هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

اوکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
از ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
نام برد پيت
گروه اسلايترين
توضيح:من يه بازيگره ماگل بودم كه در نو جواني به نيرويه خاصي در خودم پي بردم تواناييهايه من به قدري بود كه ديگه همه منو يه جادوگر ميدونستن
و هيچكس با من رفتو امد نداشت تا يه شبه تاريك با لر اشنا شدم
اون به من تعليماته جادوي سياه داد تا در اين كار به استادي رسيدم اون منو به عنوانه مرگخوار مخصوص پذيرفت
و به جنگ با محفلي ها پرداختم در سال 1984 وقتي كه لردي نبود و لرد قدرتي نداشت به مدرسه هاگ هاگوارتز برايه تحصيل علم رفتم اما نيرو هايه سياه در من وجود داشت و با بازگشت لرد به سوي او رفتم

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید:

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

نکاتی چند پیرامون معرفی شخصیت ها و ایفای نقش:

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تایید نشده ها:

جاناتان: عمو جان، انگار اون قسمت معرفی کوتاه رو مشاهده ننمودی!!! لطفا این جاناتان جان رو یه خورده معرفی کن و یه جوری به هری پاتر ربطش بده! (مثل سرژ تانکیان) مثلا کورنو رها کن و برو تو گروه خواهران عجیب!

هوریس اسلاگورن: ببین عمو جان، توضیح دادم قبلا!!! این شخصیت مورد نظر شما قبلا گرفته شده و حتی اگه قبلا گرفته نشده بود هم تایید نمیشدی چون معرفیت خوب نیست! کپی کردن پست های قبلیت فایده نداره جیگر...

اخطار: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

اوکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
از ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
Horac_sLOghorn Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید #1770

عضو شده از:
۱۳:۰۲:۱۵ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
نام هوريس اسلاگهورن
لقب ندارم
توانمندي ها انجمن اسلاگ
سن 78
جارو كامت دو شصت
چوبدست نو ساده
ظاهر كلي كمي چاق به توانه 2
گروه اسلايترين
ميخوام شخصيتم عوض شi

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

korn45

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ شنبه ۳ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۱ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام كامل:jonathan
گروه:اسليترين

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تایید نشده ها:

مونتاگ: شرمنده... شخصیت جدید اگه میخوای باید شناسه جدید بگیری!

ماریه تا اجکومب: سعی کن چیز بیشتری به ذهنت برسه... معرفیت باید کامل تر و بهتر باشه!

جرج گرنجر: معرفیت باید کامل تر و بهتر باشه!

اخطار: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
نام و نام خانوادگي:جرج گرنجر
برادرهرمين كه دوست داره در هاگوارتز دس بخواند
علاقه مندي ها:دوست دارم شاگرد اول شوم وبه عنوان دانش آموز
ارشد انتخاب گردم
نوع شخصيت:شخصي منظبت(مثل خواهرم هرمين)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

ماریه تا اجکومب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۲۹ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵
از فعلا هاگوارتز البته اگه بسته نشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام :ماریه تا اجکومب
علاقه مندی ها :

1-فال گوش ایستادن و بعد هم دنیا را پر کردن.

2-کر کر خندیدن و همراه چو چانگ بودن.

قیافه : دهن گشاد و مو های آشفته
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

آدم زیر تریلی 18 چرخ بره ولی جاس

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
من قبلا شخصیت voltan را داشتم ولی بعد مسائلی اسم مونتاگ رو بهمن دادن حالا میخوام اگه میشه همون اسم voltanرا داشتهباشم این یکی اصلا حال نمیده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

گروه:

تایید نشده ها:

هرمايني_گرنجر: شخصیت ریونا ریونکلاو قبلا گرفته شده!

Horac_sLOghorn: هم شخصیتیش گرفته شده و هم معرفیت خوب نبود!

مینیمی اسلیترین: معرفیت خوب نبود!!! شاخ بازی هم در نیار که شاخکی بیش نیستی! معرفی اونایی که تایید شدن رو نیگاه کن مثل اونا معرفی کن!

مینا لوپین: شخصیت یوان ابرکرومبی گرفته شده!

shaparak: هرمیون گرنجر قبلا گرفته شده!

تمام متقاضیان لرد ولدمورت: شخصیت لرد ولدمورت به اعضای تازه وارد واگذار نمیشه!!!! الکی زور نزنین!

ویرایش شده توسط گیلدروی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۴ ۱۶:۵۳:۰۴

پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

مايك

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۲ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۹ دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵
از magic world
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام كامل:گراوپ كوچولو

گروه:اسليترين

معرفي كامل:غول كوچكي بودم كه ننم دستمو گرفت گفت بيا ميخوام ببرمت يه جاي خوب منم بچه بودم گولشو خوردم باهاش رفتم نگو ميخواست ببره قاطي غولا...
خلاصه با هزار مشقت به سن جواني رسيدم.
قيافم بسيار دختركش بود به همين دليل چند عدد غول مونث رو به كشتن دادم...

رييس غولها كه پرروي دريده بود من را از جامعه ي غولها طرد كرد و قلب مرا شكست.در راه برگشت يه نيمه غول مرد با يه نيمه غول زن ديدم كه مرده خيلي ايكبيري بود.وقتي منو ديدن محو زيباييه من شدن و اون مرده كه اسمش هگريد بود براي اينكه پيش زنه كم نياره الكي خودشو به ما نسبت داد و گفت اين داداشمه و زنه هم كه اسمش مادام مكسيم بود بس كه محو زيباييه من شده بود به هگريد توجهي نكرد.
از قضا هگريد هم پرروي دريده بود و در يك عمليات چريكي من رو در جنگل ممنوعه اسير كرد تا وقتي كه من با هرمي آشنا شدم...

چيه ؟منتظر بقيشيد ؟بقيشو خودتون بايد تجربه كنيد

ویرایش شده توسط گیلدروی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۴ ۱۳:۲۰:۱۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.