هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

انواع دوئل غیر رسمی رو بنویسید!!

دوئل ها به روشهایی وجود دارد!
1_ دوئل رمانتیکی
2_ دوئل فرند شیبی
3_ دوئل روکم کنی
4_ دوئل پوز زنی
5_ دوئل بیکاری
اینها چند نمونه از دوئل های ارزشی بودن که این روزها استفاده ی زیادی دارند اما در کمی عقبتر از دوئلهای به وضوح دشوارتر و در عین حال ماهرانه تری الگو گرفته میشد به طور مثال:
1_ دوئل عشقی
2_ دوئل مجازات
3_ دوئل مسابقه
4_دوئل پرورش اندامی
و ...

*)*(*)*(*)*(*)*(*)*(*)*(*)*(*)*(

توضیح 1:
در دوئل های بالا طریقه ی استفاده بسیار راحت است و هیچ تنبیهی ندارد زیرا مانند خواننده شدن است ، طرف عشقش میکشه بره با یکی بجنگه حالا فرقی نداره که در چه راستایی باشه !
در مثال بالا که بسیار زیبا و لذتبخش است ابتدا برادری از سر شیطنت یه تیکه میندازه به خواهر آسلامی ش ، در اینجا دختر برای جواب به حرف پسر که میگه: جیگرتو بخورم!!! ... دختر میگه : مامانم گفته جیگرم رو به سگ ندم ... در نتیجه پسر جوش میاره زیرا به سگ جماعت تشبیه شده ، سریع گارد میگیره میگه : نامردم اگه نکشمت !
دختر که میخواد کم نیاره جلوی چهار تا دوست و پنچ تا آشنا که از بغلش رد شدن سرعتی چاقو و پنچه بکس + چوبدستی ش رو از رداش در میاره و دوئل آماده میشه!
دوستهای پسر: تقی بزن تو پرش!
دوستای دختر: تینا جون سعی کن کبابی ش کنی جمعه با بچه ها بریم بیرون ! .... باشه عزیزم!
بعد از چند دقیقه که ملت شاهد جیغ و یخه یه یخه شدن این خواهر و برادر آسلامی ما که از سر بیکاری و رو کم کنی و بخصوص پوز زنی تن به این جنگ دادن چیزی رو میبینن که قابل درک نیست!
ملت:
تقی در حالی که میخواست تیر خلاصی رو به تینا جون بزنه منصرف میشه و می پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.... ( سانسور شد)
دوستای پسر: تر زدی باب ، اینم کار بود بینم فیلم های بیناموسی زیاد میبینی همینه دیگه ، واسه بچه اثر سوء داره!
دوستای دختر : تینا پاشو جمع کن خودتو ، هوووق ، آبرویه هر چی دختر رو بردی !
تقی و تینا :
این یک نمونه از دوئل های بالا بود!

توضیح 2:

در موارد حاد تر که باعث میشود که به نیروی قدرت و دقت بیشتری استفاده شود به عنوان مثال:
دو تا آدم مثلا هم هیکل ( رضازاده ) با هم بر سر یه (؟) دوئل کنند . در این حالت باید این دو بشر کلاس پرورش استخوان و اندام رو با آمادگی کامل گذرونده باشن در غیر این صورت پودر میشن!
در همچین دوئلی که جنبه ی مسابقه نیز دارد احتمال این که یکی پیروز شود زیادتر است چون این قدرت است که میماند(!) .

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
***آوریل دم در دفتر مدرسه***

آوریل : پروفسور کوییرل، پروفسور کوییرل، کجاییین!! اینجا معلماشون هم تقلب میرسونن! این اصلا معنی نمیده! ایشون باید اخراج شن! اخراج!!
پنج دقیقه بعد آوریل از مدرسه پرت میشه بیرون!
آوریل : خیلی بوق هستین استاد !
صدای قهقهه بینز و کوییرل شنیده میشه.
آوریل یه کاغذ از جیبش در میاره و تند تند تکالیف رو انجام میده تا اونو به صورت موشک وار بفرسته.

دوئل پیشرفته : در دوئل دو نفر با هم دوئل میکنند، ولی در دوئل پیشرفته یه نفر با چند نفر، این دوئل جزو دوئلهای غیر رسمی است.
دوئل جنگی : بیشتر در بین جانوران رواج داره و وقتی دو جانور با هم درگیر میشوند، از فاصله دور به سمت هم پرواز میکنند و هرکسی که به زمین بیفتد بازنده است. اگر جانور موردنظر چهارپا یا دو پا بود، آنها روی یک تنه درخت بالای یک رودخانه به سمت هم میدوند و آنکه در آب میفتد بازنده است.
دوئل گرد و خاکی : وقتی دو فرد هیکلی-چهارشونه-کومباین (!) با هم دعواشون میشه، دوئل گرد و خاکی میکنند که در نتیجه آن مقدار زیادی گرد و خاک بعلاوه استخوان شکسته و صورت کبود و خون آلود است.
دوئل اسکویبی : دوئلی که در آن دو فرد اسکویب که دارای قدرت جادو کردن نیستند، فقط چوب جادو را به سمت هم گرفته، و آن را در بدن یک دیگر و هرجا که سوراخی گیرشان بیاید فرو میکنند!
دوئل خودآزاری : دو نفر یک ورد را بین خودشان تعیین کرده و آن را روی خود اجرا میکنند، هرکسی بیشتر طاقت بیاورد برنده است.
پ.ن : اگر ورد تعیین شده آواداکداورا است، بهتر است باخت را قبول کنید زیرا به طور قطع خواهید مرد!

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین

خب....من در حالی که زیر درخت راش توی محوطه هاگوارتز نشسته بودم داشتم به تکلیف این هفته پروفسور بینز فکر می کردم. تا اینکه به چیزی به ذهنم نرسید و قاط زدم:
_آآآآآآآآآآآ.......این همه تکلیف های قشنگ می شه داد اون وقت.......حقا که کمک داور همون پروفسوری....اگه بلر سوال درست حسابی غیر از موتور براوو و دستشویی داد شما هم سوال درست حسابی می دی........من چه می دونم مدل های دوئل چیه یا در چه مدل هایی فکه هم رو میارن پایین!
بعدشم با یه پشتک تماشایی دفتر سوالات پروفسور بینز رو دو کیلومتر اون ور تر پهن زمین کردم. در حالی که به خودم می قبولوندم که سرم بره بر نمی گردم به اون سواله هشل هفت جواب بدم دیدم که اوه ..اوه ...اوه پروفسور بینز از اون طرف داره میاد.....اومدیم خودمون رو قایم کنیم دیگه دیر شده بود.
_سلام پروفسور.........و چیپسی که تازه خریده بودم رو جلوش گرفتم اما دو دقیقه بعد پشتم قایم کردم آخه بابا یه روحه!!!
_سلام سامانتا.........منتظر تکلیف قشنگه این هفتت هستم....دیر نکنی ها......و بعد هم سرش رو انداخت پایین رفت.
من رو می گی این طوری:
دیدم نه بابا راه نداره.......خیلی ضایع می شم...یه استاد هم که با ما خوبه ...این طوری که نمی شه...دست از پا دراز تر رفتم دفترم رو آوردم و شروع کردم به دوباره خوانی!!! صدای دینام مغزم رو که با سرعت در حال کار کردن بود می شنیدم انگار هر لحظه می خواست بسوزه!
د رحال فکر کردن بودم که به ناگاه یادم اومد که سراسر تابستون پیش من فقط دوئل تماشا کردم. آخه مادربزرگ من یک مشنگه ...اون به فیلم های مشنگی عشق می ورزه! بنابراین شروع به نوشتن کردم:

دوئل هلیکوپتری:
بله.....این فیلم چی بود؟....تو هوا می جنگیدن......آره افسانه شجاعان.......شما توجه کنید هی دور هم می چرخیدن و تو هوا ضربه ای بر هم می نواختن . این یکی از زیبا ترین و د رعین حال چاخان ترین دوئل های مشنگی هستش که جدیدا به بازار اومده.....

دوئل با تیک ساعت:
این یکی ....نه تاریخچه داره....می دونید منظورم کدوم دوئله.......فیلم برنده ، بازنده.........شما به نوع این دوئل توجه کنید ...هر دو رو به روی هم می ایستن و وقتی که درست ساعت می گه دینگ....هفت تیر این یکی مخ اون یکی رو لت و پار می کنه..این دوئل با تاریخچه بسیار زیاد ابتدا بین بوفالو های آمریکای لاتین و سپس بین مردمش رایج شده.....این دوئل منظم ترین و عادلانه ترین نوع دوئله!

دوئل فداکارانه :
آقا به من ربطی نداره که فیلم تک تیر انداز رو دیده باشید یا ندیده باشید باید الان حس کنید من منظورم کدوم دوئله....ببینید این نوع دوئل جنبه عرقی و ملی داره.......الان مطلب رو براتون باز می کنم....به دقه....خب توجه کنید دو نفر می خوان همدیگر رو بکشن اما یه مشکلی اینجاست که در حالی که می خوان بر سر زندگیشون با هم دیگه دوئل کنن باید زنده هم بمونن. که البته در آخر فیلم نفر سوم به داد تک تیر انداز روسی می رسه و با نثار جونش باعث می شه که تک تیر انداز آلمانی به دست روسه کشته بشه...این نوع دوئل فداکارانه در اعتقادات تمام ملت های مشنگی با نام شهادت یا همان مشهور شدن بدون دغدغه یاد می شه!

دوئل پولی:
حالا اگه اون سه تا فیلم بالا رو ندیدید هیچ اشکالی نداره . شما می توانید با خواندن این نوع دوئل شانس خود را بار دیگر امتحان کنید. " بازداشتگاه شماره 17 " در این فیلم که کاملا تمام شرایط بر ضد شما حکم می کنه..توجه کنید دوستان که شما جای یکی از اون اسرا هستید که ملت بهش شک دارن....در این لحظات سخت چه چیز می تونه به شما انگیزه بده پول و قدرت....چنان که اگر این فیلم رو به دقت تماشا کنید می بینید که نقش اول برای به دست آوردن پول به دوئل با 1000 سرباز انگلیسی بود...نه آلمانی....فرانسوی نبود مطمئنم ....حالا یکی از این چند نوع می ره و زندگیش رو می زاره وسط به خاطر سنارسه شاهی (توجه کنید دوستان 500000 دلار پوله) به خاطر شندرغاز سرش رو هم از دست می ده...این نوع دوئل مخصوص آدم های باهوش و احمقه که نمونه احمقش بین مشنگ ها زیاده اما باهوشش نچ! بنابراین کمتر مردم دنبالش می رن!

دوئل عشقی:
اوه...فیلم های تاریخی رو بگردید پره از این نوع دوئل.......مثل چی کلئوپاترا یا این آخریه چی بود "تروی " چند هزار نفر در برابر چند هزار نفر می ایستن بر سر یک ملکه.........بابا بی خیال...خیلی کودن بودن!!!
ببخشید نظرات شخصیم رو وارد کردم پروفسور .......خب ادامه.....دراین نوع دوئل اصولا اگه پای جنس مونث وسط نباشه اصلا بش نمی گن دوئل! در این نوع دوئل زن به ارج و قرب بسیار بالایی می رسه و مقامش از مرلین هم بالاتر می ره.....این نوع دوئل برای شیرین عسل گری نزد این جنس توصیه می شه البته مراقب باشید طرف رو به روییتون یه سرو گردن ازتون بالاتر نباشه!

دوئل از نوع خون آشامی:
بارزترین نمونه فیلم " جکی و خون آشام " این فیلم اگرچه مشکوک می زنه که بالاخره عشقی شد یا غیره طبق شواهد و مدارکی که هم اکنون به دست ما رسید توضیح دیگه ایی نداره..باید فیلم رو نگاه کنید....البته منتقدان می گن اشکالات بارزی هم داره اما برای گذراندن یک شب جمعه جذاب این فیلم رو به شما توصیه می کنیم.

دوئل سگی:
دیگه از عنوان هم مشخصه که من می خوام چی بگم. کارتون " گربه سگ" . در این نوع دوئل طرف به شما چسبیده و یه اینچ باهاتون فاصله داره . شما باید باهاش طبق عرف دوست باشید اما ازش خوشتون نمی یاد پس مجبورید باهاش بجنگید .....در این نوع دوئل نه شما معمولا پیروز می شید نه طرف مقابل ..فقط وقت تلف می کنید و یه عده رو هم می خندونید....اصلا این دوئل جز دوئل حساب نمی شه ....بابا بی خیال!

دوئل هپی اند (HAPPY END):
نمونش تمام فیلم های هندی و ایرانی........یکی می میره .......نامردی می کشنش اون یکی می ره انتقام .....بعد با هم دوست می شن ....دوباره بد می شن ...چون که یک زن بیشتر تو فیلم نیست پس سراون یکی بی کلاه می مونه..دراین موقع واقعا می خوان همدیگر رو بکشن...کارگردان کات می ده...یه زن جدید وارد فیلم می کنه.....هر دو تا عروسی می کنن.......یه ارث زیاد بهشون می رسه...یا مثلا یکی هم این وسط زنده می شه....طبق معمول مادر طرفین گریه می کنه و یه آهنگ مهیج هندی تهش پخش می کنه و تمام. با دل و جان توصیه می شه از این نوع دوئل استفاده کنید چرا که تهش بالاخره یه چیزی گیرتون میاد!!!

برای دیدن انواع دوئل های دیگه که از ذکر نام آنها در این جا معذوریم می توانید با یک عدد شناسنامه و 250 تومن پول تشریف ببرید سر کوچتون ...توجه کنید انتخاب شما هر چی باشه یه دوئله...پس اصلا نگران نباشید!!!
انواع و اقسام دوئل های خفنزی ، ژانگولری ، کشتی کج ، کنگفویی ، تکنی ؛ تکنویی ؛ تجسمی ، مجازی ، با ما تماس بگیرید . سروش همیشه و همه جا...............

ساعت 5/1 نصفه شب بود و من همچنان در حال نوشتن بودم...یه نگاه به ساعتم انداختم و دفترم رو بستم . من از نوشتم راضی بودم . چون چیزهایی رو نوشتم که جدید بود و همین چیزهاست که کیفیت یک نوشته رو بالا می بره....... دوستان ...منظورم هر کسی که این نوشته رو می خونه ..دو دقیقه دیگه دبه در نیاره بگه این که همش مشنگی بود ......توجه کنید تمام این نوع دوئل ها در دنیای جادوگری دقیقا مورد اجراست و محصول مشترک ماگل ها و جادوگران محترم می باشد!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
نمونه ي دوئل هاي غير رسمي كه بعضي هاشون بيشتر مورد توجه مشنگ ها هستن:
دوئل مشت زني، دوئل كله زني، دوئل پا زني
دوئل شليكي كه چند نوع داره: شليك رنگ، شليك تير، شليك كفش، شليك وسايل خانه نظير بشقاب، چنگال يا چاقو و...
دوئل كلمه به صورتي كه هركس در گفتن حرف هاي زشت، بيناموسي يا توهيني كم نياورد برنده است.
دوئل خيابوني كه هركس از هركي خوشش نيامد همان جا دخلش را مي آورد. فرق نمي كند كه شخص را در خيابان ديده، هوويش بوده يا...
دوئل بوق زني كه هركس در يك روز بيشتر تونست بوق بزنه يا ديگران رو به بوق زدن وادار كنه، برنده است.
دوئل خوردن! كه ديگه معلومه! طرفين بايد سعي كنن تا بيشتر بخورن و هركي چاقتر بشه برنده است.
دوئل نوك زني!!!
دوئل سرعت كه طرفين اگر جادوگر باشن سوار جارو و اگر مشنگ باشن سوار اتومبيل مي شن و گاز مي دن و...
ديگه اينكه، دوئل پولي كه طرفين بايد پولدارتر باشن!
همين طور دوئل قاتليت! كه هركي بيشتر با ورد آوداكاداورا آدم بكشه...
و بسياري نمونه هاي ديگر....!!!

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بینز:... حالا تکلیف این جلسه ی شما اینه که انواع دوئل غیر رسمی رو بنویسید.
کوییرل که در انتهای کلاس نشسته دستش رو بالا میبره و میپرسه:اجازه پروفسور میشه ما اول بگیم؟
بینز:بله حتما
کوییرل:خب ما چند نوع دوئل غیر رسمی داریم که هردوم به چند دسته تقسیم میشن:
1-دوئل با جانوران
در موقعی که میخوایم با پرنده یا چرنده و یا خزنده ای دوئل کنیم باید قبل از هر چیز با استفاده از طلسم تغییر شکل خودمون رو به شکل جانور مقابل تبدیل کنیم تا از هر نظر با هم برابر باشیم چون مثلا اگه بخوایم با یه جغد دوئل کنیم اون سریع پرواز میکنه و با یه طلسم آواداکداورا کارمون رو میسازه

2-دوئل با ارواح
در این مواقع که کار بسیار غیر عاقلانه ایم هست چون طرف مقابلتون قبلا مرده ،بهتره قبل از دوئل از یه طلسم انجماد یا نامرئی کننده استفاده کنید تا در صورت لزوم اجازه ندید طلسم اون از بدن شما رد بشه.

3- دوئل با ... امم ....اهم

بینز:خب؟
کوییرل: همینا بود دیگه تموم شد.بقیشو از ققی بپرسید.ببینید نوکش بالاست

پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
خب گفتیم که دوئل های غیر رسمی به چند حالت است. من چند تا از آن ها رو نام می برم:
1- دوئل نا شرافتمندانه (چه اسمی!!!)
2- دوئل وحشیانه
3- دوئل ماگلی (برخلاف جادو عمل می شه!)
4- دوئل بی هدف
5- دوئل هنرمندانه
6- دوئل آمیخته

خب برای گزینه ی اول باید بگم که در این نوع از دوثل که اسمش هم نا شرافتمندانه است، چند جادوگر می ریزن سر یه جادوگر و تا می تونن جادوش می کننن. خب مسلماً یک جادوگر نمی تونه از پس چند جادوگر با طلسم های مختلفی که به طرفش می فرستند، بر بیاد؛ در نتیجه چنین دوئلی ناجوانمردانه است.

دومی دوئل وحشیانه است. که این دوئل خودش به دو دسته تقسیم می شه: 1- در این دوئل جادوگر به راحتی همون اول کار طرف مقابلش رو با ورد آواداکداورا می کشه. 2- از طلسم های نابخشودنی و خطرناکی که جبران ناپذیرن استفاده می کنه!

سومی دوئل ماگلی است. این نوع از دوئل غیر رسمی در چند زمان شروع می شه. یکی این که یکی از دو جادوگر یا هر دوشون از دوئل کردن خسته بشن. و دیگری این که دوئل اون ها بی نتیجه باشه یعنی هیچ کدومشون پیروز نشن، فقط وقت خودشون رو هدر بدن. در این نوع دوئل یک و یا هردو جادوگر چوبدستی شون رو کنار می ذارن و به سراغ چماق، چاقو، چوب جفت، نانچیکو، شوریکن و یا مشت و لگد می رن. در این صورت دوئل می شه ماگلی!

چهارمین دوئل بی هدف است. همان طور که از اسمش پیداست یک جادوگر بدون هدف؛ در واقع بدون این که هدفی از دوئل با کسی داشته باشه، می ره با یک جادوگر دوئل می کنه. این در صورتی امکان پذیره که همان فرد یه دفعه ای بدون هیچ علتی هوس دوئل با یکی رو کنه. در این صورت هر کی رو که سر راهش می بینه می ره باهاش دوئل می کنه. در این نوع دوئل مسلماً همون کسی پیروز می شه که هوس کرده.

پنجمین دوئل هنرمندانه است. این دوئل واقعاً دیدنی است؛ چون هر کدام از جادوگر با حرکات موزون همدیگر رو جادو می کنن. یکی دور خودش می چرخه بعد طرف مقابلش رو جادو می کنه. اون یکی به طرفش شیرجه می ره بعد ورد رو می گه. دوباره پشتک می زنه و در همان حال طلسم رو به سمت طرف مقابلش می فرسته. و اون یکی با رقص معروف جادوگری دوئل می کنه. خلاصه خیلی مسخره است!

ششمین دوئل آمیخته است. از اسم این دوئل می شه نتیجه گرفت که آمیخته با یک فن و یا یک مبارزه ی دیگر است. خب باید بگم در این نوع از دوئل های غیر رسمی هر دو جادوگر آزادند تا علاوه بر داشتن چوبدستی و فرستادن طلسم به سوی همدیگر از فنون رزمی استفاده کنن. البته از چوبدستی هم می تونن برای 12 حرکت چوب رزمی استفاده کنن.

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+انواع دوئل غیر رسمی رو بنویسید.

در میان جادوگران: دوئل های غیر رسمی در میان جادوگران،بسیار جالب تر از دوئل های رسمی هستند. قوانین خشک و خسته کننده دوئل های رسمی، اصولا از جذابیت آنها می کاهند. اما در دوئل های غیر رسمی، قانونی وجود ندارد و می توان هر قدر که لازم است با حریف خود گفتمان دوئلی داشته باشیم.
دوئل های غیر رسمی در میان جادوگران انواع متفاوتی دارند. از جمله معروف ترین این دوئل ها، دوئل همیشگی میان سیاه و سفید است که احتمالا هرگز پایان نمی پذیرد. در این دوئل های هیجان انگیز، مصدومیت و تلفات فوق العاده زیاد است و هرچه تلفات بیشتر باشد، جذابیت دوئل هم بیشتر است. به گونه ای که بیشتر سیاه ها برای کم نیاوردن جلوی رفقای خود در مورد آمار کسانی که کشته اند، دوئل های غیر رسمی فراوانی را ترتیب می دهند.
دیگر دوئل های غیر رسمی در میان جادوگران عبارت اند از دوئل دانش آموزان در مدرسه -که دوئل جالبی است،چون بلا های خنده داری سر هم می آورند-، دوئل هواداران تیم های کوییدیچ قبل و بعد مسابقه- وقتی جالب می شوند که همه بسیار عصبانی باشند- دوئل های تمرینی و...
در میان ماگل ها:دوئل های رسمی در میان بسیار مودبانه و از روی حساب و کتاب است، پس نمی توان اسم آن را را دوئل گذاشت. دوئل های غیر رسمی ماگل ها بدک نیست، درست است که حسابی دلشان خنک می شود، اما حسابی هم می خورند و انرژی زیادی مصرف می کنند، پس می توان دوئل ماگل ها را کسل کننده و بیهوده دانست.
دوئل های غیر رسمی ماگل ها انواع زیادی ندارد و بیشتر شامل دعوا یا کتک کاری است. این دوئل ها وقتی هیجان انگیز می شوند که دو طرف با چاقویی، زنجیری،تفنگی، چیزی به جان هم بیافتند. البته ماگل ها پلیس های علافی دارند که علاقه ای به جنگ،دوئل یا خون ریزی ندارند و اگر دستشان برسد، دوئل کنندگان را جمع کرده و زندانی می کنند. اما ماگل ها کلا صلح جو هستند و سعی می کنند خیلی خود را در گیر این این چنین مسائلی نکنند.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین

دوئل های غیر رسمی شامل:
دوئل های غیر قانونی!
دوئل های ناجوان مردانه در دنیای مشنگی!
دوئل های تفریحی!
دوئل های مشارکتی!
و دوئل های عمومی!

دوئل های غیر قانونی:
این دوئل ها در دنیای جادوگری تنها وجود دارد! دوئل های غیر قانونی باعث خرابی ها و خسارات زیاد می شود بنابراین در حد امکان از آن جلوگیری خواهد شد!
این دوئل ها شامل استفاده از طلسم های نابخشودنی! طلسم های سیاه!طلسم های تایید نشده از سوی وزارت سحر و جادو و حتی طلسم هایی که برای به کارگیری طلسمات تازه اختراع شده به کار می رود!

دوئل های ناجوانمردانه:
این نوع دوئل ها مانند مثال از پشت خنجر زدن می باشد که در دنیای مشنگی مشاهده می شود! خیانت و هم چنین خود بینی نوعی دوئل در زندگی ست که طرف را ممکن است تا پای جان عذاب روحی دهد!
هم چنین قرار دادن شرایط نامساوی برای دو طرف دوئل کننده با همان سبک خود ماگل ها نیز نوعی دوئل ناجوانمردانه می باشد.

دوئل های تفریحی:
این نوع دوئل ها تنها برای تفریح و سرگرمی با استفاده از ورد های ساده و ابتدایی تنها برای گذراندن اوقاتی خوش به کار می رود. دو طرف به طور کاملا دوستانه تصمیم می گیرند که یک تفریح کوچک بدون خطر داشته باشند که البته ممکن است این گونه دوئل ها به جنگ و دشمنی نیز منجر شود اما میزان درصد رسیدن به این مرحله بسیار ناچیز است!

دوئل های مشارکتی:
این گونه دوئل ها به چند سبک برگزار می شود! نوعی از دوئل که در آن چند نفر در مقابل چند نفر واقع می شوند و دوئل هایی که در آن چند نفر تصمیم می گیرند به صورت تک نفر تک نفر که در آخر برنده ایی نیز خواهند داشت دوئل کنند و مانند نوعی مسابقه ست که میزان آسیب رسانی در آن تقریبا نصف درصد و هیچ تضمینی برای زنده ماندن طرف وجود ندارد!
در دنیای مشنگی نیز به همین سبک می باشد و تنها در آن از چوب جادو استفاده نمی شود و وسایل دیگری به کار برده می شود!

و دوئل های عمومی:
دوئل هایی مانند دوئل های کوچک و تک اتفاقی را که در همه جا مشاهده می شود و ممکن است بدون هیچ دلیل و منطقی اتفاق بیافتد دوئل های عمومی می گویند!
بگو مگو ها و یا همان کل کل و یا چشم تو چشم انداختن برای رو کم کردن طرف و یا از همین انواع نیز انواعی از دوئل عمومی هستند که بیش تر دنیای ماگلی دیده می شود و البته در روزگار ما نیز مشاهده می شود.

دوئل ها انواع گوناگون و گسترده ایی دارند که اکثرا زیر مجموعه همین امثال هستند! اصولا دوئل هم می تواند دوستانه و صمیمی برگزار شود و گاهی هم ممکن است با قصد و غرض باشد و دشمنی ایجاد کند! به طور کلی دوئل هم می تواند بد بد باشد و هم ممکن است خوب خوب و دوستانه باشد!

پیام زده شده در: ۷:۲۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
انواع دوئل را بنويسيد
دوئل در كل به دو گروه رسمي و غير رسمي تقسيم مي شود .
1- دوئل رسمي : دو نفر با يكديگر قرار ملاقات مي زارن و البته هر كدام يك شاهد دارن (اگه مردن به جاشون مي جنگه ) و اين دوئل ها اكثرا جدي بوده و قوانين خاصي دارد قوانيني مثل اينكه دو طرف حق ندارن قبل از شروع دوئل به يكديگر حمله كنند يا از پشت خنجر بزنن
2- دوئل غير رسمي : كه شامل عواملي چون كل كل كردن با ناظر ان گرامي يا مامان و باباست كه گاهي اوقات در آن از حرف هاي ارزشي نيز استفاده مي شود . البته كتك كاري نيز بعد از بررسي هاي فراوان جزء دوئل هاي غير رسمي شناخته شده
مواردي كه شامل هر دو گروه مي شود قوانين دوئل است كه در دوئل رسمي بيشتر رعايت مي شود ( به علت اينكه برگزار كنندگان دوئل رسمي حرف سرشون مي شه و منطق دارن ) اما در دوئل هاي غير رسمي اصولا به علت كم آوردن از عواملي چون جر زني . موكشي و فحش خواهر مادر استفاده مي شود .
البته خانم ها دوئلهايي مخصوص خود دارند كه عبارت اند از : جيغ كشيدن سر طرف . در آوردن لنگه كفش ( كه اصطلاحا : دست به لنگه كفش ناميده مي شود ) . و تهديد كردن به بي شامي مي باشد .
گاهي دوئل ها زير پوستي مي شود و طرف از ترسش تو دلش با طرف مي جنگه و به ظاهر باهاش خوبه (مثلا با مديران گرام )
گاهي اوقات هم زير زيري كارت رو مي كني و يارو يهو بيدار مي شه مي بينه به به كارش تمومه
البته مشنگ ها در مورد دوئل بيشتر از دوئل هاي غير رسمي استفاده مي كنند چون سالهاست نسل دوئل رسمي در دنياي مشنگ ها منقرض شده (براي اطلاعات بيشتر به عصر يخبندان دو مراجعه فرماييد ) دوئل هاي غير رسمي مشنگ ها هم از عوامل مختلفي سرچشمه مي گيرد . مثل : خواركي (قاقالي لي ) پول و اينكه كدوم خوشگل ترن و ...
البته من همين جا توصيه مي كنم به اين ضرب المثل گوش فرا دهيد :
چي ضرب المثلم كو آهان خوب چيزه خوبي شما ؟؟

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲:۵۳ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

جان راونکلاو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۹
از مثلث برمودا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
بينز در هوا شناور بود و داشت از بالا ملت رو ديد ميزد.يه دفعه جان وارد شد.
جان:سلام خانم.ميتونم بشينم.
بينز در حالي عير طبيعي(پتك)گفت بشين.
جان رفت نشست و سوال جلسه ي پيش يادش اومد...اما هيچ بلد نبود.
بينز:جان...دير اومدي.5 امتياز اضافه ميشه.حالا ميخوام جواب جلسه ي پيش رو بدي.
ملت در حال تحير...
جان نيز تحير زده شد.به تته پته افتاد اما بعد به خودش اومد گفت.
جان:آها....چي؟چي بگم؟آها يادم اومد.
جان خيس عرق شده بود و به جان خودش شك كرده بود.
جان:راستش به جان خودم نه خانمم...بخشيد....راستش داشتم ميومدم ننم...ببخشيد...داشتم ميمودم زنم زدم.
ملت زدن زير خنده.
بينز:مگه گفتم چرا دير اومدي....گفتم جواب سوال رو بده.
جان ايستاد و گفت.
_جواب دومين جلسه ي درس پيش گوئي....سوال چي بود.اسمم رو بگم؟يا نامم رو؟
يكي از ته كلاس داد زد:اسم زنت رو بگو.
جان برگشت و يك عدد افسون اختراعي خودش رو به طرف بدبخت هدويگ فرستاد.بعد به خودش اومد و يه سري اراجيف سر هم كرد.
_دوئل هاي غير رسمي زيادن.براي مثال دوئل هاي مشنگي.يا به عبارت خودشون دعوا.اما اصول دوئل هاي غير رسمي به استفاده از افسون هاي نابخشودني بر ميگرده.البته در دوئل هاي جادوگران.اگر در اين نوع دوئل ها از افسون هاي نابخشودني استفاده بشه راحت به مقصود ميرسيم.اما نوع ديگه اي از دوئل هاي غير رسمي به افراد تازه وارد بر ميگرده.اونهايي كه تازه ياد گرفتن چوب بگيرن دستشون مثل بينز....ببخشيد...مثل پروفسور بينز....ببخشيد...مثل هدويگ...در اين نوع دوئل ها افراد بايد حواسشون باشه كه چه نوع افسوني استفاده ميكنن.چون اگر بتونن اون افسون رو خوب ياد بگيرن خوب...خوب ياد گرفتن ديگه.نوع ديگه اي از اين دوئل ها...دوئل انسان با روحه.در اين نوع دوئل ها چون روح بعد مادي نداره....با افسون هاي ساده نميشه كاريش كرد.يادمه ننه بزرگم رونا ميگفتم هر وقت خواستي با يه روح دوئل كني...بايد از چوبت استفاده نكني.در ضمن بايد از افسون هاي باستاني استفاده كني.نوع ديگه ي دوئل.دوئل جادوگر با قوله كه از مهمترين دوئل ها ميباشد.در اين نوع دوئل جادوگر نميتونه به راحتي قوله رو طلسم كنه.بخاطر همين چي كار ميكنه؟بايد از پشت به قول افسون مرگ بفرسته تا قول بي هوش بشه.نوع ديگه ي دوئل دوئل جادوگر با انسانه.يا همون مشنگ.در اين نوع دوئل جادوگر هر غلطي كه دلش خواست ميكنه...فقط بايد حواسش باشه كه دست يارو بهش نرسه.نوع ديگه ي دوئل غير رسميدوئل هاي يك نفر با چند نفره.در اين نوع دوئل تك نفر بايد يه سپر مدافع دائمي كه افسونش حالا بماند درست كنه و از پشت اون بقيه رو طلسم كنه.دوئل هاي ديگه اي هم داريم.مثل دوئل پري با اژدها...يا دوئل قول با اژدها.يا روح با پري.كه اينها هر كدوم جاي خود دارند.
جان سرش رو اين طرف و اون طرف چرخوند...بعد ديد همه خوابن.
بينز هم تو هوا هنوز داره يه نفر رو ديد ميزنه.البته در خواب....

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.