هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی آبرفورث دامبلدور::..
پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

مهلت تبلیغات به پایان رسید!!!

نظر سنجی به زودی گذاشته میشه

با تشکر
مسئولان برگزاری انتخابات

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
کاندید عزیز سلام

با توجه به اینکه ما قصد داریم شخصی لایق در جایگاه وزارت قرار بگیرد ، طرح پالایش دوم کاندیدا ها برای ارزیابی آنها توسط مسئولین برگذاری انتخابات دایر گشته است تا شما را ارزش گذاری کنیم . پس با توجه به این موضوع به سوالات صحیح و کامل جواب داده که در تایید و راهیابی شما به مرحله سوم تاثیر به سزایی دارد .

با تشکر مسئولین برگذاری انتخابات وزارت سحر و جادو

1- اگر شما وزير شديد براي فعال سازي ايفاي نقش چه طرحي رو در نظر داريد ؟

2- با توجه به اعتراضات اعضا و به عنوان نماينده ايفاي نقش ، چگونه مشکلاتي که در نحوه برخورد وجود دارد ( یا به وجود خواهد آمد ) را بررسي ميکنيد ، آيا طرحي براي رفع اعتراضات در نظر داريد ، چقدر اصل بی طرفی را رعایت می کنید ؟

3- با توجه به اينکه وزارت کار سنگيني هست و ممکنه عده اي با شما مخالف باشند ، آيا زماني که مخالف ها شوخي کنند ، کنايه بزنند ، يا به شما فشار بياورند ، جايگاه وازرت را خالي ميکنيد یا با دلیل و برهان سعی بر راضی کردن و به تعادل رساندن و جلب نظر همه نسبت به خود میکنید ؟ ( یا کار دیگه ای میکنید ؟ )

4- وزير سحر و جادو يک شخصي است که فقط به انجمن وزارت دسترسي دارد از نظر شما اين دسترسي کافي هست يا خير ؟ اگر خير چرا؟

5- اولين اقدام شما بعد از وزارت چيست ؟ لطفا دقيقا شرح دهيد ؟

6- شما براي انتخاب معاونانتان چه ملاک هايي دارين ؟ آيا شما براي انتخاب معاونان از دوستان و رفيقهايتان استفاده ميکنيد یا از کسانی که بی شک در ایفای نقش بی تاثیر نبوده اند ... اگر کسی را از الان در نظر دارید توضیح دهید یا ملاک های انتخاب معاونینتان را بیان کنید ؟

7- شما بعد از وزارت نماينده ي ايفاي نقش خواهيد شد ، در مدتي که ترم مدرسه هاگوارتز آغاز خواهد شد ، ایفای نقش به شدت می خوابد... برنامه ي خود را در آن زمان مطرح کنيد ؟

8- با توجه به اینکه کتاب از دیدگان هری پاتر تشریح میشود ، به نظر شما یک انجمن مخفی لازمه محفل ققنوس هست یا نیست ، شما با این طرح که چندید بار مطرح شده است ، چقدر موافقید ؟

طرح : وجود یک انجمن برای ثبت نام و عضویت در گروه مرگخوار ها و محفلی ها ، ایجاد دو انجمن خصوصی برای هر گروه ، انجام جنگ های در همان انجمنی که در ان ثبت نام صورت میپذرید .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۴۱ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همانا در راستاي ديروز که در پيام امروز گفته بوديم امروز به ستاد آبرفورث حمله مي کنيم...پس حمله مي کنيم...

اي دامبل کوچک که همانا برادر اون دامبل بزرگي ولي اصلا کوچيک نيستي و ريشي سفيد و دراز داري که اين بسيار خوب بود و هر چي ريش دراز تر بود بهتر بود...من از همينجا بهت مي گويم اي نيرنگ اي حقه اي فريب اي کمونيسم...تو کجات جوانه؟...ريشت که پيره...قلبت هم که پيره از بس به ياد خواهر طفلکتان بودي(از اين قسمت سو استفاده کن تو مي توني)...تو که همانا کافه ات تو هاگزميد اونجوري بود و همه جاش رو خاک گرفته بود...چطور ي مي خواهي تاپيک ها از خاک گرفتگي اسکرجيفاي کني که اين اصلا خوب نبود...به راه راست بيا استعفا بده

اصلا ببينم تو مي توني اينکارو بکني...... ...اگه نميتوني پس جوان نبيدي...آيا تو مي خواي انتصابات بکني که از الان طرفدارانت کلاه بر وزيري بر سرت گذاشته اند؟ هان؟

با تشکر...جاسم بن جاسم بن نورممد بن جاسم...نماينده نيروهاي نوشابه اي

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۵:۲۴ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام
پاسخ به سوالات پرفسور عزیز.
نقل قول:
منظور شما از نیروهای جوان همان نیروهای نوشابه ای است؟

خیر.هیچ ارتباطی با نیروهای نوشابه ای ندارد.
نیروهای جوان یعنی نیروهای تازه وارد. اعضای تازه وارد.

نقل قول:
آموزش صحیح جادوگر بودن یعنی آدم بودن؟ یعنی شما تضمین میکنید که جادوگران بعد از آدم شدن در نحوه برخورد بهم نپرن؟

جادوگر بودن به دنیای جادوگری مربوط میشه و آدم بودن به دنیای ماگلی و من کاندیدای وزارت سحر و جادو هستم.
اگر می شدکاری کرد که در نحوه به هم نپرن حتما مدیران تا حالا انجام می دادن.
نحوه برخورد پس از نظرسنجی عمومی ، قفل خواهد شد. البته در صورت کثرت موافقین .

نقل قول:
این جمع آوری رای مثل همون خریدن رای من هست یا روشهای دیگه ای هم بوده و شما ما را گول مالیدید؟

شما خودتون رای تونو برای فروش گذاشتید. من هم خریدم و به گفته خود شما در چت باکس
نقل قول:
پرفسور کويیرل: تبلیغات به هر صورت ممکنه بلامانع میباشد... من رایم رو میفروشم اونایی که رای منو میخوان پی ام بدن

نقل قول:
بهره گیری از تجربیات ریش سفیدان شامل اون عده ای که ریششون رو تو آسیاب سفید کردن هم میشه؟

خیر. اونایی که در امر رول نویسی ریش سفید کردن شامل ریش سفیدان میشن.

نقل قول:
آیا بعد از مرگ آلبوس و سوروس، شما آلبوس سوروس را به عنوان مدیر جایگزین هاگوارتز میکنید؟

خیر. چون هنوز به سن قانونی نرسیده و علاوه بر این ، هری پاتر ( پدرش) هم گفته مخالفه و دوست داره پسرش مثل خودش در بخش کاراگاهی وزارت مشغول به کار شه. ( بعد از رسیدن به سن قانونی)

نقل قول:
در صورت شکست در انتخابات بازهم به پرورش بز و بزغاله میپردازید؟

در صورت شکست در انتخابات بز و بزغاله پرورش نمی دهم. مثل قبل از انتخابات به فعالیت معمول خودم میپردازم.

تصویر کوچک شده

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام
پاسخ به سوالات بارتی عزیز.

نقل قول:
1- اگر شما وزير نشي ( ... به مرلين قسمت مي دم كه راستشو بگي ) چيكار مي كني ؟

اصلا ناراحت نمی شم و به پیروز این میدان تبریک میگم.

نقل قول:
2- اگر اعضا در زمان وزير شدن شما به شما كمك نكنن و فعاليتي نداشته باشن چيكار مي كنين ؟

اگه اینطور بشه از اعضایی که باشن دعوت به همکاری میکنم و خودم شروع به فعالیت می کنم تا بقیه هم شوق فعالیت درشون به وجود بیاد.

نقل قول:
3- اگر وزير شدي ( ... به ريش آلبوس قسمت مي دم راستشو بگي ) پارتي بازي هم مي كني ؟ منظور براي همين كسانيكه بهت كمك مي كنن و رأي مي دن و آلبوس و محفليا و اينا و هر كي و چي كه به تو مربوط مي شه !

امر وزارت که پارتی بازی بر نمیداره. کسانی به من کمک خواهند کرد که وقتشو داشته باشن. شاید از کسانی که به من کمک میکنن ، کسی وقتشو داشته باشه. خب من انتخابش میکنم.

نقل قول:
4- اگر وزير بشي ريشتو بلند مي كني ؟ يعني از آلبوس هم بلند تر مي كني ؟

ریشم به اندازه کافی بلند هست. به احترام دادشمم که شده از آلبوس ریشمو بلندتر نمیکنم. اصلا بلندکردن ریش در برنامه های من نیست.

نقل قول:
5- براي اينكه وزير بشي چيكار مي كني ؟
6- ايا حاضريد كه براي وزير شدن هر كاري بكنيد ؟

رای جمع میکنم. پول خرج میکنم.
هر کاری نه. اگه منظورت از هر کاری زدن زیرآب دیگر رقبا و تهمت زدن به اونهاست ، نه. من اصلا چنین کارایی نمی کنم. اینا نامردیه محضه و من برای پیروزی نامردی نمی کنم.

نقل قول:
7- اگه وزير بشيد با ما دشمنان چيكار مي كنين ؟

دعا میکنم تا به راه راست هدایت شوید.

تصویر کوچک شده

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام.
پاسخ به سوالات ریموس عزیز.
نقل قول:
1- شما براستی با این تهمت های دروغین سعی در خراب کردن دیگر کاندیدا دارید؟

این مخالف رقابت دوستانه و عادلانه است. شما داری به من تهمت میزنی که به دیگران تهمت زدم. من برای پیروزی در انتخابات وزارت نیازی به خراب کردن یا تهمت زدن به دیگر رقیبانم ندارم. اصلا از کجا معلوم که شما اسم منو با اسم یکی دیگه توی رول Replace نکرده باشی؟؟!!
نقل قول:
2- آیا کاندید های رقیب را پس از وزارت بلاک میکنید؟

به هیچ وجه. با اینکه وزیر قدرت بلاک افراد رو نداره ، ولی اگر هم قدرت بلاک داشته باشم رقبا رو بلاک نخواهم کرد. بلکه شاید در امر وزارت از نقطه نظرهاشون استفاده هم بکنم. چون تجربیات اونا میتونه راه گشا باشه.

نقل قول:
3- آیا براستی از طلسم های نابخشودنی استفاده میکنید؟

مسلما نه. طلسمهای نابخشودنی جرمه ، من چطور میتونم به عنوان وزیر چنین جرم نابخشودنیی رو انجام بدم؟؟!! من هیچ وقت از طلسمهای نابخشودنی استفاده نخواهم کرد.

نقل قول:
4- آیا براستی برای کم نیاوردن از گفتن واقعیت ها چشم پوشی می کنید؟

کدام واقعیت ها؟ اگر روشن شدن حقیقتی باعث کدورت میان اعضا و ایجاد تنش در جو سایت بشه و در صورتی که لزومی به گفتنش نباشه ، نمی گم. ولی اگر کسی بخواهد واقعیت رو بدونه حقیقتو می گم. پس من برای کم نیاوردن ، از گفتن واقعیت ها چشم پوشی نمی کنم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
با سلام

اوف چه خاکی ستاد داره خاک میخوره

به افتخار آرم کوییرل عزیز من چند تا سوال دارم

شما آیا نیروی جوان هستید؟؟؟ شما که سنی ازت گذشته ...!!!

آیا شما تفکر جوان دارید یا فکراتون مال زمان بوقه؟؟

ایده ی نو داری؟؟؟ چهار پنچ تا از اون ایده هاتون رو بگید ممنون میشم !!!

شما چه امیدی به ما جادوگران میدی ؟؟؟‌چه امیدی به ساحره ها میدی؟؟؟

شما نماینده ی ما جوانان هستی ؟؟؟ چطوری اون وقت ؟؟؟ توضیح بدید ؟؟؟

بعد یک سوال در مورد لوگوی شما ... شما که هنوز وزیر نشدید کلاه وزارت بالای سر شما چی کار میکنه ؟؟؟؟

ممنون

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۰۵ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سوم عليك!

چندي سوال دارمي! لطفآ در اسرع وقت به طور واضح و شفاف و كامل پاسخ هر قسمت را بنوازيد.

(نقل قولها تمامآ مربوط به گفته هاي آبرفوث دامبلدور است)

1. نقل قول:
همه هورا کشیدن و دست و کف و سوت رو بدرقه نماینده مردمیشون کردن.

آيا شما رو چه حساب خودتان را نماينده ي مردمي ميناميد؟؟ لطفآ توضيح دهيد.

2. نقل قول:
برنامه های تبلیغاتی ، مبارزاتی و انتخاباتی ( قبل از رای گیری و به عنوان یک نامزد برای وزارت)

سنجیدن سطح رول دوستان (حمایت کنندگان) با گرفتن یک داستان ( رول) از آنها ( بوسیله فرستادن به ستاد انتخاباتی من یا با جغد شخصی) ....... 3

آيآ اين مورد يعني چه؟؟؟ در اين باره توضيح دهيد.
فرستادن رول با جغد شخصي به شما چه ارتباط و چه راهبردي در اهداف انتخاباتي شما دارد؟
چه كساني بايد به شما رول پيام بزنند؟
چرا بايد كسي اين كار را بكند؟؟؟
آيا مردم بيكار هستند كه در پيام شخصي شما رول بنويسند؟!
چرا شما بايد رول افراد را بسنجيد؟؟؟

3. نقل قول:
مبارزه منطقی و عادلانه با رقیبا

مبارزه منطقی و دوستانه با رقیبان به دور از هر گونه توهين

مبارزه با هر گونه توهین به رقیبان

آيا منظور شما از تكرار اين كلمات اين است كه ساير رقباي شما غير منطقي رقابت ميكنند؟؟؟ يا غير دوستانه و توهين آميز عمل ميكنند؟؟؟

4. نقل قول:
برنامه های تبلیغاتی ، مبارزاتی و انتخاباتی ( قبل از رای گیری و به عنوان یک نامزد برای وزارت)

جدی هایه شوخی ، شوخی هایه جدی ....... 5

آيا اين يعني چه؟ لطفآ شفاف سازي كنيد. جوابي كه به سيريوس داده بوديد كافي نبود و مسئله اي روشن نشد... اگر قرار است بعدآ توضيح دهيد، چه زمانيست اين بعدآ؟؟؟

5. نقل قول:
مبارزه با هر گونه توهین به رقیبان ( تذکر یا ویرایش توسط ناظرین و یا پاک شدن پست توسط ناظرین)

در مورد عبارت داخل پرانتز توضيح دهيد. آيا منظور شما چيست؟! منظور شما فقط در همين فروم است يا در تمامي انجمن هاي سايت؟؟ آيا بر ناظرين آنجا نفوذ داريد؟؟؟
در كل منظورتان چه بود؟!

6. نقل قول:
ارتقای سطح رول اعضا با همکاری بزرگان و پیشکسوتان جامعه جادوگران در محیطی دوستانه و به دور از تنش ....... 1 (8)

آيا چگونه اين محيط دوستانه و بدون تنش را برقرار ميكنيد؟؟؟ چگونه بر آن تضمين ميدهيد؟؟؟ ميدانيد كه همواره كدورت و تنش وجود دارد. شما چطور قصد بوجود آرودن محيطي دوستانه را داريد؟ آيا موفق ميشويد؟؟ آيا تضمين ميدهيد؟؟؟

7. نقل قول:
استقبال از ایده های نو و تازه جوانان (تازه واردان) در راستای رول نویسی و مدیریت انجمن ها و تاپیک ها ....... 2 (9)

آيا ميدانيد كه حيطه ي كار وزير همين انجمن است و حالا هر چه كه باشد... در حد مديريت انجمن ها و تاپيك ها نخواهد بود.
اين صحبت شما چه معنا و مفهومي ميتواند داشته باشد؟؟؟

8. نقل قول:
داداشمه اختیارشو دارم.

آيا اختيار برادر شما در دست شماست؟؟؟

9. نقل قول:
من اگر وزیر بشم در راه توسعه و پیشرفت رول تلاش می کنم نه چیز دیگه.

دقيقآ چيكار ميكنيد؟؟؟

10. نقل قول:
نقل قول:
سوال دنيس:
آیا منظور از مبارزات گسترده همان بلاك كردن است؟؟؟ آيا ناظرين ميتوانند در اين مورد به شما كمك ميكنند؟؟ چگونه؟؟

پاسخ شما:
خیر. منظور تذکر به اعضایی که چنین رفتارهایی از خود نشان بدهند. ویرایش پست های توهین آمیز توسط ناظرین انجمن ها و در صورت کثرت حرفهای توهین آمیز پاک شدن پست.

آيا فكر ميكنيد ساير ناظرين وظيفه ي خود را نميدانند؟؟ آيا شما فكر ميكنيد اين وظيفه ي شماست كه به ناظرين آموزش دهيد؟
آيا اكنون ناظرين اين كار را نميكنند؟؟؟!!

11. نقل قول:
اگر به مهربانی و روابط دوستانه معتاد شوید بعد از برکنار شدن من می توانید از سازمان جهانی بهداشت تهیه کنید.

آيا از كي تا اكنون "سازمان جهاني بهداشت" مهرباني و دوستي توزيع ميكند؟؟؟ لطفآ توضيح دهيد.

12. شما در چندين مورد از استفاده از ريش سفيدان و باتجربه ها سخن گفتيد.
آيا فكر نميكنيد در انتخاب ريش سفيدان دچار اشتباه شويد؟؟؟ آيا فكر نميكيد كه نتوانيد در انتخابات خود عادل باشيد؟؟؟ آيا فكر نميكنيد سر همين قضيه عده اي سر شما را بيخ تا بيخ ببرند؟؟؟

13. نقل قول:
به زودی عکس خودمو در آواتار قرار میدم.

من هم مکان زندگی خودمو می گم.( به زودی تغییر میدهم)

آيا فكر نميكنيد تغيير مكان زندگي و آواتور پس از سخنان دنيس، نوعي الهام پذيري از اعضاست؟؟؟
يعني به طور كلي شما در تمام امور آنطور كه فرد يا افرادي از اعضا بگويند عمل ميكنيد و نظرات خود را مدام تغيير ميدهيد؟؟؟

14. چرا به سوالات پروفسور كوييرل پاسخ نداده ايد؟؟

15. آيا توضيح هر قسمت از كتابتان بس طولاني و حوصله سر بر خواهد بود؟؟؟ آيا سعي خواهيد كرد كه توضيحات كوتاه و در عين حال مفيد باشند و از تكرار هاي بيهوده بپرهيزيد؟؟؟

16. آيا چرا پاسخ هر فرد را در پستي جداگانه ميدهيد؟؟ آيا علاقه ي زيادي داريد كه تعداد پستهايتان را افزايش دهيد؟؟؟

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۰:۱۵ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
عزیزانی که از من حمایت می کنند ، آواتار منو توی امضای خودشون یا به عنوان آواتار خودشون بزارن.
با تشکر از پرفسور کوییرل

ستاد انتخاباتی آبرفورث دامبلدور

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۲ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام.
پاسخ به سوالات دنیس عزیز:
نقل قول:
منظور از بزرگان و پيشكسوتان جامعه جادوگري چه كسانيست؟؟

بزرگان سایت اعم از وبمسترها و مدیران
پیشکسوتان اعم از رول نویس های معروف و با تجربه جادوگران

نقل قول:
آیا منظور از مبارزات گسترده همان بلاك كردن است؟؟؟ آيا ناظرين ميتوانند در اين مورد به شما كمك ميكنند؟؟ چگونه؟؟

خیر. منظور تذکر به اعضایی که چنین رفتارهایی از خود نشان بدهند. ویرایش پست های توهین آمیز توسط ناظرین انجمن ها و در صورت کثرت حرفهای توهین آمیز پاک شدن پست.

نقل قول:
آیا با اين تزريقات انسان معتاد نميشود؟؟؟ بعد از بركنار شدن شما ما دوستي و مهرباني از كجا بياوريم و تزريق كنيم؟؟؟

اگر به مهربانی و روابط دوستانه معتاد شوید بعد از برکنار شدن من می توانید از سازمان جهانی بهداشت تهیه کنید. این تزریقات کاملا مورد تایید سازمان جهانی بهداشت هست.

نقل قول:
دف از انتخاب واژه ريش سفيدان چيست؟؟؟ آيا شما اهميت تيم كوييديچ ريش سفيدان را بيشتر از بقيه تيم ها ميدانيد؟؟ آيا شما فكر ميكنيد تيم ريش سفيدان بيشتر از باقي تيم ها تجربه دارد؟؟؟ آيا شما منصف هستيد؟؟؟

منظور از ریش سفیدان همون پیشکسوتان سایته که در بالا گفتم و هیچ ارتباطی به تیم های کوییدیچ نداره. من هیچ برخوردی با تیم ریش سفیدان نداشتم تا حالا. سعی می کنم منصف باشم.

نقل قول:
شما مكان زندگي خود را نوشته ايد فقط خدا ميدونه. من هم ميدونم! پس اين درست نيست. آيا شما دروغ ميگوييد؟؟؟

این برای زمانی بود که هنوز رولینگ همه چیز رو لو نداده بود. الان که دیگه همه چیز رو شده من هم مکان زندگی خودمو می گم.( به زودی تغییر میدهم)

نقل قول:
براي وضع نابسامان كوييديچ چه ميكنيد؟؟؟(اين از همه مهمتره)

جمع آوری نظرات اعضا در مورد بهتر شدن کوییدیچ ، بررسی نظرها و در میان گذاشتن آنها با ناظر یا ناظرین.

نقل قول:
1: اين باران و برگ ها نشان از چيست؟؟؟
2: شما كجاي اين آواتور هستيد؟؟ چرا من شما را نميبينم؟؟ آيا شما وحشت داريد كه جامعه جادوگري با ديدن چهره شما بهتان راي ندهند؟؟
3: براي لحظاتي نقطه اي نوراني بر روي آواتور شكل ميبندد، آيا آن نقطه درخشش چشم شماست؟؟؟
4: آيا آواتور شما ارزشي است؟؟؟
5: دليل انتخاب اين آواتور چيست؟؟؟

1.نشان از دوست داشتن رنگ سبز و باران
2. سمت چپ ایستاده ام و هوا لذت می برم. برای همین منو نمیبینید. نه وحشتی ندارم. به زودی عکس خودمو در آواتار قرار میدم.
3. بازتاب نور خورشید از عینک آلبوس است که در سمت دیگر است.
4. از نظر خودم نه. ارزشی نیست.
5. ازش خوشم میاد.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.