هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام پروفسور

- معجونی پيشرفته بسازيد و مواد اوليه، مورد استفاده، طرز استفاده از آن را برای من بنويسيد.
چون استاد محترم لطف کردند و ما رو به فضای باز مدرسه آوردند سعی می‌کنم تمام مواد اولیه‌ای که استفاده می‌کنم از همین مواد موجود در محیط پیرامونم باشه.
مواد اولیه برای تهیه معجون سرخوشی:
- مرزه جنگلی
- گل نعنا
- ریشه پونه
- شیرة درخت زبان گنجشک
- چشم مار ماهی دریاچه
- مقداری علف معطر
- ماهی خواردار
- جلبک وحشی
فقط خوردن یک قاشق از این معجون چنان احساس سرخوشی و بی خیالی در شخص ایجاد خواهد کرد که حتی وی می‌تواند بدون هیچ نگرانی و ترسی در مقابل لرد ولدومورت بایستد و با وی بجنگد. به افرادی که می‌خوان به دنبال کارهای خطرناک بروند خوردن یک قاشق از این معجون رو توصیه می‌کنیم.
طرز تهیه این معجون فوق العاده راحته و فقط به یه مقدار صبر و یه کمی بیشتر از یه مقدار هم دقت نیاز داره. به کسانی که می‌خواهند این معجون رو درست کنند توصیه می‌کنم که اگر می‌خوان معجونشون عالی از آب دربیاد حتماً سعی کنند مارماهی شون زنده باشه و چشمش‌رو زنده زنده دربیارین.
خوب حالا می‌رسیم به طرز تهیه:
ابتدا گل نعنا و ریشه پونه رو خوب با پهلوی چاقو فشار بدین تا شیرة اون خوب بیرون بیاد و بعد این دوتا رو با مرزة جنگلی بریزید داخل پاتیلتون و بذارین 10دقیقه بدون حرکت حرارت ببینه. تو این مدت باید رنگ معجونتون از سبز درختی به رنگ سفید شیری دربیاد. بعد از 10 دقیقه معجون رو خیلی ملایم و با فاصله زمانی‌های منظم هم بزنین و چشم مار ماهی و ماهی خاردار له شدتون رو بهش اضافه کنین و اونقدر هم بزنین تا به رنگ لجنی دربیاد. در این موقع شیره درخت زبان گنجشک و جلبک وحشی رو که قبلاً خوب با هم مخلوط شدن رو به معجونتون اضافه کنین و حدود 27 بار در جهت عقربه‌های ساعت همش بزنین تا رنگش طلایی بشه. وقتی به رنگ طلایی دراومد علف معطرتون رو بهش اضافه کنین و بذارین تا یه قل دیگه بخوره. خوب معجونتون آمادس. تهیه این معجون بیشتر از بیست و هفت هشت دقیقه نباید طول بکشه.
نوش جانتون

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
نام معجون : لانگيجيوس( از تركيب دو كلمه ي long و age ساخته شده)
اثر: موجب افزايش عمر انسان ميشود
مواد تشكيل دهنده
خون تك شاخ ( 10 قطره)
پر ققنوس( 2 تا 4 پر)
عصاره ي گياه راش(0/1 ليتر)
آب( يك ليتر)
گلبرگ رز وحشي(7 الي 10 پر)

طرز تهيه:

يك ليتر آب رو داخل پاتيلمخون ميريزيم و حرارت ميديم تا بجوشه گلبرگهاي رز وحشي رو دونه دونه داخل آب ميريزيم و همزمان آب رو هم ميزنيم تا رنگ گلبرگها به آب بشينه و آب رنگ سرخ و يا صورتي كم رنگ بگيره( هر چه سرخ تر بشه بهتره ولي نبايد از گلبرگهاي بيشتر بري سرخ رنگ تر شدن استفاده كرد) بعد از رنگ گرفتن آب عصاره ي گياه راش رو و خون تك شاخ رو با هم در ظرف جدا گانه مخلوط ميكنيم خون تك شاخ كاملا در عصاره گياه راش حل بشه .و سپس مخلوطمون رو به آب رنگي اضافه ميكنيم و معجون رو موافق عقربه هاي ساعت 20 بار هم ميزنيم بعداز اون معجون از روي حرارت برداشته ميشه و پر ققنوس رو در اون فرو ميكنيم و اجازه ميديم به مدت يك ساعت در آب بمونه . توجه شود كه پرها رو جدا گانه در معجون فرو ميبريم

طرز مصرف:

بعد از اتمام مراحل ساخت معجون و از اونجايي كه فرو كردن پر ققنوس در معجون وقت زيادي ميبره لذا معجون وقتي كه آماده ميشود كاملا سرد است و قابل استفاده بايد توجه شود كه هرگز معجون رو پس از آماده شدن گرم نكنيم چرا كه خواصش دست خوش تغيير ميشه . استفاده يك فنجان از معجوون باعث ازدياد طول فرد ميشه كه اين ازدياد به خود فرد و سلامتش و چيزهاي فردي ديگه بستگي داره اما به طور ميانگين 5 تا 7 سال به عمر انسان اضافه ميكنه. استفاده ي مجددا از اين معجون و همچنين استفاده بيش از يك فنجان تاثيري نداره

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
1.معجونی پیشرفته بسازید و مواد اولیه،مورد استفاده،طرز ساخت آن را برای من بنویسید.(30)

معجوني كه من درست كردم اسمش معجون فيليكس فيليسيس بود.يعني معجون خوش شانسي.البته ساخت اين معجون يك ماه طول مي كشه ولي من با توافق پروفسور فعلا كارهاي اوليه شو انجام دادم و اگه معجون خوب دراومده باشه نمره ي كاملو مي گيرم.همه ي بچه ها دنبال مواد اوليه ي معجونشان در داخل حياط بودند.
من زير پاتيلمو روشن كردم و توش آب ريختم.
مواد اوليه ي مورد نياز براي فيليكس فيليسيس:
1.خون اژدها.(كه احتمالا بايد از كمد پروفسور كش مي رفتم)
2.سبزينه ي گياه آكاو.
3.پوست ريز ريز شده ي مار اروپايي(اينم مثل مورد يك بايد گير مي آوردم)
4. سبوس گندم.
5.ماده ي معطر گل سوسن
البته مواد ديگري هم بودند ولي براي كارهاي مقدماتي امروز كافي بود.
طرز تهيه ي معجون:
ابتدا خون اژدها را با آب مخلوط مي كنيم و آن را به مدت نيم ساعت در جهت عقربه هاي ساعت هم مي زنيم.سپس سبوس گندم را به آن اضافه مي كنيم.تا ماده ي سرخ مايل به زدي به دست آيد.سپس بلافاصله پوست ريز ريز شده را به آن اضافه مي كنيم و آن را تا حدود 20 دقيقه در خلاف عقربه هاي ساعت هم مي زنيم.بعد از آن سبزينه را اضفه كرد و تا 10 دقيقه به آن دست نمي زنيم.بعد از ده ددقيقه دوباره آن را در خلاف جهت عقربه هاي ساعت هم مي زنيم.و ماده ي آخر را در حين هم زدن اضافه مي كنيم.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۵

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۶:۵۸ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از مدرسه دورمشترانگ (بلغارستان)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 509
آفلاین
1.معجونی پيشرفته بسازيد و مواد اوليه، مورد استفاده، طرز استفاده از آن را برای من بنويسيد
مواد اولیه : هشت عدد مگس مرده ، شش عددگوشت پای چپ گراز جنگل ممنوعه ، سه عدد قلب اژدهای مجارستانی ریز ریز شده ، یک عدد نوک هیپوگریف، دوعدد چشم راست قورباغه ، مخلوط خاک اره درخت راش و بلوط سه قاشق غذا خوری ، آب به مقدار لازم ، دوعدد شکلات برتی بات برای خوشمزگی معجون ، جوشانده برگ درخت کاج سه لیتر
نکته: آب بستگی به تقاضا دارد یعنی برای چند نفر قرار است درست شود اگه یک نفر باشد سه لیتر کافی است و اگر تعداد زیاد تر شود سه لیتر را به تعداد نفرات ضرب میکنیم.
موارد استفاده معجون : این معجون به معجون همه کاره معروف است و همانطور که از اسمش مشخص هست برای باطل شدن انواع طلسم ها مانند بزرگ شدن دندان ، رقص پا ، بی هوش شدن ، لکنت زبان ، قفل شدنت بدن و... مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور برای درمان بیماری هایی مانند : انواع سرطان ها موثر است. احتمال داده میشود که این معجون برای طلسم مرگ ( آوادکاورا) هم موثر است . البته هنوز به اثبات نرسیده و در حال بررسی است. شاید تا جلسه آینده بتونم مشخص کنم که این معجون برای طلسم مرگ موثر هست یا نه.
طرز تهیه: شعله ملایم درست کرده و پاتیل را روی آن میگذاریم آب را در پاتیل میریزیم بعد از ده دقیقه با جوش آمدن آب دو چشم قورباغه را به آب اضافه میکنیم و هم جهت عقربه های ساعت هفت مرتبه هم میزنیم بعدپنج دقیقه جوشانده را به همان حال میگذاریم سپس دو باره هفت مرتبه اینبار خلاف جهت عقربه های ساعت هم میزنیم بعد مخلوط خاک اره درختان راش و بلوط را به آن اضافه میکنیم و تا سه می شماریم و دوشکلات برتی بات را به آن اضافه میکنیم. بعد از پنج دقیقه که جوشانده را در همان حالت گذاشتیم شش گوشت پای چپ گراز را به آن اضافه میکنیم و شانزده بار روی معجون فوت میکنیم سپس سه بار ضربدری معجون را هم میزنیم و دو بار دیگر فوت میکنیم و بعد بعد هشت مگس مرده را اضافه کرده و چهار مرتبع خلاف جهت عقربه های ساعت معجون را هم می زنیم. بعد از این کار معجون را به همان حال روی شعله می گذاریم و در ظرف جدا سه قلب اژدها را با نوک هیپوگریف و جوشانده درخت کاج مخلوط میکنیم و بعد از ده دقیقه به معجون اضافه میکنیم . حدود سی دقیقه معجون را به حال خود می گذاریم . معجون باید به رنگ قهوه ای سوخته دربیاید و این رنگ ناشی از دوشکلات است بعد از سی دقیقه معجون را دوبار هم جهت عقربه های ساهت می چرخانیم و سپس آن را از روی شعله بر می داریم. معجون آماده است . نوش جانتان.

کاشکی یه روز باهم سوار قایق می شدیم
دور از نگاه ادما هردوتا عاشق میشدیم

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
1.معجونی پيشرفته بسازيد و مواد اوليه، مورد استفاده، طرز استفاده از آن را برای من بنويسيد.
يکي از معجون­هاي پيشرفته­ای که در موارد بسيار و برای درمان بيماری­ها و سرماخوردگی­ها کاربرد فراوان دارد، "کيورپوشن" مي­باشد.
مواد اوليه­ی اين معجون به راحتی قابل دسترس مي­باشند و عبارتند از:
- علف هفت­بند؛
- عصاره­ی گياه افسنتين؛
- جوشيده­ی گياه تاج­الملوک؛
- ريشه­ی گل سوسن؛

ابتدا علف هفت­بند را کوبيده و آن را با عصاره­ی گياه افسنتين مخلوط مي­کنيم. گياه تاج­الملوک را به طور جداگانه و به مدت ده دقيقه مي­جوشانيم و مخلوط قبلی را به درون آن مي­ريزيم و پنج دور در جهت عقربه­هاي ساعت، هم مي­زنيم؛ معجون به رنگ قهوه­ای کدر در مي­آيد و بخار سبز رنگی از آن بر مي­خيزد.
در اين مرحله، معجون قابل استفاده مي­باشد و در صورت مصرف اثر خود را خواهد گذاشت اما برای بهبود بخشيدن به مزه­ی آن و نيز اثربخشی بيشتر، ريشه­ی گل سوسن را با اندازه­هاي مساوی خرد مي­کنيم و به درون آن مي­ريزيم... معجون رنگی صورتی به خود مي­گيرد که هم خوشبو و هم دارای مزه­اي نسبتاً شيرين مي­باشد.

اين معجون انواع سرماخوردگی، آنفولانزا و سينه­پهلو و ساير بيماری­هايي که از اين قبيل هستند را در يک چشم به هم زدن درمان مي­کند.

کافی است معجون را به درون ليوان ريخته و لاجرعه سر بکشيم. لازم به تذکر است که هنگام نوشيدن معجون نبايد بوی آن را استشمام نماييم زيرا اثر معجون تا حد زيادی کاهش مي­يابد؛ پس بهتر است با يک دست بينی خود را بگيريم و آن را بنوشيم.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
سلام خدمت استاد شفیق و عزیز خودمون ( پاچه خواری = 5 امتیاز )
نام معجون: تیناترا ( Tinatera )
موارد استفاده: این معجون فقط و فقط استفاده بهداشتی داره. برای درمان بیماری های مختلف که نمیشه در عرض یه روز درمانشون کرد و دوره درمانشون درازه میشه از این ماده استفاده کرد. ( جادو میکنه باور کن ( تبلیغ ))
مواد لازم جهت ساخت معجون:
پر موجود زنده ای به نام ققنوس.
زبون قورباغه
خون مگس ( 7 میلی لیتر )
شاخ بز ( رنده بشه لطفا )
ماده ترشح شده از پهلوی آدمی که دو سال تمام حموم نرفته باشه. ( خاصیت اسیدیش باعث ایمنی بیشتر میشه )
پشکل گوسپند ( جهت از بین بردن بوی ناشی از مورد بالا )
مقدار کمی هم آب که باید حتما از افتابه مرلین خارج بشه. ( استاد عزیز یادتون باشه من تو تکالیف قبلی که انجام داده بودم گفتم که این مورد خیلی مهمه )
چند نفر ادم زاپاس تا براتون معجون هم بزنن

طریقه ساخت:
اول باید زبون قورباغه رو درست و حسابی بپزیم بطوری که تو روغن جیلیز و ویلیز کنه. برای اینکه مطمئن بشین جیلیز و ویلیز کرده میتونین از دم گربه استفاده کنین ( بزنین به پهلوی ماهیتابه اگه دادش کرتون کرد مطمئن باشین که جیلیز و ویلیز میکنه ). بعد همونطور که گفتم باید شاخ بزتون هم رنده شده و به صورت پودر باشه. خون مگس ، شاخ بز و زبون قورباغه رو با هم طوری مخلوط میکنیم که بعد از 1 ساعت و 30 دقیقه تمام هم زدن در جهت عقربه های ساعت روی اجاقی که دماش 250 درجه فارنهایت باشه به طور کامل رنگش بصورت بنفش در بیاد. حالا باید آبی که از آفتابه مرلین بیرون اومده به همراه اون عرق ترشح شده از زیر بغل اون آدمی که دو سال حموم نرفته به همراه پشکل گوسپند ( قبل از مخلوط کردن با دسته هونگ اونقد بزنین که کاملا با سطح یکی بشه ) قاطی میکنیم و به مادمون اضافه میکنیم. یک ساعت تمام همش میزنیم در خلاف عقربه های جهت بعد برمیگردونیمش و 30 دقیقه در خلاف عقربه های ساعت هم میزنیم. 24 ساعت همینطوری ادامه میدیم ( در خلاف و در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم ) بعد ولش میکنیم. حالا یه کبریت ور میداریم و پر ققی رو اتیش میزنیم. به مح اینه ظاهر شد اونقد مزنیمش تا یه نفس درست و حسابی گریه کنه. بعد اشکاشو میندازیم تو معجونمون. حالا معجون ما کامل شده و آماده مصرفه فقط باید توجه داشت که هرچقدر ققی بیشتر گریه کنه ( هرچی محکمتر بزنیمش ) معجون ما باحالتر و بهتر از آب در میاد و در نتیجه مریض ما زودتر خوب میشه.

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1.معجونی پیشرفته بسازید و مواد اولیه،مورد استفاده،طرز ساخت آن را برای من بنویسید.(30)

رنگ :آبی روشن
نام جدید :اولین بار است که ساخته می شود
نام معجون:بیوتیگرbeutiger(مخفف دو کلمه ی beutiful وgirl
شکل معجون :مایع
مزه ی معجون :ترش
مواد مورد نیاز:
شیر گرگ 3 لیتر
عصاره ی گل نرگس 20 قطره
بال پروانه سفید 4 عدد
رز آبی(فقط گلبرگ)30 گلبرگ درشت
زهر زنبور 10 قطره
خون خفاش 50 قطره
گل نیلوفر (به صورت کامل) 2 عدد
ویژگی های معجون :این معجون باعث می شود فرد مورد نظر(کسی که معجون را می خورد) برای مدتی جذاب به نظر آید(مدت زمان این زیبایی در قسمت طرز تهیه ی معجون گفته می شود!)لازم به ذکر است که این معجون نوعی معجون عشق نیست!یعنی این معجون باعث نمی شود که دیگران عاشق فرد مورد نظر بشوند،فقط باعث می شود که فرد زیبا به نظر برسد!
طرز تهیه ی معجون : در ابتدا شیر گرگ را در دیگ ریخته و می گذارید بجوشد.به دلیل این که شیر جوشیده ی گرگ بوی نا مطبوعی دارد،می توانید یک قطره از عصاره ی گل نرگس را در دیگ بریزید!این کار باعث از بین رفتن بوی بد نمی شود ولی مقداری از نا مطبوعی آن می کاهد! پس از 5 دقیقه جوشیدن زهر زنبور را بریزید. در این هنگام اگر شما درست عمل کرده باشید و برای کاهش بو فقط از یک قطره عصاره ی گل نرگس استفاده کرده باشید ،باید بلافاصله معجونی به رنگ زرد تیره بدست آورده باشد.اگر احیانا معجون شما به رنگ کرمی روشن در آمد و بوی گوشت فاسد می داد به این معنی است که عصاره ی گل نرگس بیش از حد لزوم است! برای این که معجون به رنگ زرد تیره در آید،فقط کافیست چند قطره عصاره ی گل رز اضافه کنید(به محض این که معجون به رنگ مورد نظر در آمد ،دیگر عصاره نریزید) حال خون خفاش را اضافه کرده و 24 بار درخلاف جهت عقربه ی ساعت هم بزنید.توجه کنید که 24 تعداد ساعاتی است که این معجون تاثیرداردمی توانید برای کم یا زیاد کردن تاثیر معجون ، تعداد همزدن ها را زیاد یا کم کنید برای مثال برای این که معجون 42 ساعت تاثیر داشته باشد باید به جای 24 بار 42 بار در خلاف جهت عقربه ی ساعت هم بزنید!پس از این که معجون مورد نظر 3 دقیقه و 30ثانیه جوشید و به رنگ نارنجی تیره ای در آمد ،می توانید تمام گلبرگ های رز آبی را هم زمان در دیگ بریزید. باید بگویم در این مرحله اصلا لازم نیست معجون را هم بزنید،فقط صبر کنید تا معجون به رنگ بنفش روشن در آید و بوی خون فضا را پر کند!این بوی خون نشانه ی این است که خون خفاش با گلبرگ رز آبی تغیر شیمیایی داده و اصلا چیز نگران کننده ای نیست!پس از این که تغییر شیمیایی انجام شد صبر می کنید تا بو از بین برود.اینک گل نیلوفر را با چاقو کاملا تکه تکه کرده و تکه هارا باهم مخلوط کنید و در ظرفی بریزید که عصاره ی کل نر گس در آن قرار دارد و این دو را خوب هم یزنید تا عصاره ی گل نرگس خوب جذب تکه های گل نیلوفر شود و بعد در دیگ ریخته و 2 بار در جهت عقربه ی ساعت هم بزنید چند ثانیه صبر کنید و دوباره 2 بار در جهت عقربه ی ساعت هم بزنید.این کار را آنقدر انجام بدید که معجون به رنگ آبی تیره درآید،به محض اینکه این تغیر رنگ انجام شد،بال پروانه را به صورت کامل و سالم در دیگ انداخته و بگذارید در دیگ ذوب شود !اگر تا کنون معجون را درست تهیه کرده باشید،بال پروانه به سرعت به زیردیگ می رود و تنها نشانه ی این که بال ذوب شد اینست که معجون رگه رگه می شود و یک نواختی خود را از دست می دهد و به 2 رنگ آبی روشن و تیره تبدیل می شود. هم اکنون شما باید آنقدر معجون را در خلاف جهت عقربه ی ساعت هم بزنید که معجون به رنگ آبی روشن در آید!
معجون شما آماده است!
نکته:
*برای هر بار مصرف فقط کافیست که یک لیوان از معجون را بنوشید!
**الباقی این معجون را می توانید در خود دیگ نگه داری کنید!این معجون فاسد نمی شود!
***پروانه ی سفید را می توانید در هر باغچه ای پیدا کنید منتها این پروانه فقط بین ساعت 23 الی 23و 45 دقیقه از لانه ی خود بیرون می آید!
****خون خفاش را می توانید از هر عطاری پیدا کنید!
*****رز ابی در تمامی گلخانه ها پیدا می شود!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

کلاس خوبی بود !

معجونی پیشرفته بسازید و مواد اولیه،مورد استفاده،طرز ساخت آن را برای من بنویسید

نام معجون : کاریتانیموس

مواد اولیه :

خون اژدها
پر تاج ققنوس
برگ گل میبمبلوس میمبل تونیا
زهر افعی
عصاره مهر گیاه
آب

موارد استفاده :

این معجون اگر بر سر در خانه ای ریخته شوم ، آن محل را ازهر نوع گزند و آسیبی مصون میکند ، مثل آتش سوزی ، زلزله ، دزدی و ...

طرز ساخت :

ابتدا یک مثقال از عصاره مهره گیاه را از صافی توری رد کرده و مستقیما وارد خون اژدها کنید ، بعد باید برگ های خرد شده گل میمبلوس را در آن بریزید . بدون هم زدن آن را نیم ساعت رها کنید تا کمی خودش را بگیرد ؛ حالا باید 10 دقیقه خلاف جهت عقربه های ساعت آن را بر هم بزنید . دوباره مدت کوتاهی آن را رها کنید .
این بار زهر افعی را در ظرفی دیگر با پر ققنوس مخلوط کنید و تاجایی برهم بزنید که استخوان های نازک پر کاملا از هم باز شود .

به مدت یک شبانه روز این دو مخلوط را بیرون از یخچال و هر سرد کننده نگاه دارید ، روز بعد شما این دو را با آب مخلوط کنید و در هم بریزید .

این معجون باید در ظرفی در بسته و در محیط خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.
هنگام استفاغده کافیست تا کمی آز آن را بروی سقف خانه بریزید .

باتشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
*به نام کسی که عشق را آفرید*

جلسه سوم معجون سازی

دانش آموزان در جلوی درب کلاس معجون سازی ایستاده بودند.بر خلاف روزهای دیگر اینبار پرفسور مانچ در کلاس نبودند.پرفسور از پشت سر دانش آموزان نمایان شد.همه به سمت او برگشتند و به او سلام کردند و منتظر باز شدن در کلاس معجون سازی شدند.اما درب دخمه باز نشد.همه بار دیگر به سمت پرفسور نگاه کردند.پرفسور با لبخندی گفت:
_احتمالا همتون تعجب کردید نه؟
یکی از دانش آموزان با صدای بلندی از آخر صف گفت:
_درسته....چرا ما ا.....
پرفسور حرف او را قطع کرد و گفت:
_امروز ساخت معجون های پیشرفته رو می خوام بهتون یاد بدم و این امر با همکاری زیاد شما میسر میشه و در غیر این صورت هیچ گونه معجون پیشرفته ی رو نمی تونید بسازید.خوب حالا برید به سمت چپ دریاچه،همون جایی که صندلی ها گذاشته شدن.
همه به محوطه بیرونی هاگوارتز رفتند.نسیم ملایمی در حال وزیدن بود.هوا بسیار خنک بود و تمام دانش آموزان از این هوا لذت می بردند.همه به طرف دریاچه حرکت می کردند و از هوا لذت می بردند.پرفسور مانچ در پشت سر دانش آموزان حرکت می کرد.تمام دانش آموزن روی صندلی های نوئی که پرفسور در آنجا گذاشته بود نشستند.پرفسور بر روی یکی از صندلی ها که بالاتر از همه بود نشست و گفت:
_خوب،امروز می خواین طرز ساخت معجون پیشرفته رو یاد بگیرید.باید بتونید از طبیعت استفاده کنید.یعنی یکمی مختون رو به کار بندازید یکمی هم از استعداد و نبوغتون استفاده کنید.
همه دانش آموزان به پرفسور خیره شده بودند.پرفسور با صدای بلندی گفت:
_این همه معجون که الکی درست نشده باید بدونید مواد اولیه الان چقدر مهمن.شما باید خاصیت تک تک مواد رو بلد باشید وگرنه هیچ معجونی رو نمی تونید درست کنید.خوب از الان تا نیم ساعت دیگه وقت دارید که یک معجون را بسازید یادتون نره مواد رو دقیقا همون طوری که توی کتاب ذکر شده استفاده کنید.من از شما می خوام یک معجون پیشرفته برام درست کنید که لنگش نباشه.
یکی از دانش آموزان دستش را به نمایندگی از همه بلند کرد و گفت:
_پرفسور ما که مواد اولیه نداریم!
پرفسور باز هم لبخند ملایمی زد و با صدای بلندی که همه بتوانند آن را بشنوند گفت:
_من شما رو الکی نیاوردم توی هوای آزاد،مثلا توی این دریا پر از مار ماهیه که میشه از چشمش برای خنک کردن استفاده کرد.راستی هر کی تقلب کنه صفر میگیره ، پس من معجون تقلبی نبینم.یالا برید درست کنید.

جوما�

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
1.نام 10 ماده ی اولیه را بنویسید.

1- برگ انواع گیاهانی که در کوه رشد بیشتری دارند ( که در درس گیاهشناسی با آن ها آشنا میشیم! )

2- استخوان جانورانی که بدن آن ها پوشیده از مو است ( زیرا استخوان سالم تر می ماند! )

3- موی حیواناتی که در خشکی زندگی می کنند ( حیواناتی که در آب زندگی می کنند بیشتر مو ندارند ولی اگر دارند پروتئین های لازم رو ندارند چون با آب حل می شوند! )

4- بزاق دهان اژدها ( دارای انواع خاصیت ها است )

5- زهر عنکبوت سفید ( گرانبها و نایاب )

6- اسید موجود در نیش مورچه ( گرفتن آن خیلی سخت است ولی در صورت دسترسی می تواند گاهی اوقات انسانی را که در حال مرگ است نجات دهد! )

7- یال اسب تک شاخ ( این یال به دلیل وجود انواع پروتئین و ویتامین لازم برای بدن بیشتر در معجون ها استفاده می شود ولی چون گران قیمت است بیشتر اوقات از مصرف آن صرف نظر می شود! )

8- عصاره ی انواع مواد تولیدی در جنگل ( به دلیل هوای متنوع جنگل و وجود گیاهان مناسب در آن جا )

9- آب موجود در ریشه ی گیاهی به نام سانتیارو که در کوه ها بیشتر یافت می شود ( دارای خواصب از قبیل جلوگیری از ضعف، درمان سوختگی های سطحی و ... )

10- کود و یا خاک موجود در اطراف گیاهان کوهستان ( به دلیل غنی بودن مواد آن )

11- ( این را به خاطر تکراری بودن 5 می نویسم ) دیواره ی فندق که بسیار سخت است ( دارای خاصیت های قابل توجه ای است )

2.کدام پادزهر بر 80 در صد از زهر ها اثر دارد و چگونه تهیه می شود.

پادزهر مهره که البته در یعضی جاها به اشتباه به آن پادزهر بز می گیوند که در واقع علمی ترین ان پادزهر مهره ی بز می باشد و همان طور که از اسم علمیش پیدا است از بز گرفته می شود و معمولا برای زهر های کاری ( =بسیار قوی ) به کار می رود چون این پاد زهر بسیار قوی است و گرفتن ان از بدن بز هم کار بسیار سختی است!

3.زهر عنکبوت برای چه معجونی لارم است نام ببرید.

زهر عنکبوت در بیشتر معجون ها کاربرد دارد زیرا دارای خاصیت های بسیاری است و همین خاصیت ها و کمیابی آن باعث گران شدن آن شده و همان طور که می دانید از قسمت گلوی عنکبوت در هنگام مردن گرفته می شود!
اما در معجون هایی مثل : معجون راستی، معجون رشد کاذب، معجون رشد مو و ... کاربرد فراوانی دارد که به دلیل کم یابی این زهر، معجون های وابسته به اون نیز کم پیدا می شود!

ویرایش شده توسط مارکوس فلینت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۱ ۲۲:۲۰:۰۹
ویرایش شده توسط مارکوس فلینت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۱ ۲۲:۲۷:۰۸

عضو اتحاد اسلایترین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.