هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
-هان چي تو فكر كردي من چيزي حاليم
-استاد من فقط گفتم اوكي
-500امتياز از گريف كم ميشه
دانش اموزان گريفي به حالت ميخكوب در ميان نگاه به هدويك ميكنن و طي يه عمليات انتحاري ميريزن رو سر و كلش و حالا كي نزن كي بزن حالا كي نزن كي بزن
هدويك زيرپوششو درمياره به نشانه تسليم يه تابي ميده و اون وسط ولو ميشه
و پروفسور كاركاروف با رضايت به كار خودش ادامه ميده
كاركاروف به عقب بر ميگرده و ميگه:حالا فهميدي من هم زبانم خوبه
هدويك:yes
-چي دوباره فحش ركيك دادي 500 امتياز ديگه از گريف كم
دو باره برو بچز گريف وارد عمل ميشن و خواهر هدويكو جلويه چشماش ظاهر ميكنن

معرفي 5 كتاب:

ورد چيست:كتابي برايه كساني كه ميخواهند در اصل ورد جستجو كنند درجه سني اين كتاب +9 است

فرق طلسم و ورد:كتابي تفسيريكه برايه گروه سني+45 سال مناسب ميباشد

ورد را چگونه اختراع كنيم:كتابي فقط مخصوص اساتيد كه در بازهاي ازاد به فروش نميرسد

ورد را اوراد ساخت:اين كتاب را حتي نويسندشم درست نفهميد و دركش نكرد چه برسه به ما

استفاده به جا از وردها:كتابي براي دانش اموزان
+1 سال

مفهوم ورد چيشت؟

ور در اصطلاح به منايه ور زدن است داشنمندي يوناني به نام ورديوس اين اسم را برگزيده

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین

پروفوسور کارکاروف با عجله وارد کلاس شد و در را محکم بست.
-خب بچه ها!من امروز مقداری دیر آمدم و علت آن...
هدویگ:آقا علت تشدید داره!
پروفوسور:هدویگ جان اگر میشود در کلاس من از من ایراد نگیر.
-اوکی!
-چیییییی؟فحش خارجکی میدی؟فکر کردی من نمیفهمم؟

10 دقیقه بعد!(این 10 دقیقه را در 10 خط توصیف کنید به زبان رول--این جز تکالیف شماست و 15 امتیاز دارد)
-خب همه به تخته توجه کنند.
ایگور با چوب دستی ضربه ای به تخته زد و مطلبی با عنوان مقدمه بر روی تخته پدیدار شد.

همون 10 دقیقه!
پروفسور یکی میزنه تو سر هدی و هدی هم از کلاس میره بیرون که بره باباشو بیاره و قضیه به خوبی و خوشی(مثلا) تموم میشه!

-خب بچه ها توجه کنین..!! شما باید با لباس مناسب، طرز صحبت درست و چوبدستی کاملا بینقص در کلاس حاضر بشین!

ملت در کمال فروتنی و تواضع و این حرفا به پروفسور گوشزد نمیکنن که قراره بعد از تموم شدن این ده دقیقه منحوس همین حرفارو تکرار کنه و در کمال آرامش مثل بچه های حیف نون(!) میشینن گوش میدن!
شترق!

در با نهایت سلامتی و بدون اینکه آسیبی بهش وارد بشه به دیوار کوبیده میشه و کوییرل رو که کنار دیوارقایم شده بود رو رسوا میکنه!
کوییرل در نهایت سرخ شدگی میاد از در بره بیرون- که با چهره ریش آلود و خاله باز اسکاور که بیشتر از هرچیزی به یک فروند دستمال سرخ و گول منگولی شباهت داشت روبرو میشه!

رو شونه اسکی هدی نشسته که لباسی کابویی پوشیده و دو بسته نوک اضافی مناسب برای استخراج چشم از جایگاهش! روی پراش بسته شده! هدی با اعتماد بنفس کامل رو سر ایگور حمله میبره و خودش و پاهاش و دو تا نوک اضافیش همه با هم تو سر و کله ایگور حمله میرن و ایگور رو به جایی بین این دنیا و اون دنیا میفرستن!

ایگور تلاش میکنه لباسشو که از بلیز قرض گرفته بوده صاف کنه که دوتا از دستمال موشکی های اسکی به اندرون چشماش شیرجه میرن! ایگور ایندفعه به طور کامل به اون دنیا منتقل میشه!
ولی ناگهان جسم سفید و وهم آور و خوش تیپ و قوی هیکل و جادار از درون جسم ایگور بیرون میاد!
ملت که مدتها بینز معلمشون بوده اصلا نمیترسن و شروع میکنن هرهر کرکر! که متوجه چهره سپید همچون پنیر لیقوان(!) اسکی میشن!
اسکی: تو...تو...حیف نون!!
حیف نون:
حیف نون لبخندی که کلی هم ترسناک بوده به اسکی میزنه و یه بشکن میزنه؛ در عرض سه سوت سایت به طور ارزشی انبوه از پستهای ارزشی تر حیف نون میگرده و اسکاور که هنوز نحیفی و پیری از شخصیت قبلیش روش مونده بوده سکته میکنه میمیره!

معرفی کتاب:

جریوس را ماکزیموم تر کنید! (نوشته گیلدی تانکیان منسوب به لاکهارت!)
خفن سازی وردها (مستر جاجی دارک لرد)
بیا بریم بلاک شیم (مالدبر ارزشی زاده از توابع مادولین آباد)
بیست بگیرید...ورد بسازید!( اه اه اه)
همه با هم کف کنیم...سازمان وردسازی شهرداری «یکی بود یکی نبود» (سوشی!)

مفهوم ورد:

ورد چیست!؟ ورد همان پردازشگر است که ما پستهایمان را آنجا می زنیم! آری ورد همان صفحه سفید است که با حروفهای رنگین ما مزین شده و پستهای گرانقدرمان را در خود نگاه میدارد...ورد همان است! همان چیزی که حالا دو هزار و هفتش هم آمده و بسی خفن است و "آفیس"ش حال میدهد! امروز ما ورد را استفاده می کنیم! امروز هیچ کاری نمیکنیم! فردا آن را خواهیم ساخت! فردا ما وردها را از سلطه آفیس درخواهیم و آورد و "ممد ورد" (mamad Word) را در کامپیوتر ها اینستال خواهیم نمود!! خواهید دید!

جدی نگیرید...من الان جوگیزرم

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
(آنچه گذشت)
پروفوسور کارکاروف با عجله وارد کلاس شد و در را محکم بست.
-اوکی!

10 دقیقه بعد!(این 10 دقیقه را در 10 خط توصیف کنید به زبان رول--این جز تکالیف شماست و 15 امتیاز دارد)

(ادامه ی داستان)

-خب همه به تخته توجه کنند.... نه نه .. توجه نکنید! نه چشاتونو ببندید!
بچه ها قبل از کلاس روی تخته یه عکس از پروفسور کارکاروف توی سواحل نرماندی! زده بودن که در حال درست کردن یک تپه ی شنی با سطل و بیلچه ی پلاستیکی بود!
پروفسور عکس رو از روی تخته ورد میداره و با حالتی عصبی روی صندلی میشینه و میز معلم رو به سمت خودش میکشه!
در همین لحظه در کلاس باز میشه و گراپ به همراه هرماینی از در میان تو کلاس و از پنجره ی کلاس میپرن بیرون ( به یاد گراپ ، آن بزرگ که لحظاتی دردناک برایمان رقم میزد! لحظاتی پر از سیاهی رفتن چشم و درد کمر به پایین! یادش گرامی باد! هرماینی هم یادش گرامی تر باد! حیف که بچه های کوییرل میان اینجاها رو میخونن وگرنه از هرماینی بیشتر یاد میکردیم!)
کارکاروف شاکی میشه و میگه : از وقتی مدیریت مدرسه عوض شده هرکی هرکی شده ! فکر کردن خونه باباشونه! همینجوری میان میرن! مدیر که مدیر نباشه همینه دیگه! اون از اون بیل ..
در همین لحظه صدایی از درگاه کلاس به گوش کارکاروف میرسه :
_ بیل ویزلی چی؟!
کارکاروف : بیل! نه بیل و کلنگ گرون شده بود ما خونمون نصفه کاره مونده اعصابم خرابه ! بیل ویزلی سرور ما هستن! اصن من خونمون رو بسازم میخوام یه فیلم بعدش بسازم " هر کی بیل را کشت..."!
کوییرل که شاکی بود میاد و روی یکی از صندلی ها میشینه و میگه :
_ادامه بدین استاد ، منم دوست دارم این درسو ، راحت باشید!
کارکاروف تا اومد حرفی بزنه گوشی موبایلش زنگ خورد و با حالتی عصبی دست کرد تو جیبش و گوشی رو در اورد و گفت :
_ بعـــــــــــــــــداً !!!
_ نه منم! ققی! ببین اهورا حذبا برای اون سری که اون اطلاعاتو از مدیرا کش رفتی خواست ازت تشکر کنه! الان داره میاد اونجا! کلاسی دیگه؟!
کارکاروف :
_ نـــــــــــــــــــــــــــه!! اهورا حذبا ماااااااااااااااااااااااااا!!
کوییرل تا اسم اهورا حذبا رو شنید شاکی پرید خر کارکاروف رو گرفت موبایلو از دستش گرفت کارکاروف رو از کلاس خارج کرد!

چند دقیقه بعد در کلاس باز شد و ققی به همراه سرژ و بری و فنگول و بینز میریزن تو کلاس و یکی یکی میزنن قد هدویگ...
سرژ : نه حال کردی چجوری پیچوندم برات کلاسو؟!
ققی : حالا دیگه چه بهونه ای داری نیای بریم فوتبال ها؟
هدویگ : من فقط دروازه واینمیسم! گفته باشم!

....

معرفی کتاب

1_ ورد ..کو کو ؟ ( کینزلی اسموتی شوشتری)
2_ من ، جاسم و وردهایی برای موقع های بیکاری توی سوراخ (گیلیدی و شرکا )
3_ ورد در ورد ( بیگانه!)
4_ آسلامیوس چه خوبه! ( حاج دارک لرد)
5_ بیا کوچولو! من ورد دارم بیا بهت ورد بردم (برادر حمید)

مفهوم ورد :

ورد در عمل مفهوم میشه! جریوس مفهومی ترین ورد شناخته شده هست که توصیه ی اکید شده در مقاطع ابتدای ازش استفاده نشه چون گناه دارن! ولی خب در سنین بالاتر خیلی سریع الفهمه و طرفدار زیادی داره و همه میگیرن!
ورد ها به هیچ دسته ای تقسیم نمیشن و وردها مفهوم اینو میرسونن که چقدر تخیلت در حدود تیم ملی و فراتر از اونه!
ورد هیچی نمی فهمه و کسانی که ورد رو اجرا می کنن از اونم کمتر می فهمن ، چون وردها که نمی فهمن اونارو اجرا کردن و اصن وردها الا بختکی هستن و همینجوری دور هم باشیم از چوبدستی خارج میشن ، منتها مرلین کبیر در سالها قبل چوبدستی ها رو اکولایز کرد و موجب این شد که ورد ها بر اساس اسمشون اجرا بشن و عجب تخیلی!!!

<خالی خواهد بود ، برای همیشه>

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

پرفسور کلاس جالبی داشتید ! کلاسی متفاوت با تمام اساتید !! ممنون

انجام تکاليف

ادامه رول :

پاسخ : پروفوسور کارکاروف با عجله وارد کلاس شد و در را محکم بست.
-اوکی!
هدویگ گفت : منظورم ...
پرفسور کارکاروف که خشمگین شده بود در حالی که آب دهانش به اطراف میپاشید فریاد زد : منظورت چی بود ؟ آخه من چه بدی ای در حق تو کردم ؟
هدویگ گفت : میخواستم بگم که ...
- چی میخواستی بگی بوگو ؟
هدویگ که اشک در چشمانش حلقه زده بود گفت : منظورم موافقت با شما بود !
ایگور که آرام تر شده بود روی صندلی نشست و گفت : خب زودتر میگفتی عزیزم !!! از وقفه پیش اومده معذرت میخوام ! داشتم علت دیر اومدنم رو میگفتن ، راستش جناب مدیر با من کار داشتن و باید خدمتشون میرفتم ! در هر صورت از شما هم عذر میخوام !
من در این کلاس میخوام به شما آموزش بدم که ورد ها رو بشناسید ، از اونها در مواقع مناسب استفاده کنید ، راه استفاده از اون رو یاد بگیرید و با کمک از افسون ها حریف و دشمنتون رو تسخیر کنید .
در واقع بسیاری هستن که فکر میکنن حالا که یه چوبدستی در اختیار دادن و یه کتاب ورد و طلسم جلوشون بازه میتونن دنیا رو تسخیر کنن ، ولی از این واقعیت عقب هستن که باید علم استفاده از ورد رو هم داشته باشن !!

معرفی کتاب :
پاسخ :
1- جزوه کمک آموزشی ورد ها و طلسم ها
2- گام به گام با ورد سازان جهانی
3- نگرشی کوتاه به نحوه ورد سازی
4- فرهنگ آکسفورد جادویی
5- شونصد راه برای غنی کردن طلسم های سیاه

مفهوم ورد :
پاسخ :
ورد عبارتی است که از حروف لاتین تشکیل شده است ، تعداد حروف ورد حد اقل 4 و حد اکثر 57 حرف است . به عبارتی دیگر و ساده تر میتوان گفت : عبارتی است که با داشتن چوبدستی و گفتن آن میتوان کاری را اعلام کرد ! ورد ها استفاده های متفاوت و متعددی دارند
نمونه ای از ورد ها در زیر آورده میشود :
1- accio ( آسیو ) : از این افسون برای احضار اشیا استفاده میشود .
2- Deletrius ( دلتریوس ) : از این افسون برای شکستن و خرد کردن اجسام استفاده میشود
3- Densaugeo ( دنساگو ) : از این افسون برای سریعتر کردن رشد دندان ها استفاده میشود
4- و ...

با تشکر

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۵ ۲۱:۵۸:۰۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
ادامه نمایشنامه :

پروفسور کارکاروف با عجله وارد کلاس شد و در را محکم بست.
پروفسور:هدویگ جان اگر میشود در کلاس من از من ایراد نگیر.
-اوکی!
اوه... یک سوتفاهم بزرگ ملت گریف را به شدت تهدید می کرد...این یعنی یک رسوایی! ... ملت گریف می رفت تا برای همیشه با کلاس طلسم ها و ورد های جادویی خداحافظی کند و پروفسور کارکاروف همه شان را بیندازد و به تک تک آنها نمره غول غارنشین دهد که به ناگاه از آن گوشه تاریک کلاس صدای یک نفرطنین انداز شد :
_پروفسور ...منظور هدی : باشه ، چشم ، آقا تو رو خدا نزن ، دیگه حرف نمی زنم ، اصلا جغد که حرف نمی زنه ، من همون محفلم رو می چسبم ، تو کلاس شما دیگه بی جا کنم پا نمی زارم ، اخراج نکن ، قول می دم دیگه صدایی ازم در نیاد !...من خودم ساکت می شینم ، حالا چرا می زنی ؟...نه دیگه... ما خودمون رفتیم ، این طوری بد نگاه نکن ما رفتیم ....
و استرجس همان طور که می گفت تمام چشم ها به سمت پنجره کلاس دوخته شد . هدویگ دیگر آنجا نبود. هدی پر زده بود و با کوله باری از زبان انگلیسی به سمت افق پر کشیده بود !
در این لحظه تمام نگاه ها به سمت استرجس به این صورت برگشت :
ملت گریف :
استرجس :
ملت اسلی در زیر میزها از خنده ریسه رفته بودند اما دراکو مالفوی همچنان از فرصت استفاده نمود و برای هری شکلک در آورد !
دراین هنگام پروفسور کارکاروف برای آنکه جو کلاس را آرام کند صدایش را در حالی که نشان می داد انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است صاف کرد و گفت :
-خب همه به تخته توجه کنند.

معرفی کتاب :

1) تکنولوژی شبیه سازی ورد ها
2) معجزه ورد قرن
3) ورد ها برای که می جنگند؟
4) تراژدی غم انگیز ورد ها
5) راز ورد ها صلح

مفهوم ورد:

ورد عبارت است از مجموعه ایی از حروف که اگر به صورت مرتب و طبق قاعده مانند یک پازل درست در کنار هم چیده شده اند خاصیت فلورسنت داشته و قدرت پیدا می کنند . در تعریف دیگر ورد به آن گویند که اگر اجزای حروف آن را از هم جدا کنید بی معنی و پوچ شود و هر گاه آن را بار دیگر به هم پیوند دهید شگفت انگیز ترین چیز ممکن شود . گاه ممکن است ورد مورد نظر ساخته شده قدرت داشته باشد اما هنگامی که با حرکت درست و دقیق چوب دستی همراه نباشد یا اصلا عمل نکند و یا به خوبی وظیفه محوله را انجام ندهد . به همین دلیل این قسمت بسیار مشکل در تهیه ورد سازی ست که همواره استادان ورد سازی را تهدید می کند و عرصه را برای ساختن ورد های جدید برآنها تنگ می نماید. گاه ورد ها به طور تصادفی به و جود می آیند و پیشرفت های بزرگ علمی در زمینه ورد سازی را رقم می زنند !

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
ج1)

ایگور مشت می زنه روی میز: ما توهین رو تحمل نمی کنیم!
ملت سه متر می پرن هوا.
-ما با توهین مبارزه می کنیم!
ملت یکی یکی روی صندلی هاشون فرود می یان. نوک هدویگ فرو رفته بود توی سقف و در نمی اومد.
-ما...
-پروفسور؟
ایگور چشماش رو باز می کنه و از روی میز می یاد پایین (اثرات جوگیر شدن): بله؟
n تا انگشت به سقف اشاره می کنه. ایگور چوبدستیش رو در می یاره و آستیناشو بالا می زنه. با دقت به سمت هدویگ نشونه گیری می کنه...
بـــــــــــومـــــــــــب
سوراخی به اندازه چال اسکندرون درست کنار هدویگ ایجاد می شه. رنگ هدویگ از سفید به سیاه متمایل شده.
-اوه...
ملت:
ایگور دوباره برای اجرای ورد آماده می شه: جدائیوس!
هدویگ می افته پایین و روی زمین مثل فرش پهن می شه. سرش رو بلند می کنه و می یاد یه چیزی بگه...
-هدی نوکت...
دوباره n تا انگشت به سمت سقف اشاره می ره. یه نوک توی سقف جا مونده بود.
ایگور دوباره دست به چوبدستی می شه. نوک هدویگ از تو سقف در می یاد و می افته رو زمین.
قــــــــــــــرچ
نوک هدویگ یک میلیون تیکه می شه. هاگرید پاشو از روش ور می داره: اوه، ببخشید، ندیدمش...
ایگور با چوبدستی به تخته می زنه...

ج2)

واو مثل ورد
وردخانه هدهد
جامع الوردین
ورد آنلاین
تاریخ وردهای ایران و جهان

ج3)

1. مراجعه شود به فرهنگ دهخدا.
2. مراجعه شود به وردهای شگفت انگیز و زیستگاه آن ها.
3. ورد جمله ای است بدون فعل که با تلفظ آن تحت شرایط خاص اتفاق خارق العاده ای به نام جادو رخ می دهد. شرایط خاص عبارت اند از: حرکت صحیح چوبدستی، تلفظ درست، تمرکز، قدرت و ...
برای ساختن یک ورد ساده فقط کافی است که فعل مورد نظر خود را با پسوند "ییوس" همراه کنیم تا هر فاجعه ای که مایلیم اتفاق بیفتد.
4. مصرف 2 بار ماهی در هفته را هم به شما توصیه می کنیم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
کارکاروف:به من فحش میدی؟؟؟الان حسابتو میرسم...اجی مجی لا...
هدویگ:هرررررررررررررررییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!
هری عرض جیک ثانیه میاد:رو جغد من دست بلند میکنی؟؟
کارکاروف:برو بابا!!من خیر سرم معلمم...رو تو هم دست بلند میکنم!!!
هری:چی گفتی؟
کارکاروف:همونی که شنفتی...
هری:الان حالیت میکنم.کوییییییییییییییرررررررررررررررررررللللللللل!!
کوییرل: بله؟
کارکاروف:هری دوستت دارم...
هری: کوییرل این...
کوییرل:چی؟
کارکاروف: هری تو نازنینی!!
هری: جغد من رو زد...
کارکاروف:
هری:
کوییرل:
کارکاروف: :no:
هدویگ: به نظرم گناه داره...
هری:هر چی تو بگی نازنینم!!
کوییرل:الان تو باید به مدت 1 روز به سخنرانی پروفسور بینز در مورد نیکی گوش کنی!!
کارکاروف:به جان تو من کروشیو رو ترجیح میدم...کککککککککمممممممممممممممممممممممممممک!!
==========================================================================
کتابها:واو مثل ورد(نوشته ممد اوشکول آبادی)
چکونه خود را به بوقلمون تبدیل کنیم؟(راهنمای تغییر شکل)نوشته ماتورا مک گونگال(این مک گونگال با اون مک گونگال فرق فوکوله!)
ورد های کشنده(راهنمای انواع و اقسام استفاده از وردها)نوشته موسیو ولدمورت(این ولدمورت با اون ولدمورت فرق فوکوله!)
یک ورد.یک لبخند.نوشته گیلدروی لاکهارت(!)
چگونه با یک ورد کوییرل را دور کنیم؟نوشته ایگور کارکاروف
دور کوییرل با 80 ورد.(چگونه پاچه خورای کوییرل را با 80 ورد بکنیم؟)نوشته نوشته برادران برره ای زاده.
==========================================================================
ورد به یک یا مجموعه ای از کلمات گفته میشود که بر زبان راندن آن با استفاده از چوبدستی و حرکات به جا سبب بوجود آمدن تغییراتی میشود...

ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۱ ۱۹:۱۹:۴۰

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
پرفسور کارکاروف با چکش تازه ایی که خریده مستقیم به طرف هدویگ حرکت می کنه اما یه دفعه با یه آفتابه مرلین 2010 مواجه می شه که بدجوری تو چشم می زده!
پروفسور تا آفتابه رو می بینه به احترام مرلین تعظیم می کنه و بعد هم مثل نظامی ها به سمت جایگاه خودش می ره تا دوباره درس رو شروع کنه!
_چپ دو سه چهار! چپ دو سه چهار! آماده! ایست....
چوب دستیشو بر می داره تا درس رو آغاز کنه که یه دفعه دوباره هدویگ می گه:
_پروفسور چکشتونو اینجا جا گذاشتید! عجب چکش باحالی هم هستا! از کجا خریدید پرفسور؟
وجدان پروفسور کوییرل:
_مگه به تو نگفتم حق نداری از این چرت و پرتا سر کلاس ببری هان؟ 100 امتیاز از اسلی کم کنم حالت جا بیاد؟؟
پروفسور کارکاروف:
_نه پروفسور...تو رو خدا این کار رو با من نکنید...من زن و بچه دارم باید نونشونو تـأمین کنم! اسلی ها منو می کشن...من قطعه قطعه می شم...نه ...تو رو خدا!
بعد یه دفعه متوجه اطراف می شه که بچه ها داشتن اینجوری بهش نگاه می کردن! از روی زمین که به روی زانوهاش نشسته بوده پا می شه و میگه:
_هدویگ به خاطر این عمل وقیحانه 20 امیتاز از گریفیندور کم میشه!
هدویگ:
گریفینیدوری ها:
اسلیتیرینی ها:
پروفسور کارکاروف:
_خب همه به تخته توجه کنند!

معرفی کتاب

دور هاگوارتز با 20 ورد در ثانیه!
نبرد ورد ساز!
آخرین ورد!
سفر به ماورای ورد ها(کتاب تست با پاسخ تشریحی!)
میگی ورد یا بکشمت!( کتاب تخیلی – اجتماعی می باشد که به دانش آموزان بالای 15 سال پیشنهاد می گردد!)

مفهوم ورد:

ورد در لغت به معنای کلمه نگفته و یا سخن فلبداهه می باشد. کلماتی که دارای معنی مشخص هستند و منظور خاصی رو به چوب دستی و یا شنونده تحمیل می کنند را ورد می گویند!
ورد ها در نوع کلامی و غیر کلامی جای می گیرند و مفهموم و مضمون هریک متناسب با موقعیت و شرایط متفاوت است و دارای معانی مختلف می شود!
استفاده از ورد ها در غیر جا و مکان خود خطرات و حوادث احتمالی در پی دارد!

كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او كه ما را اصيل پاك آفريد!

توصيف 10 دقيقه كلاس؟

پروفسور كاركاروف، نسبت به فحش خارجكي و فوق ناموسي "اوكي" عكس العمل بسيار نرم و نازكي نشان دادند و طي يك حركت انتحاري، هدويگ(جغد وبمستر) را به مدت 5 دقيقه زير افسون كروشيو قرار داند، و طي اين عمل فوق ارزشي- انتحاري- پرهاي هدويگ از بيخ كنده شد، سرش شكست، نوكش جر خورد، و در اين هنگام در كلاس ماركوس فلينت، خنده هاي فوق خفنز سر ميداند كه ايشون هم بي جواب نموندن، تا آخر كلاس از سقف كلاس آويزان گشتند. در يك حركت در دقيقه هشتم، كاركاروف به سمت تخته كلاس مي رفت، در ميان راه، از ميان ميز اول، اينيگو ايماگو پاشو ميندازه وسط، كاركاروف با مغز ميره تو زمين.
بچه هاي كلاس هر هر كر كر مي خندن بهش، كاركاروف با خشم به سمت كلاس ميچرخه و با فرياد ميگه:
- كار كدوم ابلهي بود؟
كلاس: اينيگو ايماگو!
و همه با نوك انگشت خويشتن به اينيگو شاد و شنگول اشاره كردند، كاركاروف هيچ توجهي نكرد و دوباره با صدايي بلندتر و خشمي دو چندان پرسيد:
- گفتم كار كي بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملت اين بار به طور كل دهنشان قفل شد، در اين بين اينيگو با صداي فوق وحشتناكي خنديد. كاركاروف بهش نگاهي انداخت و جلوي ميزش رفت با صدايي رسا گفت:
اين كارش درسته! 10 امتياز براي خنده! و همچنين 10 امتياز براي قدرت و زور كه منو نقش بر زمين كرد!
كلاس:
بليز: ميگم استاد ميخواي ما هم زور نشون بديم ها...

معني و مفهوم كلي ورد را توضيح دهيد؟

"صرفا در اعصار بسيار دور و قديم، حتي دورتر از زمان هاي مرلين و هاريشمينيوتوس، در كشورهايي رايج جادوي باستان نظير مصر و آفريقاي جنوبي، اصلا چيزي به نام ورد وجود نداشته است، و حتي چوبدستي اي هم نبوده است كه با آن ورد اجرا كنند، بيشتر اين كارها جادوگري با چشم و آرزو و قدرت ارثي صورت مي گرفت و تا اينكه به زمان هاي هاريشمينيوتوس، كم كم عصا و چوب هاي داراي قدرت جادويي آمد و كه در همان زمان بود كه ورد اختراع شد"

بخشي از سخنان و نكات مهم پرانتاگز ويلان، جادوگر و فيلسوف سوئيسي قرن شانزدهم را كه در كتاب "عصر ورد" خوانديم. حال به ادامه تاريخچه و توضيحاتي كه در اين كتاب اشاره شده است مي پردازيم تا با مفهوم و معناي كلي ورد آشنا شويم:

" ورد از زمان مرلين رسميت گرفت و با كلماتي نا شناخته با زبان انگليسي به طور مبهمي ادقام و تركيب شد به جادوي عصا و چوبدستي ارتباط برقرار كرد. ورد در اصل با ريشه هايي مثل افسون و طلسم نيز رابطه مستقيم دارد. اما صرفا ورد يك يا چند كلمه با تلفظ كمي نا آشنا و در بسياري موارد آشنا. در اصل مي توانيم اين طور در عصر جديد ورد را معني كنيم كه" يك كليد براي اجراي افسون" يك مفهومي منطقي براي ورد.
اما چطور ورد با جادوي عصا و چوبدستي ارتباط برقرار كرده است:
" اولين بار هاريشمينيوتوس يوناني، منطق و فلسفه و 8 مرحله آن را نوشت، اما فاقد قدرت اجراي مراحل بود تا اينكه مرلين كبير، موفق شد دو مرحله ديگر اضافه كند و آن مراحل را با استفاده از 160 نوع راه فرعي از طريق مجهول منطق بي منطق، اولين ورد نا معني را به عصا منتقل كند.
گفته مي شود مرلين نيز به صورت اتفاقي موفق شد مراحل ده گانه منطق را اجرا كند.

معرفي پنج كتاب در مورد ورد؟

1. كتاب وردهاي استاندارد، با درجه عادي
نويسنده: عارف قزويني، فوق پروفسوراي امورات قزويني از دانشگاه كمبريج قزوين!

2. كتاب 1 ورد با صد كاربرد
نويسنده: ميلاد قرباني، فوقش ليسانس كلاس و ريش گذاري از دانشگاه ممد آباد شهرك غرب!

3. كتاب ورد هاي سر كاري( بدون كاربرد)
نويسنده: عله اعظم، سوم ابتدايي سخراني از دبستان شكوفه هاي عشق قزوين غربي

4. كتاب وردهاي رادانت نوين باستاني
نويسنده: فراليوس رادانت، فليسوف و منطق دان دانشگاه جادوگري هاتفورد در قرن يازدهم ميلاد مسيح

5. كتاب وردهاي بنگ بونگ( مخصوص دعوا)
نويسنده: ويليام ادوارد، پروردگار و خالق نت، داراي 94 فوق پروفسراي مديريت و شبكه از دانشگاه هاروارد امريكا، (بيل گيتس كه شاخ مايكروسافته حيف نون ويلي ادوارده! )

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
- پرفسور در نفهمیدن شما که شکی ... منظورم اینه که شما اشتباه می کنید اونی که فکر می کنید فحش خارجکیه کوکیه نه اوکی!
- نمی تونی از زیرش در بری تو غلط کردی به من فحش دادی جغد شاخدار بی خاصیت کثیف بدبخت سفید خاک بر سر ...
- چی توهین ؟ توهین می کنی ؟ کویــــــــــــــــــــرل !
کوییرل در عرض دو سوت و نصفی در کلاس ظاهر شد .
ایگور که به تته پته افتاده بود :
- هد ... هدویگ جان برو بشین سر جات می خوام ادامه درسو بگم .
کوییرل :
- اِ سلام کوییرل تو هم اینجایی ؟ هدویگ یه سوال پرسید داشتم جوابشو می دادم مورد خاصی نبود !
کوییرل دست تو جیبش کرد و منو مدیریت رو در آورد .
ایگور آب دهنشو قورت داد و با التماس به هدویگ نگاه کرد !
هدویگ به کوییرل :
- گناه داره حالا ایندفعه رو بیخیالش شین من می بخشمش . ولی یه چیز واسش دارم .
رو به ایگور کرد و گفت :
- برای تکلیف جلسه بعدیت باید بنویسی منوی مدیریت چه شکلیه (15 امتیاز) !

=====

5 - جریوس و مشتقات آن ( السامور )
6 - طلسمهای پلکی چشمی ذهنی فکری غیر لفظی ( مرلین )
7 - فریاد ، وردی فراتر از ورد ! ( سرژ تانکیان )
8 - ورود(مثلا جمع ورد) و خروج ، مجموعه عظیم ورد ها( گیلدروی لاکهارت )
9 - ورد های مخرب ، ویروسی ، خفن ( مالدبر )

=====

مفهوم ورد :

از بین تعرفی در حد پی اچ دی ، دکترا ، لیسانس ، دیپلم ، زیر دیپلم ، زیر سیکل ، پیش دبستانی و بی سواد ، تعریف مخصوص بی سوادا رو ارائه می کنم که بیشترین طرفدار رو هم داره .

ببین عمو جان ، ورد یعنی یه چیزی که می گی بعد یهو پخخخ یه اتفاقی میفته ... مثلا تو می گی داللی بعد از پشت دیوار می پری بیرون یکی می ترسه ... یا می گی اجی مجی لاترجی از بالای تخت می پری پایین شلوارت خیس می شه !
یا مثلا مامانی و بابایی یه نگاه به همدیگه می کنن بابایی یه چشمک می زنه بووووووووووووق !
اینا همه وردن عزیزم ... ورد ... فهمیدی ؟
- نچ !
بس که نفهمی !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.