هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
اگر امتیازات با این شیوه حساب شود:

گریفیندور :243
اسلاترین : 191
هافلپاف :161
راونکلاو: 157

اختلاف گریفیندور با اسلاترین : 52

با یک جمع و تفریق ساده متوجه اختلاف بیشتر میشین!

امتیازات حال حاضر :

گریفیندور : 224
اسلاترین : 177
راونکلاو: 157
هافلپاف : 155

اختلاف گریفیندور با اسلاترین : 47

حالا برم برای گریفیندور این امتیازو ثبت کنم ؟ یک 100 امتیازم از اسلی کم کنم ؟

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خب الانم که همینه شما امتیازهارو بیشترشم کردی !

الان وقتی 5 نفر شرکت کنن 2 امتیاز در مجموع امتیازات اضافه میشه 6 نفر شرکت کنن 4 امتیاز اضافه میشه 7 نفر شرکت کنن 6 امتیاز اضافه میشه شما تازه گفتی 8 امتیاز اضافه شه 7 نفر باشن !

وقتی 8 نفر بشن 8 امتیاز اضافه میشه 9 نفر بشن 10 امتیاز اضافه میشه 10 نفرم بشن 12 امتیاز اضافه میشه!

شما فقط یک رنج براش تعیین کردی که 5 نفر با 7 نفر یک امتیاز میگیرن من تازه احساس میکنم این به نفع گریفیندور هم میشه تازه ! چون تعداد کمتر شرکت میکنن تو هر کلاس و امتیازشون مثلا تقسیم 5 میشه به جای اینکه بیان در مجموع 2 امتیاز اضافه بگیرن 8 امتیاز اضافه میگیرن ! در اصل تفاوتی نمیکنه ! باز هم من تاپیک امتیازات رو یک بار با این شیوه ی شما حساب میکنم تا ببینم امتیازات چه تغییری میکنه! (اگر امتیازات بیشتر شد برای گریف حساب میکنم )

به وزیر مورفین:

من چون در جریان کوییدیچ نیستم اگر اطلاعی پیدا کردم شما و تیمتون رو در جریان قرار میدم به وسیله اطلاعیه !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۴۷:۵۰ یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
ببین بحث من این نیست که بگیم شرکت کنن و نمیخوام هم که اینکه گریفیندور دو سه برابر بقیه گروه ها عضو فعال داره به ضررش باشه ولی از طرفی هم نمیخوایم که به سودش باشه . منطقی به نظر نمیرسه ولی ماجرا اینجاست که طبق تجربه در ترم ها و سال های پیش ، دیدیم که اعضای گریفیندور همیشه بیشتر بودن بنا به دلایل کتاب و اینکه هری پاتر و اینا گریفیندور بودن خب بیشتر اعضا جذب بهش میشه .

حالا قانون هایی درست کردیم و تجربه کردیم که هاگوارتز جذاب بشه برای همه . چون اگر بخوایم همینجوری اجرا کنیم ، همیشه گریفیندور قهرمان میشه به خاطر اعضای دو سه برابرش . اگرم زیاد بگیریم ، گریفیندور به خاطر اعضای تازه وارد زیادش هیچوقت قهرمان نمیشه .

برای همین ، حالا اگر اون قانون قبلی که با هم صحبتش کردیم رو به نظرت هنوز در حق گریفیندوری نامردی هست ، این 2 امتیاز جایزه هر نفر اضافی رو به 1 امتیاز برسونیم بهتر هست . چون 2 امتیاز واقعا زیاد هست برای هر نفر اضافی و خیلی به گریفیندور برتری میده نسبت به بقیه گروه ها .

من با این حال نظرم رو یه قانون دیگه هست . شرحش رو میذارم با مدیر ایفای نقش تو انجمن مدیران ( ) صحبت کن ببینیم چی میشه .

4 نفر ، تقسیم بر 4 ! ( پایین 4 هم تقسیم بر 4 )

اگر شرکت کننده ها بیشتر بودن :

5 تا 7 : 8 امتیاز برای گروه
8 تا 10 : 12 امتیاز برای گروه
11 تا 15 : 15 امتیاز برای گروه

------
در مورد سالازارم ، ممنونم !

پیام زده شده در: ۷:۴۳ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
در مورد قانون :

مورد تایید مدیر ایفای نقش هستش چون بعد از مشورتی که انجام شد ما نمیتونیم به افراد تازه وارد بگیم که توی هاگوارتز پست نزنن! اگر بخواهیم بگیم که تازه وارد ها تو هاگوارتز پست نزنن که کلا انجمن هاگوارتز و ایفای نقش کمتر پست میخوره !! افراد تازه وارد هم حقی دارن از ایفای نقش هاگوارتز که فقط مختص افراد قدیمی نیستش بنابراین امتیاز تشویقی رو برپا کردیم تا افراد تازه وارد هم بیشتر مشتاق بشن و بقیه افراد گروه هم نگن که شماها پست نزنین ! این مال قانون ! حالا میتونیم به جای 2 امتیاز مثبت 1 امتیاز مثبت لحاظ کنیم که من مشکلی ندارم میتونید نظر بدید و موافقت خود رو اعلام کنید ولی امتیاز مثبت به هیچ عنوان حذف نخواهد شد !

در مورد امتیاز کم شده از سالازار :

چی کار کنم خب ؟ از خودم امتیاز کم کنم ؟ تصحیح میشه الان توی تابلوی شنی امتیازات !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۴ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سوروس کاملا درست میگه. سالازار اسلایترین مدیر محترم هاگ خودش امروز چند تا پست زده اینجا حتی توی کلاسش امتیازا رو اعلام کرده ولی خب توی تابلوی شنی نزده! خودتون که وضعیتشو میدونید! مشکل داره که مجبور شدید براش معاون کنارش بذارید وگرنه که معاون کنار دستش اضافه نمیشد! بالاخره سنی ازش گذشته! موسس یکی از گروه های هاگوارتز بوده!
آقای استرجس معاون، قانون مداریت تو حلقم! دوباره سودای قهرمانی داری؟ شصت ساله مدیر بودی و مدیر هاگ بودی و همیشه بعد از یک غیبت کبری میومدی یه موفق باشید میگفتی خسته نشدی؟ افشا گری بکنم؟ بذارمت تو آنپاس؟ نه حالا خداییش تو هاگ که خوب فعالیت کردی همیشه. جاهای دیگه سایت رو میگم! ولی در کل گیر نده به اسلایترین ها! بد میبینی! نذار بگم اون ایوان که دستش باهات تو یه کاسه س جاسوس دو جانبه اسلایترینه! پس سی پنلو داده عنقریبه بزنیم سایتو بترکونیم! آره داداش!

حالا از اینم بگذریم سوروس دومی رو درست تر میگه! یعنی یه کاری بکنید ما هم انگیزه داشته باشیم! حالا اومدیم نامردی نکنیم به بچه های گریف تو اولین جلسه خوب نمره دادیم حتی کمکشون کردیم یه کاری نکنید پشیمون شیم دفعه بعدی از اون روی اسلایترینیمون استفاده کنیم! یا باید اینکارو بکنیم تا انگیزه داشته باشیم و تو هاگ شرکت کنیم همچنان یا نکنیم و با این سیستم امتیاز دهی و هجوم اعضای گریف به کلاس ها بیخیال هاگ بشیم که این برای شمام خوب نیست! حداقل یکی از گروه هارو از دست میدید و قهرمانی اینجوری فایده نداره کوفتتون میشه چیز یعنی بهتون مزه نمیده.

پی نوشت: من این پست رو بعنوان یک عضو اسلایترینی زدم وگرنه بعنوان یکی از مدرسان هاگوارتز خیلی خرسند شدم که بچه های خوش قلم و با ذکاوت گریف در اون حجم زیاد در کلاسم شرکت کردن. چشم حسود کور.

پیام زده شده در: ۰:۲۶ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۴۷:۵۰ یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
من با امتیاز ویلبرت مشکلی ندارم .

ولی امتیازی که از سالازار که مدیر مدرسه هست از اسلیترین کم شده چه ماجرایی داره ؟

اولا که مدیر مدرسه نباید گروهی داشته باشه . حالا که باهاش موافقت شده ، قرار نیست که چون کاری رو که خودش قانونش رو گذاشته انجام نداده از گروهش که هیچ سودی بهش نمیرسونه کم بشه .

برید از امتیاز مدرسه کم کنید ، چرا گروه ما رو گرفتید ؟

اگر مدیر مدرسه قرار هست گروه داشته باشه و سود و ضرر بده ، پس آخر ترم هم به خاطر مدیریت هاگوارتز یه 500 امتیاز به اسلیترین بدید دیگه .

---
شیوه جدید امتیاز دهی هم چیزی نبود که در موردش صحبت کردیم استرجس جان . اینجوری باز دوباره کمیت برتری میگیره به کیفیت . همون چیزی که به من گفتی از همه بهتر بود که مثلا 5 تا 7 نفر شرکت کردن ، 8 امتیاز به گروه ، 7 تا 10 نفر مثلا 12 امتیاز !

الان 10 تا گریفیندوری 15 امتیاز هم بگیرن ، امتیازشون از 5 تا اسلیترینی که 30 از 30 گرفتن بیشتر میشه . اینجوری خب ما چیکار کنیم قهرمان شیم ؟

پیام زده شده در: ۲۳:۵۱ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نه استرجان. من منظورم شیوه ی برگزاری مسابقه است.
منظورم این بود که دقیقا مثل مسابقه ی گریف-راون سوژه اصلی و فرعی تعیین میشه برامون یا شیوه ی دیگه ای طراحی شده؟
چون اعلامیه ی کوییدیچ رو دلوروس فرستاده و مسابقه ی قبلی رو هم خودش برگزار کرد ولی الان مسئولیت کوییدیچ با مدیریته.
در واقع میخوام ببینم اعلامیه شماره شش و این شیوه ی برگزاری مسابقه فارغ از سوژه هاش هنوز معتبره و مسابقات بر همین اساس برگزار میشه یا نه کلا قراره همه چی عوض شه؟

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

مورفین گانت نوشته:
نقل قول:
سلام

مدیریت محترم مدرسه هاگوارتز

لطفا بفرمایید که نحوه ی برگزاری مسابقه ی کوییدیچ بین اسلیترین و هافلپاف به چه نحوی است؟ آیا به همان شکلی است که بانو دلو برگزار کردند و سوژه ی اصلی و فرعی دارد یا که کلا و جزئا عوض می شود روش مسابقه؟

با تشکر

معاون جان جواب مارو هم بده لفطا. ممنون

مورفین عزیز خیلی تا مسابقه ی شما باقی مونده گویا (26 مرداد)
تا اون موقع سوژه های شما رو مشخص میکنیم به همراه مدیر مدرسه یا اینکه خود ایشون شخصا سوژه های شما رو خواهند زد ! بازی قبلی هم از قبلش سوژه ها مشخص نبود تا زمان شروع مسابقه !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نقل قول:
سلام

مدیریت محترم مدرسه هاگوارتز

لطفا بفرمایید که نحوه ی برگزاری مسابقه ی کوییدیچ بین اسلیترین و هافلپاف به چه نحوی است؟ آیا به همان شکلی است که بانو دلو برگزار کردند و سوژه ی اصلی و فرعی دارد یا که کلا و جزئا عوض می شود روش مسابقه؟

با تشکر

معاون جان جواب مارو هم بده لفطا. ممنون

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

خب، امروز، چهار مرداد، باید جلسه دوم گیاهشناسی توسط پروفسور چانگ انجام بشه. اما تا حالا خبری از ایشون نشده و گروه ریون نمی خواد ریکس(!) کنه. برای همین من تا فردا صبر می کنم. اگه نزد؛ من به جاش می زنم. اونم بخاطر این که دیر بفکر این رسیدم.

دیگه اطلاع دادم. اگه هم برسم که تدریس پروفسور رو به جاش انجام بدم؛ ممکنه پروفسور در آخرین ساعات ارسال کنه و خب، حق با پست اون ـه و من باز هم نمی خوام ریکس(!) کنم.

پس اگه فردا تدریس چو رو من انجام دادم؛ امتیاز کم نکنین. اطلاع دادم دیگه. ممنون.

( عجب دانش آموز بافکری هستم من!)

دافنه عزیز صرفا کار شما قابل ستایش هستش ولی تا جایی که من حافظم یاری میکنه در اول ترم شخصی که تدریسی رو به عهده میگیره تا زمانی که اون شخص اخراج نشده یا انصراف نداده هیچ کس حق نداره اون کلاسو تدریس کنه حتی اگر اون شخص نباشه ! پس بنابراین شما نباید تدریس میکردید چون اگر استاد نمیومد که گویا حضور پیدا کردن از گروه شما امتیاز کم میشد حالا من با ناظران سایر گروه ها مشورتی میکنم ببینم مشکلی نداشته باشن با این قضیه چون باید سایر گروه ها موافق باشن به همراه استاد که خود استاد موافقه ! اگر مشکلی وجود داشته باشه باید از گروه شما امتیازی کم بشه !

نقل قول:
با درود بر شما!
من به عنوان استاد مهمان جلسه ی دوم کلاس های پیشگویی رو برداشته بودم و پستم رو زدم. فقط یه مشکلی که پیش اومده اینه که متاسفانه نمیتونم به سایت بیام. امکانش هست که یکی از اساتید به جای من مصحح باشه و نمره ها رو بده؟
اگه بله، من آیلین پرنس رو انتخاب میکنم که در مدت غیبتم، ایشون تکالیف رو تصحیح کنن و نمره بدن و تو آزکبان شکنجه بشن و شکنجه کنن.

شناسه ی شما که بسته شده مشکلی وجود نداره آیلین پرنس عزیز نمره ها رو هم در کلاس اعلام کنن هم در تابلوی شنی !

موفق باشید
معاون هاگوارتز

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.