هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۰:۱۷ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
پلیس ماگلی فرانسه در حال آماده باش قرار گرفت...

به گزارش خبر گذاری EDNS در پی دزدیده شدن اشیای باستانی بی نظیری نظیر عصای توتان خامون امپراطور مصر از موزه لور توسط گارد ویژه امپراطوری, پلیس ماگلی فرانسه تمام امکان عمومی رو محاصره کرد...
رئیس موزه لوور در به خبرنگار پیام امروز گفت: من باورم نمیشه اینا چطور تونستن با وجود این همه سیستم های امنیتی رد بشن!
که این متاسفانه نشان دهنده هوش کم ماگل ها هستش!

در همین راستا همچنین با خبر شدیم که وزیر کینگزلی شکلبولت توسط پلیس فرانسه تحت تعقیب قرار گرفته است! ظاهرا شخص وزیر در کشور فرانسه اعمال خلاف قانون بسیاری را انجام داده و سپس گریخته است! به گزارش خبرنگار اعزامی ما به پاریس , پلیس افرادی را که کله آنها اسموت بوده و سیاه پوست هستند را با خشونت دستگیر می کند!

تصویر کوچک شده

همچنین خبرگذاری EDNS جوابیه ای نیز به خبر" خبرگذاری EDNS تسخیر شده ارسال کرده اند که بنا به ضرورت روزنامه نگاری مجبور به چاپ هستیم.
===
پاینده باد امپراطور
احتراما نسبت به خبر با عنوان " خبرگذاری ENDS تسخیر" شد... اعلام می گردد که عکسی که درج شده مربوط به یکی از کلاس ها آموزش جادوی سیاه امپراطوری بوده و فردی که در پایین تصویر می باشد از اساتید جادوی سیاه بوده و افرادی که مشاهده می کنید داوطلبین هستند که در حال تکرار حرکات استاد خود هستند !
با تشکر

===

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
روزنامه ...روزنامه آخرین خبر :

بازی کوییدیچ بدون تماشاگر ...

درگیری مرلین و جناب وزیر ...

ماجرای ردای برمودا مرلین...

پــــــــیــــــــام امـــــــــــروز ................ Deply Perad

تصویر کوچک شده

بازی کوییدیچ بدون تماشاچی برگزار شد :به دستور جنا وزیر اعظم کینگزلی شکمبولی بازی کوییدیچ بین تیم ایرلند و بلغارستان بدون تما شا چی برگزار شود در این دیدار که بسیار احساس بود کالین کروی عکاس حرفه با کلی دم و دستگاه و به همراه موذمال به انجا رفته بود را برگردانند .
ویکتور کرام جستجوگر تیم ملی بلغارستان به شدت ناراحت شد وقتی خبر نگار ما دلیل نا راحتی او را پرسید وی گفت :

من بدبخت با هزار تا دردسر هرمیون رو اوردم اینجا که از نزدیک بازیم رو ببینه ولی راش ندادن ... امشب منو بد بخت می کنه .

ردا برمودا و مرلین :
داستان چیست ؟ ردای برمودا و مرلین ؟ بگذارید ببینیم خود مرلین چه می گوید :
حجابی هم اسلامی هم زیبا !
خبرنگار: خب ؟
مرلین : همین ! همین رو چاپ کنید خیلی بهتره مفید مختصر

بررسی ما بیان گر این است که تعریف مرلین از یک ردا بر مودا در واقع این است :
در واقع این ردا چیزی شبیه به چادرهای ماگلی است و روی ردای جادوگری برای پوشش سر استفاده می شود. تنها فرقش این است که پایین آن کوتاه است و رنگها و طرح های آن از مثلث برمودا خانه امپراطور جادوگران گرفته شده است

حال ببینیم جناب وزیر چه می گوییند زیرا تصمیم اول و اخر را او می گیرد :
نکنه قلیان هم در دربند به دختر ها میدهی!
بیا و حجاب را هم فتوا بده و آزاد کن!
ولی قبل از همه چیز پیشنهاد میدهم بروی و دیپلمت را بگیری!
باور کن کلاس سواد آموزی برای پیرمردان را تاسیس کردم
دربه در بگردی که وزیری به نخبگی من پیدا کنی!

در واقع جناب وزیر مخالف هستند . هنوز هیچ چیز معلوم نیست آیا نظر جناب وزیر بر می گردد یا مرلین ؟
بحث برمودا در واقع درگیری ای بین مرلین کبیر و جناب وزیر سحر جادو شیکمبولی راه انداخته است ...تا شماره ی بعدی خدا نگهدار

شک نکن!

پیام زده شده در: ۶:۲۲ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
یک باند بزرگ توزیع مواد مخدر در سطح هاگوارتز متلاشی شد.

با همت غیور مردان اداره مبارزه با سوئ استفاده از وسایل و مواد ماگلی باند خطر ناکی که در مدرسه هاگوارتز در کار توزیع مواد مخدر بین دانش آموزان و ترغیب آنان قرار داشت شناسایی و متلاشی شد. این باند بزرگ با نفوذ بین دانش آموزان بی گناه وسوء استفاده از آنان مبالغ هنگفتی را از این راه به جیب میزدند. یکی از دانش آموزان در این ارتباط میگوید: « واقعا که در هاگوارتز که باید معدن علم و دانش باشه پاتوق معتادین شده من دعا میکنم به حق مرلین عامل و بانی این حرکت هر کی هست چش و چارشم مثل کلش زخمی بشه»
خبرنگار ما سر دسته این باند گفتگوی کوتاهی انجام داده است که در زیر میاید:
خبرنگار: لطفا خودتون رو معرفی کنید و بگید چرا مدرسه رو برای پخش مواد مخدر انتخاب کردید
رییس باند: معرفی جمعش کن داداش اون شطرنجی رو هم کار بنداز به خصوص کله رو حواست باشه کامل پوشش بدی. آها سوالت چی بود هاگوارتز خب آخه من اونجا رو مث کف دشتم بلد بودم همه سوراخ سنبه ها و راهای دروش و اینکه کدوم معلم کی میره قضای حاجت به کدوم دانش آموز میشه اعتماد کرد و کدوم نه خلاصه همه چی دیگه

خبرنگار: از این مساله که دانش آموزان بیگناه رو به این دام میکشوندید عذاب وجدان نداشتید؟
رییس باند: نخیر به اعتقاد من این مساله سن و سال ور نمیداره هر کی پایه بود از اون اول ما هم در خدمتش بودیم یعنی شما میگید دانش آموزان هاگوارتز العیاذ و بالمرلین خر تشریف داشتن؟

خبرنگار: چطور شد که دستگیر شدید؟
رییس باند: خدا لعنتش کنه رفیق بد آقا لو مون دادن رفت شما فکر کردید این مامورای وزارت خونه چین؟ با 10 تا نقشه غارتگر نمیتونن نک دماغشون یه چیزی رو پیدا کنن. البته ولدمورتم این وسط بی تقصیر نبوده ما هر چی میکشیم از خصومت های ولدی و دار و دستش با جامعه جادوگریه.

خبرنگار: لطفا بحث سیاسی نکنید سوال آخر چه توصیه ای به جامعه جادوگری به خصوص جوانان دارید؟
رییس باند: نکنید این کارا رو نکنید به ریش مرلین قسم که عاقبت نداره. تو دوران دانش آموزی زن نگیرید. هوای بچه هاتون داتشه باشید از دو ماهگی یهویی معروف نشن که از راه بدر میشن. من خودم از معروفترین ها بودم که فک میکردم قوی ترین طلسم هام نمیتونه تکونم بده ولی این شد آخر و عاقبتم . من از همین جا اعلام میکنم که خیلی تو زندگی بی راهه رفتم فقط از روی اجبار دست به این کار زدم شاید اگه ننه بابا بالای سرم بود اینطوری نمیشد چمیدونم ولی خیلی پیشمونم خیلی

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
در صفحه ای از روزنامه این عنوان به چشم می خوره
خطر بزرگ فرانسه را تحدید می کند
خبرگزاری ما از فرانسه گزارش می دهد که افراد امپراتور در حال حمله به کشور فرانسه هستند
عده ای از این افراد سعی دارن موزه های جادوی فرانسه را غارت کنند زیرا این موزه ها دارای اشیاء بسيار قديمي مي باشد كه افراد امپراتور را در راه رسیدن به هدف هایشان کمک می کند
به گفته ی امپراتور
نقل قول:
ما برای رسیدن به هدف هایمان تمام قدرت ها را جمع می کنیم و تمام جهان را تسخیر خواهیم کرد

خبرگزاری ما از اوضاع نابسامان فرانسه خبر می دهد زیرا در جامعه ی جادوگری فرانسه ترسی به وجود آمده و مدرسه ی بوباتون و پغشیوری به مدت دو هفته تعطیل می باشد

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
حمله به كاخ امپراطوري...

به گزارش خبر گزاري پيام امروز ساعاتي پيش عده ي كثيري از جادوگران به كاخ امپراطور حمله ور شدند تمام سربازان امپراطور از ترسشان به زير پله ها و مخفي گاهاي ديگر پناه برده اند و اين عده به راحتي استحكامات كاخ را ويران كردند اين افراد خود را از ارتشيان وزير پيشين ، فاج معرفي كردند. همانطور كه در عكس ميبينيد :
تصویر کوچک شده
اين عده كثير به كاخ حمله كرده اند به گزارش عكاس ما امپراطور به انباري كاخ پناه برده...اين عده كه به نظر ميرسد يكي از اطرافيان امپراطور را در كنار عكاس ما مشاهده كردند به او نگاه ميكنند و دستهاي خود را بالا بردند تا اين فرد را به شدت جادو كنند ( اين افراد احتياجي به چوبدستي ندارند! )
با رسيدن اخبار بعدي...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خبرنگار پيام امروز

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۱۸ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
خبرنگار ما از بلغارستان گزارش میدهد:
ویکتور کرام جستجوگر تیم ملی بلغارستان و یکی از مفاخر ورزشی این کشور از دام معجون عشق نجات پیدا کرد

ایشان بعد از اینکه به وسیله خبری که قبلا توسط اقای پاتر مخابره شده بود...مطلع شدند که هرمیون گرنجر چه بلایی بر سر او اورده...به یک کلینیک مجهز در ناکجا آباد رفته و خود را از شر معجون عشق رهایی داده
و اینکه آخرین صحبتهای او!!!!
خ:خودتونو معرفی میکنید؟

کرام:ویکتور هستم یک مسافر!!!!

خ:چند مدت اسیر این دام بلا بودید؟

کرام:نزدیک دوساله!!....آقا شطرنجی کنید!!!
صفحه شطرنجی میشه!!!

خ:چی شد که افتادی تو این تله؟

کرام:نبود امکانات!!....رفت و امد با دوست دخترهای ناباب!!!...جدایی پدر و مادر!!! از پدر و مادرشون!!!!

خ:اخه یک ورزشکار چجور نتونست خودشو نجات بده؟

کرام:راستش تا چشممونو باز کردیم افتادیم تو تله

خ:چه پیامی برای هم سن و سالات داری؟

کرام:هیچی مواظب خودشون باشند.....من از همین جا اعلام میکنم که برای سازمان حمایت از جادوگرها((آداج!!)) فعالیت کنم!!!

خ:خب حالا که از این دام رها شدی..برای اینده چه تصمیماتی داری؟
تصویر واضح میشه!!!!

کرام:میخوام در جام جهانی اینده بدرخشم و اینبار قهرمان جام شوم!!!...در ضمن در دوره بعدی جام سه جادوگر شرکت کنم و انتقاممو از اون کله زخمی بگیرم!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
خبر نگار ما از درون هاگوارتز گزارش میدهد:
بله باز هم ما و این مدرسه خود مختار و باز هم یکی از دانش آموزان هاگوارتز که سوژه خبری این چند هفته در دنیای جادوگری قرار گرفته و اون کسی نیست به جز هرمیون گرنجر
این دختر همه چیز دان به تازگی از کار های بچه گانه ای که سابقا میکرد دست ورداشته و به فکر دستکاری در ژنتیک جادوگران و فعالیت های روبو جادوگری افتاده است
بله این دختر خانم کوچک بدون توجه به قوانین هاگوارتز و حتی قوانین وزارت خانه در پی کسب درامد و اون هم از هر راهیه. یکی از متخصصان وزارت تجارت و بازرگانی جادوگری به خبر نگار ما گفت: « استفاده از وسایل ماگلی مثل روبوت و هر نوع وسیله ای که به ماگل ها مربوط میشه و تجارت با آنها به طور مستقیم باید زیر نظر وزارت خونه باشه ما با هر کسی که از این قوانین تخطی کنه در هر سنی برخورد شدید خواهیم کرد»
یکی از دانش آموزان هم در این مورد گفت: « هرمیون همیشه جاه طلب بوده اون وقتی دیده هری مغازه زده و از این راها داره پول در میاره و وقتی برادرای ویزلی رو دیده نتونسته در مقابل وسوسه پولدار شدن مقاومت کنه در هر حال اون بر عکس اون چیزی که همه فکر میکنن یه مرتاض نیست»
قضیه به این جاها هم ختم نمیشه بلکه خانم گرنجر در حال کار بر روی یک جادوی پیشرفته است که بتواند به وسیله تغییر ژنتیک نسل جادوگران مرد را نابود کند .همانطور که میدانید از سال 1812 که یک تغییر ژنتیک باعث شد یک زن جادوگر ریش دراورد قانونی به تصویب رسید که هر فعالیتی در زمینه ژنتیک با جادو به طور کامل ممنوع است و متخلفین فورا به ازکابان فرستاده خواهند شد.
یکی دیگر از دانش آموزان پسر هاگوارتز در این مورد گفت: « من مطمانم که هرمیون داره با ژنتیک نسل جادوگرا رو از بین میبره و این کارم داره از نزدیکان خودش شروع میکنه همین هری الان یه هفتس ندیدم ریشاش در بیاد. تازه هر روز داره چاق تر و چاقتر میشه»

از نظر روانی هم دوشیزه گرنجر در وضیعت مناسبی نیست همانطور که همه میدانیم این دختر جاه طلب دو سال پیش در مسابقات سه جادوگر متهم به استفاده از معجون عشق شد و جنگ عشقی شدیدی بین هری پاتر و ویکتور کرام بر سر تصاحب وی در گرفت که حتی باعث شد هری پاتر به طور ناجوانمردانه دو بار به ویکتور کرام حمله کند که یک بار آن درون هزار تو و وسط مسابقه بود. البته خانم گرنجر مثل همیشه با زرنگی و البته با کمک دوستان همیشگی خود از آن اتهام تبرئه گردید ولی تحقیقات ما چیز دیگری نشان میدهد. باز هم یکی از دختران زیبای هاگوارتز ما را یاری کرد:
« اون بعد از اینکه ویکتور به بلغارستان برگشت مدام براش نامه مینوشت که هیچکدوم کمتر از یه متر نبود ولی دریغ از یه جواب من مطمانم که معجون عشقی که هرمیون مصرف کرده اثرش رو مدتی بعد از دست داده در هر حال اونو یه دانش آموز ساخته نه اسنیپ ، و ویکتور هم که احمق نیست که بیاد و عاشق یه دندون خرگوشی خون لجنی بشه»

دانش آموز دیگری که ادعا میکرد یکی از نزدیکترین دوستان هرمیون است گفت: « ببینید هر کسی جای هرمیون بود از این بدتر میکرد اون یدفعه چشم باز کرد و دید نه ویکتور و نه هری و نه حتی رون دیگه توجهی بهش ندارن پسرای دیگم که از اول توجه نداشتن بهش در نتیجه بعد از مدتی که خود خوری کرد چی شد؟ تصمیم گرفت از همشون انتقام بگیره و این رو کلا به تمام جادوگران مرد تعمیم داد. تصمیم گرفت نسل جادوگران مرد رو ور بندازه. اون الان از هر راهی و هر کاری استفاده میکنه حتی به دختر های دیگم که پسر هایی رو دوست دارن رحم نخواهد کرد.الان هرمیون یه بیمار خطرناک روانیه اون یه عقده ای تمام عیاره که با توجه به طلسم های پیشرفته ای که میدونه هم برای جادوگران مرد و هم جادوگران زن خطرناکه. اون حتما باید زود تر زندانی و به ازکابان فرستاده بشه»

بله و باز هم ما منتظر هستیم که ببینیم دامبلدور و دار و دسته اش چطور این دانش آموز محبوب خود را از مهلکه نجات میدهند. اگر این اتفاق بیافتد این فرضیه که دامبلدور در حال تهیه ارتشی در هاگوارتز است تا بر علیه وزارت اقدام کند به شدت تقویت خواهد شد. ایا هرمیون لیدر این ارتش است؟

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خبر هاي رسيده از شبكه اشغال شده EDNS:
امروز با خبر شديم كه شبكه EDNS اشغال شده و كاركنان آن مورد ضرب سپاه سفيد قرار گرفتن
آنطور كه مي شنيدم سوسك انقدر امپراطور تاريكي رو زده كه اون هم دچار تواهم شده با يكي از اعضاي سياه كه اونجاست صحبت مي كنيم
لتقا خودتون رو معرفي كنيد
-من بلاتريكس هستم
ببخشيد چي شد كه شبكه اشغال شد
_نميدونم من دستشويي بودم كه اين اتفاق افتاد
خوب حالا كه اينجا اشغال شده چرا شما هنوز اينجاييد
- جونم براتون بگه اينجا از ما به عنوان برده استفاده مي كنن
شما چيكار كرديد
-ما به سازمان حقوق بشر جادويي شكايت كرديم
خوب نتيجه چي شد
-
بلا قادر به صحبت كردن نيست تا خبر بعدي از جاي جاي شبكه با اجازه....

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
هاگوارتز در هاله ای از ابهام...

با توجه به نزدیک شدن شروع سال تحصیلی و باز گشایی هاگوارتز و همچنین در نظر گرفتن خبرهای جدید مبنی بر انتخابات برای بازرس ویژه سوالاتی پیش خواهد آمد :
آیا هاگوارتز نیازی به بازرس دارد؟
دلورس آمبریج تا چه حد در هاگوارتز نفوذ خواهد کرد؟
آیا آمبریج در مقام معاون وزیر میتواند خود بازرس انتخاب کند؟
با توجه به وزیر جدید کینگزلی شکبولت ، آیا کینگ اجازه اعزام بازرس به هاگواتز را خواهد داد؟
این سوالاتیست که در اذهان عمومی ایجاد شده و ما قصد در جواب دادن به آنرا داریم. آیا هاگوارتز باداشتن مدیر و معاون نیازی به بازرس میبیند؟ در این رابطه با دلورس آمبریج مصاحبه ای بسیار کوتاه کریدیم و ایشان در جواب گفتند :
- تمام ارگانهای جادوگری زیر پوشش وزارت است و اهم...اهم...در راستای اهداف وزارت بازرسانی به هاگوارتز اعزام خواهد کرد!
وی از جواب دادن به این سوال که بازرس تا چه حد دخالت خواهد کرد سر باز زد و گفت :
- ببخشید وقت شیرموزمه باید برم!
اما حظور آمبریج در هاگوارتز از نظر کارشناسان مسائل سیاسی ، کارشناسان میگویند دلورس آمبریج با توجه به مقام سیاسی خود نفوذ قابل توجهی در هاگوارتز پیدا خواهد کرد به طوری که حتی در کارهای مدیر هم دخالت ورزد! و سوالی که پیش می آید آیا اولیای دانش آموزان از این اتفاق راضی خواهند بود؟
دلورس آمبریج معاون وزیر است و آیا او میتواند به تنهایی و بدون تایید توسط وزیر بازرسی به هاگوارتز اعزام کند؟ برای پاسخ به این سوال با معاون سابق وزیر ویکتور کرام گفت گو کردیم و ایشان گفتند :
وزیر تصمیم گیرنده است!
اما مطلب دیگر در زمان فاج هاگوارتز دارای بازرس بود اما با توجه اینکه هم اکنون کینگزلی وزیر است آیا او اجازه خواهد داد که برای هاگوارتز بازرس اعزام شود؟ این سوال تا بازگشت وزیر از سواحل آفتابی
بی جواب خواهد ماند و احتمال اینکه وزیر با این کار مخالف باشند به قوت خود باقی خواهد ماند!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پیام امروز

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

دلورس  آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۵ سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۵۳ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۴
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
مدیر هاگوارتز؟!مگ گونگال یا دامبل؟

یکی از دغدغه های امروزه ی والدین دانش آموزان مدیریت هاگوارتز است... بدین منظور ما امروز در میخونه مسنجر با پروفسور مگ گونگال مصاحبه ای رو انجام دادیم که بسیاری از مسائل پشت پرده شفاف سازی میشه.
خبرنگار:

ببخشید الان مدیر هاگوارتز برای شروع تابستون کیه؟!
مگی:آقا تو سايت پخش ميشه؟
خ:بله در پیام امروز
مگی:البته که بنده براي تابستون بر نامه دارم،مدير هاگوارتز هم تا بازگشت پروفسور دامبلدور خودم هستم!
خ:پس يعني شما مامور بازرسي به وضعيت بچه ها هستيد؟و ايا شما سابقه ي مديريت داريد؟
مگی:بله که دارم!
خ:میشه دقیق پاسخ بدید؟
مگی:سال 1992 من براي مدتي مدير بودم!همچنين هر وقت پروفسور دامبلدور به ماموريت ميرن من مسئول هاگوارتز و اساتيدم!
خ:پس حتما شما پاسخگوي رفتار بچه ها هستيد. شما آگاه هستید از گفته ی پروفسور آمبریج که گفتند:
"من از اين به بعد هر گونه خطايي رو در هاگوارتز زير نظر دارم"
مگی:بله...اون وزغ پیر..بوق بوق...
خ: ببخشید؟!
مگی:اگر عوامل خارجي در کارهاي هاگوارتز دخالتي نکنن مطمئنا هيچ مشکلي پيش نخواهد آمد!

خ:در مورد شروع کلاس ها...از کي قصد داريد حداقل راجع به اين موضوع فکر کنيد؟
مگی:نامه ها در اوايل خرداد براي دانش آموزان فرستاده ميشه،و اول تير ترم آغاز ميشه.
خ:در اخر اگر حرفی باقی است بزنید!
مگی:حرف بخصوصي ندارم فقط اميدوارم پروفسور دامبلدور به زودي برگردن.

ایا والدین با این حرف ها قانع میشوند؟!

دلورس جین آمبریج
سازمان ملل جادوگری!
سفیر صلح.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.