هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
خانم هری پاتر نوشته:
با سلام .
مديران محترم .
در معرفي شخصيت خيلي سخت.....

این شکلی که گفتید کل سایت مشکل داره!!...ولی اینایی که گفتی فکر نکنم مشکلش از طرف سایت باشه...حتما خوب معرفی نمیکنید یا عکسای خوبی نمیفرستید...خیلیا برای ایفای نقش تایید میشن و خیلی عکسا هم تایید میشن!
نقل قول:
آرتور ویزلی نوشته:
سلام نمی دونم این اشکال از کامپیوتر منه یا سایر اعضا نیز با این مشکل روبرو هستند
مشکل:توی انجمن ها و فروم ها بعضی قسمت های متن قابل خواندن نیست زیرا سفید شده اند.
عکس زیر نمونه ایست که با خطوط قرمز......

بهتره از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر یا فایرفوکس استفاده کنید.اما من پیشنهاد میکنم قبلش ثم(قالب) های مختلف سایت رو امتحان بکنید....البته ممکنه این دفعه که لاگ این بشین درست شده باشه اگر نشد این کارهایی که گفتم رو بکنید!
نقل قول:
آنیتا دامبلدور نوشته:
با سلام!!
ولدمورت عزیز، شما خواستی ای اس ال هم بده! عیبی نداره! ( همر!!)
اما:
1- اگه بخوایم بریم توی معرفی شخصیتشون که چشمامون از کاسه در می یاد! تازه باز ممکنه یادمون بره! و اگه طرف 20 تا پست زده باشه، نیم ساعت هم باید جستجو کنیم!!!
2- گفتم که، توی اطلاعات اضافی که بیشتر کارهایی که تو سایت.....

اینی که میگید ضروری نیست ولی خب چیز بدی هم نمیتونه باشه!....به هر حال من به هری لینک دادم یه نگاه به این پستت بندازه...

شناسه ی جدید: اسکاور

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
نقل قول:

آنیتا دامبلدور نوشته:
با سلام!!
1- اگه بخوایم بریم توی معرفی شخصیتشون که چشمامون از کاسه در می یاد! تازه باز ممکنه یادمون بره! و اگه طرف 20 تا پست زده باشه، نیم ساعت هم باید جستجو کنیم!!!

سلام!!!
من کی گفتم بری توی معرفی شخصیت؟گفتم هر کسی توضیحی میخواد بده توی ویژگیهای فردی در قسمت اطلاعات اضافی بده ما نمیتونیم افراد رو مجبور کنیم که اطلاعات از خودشون بروز بدن!!
در بعضی از کارها با ید همکاری کرد

نقل قول:

2- گفتم که، توی اطلاعات اضافی که بیشتر کارهایی که تو سایت انجام شده، نوشته میشه. وگرنه اگه بگید که باید توی اون قسمت یه مقدار از معرفی شخصیت هم گفته بشه، خب بازم عالیه!

ما میگیم!!
دوستان عزیز یه مقدار از معرفی شخصیت رو در قسمت اطلاعا تاضافی در ویژگی فردیتون وارد کنید!!!

حالا ببینیم کسی گوش میکنه یا که نه!!
این دیگه همکاری همه رو طلب میکنه

نقل قول:

4- من پیشنهادم برای اسپانسر رو برای مدیریت بلیت زدم، باید به پیشنهادات بلیت می زدم؟!!

آره ممنون از پیشنهادت به زودی به پیشنهادتون جواب خواهیم داد

نقل قول:

نکته: انگلیسی رایانم خرابه، برای همین شکلک نزدم!!)

همه فارسیشون خراب میشه این انگلیسیش خراب شده!!ایول!!
نقل قول:

کارکاروف:
من یک مشکل دارم.من وقتی با از این اینترنت های مجانی میام پست میزنم گاهی اوقات تمام پستهایی که اون روز زده بودم پاک میشه.از ناظر هم میپرسم میگه من پاک نکردم.اگر راهی هست بگید.چون من همیشه مجبورم کارت 20 ساعته بخرم

دوست من وقتی شما پستی زدی یعنی پستی زدی!!!
الکی که پاک نمیشه...حالا یه ناظر پاک نکرده شاید اون یکی ناظر پاک کرده و شایدم یک مدیر پاک کرده
به هر حال پست زده شده الکی پاک نمیشود!!
مشکل هم از اینترنت مجانی و پولی نیست!!

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۹:۵۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من یک مشکل دارم.من وقتی با از این اینترنت های مجانی میام پست میزنم گاهی اوقات تمام پستهایی که اون روز زده بودم پاک میشه.از ناظر هم میپرسم میگه من پاک نکردم.اگر راهی هست بگید.چون من همیشه مجبورم کارت 20 ساعته بخرم.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۰۲ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
با سلام!!
ولدمورت عزیز، شما خواستی ای اس ال هم بده! عیبی نداره! ( همر!!)
اما:
2- گفتم که، توی اطلاعات اضافی که بیشتر کارهایی که تو سایت انجام شده، نوشته میشه. وگرنه اگه بگید که باید توی اون قسمت یه مقدار از معرفی شخصیت هم گفته بشه، خب بازم عالیه!
3- این یه نظر ناقص بود! نگفتم که حتما همین باشه که!! خب چرا میزنی؟! فکر نکردی ناحاراباشی میشم؟!!!! هین؟! ( همر!)
4- من پیشنهادم برای اسپانسر رو برای مدیریت بلیت زدم، باید به پیشنهادات بلیت می زدم؟!!
ممنون!
نکته: انگلیسی رایانم خرابه، برای همین شکلک نزدم!!)

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۸:۰۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
در مورد چت باکس

من به پیغامی مهم مگم که حداقل برای دو نفر به غیر از نویسنده ارزش دونستن رو داشته باشه مشکلی نیست اگه بچه ها بیان لینک پستاشون رو بدن یا چیزی که ارزش پیام شخصی زدن رو نداره مطرح کنن
این تصمیم به خاطر این گرفته شد که بعضی ها هر وقت حوصله اشون سر میرفت می یومدن اونجا با بقیه حرف میزدن و یک دفعه میدیدی 20 خط فقط گفتگوی دو نفره( خودمم از این کارار کردم)
الان هدفمم فقط اینه که افراد یکم دیدشون نسبت به اونجا عوض شه فکر نکنن هر چی دلشون خواست میتونن بنویسن و بیان سلام احوال پرسی کنن
فکر کنم روشن شد چی مهمه چی نه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۷:۰۷ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
سلام نمی دونم این اشکال از کامپیوتر منه یا سایر اعضا نیز با این مشکل روبرو هستند
مشکل:توی انجمن ها و فروم ها بعضی قسمت های متن قابل خواندن نیست زیرا سفید شده اند.
عکس زیر نمونه ایست که با خطوط قرمز این اشکال را نشان می دهد.[img align=right]http://i3.tinypic.com/15mbejb.jpg[/img
نکته من با مرورگر اپرا 9.0 وارد می شم.

ویرایش شده توسط آرتور ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۴ ۸:۲۵:۳۷

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۰:۱۷ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
با سلام .
مديران محترم .
در معرفي شخصيت خيلي سخت گير ايد.
هر چه در ليست شخصيت برميدارم باز گرفته شده!
عكس قبول نمي كنيد .
مقاله كه حرفشو نزنم بهتره.
بعد ميخواهيد در ما انگيزه هم ايجاد شود كه بيشتر كار كنيم....
لطفا جوابمو با پيام شخصي بدهيد.
كه اين هم غير ممكن است.....

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

SataniC PrincE

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۵۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۷
از یه جای خوب توی هاگوارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 95
آفلاین
سلام به همه ی اساتید و مدیران ! میبینم که هنوز هم مشکل ما این Shutframe هستش !
من یه نظر دارم !
برای رفع این مشکل چت و این ها یه کار جالبی به نظرم رسید !
------------------------------------------------------------------------------------
(البته این مال من نیست ها !)
-----------------------------------------------------------------------------------
یکی از آشناهام ( دوستام ! ) می تونه امکان چت کردن و اینها رو به ما بده ! اما حیف که یه کمی پول می گیره !
می گفت برنامش که خیلی توپه ! من که دیدم حال کردم !
اما فکر می کنم 150-200 تومنی پول بخواد !
اما من فکر می کنم ارزشش رو داره ! ( حیف خودم پول ندارم ! )

اما من نمی گم حتماً این راه حل خوبیه ! اما فکر می کنم که دیگه سرعت سایت کمتر پایین می آد !

اگه به نظرتون بد نبود برای من PM بذارین تا بعداً به ایشون بگم !

الان نمی دونم درست لینکش چیه !

ارادت مند ! منه کارمند !
شاهزاده ی شیطانی SataniC PrincE سابق !

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
*توجه*
در مورد فیلد شخصیت هری پاتری توجه کنید که اگر مشکلی تویه این یکی دو روز هست و مثلا شخصیتتون اشتباه نوشته شده توجه نکنید چونکه این فیلد در حال پاکسازی و بازسازی هستش و تا فردا یا احتمالا پس فردا کاملا درست میشه و دیگه از این به بعد مشکلی در این مورد نخواهیم داشت!

نقل قول:
لوسیوس مالفوی نوشته:
مدریت محترم سایت توجه فرمایید داشتن چت باکس آزاد حق مسلم ماست.

ببینید از اونجای که تمام قسمت های سایت جای برای ابراز عقاید یا گفتگو آزاد بین طرفین نیست و تنها جا چت باکس هست از مدریت مهترم خواهش مندیم در مورد چت باکس تغییر نظر بدن و اون رو آزاد بذارن... ببینید الان نزدیک نه ماه بیشتر یا کمتر چت باکس مجددا باز شده خوب توی این مدت مدیران اخطار زیادی دادن تعدادی بلاک شدن ولی خوب بازم میبینیم که تغییری در روند اعضا در مور داستفاده از چت باکس داده نشده خوب شاید بگید برن تو مسنجر با هم یک روز حرف بزنند. خوب ببینید از اونجای که گفته های در چت باکس نوشته میشه که اعضا بخون حالا چه معرفی باشه چه لینک تاپیک باشه و... اما این مکان باید کاملا آزاد باشه البته به غییر از اهانت به اعضا ....

نقل قول:
چوچانگ نوشته:
قبل از اینکه این محدودیت خفن! به اجرا دربیاد، چتر باکس جایی بود بیشتر برای ابراز احساسات یا اطلاع دادن چیزهایی که من نمیدونم از نظر شما" مهم" حساب میشه یا نه! مثلا فلانی برو پی اماتو چک کن! یا اینکه یکی به اون یکی میگفت برو فلان جا پست بزن..یا پست میزد آدرسشو میداد...بعضا هم بعضی سوال داشتن میپرسیدن و بقیه جواب میدادن...
ولی از وقتی اینجوری گفتین خیلی از اینا حذف شده چون خیلیا

در این مورد تصمیم گیری میشه و به زودی نتیجه معلوم میشه....
مطمئن باشید که ما هم دوست داریم سایت به بهترین حالت ممکن در بیاد و چیزی که به نفع سایت هستش رو انجام میدیم...شاید اصلا تصمیم بر این شد که دوباره چت باکس به حالت نیمه آزاد در بیاد!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
در مورد چتر باکس...

قبل از اینکه این محدودیت خفن! به اجرا دربیاد، چتر باکس جایی بود بیشتر برای ابراز احساسات یا اطلاع دادن چیزهایی که من نمیدونم از نظر شما" مهم" حساب میشه یا نه! مثلا فلانی برو پی اماتو چک کن! یا اینکه یکی به اون یکی میگفت برو فلان جا پست بزن..یا پست میزد آدرسشو میداد...بعضا هم بعضی سوال داشتن میپرسیدن و بقیه جواب میدادن...
ولی از وقتی اینجوری گفتین خیلی از اینا حذف شده چون خیلیا از بلاک شدن میترسن! از جمله خود من که به عمرم بلاک نشدم نمیدونم سه روز به سایت نیام چه حالی میشم!
حالا یا مارو حالی کنین که به چی میگین "مهم" یا چتر باکسو آزاد بذارین مثل قبل...ولی اگه مشکل پهنای بانده...

چتر باکس اعضارو نزدیکتر میکنه! وقتی نیست فقط و فقط با پست زدن ارتباط هست..ولی چتر باکس حتی باعث بوجود اومدن سوژه هم میشه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.