هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
گزارش گر خبر گزاري سيستم او ا دون طي اقدامي خفن با «ساعت جلو گردان»(كه بر عكس ساعت برگردان...ساعت را جلو ميبرد) به ميتينگي كه عده اي در جامعه جادوگري قرار بود بگزارند خود را رساند و فقط توانست عكسي از تعداد كمي از انان بگيرد.
البته مقداري از صحبتهاي انان را نيز ضبط كرده هست:
صداي پسري كه خيلي مشكوكه:هي...زاخي...بزنيم جامعرو نابود كنيم؟
صداي زاخي:باشه...حميد..تو هم موافقي؟
حميد:هر چي خواهران بگن..
صداي خواهران:بــــــــــــــــلــــــــــــــــــــه!!!
صدا: من ميخوام ناظر كارهاي شما بشم!!!
تلخ...صداي خودن زانوي كسي به زمين...دييييييييييييد...صداي روشن شدن ميكروفن....
سرژ:او...يههه..
دوبس..دوبس

بعد از اين حركت به نظر ميرسد كه مجلس از حالت رسمي در امد و حالتي صميمي گرفت و جوانان سخت وارد گفتگو شدند!!!
عكسي كه قبل از از بين رفتن حالت رسمي گرفته شد(ديده ميشود كه فاصله مجاز بين خواهران و برادران رعايت شده است...پس براي والدين اين جوانان جاي هيچ نگراني نيست.ما به انها اطمينان ميدهيم كه اتفاق بدي نميافتد.و به جوانان خود اجازه شركت دهند)

(عكس رو خودم سانسور كردم..)
---------------------------
شرمنده زياد نبود.حس نوشتن نبود.همه چيز تو عكسه معلومه ديگه

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۴ ۱۱:۲۱:۰۶

پیام زده شده در: ۶:۵۲ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
فعالیت های مخفی امپراطوری

به گزارش خبرگذاری گشر امپراطوری مخوف و سیاه که مدتی بود بعد موفقیت در انتخاب ولدمورت دیده نشده بود, مشغول اقدامات زیر زمینی بر ضد حکومت می باشد! این در حالی است که اوضاع سیاسی پیچیده ای بر سطح کشور حکم فرما می باشد و اصلا معلوم نیست کی به کیه! و هر روز است که یکی با یکی متحد می شود و فردا دشمن! چند لحظه پیش خبری به دست ما رسید که در نواحی جنوبی کشور که کاملا تحت سلطه امپراطوری می باشد تحرکات گسترده ای صورت گرفته است خبرنگار جان نثار ما گیزر از ستاد خبرگذاری EDNS گزارش می دهد...

دورگه:یک دو سه ... دلبرم دلبر خانه خرابم کرد! آی های و های حبیب من!
ویدر: دورگه! کنسرت داری میدی؟! جلسه خبریه!
دورگه: ایول! چه باحال! صب کن ببینم! آهان! اون که اونجاست از همه خوشگلتره! آره جونم تو بپرس سوالت رو شاید با هم صمیمی شدیم!
مجله ساحره جون : ببخشید مزاحمتون میشم آیا درسته که میگن شما می خوایین گیلیدی جونمون رو زیرآبش رو بزنین؟
دورگه: عرض شود که....
ویدر: ... ابدا! کاملا دروغه امپراطوری مثل همیشه موضع صلح و اتحاد رو در پیش خواهد گرفت و با هیچ درگیری سیاسی ای نخواهد داشت!
دورگه: همون که این گفت! خوب نفر بعدی... نه بازم سوسک امروز!....دمپاییوس! بعدی....!
خبرنگار : از خبرگذاری ش. ب.ش میام خدمتون!
ویدر: مخفف چی ه!
خبرنگار: شناسه های بلوک شده!
ویدر: مااااااا! خوب به درک حالا سوالت چیه؟
خبرنگار: آیا درسته که امپراطور شخصا برای حمایت از ویلیام ادوارد می خواد کودتا کنه و آیا درسته که قراره ویلیام ادوارد وزیر بشه؟
ویدر: ببخشید اسم شما چیه؟
خبرنگار: ویلیام ادوارد!
ویدر: متشکرم! آواداکداورا! بعدی
خبرگذاری ریش قشنگ: سلام داش ویدی! بببین پدر من! شوما اصلا اینکاره نیستی! اگه نمی خواستی درگیری سیاسی کنی چرا پس ستاد برکنار گیلیدی زدی؟
دورگه: من میگم من میگم! اولا که ستاد رو ما نزدیم دوما که درگیری سیاسی نداریم در مورد بقیه درگیری ها مجازیم!...
خبرنگار خارجکی: سلیام... آگا ... درسته است که آیا شما داشت تجهیزات مخفی دید شد در عکس های هوایی؟
دورگه: هووووووووو! چرا خالی می بندی!
خبرنگار: خودت کرد خالی! این عکسی که بود در دست من مدرکه!
ویدر: بده ببینم! واییییییییییییی!
دورگه: چیه بده ببینم! مااااااااااااا! اینکه منم تو حموم! اینو چطور گرفتی؟!
خبرنگار: این گرفت شده توسط ماهواره Qazvin Net Power 2B

خبرنگار HCO : هووووووو چرا کسی از من سوال نپرسید؟
خبرنگار دشمن HCO: مگه چیه از ما هم سوال پرسیده نشد!
: آقا بیخیال بشین@
: برو بابا
: ولم کن! ولدمورت پیروز است!
: نهههه! گوش منو گاز می گیری می کشمت ! یوهااااااااا
شپلخ ! دیش دنگ بوم!

دروگه: آخ جون دعوا! من میرم وسط...
ویدر: دورگه ....! اه! (آهنگ استاروارز موبایل ویدر زنگ می زنه!)
الو؟ سلام عالیجناب
امپراطور: زهرمار! این صداها چیه اون پایین! نمیگی کله ظهره من خوابیدم؟! تازه جلوی در و همسایه کاخ امپراطوری آبرو نذاشتی! فردا میگن اینا هر روز پارتی می گیرن! ساکتشون کن!
ویدر: چشم قربان! ویدر ویدر تیم الف! موضع بگیرید! .... هدف خبرنگاران مقابل....! آماده شلیک! آتش...........!

این آخرین خبری بود که به دست ما رسید! به گزارش بیمارستان سنت مانگو تعداد تلفات طرفین بسیار بالا بوده است و در این میان یکی از افراد امپراطوری موسوم به دورگه به علت کوفتگی عضلات در کما به سر می برد!

!ASLAMIOUS Baby!

پيام امروز
پیام زده شده در: ۴:۱۰ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
جنگ بين خبرگذاري ها!
ديروز!(پيام ديروز بايد بزاريم اسم روزنامرو!)خبرهاي موثقي در مورد جنگ بين دو خبرگذاري روي داد!
خبرها حايك از آن است كه خبرگذاري سيستم آو اداون شكايتي مبني بر اخبار غلط از يك خبرگذاري ديگر داشته است!
اين خبرگذاري ادعا داشت كه خبرگذاري فوق خبري مبني بر رياست سرژ تانكيان بر گروه اچ سي او پخش كرده است كه كاملا دروغ محض است!
بايد به اطلاع برسانيم كه زاخارياس اسميت رئيس گروه اچ سي او است و سرژ تانيكان نايب رئيس!
البته در اين رابطه اسميت در اظهار نظري عجيب گفته:من متعلق به همه شمام! من و سرژ نداره!ما همه يكي هستيم.
ولي ساعاتي بعد شكايت به ثبت رسيد كه همه رو غافلگير كرد.
به هر حال خبري كه مبني بر اتحاد گروه گريفندور با اچ سي او به چاپ رسيد كاملا صحيح اعلام گشته و فقط مشكل خبر در اعلام نام رئيس گروه بوده.
براي ديدن مفاد اتحاد ميان دو گروه گريفندور و اچ سي او (يعني زير گروه هافلپاف)(هافلپاف+ققنوس و حميد) به تاپيك اچ سي او واقع در امضاي بنده تشريف فرما شويد!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
اتحاد گريفيندور با اچ سي او

منابع موثق خبري امروز خبر دادند كه لي جردن رئيس قبيله گريفيندور در حال رايزني با سرژ تانكيان رئيس قبيله اچ سي او درباره اتحاد ميان اين قبائل است.

خبرنگار: نظر شما راجع به اين اتحاد چيه؟
رئيس قبيله موكوناتاها:اتحاد خوب .ما كرد حمايت.سرژ تانكيان خوب .من سيستم خورد!
خبرنگار:كوچولو نظرت راجه به اين مسئله چيه؟
كوچولو:الان با توجه به مناقشه ان پي تي و نظر ستيزه جويانه مرگخواران نظر به داشتن محفلي خوب اين امر الزامي است!!
خبرنگار:ميتونم نظر شما رو بپرسم؟آقا...............آقا
آقاهه:آواداكدورا.

براي اطلاع از متن اين قرارداد و مفاد آن تا چند روز آينده به تاپيك اچ سي او سر بزنيد!!!

نكته كنكوري:اين امر هم به نفع ما ،هم به نفع اچ سي او و هم به نفع تمام سفيداس!!

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
..............:::::::خبر فوری خبر فور ی::::::::::..............

به گزارش خبر گزاری پیام امروز دیشب جامعه لردولدمورتیس از پیمان منع گسترش نفرین هایه کشتار جمعی ان پی دره پید خارج شد.

خروج ناگهانی جامعه سیاه از این پیمان ترس و وحشتی بر جامعه سفید وارد کرده به طوری که در نبود اعضای وزارت خانه ووینزگانمونت جادوگری تمامی فعالیت های جبهه سفید به تعبیق افتاد.

برایه دیدن اطلاعات بیشتر به تاپیک نیروگاه هسته ای در خانه ریدل مراجعه کنید.

جانی جورکینز خبرنگار اعزامی از قبرس نه قزوین

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
روي اوردن عده اي از جامعه جادوگري به اچ سي او
خبر نگار ما از باشگاه خبر نگاران خفن سيستم او ا دون گزارش تهيه كرده هست

دارون در بين عده اي مردم كه در حال رفت و امد هستند ايستاده و در حال كوك كردن گيتار خود هست.
صداي مياد:دارون...ضبطه..
دارون وايميسته:ظيطه ،سرژ؟..خب...سلام بينندگان محترم...چند روزي هست كه در جامعه جادوگري شايعه شده كه تعداد اعضاي اچ سي او افزايش يافته هست...تا اين لحظه چهار نفر به اين گروه پناه ارودند ....اسامي اين چهار نفر:جرج ديويس،سوزان،انجلينا جولي،هلگاه هافلپاف

از جلوي دوربين دو زوج بي ناموسي با سرعت رد ميشن...پشتشون حاجي رد ميشه
صداي حاجي :اسلاميوس!!بابا...اسلاميوس...!!
دوباره اون زوج بي ناموسي جلوي دوربين ظاهر ميشن و حاجي ميپره روشون...«اسلاميوس...نه خير...اين ورد كارساز نيست...اها..اسلاميه اوس*..اسلاميه اوس...اها فكر كنم كار ساز بود»
بعد از انكه حاجي ورد اسلاميه اوس را زد زوج بي ناموسي كه تا چند لحظه پيش در حال تنفس مصنوعي در حال دويدن بودند مي ايستند، پسره ميگه:من ميخوام با تو صميمي بشم..» دختره هم ميگه«من صميمي تر ميخوام بشم» دستانشون رو پشت گردن همديگه ميگزارند و و مثل دو تا دوست صميمي با هم حرف ميزنند..مرده ميگه«من ميخوام با تو سخت گفتگو كنم» زنه«منم عاشق گفتگوي سختم»...و با هم در مورد مسائل اجتماعي گفتگو ميكنند
دارون:حاجي منم ميخوام باهات سخت....
كششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششيييييييييييييييييييييييييييييييييييييي....كششششششششششش(تصوير قطع شد)

به دليل قطع شدن تصاوير ما گزارش تصويري را بيخال ميشويم.
نامه هاي براي اين چهار نفري كه به اچ سي او پيوستند فرستاديم و از انها علت پيوستن خود را سوال كرديم
اين چنين جواب دادند
جرج:به شما ربطي نداره!!!
سوزان:من و عمه ام هميشه دوست داشتيم مشهور شويم!!
انجلينا جولي:هيچي بابا...شوهرمو كه ميشناسي..همين براد پيت...اقا فيلم بازي كرديم بي ناموسي...با خودش البته...طلاقمون داد...گفتيم بياييم يه جا ازمون حمايت بشه...شايدم شوهر گيرم بياد!!
هلگا هافلپاف:اين ولدمورت نامرد زده وسايل منو جاودانه ساز كرده...اومدم كه باهاش بجنگم و فنجون خودمو پس بگيرم...پدرشو در ميارم

و بدين ترتيب اين چهار نفر هر كدام با اهدافي قوي تر به اين گروه پيوستند

پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
حمله ي انتحاري مرگخواران به دو نقطه ي مهم.

در طي روز گذشته ما شاهد جانفشانيه عده ي كثيري از مرگخواران و اعضاي محفل بوديم كه با يكديگر مبارزه ميكردند.
حمله ي اول به وزارت سحر و جادو بود كه تلفات جاني زياد نداشت و گويا مرگخواران به هدف خود يعني پيدا كردن وزير خاين نرسيدند.

حمله ي دوم به قلب محفل ققنوس بود كه مرگخواران و همچنين محفلي ها با رشادت جنگيدند ولي پيروزي نهايي نصيب مرگخواران شد و لرد سياه وانست به وسيله مرگخواران وفادارش يعني:لارا,شارزاس,دراكو و سام وايز هوركراكس خود را از محفل باز پس بگيرد.در راستاي اين حملات مصاحبه اي با يك مرگخوار و يك محفلي ترتيب داده ايم كه ميخوانيد.
قلي:نگير آقا نگير.من مصاحبه نميكنم.
خبرنگار:به ريش مرلين قسم اين ماله روزنامس ماله تلويزيون نيست.
قلي:من نميدونم حداقل شطرنجي كنيد.
خبرنگار:باشه آقا بازشه.خب شروع ميكنم.
شما در حمله ي ديشب به محفل چه نقشي داشتيد.
قلي:خب من در رو پشت سر سام وايز بستم و ازش اجازه گرفتم كه برم بيجامه پارتي.
خبرنگار:خب پس نقش مهمي توي حمله ي ديشب داشتيد.
قلي:بله بله.من به همراه يكي از خواهران بي ناموس تانگو رقصيدم و اطلاعات محرمانه اي از او گرفتم.مغل اينكه جيمز پاتر شبا قبل از خواب تشورتش چه رنگيه و ...
بقيه ي مصاحبه به دليل مشكلات اخلاقي چاپ نشده.اميدوارم از اين خبر راضي بوده باشيد.شما دعوت به ديدن يك فيلم زيبا از ويكتور كرام دعوت مينماييم.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پيام امروز
پیام زده شده در: ۶:۳۳ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
امپراطور به جاي گيليدي؟؟؟؟؟؟
جنگ بزرگ در عرصه سياست در راه است!!!
روزي كه گذشت كاملا در سايه ي امپراطور و طرفدارانش گم شد!
تعدادي از طرفداران امپراطور با اعتراض به گيليدي وزير گمشده سحر و جادو خواهان بركناري او و آمدن امپراطور به جاي او بودند!
امپراطور در سخني كوبنده گفت:گيليدي برو بيرون!
عده اي از كارشناسان گفته اند كه جايي كه به نام""ستاد شورش بر عليه گيليدي"" توسط كريوي جوان زده شد با دستور امپراطور به وجود آمده و در اصل همه از امپراطور خط ميگرفتند!
اكنون در محافل عمومي صحبت هايي براين اساس كه امپراطور به زندان فرستاده خواهد شد نيز بر سر زبانهاست!
حالا سوال اين است كه چه كسي اين شورش رو كاملا به صورت رسمي آغاز كرد!
بله!اين شخص كسي نبود جز گيلدوري لاكهارت!بله!تعجب نداره!خود وزير سحر و جادو!
گيليدي در اقدامي عجيب به اين ستاد آمد و اسم خودش رو در ليست شورشي ها بر عليه خودش قرار داد!
اين كار او عرصه را براي بقيه سياستمدارهاي ديگر باز تر كرد!
و حالا نتيجه آن حرف امپراطور بود كه كاملا حاكي از جنگي بزرگ در عرصه سياست سايت جادوگران خواهد بود!!!!

پیام زده شده در: ۰:۰۶ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

گزارش گر ما از خبر گزاري سيستم او ا دون،خبر بازگشت امپراطور را داده است

اين عكسي كه مشاهده ميكند امپراطور در دوران دوري از ملت بوده هست.كاملا مشخص هست كه مريض هست و عكاس مرحوم ما بزور توانسته اين عكس رو بگيرد...شما را دعوت ميكنم به گزارشي كه از لحظه عكس گرفتن انجام شد:

عكاس:امپي...ناراحت نباش..ميدونم..سرتو بالا كن عكس بگيرم
امپراطور:نميخوام..نميخوام(لوچه اويزون و در حال گريه كردن)
عكاس:الهي قربونت بشم..سرتو بالا كن..افرين پسره گلم..
امپراطور:نه..نميخوام..من ..من...مامانمو ميخوام(مامان=سايت جادوگران)
عكاس:سرتو بالا كن..اگه سرتو بالا كني برات شمشير برقي ميخرم..دوست داري...مامنت برات بميره ..سرتو بالا كن يه عكس بگيرم

چيك
امپراطور سرش را بالا كرد و عكس گرفته شد
ولي عكاس ما بعد از تحويل دادن عكس بطور مشكوكي مرد و يا بهتر است بگوييم كشته شد
______
ولي چيزي كه الان تمام جامعه جادوگري را تركانده هست بازگشت بدون هيجان امپراطور هست...مشخص نيست كه چطور و چگونه او بازگشته هست...خودتان به مصاحبه اي كه با در ميان گزاشتيم گوش كنيد متوجه ميشويد:

گ:امپراطور....شما چگونه با وجود مشكلات فراوان و اين فشار ها باز گشته ايد؟
امپراطور:كاملاسكرت هست
گ:شما چرا باز گشته ايد؟
امپراطور دست خود را به زير كلاه خود ميبرد و در دماغ خود فرو ميكند و ميچرخاند و ماده لزج سبز رنگي را در مياورد و با دست ان را ماساژ ميدهد و ميگويد:براي كم كردن روي خيلي ها كه حرفها به ادم ميزدند!!!
و بعد ان ماده گلوله شده را به طرف دوربين پرتاب ميكند و با حركت شنل خود غيب ميشود

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ جمعه ۱۱ شهریور ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
خشم جامعه مرگخواری از اینهمه تهمت ناروا
خبرنگار افتخاری:شارزاس
به گزارش من امروز در یکی از جلسات هفتگی مرگخواران وقتی لرد سیاه روزنامه پیام امروز را خواند کلی عصبانی شد!وی که از شدت عصبانیت دونفر را درجا کشت از من خواست اعلامیه اش را در اینجا به نمایش عموم بگذارم:
"درود بر جبهه تاریکی
ملت جادوگر و همه جادوگران و ساحران سایت جادوگران
من لرد سیاه ملقب به اسمش را نبر مطلع شدم که بیماری وبا در میان شما همنوعانم شایع شده و یکمی ناراحت شدم ولی بعدش گفتم حقتون بوده بسکه با ماگلها رفت وآمد کردید...در ضمن من هیچگونه ربطی به شیوع وبا ندارم و خواهش میکنم هرچی میشه تقصیر من نندازین این کارهای پیش پا افتاده فقط وقت منرو تلف میکنه من اگه بخوام بیماری بندازم به جونتون کمتر از سیاه زخم شایع نمیکنم!!!"
در ادامه لارا برای پیشگیری از شیوع وبا نکاتی را گفت:
-از نزدیکی به هرنوع ماگل بشدت بپرهیزید
-میوه نخور نشسته رویش وبا نشسته
-از اغذیه فروشی های بیرون چیزی نخرید
-آب آلوده مصرف نکنید
-استخر نروید
-وبا نمیکشه جوگیر نشوید
-اگه یکی اذیتتون کرد میوه بهش بدین راحتتر میمیره تا طلسمش کنید
-از شایعه پراکنی بشدت بپرهیزید
-همین!!!
در ادامه از همکاری لرد سیاه و لارا تشکر میکنیم!!!
:.ستاد رساندن اخبار دنیای سیاه به روزنامه.:

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.