هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

لیست دانش آموزانی که در ترم سوم زمستانی اجازه شرکت در کلاسها را دارند

گريفندور:

استرجس پادمور -جسيكا پاتر--رونان--هرمیون گرنجر- رون ويزلي- پروفسور كوييرل- ليلي اونز- جك اسلوپر - رومسا- سيريوس بلك- مریدانوس - سارا اوانز- بیل ویزلی - پرسی ویزلی- هدویگ - لوییس لاوگود - دارن اليور فلامل - فرد ویزلی - پادما پاتیل - لاوندر براون - اندرومیدا بلک - پاتریشیا وینتربورن - مری تاوت - چارلی ویزلی - آرشام - تدی اسنیپ - مورگانا - جینی ویزلی - رولاندا هوچ - آمايكيوس - آنجلینا جانسون - ایوانا - سسیلیا - نويل لانگ باتم - یوان ابرکرومبی - کاترین بل - ادگار بونز - گلوری گرنجر - سر پاتريك - وريتي - پاتريشيا استيمپسن - سلستينا واربك - آرتور ویزلی - فرانک لانگ باتم - کنث تیلور - جرج ویزلی - لیو تایلر - گودریگ گریفیندور - جوزف ورانسکی - مرلین کبیر - ویکتور کرام - آلیشیا اسپینت - استابي بوردمن - آلیس لانگ باتم - داولیش - مادام مالکین - ارول - ریموس لوپین - پروفسور سینیسترا - آبرفورث دامبلدور - جیمز پاتر - پیوزی - فایرنز - فرانک لانگباتم - برایان دامبلدور - آقای الیوندر - بانوی چاق - گوفری هوپلر - آراگوگ - ابوالهول - الینا - پروفسور پی یر برنا کورد - دابی -پروتی پتیل - رومیلدا وین - هرمیون گرنجر - مینروا مک گونگال - سیریوس بلک - گراپ - برتا جورکینز - سالی یر بلک - سرکادوگان کبیر

اسلايترين:

دراكو مالفوي - لوسيوس مالفوي - بلاتريکس لسترانج - هوكي - ماندانگاس - سالازار اسلايترين - نارسيسا بلك - بليز زابيني - آیدی مالفوی - گریگوری گويل - بارتیموس کراوچ (پسر) - مارکوس فلینت - لردبلرویچ - الیجاه دریک - تالاس ولدمورت - ديانا مالفوي - آنتونین دالاهوف - دولوروس آمبريج - آرامیس بارادا - مورگان الکتو - گیلدروی لاکهارت - سامانتا ولدمورت - آگوستوس روک وود - ایگور کارکاروف - ترنس هيگز - مايكل آنجلو - آوری - رابستن لسترنج - خانم بلک - مالسیبر - کونتین تریمبل - باسیلیسک - جاگسن اون - مراندا گوشاک - الستور مودی - اينيگو ايماگو - توبیاس اسنیپ - ملیندا بوبین - ابركسس مالفوي - رباستین لسترانج - آرامينتا ملي فلوا - سیبل تریلانی - مالدبر- لرد ولدمورت - سارينوس اسنيپ - ایوان روزیه - مروپ گانت

هافلپاف:

هلنا ويلسون - رز زلر - هلگا هافلپاف - سوزان بونز-‌ هپزيبا اسميت-رز هافلپاف- هلن هافلپاف - راهب چاق -دادلی دورسلی - پروفسور اسپروات - زاخاریاس اسمیت - دنیس - دورنت دایلیس - لودو بگمن - ادوارد جک - جرج براون - اورارد - لورا مدلی - سامر بای - ورونیکا ادونکور - سدریک دیگوری - کدوالاد - اريكا زادينگ - اما دابز - گويندالين مورگن - نيكلاس استبنز - ارنی مک میلان - آموس ديگوري

راونكلاو:

پنه لوپه كلير واتر- مايكل كرنر - چوچانگ-كريچر - فلور دلاكور - آوریل لاوين- دويل- ادي ماكاي - لونا لاوگود- نيمفادورا تانكس- دزیره - پروفسور بینز - یونا - آنیتا دامبلدور - سرافینا - اکتاویوس پیر - مادام ماکسیم - الکسا بردلی - جان راونکلاو - اوتو بگمن - مادام رزمرتا - مك بون پشمالو - وینکی - راجر ديويس - فینیاس نایجلوس بلک - ژرمانيا پندلتون - گابریل دلاکو - سرژ تانکیان - امیلی اسپلمن - ويولت بودلر - فنگ - ادوارد بونز - تام ریدل پدر - کورن اسمیت - بادراد ریشو - بلیسیما

بروز شده در 6 بهمن

با تشکر
بازرس عالی رتبه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۵ ۱۴:۵۳:۲۸
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۵ ۱۴:۵۴:۱۹
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۶ ۱۴:۲۳:۴۰

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
ایگور نوشته:من دیشب ساعت 10 برق خونمون رفت.لب تاب هم شارژش کم بود.من تو این شرایط ساعت 11 برم کجا پست بزنم برای کلاس؟اگر میخواهید مثل سالهای قبل سر راه ما سنگ بندازی از اول سال بگو از اسلیترین 200 امتیاز کم میشود که خیال ما رو هم راحت کنید.

اگر بخواهی اینجوری امتیازی بدی منم مجبورم امتیازات درسم را جوره دیگه بدم.
مثلا 70 امتیاز از هافلپاف کم میشه چون فلانی تو کلاس من پست مزخرف زده.

بازرس نباید به این شرایط امتیاز کم کنه اخه!یک سوالی چیزی از من میپرسیدید.یعنی اگر ساعت 11 که من برای کلاسم وقت گذاشتم برق بره باید از امتیاز گروهم کم بشه؟

من اصلا انتظار هیچ جوابی رو ندارم از شما و فقط اینو گففتم شاید دفعه های بعدی فرجی شد

شما دو هفته فرصت برای تشکیل کلاست داشتی پس هیچ اعتراضی از جانب شما پذیرفته نیست ... این تهدیتون رو هم ندید میگیرم
بازرس از طرف مدیر مدرسه با توجه به قوانین اختیار تام داره پس بهتره در کارهاشون دخالتی نشه مگه در صورت اشتباه...
در ضمن این مسائل رو در دفتر مدیریت بنویسید...متاسفانه شما هنوز فرق دفتر مدیریت و دفتر اساتید رو نمیدونید پس من زیاد از شما (همه اساتید) انتظاری ندارم که کارتون دقیق انجام بشه

اگه باز هم دعوا و یا رفتارهای ناشایست و یا حتی لج و لجبازی در امتیاز دهی به شاگردا ببینم بدون هیچ اخطاری برخی اساتید و دانش آموزان اخراجن...

نقل قول:
پروفسور سنیسترا نوشته:ببخشید توی دفتر ثبت نام نوشته شده که بعد از پبت نام می توانیم ر کلاس ها شرکت کنیم و نیاز به تایید نیست اما در کلاس وردسازی به خاطر اینکه اسمم پبت نشده به من امتیاز داده نشده.
اگه یه تصمیم گرفته می شه لطفا" به همه ی استادان گرامی اطلاع داده شود

خب بعضی ها از اساتید چندان وقت ندارن پستهای مدیر رو بخونن بنده هم وقت نمیکنم به تک تک اساتید پیام شخصی بزنم و اطلاع بدم...در هر صورت مشکل شما حل شد...من معذرت میخوام از طرف اساتید

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من از پرفوسور کوییرل عزیز درخواست دارم امتیاز درخواست شده توسط پرسی را تاثیر ندهید.اگر اگر باشد امتیازی برای آن دو تعیین شود فکر کنم این کار بازرس نباشد و کار معلم باشد.
در هر حال اگر به نظر شما این امتیازات قابل درج شدن باشد بگید تا امتیاز بدم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ایگور عزیز طبق گفته پرفسور کوییرل دانش آموزانی وقتی توی دفتر ثبت نام شرکت کردن میتونن توی مدرسه پست بزنن !
شما باید این رو در نظر بگیری یعنی دفتر ثبت نام رو نه اون لیست قدیمی رو !

موفق باشی
با تشکر
بازرس عالی رتبه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسی جان!آخر من نمیدونم چرا امسال اینجوری شده مدرسه!
اگر اسم این دانش آموز رو تو این لیست که توسط پرفوسور کوییرل زده شده میبینی بگو بهش 100 امتیاز بدم!

استرجس پادمور -جسيكا پاتر--رونان--هرمیون گرنجر- رون ويزلي- پروفسور كوييرل- ليلي اونز- جك اسلوپر - رومسا- سيريوس بلك- مریدانوس - سارا اوانز- بیل ویزلی - پرسی ویزلی- هدویگ - لوییس لاوگود - دارن اليور فلامل - فرد ویزلی - پادما پاتیل - لاوندر براون - اندرومیدا بلک - پاتریشیا وینتربورن - فایرنز - مری تاوت - چارلی ویزلی - آرشام - تدی اسنیپ - مورگانا - جینی ویزلی - آلبوس دامبلدور - رولاندا هوچ - آمايكيوس - آنجلینا جانسون - ایوانا - سسیلیا - نويل لانگ باتم - یوان ابرکرومبی - کاترین بل - ادگار بونز - گلوری گرنجر - سر پاتريك - ابوالهول - وريتي - پاتريشيا استيمپسن - سلستينا واربك - آرتور ویزلی - فرانک لانگ باتم - کنث تیلور - جرج ویزلی - لیو تایلر - گودریگ گریفیندور - جوزف ورانسکی - مرلین کبیر - ویکتور کرام - آلیشیا اسپینت - استابي بوردمن - آلیس لانگ باتم - داولیش - مادام مالکین - ارول -

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
سلا م
ببخشید توی دفتر ثبت نام نوشته شده که بعد از پبت نام می توانیم ر کلاس ها شرکت کنیم و نیاز به تایید نیست اما در کلاس وردسازی به خاطر اینکه اسمم پبت نشده به من امتیاز داده نشده.
اگه یه تصمیم گرفته می شه لطفا" به همه ی استادان گرامی اطلاع داده شود.

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
ببخشید ایگور عزیز .فکر نمیکنم این طرز برخورد درست باشد.اولا تا آنجا که اطلاع دارم اریکا عزیز یکی از باشخصیت ترین اعضا در کل سایت میباشد در ضمن شما نیز استاد هستید و بنا به گفته پروفسور کوییرل عزیز استادان الگو هستند و نباید این برخورد را داشته باشند.بازرسان در حال اجرای قوانین هستند و دلیل نمیشود که شما بدلیل انجام وظایف محوله به آنها اریکا را مورد بازخواست قرار دهید چون این مورد در دستورالعمل موجود بوده.در ضمن در مورد تهدیدتان هم بنا بر قوانین موجود پروفسور کوییرل گفتند هر امتیازی که استاد کسر و یا اضافه میکند باید با توضیح قابل قبول باشد و شما حق انجام چنین کاری را با کمال معذرت ندارید.در ضمن دلیل نمیشود بدلیل کسر امتیاز بر طبق قانون اریکا با اسلیترین مشکل داشته باشد.با احترام.

ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۳ ۲۳:۰۵:۳۹

فریا

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اریکا عزیز!

من دیشب ساعت 10 برق خونمون رفت.لب تاب هم شارژش کم بود.من تو این شرایط ساعت 11 برم کجا پست بزنم برای کلاس؟اگر میخواهید مثل سالهای قبل سر راه ما سنگ بندازی از اول سال بگو از اسلیترین 200 امتیاز کم میشود که خیال ما رو هم راحت کنید.

اگر بخواهی اینجوری امتیازی بدی منم مجبورم امتیازات درسم را جوره دیگه بدم.
مثلا 70 امتیاز از هافلپاف کم میشه چون فلانی تو کلاس من پست مزخرف زده.

بازرس نباید به این شرایط امتیاز کم کنه اخه!یک سوالی چیزی از من میپرسیدید.یعنی اگر ساعت 11 که من برای کلاسم وقت گذاشتم برق بره باید از امتیاز گروهم کم بشه؟

من اصلا انتظار هیچ جوابی رو ندارم از شما و فقط اینو گففتم شاید دفعه های بعدی فرجی شد!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
خیلی معذرت میخوام یکی از دانش آموزان در کلاس من ،تکالیف هفته پیش رو زده و من نمی دونم باید چه کنم در ضمن یکی دیگر از دانش آموزان به من پی ام داده و گفته اند که آیا می شود تکالیف هفته پش را در همین هفته نوشت؟
میخواستم بپرسم امتیاز تعلق میگیره به تکالیف هفته پیش؟

شما میتونی به عنوان استاد تکالیف جلسه قبل رو قبول کنی یا نه...بستگی به نظر خودتون داره ولی پیشنهاد میکنم اگه موافقت کردید امتیازات از 15 حساب بشه تا در حق دانش آموزانی که در مهلت مقرر تکالیف رو تحویل دادن، بی انصافی نشه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱ ۱۹:۰۹:۰۲

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۸:۴۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام.

من کجا باید از استادها اجازه بگیرم در کلاسهای قبلی که به دلیل مشکلات زیاد نتونستم شرکت کنم وتکالیف رو انجام بدم حالا اونا رو انجام بدم.

اینجا دفتر استاید.در همین تاپیک از اون استاد سوال کن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱ ۹:۴۳:۴۷

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.