هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام

ببينيد مثل اينكه من منظورمو بد رسوندم!
شما تدريستون از تو كتاب بود، من نميگم مشكل داره! آدم وقتي هري پاتر خونه، كتابو حفظه! من تدريستونو ميخونم ميفهمم كه شما اينو از تو كتاب نوشتي و حتي ميفهمم كه شما از كدوم صفحه نوشتي!
شما به عنوان تكليف يه سري سوال در آورده بودي كه همه ي جوابشو ميشد از يك صفحه ي كتاب در آورد. سوال هارو از يه صفحه و پشت سر هم در آورده بودي!
بدون اينكه بگي خلاقيت خودتون رو بكار ببريد و مثل من درستش رو از كتاب ننويسيد! و فقط نوشته بوديد مثل "برداك مالدون" ننويسيد كه من ننوشتم!
من نميدونم اين چه مشكلي داره كه من از تو كتاب نوشتم! چون رول هم داشت تكليفم و كامل بود. اينجا دروازه ورود به ايفاي نقش نيست!
حالا شما الان داري ميگي تو كلاس من از كتاب ننويسيد و از خودتون در بياريد. خب اين مربوط به الان است نه مربوط به كلاسي كه تموم شده و شما هيچ توضيحي در اين مورد نداديد اون موقع.
مثل اين ميمونه كه پروفسور ويزلي در كلاس پرواز و كوييديچ بگه كه قوانين و خطاها رو از خودتون در بياريد. ديدي كه همه در اون كلاس از رو كتاب نوشتن و امتيازي كم نشد از كسي! چون اصلش يادگيري است!
اگه اين قانون است بايد تو همه كلاسا يكي باشه!

همونطور كه از نقدي كه برا پست من كرديد مشخصه، من به جز نوشتن از كتاب پستم مشكل ديگه اي نداشته، من تقاضا دارم نمره مو بديد و حق ام خورده نشه!

لطفا بازرس بر اين موضوع رسيدگي كنه!

نقل قول:
نيازي نيست براي اينكه به اعضاي سايت نشون بدين خيلي گُلاخ (كپي رايت باي پرسي) يا خيلي گولاخين (كپي رايت باي ققي) يا هر چيز ديگه اي كه هستين تو هاگوارتز نشون بدين ... اگه خيلي استادين تو رول نويسي يكم تو انجمن هاي ديگه به زحمات شما خوابيده شركت كنين !

اين ها چه ربطي به حرفاي من داره؟ من احساس ميكنم بهم توهين شده! لطفا بازرس به اين مورد هم رسيدگي كند!

ممنون!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
دنيس نوشته :
نقل قول:

فكر نكردم؟ خب حتما فكر كردم و بعد از خوندن سوال فهميدم كه شما اين سوال رو از تو اون كتاب در اورديد. دقت كنيد كه اصلا درسي كه تدريس كرده بوديد همش از تو كتاب بود. سوالات هم همش از صفحه 21 و 22 كتاب "موجودات شگفت انگيز و زيستگاه آنان" بود.
اگه من در نوشتن پستم خلاقيت نداشتم، خب شما هم در تدريستون خلاقيت نداشتين و ميتونستيد سوالايي كه جواب واقعي و درستش تو دست ماست رو ازمون نپرسيد.
آدم وقتي جواب رو ميدونه و مطمئنه درسته، مگه ديوانه اس كه از خودش الكي دربياره؟؟! همونطور كه گفتيد به جاي "گروكن استامپ" نوشته بودي "برداك مالدون" خب پس اين به من ربطي نداره كه اشتباه نوشتيد و ميتونستيد در آخر بنويسد كه نوشتن از روي كتاب ممنوع است. اما چون ننوشتيد نبايد امتيازي كم كنيد!
شما به دليل اينكه از رو كتاب نوشتم خيلي از من نمره كم كرديد. يعني از پستم هيچ ايرادي نگرفتيد و فقط در مورد كپي كردن از رو كتاب ازم نمره كم كرديد و من اصلا قبول ندارمش! هيچ جا چنين قانوني نيست و خودتون هم از قبل چيزي نگفتيد، ضمن اينكه تدريستون هم كپي از كتاب بود! پس اگر بازرس به خاطر كپي بودن تدريس شما ازتون نمره كم كرد، شما هم از من نمره كم كنيد!
تقاضا دارم بررسي بشه و امتيازات من بازگردونده بشه!

آلبوس سوروس نوشته :
نقل قول:
آیا در تکالیف شما این مورد ذکر شده که نباید از کتاب کپی کرد؟ شما چیزی نگفتید و ما هم آزاد بودیم که از اون کتاب استفاده کنیم. من از روی دنیس کپی نزدم. هر دومون از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کردیم و به خاطر همین مثل هم شده.

خب دنيس جان ... ببين ...
ببين ... به آلبوس هم گفتم . اين هم در جواب شماس و هم آلبوس سوروس !
ببينين ... شما اگه متن كتاب هري پاتر رو براي كارگاه نمايشنامه نويسي بنويسي صد در صد تأييد نمي شي !

اين رو تو نقدتون گفتم ... شما كه مي گين تكاليف من كپي از كتابه . خب بذارين بهتون بگم .
من اول ترم نشستم خيلي فكر كردم ... خيلي بيشتر از فكر كردنهاي خيلي ها !
حدود 11 بار واسه كلاسام برنامه ريزي كردم ديدم چيزي بدرد نمي خوره . گفتم چرا من نيام يه ترم مطالب كتاب رو به دانش آموزا آموزش بدم ؟
ما بايد پستامون هري پاتري باشه . من ديدم كه غير از اون اوايل هاگوارتز كه دراكو رنگينك و اينا رو تدريس مي كرد زياد ديگه ندديم كتابا تدريس بشه , و در ترم پيش هم كه شاهد بوديد ... كتاب تدريس نمي شد . استاد يه چيزي از خودش در مياورد و يه تكليف تو يه تاپيك مي داد !
من اولين بار كه تدريسمو زدم يا شايدم قبلش با مديريت هاگوارتز در مسنجر صحبت كردم گفتم اين نحوه ي تدريس خوبه ؟ گفتن بله !
خب پس از نظر رئسا مشكلي نيست . استاد هر چي بخواد مي تونه تدريس كنه , به شرطي كه به درسش مربوط باشه !

من تكليفي كه مي دم دوست دارم دانش آموزانم فكر كنن . و من بيشتر امتياز رو به فكر كردنشون مي دم ... به خلاقيتشون ... به انديششون .

تازه من مي خواستم خيلي درس رو خشك تر تدريس كنم و مي تونستم تا جايي اينكارو بكنم ولي ببيني اين جلسه ي سوم چي تدريس كردم . اونم فقط به خاطر يك نفر و كسانيكه دوستشون داشتم ولي ديگه تو جمع ما نيستن . نفر اصلي پرسي ويزلي بود كه دوستمه و چون مي دونم به اين موارد علاقه منده اينكارو كردم و ديگر به خطار ماندي كه از دوستاي خودم بوده ولي ديگه تو جمعمون نيست !

بهتون گفتم برين ببينين توي كارگاه نمايشنامه نويسي متن كتاب رو قبول مي كنن يا نه ؟
ولي ما بيشتر آموزش هاي سايت رو از روي متون سايت و بر اساس هري پاتري بودنشون مي ديم !

از همينجا بهتون تا آخر ترم مي گم :
هرگونه كپي كردن از روي كتاب حتي 1 خط باعث از دست دادن مقدار زيادي امتياز مي شه !

به آلبوس سوروس :
3 امتياز به خاطر كپي كردن از دنيس بود كه جدا از كتاب هست ... بقيش هم به خاطر كپي كردن از كتاب بود .

كسانيكه با نحوه ي امتياز دهي من مشكل دارند نيازي نمي بينم تو كلاسم شركت كنن ... هر كسي علاقه مند به من و تدريسم هست شركت كنه !
نيازي نيست براي اينكه به اعضاي سايت نشون بدين خيلي گُلاخ (كپي رايت باي پرسي) يا خيلي گولاخين (كپي رايت باي ققي) يا هر چيز ديگه اي كه هستين تو هاگوارتز نشون بدين ... اگه خيلي استادين تو رول نويسي يكم تو انجمن هاي ديگه به زحمات شما خوابيده شركت كنين !

هركسي از من ناراضيه چند خط پيشم گفتم و براي تأكيد دوباره مي گم , نيازي نيست تو كلاس من شركت كنه .

پیام زده شده در: ۱:۰۰ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام!

نقل قول:
من اشتباهي گفته بودم كه "برداك مالدون" در حاليكه مي خواستم بگم گروگن استامپ ... اگه گروگن استامپ مي گفتم بهت صفر مي دادم
بدليل اينكه حتي ذره اي براي تكليفت فكر نكردي و همچون ديگران ننوشتي و از يه كتاب كپ زدي بايد بگم كه نمره ي اصلي رو بهت نمي دم و مجبورم از 45 امتياز بهت بدم 20 !
4 امتياز از تكليف 2 اصلي و 11 امتياز هم از تكليف فرعي كه روي هم مي شن 15 !
ما تكليف 1 اصلي رو كاملا كه نه مي شه گفت تقريبا اشتباه انجام دادي ... نبايد از روي كتاب كپي كني !
مثل اين مي مونه كه شما براي كارگاه نمايشنامه نويسي براي عضويت در ايفاي نقش بياي متن كتاب رو براي عكس بنويسي . صد در صد تأييد نمي شي خب ؟ پس سعي كن زين پس تكاليف رو از فكر خودت خارج كني و از كتاب كپي نكني !
با ارفاغ (؟!) 5 امتياز فقط و فقط به خاطر رولي كه نوشتي بهت مي دم 20 !

فكر نكردم؟ خب حتما فكر كردم و بعد از خوندن سوال فهميدم كه شما اين سوال رو از تو اون كتاب در اورديد. دقت كنيد كه اصلا درسي كه تدريس كرده بوديد همش از تو كتاب بود. سوالات هم همش از صفحه 21 و 22 كتاب "موجودات شگفت انگيز و زيستگاه آنان" بود.
اگه من در نوشتن پستم خلاقيت نداشتم، خب شما هم در تدريستون خلاقيت نداشتين و ميتونستيد سوالايي كه جواب واقعي و درستش تو دست ماست رو ازمون نپرسيد.
آدم وقتي جواب رو ميدونه و مطمئنه درسته، مگه ديوانه اس كه از خودش الكي دربياره؟؟! همونطور كه گفتيد به جاي "گروكن استامپ" نوشته بودي "برداك مالدون" خب پس اين به من ربطي نداره كه اشتباه نوشتيد و ميتونستيد در آخر بنويسد كه نوشتن از روي كتاب ممنوع است. اما چون ننوشتيد نبايد امتيازي كم كنيد!
شما به دليل اينكه از رو كتاب نوشتم خيلي از من نمره كم كرديد. يعني از پستم هيچ ايرادي نگرفتيد و فقط در مورد كپي كردن از رو كتاب ازم نمره كم كرديد و من اصلا قبول ندارمش! هيچ جا چنين قانوني نيست و خودتون هم از قبل چيزي نگفتيد، ضمن اينكه تدريستون هم كپي از كتاب بود! پس اگر بازرس به خاطر كپي بودن تدريس شما ازتون نمره كم كرد، شما هم از من نمره كم كنيد!
تقاضا دارم بررسي بشه و امتيازات من بازگردونده بشه!

فكر ميكنم منطقي بود! لطفآ رسيدگي كنيد!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
با سلام...

آلبوس سوروس عزيز :

در مورد سوالي كه پرسيدي بايد بگم كه معمولا در نوشته هاي جدي از شكلك استفاده نمي شه چون شكلك تقريبا نمايانگر فضاي طنز گونه ست... اما ممكنه در مواردي هم در نوشته جدي شكلك استفاده بشه...
براي استفادش در نوشته جدي ممنوعيتي نيست ولي در بعضي شرايط يك نفر پستي نوشته جدي و با گذاشتن شكلك داستان رو خراب كرده ( من به مورد اينجوري برخوردم ) در اون موقع بايد به طرف ياد آوري بشه كه بالاخره مي خواي طنز بنويسي يا جدي؟

كلا به نظر من شكلك براي نوشته هاي طنزه و بهتره همونجا يعني در مكان خودش استفاده بشه! و اينكه اگر بي مورد در داستان جدي به كار بره امتياز كم كردن داره!

كلا استفاده از شكلك بايد در مكان و موقعيت خودش باشه و خلاف از اون كم كردن داره!
ولي استفاده نكردن از اون ضعف نوشته نيست و نپست نمره اي رو از دست نمي ده!

موفق باشي

همون طور که می بینید شکلک برای رول جدی امتیاز حساب نمیشه.
کسای دیگه ای از من بهتر نوشتند و 23 گرفتند؟ چه جالب! رولم حتی بهتر از الیواندر بوده اونوقت ایشون 27 گرفتند و من 23.

نقل قول:
در هر صورت امتیاز از این بابت ازت کم نشده ! بایدی هم وجود نداره

لطفا وقتی کاری رو نمی تونید و نمی خواید بکنید حرفشو نزنید چون مثل الان نمی تونید روش بمونید!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به آلبوس سوروس :
من نقد کردم پستت رو ، استفاده از شکلک از نظر من امتیازی کم نمیکنه ، ولی چرا اضافه میکنه ! مواردی که گفتم ازت امتیاز کم کرده ولی شکلک نه ، همونطور که اگر دقت کنی میبینی افراد دیگه ای هم 23 گرفتن و پستشون از پسته تو بهتر بوده ! در هر صورت امتیاز از این بابت ازت کم نشده ! بایدی هم وجود نداره .

به مدیر: وظیفه من نبود جواب بدم ، ولی مربوط به من بود !

همینم زیاد بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
به آلبوس سوروس پاتر :

در نقد دنيس توضيح دادم ... اگ بخونينش مي فهمين !

به هر حال امتيازي كه براي كپي كردن از كتاب بوده كم شده ... ولي شما چون بعد از اون نوشتين از شما 3 امتياز به خاطر تكراري بودن تكليف كم شد !

اگه ون تكليفشو درست انجام مي داد و 30 مي شد و شما از روي اون كپي مي كردين بازم 3 امتياز كم مي شد !

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
به پروفسور بارتی کراوچ:

نقل قول:
ولي اولا تو از رو دنيس تكليف رو انجام دادي كه 3 امتياز منفي ديگه در بر داره و اين كپي كردن از روي دنيس همون كپي كردن از كتابه كه امتياز اصلي رو نمي گيري .

تکلیف جلسه ی دوم شما:
نقل قول:
تكليف اصلي :
1- براي هفته ي بعد يك رول بنويسين و در اون يك تعريف براي گروه آدميزادگان بياوريد و گروههاي ديگر را از آن جدا كرده و مشكلاتي كه دارد را نيز بگوييد (تعريفي كه برداك مالدون كرد مورد قبول نيست)
25 امتياز !

2- آيا سانتورها در گروه آدميزادگان ماندند ؟ چرا ؟ مردم درياي چه ؟ اشباح چه ؟
5 امتياز !

تكليف فرعي :
1- چرا غول هاي غارنشين در گروه جانوران قرار گرفتند ؟ آكرومانتيلا و مانتيكور چرا در اين گروه قرار گرفتند با اينكه قدرت تكلم بسيار قوي اي داشتند ؟
15 امتياز !

آیا در تکالیف شما این مورد ذکر شده که نباید از کتاب کپی کرد؟ شما چیزی نگفتید و ما هم آزاد بودیم که از اون کتاب استفاده کنیم. من از روی دنیس کپی نزدم. هر دومون از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کردیم و به خاطر همین مثل هم شده.

به پرسی:

نقل قول:
من بابت شکلک امتیازی از آلبوس کم نکردم ، بابت مواردی که مطرح شد کم شد !

مواردی که مطرح شد؟! شما استفاده نکردن من از شکلک رو جزو موارد مطرح شده آوردید.نقل قول:
سوژه تکراری بود ، چهره پست مناسب نبود ، استفاده از شکلک نداشتی . استفاده از علائم نگارشیت هم مناسب نبود .

من راجع به امتیازم اعتراض کردم. این حرفی بود که شما زدید:
نقل قول:
ولی خوب ، شما یه پست توی انجمن ایستگاه کینگز کراس (بیا تو جادوگر منتظریم) بزن در این مورد و این مورد رو به نویسندگان سایت توضیح بده

من پست زدم و به نویسندگان سایت توضیح دادم.
نقل قول:
بعد بیا اینجا و اطلاع بده

مرلین اطلاع داد. اگر لازمه خودم هم دوباره اطلاع میدم.
نقل قول:
من امتیاز کامل رو بهت میدم

طبق حرف هایی که زدید شما باید به من نمره ی کامل بدید.
نقل قول:
اگر فکر کنم توی پستی اشتباه میکنم ، اون پست رو نمیفرستم ! پس میتونید اطمینان داشته باشید که اشتباهی صورت نگرفته !

این حرفیه که شما بارها تکرار کردید. پس الان هم روی حرفتون بمونید. طبق حرفی که زدید عمل کنید!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به بارتي:

شما از من اجازه گرفتي كه تدريست رو روز شنبه انجام بدي و بايد اين كارو ميكردي..در واقع زمان تدريس شما از يكشنبه به شنبه تغيير كرده بود تو اون جلسه!پس وقتي يه روز ديرتر يعني يكشنبه تدريس ميكني بايد ازت امتياز كم بشه.
اعتراض ديگه اي وارد نيست!

--------------------
به مرلين:

شما يه بار حرفتو زدي و من گفتم رسيدگي ميشه..ديگه نيازي نبود بحث رو ادامه بدي و توهين كنه و تهمت بزني.اين تاپيك نحوه نيست.

امتيازاتي كه كم شد هم درست بود.

===============
به معلم ها:

پرسي ويزلي از شغل بازرسي و معلم دو درس در هاگوارتز برداشته شد.بهتر ديدم با وقت زيادي كه از ايشون تو انجمن كوييديچ گرفته ميشه اين فرد وقتش رو براي هاگوارتز نذاره تا در كوييديچ سايت موفق تر باشه.

اگر كسي رو به عنوان معلم در نظر داريد و به نظرتون مناسب مياد تو دفتر مديريت هاگوارتز اعلام كنيد تا جايگزين ايشون شوند.

فعلا هم تنها بازرس اين مدرسه من هستم.تا بعد از نيم ترم 4 بازرس اضافه بشن!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به بارتی :
نقل قول:
رز زلر هم روز قبلش مي خواست پست رو بفرسته ولي يه مشكلي براش پيش اومد خودم بهش گفتم بعدا بفرسته !

کسر امتیاز به این دلیل قرار گرفته شده که اگر کسی براش مشکلی پیش اومد و نتونست جواب بده ، امتیاز ازش کم بشه ، وگرنه اگر قرار بود همینطوری همه شرکت کنن که اسم انجمن رو تغییر میدیم بده هتل علوم و فنون جادوگری هاگوارتز !!

نقل قول:
من اجازه دارم پستم رو براي هر احدي پاك كنم يا بذارم بمونه ... فكر كنم نه به شورا مربوط باشه نه مدير و نه بازرس .
توهين نمي كنم . فقط مي گم به عنوان استاد در مورد درسم فكر كنم تام الاختيار باشم !

مدیر ، اعضای شورا و بازرس حق دخالت در کار اساتید رو دارن ، ولی اینجا من اختیار استاد در مورد کلاسش رو مشخص میکنم نه استاد !!

نقل قول:
بازرس ويزلي اگه همون اول 3 امتياز رو مي داديد انقدر كشدار نمي شد !

اگر بخوایم از کش دار شدن مسائل جلوگیری کنیم که کلا نباید امتیازی کم و اضافه بشه !

نقل قول:
اولا كه لحن پست من هر جوري باشه به خودم مربوطه ... دوما طلب دارم , 3 امتياز ... مفهموم نيست !
طلب دارم اونم 3 امتياز ... اگه به پستام دقت كرده باشين مي فهمين !
شما هم فكر نكنم در مقامي باشين كه بتونين به من دستور بدين !

!
متوجه نمیشم ! به هیچ کاربری هم اجازه نمیدم به بازرس یا مدیر توهین بکنه ! من به شما دستوری ندادم ، گفتم که لحنتون رو درست کنید و این مستقیما به من مربوط میشه !

متاسفم که نمیتونید طلبتون در مورد امتیاز رو بگیرید ! بابت توهین به بازرس عالی رتبه هاگوارتز ، 3 امتیاز دیگه از اسلیترین کم میکنم !

نقل قول:
چرا نمي خوايد قبول كنيد كه اشتباه كرديدي ؟ قبول كنيد كه اشتباه كرديد , بازرس ويزلي !

اگر فکر کنم توی پستی اشتباه میکنم ، اون پست رو نمیفرستم ! پس میتونید اطمینان داشته باشید که اشتباهی صورت نگرفته !

به مرلین :
نقل قول:
به پير به پيغمبر من با شما اين يه تيكه رو نبودم!

هیچکسی حق نداره به مدیر ، عضو شورا و بازرس توهین کنه و رسیدگی به این مورد وظیفه منه !

نقل قول:
گریفیندوری که اعضاش پست میزنن و به كمك استادشون و بازرسشون امتیاز میگیرن و برترن!!

!!

نقل قول:
حالا توهينايي كه به هافل مي‌كني بماند(راهنمايي: وقتي توهين به هافلپاف مي‌كني مثل اينه كه به هر هافلي توهين كردي) و اگر هم قرار به اين ... ها باشه شما خيلي وقته كه بايد باهاتون برخورد ... بشه!

باز هم میگم که بدونید کی هستید !
3 امتیاز بابت توهین شما به بازرس از هافلپاف کم میکنم

در مورد آلبوس هم ، همونطور که سارا گفته :
نقل قول:
براي استفادش در نوشته جدي ممنوعيتي نيست ولي در بعضي شرايط يك نفر پستي نوشته جدي و با گذاشتن شكلك داستان رو خراب كرده ( من به مورد اينجوري برخوردم ) در اون موقع بايد به طرف ياد آوري بشه كه بالاخره مي خواي طنز بنويسي يا جدي؟

همونطور که گفته ، اگر شکلک داستان رو خراب کنه ، اون موقع باید به جدی یا طنز بودن پرداخته بشه ! در ضمن ، من بابت شکلک امتیازی از آلبوس کم نکردم ، بابت مواردی که مطرح شد کم شد !

این پست رو به عنوان آخرین پست از طرف بازرس عالی رتبه میفرستم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۹ ۱۶:۱۲:۲۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

بدون نام
سلام

نقل قول:
اعضای شورا حق دخالت در هر مسئله ای رو دارند .

به پير به پيغمبر من با شما اين يه تيكه رو نبودم!
بعدشم اعضاي شورا نظارت توي كار بازرس مدير و... مي‌كنند نه اينكه بيان كار اينا رو بكنن!

نقل قول:
با مدیر مدرسه هماهنگ هستیم !

كاملآ واضحه! شما نقل قول‌هارم بخوني بد نيست!

نقل قول:
جالب اینجاست که بدون اطلاعات چیزی رو مطرح میکنید ! قبلا از ایشون امتیاز کم شده و من به خاطر یادآوری گفتم !

من ويرايش پست ايگور توي شرح امتياز رو نديدم! انتظار نداريد كه برك 5 6 تا پست رو هر روز بخونم تا بلكه ويرايش شه! خيلي راحت مي‌شد يه پست زد!

نقل قول:
خیلی تفاوت داره ، گریفیندوری که اعضاش پست میزنن و امتیاز میگیرن و برترن

اول از همه بايد بگم كه كلآ همه چيز رو اشتباه كردي:
1- يعني دو كلمه رو جا انداختي! يعني بايد اينجوري مي‌نوشتي:
گریفیندوری که اعضاش پست میزنن و به كمك استادشون و بازرسشون امتیاز میگیرن و برترن!!

نقل قول:
و هافلپاف که دیر پست میزنه

2- مي‌توني بري ببيني! ما دير پست نزديم! استاد وقت دوباره داد و ما پست زديم اين دليل بر دير زدن نيست! كلاس‌هايي رو هم كه شركت نمي‌كنيم به دليل وقت كم هافلي‌هاست!
3- بعدشم مي‌بيني كه شركت كننده‌هاي ما همه تازه واردن ولي براي شما با تجربه! خيلي جالبه كه فاصله‌ي امتيازمون 20 تاست كه هر لحظه هم كمتر مي‌شه! تازه ما از وسط ترم شروع به كار كرديم!

نقل قول:
و پستهاش دستکاری میشن همگی !!

4- هه! اينو شما نگيد ديگه! پستا دستكاري ميشن!هه!
5- يه چيز جالب از تالارتون شنيدم! اينه كه نمي‌زاريد هر كسي تو هاگوارتز شركت كنه! يعني فقط بهترينتون انتخاب شدند و شركت مي‌كنن! مي‌دونستي ما هر كي كه بتونه و علاقه داره تو مدرسه شركت كنه رو اجازه مي‌ديم شركت كنه؟!
6- لطفآ راجع به هافل الكي حرف نزن كه بد به پرو پاي گريف مي‌پيچم!

نقل قول:
خیلی ها آخره پستشون مینویسن : همین ! ... من در جواب به همینی که مینویسن ، مینویسم این رو !

ممنون به خاطر جوابت. خدايي من اين برام چند وقت سوال شده بود!

نقل قول:
لحن شما اصلا با این تاپیک همخونی نداره ! شما حق توهین به هیچ کسی رو ندارید ! در صورت تکرار ... !

هه!
اولآ كه منو تهديد نكنيد!
دومآ شما ديگه راجع به توهين به ديگران صحبت كنيد كه نمونه‌هاي از همين توهين‌ها توسط شما هم تو اين تاپيك و هم توي تاپيك‌هاي ديگه زياده. دو مورد كوچيكشو مي‌بينيم:
نقل قول:
اولا اینکه حواست به لحن پستت باشه ، فکر نمیکنم طلبی داشته باشی ؟ مفهومه ؟

نقل قول:
چه جالب ! ممنون که نکته جدیدی از نویسندگی اینجا یاد دادی به ما !

ولی خوب ، شما یه پست توی انجمن ایستگاه کینگز کراس (بیا تو جادوگر منتظریم) بزن در این مورد و این مورد رو به نویسندگان سایت توضیح بده ، بعد بیا اینجا و اطلاع بده ، من امتیاز کامل رو بهت میدم ! شما سرور مایی توی نویسندگی ...

حالا توهينايي كه به هافل مي‌كني بماند(راهنمايي: وقتي توهين به هافلپاف مي‌كني مثل اينه كه به هر هافلي توهين كردي) و اگر هم قرار به اين ... ها باشه شما خيلي وقته كه بايد باهاتون برخورد ... بشه!

راستي در مورد اين نقل قول آخر كه به آلبوس گفتيد، آلبوس به انجمن ایستگاه کینگز کراس (بیا تو جادوگر منتظریم) رفته و يه سوال جالبي كرده كه خيلي جواب جالب‌تر از اون گرفته!

سوال آلبوس:
نقل قول:
آیا وقتی که توی پست جدی از شکلک استفاده نمی کنی امتیاز باید کم بشه؟ منظورم اینه که اشکال داره که توی پست جدی شکلک نباشه؟ یعنی ضعف نوشته اس؟ یا اینکه اصلا نباید به کار بره؟ لطفا کامل توضیح بدید.

جواب سارا اوانز درباره‌ي سوال آلبوس:
نقل قول:
با سلام...

آلبوس سوروس عزيز :

در مورد سوالي كه پرسيدي بايد بگم كه معمولا در نوشته هاي جدي از شكلك استفاده نمي شه چون شكلك تقريبا نمايانگر فضاي طنز گونه ست... اما ممكنه در مواردي هم در نوشته جدي شكلك استفاده بشه...

كلا به نظر من شكلك براي نوشته هاي طنزه و بهتره همونجا يعني در مكان خودش استفاده بشه! و اينكه اگر بي مورد در داستان جدي به كار بره امتياز كم كردن داره!

كلا استفاده از شكلك بايد در مكان و موقعيت خودش باشه و خلاف از اون كم كردن داره!
ولي استفاده نكردن از اون ضعف نوشته نيست و نپست نمره اي رو از دست نمي ده!

پس پرسي عزيز طبق نوشته‌اي كه زدي:
نقل قول:
بعد بیا اینجا و اطلاع بده ، من امتیاز کامل رو بهت میدم ! شما سرور مایی توی نویسندگی ...

عمل كني!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۹ ۱:۳۲:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.