هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
این حرف رو پرسی زمانی که بازرس بوده در این پست زده!
نقل قول:
باید بگم که استاد در صورت تمایل میتونه رول هایی که بعد از تاریخ اعلام شده در سایت میخوره رو در نظر بگیره و بهشون امتیاز بده !

شما حرف بازرستون رو هم قبول ندارید؟
لطفا نگید که پرسی هم اشتباه کرده. ایشون بازرس بودن و بیشتر از هر کسی بر قوانین آگاهی و تسلط داشتن.

امیدوارم مثل همیشه که حرف پرسی سند بود و وقتی چیزی می گفت حتما باید اجرا می شد الان هم همین طور باشه.

طبق این حرف پرسی 12 امتیازی که از هافلپاف کم شده کاملا اشتباه بوده!

لطفا بازرس رسیدگی کنه.
ممنون!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۷ دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
به ايگور :

الان رسيدگي مي شه و امتيازات جديد در شرح امتيازات زده مي شه !

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب يه مساله اي توسط استرجس پادمور در دفتر مديريت مطرح شد كه به اون رسيدگي كردم!

به بارتي:

شما به تكليف هايي كه 8 بهمن زده شده همونجور رفتار كردين كه با تكاليف منظم و سر وقت زده شده بودن رفتار كردين و اين درست نيست.

زمان تدريس شما تا 7 بهمن هست و اعضا تا اون موقع وقت فرستادن تكليف دارن،اگر بعد اين تكليف بفرستن نبايد مورد قبول شما باشه..اونم دو نفر!(باز اگر يه نفر بود كه تازه وارده ميگفتيم چون نميدونه و هنوز زياد آگاه نيست اين كارو كرده ولي دو نفر دانش آموز مجرب اين كارو كردن)!پس يه بررسي بكن و امتيازات اين افراد رو حذف كن و دوباره تقسيم كن واز اين حرفا!

پ.ن.از اين به بعد به دليل توهين از گروهي امتياز كم نميشه مگر اينكه خيلي وحشتناك باشه پست پاك ميشه يا قسمتيش ويرايش ميشه.

همين!ممنون.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
استعفاي شما مورد قبول بنده نيست.در حال حاضر هاگوارتز به شما نيازه داره و من حاضر نيستم شما رو از دست بدم.اگر واقعا وقت تدريس نداريد يا هر دليل ديگه با پيام شخصي اطلاع بديد تا بررسي كنم.
چي شد ؟
چون من خيلي گولاخ (كپي رايت باي ققي) هستم تو هاگوارتز مي مونم و به عنوان استاد مراقبت از موجودات جادويي تدريس مي كنم .
البته حاضرم به عنوان نماينده ي اسليترين در شوراي هاگوارتز هم باشم

بابا ... من اعتراض دارم ... همه ي گروهها نماينده دارن غير از ما !

به هر حال من توي هاگوارتز مي مونم !

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
هيچ اختياري در نحوه ي امتياز دهي و كلاسم ندارم (پرسي هم اين دليل رو براي تسعفا داشت)

شما اختيار كامل تو كلاستون داشتيد ولي وظيفه بازرس اينه كه بعد از اعتراض به كلاس رسيدگي كنه و مشكل رو حل كنه.حالا يه بار حق با استاده و يه بار حق با دانش آموز!اين تشخصيش با مديريت هست.

نقل قول:
استعفاي خودم رو از مقام مدرس مراقبت از موجودات جادويي مي دم !

استعفاي شما مورد قبول بنده نيست.در حال حاضر هاگوارتز به شما نيازه داره و من حاضر نيستم شما رو از دست بدم.اگر واقعا وقت تدريس نداريد يا هر دليل ديگه با پيام شخصي اطلاع بديد تا بررسي كنم.

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد خودم با پروفسور .... پروفسور كه نه . پرسي عزيز موافقم !

درسته من كم آوردم جلوي ايگور و اين حرفا !
ولي من هنوز روي نظرم هستم .

اينم كه شما مي گين :
نقل قول:
و تحسین میکنمت که چهار دستی چنگ زدی به استادی و حاضری هر اعتراضی رو بپذیری که استاد باقی بمونی
خب ... من اصلا نمي خوام در مقام استادي بمونم ... اگه تا اينجاشم موندم فقط به خاطر يه نفر بوده اونم باب آگدن .
دليل خاصي نداره ...
ولي بگم كه استادي هيچ گلي به روي من نزده كه انقدر واسش حرص بزنم , غير از اينكه وقت منو بگيره چيزي نداره .

از مديريت كاملا شاكيم ... پست قبليم رو هم از روي ناچار زدم .
تمامي تدريس هاي من موضوعاتشو همه چيزش آماده است و همين .
ولي بگم :
هيچ اختياري در نحوه ي امتياز دهي و كلاسم ندارم (پرسي هم اين دليل رو براي تسعفا داشت)

استعفاي خودم رو از مقام مدرس مراقبت از موجودات جادويي مي دم !

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۲۰:۵۹:۰۹

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
مثل اين ميمونه كه پروفسور ويزلي در كلاس پرواز و كوييديچ بگه كه قوانين و خطاها رو از خودتون در بياريد. ديدي كه همه در اون كلاس از رو كتاب نوشتن و امتيازي كم نشد از كسي! چون اصلش يادگيري است!

پروفسور ویزلی خودش گفت که از روی کتاب بنویسید و اگر نگفته بود امتیاز کم میشد اگر کسی رو از کتاب مینوشت .

در ضمن ، پروفسور ویزلی حماقت کرد که از کسی امتیاز کم نکرد ، چون فکر نمیکرد اگر به دو نفر 30 بده ، فکر میکنن بهترین رول نویسن و همیشه انتظار امتیاز 30 دارن !!

نقل قول:
به بارتي كراوچ :

شما در کلاستون مسئله ممنوعیت نوشتن از جایی رو مطرح نکرده بودید،‌ اگر مطرح کردید لطفا نشون بدید، دوم اینکه استفاده از کتاب یا بخشی از کتاب های موجود حتی کتاب های اصلی هری پاتر هم هیچ مشکلی نداره،‌ مهم نمایشنامه نویسیه که شخص باید به بهترین شکل اون رو انجام بده،‌ حالا ایده از هر جا گرفت مهم نیست،‌ هدف مدرسه برپایی مکانی برای بهتر شدن سطح نمایشنامه نویسیه،‌ نه تخریب ایده های جدید،‌ در امتیاز دهی خود تا فردا ساعت 12 شب وقت دارید بازنگری کنید و گرنه از گروه شما امتیاز کسر میشه و به هافلپاف امتیاز اضافه میکنم.

چه جالب

اولا اینکه ، گفتی که شخص باید به بهترین شکل اون رو انجام بده ، کپی کردن از روی کتاب بهترین شکل نیست و از نظر من مزخرف ترین شکله !

خیلی خنده داره که با وجود گذشتن 5 ترم از هاگوارتز ، هنوز اعضایی هستن که برای جواب دادن به تکالیف از کتاب های هری پاتری استفاده میکنن ، کاری که ترم اول انجام میشد !!

در ضمن ، قرار نیست برای هر اعتراض مسخره ای ، بازرس بیاد به استاد بگه انقدر وقت دارید و از این چرت و پرتا !!

نقل قول:

به ايگور :
خب من وقت ندارم فردا بيام ... همينجا بگم كه ايده ي ايشون جديد نبود ... ولي با اين حال چون شما خواستين امتياز رو بهش مي دم و نمرش مي شه 30 !

تو شرح امتيازات هم مي زنم !

امتياز آلبوس رو هم مي دم !

*جفتشون 30 شدن*

برات متاسفم !

دو تا اعتراض از دانش آموز و یه اعتراضه بازرس انقدر ارزش نداره که همینطوری الکی به دو نفر 30 تعلق بگیره ! خیلی جالبه ، با وجود خلاف هایی که توسط هافلپاف صورت میگیره توی هاگوارتز ، هر چیزی میشه دو نفر میریزن اینجا و اعتراض و بحث و پست و جیغ و داد و گریه که چرا امتیاز ما اینطوری شده ! فکر میکنم شما فکر میکنید شرکت توی کلاس ها یعنی گرفتن امتیاز 30

و تحسین میکنمت که چهار دستی چنگ زدی به استادی و حاضری هر اعتراضی رو بپذیری که استاد باقی بمونی

همینم زیاد بود !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۱۴:۲۷:۲۶

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ايگور چرا هي پستتو پاك مي كني هي مي فرستي ؟

اومدم خوندم خواستم جواب بدم ديدم پاك شده ...

دوباره ديدم هست !

به ايگور :
خب من وقت ندارم فردا بيام ... همينجا بگم كه ايده ي ايشون جديد نبود ... ولي با اين حال چون شما خواستين امتياز رو بهش مي دم و نمرش مي شه 30 !

تو شرح امتيازات هم مي زنم !

امتياز آلبوس رو هم مي دم !

*جفتشون 30 شدن*

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۰ ۲۲:۵۷:۳۲

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام این پست ها رو خوندم

به بارتي كراوچ :

شما در کلاستون مسئله ممنوعیت نوشتن از جایی رو مطرح نکرده بودید،‌ اگر مطرح کردید لطفا نشون بدید، دوم اینکه استفاده از کتاب یا بخشی از کتاب های موجود حتی کتاب های اصلی هری پاتر هم هیچ مشکلی نداره،‌ مهم نمایشنامه نویسیه که شخص باید به بهترین شکل اون رو انجام بده،‌ حالا ایده از هر جا گرفت مهم نیست،‌ هدف مدرسه برپایی مکانی برای بهتر شدن سطح نمایشنامه نویسیه،‌ نه تخریب ایده های جدید،‌ در امتیاز دهی خود تا فردا ساعت 12 شب وقت دارید بازنگری کنید و گرنه از گروه شما امتیاز کسر میشه و به هافلپاف امتیاز اضافه میکنم.

موفق باشی.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب به دنيس اول مورد آخري رو بگم :

نقل قول:
نقل قول:
بارتي كراوچ نوشته :
نيازي نيست براي اينكه به اعضاي سايت نشون بدين خيلي گُلاخ (كپي رايت باي پرسي) يا خيلي گولاخين (كپي رايت باي ققي) يا هر چيز ديگه اي كه هستين تو هاگوارتز نشون بدين ... اگه خيلي استادين تو رول نويسي يكم تو انجمن هاي ديگه به زحمات شما خوابيده شركت كنين !

دنيس نوشته :
اين ها چه ربطي به حرفاي من داره؟ من احساس ميكنم بهم توهين شده! لطفا بازرس به اين مورد هم رسيدگي كند!
خب من اينو كلي گفتم ... ديدي كه ستاره هم گذاشتم !

دوما :
دنيس نوشته :
نقل قول:

ببينيد مثل اينكه من منظورمو بد رسوندم!
شما تدريستون از تو كتاب بود، من نميگم مشكل داره! آدم وقتي هري پاتر خونه، كتابو حفظه! من تدريستونو ميخونم ميفهمم كه شما اينو از تو كتاب نوشتي و حتي ميفهمم كه شما از كدوم صفحه نوشتي!
شما به عنوان تكليف يه سري سوال در آورده بودي كه همه ي جوابشو ميشد از يك صفحه ي كتاب در آورد. سوال هارو از يه صفحه و پشت سر هم در آورده بودي!
بدون اينكه بگي خلاقيت خودتون رو بكار ببريد و مثل من درستش رو از كتاب ننويسيد! و فقط نوشته بوديد مثل "برداك مالدون" ننويسيد كه من ننوشتم!
من نميدونم اين چه مشكلي داره كه من از تو كتاب نوشتم! چون رول هم داشت تكليفم و كامل بود. اينجا دروازه ورود به ايفاي نقش نيست!
حالا شما الان داري ميگي تو كلاس من از كتاب ننويسيد و از خودتون در بياريد. خب اين مربوط به الان است نه مربوط به كلاسي كه تموم شده و شما هيچ توضيحي در اين مورد نداديد اون موقع.
مثل اين ميمونه كه پروفسور ويزلي در كلاس پرواز و كوييديچ بگه كه قوانين و خطاها رو از خودتون در بياريد. ديدي كه همه در اون كلاس از رو كتاب نوشتن و امتيازي كم نشد از كسي! چون اصلش يادگيري است!
اگه اين قانون است بايد تو همه كلاسا يكي باشه!
خب كلاس من به كلاس پروفسور ويزلي مربوط نيست ... ايشون كلاسشون جدا از منه !

بايد بهتون بگم كه تو مسنجرم گفتم ... ببينين , اگه همه مي خواستن مثل شما جواب بدن كه ديگه تكليف تكليف نمي شد .
تكليف رو مي دن تا دانش آموز فكر كنه نه اينكه بياد از روي يه كتاب بنويسه و خلاص !
اگه همه مثل شما مي نوشتن من بايد به همه نمره ي كامل مي دادم ...
ببينين ... تكليفي كه شما نوشتين از هر نظر نقصي نداره , فقط مشكلش اينه كه شما از روي يه كتاب نوشتين و براش فكري نكردين ...
لازم نمي بينم بيشتر از اين توضيح بدم !

همينم زياديت بود (كپي رايت باي پرسي)

*البته بايد بفهميد كه بيشتر پست طنز و شوخي بود*

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۰ ۲۱:۵۲:۴۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.