هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد فرماندهي 21 جولاي!!
پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
خوب...منم به احتمال زیاد میام.دو درصد ممکنه نتونم.
اون دو درصد هم بستگی به کوه روز قبل داره.همیشه یه سری خطر توی راه هست. پس نمیشه سلامت رو صد درصد تضمین کرد.اگر پنج شنبه سالم بمونم؛میام.

نقل قول:
توجه کنید که بعد از رستوران همه به خانه میروند و برنامه دیگری نیست!پس دیگر سوال نکنید!اگر هم کسی با فامیلی میخواد بیاد حتما همینجا اعلام بکند!

کاملا موافقم.....همین مونده جمعمون کنند.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
منم میام. ولی اینو بگم که اصلا راضی نیستم بیام. فقط به خاطر تعداد محدودی از بچه ها!!!

ولی از همه خواهش میکنم . همون طور که خودتون میدونین. واسه جشن جمع میشیم. پس باین هممون سنگ تموم بزاریم.
ایگور با اینکه زمانش بده ولی دستت درد نکنه!!!

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
من هم در میتینگ شرکت می کنم.

البته ممکنه مشکلاتی پیش بیاد چون من باید از خوزستان بیام و با گرون شدن بنزین بلیت به سختی پیدا میشه. حتی بلیت هواپیما هم نیست. اما با تمام وجودم (و پولم) سعی می کنم که بیام.

من سعی می کنم، پس هستم.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
خیلی ببخشید ولی نمی شه شنبه باشه؟شاید ما خواستیم بریم عروسی،نامزدی،مهمونی چیزی!
خداییش جمعه باشه نمی تونم بیام ولی شنبه چرا!شما با این جمعه میتینگ گذاشتنتون مانع از حضور افراد مهم سایت در میتینگ می شین!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

منم به احتمال 1 درصد میام ! دیگه چیکار کنیم ، انقدر میگید بیا که آدم نمیدونه چی باید بگه

نقل قول :
پس حتما مبلغ 3000 تومان همراه داشته باشید،2000 از شما برای نوشابه و همبرگر گرفته میشود و بقیه هم برای روز مبادا!البته کسانی که چیزی غیر از همبرگر میخورند که خودشان باید سفارش دهند به مقدار لازم پول بیاورند

ای بابا ، این چه وضعشه ، تو سایت که اینطوریه ، خارج از سایت دست از سر این آستکبار بر نمیدارید در هر صورت من میام ، چیزی به غیر از همبرگر میخورم ، خودمم سفارش نمیدم ، زورم زیاده

در ضمن به نظرم اگر کریچر یا مونالیزا مدیر میتینگ میشدن بهتر بود ، اون دفعه ماندانگاس این دفعه هم ایگور ، هر چی ارزشیه خراب میشن به عنوان مدیر میتینگ

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۱ ۱۵:۰۲:۳۱

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
همانطور که میدانید کتاب هری پاتر و قدیس مرگبار(کتاب هفتم و پایانی)در 21 جولای به انتشار خواهد رسید.

طبق گفته بالا تصمیم گرفتیم که روز قبل یعنی 20 جولای،جمعه به دلیل اینکه تعطیل است جشنی در رستوران بانی چاو برگذار کنیم!جشنی که در آن لذت ببریم!

توجه کنید که ما کلا برای کتابهای هری پاتر جمع شده ایم پس شایسته است در این میتینگ شرکت کنیم و جشن بگیریم و اینا...!

تاریخ:29 تیر(جمعه)

آدرس :تهران، بلوار میرداماد، بین پل میرداماد و خیابان نفت، رستوران بانی چاو (Bonny Chow)

زمان:ساعت 1 تا 4!

خب هر کسی در این جشن بزرگ جادوگران شرکت میکند و در واقع کسانی که پایه اند به زبان خودمونی اینجا اعلام کنند که ما آمار رو داشته باشیم!

این مورد با کریچر و مونالیزا عزیز مشورت شده است و میتینگ غیر رسمی است!در کل خوشحال میشویم همه حضو داشته باشید!

*به دلیل هماهنگ تر شدن کارها:همه کسانی که می آیند همبرگر میخورند تا دوباره مشکلات میتینگ قبلی پیش نیاید!همه همبرگر و نوشابه و لطفا هم کلاس نذارید!هر کس هم همبرگر نمیخورد خودش میتواند هر چی میخواهد سفارش دهد و اصلا به ما ربطی ندارد!
با عرض معذرت از دوستان عزیز!

امروز من به صورت حضوری در رستوران هماهنگ کردیم!جمع تمام پولها مبلغ 3000 تومان شده است!یعنی ما در رستوران از شما 3000 تومن خواهیم گرفت!

این مبلغ برای همبرگر،نوشابه و پول رزرو رستوران است

**توجه کنید که بعد از رستوران همه به خانه میروند و برنامه دیگری نیست!پس دیگر سوال نکنید!اگر هم کسی با فامیلی میخواد بیاد حتما همینجا اعلام بکند!

هر کس که میتواند حضو داشته باشد بد نیست که اینجا اعلام کند تا آماری داشته باشیم!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۱ ۲۲:۴۰:۱۰

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
همانطور که میدانید کتاب هری پاتر و قدیس مرگبار(کتاب هفتم و پایانی)در 21 جولای به انتشار خواهد رسید.

طبق گفته بالا تصمیم گرفتیم که روز قبل یعنی 20 جولای،جمعه به دلیل اینکه تعطیل است جشنی در رستوران بانی چاو برگذار کنیم!جشنی که در آن لذت ببریم!

توجه کنید که ما کلا برای کتابهای هری پاتر جمع شده ایم پس شایسته است در این میتینگ شرکت کنیم و جشن بگیریم و اینا...!

تاریخ:29 تیر(جمعه)

آدرس :تهران، بلوار میرداماد، بین پل میرداماد و خیابان نفت، رستوران بانی چاو (Bonny Chow)

زمان:ساعت 1 تا 4!

خب هر کسی در این جشن بزرگ جادوگران شرکت میکند و در واقع کسانی که پایه اند به زبان خودمونی اینجا اعلام کنند که ما آمار رو داشته باشیم!

این مورد با کریچر و مونالیزا عزیز مشورت شده است و میتینگ غیر رسمی است!در کل خوشحال میشویم همه حضو داشته باشید!

*به دلیل هماهنگ تر شدن کارها:همه کسانی که می آیند همبرگر میخورند تا دوباره مشکلات میتینگ قبلی پیش نیاید!همه همبرگر و نوشابه و لطفا هم کلاس نذارید!هر کس هم همبرگر نمیخورد خودش میتواند هر چی میخواهد سفارش دهد و اصلا به ما ربطی ندارد!
پس حتما مبلغ 3000 تومان همراه داشته باشید،2000 از شما برای نوشابه و همبرگر گرفته میشود و بقیه هم برای روز مبادا!البته کسانی که چیزی غیر از همبرگر میخورند که خودشان باید سفارش دهند به مقدار لازم پول بیاورند!

**توجه کنید که بعد از رستوران همه به خانه میروند و برنامه دیگری نیست!پس دیگر سوال نکنید!اگر هم کسی با فامیلی میخواد بیاد حتما همینجا اعلام بکند!

هر کس که میتواند حضو داشته باشد بد نیست که اینجا اعلام کند تا آماری داشته باشیم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱:۳۴ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
با مشورت و صلاح دید چند نفر اینجا رو فعلا تا چند روز قفل میکنیم!!!

دلیل اینکار منحل شدن این قضیه نیست بللکه اول برنامه ریزی و مدیریت خواهد بود

به محض اینکه همه چیبرنامه ریزی شد اونقت تاپیک باز خواهد شد.
من خودم سعی میکنم در راه برنامه ریزی و هماهنگی کمکهای رو انجام بدم

البته روند کار اینجا نوشته میشه

در آخر هم میگم هیچ ضمانت و یا قولی نمیدیم که این برنامه ما کاملا هماهنگ بشه ممکنه در هماهنگی یه سری مشکلات پیش بیاد که باعث کنسل و لغو شدن جشن بشه

ویرایش شده توسط مونالیزا در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱:۳۹:۱۹
ویرایش شده توسط مونالیزا در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱:۴۱:۱۵

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱:۲۷ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
من بازم دارم میگم، همه چی باید حساب شده و با برنامه باشه همونجوری که تو اولین پست همینجا گفتم

قبل از هر چیز که اعلام امادگی کنیم اول باید همه چیز رو ردیف کنیم اول از مدیر انتشارات گرفته تا شهرداری و ... که هیچ مسله پیش نیاد و این امر به یک مدیریت فوق العاده قوی نیاز داره
باز میگم باید همه چی برزشی بشه بعد اعلام امادگی بشه

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱:۲۱ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
چند تا نکته
1. شما چرا بدون اجازه ی مدیران چنین تاپیکی رو زدید . از ابتدا روند به این صورت بوده که هر عضوی که خواستار برگذاری میتینگ میبود به مدیران اطلاع میداد اونا تصمیم میگرفتن
2. فکر کردین این همه آدم اونجا چیکار کنن؟ وسط خیابون جمع بشیم که چی؟ نمیگی بیان یک چیزی به بچه ها بگن دلخوری ایجاد بشه؟
3. ایده . حرکت خوبیه اما بهتره حساب شده تر انجام بشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.