هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی مری باود
پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
باشه دوستان من همه حرفام رو پس میگیرم ...

دوست داشتم به چیزایی که منن وشتم توجه بشه و نه برداشتهای خود افراد ... هر کارم کردم به نتیجه نرسیدم !

دیگه پستی در این رابطه ارسال نمیشه ... شاید کلاً دیگه چیزی توضیح داده نشه

موفق باشید ... از همتون هم عذر خواهی میکنم !

مرسی ! مری!

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۷

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
سلام

من معمولا در بحث شرکت نمیکنم.نه بخاطر اینکه نمیتونم یا بحث کردن بلد نیستم،بلکه معمولا بحثها برای منافع شخصی هستن و بعضیا،برای گرفتن این منافع دست به هرکاری،حتی خراب کردن دیگران هم میزنن.از الان اینو بگم که با جملات بالا من هیچ گروهی رو بعنوان سوژه نشونه نگرفتم; هیچ گروه یا شخصی نام برده نشد،برای همین برداشتی از این حرف نمیشه کرد.

در این تاپیک،بحثا و پستهایی گفته و نوشته شد که هیچ ربطی به این تاپیک و انجمن تاپیک نداشته،بلکه حرفهایی زده شده که از نظر خیلیا،به عنوان توهین و زیر سوال بردن کارها و زحمتهاشون بحساب اومده.خیلیا زیادی تند میرن و با اینکار،سایرین رو مجبور به پست زدن و از هدف خارج کردن بحث(که در مورد وزارت هست) میکنن.من هم بخاطر تندروی و توهینی که به خودم و گروهم شده اینجا اومدم و متاسفانه،مجبورم به نتیجه رسیدن بحث اصلی رو فدای بحث فعلی بکنم.

یک چیزی که باید برای بعضیا روشن بشه،اهمیت خانه ریدل برای مرگخوارانه(بیشترشون).
خانه ریدل خونه ما مرگخورانه.من نوعی اگر بخوایم پست یا فعالیتی بکنیم،اولین جایی که میریم تا دنبال سوژه و تاپیک مناسب بگردیم خانه ریدله.این عمل یک چیزخیلی طبیعی هست.درست مثل این که شما اگر باید انتخاب میکردید تو کدوم کشور خدمت کنید،کشور خودتونو انتخاب میکردید.دلیل دوم،همون طور که قبلا اعلام شد، بودن سوژه های خوبه. سوژهایی که یک مرگخوار فکر میکنه خوبن و خب بطور آشکارا،سوژه ای که به شخصیت فرد بخوره.مثلا من هیچ نمیرم در تاپیکی که در مورد باربی و عروسک داستان نویسی میشه شرکت کنم.دلیلش هم اینه که من پسرم و زیاد از باربی و اینا سر در نمیارم.
پس چیزی که شما در مورد زندانی شدن مرگخواران در خانه ریدل گفتین دیدگاه اشتباهیست .امیدوارم دیگه از این اشتباهات تکرار نشه.

حالا میرسیم به فعالیت مرگخواران در کل سایت.بیاین از حقیقت دور نشیم.من نمیتونم براتون آماربیارم(میتونم بپرسم شاید یکی برام جور کرد)ولی این آشکارا روشنه که در منوی درختی یا بلاک "پاسخ های جدید در ایفای نقش"،در 70%از زمان پر شده از پستهای مرگخوارانه.شاید از این 70%،50% مربوط به فعالیت خانه ریدل باشه ولی پنجاه درصد دیگه مربوط به فعالیت خارج از خانه ریدل میشه.پس میشه نتیجه گرفت که فعالیت مرگخواران در مجموع!!خیلی زیاد میباشه.شما نمیتونید این فعالیت رو با دادن نظرات نادرست زیر سوال ببرید.چون فعالیت مرگخواران حتی اگر فرض!!بگیریم که کم باشه،از فعالیت محفل و اعضای محترمش بیشتره(محفل رو مثال زدم چون گروه سفیده و در کتاب مخالف مرگخوارانه).خواهش میکنم این رو یک بی احترامی در نظر نگیرید.باید حقیقت رو باور کرد.(منظور از فعالیت،فعالیت درست و با کیفیته که هممون میدونیم)

مرگخواران تا الان به عنوان یک گروه،از نظر ایفای نقشی از همه بهتر نقش بازی کردن.اینم باز یک حقیقته.من کاری ندارم که مونتی این جوری کرد یا آنی مونی اون طوری(این دو فقط مثال بودن.خیلی هم خوب ایفای نقش کردن)،گفتم بعنوان یک گروه.نشانه بارزش هم همین لرد خودمونه که تا الان همه گفتن خیلی سیاه و خوب ایفای نقش کرده.محفل هم نقشش رو خوب بازی کرده اما بهتر از مرگخواران نبوده. حتی خود محفلیها هم اینو چندین بار گفتن.

در آخر، باید بگم که اینایی که فعالیت مرگخوارا رو زیر سوال بردن، جز اطلاعات اشتباه چیز دیگه ای رو پخش نکردن.(هیچ اسمی برده نشده!)

این پست فقط برای روشن سازی بود.همین!

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب خوشحالم که چنین فردی رو توی ستادم میبینم ، چون در هر صورت موضوعات جال ستاد قطعاً شما رو بدین کار دعوت کردند ... همینطور که خودتون گفتید !

نقل قول:
ولی حالا دیگه احساس میکنم باید حرفامو بقیه هم بخونن.
.

و

نقل قول:
همینطور که میبینین تا حالا تو ستاد هیچ کاندیدایی پست نزدم.

بر طبق دو جمله بالا !
پس این نشون میده که شما طرفدار نماینده مرگخوارا و دیگر نماینده ها که نیستید هیچ ! و طرفدار من هستید که پای بدین ستاد گذاشتید !

اما آیا برداشت من درست بود ؟!!

خیر چون شما با کامل کردن جملتون منظور دیگه ای داشتید ...

اکنون شما رو دعوت میکنم پست رو با رویکردی که جمله‌ی کامل من نشون میده مطاعله بفرمایید و ببنید که من مرگخواران کتاب رو مثال زدم و نه مرگخواران فعلی سایت !

مشکلی بود بازم درخدمتم ...

ویرایش !
راستی یادم رفت بگم کل پست قبلیتون و فعالیتها و .. توسط پست آمار و پست قبلی من رد میشه تقریبا !

مرسی ! مری !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۴ ۱۶:۰۱:۵۶

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
حالا دیگه احساس میکنم باید حرفامو بقیه هم بخونن.شما میدونین که انتخابات وزارت برای من زیاد مهم نیست.چون همه کاندیداها به نظر من به اندازه کافی خوبن.حالا شاید یکی کمی بهتر از یکی دیگه باشه.همینطور که میبینین تا حالا تو ستاد هیچ کاندیدایی پست نزدم.ولی...
متاسفانه نمیتونم بهتون اجازه بدم که از مرگخوارا برای تبلیغات استفاده کنین.تا وقتی که اسم مرگخوارا تو پستاتون بیاد وظیفه خودم میدونم که جواب بدم.چون تازه واردایی هم هستن که ممکنه فعالیت مرگخوارا رو ندیده باشن و این پستای شما گروه مرگخوارا رو زیر سوال ببره.

نقل قول:
مرگخواران در زندانی به نام خانه ریدل حبس شدند

این نظر شماست و واقعا فکر نمیکنم بی طرفانه باشه.مرگخوارا جایی حبس نشدن.خانه ریدل انجمن مرگخواراس.مثل خونشونه.نمیدونم چرا درک این موضوع اینقدر سخته.علت اینکه مرگخوارا بیشتر پستاشونو تو خانه ریدل میزنن اینه که بهش علاقه دارن.کلا اعضایی که الان تو سایت فعالن بیشتر پستاشونو تو خانه ریدل میزنن.(حتی محفلی ها و از جمله خود شما).البته تا قبل از اینکه جلوشون گرفته بشه!برای اینکه همیشه سوژه های جدید داره.برای اینکه تاپیکاشو ول نکردیم به امان خدا...
مرگخوارا تو همه انجمنا پست میزنن.من ماموریتای تکی بهشون میدم.مثلا سه تا مرگخوارو میفرستم به سه انجمن مختلف.که فعالش کنن.شروع سوژه با ما بود و ادامه دادن و زنده نگه داشتنش با ناظر.من وظیفه خودم و گروهمو در همین حد میدونم.نمیدونم چرا اینا رو نمیبینین یا نمیخوایین ببینین.به نظر من اشکال از جای دیگس!
الان دیگه میشه گفت که هیچ انجمنی تا دو تا مرگخوار توش پست نزنن پست نمیخوره.واقعیتو که دیگه نمیشه انکار کرد.

الان تنها گروه فعال سایت مرگخوارا هستن ومرگخوارا تو انجمن خودشون فعالیت میکنن.این تنها دلیلی فعال بودن خانه ریدله.همین.ربطی هم به سیاه و سفید بودن سوژه ها نداره.

گفته های شما در حالتی درست بود که همه سایت فعال بود و فقط مرگخوارا تو انجمن خودشون فعالیت میکردن و از خانه ریدل بیرون نمیومدن.اون موقع میشد دربارش بحث کردن که چرا مرگخوارا قاطی بقیه نمیشن.درحالیکه اینطور نیست.الان هر جای سایت که فعال میشه حتما یه مرگخوار توش دست داره.

همونطور که قبلا هم گفتم هشتاد درصد فعالیت مرگخوارا تو خانه ریدله و بقیش مربوط به قسمتهای دیگه سایت.فعالیت خود منم همینطوره.به نظر من همین حالت درسته و باید ادامه پیدا کنه.

شما دارین سعی میکنین مرگخوارا رو یه گروه بیچاره نشون بدین که تو خانه ریدل زندانی شدن و منتظرن یه نفر بیاد نجاتشون بده.
همونطور که به خودتونم گفتم من برای اون انجمن زحمت کشیدم.روزی ده تا سوژه دادم(که نه همشون سیاه بودن و نه بین خودمون میچرخیدن).خلاصه گذاشتم(که قبل از من کسی این کارو نمیکرد.)تاپیکای خاک خورده رو زنده کردم.
حالا شما اومدین اسم این انجمنو گذاشتین زندان مرگخوارا که باید با تعامل از اونجا بیرون آورده بشن؟

الان مطمئنا میگین که شما منظور منو اشتباه برداشت کردین و از این همه حرف چرا به همون یه جمله گیر دادین.چون فقط اون یه جمله به من و انجمنم و گروهم مربوط بود و وظیفه من بود که توضیح بدم.خیلی سعی کردم که ستادتون تبدیل به جایی برای جنگ سیاه و سفید نشه ولی میبینم که بحث درباره مرگخوارا و انجمنشون تموم نمیشه.

جمع کردن طرفدار به هر قیمتی؟

واقعا متاسفم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۴ ۱۴:۰۷:۰۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۴ ۱۸:۵۷:۴۲

پیام زده شده در: ۹:۱۱ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب فکر میکنم تا اینجای کار چیزهای جالبی رو از سایت یکجا دیدیم ! و ادامه بحثهای نکات وزارت

در پست قبلی خودم در رابطه با برنامه های خودم چهار کلمه رو مطرح کردم که فکر میکنم دوستان باید یادشون باشه ! از این چهار کلمه من سه کلمه رو بکار بردم و امروز میخوام کلمه چهارم رو مورد استفاده قرار بدم !

همونطور که گفته شد ، ایده های قدیمی زیادی وجودداره که بی سر و سامان باقی مونده و احتیاج به جمع آوری داره و یک ایده جدید و یک تفکر جدید مضاف بر ایده های قبلی میتونه کار رو بیش از پیش زیباتر کنه ، کاری که ما به عنوان آزمایش در تاپیک معجون راستی انجام دادیم و نتیجه هم گرفتیم !

برای صحبت در مورد آخر بهتره یک بار دیگه به نتایج آماری که نوشته شده سر بزنیم !
نقل قول:
1. مرگخوارا همونطور که خودشون میگفتند خوب پست ارسال کردند اما من نمیبینم سایت در تسخیر مرگخواران بوده باشه ! باید توجه داشت که محفلیون در دورانی بودند که یک رییس عوض کردند و یک جنگ و دعوای حسابی درون خود داشتند اما اکنون فقط میبینید که نزدیک 50 پست کمتر از مرگخوارانی که رییس فعالی چون دوست عزیزمون ولدومورت رو ارسال کردند !
2. همینطور که میبینید من وزارتی که دوستان عزیزی آن رو نقض میکردند در دوران بحران خودش دومین انجمن پرطرفدار سایت میبینم ، شاید ذهنیت دوستان مشکل دار بوده یا هست !
3. اما همینطور که میبینید وزارت یکی از قطبهای سایت بوده و شاید با کمی تلاش حتی از بهترین های سایت بشه ، پس برای چی فکر میکنین وزارت قطب نیست ؟ در صورتی که حتی از محفل هم بیتر طرفدار داشته !
4. چرا باید انجمنی با سوژه های عالی که در کتاب و هر قسمت بهترین سوژه ها رو نصیب رولینگ میکرد ، اینطوری بی طرفدار باقی بمونه ؟ در حالی که انجمن جدیدی هست و خیلی جای کار داره ... بله منظورم آزکابانه ! 5. همینطور که میبینید بر حسب نسبتی که وجود داره مرگخواران کمترین پستهای خود رو در وزارتخونه ارسال کردند ، این یعنی به نوعی با وزارت قهر بودند ... اما چطور میشه مرگخواران رو با وزارت آشتی داد ؟
6. افراد عادی که جزو هیچ گروهی نبودند ، البته گروههای فرعی رو در نظر نگرفتیم کمتر از یک دهم کل پستها رو ارسال کردند ... یعنی تنها سوژه ما برای سیاه و سفید باید باشه ؟ 7. اما کاری کردیم که مرگخواران در زندانی به نام خانه ریدل حبس شدند ... فقط آنجا پست میزنن ... چطور میشه با تعامل آنها رو از آنجا بیرون آورد ؟ یا برعکس محفلیها کمترین پستهای خودشون رو توی خانه ریدل زدند ، یعنی سوژه های وارد شده در خانه ریدل فقط برای مرگخواران زیبا بوده ؟ سیاه کردن سوژه ها طرفدار نداشته ؟ یا مشکل از افرادی است که دم از سوژه میزنن اما نمیتونن طرفدارای روبه سوی خودشون جذب کنن !

خب من کلماتی رو که مورد توجه ام بود و امیدوارم بقیه هم دقت کرده باشند بیرون میکشم ! و یک جمله میسازم !

مرگخواران کمترین پستهای خود رو در وزارتخونه ارسال کردند ، اما همینطور که میبینید وزارت یکی از قطبهای سایت بوده ، و به جای آن مرگخواران در زندانی به نام خانه ریدل حبس شدند ، چطور میشه با تعامل آنها رو از آنجا بیرون آورد ؟ !

خب این قسمت اول حرفهای من بود ، که فکر مینم دوستان همینطور برداشت کرده باشند ... اما مرگخواران چرا از خانه ریدل بیرون نمیان و یا کمتر بیرون میان ؟ اینم دلیل داره ، چون مرگخوارن ! نباید در ملا عام هر طور که دوست دارند ظاهر بشوند ، پس بیرون نیامدن آنها دلیلی داره که کمی به ضرر سایته ، چون من حس میکنم سوژه های آنها در بین خودشون میچرخه ! بریم سراغ قسمت دوم !

نمیبینم سایت در تسخیر مرگخواران بوده باشه ! ، چون به جاهای دیگه سر نمیزنن ! و اینکه دیگران کمتر به ریدل سر میزنن، سیاه کردن سوژه ها طرفدار نداشته ؟ یاشایدم هم سفید کردن آنها ؟ اما یعنی تنها سوژه ما برای سیاه و سفید باید باشه ؟

فکر میکنین این دو گروه فقط عضو سایت هستند ؟ افرادی که در لیست آماری ما کمترین پستها رو ارسال کرده بودند ، رو فکر نمیکنین باید به زدن پست وادار کنیم ؟!

خب من قسمت دوم حرفای خودم رو میزارم برای بعد و فعلاًبه قسمت اول میپردازم !

همونطور که گفتم مرگخواران از ترس دیگر جامعه در زندانی به نام ریدل خودشون رو حبس کردند اما اینجا یک انجمن داریم که یعنی باید اینطوری بی طرفدار باقی بمونه ؟ در حالی که انجمن جدیدی هست و خیلی جای کار داره ... بله منظورم آزکابانه !

چطوره مرگخوارا رو از آنجا بیرون بیاریم و به جایی به نام ازکابان بفرستیم ؟ یا مثلا مرگخواران با ترفندهای جالب برای عضوی محفلی مدرک و اسنادی درست کنند که یک محفلی به درون زندان مخوف فرستاده بشه ؟ و حتی شاید یک فرد عای که اسرار زیادی میدونه و ما باید ازش استفاده کنیم ! کسی مثل پروفسور کوییرل و یا راجر دیویس؟! و یا حتی عله :دی

اینجاست که میرم سراغ کلمه آخر و مفهوم کلمه رده بندی ، کاری که ما با مرگخواران انجام دادیم و کمی نتیجه داد ...

من سه گزینه رو اینجا میگم و بقیه صحبتهای خودم رو برای پست بعدی میزارم !

1. برای مرگخوارانی که از خانه ریدل بیرون می آیند و در سطح جامعه حرکت می کنند یک درجه پنهان بودن تعریف میکنیم !
2. برای افرادی که باید در زندان بمانند و یا بر اثر مسائلی و یا جنگی به سرنوشت جنگ دچار می شوند ، آزکابان رو آماده میکنیم ...
3. و برای جنگهای مختلف و توطئه ها و دوستی ها و حتی عضویتها یک رده بندی در نظر میگیریم !

موفق و موید تا پست بعدی !

معجون راستی ... رده بندی خیر یا شر ؟! ...

مرسی ! مری !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۴ ۹:۱۳:۲۱

پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بلیز زابینی !

بازم مثل همیشه مغلطه !
نقل قول:
چون انجمن های دیگه به درستی اداره نمیشه و بعضا نویسندگان ضعیف بر این انجمن ها نظارت دارند

ناظرینی که من میبینم به گفته‌ی بسیاری از اعضای سایت بهترنها هستند ...
آنیتا دامبلدور ، جیمز سیرویس و ...

در ضمن فکر مینم شما دوست داری کل سایت به شیوه خودت اداره بشه ... چیزی که در روابط مرگخواران هم میبینیم !

اما من هیمن جا اعلام میکنم نباید دنبال اداره کردن سایت توسط خودمون باشیم بلکه ما سایت رو با دیگران اداره میکنیم !

نقل قول:
همچنین لازم به توضیح نیست که طی جریانات تابستون قرار بر این شد که روابط مرگخواران و محفلی ها با هم قطع بشه و ماموریت مشترکی رو نداشته باشند.

من که چنین چیزی یادم نمیاد .. لطفاً فقط با سند و مدرک حرف بزنید ...
نقل قول:
این که در بقیه نقاط سایت چه اتفاقی رخ میده نه برای مرگخواران مهمه نه بهشون ارتباطی داره

پس لطف کنید در برنامه های کل سایت پای مرگخوارا رو وسط نکشید !

نقل قول:
وگرنه شما برید جای تابستون .. آمار سال قبل رو بگیرید .. دو سال قبل رو بگیرید .. سه سال قبل رو بگیرید ..

خوشحال میشم چنین چیزی رو از شما ببینم ، ان وقت نمیگم اینایی که میگی همه اش حرفه !

نقل قول:
در بند سیزدهم قوانین اومده که وزیر تنها قرار است ناظر وزارت باشد و این به این معنی هست که نقد رفتار مرگخواران و انتقاد از مرگخواران و برنامه ریزی برای آینده مرگخواران و رسیدگی به شکایات تابستون و مسائل این چنینی نه ربطی به وزیر آینده دارد و نه ربطی به برنامه ها و ستاد هاشون دارد و کلا این مسائل از حیطه اختیارات وزیر خارج هست.

پس ایده ای که میگفتید سایت رو متحول میکنه منظورتون متحول کردن یک انجمن اونم وزارت بود ؟ ...

خوشحال میشم دیگه پاسخ به دیگران رو در ستاد من ارسال نکنید !

آلبوس دامبلدور !

آلبوس عزیز سعی کن پاسخهای دو جانبه رو ارسال نکنی ، اینجا میخوایم به نتیجه ای برسیم برای فعالیت بهتر و نه مثل گروهی برای دعوا و درگیری و بهتر نشان دادن خودمون ! متشکر !

اینکار هم من و دوستانم برای منفجر کردن سایت ارائه نکردیم ، بلکه برای ارائه راهکار بهتر شدن پستها اینکاررو کردیم !

بارتی کراوچ !

نقل قول:
در طی 4 سال وزارت با سوژه های سفید سر کرده و حالا سایت و وزارت سوژه هاش تموم شده ... به نظرت نمی شه سیاهی رو وارد وزارت کرد و 4 سال باهاش سر کرد ؟

نه افراط و نه تفریط !

نقل قول:
همونطور که خیلی ها گفتن الان سایت سوژه نداره ، یا حداقل سوژه ی خوب نداره . این سیاه شدن وزارت . نه به ضرر محفلیاس ، نه به نفع مرگخوارا . فقط سوژه اس . همونطور که اینهمه مدت وزارت سفید بوده و اکثرا با مرگخوارا مبارزه کرده ، آیا مرگخوارا با این روند مخالفت کردن ؟ نکردن . ولی حالا بعد از چند وقت دارن می گن که بیاین رویه رو برای سوژه سازی بهتر تغییر بدیم تا سایت سر پا بمونه ! بد می گم ؟

فکر نمیکنی راجع به اهداف یک کاندیدای دیگه پرسیدی؟

نقل قول:
این صحبت ها هیچی ... من یه سؤال اساسی برام پیش اومده . اینکه تو چجوری این آمار رو بدست آوردی ؟ نشستی همه ی پستا رو یکی یکی شمردی ؟

یه وسال داری از رابط داخلی سازمان اسرار بیرون میکشی ... فقط میتونم بگم من و دوستانم !

و اما ققنوس که اگر او نبود محفل معنی نداشت !

خوش اومدی !
هدف اول این بود که مشروط نشیا ..اینو به خاطر بسپار

اما من مدرکم رو از اکس پارتی علی آباد کتوله گرفتم که بچه 300ام لرد سیاه از همسر 400 امش آنجا درس میخونه

آدرس دقیقتر بدم ؟ میری جلو دست چپ

---------------------------------------
در پست بعدی اما نتایج آمار رو از نظر خودم بیان میکنم !

مرسی ! مری !

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
... در مورد میزان سلطه مرگخواران در رول اون چیزی که شما ازش فاکتور گرفتید مدیریت و برنامه ریزی دقیق و انجام حرکات هماهنگه که سرانجام باعث تاثیر پذیری رول میشه ... کاری که مرگخواران در تابستون به خوبی از پسش برومدند و به همین علت ما میگیم رول رو در تابستون مرگخوارا اداره میکردن در صورتی که بقیه به صورت پراکنده و نامنظم فعالیت میکردن... هیچ وقت یک مدیر خوب اونی نیست که بره همه جا بیل بزنه ... بلکه مدیر خوب اونیه که بتونه اطرافیانشو اداره کنه! حداقل برداشت من که اینجوریه.

مام هیچ وقت نگفتیم وظیفه مرگخوارا فعال کردن کل ایفای نقشه. اگر از کسیم چنین حرفی رو شنیدید برید به خودش بگید چرا گفتید ... چون عقاید و نظرات دیگران ربطی به من نداره. ما فقط یک گروهیم که نقش خودمونو به عنوان مرگخوارا ایفا میکنیم و در حد توانایی خودمون محدوده های تحت اختیارمونو فعال نگه میداریم. صد البته اگر گروه های دیگم به نقششون به خوبی واقف نباشن و فعالیت درست حسابی ای نکنن تحت الشعاع فعالیت های ما قرار میگیرن.

مرگخوارانم عبارت از گروهی هست که وظیفه داره در درجه اول به ماموریت هایی که لرد تعیین میکنه بره و در درجه دوم تاپیک های وابسته به انجمن سیاه هان رو به عنوان یک مرگخوار همیشه فعال نگه داره و مرگخوارا هم وظایف خودشونو به درستی انجام میدن و اگر احیانا خارج از این موضوع ها سوالاتی از مرگخواران شه بی اطلاعی خود فرد رو از اهداف این گروه نشون میده.

ضمن اینکه من با اینکه چندبارم پستهای نارسیسا رو خوندم توهینی از نارسیسا به شما و محفلتون ندیدم ... فکر میکنم در این مورد شما هم کمی کاسه داغ تر از آش شدید.
اون قسمتم اشتباه نوشتم ... منظورم 60 پست بود*****

پیام زده شده در: ۱۷:۵۱ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ببین مری جان ... الان حدود 4 ساله که انتخابات وزارت سحر و جادو انجام می شه و هر دوره یه نفری وزیر می شه . اکثر سوژه های وزارت تو این 4 سال این بوده که وزارت یه گرایشی نسبت به سفیدی داشته یا حداقل به سیاهی گرایشی نداشته .
پس ببین ، در طی 4 سال وزارت با سوژه های سفید سر کرده و حالا سایت و وزارت سوژه هاش تموم شده ... به نظرت نمی شه سیاهی رو وارد وزارت کرد و 4 سال باهاش سر کرد ؟

همونطور که خیلی ها گفتن الان سایت سوژه نداره ، یا حداقل سوژه ی خوب نداره . این سیاه شدن وزارت . نه به ضرر محفلیاس ، نه به نفع مرگخوارا . فقط سوژه اس . همونطور که اینهمه مدت وزارت سفید بوده و اکثرا با مرگخوارا مبارزه کرده ، آیا مرگخوارا با این روند مخالفت کردن ؟ نکردن . ولی حالا بعد از چند وقت دارن می گن که بیاین رویه رو برای سوژه سازی بهتر تغییر بدیم تا سایت سر پا بمونه !

بد می گم ؟

این صحبت ها هیچی ... من یه سؤال اساسی برام پیش اومده . اینکه تو چجوری این آمار رو بدست آوردی ؟ نشستی همه ی پستا رو یکی یکی شمردی ؟

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
اهم اهم
به نام خدواند پاک جادوگران اهورا حذبا
از انجا که نام پیامبر باستانی جادوگران همانگونه که در بالا مشاهده می کنید حذبا بوده
و اصلا معنی حذب با حزب فرق دار می باشد
خواهشا با دین افراد شوخی نکنید
این توهین مستقیم به قشر دیندار و همیشه در صحنه ی حذب است (کدوم صحنه؟!!)
من بارها اعلام کردم که هرکه حذب را حزب بخواند عقوبت اهورا در انتظار اوست و هرکه این عمل وقیح و غیر انسانی را مرتکب شود مورد تجاوز پست های شیرموزی مقلدان اهورا قرار می گیرد و به اشد مجازات می رسد
در هر صورت شما به عنوان کاندید نهایی حذب حمایت می شوید...
در ضمن یک سوال مدرک شما از آکسفورد شیراز است یا کهکیلویه و بویر احمد؟!
خیلی مهم است این قضیه که مدرک تحصیلی شما از کجا و کدوم آکسفورد می باشد!!

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از آرامگاه سپید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 131
آفلاین
چه جالب!
نقل قول:
همچنین در هر مقطعی پست زدن نیازمند داشتن توانایی لازم میباشد و در این مورد تعداد کسانی که میتونند در خانه ریدل مثل بقیه پست بزنند به نسبت کمتر از سایر انجمن ها هست. چون اصولا همیشه کیفیت هر تاپیک مخاطب های خاص خودشو در اون رده میطلبه.

بسیار خب شما دارید غیر مستقیم میگید تاپیک های خانه ریدل جملگی تاپیک هایی بسیار رده بالا هستند و هرکسی نمی تواند در آنجا پستی ارسال کند!
شما با سردسته ی کور ها که صحبت نمی کنین بلکه خودتون میدونین که حرف بی ربطی بود ما حداقل پنج - شش نویسنده بسیار عالی نویس و فعال در سایت داریم ولی آیا شده شما تازگی ها یک پست از تد ریموس لوپین در خانه ریدل ببینید؟ از جیمز چطور ؟ از اینیگو چطور؟
پس نتیجه گیری شما از این حرف این بوده : مرگ خوارا فقط میتونن در تاپیک هاشون پست بزنن چون در این تاپیک ها ، سطح پست ها باید خیلی خیلی بالا باشد!

نقل قول:
همچنین لازم به توضیح نیست که طی جریانات تابستون قرار بر این شد که روابط مرگخواران و محفلی ها با هم قطع بشه و ماموریت مشترکی رو نداشته باشند. بنابراین بعید نیست که خیلی از محفلی هام بخاطر همین موضوع میل نداشته باشند در خانه ریدل فعالیت کنند چون عملا ما رابطه ای با محفلی ها نداریم.

از اول مهر تا به اینور محفل و مرگ خوار یک ماموریت هماهنگ داشتن که اگر اسمش اشتراکی نباشه ولی با هماهنگی هم و در یک تاپیک انجام شد.
محفل مشکلی با مرگ خوار ها نداره و من منظور تام رو از جریانات تابستون میدونم! تعویض کامل سران محفل فکر می کنم کدورت محفل و مرگ خوارا رو باید از بین برده باشه در هر صورت من مطئنم پست نزدن محفلی ها در خانه ریدل دلیلش کدورت با مرگ خواران نیست!

نقل قول:
به طور کلی مرگخواران از وضعیت فعلی و نحوه فعالیتشون در خانه ریدل کاملا راضی هستند و به نوبه خودشون انجمنی که بهش تعلق دارند رو فعال میکنند و طبق قوانین بین ما مرگخواران، هر مرگخواری به نوبه خودش خانه ریدلو فعال میکنه. این که در بقیه نقاط سایت چه اتفاقی رخ میده نه برای مرگخواران مهمه نه بهشون ارتباطی داره چون گروه مرگخواران گروهی از زیر مجموعه اعضای ایفای نقشه و به نوبه خودش رول رو فعال میکنه و هیچ لزومی نداره که کمکاری بقیه رو هم جبران کنه ...

شما که مدام مری رو بابت تغییر صحبت هاش تحقیر میکردید و میگفتید صحبت هاش یکی نیست میخواستم بدونم کسی که مدعی "چرخوندن رول و ایفای نقش" هست نباید تو اکثر انجمن ها فعالیت خوبی داشته باشه؟ این ادعای شما مرگ خواران با چرخوندن ایفای نقش در تضاد صد و هشتاد درجه ای هست.
شما خانه ریدل رو به بهترین نحو فعال کردین این درست ولی نباید با کفایت کردن به خانه ریدل خودتون رو قطب اصلی سایت و فعال کننده اصلی سایت بدونین!

نقل قول:
شما به یک مرگخوار به عنوان یک عضو عادی میتونید بگید که چرا فقط در خانه ریدل فعالیت میکنید اما این شخص رو به عنوان یک مرگخوار نمیتونید مخاطب قرار بدید و چنین سوالی رو ازش بپرسید

شما خودتونین که دارین میگین وظیفه مرگ خوار ها فعال کردن کل ایفای نقشه!

نقل قول:
شما هنوز تعریف مشخصی برای گروه مرگخواران ندارید و هدف گروه مرگخواران برای شخص شما ناشناخته و یا تعریف نشده هست و یا به هر جهت ازش بی اطلاع هستید.

امکانش هست مرگ خواران رو تعفریف کنید؟

نقل قول:
با وجود توضیحاتی که در بالا دادم میبینید که بازم بیش از شصت محفلی در خانه ریدل پست زدن

وات؟ ایم گویینگ بای باس! فکر نمی کنم محفلیون کل تاریخ رو کلاً باهم جمع کنید به 60 نفر برسن! منظور 60 عدد هست که حداقل 10 تاش رو من زدم!

نقل قول:
ضمنا دامبل جان ... این که محفلی ها تو تابستون چقدر تو سر و کله هم زدن و چندتا دامبل عوض کردن و چرا نتونستن فعالیت کنن و اینکه آسپ پسر خاله شما هست یا نیست و اینکه چقدر جلوی مرگخواران کم آوردید یا نیاوردید ؛ نه به ما ربط داره، نه برامون مهمه نه ، اهمیت داره و نه میتونیم براتون کاری بکنیم. اینجام ستاد انتخاباتی وزارته و به جای محکوم کردن اینو اون برید مشکلاتتونو توی انجمن خصوصی خودتون حل کنید.

درسته اینجا ستاد انتخاباتیه ولی آیا جای توهین کردن به محفل توسط نارسیسا مالفوی جاش اینجاست ؟ آیا تحقیر خود کاندید هم جاش اینجاست؟

و حرف یکی مونده به آخر :
با تشکر دوباره از مری باود.

حرف آخر :
متاسفانه سوالات کلیدی پاسخ داده نشد.

-------------------------------------------------------------

پ.ن : مری یادم رفته بود چند سوالی رو ازت بپرسم :
1. با شهردار انتخاب کردن لندن موافقی؟
2. بعد از وزیر شدنت ، حقوق ساحره هارو تا چه اندازه به جلو میبری؟ دیعه رو هم دوبرابر میکنی؟ :دی
3. بعد از وزیر شدن باز هم از این آمار ها میدی؟

با احترام بسیار بسیار فراوان!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۱۳ ۱۷:۰۹:۱۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.