هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۲:۱۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

بلاتریکس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین
انواع دوئل غیر رسمی رو بنویسید

دوئل غیر رسمی تابع قانون خاصی نیست و معمولا قوانین رو طرف های دوئل تعیین میکنند.دوئل غیر رسمی انواع مختلفی داره.
1-دوئل مشنگ با مشنگ:این نوع دوئل بسیار ساده و ابتدایی است . مشنگهایی که اصولا منطق ندارن و حرف حساب سرشون نمیشه از این روش استفاده میکنند.و معمولا برای دوئل کردن دلایل مضحک و احمقانه ای دارن.مثلا من شاهد دوئل دو مشنگ بودم که بر سر به دست آوردن یک مشنگه(مشنگ دختر) همدیگه رو لت و پار میکردن در حالیکه در همون وقت مشنگه مشغول انجام مراسم ازدواجش با مشنگ گالیون داری بود. یا مثلا دلیل دیگه اینه که تو بابای منو کشتی منم خودتو میکشم.انگار نه انگار که قانون و آزکابانی وجود داره.(البته مشنگها گالیون و آزکابان ندارند). در این نوع دوئل معمولا از اسلحه گرم استفاده میشد و مشنگها پس از اینکه 10 قدم از هم دور میشدن برگشته و بطرف هم شلیک میکردند.البته این در صورتی بود که یکی از مشنگها در قدم سوم کار رو تموم نکرده باشه.قبل از اختراع اسلحه گرم هم به طرف همدیگه چاقو پرت میکردند و قبل از اون با گرز توی سر هم میزدن.
2-دوئل جادوگر با مشنگ:این نوع دوئل در دوران باستان رواج داشته.مشنگهای اولیه و جادوگران اولیه تر مجبور به زندگی در کنار هم بودند چون اطلاعی از جغرافیا نداشتند جرات دور شدن از سرزمین محل زندگیشون رو نداشتن.گاهی مشکلاتی بینشون پیش میومد و این در حالی بود که نه وزارتخونه ای بود و نه مامور یا پلیسی.تنها راه چاره دوئل بود که حتما میتونین حدس بزنین در این نبرد عادلانه و برابر چه کسی برنده میشد.طبق تحقیقات من از 1600 دوئلی که بین مشنگها و جادوگران انجام شده 1598 مورد با پیروز جادوگر تمام شده.در اون دو مورد هم جادوگران ابله سر چوب جادو رو بطرف خودشون گرفته بودن.این نوع دوئل دیگه وجود نداره چون مشنگها و جادوگرا بطور کامل از هم جدا شده اند.
3-دوئل جادوگر با جادوگر:دوئل بین جادوگران معمولا طبق قوانین خاصی یا حضور شاهدها اجرا میشه.ولی در صورتی که جادوگران شرایط قانونی رو رعایت نکنن و مثل جادوگران اولیه به جان هم بیفتند این جزو دوئلهای غیر رسمی میشه.در این حالت معمولا قاعده خاصی وجود نداره.تقلبهای زیادی صورت میگیره حتی در یک مورد از این نوع دوئل یکی از جادوگرها با 65 چوب دستی مقابل رقیبش رفت و هر بار که چوب دستش از دستش میفتاد یا غیب میشد به سرغ چوب بعدی میرفت ولی با اینحال 65 چوب دستی نتونست کمکی بکنه و جادوگر مرحوم شد.در این نوع دوئل دخالت از بیرون هم انجام میشه.مثلا جادوگری در حال شکست دادن جادوگر دیگه ایه.ناگهان دوستان جادوگر شکست خورده روی سکو یا محل دوئل میپرن و حساب جادوگر برنده رو میرسن.دوئل غیر رسمی در هر مکانی ممکنه انجام بشه و لازم نیست حتما روی سکو باشه.

پیام زده شده در: ۲:۳۲ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
بینز: فلور می گی یا برگه رو ازت بگیرم!

فلور: آخه پروفسور بهترین دوئل هارو هدویگ کش رفت من دیگه هیچی برام نمونده

بینز: خب حالا بنویس تا ببینیم بعد چی می شه!

فلور: هووووووووووم! هدی آی هدی! می گم دیگه نمی دونی چه نوع دوئلی داریم!

هدویگ: کم آوردی؟

فلور: عمرا اصلا خودم فکر می کنم بهتر دودل های تو می نویسم!
بینز با نگاهی مشکوک داره من و هدویگ رو دید می زنه!

بینز:

فلور:

یک دوئل داریم که به نام دوئل چشمک مرلین معروفه! جوری که همه ی نیرو ماله مرلینه! و هیچکی تا حالا نتونسته جلوی مرلین طاقت بیاره! دوئل به گونه ای هست که مرلین چشمکی می زنه و همه خشک شده و غیب می شن

هدویگ: اینو از کجا آوردی؟؟؟!

فلور: هوم قدیمی بودن همین مذیت(درسته؟؟؟؟؟؟) داره

فلور: دودل بعدی دوئل بین آدمی زاد و پرندگان در هر نوعیه مثلا من اگر با ققی و هدویگ دعوام بشه دوئل از نوع دوم دارم که ونوس بیشتر اوقات از این دوئل برای پرپر کردن پرندگان مخصوصا ققی انجام می ده! و تا حالا سعی کرده چندین بار اونو بپزه! به این می گن دوئل!

یک دوئل دیگه داریم بین ساحره و جادوگرها به این صورت که دوئل حتما بین جادوگر و ساحره باید باشه! ساحره ها صلاح هایی همچون زیبایی زورگویی بوق و خیلی چیزای دیگه دارن! که همه باعث می شه دوئل انجام بگیره
نوع دیگه ی دوئل بین ساحره ها و جادوگرا دوئل از نوع استفاده از ضبط صوت می باشد که جادوگرا مجبورت ساعت ها جمله ای به نام

من زز بودم ... من زز هستم... من زز خواهم بود

رو تکرار کنن!

ملت جادوگر توی کلاس!:
فلور: خب کم می یارین دیگه! مورد بعدی دوئل با سلاحی به نام زینجر می باشد که بسیار قوی می باشد و تا به حال انواع زینجر با ورژن 2000 و 2005 و2006 به بازار امده!

از دوئل های مشنگی می شه به حرکات رزمی و اینا اشاره کرد! و همچنین می توان به دوئل کابوی ها اشاره کرد

دینننننننن.... دین دین دین

-تو مادر منو کشتی تو باید مجازن بشی به جون مادرم اگه نکوشمت راحت نمی شم

-اوووووووو اهه بیا جلو

چیک دینگ(صدای در آوردن تقنگ ها!)

- تو خواهی مرد بزدل!
- زنده بیرون نمی ری داشی!

تق تق تق!

(این دو صدا رو داش مشتی بخونین! )

هدویگ در کف گفته های فلور داره از عصبانیت منفجر می شه!

فلور: حالا من نو آورم یا تو!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
دوئل های غیر رسمی:
یعنی چی؟
یعنی اینکه حال بگیری...
مثلا داور، داره شمارش می کنه، سر شماره 2، یه آواداکداوارا خوشگل بفرستی تو صورت حریف...

دوئل لفظی:
شامل فحش بابا و ننه و آبجی و داداش و ....که شما یا حریف کم میارید، از آن استفاده می کنید...

دوئل حیوونی:
مثلا وسط دوئل، چوبدستی ات رو بچرخونی، یه دایناسور ظاهر کنی بندازی به جون حریف پوستشو بکنه، پ مانده اش رو بده به تو.....

دوئل تفی:
حریفان، باید تا می تونند، به همدیگه تف بندازن، هر کی تف بیشتر بود و دیرتر آبش تموم شد....
( همون تف بازی ای که میره بالا پشت بوم، میندازی تو خیابون رو سر ملت )

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
انواع دوئل غیر رسمی رو بنویسید
دوئل غیر رسمی به چند قسمت تقسیم می شود. 1- دوئل غیر اخلاقی که شامل قسمت هایی چون:1- وقتی پشت حریف به شما است حمله کنید.( از پشت خنجر بزنید!!)
2- هنگامی که حریف شما توان حمله ندارد شما دوباره حمله کنید.
3- از ورد ها و طلسم های نابخشودی استفاده کنید. 4- به اعضای حساس بدن بکس زده یا آسیب برسانید.
5- گاز بگیرید!! 6- چنگ بزنید!!! می باشد.
2- دوئل نیمه اخلاقی شامل قسمت هایی چون: 1- شما با یار مقابل به جنگ و یا دوئل روانی بپردازید. 2- دوئلی که در آن فقط از کلممات استفاده شود تا سرانجام یکی کم بیاورد.
3- دوئلی که در آن فرد برنده بعد از برد به تحقیر بازنده بپردازد. 4- نوک زنی!!! 5- هنگامی که فرد بازنده بعد از برد برنده به او حمله کند
3- و دوئل اخلاقی شامل قسمت هایی چون : 1- مشت زنی 2- کله زنی!!! 3- حواس حریف را پرت کرده و سپس ضربه بزنید.4- دوئل با چوبدستی بدون استفاده از ورد های کشنده می باشد
4- دوئل برسر موضوع: هنگامی که دو نفر بر سر موضوعی و یا حرف خود با هم جر و بحث کنند به دوئل می پردازند.
5- دوئل بر سر اشیا: وقتی 2 نفر با هم اختلاف نظر دارن که وسیله ی ذکر شده متعلق به کدام است با هم دوئل می کنند..

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

ایوان چمبرزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۹:۴۲ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 72
آفلاین
دوئل عشقي:
در حالي كه دو نفر يكي را دوست دارن اتفاق ميفته
مشنگي و جادوگري داره مشنگها با سلاح جادوگرها با چوب دستي

دوئل موقعيتي

بيشتر مشنگها اين كارو انجام ميدن صد در صد برايه پوله برادر

بعضا در جادوگرانم ديده ميشه

دوئلي تن به تن
بدون هيچ صلاحي ذو به روي هم قرار ميگيريد و برايه تفريح مبارزه ميكنيد

دوئل درخواستي

دخترها از پسرها درخواست ميكنن

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
دوئل های غیر رسمی انواع مختلفی دارن!

ملت:خسته نباشی!بقیشو بگو!

بله می گفتم.دوئل های غیر رسمی خیلی گسترده ان.به طوری که نمی شه لیستی از انواع اونا تهیه کرد.چون زیادی گسترده ان!

ملت:بقیشو بگو!!!

خوب.یه نمونه اش همونطور که پرفسور اشاره کرد با نوک رفتن تو شیکم طرفه که طرف ترجیحا ولدی باشه بهتره!

نمونه بعدیش که منو بینز همیشه تو کارشیم دوئل از طریق کل کله که عموما این دوئل با حرفهای من تو چت باکس و ویرایش کردن پستای من توسط بینز اجرا می شه!

نمونه بعدیش دوئل از نوع خفنزه که سارا اوانز در این مورد مهارتی وصف نشدنی داره!عناصری مانند ژانگولر و من خفنم و فنهایی مانند با یه پخ بمیر ، فوت می کنم هوا میره نمی دونی تا کجا می ره و خیلی از فنون خفنز دیگه در این دوئل کاربرد دارن!

یه نمونه دیگه از این دوئل ها دوئل شایعه ای هستش که تا چندی پیش در مجله شایعه سای رواج داشت!
پایه های این دوئل عموما افراد عشق ارزشی مانند نیک بی سر ، مری تات و ایگور کارکاروف هستن!در این نوع دوئل شما تا می تونید شایعه خالی بندی درست می کنید!هر کی پستش زودتر 100 تا بره بالاتر برنده است!

نمونه دیگری که می شه بهش اشاره کرد دوئل از نوع سوم می باشد!
این نوع دوئل طوریه که دو طرف دارن دوئل می کنن و شما مثل بز می پری وسط دوئلشون و به یه جبهه کمک می کنی!کاری که مورفین گانت به دلیل فضول بودن بیش از حد عاشقشه!

نمونه آخری که ذکر می کنم نامش هست "دوئل می کنی؟بیا نحوه برخورد!"
این دوئل یکی از پرطرفدارترین روشهای دوئل غیررسمی در جامعه جادوگری هستش.به طوری که برای کوچکترین موردی ملت جادوگر می ریزن تو نحوه برخورد و همدیگه رو لت و پار میکنن!
در این نوع دوئل بیشتر به جای جادو از زخم زبون استفاده می شه!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
1- جنگ چند نفر با یک نفر یا چند نفر با چند نفر به صورتی که تعداد اعضا برابر نباشند.
2- جنگیدن با استفاده از وسایل و لوازم غیر مجاز مثلاً چاقو یا شمشی (یا با نوک رفتن تو شیکم طرف )
3- جنگیدن با استفاده از افسون های نیروزا یا فلیکس فلیسیس
4- جنگیدن غیر حضوری با تحت فشار گذاشتن مثلاً دامبل می گه اگه پیام فوریتون ارزشی نباشه بلاک می شین
5- جنگیدن در حالت نامرئی
6- جنگیدن بدون استفاده از چوب دستی و با حرکات رزمی مانند ماگل ها
7- جنگیدن با بر زبان راندن الفاظ زشت و بی ناموسی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۶ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
جواب--->
پروفسور در جواب سوال شما اول من يك چيزي ميگم بعد جواب سوال شما رو ميدم!!!
دوئل رسمي همان دوئلي است كه شخص هاي دوئل كننده بر روي سكوي دوئل ميروند و با نظار دو نفر دوئل انجام ميدن!!!
ولي دوئل هاي غير رسمي شامل:
1.دوئل مشنگي
2.دوئل جادوگري

اين دو تا هم به دو دسته تقسيم ميشن

دوئل مشنگي ---[1.دعواي عادي مشگنها با يكديگر
2.دوئل با سلاح هاي جنگي
3.دوئل صحبتي(در اين مورد با مشكنگها با صحبت كردن يكديگر را شكست ميدن)

دوئل جادوگري---[1.دوئل از سر رو كم كني!!!
2.دوئل بدون توجه در اين نوع دوئل يكديگر قصد كشتن رو دارند و توجه نميكنن چه نوع طلسمي رو اجرا ميكنن!!!)
3.دوئل به روش مشنگي(جادوگران بعضي اوغات از اين روش استفاده ميكنن)
4.دوئل يك طرفه(در اين نوع دوئل يكي از طرفين از طلسم هاي نابخشودني بر ضر طرف ديگر استفاده ميكند)

اين به نظر من يك گروه بندي كامل براي دوئل ها است!!!

اميدوارم از نظر ما هم كامل باشه!!!

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
جلسه ی دوم آموزش دوئل
فضای کلاس آموزش دوئل دود گرفتس و همه بچه ها در حال دوئل کردن با هم هستن مثلا مرلین کبیر با بلر سر نقش دارن دوئل میکنن سارا با چنتا از پسرا داره دوئل میکنه هدویگ داره با نک میره تو شیکم ارباب لرد والدمورت ققی هم مثل هدویگ داره با نک میزنه تو چشم کریچر پروفسور کوییرل داره با پستای بیناموسی!!دوئل میکنه و سرژ داره با زندگی دوئل میکنه سدریک با موندن تو سایت و ....
بینز با سرعتی باور نکردنی از توی دیوار وارد کلاس میشه و بچه ها
رو غافلگیر میکنه
بچه ها :
بینز :
بچه ها :
بینز : خوب بسه دیگه جمع کنید این بساط رو
بچه ها همه میرن سر جاهاشون میشینن و ساکت و آروم میشنن
بینز : خوب جلسه ی دوم شروع میشه
انواع دوئل ( چند نوع دوئل وجود دارد )
خوب ما چندین نوع دوئل داریم میخوام بدونم کی میدونه
هدویگ با صدای هو هو میگه : پروفسور ما بگیم ؟
بینز : بوگو جغدی جون
هدویگ : پروفسور یه نوع اونم اینه که با نک بری تو شیکم طرف
بینز : خوب اینم یه مدلشه . ولی به طور کلی ما دو نوع دوئل داریم یکی دوئل قانونی که قوانین مخصوص به خودشو داره و جادوگران باید با توجه قوانین به دوئل بپردازن که به جاش توضیح داده میشه و یه نوع دوئل غیر رسمی وجود داره که این نوع دوئل به چند قسمت مختلف تقسیم میشه .حالا این تقسیم بندی بسیار گستردس و هر کسی یه نظری در موردش داره حالا تکلیف این جلسه ی شما اینه که انواع دوئل غیر رسمی رو بنویسید
دقت کنید
این دوئل های غیر رسمی شامل دوئل های مشنگی هم میشن
به تقلبی که در جلسه ی اول رسوندم دقت کنید
نوع نوشتن و خلاقیته که میتونه امتیاز آور باشه
در این هنگام دوباره پروفسور بینز به داخل دیوار فرو میره

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
اعلام نمرات جلسه ی اول درس آموزش دوئل

ریونکلاو
لونا لاو گود--- 10+7+7=24
چوچانگ---10+7+10=27
دویل --- 10+10+10=30
یونا ---10+7+7=24
اکتاویوس پیر ---10+10+9=29
فلور دلاکور ---10+8+10=28
آنیتا دامبلدور ---10+10+7=27
ادی ماکای ---10+8+7=25
آوریل---10+10+1=21
امتیاز کل ---238

هافلپاف
هلگا هافلپاف---10+10+10=30
امتیاز کل---30

اسلایترین
دیانا مالفوی---10+7+7=24
بلیز زابینی---10+10+7=27
بلاتریکس لسترنج---10+10+10=30
مونتاگ---10+9+7=26
ایگور کاکارف---10+6+8=24
سامانتا ولدمورت---10+10+10=30
مارکوس فلینت---10+8+8=26
الیجاه دریک---10+6+6=22
امتیاز کل--- 207

گریفیندور
هدویگ---10+10+10=30
الیور وود---10+7+8=25
اندرومیدا---10+9+10=29
سارا اوانز---10+8+8=26
چارلی ویزلی---10+6+6=22
استرنج پادمور---10+7+8=25
آرتیکوس دامبلدور---10+7+7=24
جسیکا پاتر---10+10+9=29
پروفسور کوییرل---10+7+9=26
هرمیون گرنجر---10+9+8=27
رومسا---10+8+8=26
امتیاز کل---289

آدریان پیوسی---10+6+8=24
این شناسه بسته شده می باشد و هم اکنون با نام ایوان چمبرز در گروه ریونکلاو فعالیت میکنه من چون نمیدونستم باید امتیازاتش به کدوم گروه تعلق بگیره جداگانه زدم تا پروفسور کوییرل تصمیم گیری کنه
=====================================
یه چنتا نکته در مورد امتیاز دادنم بدم
اول اینکه سئوال اول رو چون برداشت شخصی هر کسی بود و من به دموکراسی اعتقاد دارم و به نظر همه احترام میزارم نمره ی کامل دادم
دوم اینکه این دفعه خیلی آسون گرفتم
سوم اینکه به تقلبی که رسوندم در جلسه ی اول دقت کنید

[b][color=0000FF]بينز نام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.