هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
والا من تا جایی که یادمه هر چیزی هم که گفتم در رولپلینگ و ایفای نقش و در قالب نمایشنامه بوده ... شما مثل اینکه رولپلینگ جادوگران و رول ها رو خیلی جدی گرفتین. ببین ... فرق رول با غیر رول اینه که وقتی شما ایفای نقش میکنید همه چیز رو در قالب رول و شخصیت های ایفای نقش مینویسید و کاری با اون کسی که پشت کامپیوتر نشسته ندارید.اما در غیر رول ما دیگه رول نمینویسیم و داریم جدی صحبت میکنیم.

اشکال شما اینه که در رول هیچ فعالیت مفیدی نمیکنید و همون یک ذره فعالیتتونم بدون کوچکترین انعطافیه و اگر یک مو از سر شخصیت ایفای نقشتون کم بشه فکر میکنید بهتون توهین شده و اینا و در عوض همه تیکه کنایه هاتونو نگه میدارید برای خارج رول و در واقع گویا مرز مشخصی میان رول و غیر رول قائل نیستید.

خطاب به مدیران:
به طور کلی من فکر میکنم برای اینکه کاربرانی که کمتر با رولپلینگ آشنایی دارن دچار سوء تفاهم و یا مشکلات این چنینی نشن بهتره قسمتی از رول و بخصوص ورود به ایفای نقش رو به این قضایا و توجیه این قضایا ربط داد و به عنوان مثال کاربران همونطور که برای ورود به ایفای نقش مجبورن در کاراگاه و بازی با کلمات شرکت کنند به همون نسبت برای آشنایی ابتدایی با نحوه فعالیت مجبور باشن اطلاعیه هایی رو هم مطالعه کنند.
پ ن: اگر بخواید من حاضرم در تهیه و تنظیم چنین چیزی همکاری داشته باشم.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۸ ۱۹:۳۱:۱۰

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
به آلبوس:
پاک شدن پست یعنی حرفتو پس گرفتی دیگه!؟
ممنون پاکش کردم

پس گرفتن حرف؟
من گفتم پستم رو پاک کنید تا سو تفاهمی پیش نیاد و هیچکس ناراحت نشه این وسط وگرنه هنوز هم روی حرفم هستم! حرفم هم این بود که علی رغم تمام تهمت هایی که به من زده شد توی این مدت که شونصد تا شناسه دارم با اون پست شما مشخص شد که من صاحب شناسه های میلیونی نیستم!
قصد تهمت زدن به تام ریدل و یا دامبلدور عکاس رو هم نداشتم!

ممنون که پستم رو پاک کردید!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به آلبوس:
پاک شدن پست یعنی حرفتو پس گرفتی دیگه!؟
ممنون پاکش کردم

به بلک:
آدرس لینک صحیح رو اگه داری لطفا بده. چون سرعت من پایین بود نتونستم چکش کنم.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
هان ؟؟
اينجا چه خبره؟؟؟
باب اين دنياي جادوگري ارزششو نداره به خاطر ش دعوا بشه!
حاله چه طرف يه شناسه داشته باشه، چه دو تا...چه يه ميليون! لابد ميتونه پسوورد همشونو حفظ كنه!

من به اين كارا كار ندارم! ميخام بگم اي ادرس لينك خبر تيزر هري پاتر 6 در aol اشتباهه! يكي درستش كنه!

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
لو دادن شناسه هاتم برام کاری نداره چون من عادت ندارم زیاد پای قولام وایسم. پس حواستو جمع کن حرف نیشدار نزنی.

از اونطرف میای میگی کسی نباید تهمت بزنه از اینور خودت تهمت میزنی! لازم نیست روی قولت بایستی! لو بده!

به پرفسور کوییرل:

من توی اون پستم نه خواستم به کسی تهمت بزنم نه اسم کسی رو بردم! فقط خواستم جواب تهمت خودشون رو بدم که یک ماهه دارن میگن آلبوس سوروس یک میلیون شناسه داره! کسی که باید ادعاش رو ثابت کنه اونا هستن نه من! هزار تا از این تهمت ها توی چتر و جاهای دیگه به من زدن زدن ولی من هیچی بهشون نگفتم و جوابی ندادم حالا به خاطر یک پست یک خطی من همشون ریختن به هم و به شخصیت آقایون بر خورده! عجب!

اگر ممکنه این پست رو پاک کنید! این ملت جادوگران همه به خودشون شک دارن! تا ابد هرکس بیاد این پست من رو بخونه میگه منظور آلبوس سوروس از صاحب شناسه های میلیونی من بودم! پاکش کنید پرفسور کوییرل!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به بلیز:
نمیشه دسترسی کاربران عضو رو برای رای گیری بگیریم چون یه عده از اعضا هستند که به عنوان کاربر عضو در بحث های هری پاتری شرکت میکنن پس اونام میتونن رای بدن ولی سعی میکنیم از دوره های بعدی حتما همرو چک کنیم که دیگه مشکلی پیش نیاد

به پرسی:
رای های عضو تازه وارد فقط در صورتی باطل میشه که مدت عضویتش چند هفته باشه و یا پستش فقط در نظرات سایت باشه نه در انجمنها.
این رای هایی که برای تازه واردین بودن و باطل شدند تماما کسانی بودند که در اواسط تیر ثبت نام کرده بودند و اصلا پستی نداشتید. این رای ها کلا باطل میشه چون ممکنه فقط برای ترینها شناسه ساخته باشه

به سوروس:
کسی نمیتونه شناسه برای تقلب بسازه چون آی پی ها چک میشه
اگه شما فکر میکنید کسی یا کسانی چنین شناسه هایی دارن لطفا با بلیت اعلام کنید و یا همین جا حرفتونو پس بگیرید و عذرخواهی کنید چون حرف شما برای یه عده سوء تفاهم شد. ممنون

پیام زده شده در: ۱:۵۵ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
من میخوام یه اعترافی بکنم . میدونم که به خاطرش منو بلاک میکنید ولی من اعتراف میکنم. عذاب وجدان گرفتم .

از اون یه میلیون شناسه ذکر شده در بالا 971843 تاش مال منه !!! با هر کدوم هم دو بار رای دادم به لرد . ولی نمیدونم چرا رای حذف شد
زوپس بد

پیام زده شده در: ۱:۴۷ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب حالا آخر نگفتی صاحب شناسه های میلیونی کیه؟ یا ادعاتو همین الان همینجا ثابت میکنی یا هم از این به بعد تهمت نمیزنی و سرت تو کار خودت میمونه ... لو دادن شناسه هاتم برام کاری نداره چون من عادت ندارم زیاد پای قولام وایسم. پس حواستو جمع کن حرف نیشدار نزنی.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۸ ۱:۵۴:۵۶

پیام زده شده در: ۱:۳۰ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
وااا..چه استقبالی گرمی از پست وزیر شد!

به لرد:
هوووم... مثل همیشه بد برداشت کردید! منظورم از صاحب شناسه های میلیونی شما نبودی! با وجود اینکه ده تا رای شما باطل اعلام شده بازم رنک جادوگر ماه رو گرفتید و اینم یعنی اینکه شایسته اون رنک بودید!

مخاطب من کسایی بود که الان یک ماهه دارن خودشون رو می کشن تا نشون بدن آلبوس سوروس دویست تا شناسه داره! آلبوس سوروس به همه گروه ها دسترسی داره! آلبوس سوروس شونصد تا شناسه ساخته و توی همه ترین ها به خودش رای میده! من اگر شناسه دیگه ای داشتم و به خودم رای داده بودم الان بیشتر از یک یا سه رایم باطل میشد چون وقت فعالیت با صد تا شناسه رو ندارم که بخوام کاری کنم رای همش حساب بشه!
ایووول دامبلدور! عکاس شدی؟
چقدر جالب بود این عکسا... فقط یک سوال! میتونی ثابت کنی اینا توی فاصله ده دقیقه گرفته شده؟!

پیشنهادهای جالبی داده شد راجع به ترین ها ولی به نظر من پیشنهاد پرفسور کوییرل راجع به نحوه اعلام نتایج نظرسنجی از همه بهتر بود! حرف های پرسی هم منطقی بود ولی متاسفانه تعداد افراد تازه واردی که رای هاشون رو با دلیل و منطقی میدن با تعداد کسانی که از شناسه های جدید سو استفاده می کنن زمین تا آسمون فرق داره! این افرادی که شما میگی تعداد خیلی محدودی هستن که تازه وارد باشن و بتونن درست رای بدن! حرف های پرفسور کوییرل هم در این زمینه درست بود!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
جادگر ماه:
تعداد رای ها ---> 77
رای های باطل:
6 رای باطل ----> ارسال شده در تاریخ 1 مرداد
13 رای باطل ---> ارسال شده توسط اعضای تازه وارد یا داری چند پست (آلبوس سوروس پاتر: 3، لرد ولدرمورت 10، پرسی ویزلی 0)

ببینید ، خیلی از موارد هست که اهمیتی نداره فرد تازه وارد باشه یا قدیمی ! مثلا تا چند دوره اکثر کاربرای جدید و قدیمی توی پست ها تا اونجایی که من میدیدم به کوییرل رای میدادن به خاطره مدیریت خوبش ... وقتی ملتی که تازه عضو شدن یا پنج ساله که هستن ، میبینن که کوییرل چه فعالیتی داره یا چه کارایی میکنه ، میان بهش رای میدن ! دلیلی نداره بگیم چون این تازه وارده پس این رای باطله !

به نظرم برای مواردی مثل جادوگر ماه و ناظر ماه و بهترین نویسنده هری پاتری و بهترین ایده ، نمیشه گفت که تقلب صورت میگیره ، چون اینو دیگه هر عضوی که باشه توی جریان هست و داره میبینه !

یا باید همه رای ها حساب بشه ، یا اینکه دسترسی خاصی مشخص بشه برای نظرسنجی ها ! یا اینکه اصلا کلا به اصل پست ها توجه بشه که آی پی و اینا هم دارن و مشخص هست ! مثلا توی یه عنوان من چهارده رای آوردم و نفر بعدی دو رای ! اینجا نظرسنجی گذاشته شد و اون فرد شد بهترین ! این تقلب رو نشون میده ! تازه اصلا نیازی نیست در خیلی از موارد که نظرسنجی گذاشته بشه .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.