هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: اعضــــاي محفل!........از جلو نظام!
پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

دراکو  مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲:۰۵ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
به نام خدا

با سلام !

به نام خدا
با سلام !

-چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهيد؟

- روزانه 30 دقیقه به جز جمعه که از یک ساعت و نیم الی 2 ساعت.

-گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

- آرامش کاملم رو حفظ می کنم چون برای هدف برتری یعنی نابودی لرد سیاه باید تمرکز کنم.

-متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

- باید ابتدا از حقیقت خبر آگاه شوم. سپس اگر این خبر صحت داشت باید علتش را دریابم، اگر قانع کننده نبود او را برای محاکمه به نزد ریاست محفل خواهم برد.

-آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

-آری ...

-تحلیل خود را از این جمله در چند سطر بیان کنید:

"شهامت انواع مختلف داره. همونطور که مقابله با دشمن نیازمند شهامته حمایت از دوستان هم به شهامت نیاز داره..." « آلبوس دامبلدور»

شهامت میتونه چندین مفهوم داشته باشه و در هرجا مفهومش را به خوبی نشون بده. شهامت در برابر دوستان هم قطعاً یکی از معناها و مفهوم های شهامت است. وقتی در مقابل دوستانت قرار می گیری، زمانی که او در قلب تو جای دارد، اما به دلایلی مجبوری بر خلاف نظر او عمل کنی، به شرط آن که دلایلی حیاتی داشته باشی، نیاز به یک شهامت داری، شهامتی که از اعماق قلبت جوشش کند. در برابر دشمنان این شهامت میتونه هم از خشم تو جاری باشه هم از قلبت. اگه از خشمت باشه وسط راه جا می زنی و اگر از قلبت باشه تا آخرش خواهی بود ...

پ.ن : من دراکو مالفوی برای گرفتن انتقام خانواده ام و خودم این شهامت را در خودم می بینم که از لرد سیاه انتقام بگیرم و از هم اکنون در مخفل ققنوس باشم و تا پای جانم قسم می خورم که دشمن خونین لرد سیاه و وفادار به مححفل ققنوس باقی بمانم.

رول های من در تاپیک ها مختلف شاهد کاملی بر این موضوعه.

با تشکر

با سپاس

با توجه به اینکه مرگخوار بودن دراکو ثابت نشد و اینکه در آینده میتونه تغییراتی کرده باشه ...
تایید شد!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۵ ۱۶:۴۵:۴۹

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهيد؟
هفته ای چهار پنج ساعت .

گریموالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

بابا من خودم خدای جیغم ! خیلی اوضاع خراب شه پنجره رو باز می کنم . ها؟!

متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

1.او را به آغوش محفل آرشاد ميکنم
2. خود را به آغوش او آرشاد ميکنم
3. تصور ميکنم تحت طلسم فرمان قرار گرفته است

ولش می کنم خودش هر کاری خواست بکنه .بچه که نیست!!

آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

نچ . به من اعتماد نداری؟!

تحلیل خود را از این جمله در چند سطر بیان کنید:

"شهامت انواع مختلف داره. همونطور که مقابله با دشمن نیازمند شهامته حمایت از دوستان هم به شهامت نیاز داره..." « آلبوس دامبلدور»

راستش من تحلیلم اصولا ضعیفه . در کل برداشتم از این جمله اینه که آدم باید به حمایت از دوستانش برخیزه و شهامت حمایت و دفاع از اونها رو داشته باشه . یعنی اینکه در حمایت از دوستانت شجاع باش و ترسی به دلت راه نده !

ببخشید دیگه من شرایطم همونه ! قبولی یا رد ؟!

تایید شد.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۵ ۱۶:۴۲:۲۳

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۸

دراکو  مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲:۰۵ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
به نام خدا
با سلام !

- روزانه 30 دقیقه به جز جمعه که از یک ساعت و نیم الی 2 ساعت.

-گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

- آرامش کاملم رو حفظ می کنم چون برای هدف برتری یعنی نابودی لرد سیاه باید تمرکز کنم.

-متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

- باید ابتدا از حقیقت خبر آگاه شوم. سپس اگر این خبر صحت داشت باید علتش را دریابم، اگر قانع کننده نبود او را برای محاکمه به نزد ریاست محفل خواهم برد.

-آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

-آری ...

شهامت میتونه چندین مفهوم داشته باشه و در هرجا مفهومش را به خوبی نشون بده. شهامت در برابر دوستان هم قطعاً یکی از معناها و مفهوم های شهامت است. وقتی در مقابل دوستانت قرار می گیری، زمانی که او در قلب تو جای دارد، اما به دلایلی مجبوری بر خلاف نظر او عمل کنی، به شرط آن که دلایلی حیاتی داشته باشی، نیاز به یک شهامت داری، شهامتی که از اعماق قلبت جوشش کند. در برابر دشمنان این شهامت میتونه هم از خشم تو جاری باشه هم از قلبت. اگه از خشمت باشه وسط راه جا می زنی و اگر از قلبت باشه تا آخرش خواهی بود ...

پ.ن : من دراکو مالفوی برای گرفتن انتقام خانواده ام و خودم این شهامت را در خودم می بینم که از لرد سیاه انتقام بگیرم و از هم اکنون در مخفل ققنوس باشم و تا پای جانم قسم می خورم که دشمن خونین لرد سیاه و وفادار به مححفل ققنوس باقی بمانم.

با سپاس

سلام بر شما.
دراکوی عزیز علاوه بر اینکه شما فعالیتی توی ایفای نقش نداشتید و برای عضویت در گروه حداقل به چهار پنج پست رول مناسب و قابل قبول احتیاجه، شناسه ی شما هم برای عضویت در محفل ققنوس مناسب نیس.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۲ ۲۲:۱۹:۵۸

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
هفته ای چهار پنج ساعت .

گریموالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

بابا من خودم خدای جیغم ! خیلی اوضاع خراب شه پنجره رو باز می کنم . ها؟!

متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

ولش می کنم خودش هر کاری خواست بکنه .بچه که نیست!!

آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

نچ . به من اعتماد نداری؟!

راستش من تحلیلم اصولا ضعیفه . در کل برداشتم از این جمله اینه که آدم باید به حمایت از دوستانش برخیزه و شهامت حمایت و دفاع از اونها رو داشته باشه . یعنی اینکه در حمایت از دوستانت شجاع باش و ترسی به دلت راه نده !

دوست عزیز فعالیت شما حتی کمرنگ هم نیست!
جز دو سه تا پست رول نداشتین؛ برای عضویت توی گروه به سابقه ی بیشتری توی ایفای نقش نیازه.
فعلا تایید نشد، موفق باشی

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲۶ ۲۲:۰۲:۲۵

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

پیام زده شده در: ۵:۴۱ چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۸

سپتیما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۳۵ جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۴:۲۳ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹
از جایی دور ،دور تر از همه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 79
آفلاین
با سلام شروع میکنم.

چند ساعت از وقت خود را روزانه یا هفتگی به محفل می دهید؟
5ساعت در هفته

گریمالد سرشار از جیغ است !از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرس در هنگام گرگینه شدن ،در برابر این اصوات روزانه چه می کنید؟
کار ها ی بیرون گریمالد را بیشتر ترجیح می دم ولی خب ،جز صبر چاره ای نیست.

متوجه می شوید دوستتان به جبهیه ی تاریکی (از هر نوعش )پیوسته است شما چه می کنید؟
او را ارشاد می کنم .

آیا حاضرید پیمان ناگسستنی ببندیدکه تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار بمانید؟
البته که می بندم.

"شهامت انواع مختلف داره . همونطور که مقابله با دشمن نیازمند شهامته حمایت از دوستان هم به شهامت نیاز داره."
آلبوس دامبلدور

همان طور که هر فرد برای مقابله با دشمن نیاز به شهامت و دلیری دارد برای دفاع از دوستانش هم به این گونه خصوصیات انیاز دارد.همان طور که برای مقابله با دشمن هر فرد جانش را هم در میان می گذارد باید تا پای جانش دوستش را همراهی کند و از او دفاع کند.

با تشکر سپتیما ویکتور

دوست من فعالیت شما در ایفای نقش به نظرم کم رنگه، اما پست رول هاتون رو خوندم و به نظرم زیاد بد نیست و محفل میتونه توی بهتر شدنش به شما کمک کنه.
به هر حال،
تایید شد؛
امیدوارم توی محفل بیشتر ببینیمت.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۹ ۱۷:۲۷:۳۳

تصویر کوچک شده

[i][size=small][color=FFFF00]If you wish for something long enough, it will definitely

پیام زده شده در: ۱۲:۰۸ دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
از گودریک گریفندور به جیمز سیریش پاتر

پاسخ نامه

- روزانه دو یا سه یا چهار یا... ساعت

- عمراً کسی بتونه بهتر از من جیغ بکشه ، چنان جیغی می کشم که خانم بلک و جیمز و همه جیغ کشیدن رو یادشون بره .

- کمی چپ چپ ، کمی راست راست و کمی هم مستقیم نگاهش می کنم و می گم هرکی سلیقه ای داره ..!!!

-بله ،ده درصد ، صد درصد

اولش که من همینجا می گم این دزدی فرهنگی هس ، همه می دونن که این جمله رو من یعنی گودریک گریفندور گفته و هیچکس جرات هم نداره که انکار کنه ، بعدشم همان طور که در این جمله پیداس شجاعت فقط برای مقابله با دشمن نیس ، شجاعت همه جا هس ، برای نجات ، برای حمایت از دوستان برای مقابله برای همه چیز نیاز به شجاعت و ایثار هس ، باید این رو دونس که باید تا پای جان از دوستان جمایت و با دشمنان مبارزه کرد . !!

ممنون

اون کپی رایت امضاتو درست کن گودریک! این جمله مال آلبوس ولفریک برایان دامبلدوره!
سال نو مبارک، تایید شد!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۸ ۱۲:۵۱:۳۱

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ یکشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۸

ليسا  تورپين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۷ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۹
از زير بارون...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
سلام...

زياد!مخصوصا تو عيد كه خيلي !

گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

صبر!آري...پس صبر در برابر مشكلات چه مي شود؟!

1.او را به آغوش محفل آرشاد ميکنم اگه اومد اومد نيومدم نيومد!!!

نمي دونم...باشه...قول مي دم...ولي پيمان نا گسستني...!باشه!اينكارم مي كنم!

خوب اين حرف كاملا درسته.وقتي با دشمن مبارزه مي كني بايد شجاعتش رو داشته باشي.حالا حمايت از دوست هم همينطوره.يا دفاع از دوست.سخت تر هم هست!چون ممكنه كه دشمن بگه از دوستت جدا شو و يا شايد دشمن دوستتو آزار بده ،ولي تو بايد شهامت و شجاعت داشته باشي تا حرف دشمن رو قبول نكني و به دفاع از دوستت بپردازي!!

بني آدم اعضاي يكديگرند كه در آفرينش ز يك پيكرند!!!
(چه ربطي داشت؟!!!)

از اونجایی که جیمز مدتی نیست.. به جای نامه مستقیم خودم راز خونه ی گریمولد رو برات فاش می کنم.

خوش اومدی لیسا.
امیدوارم در کنار لیلی و لونا بهت خوش بگذره.. که البته مطمئنم در کنار هم بهتون خوش می گذره

تایید شدی.

ویرایش شده توسط ليسا تورپين در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲ ۱۸:۰۸:۲۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۶ ۲۱:۰۸:۰۵

[b][color=0066FF] " تا دنیا دنیاست آبی مال ماست / ما قهرمانیم ج

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین

دو ساعت،شایدم یک،همه چی فدای رفیق این حرفا چیه
گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

جاس وفاداری و تحمل دیگه،عاشق عیوب معشوق رو نمیبینه

اونو به آغوش خودم ارشاد میکنم بعد خودم آغوشمو میارم ولش میکنم تو محفل

آره باو کاملا

حمیت از دوستان یعنی مردونگی،یعنی انسانیت، و شهامت انسان وقتی ظهور پیدا میکنه که جوهر انسانیت تو وجودش ترشح بشه.این یعنی سپیدی ابدی

بز هاتو هم بیار عمو...
تایید شد

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۴ ۱۲:۵۳:۲۵

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

آنجلینا جانسونold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۶ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۴۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
هفته ای پنج ساعت.

هیچی بیرون محفل هم در دیگر انجمن ها با چنین اصواتی مواجهیم اگر خیلی اذیت شدم یه کروشیو کوچولو

همچین چیزی اتفاق نمی افته اگر هم افتاد ...شماره یک

چطور جرئت می کنی همچین سوالی از من بپرسی جیغول؟ یعنی من خیانت می کنم؟

همونطور که ما برای مقابله با دشمن به شهامت نیاز داریم باید برای حمایت از دوستامون هم به شهامت نیاز داریم. بعضی وقتا حمایت از دوستمون ممکنه به قیمت جونمون تموم بشه ولی اگه واقعا اون دوستمون باشه و ما دوسش داشته باشیم جونمون در برابر دوستیمون هیچه. باید شهامتشو داشته باشیم که همیشه از دوستمون دفاع کنیم.

هومم...آنجلینای عزیز من پست های شما رو خوندم، فعالیتتون کم بوده تا الان اما نمایشنامه هاتون نسبتا خوبه و محفل میتونه توی بهتر شدنشون کمک کنه، اما اگه قراره عضو محفل باشید یادتون باشه که باید یکم فعالیتتون رو بالاتر ببرین!

هفته ای پنج ساعت بازم خوبه...بعد این هم که تعطیلات عیده حتم دارم بهتر و بیشتر میشه فعالیت کرد.

تایید شد به شرطی که ؛
دیگه اسم اون ورد نابخشنودی خز رو جلوی محفلیا نیاری! اکسپلیارموس!

راستی...شهامتت رو تحسین میکنم!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۸ ۱۹:۱۱:۲۴
ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۸ ۱۹:۱۳:۲۴

"دایره زندگی مربعی است که سه ضلع دارد ، عشق و

پیام زده شده در: ۰:۴۴ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
[spoiler=اطلاعیه مهم برای کسانی که از این پس قصد عضویت در محفل ققنوس رو دارند...هوشیاری مداوم!!]دوستان طالب روشنایی، وضعیت فعلی سایت خیلی جالب نیست. شما به عنوان یک محفلی باید سختی های زیادی رو تحمل کنید، خارج از این گروه افرادی هستند که به ظاهر اصلاح طلب اما در باطن به دنبال تفرقه اندازی در گروهند.
در مقابل پیام شخصی هایی که به هر نحوی از شما درخواست خروج از محفل رو میکنند یا از سران فعلی محفل بدگویی میکنند، صبور باشید و هشیار!

هشیاری مداوم!

اعضای فعلی محفل ققنوس، کم اما وفادارند. حاضر به انجام هر کاری در راه هدفشان و دفاع از گروهشانند. دشمنان خارجی را به خوبی میشناسند و داخلی ها را به آسانی شناسایی میکنند.
دوستان من، در این موقعیت، با ورود به محفل، ممکن است شما با امثال این مشکلات مواجه شوید:

پیام شخصی هایی که شما را به پیوستن به گروهی خارجی و ترک محفل ققنوس تحریک میکنند یا پیشنهاداتی که به شما داده میشود تا بر ضد سران و اعضای محفل، اقداماتی را انجام دهید.

یادآوری میکنم شما در مقابل هیچ یک از این مسائل تنها نخواهید بود، تک تک فرزندان روشنایی همیشه حامی و راهنمای شمایند و در مقابل مشکلات، همواره از طرف آلبوس دامبلدور و معاونش حمایت می شوید.

حالا ای فرزند روشنایی، آیا هنوز هم، با دریافت حقایق و مطلع شدن از مشکلاتی که محفل و محفلی باید با آن ها دست و پنجه نرم کنند... در پیوستن به سپاه روشنایی مصممید؟

اگر جوابت منفی است، از راهی که آمده ای بازگرد، چرا که محفل ققنوس، تنها نیازمند اعضایی است که در هر شرایطی به روشنایی وفادار بمانند.
اما در صورتی که تصمیمت را گرفته ای...[/spoiler]

یک تکه کاغذ پوستی را با عجله به دستش داد، چوبدستی فروزانش را نزدیک آن گرفت تا نوشته را روشن تر کند :
- زود اینو بخون و حفظش کن!
به کاغذ نگاه کرد، دستخط ظریف آن برایش آشنا بود:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.