هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

نوزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو

فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی کاندیداهای نوزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو از 30 اردیبهشت آغار شده و تا پایان روز 3 خرداد ادامه می‌یابد.

قوانین تبلیغات تابلوی اعلانات

ستادهای انتخاباتی

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا تصویر روی جلد کتاب ششم ( نسخه آمریکایی) قدح اندیشه است؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین

1- گوبا من با مشکل شدید IQ مواجه هستم!! عزیز دل برادر! ایلیدان جان! به فرض هم که اون تصویر پایین مربوط به زمان گدشته باشه، من باز هم نظر شما رو مبنی بر جیمز بودن اون پسر رد می‌کنم. توی این عکسی که دادی (دو نفر)، بین هری و کدوم یکی از این دوتا شباهت وجود داره؟ لطفاً کاملاً واضح بگو، چون همون‌طور که گفتم، من با مشکل فقدان شدید IQ مواجه هستم.
2- اگه شما می‌گی اون سمت راستیه پسره، حتی با توجه به موهای بلندی که من به وضوح بر روی سرش می‌بینم، من دیگه هیچ حرفی برای گفتن نخواهم داشت!! البته اگه اون عکس‌هایی رو که گفتم (به نقل از باک بیک) دیدی و بعد نظرت رو گفتی! چون من می‌گم دختره ولی شما می‌گید پسره!! خوب من چی بگم؟! بازم می‌گم اون عکس‌ها رو بدقت ببین. هری و رون توی اون عکس‌ها، شباهت بسیار زیادی با این دو فرد موجود در عکس دارن.
3- دلایل من برای رون و هرماینی بودن اون دوتا، فقط مرگ جیمز و لی‌لی نبودن. به پست‌های قبلیم مراجعه کن!
4- اگه می‌گید اونا لی‌لی و جیمز هستن که از توی قدح دراومدن، چه لزومی داره که به قول خودت این‌قدر کوچیک باشن و این‌قدر هم از قدح فاصله داشته باشن؟!
5- من هنوزم قضیه‌ی خاله‌ریزه رو نفهمیدم. چه اشکالی می‌تونه وجود داشته باشه که تصویرگر دو بخش مجزا از یک تصویر رو با اندازه‌های مختلف بکشه؟! شما اول ثابت کن که بالا و پایین عکس به هم مربوطن، بعدش بیا بگو که با خاله‌ریزه نسبت دارن!!
6- رعایت ادب در پست‌ها، از اصول اولیه شرکت در یه انجمنه؛ خواهش می‌کنم کمی بیشتر رعایت کنید ! با کمی ملایمت بیشتر هم می‌شه منظور رو به طرف مقابلت فهموند (البته اگه روش درستش رو بدونی!)
7- لطفاً هر جایی رو درست متوجه نشدم، به حساب IQ بودنم بذار و بیشتر توضیح بده.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
گويا در اين سايت همه با مشكل IQ شديد مواجه شدن! بابا حرف اين ايليدان ما كاملا واضحه...
حرف ايشون اينه كه اين طراح گرامي زمان گذشته رو به الآن ربط داده... يعني چي؟ يعني اينكه اون بالا دامبل و هري مربوط به زمان حال مي باشن...
قدح مربوط به چه زماني ميشه؟ مربوط به خاطرات و افكار گذشته...
اون تصوير پايين هم مربوط به چه زماني است؟ گذشته...
و در اصلي قدح رابط بين دو زمان حال و گذشته است در تصوير...

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۵۶ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
هوم یه کم بیشتر فشار بیار یه چیزی شاید در بیاد من اون عکس ها رو دیدم ،مو قرمز رو هری یا جیمز ندوستم گفتم با دقت بخونی و یه کم هم گفتم فشار بیار یا به صفحه قبل نگاه کن گفتی دلیل نداره اون ها چیمز لیلی باشن چون مردن پس رون هرماینی هستند وسمت راست هم معلوم نیست کیه من هم گفتم اگه این عکس به نظرت واقعیه و برای زمان حاله؟ پس چرا انقدر کویچکن با خاله ریزه نسبت دارن ؟ واقعا یعنی به نظر تو اون دختره؟ موهاش بلنده؟ چشم هات درست می بینه؟دکتر خب سراغ دارم ها من دو تا عکس رو گذاشتم بغل هم که یه کم راحت تر ببینی رنگ موها ی هری و این یاروهه یکیه افتاد
فکر کنم با زبون برقی حرف بزنم راحت تر متوجه میشید؟

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کاراگاه ققنوس !! من کی گفتم که اون ظرف قدح اندیشه نیست؟ اصلاً واضحه که خود قدح اندیشه‌س. چون با کلیه‌ی خصوصیات یک قدح اندیشه جور در میاد، مثلاً اینکه دورش یه سری علائم عجیب و غریب نوشته شده، ... . من اصلاً نمی‌دونم شما چطور چنین نتیجه‌ای گرفتید!! آخه اینکه رون و هرماینی اون پایین وایسادن، دلیل می‌شه که اون قدح اندیشه نباشه؟!! من که ارتباطی نمی‌بینم! متأسفم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ یکشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ایلیدان‌جان... من اصلاً متوجه منظور شما از کوچکی سه نفر پایین نمی‌شم! منظورت چیه؟!! یعنی شما بالا و پایین عکس رو یه‌تکه و پیوسته و مربوط به هم تصور کردی؟!!! بابا بالا و پایین عکس یکی نیستن. ربطی به هم ندارن. نه هری و دامبلدور بزرگ شده‌ن و نه این پایینیا کوچیک!!! اگه این‌طوری بود، پس پای هری و دامبلدور خورده شده؟!
اما با این که می‌گی اون پسر پایینی جیمزه (دِ آخه من رو کجای اون عکس دیدی؟! )، من کاملاً مخالفم:
1- موهای اون پسر کاملاً مرتبه. اصلاً آشفتگی درش دیده نمی‌شه.
2- رنگ موهای اون پسر قرمزه!! من اصلاً نمی‌دونم شما چطوری اونو مشکی پرکلاغی دیدی!!!!
اما دلایلم دال بر این که اون پسر و دختر رون و هرماینی هستن (چون شما نمی‌ری پست‌های قبلی رو بخونی، منم مجبورم دوباره این دلایل رو بگم )
1- رنگ موهای اون پسر قرمز و موهای دختر قهوه‌ایه.
2- موهای اون دختر کمی وزوزی به نظر می‌ره.
3- این عکس و این عکس رو حتماً ببین.
امیدوارم حتماً آبرفورث یه دستی به اون پستت بکشه وگرنه به این شیوه، من واقعاً به مغزم فشار آوردم تا تونستم بفهمم چی می‌گی!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
یه جور منظورم اثبات بود که حرفشون اشتباهه اون ها میگن این عکس برای حاله من میگم پس چرا انقدر کوچیک شدن و میگن لیلی و... مردن پس دلیلی نداره اونجا باشن به صورت زنده منظورم اینه که اون ها افکار نقاش بودن که به گذشته بر می گرده دیگه واضح تر از این نمی تونم بگم مملی بیاد ویرایش کنه قابل فهم شه

پیام زده شده در: ۵:۵۱ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
ايليدان نظرت هوشمندانه است! چون قدح انديشه است پس به گذشته ها ارتباط داره و در نتيجه جيمز و ليلي ان... خيلي جالبه! ولي من متوجه اون قسمتي كه گفتي پس رون و ... چقدر كوچك شدن نميشم... اگر منظورت كوچكي اون ها نسبت به تصويره كه هيچ شكالي در اون وجود نداره ولي اگه منظور ديگه اي داري من متوجه نميشم... (ميگم تنهايي فكر كردي يا كسي هم بهت كمك كرد؟)

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
والا من دو جور دیدم نوع اول
هری بدن سازی رفته و یه پشت بازو گرفته توپ! یه ابروش هم رفته بالا... چشمش هم چپه
دامبل دچار سو تغذیه شده و لپش رفته تو! ریشش آتیش گرفته و دستش هم یه شیلنگه
نوع دوم
هری و دامبل مهربان دارن یه دیگ آش رو که ازش نور سبز می زنه نگا می کنن! حالا کدومش مد نظر شوماست؟

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم جیمز همه می دونن پنج نفر تو عکس هستند سه نفر پایین مورد بحثه من از حالت مو ها (رنگ مو شلختگی مو کوتاهی مو و...) دماغ لب میگم این شبیه هریه و تو کتاب اومده که جیمز هری یه شکلن و وقتی هری عینک نداشته باشه میشه جیمز ! برای همین میگم جیمزه این طرف لیلی پس نیازی نمی بینم پست های قبلی رو ببینم و پیشنهادم اینه که شما با دقت بیشتری بخونید ! این که شما می بنید قدح اندیشه است یعنی خاطرات گذشته
-----------
حالا حرف شما که میگید مرده تو عکس نیست پس رون و.. چه قدر کوچیک شدن با خاله ریزه نسبت داشتن؟

پیام زده شده در: ۰:۲۵ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
!!
والله من توی این تصویر پنج نفر آدم می‌بینم:
1- هری پاتر در بالای تصویر
2- آلبوس دامبلدور در بالای تصویر کنار هری
3- رونالد ویزلی پایین تصویر سمت چپ
4- هرماینی گرنجر پایین تصویر سمت چپ بغل‌دست رون
5- یه دختر مو قرمز که در سمت راست تصویر پایین، ایستاد و به نظر من که جینیه.

حالا چندتا نکته:
* هر چی هست جیمز نمی‌تونه باشه چون مرده و دیگه زنده نمی‌شه (به قولی میت رو زمین نمی‌مونه!! می‌برنش تو قبر!!)
* اون دو نفر که پایین تصویر سمت چپ هستند، دوتا پسر نیستن. یه پسر و یه دختر: رون و هرماینی
* سیریوس هم جزء اموات تشریف داره، بنابراین بحث راجع به اونم کمی بیخود به نظر می‌رسه که مثلاً بگیم یکی از افراد
موجود در اون عکس، سیریوسه.

به جز اون دختر تکیه، بقیه‌ی افراد چنان واضح هستن که اصلاً نیازی به توضیح نیست!!! خواهش می‌کنم قبل از پست زدن، بحث‌های قبلی رو هم مطالعه بفرمایید!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.