هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی کریس چمبرز
پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
امروز روز آخره!مهلت آخره!مهلت آخر برای پیوستن به پر عضو ترین ستاد انتخاباتی سایت جادوگران!

ستاد انتخاباتی کریس چمبرز!
-تام جاگسن
-اشلی ساندرز
-یوآن
-آندریا کگورت
-دراکو مالفوی
-جوزفین مونتگومری
-ریموند
-لیسا تورپین
-نفر بعدی شما باشید!همین الان با ارسال پیام شخصی یا ارسال پست در همین تاپیک به پرعضو ترین ستاد انتخاباتی بپیوندید!

......................
*کاندید موردحمایت لرد ولدمورت!
و بانز با تجربه در صندلی سمت راست ارباب!

لیست تبلیغات کریس چمبرز!
1)مصاحبه با اشلی ساندرز خبرنگار پیام امروز در تایپیک پیام امروز
2)مصاحبه در برنامه های عصرجدید،برنده باش،کودک شو و نود در تایپیک جادوگر تی وی
3)خرید و نصب بیلبورد همراه با شعار در بیلبورد وزارتخانهو بیلبورد دیاگون!

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ارباب!
نقل قول:
در مناظرات کریسی هستی بد و خشمگین؟

نیستیم ارباب!به شایعه سازی های بلا گوش نکنید...چرا گوش کنید،اصن هرچی بلا میگه همونه!ما کی باشیم بخوایم رو حرفش حرف بزنیم!بلا ما رو ببخش،مارو ترور نکن.
نقل قول:
مجری هم اعصاب نداره! ما هر جا برسیم اینو تکرار می کنیم!

ارباب مجری همیشه بر علیه ماست،نمیدونیم چرا،نه فقط اینجا،هرجا که میریم یه مجری ای هست که بر علیه ما باشه.
ارباب ما صبور میشیم!ما در اوج خدافظی نمیکنیم!ما تا پنجاه سالگی کفش هامونو نمیاویزیم!
بله ارباب!سوژه سازی مهمه،و ما برنامه داریم براش،فقط مشکل اینه هنوز نمیدونیم این دوره وزارت چقده زمانش/:
نقل قول:
الان این جا و کنار کریس هستم.

ارباب همیشه کنار ما باشید!ما ذوق مرگ میشیم!

ارباب ما نصیحت های شما رو آویزه گوشمون میکنیم!جدا از هرچیزی تجربتون از همه بیشتره!

بانز همه ی جن های خانگی رو اشغال کرده ارباب،خودمون ازتون پذیرایی میکنیم!

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
ما مناظره نمی خونیم!

در مناظرات کریسی هستی بد و خشمگین؟

مجری هم اعصاب نداره! ما هر جا برسیم اینو تکرار می کنیم!
(مجری بیچاره رو فقط یه بار دیدیم...نمی دونیم هم کیه! فردا آشنا در میاد...ولی ما خجالت نمی کشیم. رومون زیاده.)

چیزی که من دیدم اینه که کلا همه نیمه جدیدا یه ذره در زمینه شوخی و جدی مشکل دارن.
چیزی که منظورشونه با چیزی که دیگران می بینن کمی فرق می کنه. طرف یه چیزی نوشته که به نظر من یکی دیگه رو ناراحت می کنه، ولی وقتی ازش می پرسم می فهمم که اصلا منظورش این نبوده و خودش هم اصلا حدس نمی زنه که از حرفاش ممکنه برداشت منفی بشه.
اینم یکی از چیزای مفیدیه که هممون تو این سایت یاد می گیریم. رسوندن درست مفهوم و منظور مورد نظرمون، با نوشتن. احتیاجی به شکلک و اینا هم نیست. کلمات و جمله ها کافین.

الان ما چرا اومدیم؟

ما نیومدیم! ما کلا جایی نرفته بودیم! فقط یه سر می ریم بیانیه صادر کنیم و برگشته و پذیرایی شویم.

یکی از بزرگترین اشتباه هایی که بعد از گرفتن مسئولیت انجام می دن، اینه که به جای تلاش برای بهتر کردن هر چیزی، سعی می کنن خودشونو مطرح کنن. خودشون پررنگ باشن...دیده بشن. سرو صدا کنن.
اینم باعث می شه یه مدت بعد، بترسن...از کمرنگ شدن!
این دقیقا همون چیزیه که باعث می شه مسئولا بیان...و سریع برن.
اون تلاش برای مطرح شدن آدمو خسته می کنه. بعدش می گن خسته شدم...تا در اوج هستم، بکشم کنار...یا یهو فعالیتمو قطع کنم که همه منو همونجوری به یاد بیارن.

این اشتباها رو نکنین. صبور باشین. مثلا مدت وزارتتون می دونین چقدره. برای همش برنامه ریزی کنین. نه مثلا سه ماه اول و بعدش بی خیال. این مطرح شدن، با کارای سریع و مقطعی انجام می گیره. ولی زود هم دود می شه و می ره هوا! فعالیت باید عمیق و مستمر باشه. خودتون همون جوری که به سرعت مطرح شدین، به سرعت فراموش می شین. ولی تاثیری که روی سایت می ذارین فراموش نمی شه. می مونه. حتی بعد از تموم شدن وزارتتون هم سوژه هاتون می مونن.

با بلا در مورد سوژه ساز بودن وزیر کاملا موافقم. با اینم موافقم که کاندیداهای امسال در این مورد کمی کم تجربه هستن. ولی می تونن بهتر بشن.
مسابقات و اقدامات جانبی خیلی خوبن...شور و هیجان ایجاد می کنن. ولی فوقش یه هفته! دو هفته. بعد تموم می شه و انگار نه انگار که اجرا شده بود.
اینا حتما باید باشن...ولی کار اصلی وزیر به نظر منم وارد کردن سوژه به ایفای نقشه. چه توسط خودش، چه معاونش یا بقیه کارکنانش.
کار سختی هم نیست...حتی یه آواتار خاص هم می تونه سوژه ساز باشه. چیزی که بتونیم ازش استفاده کنیم و بنویسیم.

در مورد کریس...

کریس قبل از کاندیدا شدنش به من گفت می خوام کاندیدا بشم. چه قبولم کنن یا نه، چه رای بیارم یا نه.
گفتم خیلی خوبه. این کارو بکن. ولی به کسی قول حمایت نمی دم. اگه بین کاندیداها کسی باشه که به نظرم مناسب تر از شما باشه از اون حمایت می کنم...که هیچ مشکلی با این موضوع نداشت.
کریسی که الان می بینم شور و شوق داره. فعالیت داره. انگیزه داره.
چیزی که کم داره، تجربه اس. ولی کاندیدایی هم ندیدم که هم اینا رو داشته باشه و هم تجربه. هر کدوم نکته های مثبت و منفی دارن.
من هیچ عضوی رو نمی تونم صد در صد رد یا تایید کنم(حداقل نه تا وقتی که کاملا خودشون و فعالیتشونو نشناختم). چون تا وقتی وارد کار نشدن نمی شه فهمید چیکار می کنن. همین کریس ممکنه وزیر که شد یهو دیگه فعالیت نکنه...بد فعالیت کنه...تاثیر بدی بذاره...
نمی شه پیش بینی کرد. هنوز اونقدر کنار هم فعالیت نکردیم که بتونم حدس بزنم.
الان فقط تو زمان حال و برای امروز می تونم بگم کی به نظرم نسبت به بقیه مناسب تره. همین.

الان این جا و کنار کریس هستم. ولی هیچکدوم از چهار کاندیدا، گذشته از کم تجربگی بعضیا و کم فعالیتی بعضی دیگه، به نظر من بد نیستن. هر کدوم انتخاب بشه خوشحال می شم و اگه کمکی بخواد و بتونم انجام می دم. هر چهارتاشون رو هم دوست دارم.
راه درستش همینه که بقیه کاندیداهایی که برای خودشون برنامه داشتن، به شخصی که انتخاب می شه کمک کنن. چه فرقی می کنه وزیر باشی یا نه...
برای وزارت کار کن...مفید باش.

ریس!

زیاد ذهنتو درگیر انتظارایی که ازت دارن نکن. بعضی از کارایی که گفته می شه رو عملا حتی مدیر هم نمی تونه انجام بده. بصورت تئوری و از نظر قانونی می تونه...اگه واقعا بخواد و بگه به هر قیمتی انجامش می دم هم می تونه...ولی در عمل معمولا نمی شه. ضررهایی داره که وقتی آدم سبک و سنگین می کنه و می سنجه می فهمه که نمی ارزه. منم وقتی مرگخوار بودم خیلی حرف می زدم که لرد باید اینجوری باشه و اونجوری باشه. این کارو بکنه و اون کارو بکنه. ولی وقتی آدم وارد کار می شه می بینه خیلی چیزا هست که باید در نظر بگیره و نمی تونه بی گدار به آب بزنه.
همیشه قبل از انتخابات همینجوریه. از وزیر انتظار معجزه دارن. بعدش آروم می شن.

از ما دوباره پذیرایی بشه. صحبت کردیم...خسته شدیم!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام بلا!
اولش ترسیدیم،فکر کردیم از طرف نجینی اومدی کلمونو بکنی!
نه بلا،جدی نبودم،اصن ایفای نقش فانه،شاید ی دلیله جدی بنظر اومدنم این بود ک شکلک نمیذاشتم،اونم بخاطر با گوشی تایپ کردن بود که دسترسیم به شکلکا سخت بود.
یجایی فقط گارد گرفتم ک شوخیا داشت کم کم جدی میشد،وگرنه قبلش درمورد فیلم و ایفا شوخی کردیم،یهو دیدم دوتامون شوخیامون داره جدی میشه،اونموقع مانع شدم ک دلخوری پیش نیاد،چون به هرحال تو یه گروهی هستم که الکتو هم هست،همگروهیم!همیشه هم گروه میمونیم،پس نباید بخاطر ایفا همدیگرو بزنیم/:
اتفاقا به سوژه فک میکنم،خیلیم فک میکنم،اگر خودت یا هرکی(از جمله حسن)پیشنهادی داره بگه،اینجا یا پخ،خوشحال میشم.
بلا ما عذرخواهی میکنیم ک صندلی سمت راست ارباب توسط بانز پر شده،هرموقع خواستی میتونی بری با بانز صحبت کنی!

حسن!
حسن درست میگی،ولی واقعا بنظرت وقت هست این همه حرف بزنیم؟بعدشم چیزایی که میگی بیشتر برای بعد وزارته،مثلا من الان نمیتونم بگم مسابقه برگزار میکنم که،یا کیا رو ناظر پیشنهاد میدم،بنابراین اینا برای بعد وزارته.
درضمن حسن،خدایی،حداقل من بیشتر از بقیه حرف زدم که!داریم میریم صفحه سوم مثلا!خیلی ایده ی جدید دادم!

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۳:۲۵ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۳:۲۰
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 167
آفلاین
عاقو سلـــــــــآم علیـــــــکــــــم!
کو یه دو تا ماچ بده. اووممم. اوه. اوممم. اوه. سه تاش کن. سه تاش کن. اوممم. آخیـــش! هااااااع
احوالت؟ خوبی عاقو؟ زندگی کام مده یا نمده؟ هاااا. عح عح عح عح عح! ووی ووی وووی!

خواستیم بیایم اینجا و مهر تاییدی بزنیم بر سخنان این بانویی که موهاش کعهنو سیم ظرفشویه. خب. مهر زدیم! نامرئیه. بریم سراغ حرفای خودم حالا:

اغلب مواردی که اعلام کردین چیزایی ثابت از وزارت هستن و در گذشته شکل گرفتن و نوآوری خاصی هم دیده نمیشن در برنامه های شما برای اجرایی کردن اونها. نتیجتاً شکل برنامه ندارن خیلی تا نظر اکثریت رو جلب کنن که به شما اعتماد کنن و رای بدن بهتون.

به نظر من، قدرت و نفوذ خیلی خوبی برای وزیر تعریف شده که بتونه از طریق چیزی شبیه به کابینه، تاثیر خیلی مثبتی بر ایفای نقش بذاره. مثلا وزیر میتونه یکی از مسئولین دیاگون رو انتخاب کنه، میتونه یکی از دهداران هاگزمید رو انتخاب کنه، میتونه یکی رو بفرسته شهرداری لندن. میتونه رئیس زندان آزکابان رو انتخاب کنه. موزه همینطور. خیلی بخواد میتونه چونه بزنه و بحث کنه با بچه های بالا و نفوذ کنه مستقیم یا غیر مستقیم در مدیریت هاگوارتز و همینطور در برگزاری لیگ کوییدیچ، اگه دلش بخواد و ایده و نوآوری داشته باشه. اینها یعنی دست کمی از مدیریت ایفای نقش نداره یه جورایی. بر خلاف عده ای که میگن وزیر یه ناظر ساده س، من معتقدم درسته دسترسی در حد نظارت داره اما نفوذ و اثرگذاری در حد مدیر میتونه داشته باشه و یه شخصیت موثر و سوژه سازه. خود وزارتخونه هم اصولا باید توسط معاون وزیر اداره بشه. اینارو نمیگم که بعدا بیاین عده ای رو لیست کنید که ممکنه این مسئولیت ها رو از طرف شما بگیرن در آینده مثلا. میگم که توجه داشته باشید وزیر یه جورایی یه مدیریت و برنامه ریزی خوب میخواد که با همون کابینه ش بتونه تحولات بده به ایفای نقش و این تحولات نباید الزاما تو خود وزارتخونه یا دو مجموعه اصلی وابسته ش باشه. میتونه تو همون جاهای دیگه ای باشه که ناظر معرفی میکنه براشون. یه برنامه در آزکابان، یکی دیگه تو دیاگون، هاگزمید، لندن و ... . به عبارت دیگه، اعضا دوس دارن از ایفای نقش خوش بگذرونن و با رول هاشون بتونن تغییرات ایجاد کنن یه جورایی. در نتیجه، فراهم کردن بسترهای جدید و خلاقانه از طرف وزیر خیلی کمک میکنه به این موضوع.

برای مثال، وزیر باید انقلابی باشه! . منظور اینه که فرض کنید، که الان مدیران گرفتن هاگوارتز رو کنسل کردن برای تابستون و گذاشتن از پاییز. وزیر دهن کجی کنه. بره مدرسه جادوگری یا بنیاد کنکور تاسیس کنه تو دل وزارت و کلاساش رو هر هفته ببره تو یه انجمن ایفا در غالب رول یا هر چی :)) . لیگ کوییدیچ و تیم هاش تشکیل نمیشن؟ اشکال نداره. خودش لیگ بده بین تیم های انجمن های ایفا. لندن سیتی و هاگزمید یونایتد و پدیده ریدل آباد و محفل سازی لندن و غیره راه بندازه از طریق ناظرا و مسابقاتشونو در انجمن های مختلف برگزار کنه. سفرهای وزیر و کابینه یه نمونه دیگه. هر هفته یا دو هفته ولو بشه وزیر تو یه انجمن مثلا اومده سفر استانی! . بخور و بخواب و سوژه های وابسته ش، یه جورایی وزارت در گردش تو جاهای مختلف. دیکتاتوری کنه، دفترشو برای دست بوسی اجباری باز کنه و علیه اونایی که نمی بوسن، اعلام جرم کنه به دادگاه و بازداشت و آزکابان، منجر به شورش های مجزا بشه در انجمن های مختلف و بعد سرکوب شون کنه. همین کارت قورباغه شکلاتی رو عوض ساختن انبوه و علنی تو تاپیکش، بسازید برای عده ای و جاسازی کنید در قالب لینک مخفی یا روی شکلک ها داخل بعضی رولها تو وزارت و غیره و هر کدومش جدید باشه و طرفی که کشف کرد بیاد محتواش رو منقل کنه در تاپیکش که کارت در مورد کیه و محتواش چیه. لازم نیست طومار باشه که. بعدم بیشتر کشف کنندگانش در مدت مشخص هم یه جورایی میشن رکوردار و میرن در گینس فرضاً. در قالب یه وزیر خاکستری و مستقل مثلا، بیاد در انجمن های مختلف ایفا با موضوعات ضد محفل ومرگخواران، کنفرانس و کنگره بذاره و ملت بیان در قالب رول و ایفا مقاله و پوستر بدن علیه پوچی محفلی ها و مرگخواران :)) . حالا اینا مثال هایی خام هستن اغلب یا بعضی هاشون به شکل دیگه قبلا برگزار شدن تا حدی کامل یا گاهی ناموفق ولی سوژه خیلی میشه ساخت به نحوی که همه انجمن های ایفا تدریجا در مقاطعی درگیر فعالیت های گروهی بشن. هماهنگی با ناظران رو نیاز داره و من معتقدم وزیر کسی هست که میتونه این هماهنگی ها رو انجام بده و مدیریت میکنه.

بنابراین، من فکر میکنم اگه صحبت از برنامه میشه، باید مفصل تر توضیح داده بشه و نوآوری داشته باشه. در غیر این صورت اشاره به چند تاپیک یا سوژه های قدیمی و قول دادن فعال کردن اونها که جذابیت زیاد خاصی ندارن. اگر هم بنا به سورپرایز کردن در آینده هست که از اول اشاره نشه بهتره و به جاش از توانمندی های فردی نوشته بشه یا ستاد به صورت رول اداره بشه خیلی بهتره. حداقل نشون میده کاندیدا از توانمندی ایفای نقش و رول و سوژه سازی کافی برخورداره و حتی اگه ایده های زیادی هم نداشته باشه فعلا برای تشریح در ستادش، با ایفای نقشش میتونه سوژه درست کنه در آینده، حداقل برای وزارت و زیر مجموعه هاش.

فعلا با کاندیدای مورد پسند من فاصله دارید.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۹ ۳:۳۱:۳۴

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸

مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۴:۱۸ چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
سلام کریس!

داشتم از تو تاپیک رد می‌شدم، گفتم بیام یه سوالی هم بپرسم. البته چون پست‌های ستادهارو نمی‌خونم، ممکنه سوالم تکراری باشه.

راستش به منظور حمایت نیومدم!
هنوز نتونستم از بین دو کاندیدا (که یکیش شمایی)، شخص مد نظرم رو انتخاب کنم!

ولی دیشب تو مناظرتون به یه سوالی برخوردم.

شما خیلی جدی نگرفتید قضیه رو؟
البته منظورم این نیست که جدی نگیرید! اتفاقا خوبه که کاری که براش داوطلب شدید رو با جدیت انجام بدید. اما راستش دیشب تو مناظره کمی خورد تو ذوقم. اگه بحث ایفای نقش باشه، ایفای آلکتو کلا کمی تند و تیزه. اما شما اینجوری نبودید! دیشب کمی عصبی به نظر می‌رسیدید و گارد گرفته بودید.
در حالی که می‌دونیم جذاب‌ترین بخش نظارت، سوژه‌هاییه که از وزیر ساخته میشه و در طول نظارت و وزارتش وارد ایفا میشه. (باروفیو و وزارت شیری یا وینکی و نقاب و بقیه! که همه از همین روزای قبل انتخابات دراومدن!) اما شما هنوز سوژه خاصی ندارید... البته تقریبا هیچکدوم کاندیداها ندارن. اما بهتر نیست تمرکز رو این موضوع باشه؟

همین دیگه... سوالم رو پرسیدم.
ولی نمیرم!
این چه طرز پذیراییه؟
یه همبرگر میذاشتی رو میز خب... مراجعه کننده رو تکریم کنین خب!

تموم شد!

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اعضای فعلی ساد انتخاباتی کریس چمبرز:
-تام جاگسن
-اشلی ساندرز
-یوآن
-آندریا کگورت
-دراکو مالفوی
-جوزفین مونتگومری
-ریموند
-لیسا تورپین
-نفر بعدی شما باشید!همین الان با ارسال پیام شخصی یا ارسال پست در همین تاپیک به پرعضو ترین ستاد انتخاباتیبپیوندید!
......................
*کاندید موردحمایت لرد ولدمورت!
و بانز با تجربه در صندلی سمت راست ارباب!

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
وضعیت فعلی همه ایده هایی که دادم رو میتونید در این پست مشاهده کنید.

1)آزکابان:ایده های آزکابان کاملا عملیه و همه چیش تکمیله.برای شکایت از دیگران تاپیک اعلام جرم در نظر گرفته شده،بعد از اعلام جرم و شکایت از طرف شاکی،در تاپیک آِیا من مجرم هستم؟دفاع توسط خود شخص یا وکیل مدافع او انجام میگیرد.سپس رای نهایی قاضی در تاپیک تابلوی شن پیچ زندانانجام میشود.

مسابقات کوییدیچ درون زندانی،در تاپیکی جدید برگزار میشود.مسابقه ی دیگری به نام فرار از زندان در تاپیک فرار از زندانانجام میشود،بعد از اینکه دو زندانی در این تاپیک پست زدند،داوران دو پست را قضاوت میکنند و پست برتر،از زندان آزاد میشود!(در صورتی که از زندانی های دسته ی دو یا سه باشد)این مسابقات به طور موقتی برگزار میشود.

تاپیک نقشه نفرین شده زندان به صورت کامل،همراه با خلاصه ی سوژه ها آپدیت میشود.

به صورت کلی قوانین جدید در تاپیک قوانین زندان آزکاباننوشته خواهد شد.

2)موزه:تاپیک بنیاد مورخانتغییر کاربری داده و اولین مورخان از طریق این تاپیک به ما خواهند پیوست.
درحال آماده کردن اولین کارت قورباغه شکلاتی برای تاپیک
مورد نظرهستیم.

تقویم جادوییبا کمک شما و کارکنان وزارت تکمیل خواهد شد و در جدولی دقیق به شما ارائه خواهد شد.

گینس جادوییرا تکمیل مینماییم و همه ی رکورد ها رو جمع کرده و سپس،شما رکوردهایتان را در تاپیک ثبت میکنید!(این بخش ثبت رکورد جذابه که بعد از وزیر شدن توضیح میدم)

3)کابینه دولت:درحال انتخاب نهایی شخص معاون میباشم.
4)وزارتخانه:قانون اساسی در رشته تحریر است،که برای آن تاپیک جدا ساخته خواهد شد.
تاپیک جدیدی به نام کارکنان دولت ساخته خواهد شد.
گزارشات شصت روزه در تاپیکی جدا و به صورت متنی نوشته خواهد شد.

مسابقه ندای وظیفه نیز در تاپیکی جدید و با مسابقات کوییدیچ دوستانه،پست زنی(پست زدن در تاپیک های آزاد)و مسابقه اسم فامیل(تو پست باید از کلمات و اینا استفاده کنید که بعدا میگم)و مسابقات دیگری برگزار میشود.

5)نماد،امضا و لوگو:آماده و تکمیل شده،مهر اصلی،مهر اطلاعیه ها آماده است،ساخت بقیه نمادها و لوگو ها بر عهده تام جاگسن میباشد.
.................................
تا کنون ده نفر ،از جمله ارباب لرد ولدمورت در این تاپیک حمایت خود را از کریس چمبرز اعلام کرده اند!شما نیز با ارسال پیام شخصی یا ارسال پست در همین تاپیک حمایت خود را اعلام کنید.

ویرایش شده توسط كريس چمبرز در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۵ ۱۰:۵۴:۵۱
ویرایش شده توسط كريس چمبرز در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۵ ۱۸:۵۲:۴۹

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پست قبلی رو با توجه به اینکه هرکس میخواستم ببینه دید،حذف کردم.از فردا هم وضعیت همه ایده ها رو اینجا مینویسم.
..........
اعضای فعلی ستاد انتخاباتی
کریس چمبرز:
-تام جاگسن
-اشلی ساندرز
-یوآن بمپتون
-آندریا کگورت
-دراکو مالفوی
-جوزفین مونتگومری
-ریموند
-لیسا تورپین
-نفر بعدی شما باشید!
.........................
کاندید مورد حمایت ارباب ولدمورت!(نهایت سو استفاده رو از این قضیه خواهم کرد)
و بانز در صندلی سمت راست ارباب!

ویرایش شده توسط كريس چمبرز در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳ ۲۲:۰۱:۰۰

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام بانز!روی صندلی سمت راست ارباب یه برگه چسبوندیم که کسی نشینه روش،از این بهتر نظارت کنیم بر ستاد؟
اولا که بگم والا بخدا!حرفت درسته کاملا،این وعده های منم همش در راه سوژه سازیه،نه چیز دیگه،همون مسابقه هم حتی برای ساخت سوژس!

و اینکه بله،ما ریس اربابیم!
به جن های خانگی میگیم بغل ارباب نشستی،فکر میکردن کسی اونجا نیست،برات میز نذاشتن!
درمورد انداختن سو در آزکابان،بهش فکر کردم،برنامه دارم!به خوده سو هم هشدار دادم،ولی جدی نمیگیره!

ملت،بعد از دیدن حمایت ارباب از ما،حمایت بانز هم ببینید،فرد مهمیه در سایت!قدمت تاریخی داره.

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.