به این ترتیب قرار باشه پیش بره هاگوارتز نابود شده س..یا خود مدیر شخصا این مواردو رسیدگی کنه یا ما هم مجبور میشیم به طریق دیگه امتیاز بدیم.

علت ضعف بازرسین تا اینجا اینه که میخوان واقعا گروه خودشون برنده بشه! هیچ اهمیتی نداره که کی ببره کی نبره! مهم اینه که ما دور هم باشیم و لذت ببریم، حرص و جوش خوردن سر این مسائل مهم نیست. اعتراض ها خیلی زیاد شده چون هرکس که امتیاز زیر سی میاره میاد شکایت میکنه! پیشنهادم اینه که پست من رو توی کلاس دنیس بخونید و بعد نمره رو نگاه کنید! اما من با دنیس موافقم، پستم اشکال بزرگی داشت که دقیقا بهش اشاره شد. از نظر خودم امتیازم خیلی خیلی هم خوب بود!

فقط کافیه همه یکم لطافت و گذشت داشته باشند!

----

بررسی پست آلبوس دامبلدور :

یک مشکل پست شما استفاده از کلماتی بود که کاملا از نظر دستوری به کار بردنشون کنار هم دیگه غلط بود. مثلا این جمله :

نقل قول:
دامبلدور که با بررسی ته حیوان(!)فهمید وی پسره با علاقه بیشتری بهش نزدیک شد

و این جمله :
نقل قول:
حیوون که انگار احساسات نداشت با دید طعمه خوشمزه ای به دامبلدور خیره شده بود و با بدجنسی اشاره میکرد که نزدیک تر بشه

تو پاراگراف ِ اول پست بودند که لحنشون با هم تفاوت داشت! من به شخصه این اشکال رو بهش توجه میکنم چون توی پستت پیدا بود. و به نظرم دو امتیاز از این باید کم میشد!

دو تا اشکال نگارشی هم بود که چون پستت کوتاه بود به چشم می اومد :
-نقل قول:
استاد دنیس با خوشحالی از پیشرفت دامبلدور با خوشحالی بهش خیره شده بود و ته دلش به ریشش میخندید که تکلیف سخت داده حال دانش آموزا رو بگیره!

با اینکه پست طنزه ولی باید به این مسائل خیلی کوچیک هم توجه بشه!

و یه اشکال دیگه حرکت جفت پا رفتن بود.

سوژه به نظرم خوب شروع نشده بود ولی خوب تموم شد! من از فضاسازی هم امتیاز کم میکنم! پس در کل فکر میکنم پست شما 14 امتیاز رو به خاطر طنز خیلی خوب و بیناموسی هنرمندانه از من میگرفت. و از ده نمره من اگر جای ِ دنیس بودم به پستت از ده نمره 5 نمره میدادم که جمعا میشه 19 !

24امتیاز کل با حساب نمره ی کامل تکلیف دوم! = 14 + 10 .

( همم، من در حدی نبودم که پست آلبوس رو نقد کنم! ولی این نقد رو انجام دادم که البته خیلی خیلی دقیقه و مطمئنم که هیچ استادی این طور با دقت نقد نمیکنه! )

پس من امتیاز دامبلدور رو 24 در نظر میگیرم ! البته بدون توجه به تکلیف دوم چون به نظرم فقط خود استاد میتونه راجع به تکلیف دومش صحبت بکنه. من نه ایده ی ایشون رو در حالت های مختلف میدونم و نه خودم این ایده رو دادم! فقط سعی کردم توی تکلیف خودم " جفت پا زدن " رو نشون بدم!!

-----

پست پرسی:

به نظرم فضا سازی خوبی داشت! یه چند جا جمله های قاطی گفته شده بود که صدمه نمیزد! سوژه جالب بود! خوشم اومد.. کاملا هری پاتری هم بود ! نوربرتا و اینا ! ادغام دو تا تکلیف یک مقداری خیلی کم بود !! پست زیاد طنز نبود، طوری که آدم بخنده ( به جز آخرش که دامبل گفت اون اضافی بود ! ) من روی هم رفته امتیاز پست پرسی ویزلی رو :27 امتیاز در نظر میگیرم.

**

در مورد پست چو چانگ هم اگه میشه سایر بازرسین یه تجدید نظری بکنید. چون : 1) پستش یک سبک جدید داشت! 2) طنز بود! 3) سوژه اش خوب بود! 4) سیزده برای این پست خیلی کم بود! حداقل هجده فکر میکنم حقش بود!

با تشکر

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پستمو ویرایش کردم و پست تو رو هم اضافه کردم آلبوس عزیز. دقیقا حرف درستی زدی ، مطمئنا این ترم با مشکلات زیادی رو برو هستیم ... باید ببینیم چی میشه . متاسفانه اساتید هم به توصیه من توی پستم در دفتر اساتید توجه نکردن هنوز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.