هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
در مورد مسابقه کوییدیچ اینکه ، من از یک شخص ِ بی طرف که به داوریش شکی نیست و یکی از بهترین نویسنده ها هست درخواست کردم که این مسابقه رو داوری کنه و ایشون هم لطف کردن و قبول کردن ... زمانی که ایشون امتیازاتشون رو بزنن ، امتیازات سه داور میانگین گرفته میشه و امتیاز نهایی میشه .

در مورد گرابلی پلنک هم درسته ، ایشون تدریسشون رو داده بودن که من بزنم ولی به خاطر مشکل کامپیوترم از دست رفت فایلی که داده بودن ، در نتیجه دراکوی عزیز لطف کن و امتیازی که از ایشون کسر کردی رو برگردون و من از این بابت شرمنده ام که نتونستم بزنم .

ویرایش :
من الان پیام دراکوی عزیز توی چت باکس رو دیدم که گفته بود پستش رو از شرح امتیازات پاک کنم ، پاک کردم ... ضمنا لازم به ذکره از این به بعد اساتیدی که نمیتونن تدریس کنن ، از قبل در اینجا پست بزنن و بگن که نمیتونن تدریس کنن و صرفا به گفتن به من اتکا نکنن

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۰ ۱۴:۰۸:۲۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

به دراکو مالفوی
: میخواستم بگم که من تدریس این جلسه کلاسم رو داده بودم پرسی که به جام بزنه. نمیدونم چرا نزده. در ضمن قبلن هم اطلاع داده بودم.

به پرسی: مگه نگفتی من به جات میزنم چرا نزدی پس؟

ممنون
بای

ویرایش:

آقا من خودم تدریس رو انجام دادم...

ویرایش شده توسط پروفسور گرابلی پلنک در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۰ ۸:۳۲:۳۷

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
فقط جهت اطلاع !

گابر امتیازاتش رو زده !

این پست به سرعت پاک خواهد شد !بعد از دیدن ناظر !

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۹ ۱۸:۳۲:۱۷

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
آبرفورث :
در صورتی که نمیتونید تدریس کنید حداقل یک روز قبل از روز تدریس باید اطلاع بدین ، ولی مشکلی نیست این بار !

پیوز :
صبر میکنیم تا گابریل هم امتیازاتش رو بزنه !

مرلین :
مشکلی نیست !

موفق باشید !

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
من به احتمال زیاد پنجشنبه و جمعه نیستم!

در نتیجه تدریسم و امتیازاتم رو چهارشنبه میزنم و البته مهلت ارسال تکالیف رو هم تا پنجشنبه قرار میدم!

موفق باشید!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۶:۵۰ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

خوب در زمینه بازی هافلپاف - گریفندور ! امتیازات گابریل هم اومد و ما اصلا با یک نتیجه کاملا متفاوت روبرو شدیم ! بهتره قبول کنید امتیازات دراکو مالفوی به طور کلی مشکل داره و باید یک بازنگری اساسی توش انجام بشه !

من منتظر نظر مدیر هستم و تا حق هافلپاف رو نگیرم هم کوتاه نمیام !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۵:۱۷ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

من امروز نمیتونم تدریس و امتیازات رو بزنم.
فردا هر دوش رو با هم میزنم.

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
امم ، خب من امتیازاتِ دراکوی عزیز رو دیدم و رفتم پست های هافلی ها و گریفیندوری ها رو خوندم !

نظر خودم رو در این باره و صبر میکنیم که ببینیم گابریل عزیز چه داوری ای رو ارائه میکنه ...

در مورد امتیازاتِ هافلپاف با توجه به مطالبی که دراکوی عزیز نقل کرد مشکلی نیست ، ولی با توجه به امتیاز دهی به پست های هافلپاف باید تغییری در امتیاز های گریفیندور صورت بگیره .

به نظرم باید از گرابلی یک امتیاز کم بشه ، همینطور از آبرفورث ... به نظرم تا حداقل سه امتیاز باید از جیمز کم بشه ، درسته سوژه فرعی اهمیت زیادی توی یک رول کوییدیچ داری ، ولی چیزی که اهمیت خیلی بیشتری داره اینه که یه بازی کامل کوییدیچ توصیف بشه ! اگر قرار باشه ما ده تا سوژه فرعی داشته باشیم و بعد بیایم بگیم خب این توپو پاس میده به اون و گل که نشد رول کوییدیچ !

و همینطور باید از استرجس هم امتیاز کم بشه ، چون سوژه فرعی مناسبی نداشت !

البته باید بگم که ، من بررسی کردم و دیدم اگر این تغییر ها صورت بگیره ، یه تعادلی برقرار میشه بین امتیازاتِ دو گروه ! چون درست نیست ، رولی که سوژه فرعی مناسبی نداره از هافلپاف دو بگیره و از گریفیندور 9 بگیره !

باید بازیکنان این رو بدونن که یک رولِ کوییدیچ رولی هست که هم سوژه فرعی مناسب داشته باشه هم یه بازی کوییدیچ کامل رو به نمایش بگذاره ! یکسری فکر میکنن چون رولشون پونصد و پنجاه خطه باید امتیاز کامل رو بگیرن ، پنج امتیازم اضافه کاری بگیرن ! در صورتی که اینطوری نیست !

صبر میکنیم تا ببینیم ، گابریل این مواردی که گفتم در مورد تیم گریفیندور رو رعایت میکنه یا نه

پیام زده شده در: ۰:۱۷ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
چند تا نقل قول از معیار های امتیاز دهی کوییدیچ میارم.

نقل قول:
ج)سوژه و پرورش اون:
انتخاب سوژه خوب و پرورش دادنش تو تا چيز از هم جدا نشدني هستن.اگر سوژه خوبي انتخاب بشه ولي خوب پرورش داده نشه به درد نميخوره و يا اگر سوژه بد انتخاب بشه نميشه به خوبي پرورشش داد.پس سوژه و نحوه پردازش اون خيلي مهم هست.
داور خوب يا بدن بودن سوژه و پردازشش رو تشخيص ميده.

نقل قول:
ژ)زيبايي رول و كوييديچي بودن اون:
يه رول كوييديچ خوب هم بايد قشنگ باشه كه تو دل خواننده بشينه هم اينكه در مورد كوييديچ باشه.داور اينجا تشخيص ميده كه رول زيبا هست يا نه و اينكه توش كوييديچ به اندازه كافي به كار برده شده يا نه.

نقل قول:
نكته پاياني:هر بخش امتياز جدايي نداره و دست داور از اين نظر باز هست.

نقل قول اول اهمیت سوژه فرعی رو در پست بیان میکنه.در هر صورت داره میگه سوژه داشته باشین . پست کوییدیچ فقط گزارش خالی نباشه که هر کسی از پسش برمیاد.
نقل و قول دو به کوییدیچی بودن رول اشاره میکنه و این که کوییدیچ باید به اندازه کافی استفاده بشه.
نکته پایانی هم که دیگه توضیح نمی خواد.
با این اوصاف من فکر میکنم اگه مدیریت گزارش خالی کوییدیچ رو قبول داشت،معیار هارو به این صورت تنظیم نمی کرد.باید توجه داشته باشیم که توی کوییدیچ سوژه فرعی حرف اولو میزنه و بازیکن خوب،بازیکنیه که بهترین سوژه فرعی رو انتخاب کنه.سوژه ای که کمتر استفاده شده.
ما ترم های پیش بحثمون سر این بود که سوژه ها خوب نبودن.مثلا برای هزارمین بار حضور دیوانه ساز توی زمین مطرح میشد و ما امتیاز کمتری میدادیم.اما انگار این ترم قضیه فرق کرده!بحث سر بودن یا نبودن سوژه فرعیه که من فکر میکنم خیلی وقت پیش بحثش تموم شده و اکثر اعضا به این نتیجه رسدن که وجود سوژه فرعی ضروریه و به همین علت دو تا فاکتور هم توی معیار های داوری بهش تعلق گرفته.
در هر صورت من تا دو شنبه صبح نیستم.مدیریت هر تصمیمی گرفت من صبح دوشنبه انجام میدم.امیدوارم به معیار هایی که خودتون مطرح کردید توجه کنید!
پینوشت:چند تا از بازیکن ها نقد پستشون رو خواستن و من حتما رسیدگی میکنم.اگه پرسی بخواد نقد ها رو به جای پیام شخصی تو یه تاپیکی یزنم که بقیه هم ببینند.
گابر هم هنوز امتیازا رو نزده که نظر یه داور دیگه هم در مورد امتیازا بدونیم.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

من به برخی از امتیازات ارسال شده توسط دراکو مالفوی در خصوص تیم کوییدیچ هافلپاف اعتراض دارم ! من پست های مربوطه رو دوباره مطالعه کردم و حس کردم در حق این افراد واقعا کم لطفی شده !

برای مثال کینگزلی که پستش 5 گرفته بهترین بازیکن کوییدیچ هافلپاف شد در این دوره !

امتیازتی که من باهاشون مشکل دارم :

پروفسور اسپراوت:2 (حداقل باید 3 بگیره)

ریتا اسکیتر:6 (حداقل باید 7 بگیره)

کینگزگلی شکلبوت: 5 (حداقل 7)

زاخاریاس اسمیت:4 (حداقل 6)

البته این نظر منه ! حالا مدیر ، داورای دیگه ، شوار ، بازرسین ، هرکس که میدونید باید به این پست ها رسیدگی کنه و جواب من رو بده !

پ.ن: اعتراضات به خود داور اعلام شد ولی ایشون تغییر چندانی توی امتیازات ایجاد نکردند !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.