هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۰:۴۱ سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
از اون جایی که مستر اسنیپ، معلم نیستن؛ ما تو دفتر اساتید، اعلام نکردیم. چون هم زیر بود؛ هم ما خسته بودیم!

این اعتراض نیست! حداقل راجب نمره نیست!

میگم من چون داخل این جا، نوشته بودین که درخواست اجازه برای تمدید دارین؛ فکر کردم تمدید نمی کنین و فرستادم پستم رو.

اون موقع، بعد از پست ویلبرت، چیزی نوشته نشده بود. میگم حالا یک ساعت و سی و چهار دقیقه وقت زیاد نیست که. واسه من رو حساب کنین لدفن!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
سوروس عزیز

مشکلی نمیبینم ، در صورت نیاز به هر چند روزی که مایل هستید و نیاز دارید میتوانید تمدید کنید .

موفق باشید.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۴۷:۵۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
تد :

سالازار ، دانش آموز ها درخواست تمدید مهلت مسابقه معجون سازی هست . تصمیم گیری با شما هست ، اگر فکر میکنید که باید تمدید پیدا کنه لطفا سریع تر بگید وگرنه من نتایج رو بزنم .

ممنون .

پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
سلام چوچنگ، اول اینکه ننه جون اینجا جاش نیس بیا بریم دفتر اساتید صوبت کنیم اینجا خودش کلی دعوا داره سالی باز میاد می بینه اتاق مدیریت اومده بالا سکته ناقص میزنه گناه داره پیرمرد

تا بخوای جای اعتراضتو عوض کنی و بزنی اساتید طول میکشه و ممکنه معطل بمونی.
من همینجا پاسخ میدم با اجازه ی مدیر.

بله به قدری عکس اضافه کردی که خیلی هاش اضافه بود واقعا اما به خاطر عکسات 10 کامل رو گرفتی شما از سوال آخر. مغلطه نکن.
اگه منظورت 2 یی هست که از ده نمره ی اول گرفتی این عکسارو قاطیش نکن. برای هر سوال به اندازه ی بارم همون سوال نمره میگیری، پس انتظار نباش به خاطر عکس هایی که تو سوال چهارم گذاشتی و نمره ی کاملش رو هم گرفتی، تو سوال اول هم بهت نمره اضاف کنم.

به نظر ِ من شما برای سوال اول به اندازه ی 10 زحمت نکشیدی. وقتی من تو صورت سوال تاکید کردم کامل توضیح بدین! از شما توضیح کامل میخوام بانو چنگ.
از شاگردایی که ده کامل رو تو سوال اول گرفتن به شما سورس اسنیپ رو معرفی میکنم، مورفین گانت و لیلی اوانز رو معرفی میکنم. آیا زحمتی که این افراد کشیدن برای سوال اول با زحمت پاسخ شما که صرفا اینتر زدی بین کلماتت که طولانی تر به نظر برسه یکیه؟

متاسفانه جو هاگوارتز بیش از حد جدی شده این ترم و این از حوصله ی همه ی ما خارجه. برا همین گاهی صرفا جهت رفع تکلیف رول میزنیم تو کلاس ها و نتیجه ش میشه همین که نه تنها خودمون لذت نمی بریم از حضورمون تو سایت بلکه رولمون از 5 کیلومتری داد میزنه که برا رفع تکلیف زده شده!

موفق باشید

پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
سلام

اقا این جا چرا این طوریه؟؟؟

این همه نوشتیم و عکس اضافه کردیم از 10 به ما 2 دادن

ای استاد تغییر شکل از شما بعید هستش!

یکی بیاد بگه چرا؟؟؟

نه واقعا چرا؟؟؟

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سلام جدجان!
خوبی؟
منو یادته؟
مورفم! پسر ماروولو! یادت اومد؟

میگم جدجان!
لطفا این قوانین مسابقه کوییدیچ فینال رو با جزئیات کامل و به طور رسمی بزن توی تابلوی اعلانات که روز مسابقه دیگه قانون جدید اعلام نشه و ما به هول و ولا نیفتیم و از حالا تیمو جمع کنیم و پست ها رو بنویسیم و قطعی کنیم.

ممنون

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقل قول:
چرا موقع برگذاری جام آتش هیچ کسی اعتراض نکرد؟ چرا زمانی که دو نفر از اسلایترین اول و دوم شدند و گریفیندور به هیچ مقامی دست پیدا نکرد اعتراض نکردید؟
چرا زمانی که من امتیازات جام آتش رو با تفکیک زدم اعتراض نکردید؟
آیا من اونجا یک داور بی طرف بودم و امروز اینجا یک داوری که میخواهد به نفع تیمش قضاوت کند؟

سالازار عزیز... دوست من... چون این تقریبا مربوط به من میشه گفتم جواب بدم و چرا وقتی نتایج جام آتش اومد من اعتراضی نکردم با اینکه خوشحال هم نبودم.
خودت و خیلی‌های دیگه میدونی که موی سر من از ریش شما و خیلی دوستان دیگه سفیدتره و با این سنم دنبال افتخارات بی‌پایان جادوگران نیستم و تنها دلیل شرکتم توی جام آتش به عشق رول‌نویسی بود نه اینکه امتیازم چقدره و گریف اول بشه یا اسلی یا بقیه. هرچند که وقتی رولهای مرحله پایانی رو خوندم به نظرم حق مورفین یا دافنه بود که بیشترین امتیاز رو برای فینال بگیرن.

دلیل شما رو هم برای محق بودن خودتون به داوری متوجهم ولی به بچه‌های گریف حق میدم... چرا کسی به جام ‌آتش اعتراض نکرد ولی برای کوئیدیچ اینطوری خودشون رو آب و آتیش میزنن؟ من فقط میتونم حدس میزنم چرا!‌ جام آتش تلاش یه فرده مثل هاگ با امتیاز بیشتر و رقابتی‌تر ولی کوئیدیچ نتیجه هماهنگی و وقت گذاشتن یک تیمه. علاوه بر این،‌ برخلاف چیزی که دوست دارین به نظر بیاد وقتی نتایج بی‌طرفی شما رو کنار هم میذارن به عدل شما شک میکنن!!
اشتباه نکن! اسلی نویسنده‌های خیلی خوبی داره و شکی نیست ولی این در مورد سه گروه‌ دیگه هم صادقه، چیزی که نتایج بی طرفی شما خلافشو میخواد ثابت کنه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
آقا من یه اعتراضی دارم در این حیص و بیص که شما دارید گیس همو می کشید:دی

جو هاگوارتز به شدت غیر دوستانه شده و من هی میام تاپیکای مختلف رو میخونم کلا دلم میخواد برم به سوی صحرای کالاهاری محو شم حتی!
اعتراض هم میخوان بکنن ملت کم کم داره آش شور میشه، یعنی خب شور که هست، شور تر!!

الان تو دفتر اساتید هم بعضا قشقرق شده که "چرا دادی این! چرا دادی اون!" و دارن گیس همو می کشن، حالیانکه ما یک بار خواستیم گیس چارلیشونو بکشیم گیس به چنگمون نداد:دی و حالا حرفم این نیست، من میگم اگه اینقدر خون جلوی چشمای بعضیا رو میگیره، در هاگوارتزو تخته کنین نفری یه حام به گروه ها بدین، فکر می کنم شأن همگی اینطوری بهتر حفظ میشه...

ببخشید اینتراپت کردم دوئلتونو، ادامه بدید دوستان...!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
تمامی پست هاتون رو همون روز و ساعتی که زدید خوندم ولی برای جواب دادن یه خورده صبر کردم ، گفتم شاید دوتا فحش یادتون رفته ،بیاید اون دوتا رو هم بگید بعد برید.

من واقعا نمیدونم یه تیم چندتا وکیل وسیع داره؟ عین قوم مغول ها میریزید تو دفتر، طرف رو میشورید بعدم پهنش میکنید تو آفتاب خشک شه .

الان نمیدونم جوابتون رو تک تک بدم ، یا همه رو یک جا با هم بدم .

اگر اعتراضی دارید ، کاپیتان تیم و نهایت یکی از قدیمی های تالار باید بیاد اینجا مطرح کنه . من هرجوری فکر میکنم تو کتم نمیره که چرا این همه آدم به غیر از استر اومدن صحبت میکنن .
نکته ی دیگه ای که برام خیلی جالبه اینه که گویا شماها به یک عینک نیاز دارید ، قصد بی احترامی ندارم و از روی دلسوزی میگم . اول هر ترم زمانی که قوانین و مقررات رو مینویسن یک مهلتی برای اعتراض میذارن ، کاری که ما هم انجام دادیم . اما جالب اینه در اون مهلت هیچکس اعتراض نمیکنه و درست بعد از اینکه قوانین تصویب میشه و در مرحله ی اجرا هستیم همه میان اعتراض میکنن .
کاری که سر شیوه ی امتیاز دهی کردید و الان هم . . .

من توجه شما رو به قسمتی از اطلاعیه ی پرفسور آمبریج اسلایترینی جلب میکنم .

نقل قول:
مسابقات کوییدیج

مسئول: مدیریت مدرسه

شیوه برگزاری: ایفای نقش (رول و نمایشنامه نویسی) / حذفی
جوایز: تیم قهرمان = 100 امتیاز

یکی لطفا به نمایندگی همتون بیاد و این مسئولیت من رو برام توضیح بده ، اگه داوری مسابقات جزیی از این مسئولیت نبود من بعد این ترم کلا برای همیشه از این سایت میرم .
زمانی که یک استقلالی (پرفسور آمبریج) برای شما در بازی با راون سوت زد چرا اعتراض نکردید؟ آیا اون موقع امکان نداشت که ایشون به نفع اسلایترین گریفیندور رو حذف کنه؟
یا چرا وقتی که پرفسور اسنیپ مسئول مسابقات معجون سازی شد که از امروز برگذار میشه اعتراض نکردید؟ آیا ممکن نیست ایشون به نفع اسلایترین یکی از اسلایترینی ها رو برنده اعلام کنه؟
چرا موقع برگذاری جام آتش هیچ کسی اعتراض نکرد؟ چرا زمانی که دو نفر از اسلایترین اول و دوم شدند و گریفیندور به هیچ مقامی دست پیدا نکرد اعتراض نکردید؟
چرا زمانی که من امتیازات جام آتش رو با تفکیک زدم اعتراض نکردید؟
آیا من اونجا یک داور بی طرف بودم و امروز اینجا یک داوری که میخواهد به نفع تیمش قضاوت کند؟

چرا زمانی که استر از من پرسید مسابقه ی اسلی و راون رو شما برگذار میکنی یا من برگذار کنم و من به او گفتم تو برگذار کن ، فینال رو من برگذار میکنم ، چرا اون موقع استر اعتراض نکرد؟

نخیر ، بنده عقده ی داوری ندارم ، بنده چون احساس مسئولیت میکنم که وظیفه ام رو درست انجام بدهم این حرف ها رو میزنم.
من فکر نکنم امتیاز دهی یک داور تاثیر به سزایی در میان سه داور بگذارد اگر آن داور ناتو باشد و بخواهد به نفع کس و یا تیمی قضاوت کند .

من از حرفم کوتاه نمی آیم و اگر اعتراضی دارید میتوانید به قول خودتان این مسابقه رو تحریم کنید .

و من الله توفیق

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۹ ۱۱:۵۹:۳۶

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۴۰ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

به عنوان ارشد گریفندوری ها ، اعتراض خودم رو نسبت به داوری یک اسلایترینی در بازی فینال رو اعلام می کنم! اگر داور یک اسلایترینی باشه ، به تیممون اجازه بازی کردن نمی دم و ما بازی رو تحریم می کنیم!

این حرف اخر گروه ماست!

با تشکر

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.