هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: آزاد، قوی، جنگجو و سر بلند باش!(عضویت در محفل ققنوس)
پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰

سدریک دیگوری old11

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2
آفلاین
1. به صورت کوتاه و اجمالی یک معرفی از خود داشته باشید و از نور و سفیدی شخصیتتان برای ما بگویید:
سدريك ديگوري قهرمان هارگوارتز

2. شرط اول مبارزه با هر دشمنی، اینست که او را خوب بشناسیم! به صورت خلاصه و اجمالی اطلاعات خود را از دشمن اصلی ما یعنی لرد ولدمورت بگویید.
من ميدونم،ما موفق نميشيم،اين خيلي قويه

3. در راستای سوال قبل، ویژگی بارز تام ریدل(ملقب به ولدمورت) از دیدگاه شما چیست؟
ويژگيش اينكه به جاي مخ تو كلش بوقه

4. همان طور که میدانید بردن نام ولدمورت مرا از لحاظ روحی و روانی به شدت ارضاء میکند! این یکی از مصداق های شجاعت یک محفلیست، اکنون شما بگویید آیا از بردن این نام وحشت دارید یا خیر و آیا میتوانید این کار بنده را تحمل کنید، سپس برای محکم کاری امر ثبت نام سه بار نام او را ببرید!
ميخوام نام ببرم اما زبونم گير ميكنه اينطوري ميشه:ولي،ولي،ولي

5. به صورت غیر اجمالی () کمی از خصوصیات مثبت و شجاعت ها و فداکاریهای این بنده حقیر بگویید تا مشخص شود درباره رهبر گروهتان چه قدر اطلاعات دارید (همون پاچه خواری کنیده دیگه)
دامبلدور دامبلدور دامبلدور ما شاگردان توييم

6.در آخر پس از ذکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!
من فكر كردم اونا بايد صلوات بدن تا از دست ما نميرن

سلام
سدریک، خوشحالم که میخوای به جمع ما اضافه بشی. لطفا فرمی که در پست شماره 503 همین تاپیک هست رو پر کن.
ممنونم

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۸ ۲۲:۲۶:۲۱

پیام زده شده در: ۱:۰۱ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۰

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۴ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
از یه جای خوب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
1) در محفل ققنوس از گرگینه(ریموس) گرفته تا غول(هاگرید) و حتی مرگخوار(سوروس) داریم. شما هم کمی از پیشینه و نحوه فعالیتت بگو.
من که تازه واردم و زیاد فرصتی برای فعالیتم پیش نیومده تا حالا!رفتم الف دال هم ثبت نام کردیم،ولی گویا چشمه تا من میرم سمتش خشک میشه!
ولی ذاتا سفیدم!در تمام شجره نامه ی خانوادگیم هم یه دونه آدم که رفته باشه سمت سیاهی پیدا نمیشه!
(والا دورغ چرا!ما یه پسر عمو داشتیم،رفت مرگخوار شد،آخرش یکی از محفلی ها یه اکسپلیارموس بش زد،افتاد مرد! )

2) تام رو من وارد دنیای جادوگری کردم و همیشه سعی کردم بهش بفهمونم کارش اشتباهه ولی گوش نکرد. به دامبلدور اعتقاد داری؟
ما غلط بکنیم به دامبلدور اعتقاد نداشته باشیم!دامبلدور سرورمونه!آقامونه!

3) به قدرت عشق اعتقاد داری؟
وقتی آدم این سمبل عشق،این ریشهای سفید،این همه عاشقیت رو تو وجود دامبلدور میبینه،میتونه بگه به عشق اعتقاد ندارم؟؟؟

4) حدس میزنی اسم رمز ورود به دفتر من چی باشه؟
احمق،خیکی،خل و چل،دیوونه

5) حاضری تمام و کمال در مقابل ولدمورت بایستی و با اون بجنگی؟
با خود لرد؟!!!
با لرد که کارم به جنگ نمیرسه!همون ثانیه اول جونم در میره!
ولی مرگخواراش رو خوب بلدم نفله کنم!

6) کار گروهی در محفل ققنوس خیلی مهمه. حاضری با هم گروهیات کنار بیای و همکاری کنی؟
ما چاکر همگروهی هامون هم هستیم!

7) بنظرت عمل های زیبایی متفاوت مانند عمل بینی و گونه و کشیدن پوست و ... تاثیری در بهبود ظاهر لرد ولدمورت داشته؟
بینی و گونه رو که فکر نکنم!ولی کشیدن پوست و بوتاکس خیلی خوب روش جواب داده!دیدین؟پوستش اصلا چروک نداره!
نمیدونیین دکترش کی بوده؟

خیلی جالب و خوب و طنزآمیز فرمو پر کردین. بشخصه از خودندش لذت بردم. دکتر تام هم نمیدونم کی بوده ولی احتمالا خارج عمل کرده() در مورد عضویت در محفل در پیام شخصی باهاتون صحبت میکنم.
واقعا ممنونم

ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۴ ۱:۰۳:۱۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۴ ۲:۴۶:۱۳

خدا خیرت بده هیپوگریف خوشبخت!

یه همچین آدمی بودم من قبلا!

پیام زده شده در: ۰:۰۷ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
سعی میکنم به مرور یک فرم عضویت ایده آل بدست بیارم و این تغییراتو با توجه به نحوه پر کردن فرم توسط اعضا انجام میدم. البته قصد نداشتم باین زودی ها فرمو تغییر بدم ولی بعضی موارد گویا واقعا لزومی نداره پس فرمو به این ترتیب اصلاح میکنم:

1) در محفل ققنوس از گرگینه(ریموس) گرفته تا غول(هاگرید) و حتی مرگخوار(سوروس) داریم. شما هم کمی از پیشینه و نحوه فعالیتت بگو.

2) تام رو من وارد دنیای جادوگری کردم و همیشه سعی کردم بهش بفهمونم کارش اشتباهه ولی گوش نکرد. به دامبلدور اعتقاد داری؟

3) به قدرت عشق اعتقاد داری؟

4) حدس میزنی اسم رمز ورود به دفتر من چی باشه؟

5) حاضری تمام و کمال در مقابل ولدمورت بایستی و با اون بجنگی؟

6) کار گروهی در محفل ققنوس خیلی مهمه. حاضری با هم گروهیات کنار بیای و همکاری کنی؟

7) بنظرت عمل های زیبایی متفاوت مانند عمل بینی و گونه و کشیدن پوست و ... تاثیری در بهبود ظاهر لرد ولدمورت داشته؟

موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۳ ۰:۲۱:۱۵

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۰:۴۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
1) میدونی که در محفل ققنوس از گرگینه(ریموس) گرفته تا غول(هاگرید) و حتی مرگخوار(سوروس) داریم پس اینجا هیچ قوم و نژاد و دسته ای مطرح نیست ولی برای اشنایی شدن بیشترم با خودت لطف کن و مختصری از خودت و فعالیتت ارائه بده عزیزم:

آلبوس.....بابایی....کتک میخوای؟اینم سواله از پدرت می پرسی؟
بنده حجت الآسلام سر پرسیوال دامبلدور کبیر ملقب به ارباب بزرگ.حرف دیگه ای نیس جز این که آلبوس قدرتشو از من به ارث برده!

2) اگر عضو محفل بشی باید شجاع، متهور و قوی باشی. ممکنه مرگ همرزماتو بچشم خودت ببینی. تا چه حد آمادگی داری؟ تا کجا پیش میری؟ یه رول کوتاه بنویس و بهم نشون بده که به لرد ولدمورت میفهمونی دنیا دست کیه!

رسما اعلام میکنم حال رولیدن نیس! ولی خیلی دلت میخواد بدونی پسره ی گستاخ بهتره جریان جنجال آفرینی من در آخرین مأموریت محفل و درآوردن داد و بیداد مرگخوار ها رو توسط من به یاد بیاری.

3) به قدرت عشق اعتقاد داری؟ و یا مثل ولدمورت این قدرت رو دست کم میگیری؟

دِ خوشگله اگه من به عشق اعتقاد نداشتم که مرض نداشتم به خاطر آبجی آریانات تا آخر عمر برم زندان!

4) جمله بساز: نجینی - دامبلدور - (اسم خودت) - فاوکس – ولدمورت:
؟؟؟

5) من همیشه گفتم که لرد سیاه به اندازه ای در جادوی سیاه غرق شده و پیش رفته که بعضی تواناییهاشو حتی منم ندارم. علاوه بر این ولدمورت، مرگخواران وفادار و بی رحمی داره. بنظرت میتونیم بر اونها چیره بشیم؟

بیجا میکنی میگی توانایی های اون رو نداری! من این همه سال وقت و انرژیمو هدر ندادم که بعدش بیای صاف صاف تو روی من بگی من ندارم!این همه نکته یادت دادم....این همه پول دادم گزینه ی دو و کانون و از این مزخرفات ثبت نام کنی بعدش بیای بگی من هیچی بلد نیستم؟....آلبوس اصلا کف دستتو بیار بالا ببینم6)

وقتی آوای ققنوس رو میشنوی چه احساسی در دلت شکل میگیره؟
باز تو قناری بابا رو اذیت کردی؟
چنان انرژی در وجودم به پا می خیزد که همان لحظه میخواهم بز های داداشت رو دار بزنم

7) تام رو من وارد دنیای جادوگری کردم و همیشه سعی کردم بهش بفهمونم کارش اشتباهه ولی گوش نکرد. قبول صحبت های دامبلدور رکن مهمی از محفلی شدنه. به من اعتماد و اطمینان داری؟

مگه میشه به پاره ی تنم اعتماد نداشته باشم؟ تو پسر منی عزیزم....پدرسوخته بیا تو بغل بابایی ببینم!

8) من مثل تام نیستم. من یک ارباب نیستم. من یک رهبرم و تفاوتم با تام اینه که بر قلب ها حکمرانی میکنم. بنظرت کدوم شیوه درست تره؟

دوباره پشت میز کار بابایی نشستی؟آخ الهی قربونت برم عسلکم....چقدر میز ریاست برازنده ته!

راستی آلبوس....کندرا زنگ زد و گفت نهار آبگوشت قنبید داریم...عزیزم لطفی در حق این پدر پیرت بکن و برو یه سی چهل تا نون سنگک بگیر و بیار خونه....دستت درد نکنه

مرلینهم صل علی دامبلدور و آل دامبلدور

پدر عزیزم به محفل ققنوس خوش آمدی. امیدوارم درک کنی که من دیگه بزرگ شدم و شخصیت دارم و تازه ریشامم بلند و سفیده و نباید جلوی بقیه تحقیرم کنی. واقعا خوش آمدی پدر.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۲ ۱۰:۵۷:۴۸

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
برای شونصدمین بار این فرم رو با افتخار پر می کنیم. تا مشت محکمی باشد بر دهان اون کله پاچه و سیرابی هاش! تکبیر!

1) میدونی که در محفل ققنوس از گرگینه(ریموس) گرفته تا غول(هاگرید) و حتی مرگخوار(سوروس) داریم پس اینجا هیچ قوم و نژاد و دسته ای مطرح نیست ولی برای اشنایی شدن بیشترم با خودت لطف کن و مختصری از خودت و فعالیتت ارائه بده عزیزم.

بسم الله الرحمن الرحیم. این جانب سیریوس بلک هستم. پای ثابت محفل ققنوس و الف دال. عضویت در گروه محفلی پرور گریف. و ریاست دفتر فرماندهی کاراگاهان ( دو سال ) .

2) اگر عضو محفل بشی باید شجاع، متهور و قوی باشی. ممکنه مرگ همرزماتو بچشم خودت ببینی. تا چه حد آمادگی داری؟ تا کجا پیش میری؟ یه رول کوتاه بنویس و بهم نشون بده که به لرد ولدمورت میفهمونی دنیا دست کیه!

خدایی این رول نوشتن در فرم عضویت همواره یکی از قسمت هایی بوده که باب میل متقاضی نبوده

بابا نگاه نکن ما 13 سال آزکابان بودیم، ما که اصلا" الهه عشقیم خودمون حالا ریا نباشه!

4) جمله بساز: نجینی - دامبلدور - (اسم خودت) - فاوکس - ولدمورت

الان اصلا" ذهنم کار نمی کنه واسه جمله ساختن و رول نوشتن.

5) من همیشه گفتم که لرد سیاه به اندازه ای در جادوی سیاه غرق شده و پیش رفته که بعضی تواناییهاشو حتی منم ندارم. علاوه بر این ولدمورت، مرگخواران وفادار و بی رحمی داره. بنظرت میتونیم بر اونها چیره بشیم؟

اینجا یه شعر بسیار زیبا هست که میگه:

مـــــن گریفم کـــوه صبرم شیـــر در بند و کمردم / از ولدمورت هــم نترسم محفل این را داده درسم

6) وقتی آوای ققنوس رو میشنوی چه احساسی در دلت شکل میگیره؟

بابا ما خودمون یه زمانی بلبل محفل بودیم! آوای ققنوس حکم این اشعار رو داره برای ما:

ای دامبل آزاده، آماده ایم آماده

ای محفل صاحب زمان آماده باش آماده باش/ بهر نبردی بی امان آماده باش آماده باش

ما یاوران دامبل / در راه عشق و محفل / بگذشتهاز جان و دل / هیهات من الزله هیهات من الزله

7) تام رو من وارد دنیای جادوگری کردم و همیشه سعی کردم بهش بفهمونم کارش اشتباهه ولی گوش نکرد. قبول صحبت های دامبلدور رکن مهمی از محفلی شدنه. به من اعتماد و اطمینان داری؟

ای دامبل آزاده، آماده این آماده

8) من مثل تام نیستم. من یک ارباب نیستم. من یک رهبرم و تفاوتم با تام اینه که بر قلب ها حکمرانی میکنم. بنظرت کدوم شیوه درست تره؟

قلب وقتی در اختیار باشه دیگه نیازی به اجبار نیست. دیگه نیازی به شکنجه نیست. آقا محفلیا عاشقن... محفلیا از خودشون گذشتن... ارباب سالاری در محفل معنی و مفهومی نداره...

سیریوس عزیزم مجددا به محفل خودت خوش آمدی. شجاعت و شهامت تو همیشه زبانزد بوده. امیدوارم دشمنان سیاهمون اون روی سیاهتو ببینن! بیا در آغوش پدر پیرت.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۱۰ ۲۲:۲۴:۲۵

پیام زده شده در: ۱:۳۹ جمعه ۸ مهر ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
فرم عضویت جدید

جادوگر شجاع و ساحره شیر دلی که عزمتو جزم کردی تا عضو ارتش سپیدی ها بشی بهت خوش آمد میگم.

1) میدونی که در محفل ققنوس از گرگینه(ریموس) گرفته تا غول(هاگرید) و حتی مرگخوار(سوروس) داریم پس اینجا هیچ قوم و نژاد و دسته ای مطرح نیست ولی برای اشنایی شدن بیشترم با خودت لطف کن و مختصری از خودت و فعالیتت ارائه بده عزیزم.

4) جمله بساز: نجینی - دامبلدور - (اسم خودت) - فاوکس - ولدمورت

6) وقتی آوای ققنوس رو میشنوی چه احساسی در دلت شکل میگیره؟

موفق باشی عزیزم.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

Re: اعضاي محفل، از جلـــــــــــــــــــــــــــو نظام!
پیام زده شده در: ۴:۲۸ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
1. به صورت کوتاه و اجمالی یک معرفی از خود داشته باشید و از نور و سفیدی شخصیتتان برای ما بگویید:

اهم، اینجانب ماری مکدونالد هستم، تغییر چهره ( شناسه ) زیاد دادم اما همیشه سفید بودم، هستم و خواهم بود!

2. شرط اول مبارزه با هر دشمنی، اینست که او را خوب بشناسیم! به صورت خلاصه و اجمالی اطلاعات خود را از دشمن اصلی ما یعنی لرد ولدمورت بگویید.

کله کچلش به اندازه یک پروژکتور ۲۴۰ ولتی نور میده، شنیدم توی خانه ریدل پول برقشون رو نمیدن و از نور کله اون استفاده می‌کنن. خیلی‌ زشت هست و دماغ هم نداره ( عجب کشف بزرگی‌ بودا!)! برای بقیه اطلاع به صفحه بعد مراجعه بفرمایید!

سیاهه! اخیرا کشف شده که عقل هم نداره ( آخه آدم عاقل که سیاه نمی‌شه ). و کلا آدم کش روانیه. اصلا حیف جوهر نیست که به خاطر نوشتن خصوصیات اون حروم می‌شه؟

4. همان طور که میدانید بردن نام ولدمورت مرا از لحاظ روحی و روانی به شدت ارضاء میکند! این یکی از مصداق های شجاعت یک محفلیست، اکنون شما بگویید آیا از بردن این نام وحشت دارید یا خیر و آیا میتوانید این کار بنده را تحمل کنید، سپس برای محکم کاری امر ثبت نام سه بار نام او را ببرید!

ولدمورت، ولدمورت، ولدمرتتت

5. به صورت غیر اجمالی () کمی از خصوصیات مثبت و شجاعت ها و فداکاریهای این بنده حقیر بگویید تا مشخص شود درباره رهبر گروهتان چه قدر اطلاعات دارید (همون پاچه خواری کنیده دیگه)

آقا اجازه! این سوالتون مبهمه! میشه روشنش کنین؟ الان دقیقا منظورتون کیه ؟ الان از شما تعریف کنم که یه شیرینی‌ به گریف ندادین یا هری یا شایدم از دامبلدور فقید؟ کاملا توضیح بدین تا من جواب رو پشت ورقه بنویسم!

6.در آخر پس از ذکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!

اول اینکه جادوگر کفن نداره بلکه مومیایی میشه! بعدشم

مچکرم !

تایید شد !

ویرایش شده توسط ماری مکدونالد در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۹ ۴:۳۴:۲۲
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۳۱ ۱۸:۴۹:۱۱

Only Raven

"دلیل بی رقیب بودن ما، نبودن رقیب نیست...دلیل بی رقیب بودن ما، قدرتمند بودن ماست!"

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۰

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 309
آفلاین
1‏ ‏_ من جيني ويزلي همسر وفادار هري و مادر البوس و ليلي ام. از همون اول در راستاي اهداف سفيدي تلاش كردم

2‏ ‏_ سلطان دماغ، از خود راضي ، فكرميكنه از دماغ فيل افتاده!

3‏ ‏_ سلطان دماغ، به جاي مغز توي سرش . .. داره!!

4‏ ‏_ بيخياله همه سياهها
ولدمورت ولدمورت ولدمورت

5‏ ‏_ به افتخار دامبلدور زمان ... هورا هورا

6‏ _ صلوات!!

تایید شد !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۳۱ ۱۸:۵۳:۲۷

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۸:۴۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۰ سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۲۶ یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳
از مرگ نميترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین

من آلبوس سوروس پاترهستم من اومدم مانند پدر ومادرم دنیارو از دست مرگخوار هانجات بدم

ترسو،زشت وزیادی خواه است.یک کله کچل که همه چیز رو میخواد از راه جنگ بدست آورد

زیادی خواه،زشت،بی دماغ،حسود

من از اسم اون نمی ترسم.ولدومورت،ولدومورت،ولدومورت

جومونگ محفل زمین
بلند بگو آفرین

6.در آخر پس از دکر تعداد تکه های کفن یک میت جادوگر یک صلوات فرستاده تا شیاطین از شما دور شوند و سپس وارد شوید!

(الهم صلی الی محمد وال محمد)

تایید شد !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۸ ۱۶:۱۳:۰۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۳۹ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۰

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۶ سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۲۸ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 6
آفلاین
من پرفسور اسپراوت هستم مدیر گروه هافل

باهوش،خودخواه،کچل

فقط یه ذره باهوشه همین ولی هری باهوش تره

ولدومورت،ولدومورت،ولدومورت بازم بگم؟؟؟

این رهبر قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و بچه رهبرمون قهرمان میشه.

صلوات لازم نیست شیاطین جرعت ندارن طرف من بیان

تایید شد ! خوش آمدی!

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۸ ۱۶:۱۰:۴۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.