هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
سرانجام پس از 120 سال ونوس از مقابل خورشید گذشت! ...
ونوس که پیشتر اعلام کرده بود به رنگ پریده ها پیوسته در حالی از مقابل خورشید گذشت که کاملا سیاه بود.
(شاید سوخته بوده)
پدیده نادردیگر در این گذر پدیده قطره سیاه بود.
قرار است ونوس 8 سال دیگر مجددا این کار را تکرار کند!...

Re: خبرگزاری
پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۳

اگنس روکوود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۳ دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
از مغز کوچیک ماگل ها و سفیدها نمیتونه تصور کنه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
طی مصاحبه ايی که با يک ساحره انجام شد نه تنها اين موضوع رو انکار نکرد بلکه کاملاً مسئوليت اون رو به عهده گرفت و از اينکه پاتر هنوز زندس تاسف خورد!
او در ادامه گفت:
چيزی به پايان عمر پاتر نمونده!سرورم نقشه های سياهی در نظر دارند!بشتابيد به سوی سياهی که بالاتر از اون رنگی نيست!

تو بدم دانی و من بدتر از آنم که تو دانی
زانکه از باطن بازیگر من هیچ ندانی

بدون نام
درگیری ها در نزدیکی دفتر ونوس همچنان ادامه دارند!..
شب گذشته ای درگیری ها یک کشته به همراه داشت که جسد هنوز شناسایی نشده است
تاکنون تلفات و خسارات وارد آمده شامل
دو بال کنده شده، سه دماغ شکسته، یک دستگیره در شکسته و چند دست و پای شکسته بوده است...
همچنین تعدادی بطری نوشابه هم مفقود شده است.
خبرگزاری مرکزی جادوی سیاه

پیام زده شده در: ۹:۵۳ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۳

اگنس روکوود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۳ دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
از مغز کوچیک ماگل ها و سفیدها نمیتونه تصور کنه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
طبق آخرين اخبار رسيده شب گذشته يک مرگ پوشه به هری پاتر که خواب بوده حمله کرده که با اجرای طلسم پاترونوس،پاتر تونسته از مرگ نجات پيدا کنه
از اونجا که مرگ پوشه ها تنها در مناطق استوايی پيدا ميشوند به احتمال زياد اسمشو نبر به وسيله يکی از کارگزاران خود به اسم مشکوک يک ساحره اين مرگ پوشه رو به جون پاتر انداخته
در صورت گزارش خبر های جديد حتماً به اطلاع ميرسانيم
(پاتر شانس آورده اون شب توی فکر نميد بوده که خوابش نبرده وگرنه الان پاتر بی پاتر)

تو بدم دانی و من بدتر از آنم که تو دانی
زانکه از باطن بازیگر من هیچ ندانی

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۳

پرمیس دورانین(شومیساین)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۲ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۴ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
به اينم ميگين خبر گزاري!خبرا رو دقيقه اي ميدن نه ماه به ماه!مردم منتظرن خبراي جديدو بشنون.

طرفدار جادوی سیاه ـ وفادار

بدون نام
مرلین در نقش مجری:خبرگزاری رسمی ما چند خبر از خبرگزاری جادوی سیاه کش رفته:
آسترالیا نزدیک سیدنی :
به نقل از این خبرگزاری هجوم بی سابقه مگس های رنگ پریده مشکلات بسیاری را برای ساکنین سیدنی به همراه داشته است.
یه مگس می شینه روی صورت خبرنگار
مگس: آخ جون! ... دوربین! ..کی پخش می شه؟.. از مغازه موجودات جادویی من دیدن کنید...
و خبرنگار با یادداشت های خودش می زنه تو سر مگسه!.. مگس له میشه وسطه یادداشتها! ...
آب و کثافت می پاشه روی دور بین!...
مرلین: بله گویا ارتباط ما با خبر گزاری قطع شده، به چند پیام بازرگانی توجه کنید:
دامبلدور میاد توی مغازه:.. ببخشید جوراب عفاف دارید؟
دن دند درن دن دن ...
مرلین با کارگردان: نفرست روی آنتن تا برمو برگردم.. مثانم ترکید...
کارگردان: الان روی آنتنی !.... خودتو جم کن...
مرلین رو به دوربین :بله ارتباط ما با خبر گزاری مجددا بر قرار شده .. آخخخخخخخخ .. نه! ...
خبرنگار: علت تولید مثل بیش از اندازه مگسهای رنگ پریده تولید بیش از حد زباله توسط عده ای متخلف گزارش شده که هم اکنون بازداشت شدند
مک گناگال رو در حالی که دستشو گرفته جلویی صورتش سوار اتومبیل پلیس می کنن ...
مرلین با پیراهن خیس در کادر دوربین روی آنتن
دارکی (فیلمبردار) آب که سر بالا نمی ره؟ ...
کارگردان: مگه صدای آواز خووندن ونوس رو از استدیوی کناری نمی شنوی ....
دستیار کارگردان: رو آنتنه! ...
مرلین : به گزارش آب و هوا توجه کنید
دامبلدور با مانتوی قهوه ای : بینندگان عزیز سلام .. هم اکنون سیستم نا پایداری از سمت پایین به سمت بالا پیشروی کرده . این سیستم رگبار های پراکنده را در این مناطق به همراه داشت ( تصویر روی لباس مرلین)
در سایر نقاط پدیده خاص جوی گزارش نشده است.. شبتون خوش .. خدا نگهدار
برفک ........

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
آخرین اخبار:
از روی شبکه خبرگذاری سازمان بوق جهانی...
بله من شیمت هستم از جلوی درب وزاتخونه گزارش می دم!
اتفاقات جدیدی افتاده! دارکی جزو اعضای بلند پایه سازمان بوق جهانی بنابه دلایل نامعلومی با دامبلدور دشمنی پیدا کرده و به شدت یاد جوانی افتاده و در حال تبدیل شدن یه یک لرد تاریک باستانی تمام عیار هست! هنوز علت دشمنی با دامبل مشخص نیست! ولی وزاتخوانه به شدت تحت محاصره هستش... در حالی که نیروهای نوشابه ای تحت فرمان سوروس اسنیپ نیز که تحت پیشتیبانی کامل دارک لرد هست در محل حضور دارند اژدهاهای سیاه به دور ساختمان وزارتخانه دور می زنند. از محل حضور وزیر کینگزلی اطلاع دقیقی در دست نیست...
بله یه لحظه...
به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه کنید:
لرد مملی در یک بیانیه جدا با رد صحت اتفاقات افتاده گفت: ما دارک لرد سارون را به رسمیت نمی شناسیم! او از دنیایی دیگر آماده است! کینگزلی همیشه با ما خوب بوده و روابط دوستانه ای با وزارتخوانه داشته ایم... حالا نیز که در گرفتاری است به یاری او خواهیم شتافت...
لرد مملی کبیر
مورخ امروز!
بله بینندگان عزیز بیانیه رو دیدین حالا این کمک رسانی به چه صورت بود را از کارشناس محترم گیزر دارای دیپلم افتخاری تانکس شناسی می پرسیم:
پرفسور گیزر اوضاع فعلی رو چطور می بینید..
گیزر: به نظر من این شورش دارکی به نوعی خیلی مشکوک بود من به شخصه فکر می کنم ریشه در یک عقده فرهنگی که جامعه ما از اون رنج می بره داشته باشه این عقده باعث شده تا قیمت لبنیات افزایش پیدا کنه و شرکت پگاه ماست دبه ای بزنه...
شیمت: بله متشکرم... شما رابطه این جریان رو با پرفسور دامبلدور چطور می بینید
گیزر: بله پرفسور دامبلدور خیلی مهم است. من به همه مردم توصیه می کنم هر روز صبح یک لیوان شیر بخورند
شیمت: واقعا متشکرم استاد! و اما سوال آخر به نظر شما آیا نبود ولدمورت تاثیری در این جریان داشته؟ و آیا کینگزلی ضعیف شده؟ با توجه به از دست دادن حمایت نیروهای نوشابه ای لطفا این رو هم در نظر بگیرید..
گیزر: بله خوب این نوشابه خیلی مهمه! مثلا همین دارک لرد که الان داره با اژدها دور ساختمون می چرخه اگه اینقدر نوشابه نمی خورد الان اضافه وزن نداشت!
شیمت: لطف کردین جناب پرفسور... بله بینندگان عزیز شیمت هستم خبر....
تق تق تق! دیش دنگ دونگ!
شیمت: بله اتفاق جدیدی در آستانه افتادن است... در گیری ها شدید است... دورربین اونورو بگیر! بله هوق شطره در میان جمعیت دیده میشه! این مسلما اولین درگیری نظامی بعد از جنگ واترلو هستش.... بله اوضاع داره خراب تر میشه دوربینو جم کن قضنفر فرار کن! ای هوار...! شیمت هستم... خبرگذاری سازمان... ولش کن! الفرار!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ای بابا! پیریه دیگه! 27000 هزار سال سن کمی نیست! یادم رفته بود همچین تاپیکی هم هست! چشم اخبار اینجا هم می نویسم!

!ASLAMIOUS Baby!

خبرگزاری
پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۳:۵۱ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به گزارش واحد مرکزی خبر طبقه ششم، اخيرا اتشسوزی در مناطق شمالی کشور موجب از بين رفتن جنگلها و مراتع بسياری شده است.. همانطور که مشاهده ميکنيد(تصاويری از مودی در حاليکه با صندلی بر سر مينروا ميکوبد)
ببخشيد خبر اشتباه به دستم رسيده. طبق اخرين گزارشات جنگ جهانی سوم با خوبی و خوشی به پايان رسيده و مينروا و مودی سعی خواهند کرد دوباره به زندگی خود بازگردند و اين درحاليست که جمعيت بالغ بر ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ميليون نفر که همگی زن هستند تظاهراتی را در جای جای اين کره خاکی انجام داده اند.(بعد از عکس دعوای صندلی تصاويری از بغل شدن مودی توسط مينروا را ميبينيم و سپس تصاوير تظاهرات يکباره مودی وسط صفحه ظاهر ميشه) مگه خودتون ناموس ندارين ؟چرا زنای منو توی تلويزيون نشون ميدين... اوووووووی نفس کش
بر پايه اين خشم کوه اتشفشانی در مناطق شمالی شروع به فوران کرد و بيش از - ۵۰۰۰ هکتار از اراضی جنگلی و مراتع را درنورديد.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

Re: تسلیهات اتمی
پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۳

گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۳
از قلعه ی هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
اره بچه ها یه تکونی به خودتون بدید!جاهایی رو که چند وقتی توش چیزی ننوشتین راه بندازین!

از مخالفان نهراسید زیرا بادبادک با باد مخالف بالا میرود!!!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.