هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کارنامه یک ساله جادوگران ( نظرتون راجع به فعالیت یکساله سایت چیه ؟) مثبت یا منفی
پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
نقل قول:
دوستان خیلی خوبی پیدا کردم که در طول این 9 ماه خیلی با هم صمیمی شدیم

پرفسور شما هم؟! واحد خواهران ایشون رو دستگیر کنین! به جرم استفاده از 9 ماه که خیلی معلوم الحال هست... و دوما صمیمی شدن با همه! یعنی چه صمیمی میشین! مگه شما هری پاترین با چو صمیمی میشین! ایشون رو برای پاره ای از توضیحات به واحد اعترافات ببرید!

!ASLAMIOUS Baby!

Re: کارنامه یک ساله جادوگران ( نظرتون راجع به فعالیت یکساله سایت چیه ؟) مثبت یا منفی
پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
خب گذشته از شوخی های دوستان، من هم می خوام از این سایت تعریف کنم.می تونم به جرات بگم که جادوگران دات کام یکی از مفرحترین سایت های اینترنتی هست. از موقعی که با این سایت آشنا شدم تا حالا تقریبا هر روز بهش سر می زدم و با اینکه اخیرا کمی سایت افت داشته ولی باز هر دفه که وارد سایت می شم هنوز هم برای من جذاب و تازه هست.

کلی خاطرات خوش از جادوگران دات کام دارم.البته خاطرات تلخ هم بوده ولی من سعی می کنم بیشتر به خوب ها فکر کنم و با اونا خوش باشم. دوستان خیلی خوبی هم پیدا کردم که در طول این 9 ماه خیلی با هم صمیمی شدیم. اگر چه من همیشه دلم می خواست که به صورت حضوری با یکی از دوستانم بحث هری پاتری داشته باشم ولی خب این سایت تا اندازه ای تونسته این نیاز را بر آورده کنه.

به نظر من فعالیت یک ساله این سایت عالی بوده و تونسته به خیلی از خواسته های طرفداران هری پاتر جواب بده.طبیعی هست که هنوز هم جای بهتر شدن داره ولی خب تا اینجاش خیلی عالی بوده که تونسته یک سال تمام پا بر جا بمونه (بزن به تخته) چون نمونه هایی بوده که به خاطر مدیریت بد حتی دو ماه هم دوام نیاوردن!

در آخر می خواهم از گردانندگان سایت نهایت تشکر رو بکنم به خاطر راه اندازی چنین سایت زیبایی و همچنین می خوام از همه مدیران زحمت کش سایت ، چه فعلی چه سابق، هم تشکر کنم.من خودم سعی کردم در حد توانم کمکشون کنم ولی خب به زحماتی که گردانندگان سایت می کشن نمی رسه. علاوه بر این می خوام از تمامی ناظران دلسوز هم تشکر کنم که همیشه به سایت کمک کردن و اون رو منظم نگه داشتن. همچنین باید از تک تک اعضای سایت هم تشکر کنم که همیشه با ما همکاری کردن و با رعایت کردن قوانین سایت ، فضای سایت رو هم برای خودشون هم برای بقیه اعضا دوستانه کردند.

بنابراین موفقیت سایت جادوگران دات کام مختص به یک نفر نیست بلکه همه اعضا در این امر سهیم هستند و من از همه شما قدر دانی می کنم. آینده روشنی رو برای سایت و اعضای آن آرزو می کنم.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
همونطور كه حاجي فرمود سايت بايد تعطيل بشه!
به علل مختلف:
-نبود آزادي بيان و فرندشيپ در سايت
-حكومت آسلامي و منكراتي قزويني
-وجود اماكن فساد و اينكه عوامل شناخته شده دستگير نميشوند
-Error هاي گوناگون در هنگام ورود به سايت به علت عبور سيم سرور از زير بالش مدير سايت
-وجود ناظران خشن و نا لايق از جمله كالين كريوي كه به مفام ولايت و مديريت نائل گرديد
-وجود اعضاي اضافه و آلودگي سايت از حشرات
-عامل اصلي Error هاي مكرر Internet Explorer
-وجود تاپيكهاي بي ناموسي در سراسر سايت
-اكران فيلمهاي بي ناموسي در هالي ويزارد

و ...

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
تو سایت های فارسی خیلی خوبه .... ولی قسمت اخبارش یه ذره ... ولی در کل سایت جالبی هست ....

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۳ پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۱۲ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶
از قاتی اشباح تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
بهترین سایتی که تا به حال بنده دیده ام

فقط گریفندور !!!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

اگستوس روک وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۰ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۸۴
از بیشه ی بلاد{بلاد لند}
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
site kheli bahale va vaghaan be aghaye pooter tashakor mikonam ke jai baraye anjomanhaye siyahe gorohemon[margkharha]bevojod avardan

|wasp|
merlin manson & ....

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
سایت خیلی بده مخصوصا اگه این دارکی توش بنویسه تا کم میاره یه نوشابه میره بوق بوق ادم نمیدونه چی کار کنه طاقت بیاره داد بزنه فرار کنه سایت خیلی بده از دیروز تا الان نتونستم راه برم ای اس ال با این پا ی بوق بوق چه طوری بگیرم
وب مستر سایت از شهر بچه پرور قزوینه مشکل سازه دیگه
اون یکی وب مستر با بز استغفرالله
هر کی بلند تر بوق بزنه میشه مدیر من شدم ناظر اون روز که باید بوق میزدیم من تو بوقم اب رفته بود صدا شیپور در اومد
وزیر این سایت یه ادم سیاه کچل پشمالو اخه کچل تو چه طوری پشمالو شدی مرتیکه شکم
دیگه این ایراد ها نباشن سایت خیلی خوبیه

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
به نظر من که بسیار هم مهم است این سایت حرفی برای گفتن ندارد...
در درجه اول مدیر سایت شخصی به نام عله پاتر... این شخص همیشه نحوه برخورد را رعایت نمی کرده و نخواهد کرد... و با اینکه ما همیشه گفت دشمن کمین کرده ولی هیچ گاه نحوه برخورد را به عهده ما نذاشت... در ضمن من مدرک دارم این شخص با قاچاق سیم سرور پول فراوانی به جیب زده
در درجه دوم مدیر فنی سایت معروف به ابرفووررس مملی... این آدم پیره... دستش می لرزه تایپ می کنه... آخه آدم چقدر دیگه باید کارکنه... عصر رو بر جوانان تنگ کرده و نمی ذاره جوانان در صحنه باشن! سابقه زندن با عصا رو هم داره...
در درجه سوم شما سابقه سایت رو نگا کنین.... چندین عضو ارزشی هم بودن فراری داده شدند... مثلا برادر دومبول متبکر زبان جدید فارصی... چقدر حیف شد ایشون از این سایت رفتن... آموزه های زبان ایشون باعث پیشرفت علم بود... مثال دیگه ای می زنم... برادر سعید ولدی... ایشون متواضع...کم توقع بودن و مرتب می گفتن من می خوام عضو معمولی باشم... ولی کسی گوش کرد؟ خیر! به زور بهش انگ مدیریت زدن! با ایشون بد برخورد کردن و ایشون رفتن! ... واقعا سایت حرفی از این نظر برای گفتن نداره...
در درجه چهارم شما امکانات سایت رو توجه کنین... طبق آمار من این سایت از جیگر دات کام در زمینه فرندشیپ موفق تر بوده... برادر مرلین این رو شیش ماه پیش در یک پست ارزشی گفت ولی کسی گوش نداد این هری پاتر مکان فساد در قالب کتاب هستش... این صمیمی شدن ها... این بوق بوق ها! ... جدیدا هم که چت اضافه شده و افرادی مثل رودی ASL وقتی ناظر هستن دیگه معلوم الحال بودن این سایت مشخص است!
درجه پنجم افراد داخل سایت رو نگا کنین: نیروهای نوشابه ای --- نیروهای سیاه پوست کچل موسوم به نیروهای وزیر شیکمی --- نیروهای منکرات قزوین --- مشتی آبررفوررس پولدار --- عله پاتر سیم سرور کش --- گیلدی تنفص مصنوعی--- کرام پیکچزر --- سوسک--- و انواع موجودات دیگر... بعدا میگن فروم سایت خوبه! از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز... سوسک و Alien? استغفرالله! چه بی ناموسی ها که انجام نمیشه!
من همینجا از شورای عالی جادوگری درخواست اضمحال این سایت رو دارم!
===
متشکرم
شیخ فلوص الدین فلوصی زاده

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نظر منم اينه كه اينجا بهترين سايت براي هري پاتره.
ولي يه چيزي فكر نمي‌كنين اينجا محل درستي براي اين پست‌ها نباشه
فكر مي‌كنم تالار اصلي براي بحث در مورد كتاب‌هاي 1 تا 5 بوده

!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
از نظر من هم سايت خيلي خوب بوده.

من به نظرم از اوايل تابستون يا اواخر بهار عضو سايت شدم و رفته رفته طوري شد كه ديگه امكان نمداشت من به اينترنت بيام ولي به جادوگران سر نزنم.خيلي اعضاي باحالي داريم و همينطور خيلي اعضاي ضد حال!

تو اين مدت سايت روز به روز بهتر شده.

تابستون هم كه واقعا حال برديم

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.